Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ArmA 2 & Operation Arrowhead märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 18:45:44 vasta tsitaadiga

heh, site maas ju nüüd üldse icon_lol.gif tekst on muidugi hea "this promotion will be running ALL weekend, so there will be plenty of time..." nagu oleks suurem osa weekendist alles ees icon_lol.gif


aga jah, kuna regada ei saanud siis ilmselt poleks ka mängu nagunii sealt saanud. keegi kasutab veel google chrome'i ja oli silmitsi sama probleemiga või olen ka tõesti ainus???

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 18:49:50 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
heh, site maas ju nüüd üldse icon_lol.gif tekst on muidugi hea "this promotion will be running ALL weekend, so there will be plenty of time..." nagu oleks suurem osa weekendist alles ees icon_lol.gif


aga jah, kuna regada ei saanud siis ilmselt poleks ka mängu nagunii sealt saanud. keegi kasutab veel google chrome'i ja oli silmitsi sama probleemiga või olen ka tõesti ainus???

Täna mingi lõunast alates toimib leht ilusti ja mängida laseb ka thumbs_up.gif


viimati muutis kasutaja01 10.07.2011 18:58:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 18:54:32 vasta tsitaadiga

hetk tagasi oli maas, nüüd üleval tagasi tõesti! ja win XP all seesama google chrome mul näitab ilusti turvapilti, täielik müstika ikka icon_confused.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 11:06:13 vasta tsitaadiga

Sprocketis 19-23 august hinnad all

Arma 2 € 4.50
Arma 2: Operation Arrowhead € 7.50
Arma 2: Combined Operations € 12.50
Arma 2: British Armed Forces € 4.50
Arma 2: Private Military Company € 4.50
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 19.08.2011 11:07:26 vasta tsitaadiga

omg.
ülihead hinnad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 25.08.2011 13:31:13 vasta tsitaadiga

Hey Hoo

Project Reality modi beta release on lähenemas ning sellega seoses lasi PR tiim välja manuali koos videodega, kuidas uue süsteemiga kohaneda.

tsitaat:
Project Reality: ARMA 2 Manual
The Project Reality Team is proud to announce the first official release of the Project Reality: ARMA 2 Manual. There are currently two different versions of the manual available for download: an interactive PDF that contains instructional videos embedded directly into the document and a standard, non-interactive PDF that contains links to the instructional videos. The non-interactive manual should be used if you wish to print the manual out.

Download the Project Reality: ARMA 2 Interactive Manual Here

Download the Project Reality: ARMA 2 Standard Manual Here


The manual will be a constant work-in-progress and as the PR:ARMA2 mod is updated and changed we will be sure to keep the manual up to date. Current discussions may mean we move to a wiki for the more detailed information in the future, leaving this document for the "Basics".

Väike tutvustav video ka icon_razz1.gif


Link


Seega tuunige ennast Arma2 ja PR lainele, õppige mäng selgeks, et kohe kui beta tuleb saab sõtta minna icon_biggrin.gif

Aga seniks, et ootamist lõbusamaks muuta, leidsin ühe väga laheda Animatsioonide modi:

PvP Animation replacement/enhancement pack

Link

Selle modi leidsin kus juures Arma3 Whislist/Ideas teemast, mõned asjad on tõesti sellised mida võiks implementida ka vanillasse icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 15:22:41 vasta tsitaadiga

see animatsioonide mod on väga lahe, aga kõikide combode meeldejätmine võib veits raske olla ja see Turbo nupp tekitab esialgu vast suurt segadust.

aga tõsiselt äge mod.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 25.08.2011 15:58:07 vasta tsitaadiga

Panin steamist selle arma 2 demo peale...kõik asjad enam vähem põhjas aga selline udune käkk on millegi pärast..keegi teab mingit rohtu?
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minunimi
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2006




sõnum 25.08.2011 16:14:19 vasta tsitaadiga

Muuda settingutest 3D resolutsioon kõrgemaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 25.08.2011 18:07:03 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Panin steamist selle arma 2 demo peale...kõik asjad enam vähem põhjas aga selline udune käkk on millegi pärast..keegi teab mingit rohtu?


