heh, site maas ju nüüd üldse tekst on muidugi hea "this promotion will be running ALL weekend, so there will be plenty of time..." nagu oleks suurem osa weekendist alles ees
aga jah, kuna regada ei saanud siis ilmselt poleks ka mängu nagunii sealt saanud. keegi kasutab veel google chrome'i ja oli silmitsi sama probleemiga või olen ka tõesti ainus??? _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
heh, site maas ju nüüd üldse tekst on muidugi hea "this promotion will be running ALL weekend, so there will be plenty of time..." nagu oleks suurem osa weekendist alles ees
aga jah, kuna regada ei saanud siis ilmselt poleks ka mängu nagunii sealt saanud. keegi kasutab veel google chrome'i ja oli silmitsi sama probleemiga või olen ka tõesti ainus???
Täna mingi lõunast alates toimib leht ilusti ja mängida laseb ka
viimati muutis kasutaja01 10.07.2011 18:58:11, muudetud 1 kord
hetk tagasi oli maas, nüüd üleval tagasi tõesti! ja win XP all seesama google chrome mul näitab ilusti turvapilti, täielik müstika ikka _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Arma 2 € 4.50
Arma 2: Operation Arrowhead € 7.50
Arma 2: Combined Operations € 12.50
Arma 2: British Armed Forces € 4.50
Arma 2: Private Military Company € 4.50
Project Reality modi beta release on lähenemas ning sellega seoses lasi PR tiim välja manuali koos videodega, kuidas uue süsteemiga kohaneda.
tsitaat:
Project Reality: ARMA 2 Manual
The Project Reality Team is proud to announce the first official release of the Project Reality: ARMA 2 Manual. There are currently two different versions of the manual available for download: an interactive PDF that contains instructional videos embedded directly into the document and a standard, non-interactive PDF that contains links to the instructional videos. The non-interactive manual should be used if you wish to print the manual out.
The manual will be a constant work-in-progress and as the PR:ARMA2 mod is updated and changed we will be sure to keep the manual up to date. Current discussions may mean we move to a wiki for the more detailed information in the future, leaving this document for the "Basics".
Selle modi leidsin kus juures Arma3 Whislist/Ideas teemast, mõned asjad on tõesti sellised mida võiks implementida ka vanillasse _________________ Bawse
Panin steamist selle arma 2 demo peale...kõik asjad enam vähem põhjas aga selline udune käkk on millegi pärast..keegi teab mingit rohtu? _________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Panin steamist selle arma 2 demo peale...kõik asjad enam vähem põhjas aga selline udune käkk on millegi pärast..keegi teab mingit rohtu?
post processing keera low või maha
jah PP very high on jubedus kuubis imo lisaks väga kõvasti võtab prefi alla Enda soovitus on Low või Normal, päris ära panna ei saa sest osad lahedad efektid sõltuvad sellest _________________ Bawse
Nilbelt jäin hiljaks selle soodukaga.
Tahan Arma II Combined Operations'i osta. Igalpool, kust uurinud olen, maksab ~ 25€.
Vaja läheb ka just Project Reality modi jaoks mis varsti-varsti betaga välja peaks tulema.
Hetkel pelan BF2:PR modi, mis iseenesest on ka ikka väga kõva. Polegi nagu paremat multiplayerit tunda saanud.
Kui keegi peaks odavalt Arma II key'si jälle müügil nägema, andke teada!
Project Reality first beta release date 2nd September.
Kas siis lõpuks puhutakse Arma II Multiplayerile elu sisse ja on jällegi põhjust mäng käivitada.
Tirin alla hetkel eks siis hiljem saab muljetada, loodan, et on rohkem BF2 PR gameplay moodi kui see mida Arma II originaalis pakub. Üldiselt on ootused kõrged just eelneva PR kogemuse põhjal mida on kuhjaga
Nimelt Briti telekanal kanal ITV näitas hiljuti dok filmi Colonel Gadaffi-st ja tema toetusest IRA terroristi grupeeringule. Film sisaldas ka šhokeerivat videot, kuidas IRA lasi 1988. aastal alla Briti sõjave helikopteri. Mis on aga eriti kummaline, arma2 fännidele tuli see klipp kuidagi väga tutav ette...
Klipp mida ITV näitas võeti sellest videost:
BIS CEO on hämmingus, kuidas ilma nende loata üldse klipi kasutati TV-s ja on lubanud teha ITV-le asja kohta korraliku järelpärimise
See nädal on Arma rindel üldse imelike asju juhtunud, kõige pealt vinguvad kreeklased ,et nende rahuliku saart kasutatakse sõja teemalises mängus (Arma3) nüüd Briti meedia väga suur möödapanek, mis edasi? Igal juhul on see hea PR Armale _________________ Bawse
Operation Arrowhead patched to 1.60
• New features: FXAA Anti-Aliasing mode, user-definable memory allocators, new scripting commands, new commandline options
• Multiplayer is much smoother, no more warping, includes a number of fixes, optimizations and improvements
• Netcode, VON and dedicated server fixes plus configuration additions in place
• Singleplayer received visual states smoothing and prediction (notable e.g. on distant units)
• AI is improved, especially (but not only) in combat, AI has received numerous bug fixes
• Aircraft & Helicopter simulation received slight improvements
• ARMA 2, ARMA 2: OA, ARMA 2: EW campaigns and stand-alone missions received special treatment to get rid of most annoying bugs
• Numerous other small bugs/glitches fixed
Arma 2 patched to 1.11
• Numerous bug fixes, multiplayer code tweaks and mission fixes
• ARMA 2, ARMA 2: OA, ARMA 2: EW campaigns and stand-alone missions received special treatment to get rid of the most annoying bugs
Arma 2: Free patched to 1.11
• MP Code brought into line with Arma 2 for compatibility
BAF patched to 1.03 and PMC patched to 1.02
• Several stability and game saves fixes as well as mission tweaks, also new BAF missions included.
Kas keegi juba 0.15 Project Reality modi on proovinud? Mis mulje jäi, ei viitsi proovimise pärast peale lasta, eelmine versioon oli küll väga kehva ja mitte ligilähedalegi BF2 omale.
Kas piisas ainult Arrowheadi installist või tuli Arma 2 vanilla ka peale lasta et seda modi mängida?
Kas keegi juba 0.15 Project Reality modi on proovinud? Mis mulje jäi, ei viitsi proovimise pärast peale lasta, eelmine versioon oli küll väga kehva ja mitte ligilähedalegi BF2 omale.
Kas piisas ainult Arrowheadi installist või tuli Arma 2 vanilla ka peale lasta et seda modi mängida?
Arrowheadi ka vaja.
Ise panin ka peale. Kuna 0.1 ei proovinud, siis ei oska võrrelda. Praegu tundub küll, et kõik toimib ilusti.
Kas sa BF2 oma oled ka mänginud, kuidas omavaheline võrdlus on neil?
Olen. Aru saada, et on järgitud BF2 PR-i UI poolest. On lisatud taoline Commo rose (põhimõtteliselt kõik vajalikud commandid käivad sealt läbi - ehitamine, spottimine, ravimine jne). Kitid on samamoodi nagu BF2 omas (vaja kindel arv mehi, et midagi võtta).
neid commo rose käske täidavad ka botid, eks? AI tiimi juhtimine on lihtsam tänu sellele kah?
Ei usu, et botid neid kasutada oskavad. PR Arma pole mõeldud SP-s mängimiseks (See oli vist mängu menüüs ka kirjas). Praegu 5-6 ametlikku serverit üleval, seal on ainult inimesed (Nagu BF2 omas).
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.