Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 374, 375, 376 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 05.09.2011 15:56:18 vasta tsitaadiga

Okei, tänud, aga mis oleks parim termopasta? Kas see oleks hea?
http://www.pixmania.com/ee/ee/321278/art/arctic-silver/artic-silver-5-thermo-pas.html

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 16:08:59 vasta tsitaadiga

endalgi peale kõvaketta vahetust tuli vilkuv punane tuli, aitas kui panin vana ketta korra tagasi sisse ja käivitasin ühe korra, siis jälle uus ketas sisse ja asi on siiani töötanud ilma probleemideta thumbs_up.gif (nii umbes aasta)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 05.09.2011 16:45:04 vasta tsitaadiga

Kõvaketta sisse-välja panemine ei aidand, eks lasen siis tuttaval termopasta ära vahetada.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 20:49:45 vasta tsitaadiga

NekoRobin, Artic Silver 5 on vist üks parimaid, soovitan ära osta icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 12:17:34 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:

Link

http://www.joystiq.com/2011/08/20/ps3-wireless-stereo-headset-heads-to-retail-september-6/


Kas keegi on selle juba soetanud? Kuidas muljeid on? Amazoni klientide tagasiside on küll positiivne. Ise ootan enda oma ikka veel Videogameplus'ist

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 07.09.2011 21:02:37 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
Kas keegi on selle juba soetanud? Kuidas muljeid on? Amazoni klientide tagasiside on küll positiivne. Ise ootan enda oma ikka veel Videogameplus'ist

Mul ka sealt tellitud. Nüüd seal kiri, et: This product will be in stock on Monday 12 September, 2011
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 21:27:47 vasta tsitaadiga

kuna sai ka mingi aeg tagasi ps3 soetatud, oskab keegi miskit soovitada kuidas k6ige parem on hoida ja hooldada Fat versiooni, puhastatud sai juba ja termopasta on ka vahetatud.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 21:29:40 vasta tsitaadiga

minake, Ega siin eriti polegi endal teha, lihtsalt hoia konsooli seal kuhu õhk ka pääseb .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 21:38:45 vasta tsitaadiga

minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 22:26:23 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber thumbs_up.gif


enne mängima hakkamist ikka meie isa palve loed konsoolile ja silitad õrnalt?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 22:29:28 vasta tsitaadiga

Mina hoian püsti jällegi, soe õhk pääseb otse välja, muidu lahkub läbi mitme komponendi, prose on kõige all ju. Selle peal siis emaplaat ja BR lugeja veel.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 23:05:41 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
beastbeats kirjutas:
minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber thumbs_up.gif


enne mängima hakkamist ikka meie isa palve loed konsoolile ja silitad õrnalt?

Nalja peab kah ju saama icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 23:31:22 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
beastbeats kirjutas:
minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber thumbs_up.gif


enne mängima hakkamist ikka meie isa palve loed konsoolile ja silitad õrnalt?

Ei - tegu Aasia mudeliga ja seal teised usundid icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 02:49:03 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
eShelobik kirjutas:
beastbeats kirjutas:
minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber thumbs_up.gif


enne mängima hakkamist ikka meie isa palve loed konsoolile ja silitad õrnalt?

Nalja peab kah ju saama icon_lol.gif


Tuletas meelde Rapla bussijaama kõrval oleva Statoili pellarit, teed ukse lahti ja siis suur 5x5m2 ruum ning keset ruumi üksinduses pellar, istud peal nagu jumal rsk icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 08:03:15 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
beastbeats kirjutas:
minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber thumbs_up.gif


enne mängima hakkamist ikka meie isa palve loed konsoolile ja silitad õrnalt?


Pole küsimustki...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 11:18:15 vasta tsitaadiga

PlayStation Network Scheduled Maintenance Today
link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 13:37:02 vasta tsitaadiga

kuidas on ps3 tugi hiire ja klaveri suhtes? nagu ma kuulnud olen siis siiani vist toetab ainult UT3 m2ngimiseks klaverit ja hiirt. v6i on selles vallas juba edusamme tehtud, mingid patchid m2ngudele vms? oskab 2kki keegi kommenteerida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 08.09.2011 14:25:15 vasta tsitaadiga

Tulev counterstrike ka vist toetab. Üldiselt, what's the point?
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 14:36:35 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
kuidas on ps3 tugi hiire ja klaveri suhtes? nagu ma kuulnud olen siis siiani vist toetab ainult UT3 m2ngimiseks klaverit ja hiirt. v6i on selles vallas juba edusamme tehtud, mingid patchid m2ngudele vms? oskab 2kki keegi kommenteerida. icon_rolleyes.gif

