Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 321, 322, 323  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2011 21:06:05 vasta tsitaadiga

Leidsin huvitava feature, arvasin et bug. Kui viid hiire vasakule äärele, siis tekib väike aken mida saab scrollida ja vahetada aknaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 14.09.2011 21:06:38 vasta tsitaadiga

Ma ei taju seda VHD teemat. Kuidas seda teha?

Disk Managment alt tahab suurust (OK), fixed või dynamically expanding (OK) ja location..mis sinna peaks toppima? Aluseks siis see leht:
http://www.hanselman.com/blog/GuideToInstallingAndBootingWindows8DeveloperPreviewOffAVHDVirtualHardDisk.aspx

Windows 7 USB/DVD download tool abil tegin DVD ära. Edasi? icon_neutral.gif

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2011 21:12:21 vasta tsitaadiga

Skewp kirjutas:
Ma ei taju seda VHD teemat. Kuidas seda teha?

Disk Managment alt tahab suurust (OK), fixed või dynamically expanding (OK) ja location..mis sinna peaks toppima? Aluseks siis see leht:
http://www.hanselman.com/blog/GuideToInstallingAndBootingWindows8DeveloperPreviewOffAVHDVirtualHardDisk.aspx

Windows 7 USB/DVD download tool abil tegin DVD ära. Edasi? icon_neutral.gif

Kui sa juba selle punkti juures hätta jääd, siis garanteerin, et edasiste punktide juures ei saa enam mõhkugi aru icon_smile.gif
Aga vastates sinu küsimusele: dynamic ja locationiks pane kuhu kausta tahad salvestada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005




sõnum 14.09.2011 21:55:05 vasta tsitaadiga

Keegi skype-i on sinna peale lasknud, mul jookseb kokku sisse logides icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2011 23:01:37 vasta tsitaadiga

Niih ma jõudsin nüüd huvitava seisuni... Pmst eellooks siis, et mul on 2 masinat Win7Pro x86 & Win7Ult x64... mõlemad said endale peale Win8 dev preview... mõlemal juhul installisin NTFS vormingus USB pulga pealt 64 bitise dev preview.

x86 masinal läks asi teise partitsiooni peale ja mõlemad OSid buudivad normaalselt
x64 masinas lõin Win7 all VHD mille attachisin win8 setupis juurde ning installisin sinna. Praeguse seisuga win8 buudib, win7 viskab automaatselt recoverysse, mis tulemust ei anna. Proovisin muuta default OSi mis vahetas ka boot loaderit, kuid kumbki loaderitest tulemuseni ei vii.

Ega väga ei imesta, et selliseid asju juhtub, eriti veel kasutades väheke ebatraditsioonilisemaid meetodeid ja seda eriti varajases olekus tarkvaraga aga ehk on kellegi mõni huvitav idee mida proovida, et ka win7 ligipääs taastuks. Kõik asjalik on siiski Win7 keskkonnas mul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 14.09.2011 23:22:19 vasta tsitaadiga

Ma ei saa üldse tööle seda. Installin plaadilt ära eraldi ketale ning kui restardi teeb siis hakkab wini ette valmistama ja ALATI kui on see preparing devices siis 87% peal on masin koos ja midagi edasi ei tee ja kui teed reso siis ütleb et win ei ole korrektselt installitud ilmnes viga vms. :/
_________________
Bawse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja
risker

liitunud: 18.10.2007




sõnum 14.09.2011 23:28:32 vasta tsitaadiga

Minul õnnestus install perfektselt, mountisin win7 all iso ning lasin plaadilt setupi käima, installis nagu nalja uuele pardile ära icon_smile.gif Esmamuljed on sellised, et kui enne tundus piltidelt, et desktop UI on koledamaks tehtud, siis tegelikkuses on minu maitsele täiesti icon_cool.gif Uus Start-menüü on muidugi pisut harjumatu, aga see on hoopis teine probleem...

