|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kasutad rattakiivrit? |
| Kasutan. |
|
44% |
[ 88 ] |
| Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas) |
|
8% |
[ 16 ] |
| Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe |
|
21% |
[ 42 ] |
| Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas) |
|
25% |
[ 50 ] |
|
| hääli kokku : 196 |
|
| autor |
|
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
04.07.2011 23:44:46
|
|
|
| eBay.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
11.07.2011 11:53:10
|
|
|
Huvitava jalgrattaelamuse sain sel nädalavahetusel, kui tekkis võimalus lasteveoks kohandatud Hollandi Cargobike'i proovida - http://www.workcycles.com/home-products/child-transport-bicycles/workcycles-cargobike-long
Algus on natuke harjumatu, aga iseenesest oleks ilmselt suhteliselt äge ringi kruiisida kenal suvepäeval sellisega, kui oleks lapsed, kes sinna ette kasti lükata.
Peoseltskond muidugi tõdes kõrvalt, et eks naised saavad ka oma "väsinud" mehi sellega vajadusel linna pealt koju tagasi vedada..
Worksycles kodukal iseenesest oli nii mõnedki üsna teravmeelsed laste vedamiseks mõeldud jalgrattalahendused veel.. maksavad ainult roppu moodi kõik. Teisalt, isikliku kogemuse põhjal sõber rääkis, et sealt ostetud ratas on praktiliselt hooldusvaba ja vastupidavuselt pommikindel ka aastaringse kasutuse korral. Samuti piisavalt mugav nii isteasendi kui porilaudade ja muu puhtusvarustuse osas, et kannatab täiesti kontoririietes igapäevaselt ringi liikuda sellega. (Kogemus põhineb sellel elukal)
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.07.2011 02:52:18
|
|
|
Velomobile
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.07.2011 09:39:42
|
|
|
... vajaks soovitust maastikurehvide osas, sõidan peamiselt linnas, kuid satun tihti ka rabedamale rajale, seega võiks olla sellised universaalsed ehk natuke rohkem maastiku poole kaldu. Hind võiks olla mõistuse piires sest ei harrasta midagi, sõidan vaid puhtalt oma lõbuks ja elementaarses vormis hoidmiseks. Kahjuks ei oma mingit ettekujutust tänapäeva rehvitrendidest seega asjalikud vihjed oleks teretulnud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
15.07.2011 12:34:03
|
|
|
Schwalbelt miskit Endal Furius Fredid all,kuid need natsa kallid ja ehk liialt nõrgad. Aga antud firmal ka tavalisemaid ja väga asjalike Sul ilma õhukummita või õhukummiga? Veljest ka sõtub mis kummi saad kasutada,paljud riidest/nöörist äärega kummi ei söö.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
15.07.2011 13:04:44
|
|
|
FF on hea jooksuga kumm, ainukeseks veaks siis jah juba mainutud purunemissõbralikkus. Schwalbe toodangust võiks veel vaadata Racing Ralph/Rocket Ron poole. Kummivalik on nagu ta on, ühele sobib üks, teisele teine. Parim lahendus oleks pedaalida lähimasse HE-i, lühidalt kirjeldada pinnast millel hakatakse sõitma, ning saad piisavalt suure tõenäosusega piisavalt adekvaatse kummivaliku enda ette. =)
Rabedamale rajale tähendab mida? Mets,kruus,liiv?
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
15.07.2011 13:27:29
|
|
|
Rocket Ron ja Racing Ralph natsa rämedad oma mustripoolest ehk ,kuna peamiselt linnas tegevus.
Ise ehk vaataks SAMMY SLICK poole Samas 2 eelmainitule ka korralikult 4bar sisse ja käib ka kenasti linnas,kuna see muster ei ole päris kõige rämedam kärn. Kahjuks vist tootmisest maas neil üks mudel,maru head sellised odavamad ja samas hea keskelt suht siledad ja ääred sellised äkilisemad.
Ise lasin alguses terve suve omal X-vert Experdiga kaasas olnud Fat Man kummidega Vot see oli piin, isegi lõhkemise äärel oleva rõhuga lihtsalt sõtkusid nagu vastumäge suure tuulega Selg ja silmad olid liiva täis kuiva ilmaga
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.07.2011 16:09:25
|
|
|
... praegused rehvid on mingid iidvanad õhukummiga Michelin WildGripper s, taga:
ja ees:
... need oleks nagu tiba liiga palju asfaldi jaoks, samas maastikul läheb ratas mäkke selle tagarehviga ikka yberhästi, esirehv on natuke jama kurvides, kui lahtist liiva kah juhtub olema ja tähelepanu kaotad, siis võib ratas kergesti käest minna. Samas asfaldil veereb kogu kompott sellise mustri kohta üllatavalt hästi. Ongi selline kahevahel seis, ei tahaks nagu maastikuvõimekusest loobuda aga kuna statistiliselt on linnasõitu rohkem, siis võiks tõepoolest ehk Sammy Slicki proovida või peaks siiski natuke hambulisema asja võtma
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
16.07.2011 16:28:14
|
|
|
Sammyga sa maastikul hätta ei jää
Pealegi,üldiselt kui ratal kiirkinnitused ja ise vähegi mees oled,siis no üle 10 minuti ei tohiks võtta rehvivahetus koos pumpamisega Veneajal oli see,et pidid igast eebleid kasutama,et saada rehvi peale ja maha,kuid tänapäeval käib asi kenasti kätega,põhi aeg ilmselt kuluks pumpamisele ja tühjaks saamisele
Seega alati kui plaan kindel minna vähe karmimasse mutte kus kardad Sammy mitte toimimist siis viskad teised peale Eeldusel,et on olemas korralik pump,kuna sellist vähe jämedamat kummi annab nühkida selle väikse ~15 cm suuruse hädaabi pumbaga mis ratta külge käib
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
16.07.2011 19:49:08
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:25:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.07.2011 22:47:10
|
|
|
Keegi tänasel kolmapäevakul ka käis? Sai siis ka esmakordselt võistlusest osa võetud. Kokkuvõttes tundus, et läksin mööda umbes poole vähematest inimestest kui oli minust möödujaid kuid kokkuvõttes vast kõige viletsam ei olnudki
Muidugi ettevalmistus oleks võinud küll parem olla. Eelmised kolm ööd korralikult magada ei saanud, söömine oli suht-koht kuidas juhtub ning võistlusele unustasin joogi kaasa võtta. Kokkuvõtteks kulus selle ~16.7km läbimiseks aega ~56min, kõvemad tegijad jäid tõenäoliselt kusagile 35-45min kanti. Eks lähipäevil tulemustest saab näha kui taha lõppu jäin.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
02.08.2011 11:08:35
|
|
|
Kus hea hinnaga ratturituulekaid müüakse?
