|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
05.09.2011 16:08:59
|
|
|
endalgi peale kõvaketta vahetust tuli vilkuv punane tuli, aitas kui panin vana ketta korra tagasi sisse ja käivitasin ühe korra, siis jälle uus ketas sisse ja asi on siiani töötanud ilma probleemideta (nii umbes aasta)
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
05.09.2011 16:45:04
|
|
|
Kõvaketta sisse-välja panemine ei aidand, eks lasen siis tuttaval termopasta ära vahetada.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
05.09.2011 20:49:45
|
|
|
NekoRobin, Artic Silver 5 on vist üks parimaid, soovitan ära osta
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
07.09.2011 12:17:34
|
|
|
Kas keegi on selle juba soetanud? Kuidas muljeid on? Amazoni klientide tagasiside on küll positiivne. Ise ootan enda oma ikka veel Videogameplus'ist
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
07.09.2011 21:02:37
|
|
|
| tann84 kirjutas: |
| Kas keegi on selle juba soetanud? Kuidas muljeid on? Amazoni klientide tagasiside on küll positiivne. Ise ootan enda oma ikka veel Videogameplus'ist |
Mul ka sealt tellitud. Nüüd seal kiri, et: This product will be in stock on Monday 12 September, 2011
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
07.09.2011 21:27:47
|
|
|
| kuna sai ka mingi aeg tagasi ps3 soetatud, oskab keegi miskit soovitada kuidas k6ige parem on hoida ja hooldada Fat versiooni, puhastatud sai juba ja termopasta on ka vahetatud.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
07.09.2011 21:29:40
|
|
|
| minake, Ega siin eriti polegi endal teha, lihtsalt hoia konsooli seal kuhu õhk ka pääseb .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.09.2011 21:38:45
|
|
|
minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
07.09.2011 22:26:23
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber  |
enne mängima hakkamist ikka meie isa palve loed konsoolile ja silitad õrnalt?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.09.2011 22:29:28
|
|
|
Mina hoian püsti jällegi, soe õhk pääseb otse välja, muidu lahkub läbi mitme komponendi, prose on kõige all ju. Selle peal siis emaplaat ja BR lugeja veel.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
07.09.2011 23:05:41
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber  |
enne mängima hakkamist ikka meie isa palve loed konsoolile ja silitad õrnalt? |
Nalja peab kah ju saama
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.09.2011 23:31:22
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber  |
enne mängima hakkamist ikka meie isa palve loed konsoolile ja silitad õrnalt? |
Ei - tegu Aasia mudeliga ja seal teised usundid
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.09.2011 02:49:03
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| eShelobik kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber  |
enne mängima hakkamist ikka meie isa palve loed konsoolile ja silitad õrnalt? |
Nalja peab kah ju saama  |
Tuletas meelde Rapla bussijaama kõrval oleva Statoili pellarit, teed ukse lahti ja siis suur 5x5m2 ruum ning keset ruumi üksinduses pellar, istud peal nagu jumal rsk
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
08.09.2011 08:03:15
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
minake, mina pühin oma "paksukeselt" (ja selle lähiümbrusest) enne igat mängimist võimaliku tolmu (+ regulaarne toa koristus) + hoian konsooli külili (püsti hoides oleks tolmul lihtsam sisse pääseda) + piisavalt ruumi/õhku (minimaalselt ca 50cm igas suunas) konsooli ümber  |
enne mängima hakkamist ikka meie isa palve loed konsoolile ja silitad õrnalt? |
Pole küsimustki...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.09.2011 11:18:15
|
|
|
PlayStation Network Scheduled Maintenance Today
link
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
08.09.2011 13:37:02
|
|
|
kuidas on ps3 tugi hiire ja klaveri suhtes? nagu ma kuulnud olen siis siiani vist toetab ainult UT3 m2ngimiseks klaverit ja hiirt. v6i on selles vallas juba edusamme tehtud, mingid patchid m2ngudele vms? oskab 2kki keegi kommenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
08.09.2011 14:25:15
|
|
|
Tulev counterstrike ka vist toetab. Üldiselt, what's the point?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.09.2011 14:36:35
|
|
|
| minake kirjutas: |
kuidas on ps3 tugi hiire ja klaveri suhtes? nagu ma kuulnud olen siis siiani vist toetab ainult UT3 m2ngimiseks klaverit ja hiirt. v6i on selles vallas juba edusamme tehtud, mingid patchid m2ngudele vms? oskab 2kki keegi kommenteerida.