Mis mulle selle developer buildi juures ei meeldi, on see, et käivitamisel läheb ta automaatselt dev buildi ning alles seal annab win7/win8 valiku ette. Ehk kui tahan minna win7 alla, siis läheb suht palju aega kaduma...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2011 23:39:08 vasta tsitaadiga

meh. testida oli huvitav, aga jah dev previewd igapäev ei kasuta. küll oli draiveritega probleeme, app screen jamas, ei näidanud tile-sid jne ... aga igasugused uued UI elemendid ja funktsioonid on küll palju lubavad. kui nüüd MS suudaks selle kompoti üheks töötavaks tervikuks muuta, oleks tegemist hea järjega win 7-le.

now waiting for the beta to come icon_biggrin.gif (muidugi kui beta tuleb sama polished kui w7 beta kunagi oli)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2011 23:46:26 vasta tsitaadiga

dziisas kui palju probleeme icon_lol.gif
enne 2012 lõppu see vist välja ei tule

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 14.09.2011 23:48:49 vasta tsitaadiga

op süsteemi kettast hammustasin uue partitsiooni, plaadiga installisin ja huvitav. tile-isid ka alguses ei näidanud, kiire log off-on aitas(vägailus on kui välja loginud olen).
Kuidagi hate it love it mulje on jäänud.. nii mõnedki asjad on puudu, algsel pilgul, aga samas mõni asi näeb tõesti parem välja, näiteks internetis surfamine..

ahja, huvitav oli, et task manager näitas, et prose on 1.19Ghz ühetuumaline... (core 2 duo ~2.2ghz reaalne).(also, do miss old task manager)

ja et tile-s automaatselt mitme ekraani peale ei venitanud, seda tahaks ka. ja vana start menüüd hakkan ka igatsema kardan.

nagu ennem öeldi, jäi kuidagi lõhestunud mulje. võibolla tõesti vaja touchscreeni selle jaoks.

beer_yum.gif back @ windows.gif7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2011 00:11:40 vasta tsitaadiga

Vaikimisi kettakasutus:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mälukasutus sõltub masinast.Minul selline:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis puutub ressursikasutusse, siis mina vahet ei näe eriti.Win7 võtab mul pmst sama palju mälu sama hulga protsessidega.
Boot on kiirem win8-l jah aga ainult siis kui pole dualboodis.Nagu teisedki on öelnud kui on BIOS/POST-->Bootloader-->Win8, siis läheb tükk aega ikka.

Ja sama vana viga mis varasemalt lekkinud buildidel.50% juhtudest bootloader hangub.Animatsioon jiookseb edasi aga klaviatuuri ei initsialiseerita ja os üles ei tule.Tuleb nupust restart teha ja siis tuleb ülesse õieti.
Siis jälle restart teha asi jälle üles ei tule.Jõle tüütu.

Start menüü on kohutav.Ma sain aru, et Metro ja Dekstop shellid on kaks eri asja.Nüüd tuleb välja, et mingi värdjalik kooslus kus desktop on ära peidetud ja start lainetab kasutust kraamist mida saab ainult ükshaaval uninstallida thumbs_down.gif

Isegi restart valik oli nii hästi ära peidetud, et ma pidin mitu korda käsureaga taaskäivituse tegema.
Üldmuljed on sellised, et üritatakse kogu keerulisem kraam nö "vaiba alla" lükata, et see jumala eest dumbjuuserit ei segaks.

Entusiastid peavad siis iga kord vaiba lahti kerima, et oma kraamile ligi pääseda.
Tõsiselt loodan, et tuleb võimalus bootides jms kogu see metro shell vahele jätta icon_rolleyes.gif

Build ise oli ka kohati veel lägine.Bootloader ja nt file copy pause valik reageerisid mõningase viivitusega.
Kogu raud v.a int. helikaart tunti automaatselt ära.Selles osas probleemi polnud.

