Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 09.09.2011 14:19:36 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
ertr2, sa võrdled VÄGA valesid asju...
Hetkel oleks nagu payback kõikide nende konsooliportide eest, mis välja on lastud.
aga kas sa oled näinud et keegi konsoolifoorumis on õnnelik selle üle et PC peal nt. mw2es dedicated servereid ei ole?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 14:27:20 vasta tsitaadiga

Kui ma konsoolimängija oleksin, ma ei olekski üldse õnnelik.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 09.09.2011 14:28:03 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:


tsitaat:
The word on the street is that the beta will actually be starting on September 27th, 2011. We are assuming that this will be when the closed beta phase (48 hours) will begin, making the open beta on the 29th of September. This is a date we have heard and as soon as BF-Games.net posted

http://battlefieldo.com/bf3-beta-platoons/

sellisel juhul on see DEMO aga mitte beeta


teada värk. see demize99 ütles ka, et beta feedbacki kasutatakse update'ide jaoks. Mitte retail versiooniks.


viimati muutis madness 09.09.2011 14:28:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 14:28:08 vasta tsitaadiga

Hea, et Beta hiljem tuleb, siis on aega veel LE'd tellida icon_smile.gif Aga mis siis 11 sept. tuleb demo vms. ?
Kui kavatsen gamestar'ist tellida selle mängu, siis kuidas ma seda Beta't 48h varem mängida saan ? Mingi asi vms. peaks ju tõestuseks, et olen tellinud olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 14:37:38 vasta tsitaadiga

Kromosoom, MOH LE peab olemas olema.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 09.09.2011 14:43:00 vasta tsitaadiga

BF3 LE pre-order annab ka varajase ligipääsu (E: originist tellides jah)

viimati muutis madness 09.09.2011 14:45:57, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 14:44:45 vasta tsitaadiga

Arvasin millegi pärast, et igalpool saab selle 48h varem Beta "kaasa", aga ainult Origin'ist ostes saab selle "kaasa" icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 09.09.2011 14:52:33 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:

NeroEST, no 64player servers.

Peale selle veel miskit vähem?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 15:33:50 vasta tsitaadiga

NeroEST,

bush kirjutas:
tsitaat:
DICE has revealed that Battlefield 3 runs at 1280 x 704 resolution on consoles, which is just 16 horizontal lines short of true 720p. But unlike other games that run at a lower resolution, Battlefield 3 won’t be upscaled, instead, there will be two small black bars (just 8px high) at the top and bottom of the screen. If the image was scaled, it would “just ruin the picture”, as DICE rendering architect Johan Andersson revealed via Twitter. According to Anderson, removing the 16 lines of resolution increases performance and saves memory.


allikas: http://bf3blog.com/2011/09/battlefield-3-runs-at-just-under-720p-on-consoles/

Nail in the coffin of console gaming.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 09.09.2011 16:52:24 vasta tsitaadiga

keegi soovitaks odavaimat kohta Xboxile tellimiseks?

Panin muidu tähele mingit konsooli teemalist leimamist siin lõpupostides, kuid pole aega kogu 140 lehte läbi lugeda.
Saaks keegi lühidalt öelda mis portide või värkidega jälle viga on kosnoolipoistel? Või see tüüpiline dlc-de jura nagu iga mänguga?

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 09.09.2011 16:56:59 vasta tsitaadiga

WindWalks kirjutas:
keegi soovitaks odavaimat kohta Xboxile tellimiseks?

Panin muidu tähele mingit konsooli teemalist leimamist siin lõpupostides, kuid pole aega kogu 140 lehte läbi lugeda.
Saaks keegi lühidalt öelda mis portide või värkidega jälle viga on kosnoolipoistel? Või see tüüpiline dlc-de jura nagu iga mänguga?


Siin on PC mängud, mitte Xbax!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 17:41:34 vasta tsitaadiga

mingi uus trailerijuppats, midagi "Fault line" seeria sarnast


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 09.09.2011 17:52:38 vasta tsitaadiga

Singleplayer... beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_razz.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 18:15:12 vasta tsitaadiga

ilusss...ning väga hea heli icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 09.09.2011 18:18:36 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif See mehe killimine noaga, hääl sama mis Bad Company 2-es
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 18:27:54 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
mingi uus trailerijuppats, midagi "Fault line" seeria sarnast


Link

Jõhker icon_smile.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiivik
HV kasutaja
tiivik

liitunud: 15.12.2009




sõnum 09.09.2011 19:31:24 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
mingi uus trailerijuppats, midagi "Fault line" seeria sarnast


Link


Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 19:40:49 vasta tsitaadiga

Väga lahe
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 09.09.2011 19:50:14 vasta tsitaadiga

Väikemees kirjutas:
WindWalks kirjutas:
keegi soovitaks odavaimat kohta Xboxile tellimiseks?