post processing keera low või maha

_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 25.08.2011 18:36:40 vasta tsitaadiga

rogue kirjutas:
invension kirjutas:
Panin steamist selle arma 2 demo peale...kõik asjad enam vähem põhjas aga selline udune käkk on millegi pärast..keegi teab mingit rohtu?


post processing keera low või maha

jah PP very high on jubedus kuubis imo lisaks väga kõvasti võtab prefi alla icon_razz.gif Enda soovitus on Low või Normal, päris ära panna ei saa sest osad lahedad efektid sõltuvad sellest icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CarloC
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 26.08.2011 05:43:08 vasta tsitaadiga

Nilbelt jäin hiljaks selle soodukaga.
Tahan Arma II Combined Operations'i osta. Igalpool, kust uurinud olen, maksab ~ 25€.
Vaja läheb ka just Project Reality modi jaoks mis varsti-varsti betaga välja peaks tulema.
Hetkel pelan BF2:PR modi, mis iseenesest on ka ikka väga kõva. Polegi nagu paremat multiplayerit tunda saanud.

Kui keegi peaks odavalt Arma II key'si jälle müügil nägema, andke teada!
icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 02.09.2011 23:29:55 vasta tsitaadiga

Project Reality first beta release date 2nd September.

Kas siis lõpuks puhutakse Arma II Multiplayerile elu sisse ja on jällegi põhjust mäng käivitada.

Tirin alla hetkel eks siis hiljem saab muljetada, loodan, et on rohkem BF2 PR gameplay moodi kui see mida Arma II originaalis pakub. Üldiselt on ootused kõrged just eelneva PR kogemuse põhjal mida on kuhjaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2011 00:40:05 vasta tsitaadiga

Kahju, et Arrowheadi ka vaja...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.09.2011 09:20:49 vasta tsitaadiga

Arrowheadi DVD/CD-Keyd müün endiselt. Tehke pakkumine, kellel huvi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2011 20:38:55 vasta tsitaadiga

Maraton (ca 10 tundi icon_lol.gif beer_yum.gif ) coop monster map hostitud/pelatud koos kasujaja Mafia, plus 5 - 6 lamppi tsurkat kes hiljem liitusid icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 11.09.2011 22:52:30 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Maraton (ca 10 tundi icon_lol.gif beer_yum.gif ) coop monster map hostitud/pelatud koos kasujaja Mafia, plus 5 - 6 lamppi tsurkat kes hiljem liitusid icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Oi see oli fun icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2011 00:58:59 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Maraton (ca 10 tundi icon_lol.gif beer_yum.gif ) coop monster map hostitud/pelatud koos kasujaja Mafia, plus 5 - 6 lamppi tsurkat kes hiljem liitusid icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Nice thumbs_up.gif Tavalist arma2 ka pelate mõnikord? Kui oma greengamingust tasuta saadud arma tööle saan, siis liituks ka teinekord. Mul plaadiversioon on venekeelne ja uusimale patchile pole tehtud language modi.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.09.2011 09:51:48 vasta tsitaadiga

Kas plaadiversiooni (nii A2 kui ka OA) cd-key mõne digital download süsteemiga saab siduda? Steam-iga pole võimalik.

(DVD-lugejat pole ning ISOdega ei viitsi tegeleda)

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2011 11:31:14 vasta tsitaadiga

Marduuhin, vist polegi
säru andmine 3:08 icon_lol.gif


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 18.09.2011 15:23:43 vasta tsitaadiga

Peab tsekkima kas mul ka vanas arvutis mäng veel tööle läheb, ehk saab ka vahel liituda icon_smile.gif Kunagi sai pelatud, päris lõbus oli icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 28.09.2011 04:17:24 vasta tsitaadiga

Veel "kummalisi" uudieseid seoses Armaga:

Nimelt Briti telekanal kanal ITV näitas hiljuti dok filmi Colonel Gadaffi-st ja tema toetusest IRA terroristi grupeeringule. Film sisaldas ka šhokeerivat videot, kuidas IRA lasi 1988. aastal alla Briti sõjave helikopteri. Mis on aga eriti kummaline, arma2 fännidele tuli see klipp kuidagi väga tutav ette...
Klipp mida ITV näitas võeti sellest videost:

Link

Oh wait! See on ju Arma 2 icon_lol.gif

Uudist taas kõik kohad täis:
PC GAMER - ITV documentary can’t tell the difference between gaming and reality; mistakes Arma 2 for secret IRA film
BBC - ITV documentary in IRA computer game blunder
Kotaku - Idiot Documentarians Reveal "Secret IRA Terrorism Footage". It’s a Video Game from 2009
RPS - TV Confuses Arma With Real Life

BIS CEO on hämmingus, kuidas ilma nende loata üldse klipi kasutati TV-s ja on lubanud teha ITV-le asja kohta korraliku järelpärimise icon_lol.gif

See nädal on Arma rindel üldse imelike asju juhtunud, kõige pealt vinguvad kreeklased ,et nende rahuliku saart kasutatakse sõja teemalises mängus (Arma3) nüüd Briti meedia väga suur möödapanek, mis edasi? icon_biggrin.gif Igal juhul on see hea PR Armale icon_wink.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2011 04:25:04 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif kuidas see võimalik on. video oli nii piksline ja graafika nüüd nii realistlik kah pole. taimestiku järgi oleks pidanud aru saama.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.09.2011 10:38:05 vasta tsitaadiga

Keegi saab vist kinga ja gadaffi naerab end lolliks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 28.09.2011 13:42:42 vasta tsitaadiga

Katkend Dokist nüüd saadaval taas.

Link

Vaadake veel, 0:44 see suur veok hüpab natuke icon_lol.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 22:36:28 vasta tsitaadiga

Uus tipp massimeedia ajupesu töövõtetes.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 03.10.2011 19:08:57 vasta tsitaadiga

Panin patchi peale ja avastasin, et mäng muutus vene keelseks icon_mad.gif

Aga pohh, midagi ikka aru saab icon_smile.gif Niiet kui mäng toimub kunagi, andke siin teada icon_smile.gif Lööks ka kampa mõni õhtu icon_smile.gif

=====

Väike video pühapäevasest mängust, mängin nimega Rafterman ja olen see snipri kostüümis tüüp, relvaks oli mingi ak vist.


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 23.10.2011 19:17:43 vasta tsitaadiga

Mis modid ja värgid seal on?
Soundid on ülikõvad thumbs_up.gif

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 23.10.2011 23:55:48 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Mis modid ja värgid seal on?
Soundid on ülikõvad thumbs_up.gif

Suht kindlalt peaks see olema ACE Sound mod!

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2011 22:18:41 vasta tsitaadiga

Väike jõulu update!

http://www.bistudio.com/english/home/news/projects/277-new-major-update-for-entire-arma-2-product-range-released
http://www.arma2.com/index.php?Itemid=20&option=com_rokdownloads&view=folder&lang=en
tsitaat:
Operation Arrowhead patched to 1.60
• New features: FXAA Anti-Aliasing mode, user-definable memory allocators, new scripting commands, new commandline options
• Multiplayer is much smoother, no more warping, includes a number of fixes, optimizations and improvements
• Netcode, VON and dedicated server fixes plus configuration additions in place
• Singleplayer received visual states smoothing and prediction (notable e.g. on distant units)
• AI is improved, especially (but not only) in combat, AI has received numerous bug fixes
• Aircraft & Helicopter simulation received slight improvements
• ARMA 2, ARMA 2: OA, ARMA 2: EW campaigns and stand-alone missions received special treatment to get rid of most annoying bugs
• Numerous other small bugs/glitches fixed

Arma 2 patched to 1.11
• Numerous bug fixes, multiplayer code tweaks and mission fixes
• ARMA 2, ARMA 2: OA, ARMA 2: EW campaigns and stand-alone missions received special treatment to get rid of the most annoying bugs

Arma 2: Free patched to 1.11
• MP Code brought into line with Arma 2 for compatibility

BAF patched to 1.03 and PMC patched to 1.02
• Several stability and game saves fixes as well as mission tweaks, also new BAF missions included.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 28.12.2011 20:25:10 vasta tsitaadiga

Keegi täna viitsib õhtul natukene mängida?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 28.01.2012 14:03:48 vasta tsitaadiga

BBC: War or gaming fun? Spot the difference

BBC tegi siis päris huvitava artikli, hea lugemine icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2012 19:15:51 vasta tsitaadiga