Ütleme nii, et ei ole head muljed.Ma ei räägi siin bugidest.Need parandatakse ära.Ma räägin üldisest ülesehitusest ja sellest kuidas surutakse mõttetut kraami peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 15.09.2011 00:29:22 vasta tsitaadiga

esimene vaimustus oli äge jah aga noh jah... väga palju on puudu mis oli videodes tho.
crashib jah tihti

arendada tuleb seda neil veel kõvasti ja pigem lisagi suus valikuline interface vastavalt tujule.. mitte, et desktop on nagu miski väärakas värk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 15.09.2011 01:25:51 vasta tsitaadiga

installisin puhtale kettale, install võttis aega 12 min, nats nobedam kui w7 puhul. Peale 5-tunnist kasutust tunnen vajadust puutetundliku ekraani järele icon_smile.gif
Kordagi ei hangunud, kõik justkui toimis. Rakendused avanesid väga kiirelt, nobe tundus ka internetis surfamine (isegi delfi.ee avanes hetkega)
Väga palju tilulilu on jah sinna avalehele topitud, aga need saab ju maha tappa. Eks ta pisut harjumist nõuab kuid üldmulje on hea. Mina ostaks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.09.2011 09:14:31 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Peale 5-tunnist kasutust tunnen vajadust puutetundliku ekraani järele icon_smile.gif
Kujuta nüüd ette et töötad laua taga ning päev otsa nühid sõrmega mööda ekraani ringi
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.09.2011 09:18:37 vasta tsitaadiga

Ho Ho, saab tugeva näpunaha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2011 09:25:14 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
freestyler kirjutas:
Peale 5-tunnist kasutust tunnen vajadust puutetundliku ekraani järele icon_smile.gif
Kujuta nüüd ette et töötad laua taga ning päev otsa nühid sõrmega mööda ekraani ringi


Hmm, Kinect rakendamise mõtteni jõuti tõenäoliselt just sedasi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 15.09.2011 09:28:52 vasta tsitaadiga

tugeva naha jah... icon_biggrin.gif

ei.. desktopi ja kontori masinana ma seda metro interfacet ette ei kujuta. Võibolla äärmisel juhul kui see moditakse hiiresõbralikuks ning navigeerimine tehakse mugavamaks.
Ja igasugused programmid võiks tegelikult avaneda selle sama metro peale, mitte lennata vinge animatsiooniga kuhugi "desktopile"

samas........ kui see w8 domeeni panna ja modida õigused nii, et metrost välja ei saagi ning kõik toimuks antud interface peal siis ettevõtte IT seisukohast teeks see elu väga mugavaks. Userid ei saa mingit random jama tekitada ning ehk lihtsam asjast aru kah saada aga eks see eeldaks loomulikult special app-i tegemist mis oskaks siis asutuse infosüsteemiga suhelda vms.


windows 8-t näen konkreetselt tabletites, telefonides, mediacentrites.

töötamise seisukohast sobib see võibolla ainult haiglatesse jne. kohtadesse kus osadel töötajatel tuleb suurem osa päevast veeta jalgadel ning ühest kohast teise siblida.


iconia w500 tab-is olen nüüd seda siin näppinud ja see on tõesti koht kuhu selline metro laadne asi sobib.


viimati muutis ottf 15.09.2011 09:30:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2011 09:30:01 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ho Ho, saab tugeva näpunaha.