|
Nagu juba mainiti, siis ametlik tugi vaid kahel mängul. Samas on turul erinevaid konvertereid (nt. Penguin Eagle eye), mis lasevad "klaveri" ja hiirega mängida - vaata/uuri...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
08.09.2011 15:44:36
|
|
|
asja point on selles, et puldiga m2ngides on see tunne nagu oleks invaliid, harjunud siiski hiire ja klaveriga arvuti taga seda tegema, seega hiirega saab tunduvalt t2psemalt sihtida kui puldiga
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.09.2011 15:52:31
|
|
|
minake, Move oleks ka üks lahendus - paraku selle toega mänge pole momendil eriti palju...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cheetahh
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2008
|
08.09.2011 18:27:49
|
|
|
to minake: Endal vedeleb PS3Predator nimeline seade ja täitsa üle. Loetakse üheks paremaks (täpsemaks) arvuti klaviatuuri ja hiire ühendamise meetodiks PS3le. Mängida saab kõiki PS3 mänge, sest seade emuleerib hiire ja klaveri lihtsalt PS3 puldiks. Asjal kaks aga - esiteks peab sul siis arvuti PS3l üsna lähedal olema, sest PS3 ühendub arvutiga ja siis saad kasutada arvuti hiirt ja klaverit ja lisaks peab FW olema alla 3.55. Sony nimelt keeras kinni kõik sellised seadmed firmwarega 3.55. See firmware nõue nähtavasti puudutab ka kõiki teisi "mitte ametlikke" klaveri ja hiire ühendamise vidinaid. Ametlikult hiirt ja klaverit toetavaid mänge saab nähtavasti ühe käe sõrmedel kokku lugeda.
Endal jäi asi seisma juba enne ära keelamist. Avastasin, et aegade jooksul olen puldiga ennast ikka osavamaks harjutanud ja kõikide nende nuppude kombinatsioonide klaveri ja hiirega järgi tegemine oli minu jaoks tülikam. Kuskil campida ja sniperdada on võibolla tõesti mugavam.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
08.09.2011 18:38:53
|
|
|
nu selge, sain v2he targemax j2lle, ex siis tuleb rohkem harjutada, esialgu pole veel harjunud, ex n2is mis mingi aeg hiljem saab, move ja see konverter j22b siis esialgu ostmata. t2nud info eest k6igile
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.09.2011 19:22:07
|
|
|
omg. Täna sain Assassin's Creed: Revelationsi beta key kätte, nagu aru saan siis on kolme päeva pärast beta läbi? väike fail ubisoft...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
08.09.2011 21:45:06
|
|
|
| huvitav, et miskite beetade peale mingine erutumine on. olgu siis fail või mitte (ja 3 päeva või palju iganes).
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.09.2011 23:27:58
|
|
|
bööööö.
niisama saab miks mitte?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
08.09.2011 23:49:31
|
|
|
| iir kirjutas: |
omg. Täna sain Assassin's Creed: Revelationsi beta key kätte, nagu aru saan siis on kolme päeva pärast beta läbi? väike fail ubisoft...  |
Pole siin midagi faili. Mängust lugupidav mees mängib beeta läbi ja ostab päris mängu, et tootjale tunnustust avaldada. Kui viitsib, mängib veel mõned korrad.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cheetahh
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2008
|
09.09.2011 11:36:49
|
|
|
| to terry: vähemalt PS3 peal on Beta tavaliselt ainult osa mängust - a la ainult online vms. Seega täismäng tuleb ikka osta, kui tahad kogu mängu näha. Ei ole mängutootjad seda ainult mängurite enda otsustada jätnud, et kas nad on lugupidavad või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
09.09.2011 14:33:02
|
|
|
Cool, läheks ilusti mu uue mööbliga kokku
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
09.09.2011 15:14:19
|
|
|
Spray värviga saab musta slimi ka üle lasta kui väga vaja.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
09.09.2011 16:20:33
|
|
|
Ossa, valge oleks küll seff, ju siis peab musta slimi maha müüma
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RERA93
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2008
|
09.09.2011 22:27:19
|
|
|
Ma tänasest PS3 omanik.