Kellelgil arma 2 key'd ei ole müüa ?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 24.02.2012 15:56:26 vasta tsitaadiga

Ostsin ka täna hommikul ja tuleb tõdeda, et netis dominationi on ikka ülikõva lasta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2012 16:52:34 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
Ostsin ka täna hommikul ja tuleb tõdeda, et netis dominationi on ikka ülikõva lasta


Ostsid netist ?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 24.02.2012 19:02:19 vasta tsitaadiga

jah, steamist
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 17.03.2012 14:05:01 vasta tsitaadiga

Kust kõige odavamalt mängu saaks icon_smile.gif ? Tahaks siis mõlemat ( arma 2 & OA) icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 17.03.2012 21:13:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi juba 0.15 Project Reality modi on proovinud? Mis mulje jäi, ei viitsi proovimise pärast peale lasta, eelmine versioon oli küll väga kehva ja mitte ligilähedalegi BF2 omale.

Kas piisas ainult Arrowheadi installist või tuli Arma 2 vanilla ka peale lasta et seda modi mängida?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 22:07:58 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kas keegi juba 0.15 Project Reality modi on proovinud? Mis mulje jäi, ei viitsi proovimise pärast peale lasta, eelmine versioon oli küll väga kehva ja mitte ligilähedalegi BF2 omale.

Kas piisas ainult Arrowheadi installist või tuli Arma 2 vanilla ka peale lasta et seda modi mängida?

Arrowheadi ka vaja.

Ise panin ka peale. Kuna 0.1 ei proovinud, siis ei oska võrrelda. Praegu tundub küll, et kõik toimib ilusti.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 17.03.2012 22:32:39 vasta tsitaadiga

Kas sa BF2 oma oled ka mänginud, kuidas omavaheline võrdlus on neil?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 23:03:12 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kas sa BF2 oma oled ka mänginud, kuidas omavaheline võrdlus on neil?

Olen. Aru saada, et on järgitud BF2 PR-i UI poolest. On lisatud taoline Commo rose (põhimõtteliselt kõik vajalikud commandid käivad sealt läbi - ehitamine, spottimine, ravimine jne). Kitid on samamoodi nagu BF2 omas (vaja kindel arv mehi, et midagi võtta).

http://imgur.com/a/PJaND#0

Tegin väikese albumi, kuidas UI enam-vähem välja näeb.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 23:04:28 vasta tsitaadiga

neid commo rose käske täidavad ka botid, eks? AI tiimi juhtimine on lihtsam tänu sellele kah?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2012 23:32:01 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
neid commo rose käske täidavad ka botid, eks? AI tiimi juhtimine on lihtsam tänu sellele kah?

Ei usu, et botid neid kasutada oskavad. PR Arma pole mõeldud SP-s mängimiseks (See oli vist mängu menüüs ka kirjas). Praegu 5-6 ametlikku serverit üleval, seal on ainult inimesed (Nagu BF2 omas).
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.03.2012 14:09:35 vasta tsitaadiga

Kas see PR Arma'le ongi ainult 300mb? BF2 ikka mitu head Giga kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 14:27:31 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kas see PR Arma'le ongi ainult 300mb? BF2 ikka mitu head Giga kui ma ei eksi.

BF2 omal on mapid ka lisaks, Arma-l kasutatakse neid samu 2-3 suurt mappi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 18.03.2012 16:31:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kas sprocketis on vaja ikka krediitkaarti ostmiseks jah?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.03.2012 16:38:53 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, kas sprocketis on vaja ikka krediitkaarti ostmiseks jah?

paypaliga saab ka icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 18.03.2012 16:51:19 vasta tsitaadiga

Mhm, kahjuks pole kumbagi :/ Kas siit kellegi kauda saaks ka osta?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 17:26:37 vasta tsitaadiga

Cracker kirjutas:
Mhm, kahjuks pole kumbagi :/ Kas siit kellegi kauda saaks ka osta?

Võin aidata icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.03.2012 17:35:32 vasta tsitaadiga

Cracker, ainult arma2 15.99 http://www.onlinekeystore.com/ArmA-2-CD-KEY-direct-download.html
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ArmA 2 & Operation Arrowhead mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.