Suurem probleem ilmselt gorilla arm:
tsitaat:
The Jargon File dictionary of hacker slang defined "gorilla arm" as the failure to understand the ergonomics of vertically mounted touchscreens for prolonged use. The proposition is that the human arm held in an unsupported horizontal position rapidly becomes fatigued and painful, the so-called "gorilla arm".[18] It is often cited as a prima facie example of what not to do in ergonomics.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.09.2011 09:34:10 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
freestyler kirjutas:
Peale 5-tunnist kasutust tunnen vajadust puutetundliku ekraani järele icon_smile.gif
Kujuta nüüd ette et töötad laua taga ning päev otsa nühid sõrmega mööda ekraani ringi


Hmm, Kinect rakendamise mõtteni jõuti tõenäoliselt just sedasi...
Tõsimeeli usud, et sellega saad asjad kiiremini-mugavamalt aetud või niisama lõõbid?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008




sõnum 15.09.2011 09:35:13 vasta tsitaadiga

panin ka tirima... icon_razz.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2011 09:44:49 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Draqula kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
freestyler kirjutas:
Peale 5-tunnist kasutust tunnen vajadust puutetundliku ekraani järele icon_smile.gif
Kujuta nüüd ette et töötad laua taga ning päev otsa nühid sõrmega mööda ekraani ringi


Hmm, Kinect rakendamise mõtteni jõuti tõenäoliselt just sedasi...
Tõsimeeli usud, et sellega saad asjad kiiremini-mugavamalt aetud või niisama lõõbid?


Hetkel kinectis igapäevast kontoritöö lahendust ei näe, kuid teatavates olukordades võib vast abiks olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 15.09.2011 10:01:59 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ametlikud otselingid.Build 8102.winmain_win8m3.110830-1739:

>> 64bit <<

>> 32bit <<

Ülejäänud siit: http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/home/


keegi 64bit 'ise md5 sum saab öelda?
mina saan: 48af2bd02ec5599238785f5c53b0a0ce

http://dl.dropbox.com/u/28788188/Screenshot-172.png

mul tulemus selline icon_lol.gif

edit: nojah sha1 on vale juba:D
ca0de360cbc09421181cea37351735219013105e
peaks olema 79DBF235FD49F5C1C8F8C04E24BDE6E1D04DA1E9

edit2: leidsin sama failiga torrenti ja tegin faili recheck ning 99,89% pealt hakkas uuesti tirima..sai korda...installeerub normaalselt nüüd. icon_razz1.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69


viimati muutis xpander 15.09.2011 10:44:12, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 15.09.2011 10:08:47 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Ho Ho, saab tugeva näpunaha.

Suurem probleem ilmselt gorilla arm:
tsitaat:
The Jargon File dictionary of hacker slang defined "gorilla arm" as the failure to understand the ergonomics of vertically mounted touchscreens for prolonged use. The proposition is that the human arm held in an unsupported horizontal position rapidly becomes fatigued and painful, the so-called "gorilla arm".[18] It is often cited as a prima facie example of what not to do in ergonomics.

Lahendus oleks ilmselt (ühe) ekraani horisontaalselt paigutamine või midagi surface sarnast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2011 10:36:11 vasta tsitaadiga

... proovisin nii 64bit kui ka 32bit, 64bit miskipärast lisarakendused ei tahtnud toimida, kasutajaliides ei tundunud eriti sujuv, 32bit samas täiesti sujuv ja rakendused toimisid kenasti (Lenovo T420s). Mulje jätab nagu integreeritud WP7 ja W7 kokku ühtseks lahenduseks ehk kes on W7-ga tuttav, see saab ka W8 peal hakkama, kõik uus on põmst' rohekm väline dekoor, sisu on suures osas endiselt sama, mis W7. Uus UI eeldab kindlasti puutetundlikku aparaati, tavalise lapatsi/arvuti peal on seda üsna piinarikas kasutada ja enamik kasutegurist läheb lihtsalt kaduma ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 15.09.2011 10:44:38 vasta tsitaadiga

lokuta kirjutas:
Keegi skype-i on sinna peale lasknud, mul jookseb kokku sisse logides icon_neutral.gif


hetkel kohe päris kindlasti ei tööta icon_smile.gif
Andke aega natukene .. nagu mainitud win8 ju alles DP, ja isegi betani pole jõutud.

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 321, 322, 323  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.