Panin muidu tähele mingit konsooli teemalist leimamist siin lõpupostides, kuid pole aega kogu 140 lehte läbi lugeda.
Saaks keegi lühidalt öelda mis portide või värkidega jälle viga on kosnoolipoistel? Või see tüüpiline dlc-de jura nagu iga mänguga?


Siin on PC mängud, mitte Xbax!


Samas üks tont topib oma PC mängude ülevaateid küll konsooli teema alla...et võib ikka konsoolirahvas siin ka läbustamas käia.

See SP gameplay oli küll jura. Jälle vist mingi afgaani või iraagi teema. Ära hakkab juba tüütama. BC oma väljamõeldud sõjaga oli jupp maad etem.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 19:56:25 vasta tsitaadiga

Mille järgi väidad, et iraagi või afgaani teema? Kohvipaksu pealt? Kõik on väljamõeldud sõda samamoodi.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 09.09.2011 20:02:16 vasta tsitaadiga

Kas kuskil esimeses traileris ei olnud sellest juttu?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:04:13 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
Samas üks tont topib oma PC mängude ülevaateid küll konsooli teema alla...
Lasin kõval häälel naeru icon_biggrin.gif eks ta ole jah...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:24:21 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
See SP gameplay oli küll jura. Jälle vist mingi afgaani või iraagi teema. Ära hakkab juba tüütama. BC oma väljamõeldud sõjaga oli jupp maad etem.

Tohib arvata, et sul on MW3 ettetellitud?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:31:23 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
aivo80 kirjutas:
See SP gameplay oli küll jura. Jälle vist mingi afgaani või iraagi teema. Ära hakkab juba tüütama. BC oma väljamõeldud sõjaga oli jupp maad etem.

Tohib arvata, et sul on MW3 ettetellitud?


icon_biggrin.gif

Ei ole üldse kumbagi fänn, kuid Battelfield sõidab MW3-est seekord küll raginal üle.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:34:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei ole üldse kumbagi fänn, kuid Battelfield sõidab MW3-est seekord küll raginal üle.

Räägi kuidas full mäng on Mr. kõiketeada.
Täis piixus kuidas on läikivad pildid rahvale ajupesu teinud O_o
icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:39:46 vasta tsitaadiga

WäntWõll, ära liiast nüüd erutu. See on minu hinnang vaadates mängu treilereid icon_biggrin.gif
Pealegi, sinuga antud teemal vaielda on sama hea kui mulle selgeks üritada teha, et jaapani autod on sitad.

Seega lõpetame juba siin selle pika ja tülika vaidluse thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:42:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

et jaapani autod on sitad.

Hmm kohatu võrdlus, kuna pole kuskil väitnud icon_rolleyes.gif
Miks minuga, see et ma ei mata mänge ennem maha kui pole mänginud, päris täiskasvanud AHV-id siin koos sinuga thumbs_up.gif
Aga muidugi las jääb.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:46:14 vasta tsitaadiga

WäntWõll, Ei mata ka, ning MW3 on kindlasti hea. MW2 oli, ning ei usu, et kehvem tuleb. Lihtsalt hindan asju hetkel nii. Auto teema oli näide icon_wink.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:49:51 vasta tsitaadiga

ot:
tsitaat:

et jaapani autod on s*tad.

Aga nad ongi ju.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:52:13 vasta tsitaadiga

Just just.... icon_lol.gif

Vana saksalane on parim thumbs_up.gif

MInupoolest võib auto teema jätkata! icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?


viimati muutis Cb4 09.09.2011 20:52:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:52:41 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Ei ole üldse kumbagi fänn, kuid Battelfield sõidab MW3-est seekord küll raginal üle.

Räägi kuidas full mäng on Mr. kõiketeada.
Täis piixus kuidas on läikivad pildid rahvale ajupesu teinud O_o
icon_razz.gif


et sulle ajupesu teha piisab märksa vähemast.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 09.09.2011 20:53:03 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
aivo80 kirjutas:
See SP gameplay oli küll jura. Jälle vist mingi afgaani või iraagi teema. Ära hakkab juba tüütama. BC oma väljamõeldud sõjaga oli jupp maad etem.

Tohib arvata, et sul on MW3 ettetellitud?


Deem, mees sa oled selgeltnägija. Need kaheksa Bat3. mis ma olen tellinud tõestavad ka seda, et ma olen CoD'i fänn!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 20:57:13 vasta tsitaadiga

DeTHiCa.,
tsitaat:

et sulle ajupesu teha piisab märksa vähemast.