Nagu juba mainiti, siis ametlik tugi vaid kahel mängul. Samas on turul erinevaid konvertereid (nt. Penguin Eagle eye), mis lasevad "klaveri" ja hiirega mängida - vaata/uuri...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 15:44:36 vasta tsitaadiga

asja point on selles, et puldiga m2ngides on see tunne nagu oleks invaliid, harjunud siiski hiire ja klaveriga arvuti taga seda tegema, seega hiirega saab tunduvalt t2psemalt sihtida kui puldiga icon_idea.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 15:52:31 vasta tsitaadiga

minake, Move oleks ka üks lahendus - paraku selle toega mänge pole momendil eriti palju...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 08.09.2011 18:27:49 vasta tsitaadiga

to minake: Endal vedeleb PS3Predator nimeline seade ja täitsa üle. Loetakse üheks paremaks (täpsemaks) arvuti klaviatuuri ja hiire ühendamise meetodiks PS3le. Mängida saab kõiki PS3 mänge, sest seade emuleerib hiire ja klaveri lihtsalt PS3 puldiks. Asjal kaks aga - esiteks peab sul siis arvuti PS3l üsna lähedal olema, sest PS3 ühendub arvutiga ja siis saad kasutada arvuti hiirt ja klaverit ja lisaks peab FW olema alla 3.55. Sony nimelt keeras kinni kõik sellised seadmed firmwarega 3.55. See firmware nõue nähtavasti puudutab ka kõiki teisi "mitte ametlikke" klaveri ja hiire ühendamise vidinaid. Ametlikult hiirt ja klaverit toetavaid mänge saab nähtavasti ühe käe sõrmedel kokku lugeda.

Endal jäi asi seisma juba enne ära keelamist. Avastasin, et aegade jooksul olen puldiga ennast ikka osavamaks harjutanud ja kõikide nende nuppude kombinatsioonide klaveri ja hiirega järgi tegemine oli minu jaoks tülikam. Kuskil campida ja sniperdada on võibolla tõesti mugavam.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 18:38:53 vasta tsitaadiga

nu selge, sain v2he targemax j2lle, ex siis tuleb rohkem harjutada, esialgu pole veel harjunud, ex n2is mis mingi aeg hiljem saab, move ja see konverter j22b siis esialgu ostmata. t2nud info eest k6igile icon_cool.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 19:22:07 vasta tsitaadiga

omg. Täna sain Assassin's Creed: Revelationsi beta key kätte, nagu aru saan siis on kolme päeva pärast beta läbi? väike fail ubisoft... icon_lol.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 21:45:06 vasta tsitaadiga

huvitav, et miskite beetade peale mingine erutumine on. olgu siis fail või mitte (ja 3 päeva või palju iganes).
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 23:27:58 vasta tsitaadiga

bööööö.
niisama saab miks mitte?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 08.09.2011 23:49:31 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
omg. Täna sain Assassin's Creed: Revelationsi beta key kätte, nagu aru saan siis on kolme päeva pärast beta läbi? väike fail ubisoft... icon_lol.gif
Pole siin midagi faili. Mängust lugupidav mees mängib beeta läbi ja ostab päris mängu, et tootjale tunnustust avaldada. Kui viitsib, mängib veel mõned korrad.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 09.09.2011 11:36:49 vasta tsitaadiga

to terry: vähemalt PS3 peal on Beta tavaliselt ainult osa mängust - a la ainult online vms. Seega täismäng tuleb ikka osta, kui tahad kogu mängu näha. Ei ole mängutootjad seda ainult mängurite enda otsustada jätnud, et kas nad on lugupidavad või mitte.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.09.2011 14:10:20 vasta tsitaadiga

Aeg PS3 fat ümber vahetada. Hiljutine hinnasula ja nüüd veel > White 320GB PS3 coming to Europe in November.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 09.09.2011 14:33:02 vasta tsitaadiga

Cool, läheks ilusti mu uue mööbliga kokku icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 15:14:19 vasta tsitaadiga

Spray värviga saab musta slimi ka üle lasta kui väga vaja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 09.09.2011 16:20:33 vasta tsitaadiga

Ossa, valge oleks küll seff, ju siis peab musta slimi maha müüma icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 17:52:23 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Aeg PS3 fat ümber vahetada. Hiljutine hinnasula ja nüüd veel > White 320GB PS3 coming to Europe in November.