See valge mudel on küll kena.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
09.09.2011 23:30:29
|
|
|
tervist
sai just soetatud ka konsool 3 320GB slim
küsimus siis selline pole kursis selle konsooliga jne
et kas on võimalik seda kuidagi ka crackida et saaks ise mänge alla laadida ja mängida kuna mängud ika suht kirve hinnaga
olen kuulnud et saab aga siis ei toimi enam see neti süsteem et pannakse mingisugune blokk peale
sooviks natuke infot millised on võimalused jne
suured tänud info eest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.09.2011 23:34:38
|
|
|
| Torbik27, HV foorumis piraatlust ei tolereerita. Siit sa selle kohast abi küll ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
10.09.2011 00:05:13
|
|
|
piraat v6ix ise nutikam olla ja netist uurida, internet on suur ja lai... a ilmselt on tegemist mitte ingliskeelt tundva v6i lihtsalt laisa kodanikuga.
pmst, j6uad konsooli osta, j6uad ka m2nge osta
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
10.09.2011 00:07:03
|
|
|
| Täpselt. See oleks nagu ostaks auto ning siis tuleks foorumisse küsima, kust saaks tasuta bensiini
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
10.09.2011 01:48:51
|
|
|
| Kusjuures kasutatud mänge ostes (ja neid hiljem edasi müües) ei olegi see konsooli pidamine nii kulukas, omal on PS3 juba pea 2a ja usun et olen praeguseks ca 50€ peale maksnud mängude näol. Oma käes mänge väga kaua ei hoia -korra paar läbi mängitud müün edasi. Aint head MP mängud jäävad teinekord kauemaks kätte. Seega pole hullu midagi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
10.09.2011 12:41:55
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| Kusjuures kasutatud mänge ostes (ja neid hiljem edasi müües) ei olegi see konsooli pidamine nii kulukas, omal on PS3 juba pea 2a ja usun et olen praeguseks ca 50€ peale maksnud mängude näol. Oma käes mänge väga kaua ei hoia -korra paar läbi mängitud müün edasi. Aint head MP mängud jäävad teinekord kauemaks kätte. Seega pole hullu midagi |
Pea nagu piraat siis
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
10.09.2011 13:06:02
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| euforia kirjutas: |
| Kusjuures kasutatud mänge ostes (ja neid hiljem edasi müües) ei olegi see konsooli pidamine nii kulukas, omal on PS3 juba pea 2a ja usun et olen praeguseks ca 50€ peale maksnud mängude näol. Oma käes mänge väga kaua ei hoia -korra paar läbi mängitud müün edasi. Aint head MP mängud jäävad teinekord kauemaks kätte. Seega pole hullu midagi |
Pea nagu piraat siis  |
hakkame nüüd seda teemat ka solkima jutuga, et kas kasutatud mängud on hullem kui piraatlus?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
10.09.2011 13:10:13
|
|
|
Kokkuhoid pole piraatlus
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
10.09.2011 13:16:50
|
|
|
| Ega kõikidel pole võimalik kohe uus mäng osta kui välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
10.09.2011 17:11:21
|
|
|
| Kasutatud mängude ostmine on sama suur vargus kui kasutatud auto ostmine.(Kuigi ise ostan kõik mängud uuena)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
10.09.2011 23:12:58
|
|
|
amazon.co.uk'st 160GB Slim koos saatmisega 208€
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.09.2011 23:28:19
|
|
|
ahvatlev
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.09.2011 00:03:42
|
|
|
Vägagi
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
11.09.2011 00:06:11
|
|
|
tänan vähemalt mõni on mõistliku suhtumisega
foorumid ongi ju uurimiseks ja küsimiseks
mitte seda et ma inglise keelt ei jagaks
ex peab siis silma peal hoidma mida head kus liigub
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
11.09.2011 12:29:03
|
|
|
Kellele meeldib ja pakub huvi igasugune häkkimine ja modimine võiks vaadata ingliskeelseid vastava sisuga foorumeid,sealt saab väga palju erinevaid õpetusi kuidas oma konsooli häkkida ja telliseks muuta.NB!Jätke see foorum palun rahule ja lugege foorumi reeglid enne kirjutamist üle siis pole vaja kogu aeg üle korrata,siin ei tegeleta häkkimise ja modifitseerimisega.
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
|