See et ma mängin mida ma ise tahan mitte nagu AHV-id ülistavad on kohe vaja jaburdusi suust välja ajama hakata jah ...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 09.09.2011 21:11:14 vasta tsitaadiga

Jah, mitte midagi mitte kunagi ei tohi kiita ja ülistada, koguaeg peab nutma ja halama.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 21:11:54 vasta tsitaadiga

BC2>battlefield 2>MW2
Kurb aga tõsi minu jaoks. 1 tund MW2 ja unistall, 4 tundi jutti BF2 ja ikka veel on põnev. Graafikat ofc ei saa võrrelda, kuid gameplay on MW2s ikka algeline.

Ootan BF3.

NB! Olen enamus CoD versioone pelanud ja ainult BF 2 ja BC2, ja pean tunnistama, et CoD on ikka arengus kõvasti maas. Tootku oma konsoolidele mänge edasi beer_yum.gif
Samuti proovin ära ka MW3, et näha, kas on midagi muutunud(kuigi ootused eriti suured ei ole).
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 21:17:36 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Jah, mitte midagi mitte kunagi ei tohi kiita ja ülistada, koguaeg peab nutma ja halama.
Spoiler Spoiler Spoiler

Mine nuta mujal

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 21:18:58 vasta tsitaadiga

Naljakas, et harilikus BF3 teemas läheb mingi MW3-mega võrdlemiseks ja konsoolid vs pc võitlustandriks. Ehk jääks trailerite ja selle põhjal tehtud analüüsi juurde või ei ja?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 21:20:28 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Naljakas, et harilikus BF3 teemas läheb mingi MW3-mega võrdlemiseks ja konsoolid vs pc võitlustandriks. Ehk jääks trailerite ja selle põhjal tehtud analüüsi juurde või ei ja?


bush kirjutas:
tsitaat:
DICE has revealed that Battlefield 3 runs at 1280 x 704 resolution on consoles, which is just 16 horizontal lines short of true 720p. But unlike other games that run at a lower resolution, Battlefield 3 won’t be upscaled, instead, there will be two small black bars (just 8px high) at the top and bottom of the screen. If the image was scaled, it would “just ruin the picture”, as DICE rendering architect Johan Andersson revealed via Twitter. According to Anderson, removing the 16 lines of resolution increases performance and saves memory.


allikas: http://bf3blog.com/2011/09/battlefield-3-runs-at-just-under-720p-on-consoles/

Nail in the coffin of console gaming.


nii et alusta peeglist... icon_lol.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 21:24:43 vasta tsitaadiga

See on fakt. Ja tõestab, et konsoolid on vananenud, kui DICE ehk BF3 mängu tootja ise konsoolidel BF3-me alla tõmbab. Mis mina parata saan?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 21:26:12 vasta tsitaadiga

Teema võiks lukku panna.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 21:38:03 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Teema võiks lukku panna.


MIx? icon_eek.gif

Mida mina siis reede õhtul teeksin? icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 21:41:04 vasta tsitaadiga

Lähed paarutad Lexusega mis on hea Jaapani auto icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 21:43:08 vasta tsitaadiga

Remondib *
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 09.09.2011 21:44:02 vasta tsitaadiga

Teemakohast teksti palun.
Autodest ja muudest palun vabas teemas beer_yum.gif

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.09.2011 22:21:02 vasta tsitaadiga

Täna ongi offtopicu päev, liikluskultuuri(tuse) teemas käis ka äge liizingujutt icon_biggrin.gif

Igatahes, mida Beta kohta teada on, vabandust, ei viitsi paar lehte tagasi kerida icon_redface.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 22:48:36 vasta tsitaadiga

Ma suur BF2 fänn ei ole aga Bad Company ja Bad Company 2 on täiesti revolutsioonilised mängud minu meelest. Pole mina veel ühtegi teist Konsooli mängu näinud milles on suured kaardid, tankid ja lõhatavad majad !
Bean ütlema, et BC mulle xboxil jubedalt meeldis ja tellisin endale BC2 arvutile - Multyplayeris pettusin ja saan aru miks paljud BF2 mehed ei armasta BC seeriat PC'l. BF3 aga juba Alfas tundus päris hea ja annab lootust paremaks.

MW2 aga jättis täitsa külmaks ja COD seeria on minujaoks peale World at wari surnud olnud.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 09.09.2011 23:19:42 vasta tsitaadiga

Õlid ja kõiketeadjad on siin koos. Good luck!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 23:31:53 vasta tsitaadiga

FFS, ärge võtke nii tõsiselt mänge
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 09.09.2011 23:56:18 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


teemasse ka: video on muidugi oskuslikult tehtud ja jätab kõva mulje, ootame beta ka ära ja vaatame, mis siis saab icon_smile.gif

Endal veel pre-order tegemata, kuid kindlasti üks kolmest ilmumata mängust, mille kavatsen see aasta lõppu kindlalt muretseda.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ventt
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2010




sõnum 10.09.2011 00:03:09 vasta tsitaadiga

lol phm nüüd peaks ju open beta olema ju? või mis
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.