Euroopas tundub see valge mudel vaid GameStop'is müügile tulevat icon_rolleyes.gif
http://www.eurogamer.net/articles/2011-09-09-white-ps3-is-uk-gamestop-exclusive
Kõik Soome ostma icon_wink.gif
http://www.gamestop.fi/extrapages08.asp

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 22:27:19 vasta tsitaadiga

Ma tänasest PS3 omanik. icon_biggrin.gif

See valge mudel on küll kena. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 09.09.2011 23:30:29 vasta tsitaadiga

tervist
sai just soetatud ka konsool 3 320GB slim

küsimus siis selline pole kursis selle konsooliga jne

et kas on võimalik seda kuidagi ka crackida et saaks ise mänge alla laadida ja mängida kuna mängud ika suht kirve hinnaga

olen kuulnud et saab aga siis ei toimi enam see neti süsteem et pannakse mingisugune blokk peale

sooviks natuke infot millised on võimalused jne
suured tänud info eest icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 23:34:38 vasta tsitaadiga

Torbik27, HV foorumis piraatlust ei tolereerita. Siit sa selle kohast abi küll ei saa.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 00:05:13 vasta tsitaadiga

piraat v6ix ise nutikam olla ja netist uurida, internet on suur ja lai... a ilmselt on tegemist mitte ingliskeelt tundva v6i lihtsalt laisa kodanikuga.

pmst, j6uad konsooli osta, j6uad ka m2nge osta icon_cool.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 00:07:03 vasta tsitaadiga

Täpselt. See oleks nagu ostaks auto ning siis tuleks foorumisse küsima, kust saaks tasuta bensiini
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 01:19:11 vasta tsitaadiga

Torbik27, osta kasutatud mänge või telli välismaalt icon_idea.gif
Siit leiad arutelu poodide ja tellimise kohta:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=390147
Siit erinevaid sooduspakkumisi konsoolimängudele:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=433995

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.09.2011 01:48:51 vasta tsitaadiga

Kusjuures kasutatud mänge ostes (ja neid hiljem edasi müües) ei olegi see konsooli pidamine nii kulukas, omal on PS3 juba pea 2a ja usun et olen praeguseks ca 50€ peale maksnud mängude näol. Oma käes mänge väga kaua ei hoia -korra paar läbi mängitud müün edasi. Aint head MP mängud jäävad teinekord kauemaks kätte. Seega pole hullu midagi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 12:41:55 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Kusjuures kasutatud mänge ostes (ja neid hiljem edasi müües) ei olegi see konsooli pidamine nii kulukas, omal on PS3 juba pea 2a ja usun et olen praeguseks ca 50€ peale maksnud mängude näol. Oma käes mänge väga kaua ei hoia -korra paar läbi mängitud müün edasi. Aint head MP mängud jäävad teinekord kauemaks kätte. Seega pole hullu midagi

Pea nagu piraat siis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 13:06:02 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
euforia kirjutas:
Kusjuures kasutatud mänge ostes (ja neid hiljem edasi müües) ei olegi see konsooli pidamine nii kulukas, omal on PS3 juba pea 2a ja usun et olen praeguseks ca 50€ peale maksnud mängude näol. Oma käes mänge väga kaua ei hoia -korra paar läbi mängitud müün edasi. Aint head MP mängud jäävad teinekord kauemaks kätte. Seega pole hullu midagi

Pea nagu piraat siis icon_rolleyes.gif

hakkame nüüd seda teemat ka solkima jutuga, et kas kasutatud mängud on hullem kui piraatlus?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 13:10:13 vasta tsitaadiga

Kokkuhoid pole piraatlus icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 13:16:50 vasta tsitaadiga

Ega kõikidel pole võimalik kohe uus mäng osta kui välja tuleb.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 17:11:21 vasta tsitaadiga

Kasutatud mängude ostmine on sama suur vargus kui kasutatud auto ostmine.(Kuigi ise ostan kõik mängud uuena)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 23:12:58 vasta tsitaadiga

amazon.co.uk'st 160GB Slim koos saatmisega 208€ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 23:28:19 vasta tsitaadiga

ahvatlev eusa_think.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2011 00:03:42 vasta tsitaadiga

Vägagi
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 11.09.2011 00:06:11 vasta tsitaadiga

tänan vähemalt mõni on mõistliku suhtumisega

foorumid ongi ju uurimiseks ja küsimiseks
mitte seda et ma inglise keelt ei jagaks

ex peab siis silma peal hoidma mida head kus liigub icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 11.09.2011 12:29:03 vasta tsitaadiga

Kellele meeldib ja pakub huvi igasugune häkkimine ja modimine võiks vaadata ingliskeelseid vastava sisuga foorumeid,sealt saab väga palju erinevaid õpetusi kuidas oma konsooli häkkida ja telliseks muuta.NB!Jätke see foorum palun rahule ja lugege foorumi reeglid enne kirjutamist üle siis pole vaja kogu aeg üle korrata,siin ei tegeleta häkkimise ja modifitseerimisega.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 374, 375, 376 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.