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
02.08.2011 11:28:35
|
|
|
Nädalavahetusel sai ka väike (u. 60km) tripp tehtud mööda kruusaseid/kiviseid metsavaheteid, ühe käega Korra oleks peaaegu koonu käinud, esiratas tahtis liival alt ära minna. Aga muidu täiesti teostatav.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
03.08.2011 13:51:06
|
|
|
Sõitsin üle pika aja rattaga Tallinnasse. Murastest Haaberstini jooksev rattatee on sigamõnus ja sile. Haabersti ringilt Kristiinesse õnnestus närvi ajada 2 jalakäijat, üks kahtlaseid manöövreid tegev rattur ja kaks naisautojuhti. Homme saaga jätkub.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
13.08.2011 21:39:38
|
|
|
Eile sai Pääsküla rabas velotud, hämaras pääle päikeseloojangut. Päris tsill, suur kuu oli taevas ja raba kohal udu.
Aga täna sai tehtud väike 55 km Tallinna tripp
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
explode
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
14.08.2011 01:25:55
|
|
|
Kuu oli jah eile päris suur. Ise kimasin eile Tallinnast Loksale mööda mereäärt. Täna tulin tagasi. ca 190km on spidol ees. Tagumik valutab vastikult. Praegune sadul ei ole küll matkamiseks
_________________ E30 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.08.2011 01:28:44
|
|
|
pigem pole su perse matkamiseks valmis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
explode
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
14.08.2011 02:30:20
|
|
|
on ikka. Sõbral oli matkaratas ja sellega ikka tunduvalt mugavam. Mul mingi freeride sadul peal.
_________________ E30 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LinC
HV vaatleja
liitunud: 14.01.2007
|
19.08.2011 22:04:18
|
|
|
| Tervist! Äkki keegi hea kodanik oskaks soovitada kuni 500euri eest normaalset maastikuratast mõnes Tartu poes. Kavatsen läbida pikema Tartu maratoni sõidu, nii et ratas peaks vähemalt selliseks katsumuseks kõlbulik olema. Ette tänades!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.08.2011 21:43:27
|
|
|
Tjah, kurvi sellisega võtta ei tahaks väga.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.08.2011 22:08:57
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Tjah, kurvi sellisega võtta ei tahaks väga. |
sa kallutad põlve pulgavahele, kui kurvi võtad?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.08.2011 22:09:31
|
|
|
Sa inertsist oled kuulnud midagi?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.08.2011 22:14:32
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Sa inertsist oled kuulnud midagi? |
ma ei kuulanud seda juttu selles videos, valgusta mind
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.08.2011 22:16:49
|
|
|
| Güroskoobi efekt.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.08.2011 22:36:03
|
|
|
seleta
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greaper
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2005
|
22.08.2011 22:46:17
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=P057-uilF0o
_________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception". |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.08.2011 22:59:21
|
|
|
ei näe youtube, ega muud flashi, kas paari oma sõnaga ei kannata?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.08.2011 23:07:41
|
|
|
Kiirelt pöörlev keha üritab hoida oma kiirusvektorit konstantsena* ning selle muutmiseks on vaja oluliselt suuremat jõudu rakendada kui seisva sama massiga keha puhul. Ehk siis kurvis läheb too ratas otse.
*) maakeeli siis üritab hoida liikumiskiirust ja suunda konstantselt.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.08.2011 23:19:07
|
|
|
et piisavat inertsi kurvist välja kaldumiseks, on vast enamat vaja
tavalise vokiga kannatab mingi 30-40km/h kurvuis kallutada, et vastasvööndisse ei kalduks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
22.08.2011 23:46:19
|
|
|
Tavalise voki rattad kaaluvad ja pöörlevad kordades vähem/aeglasemalt kui too hooratas ning seetõttu pole jõud eriti võrreldavad. Suht loogiline ka, kui too hooratas oleks kerge või pöörleks aeglaselt poleks tast mingit kasu
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.08.2011 00:02:42
|
|
|
vastavalt inertsile peab olema ka kiirus, vastasel juhul puudub point
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
23.08.2011 08:06:24
|
|
|
| libe kirjutas: |
| vastavalt inertsile peab olema ka kiirus, vastasel juhul puudub point |
Misasja see lause nüüd ütlema pidi?
Fakt jääb igal juhul faktiks, et võrdlemisi massiivne pöörlev keha ei taha teps mitte oma orientatsiooni ruumis muuta, seega selle ratta keeramine on igal juhul keerulisem, kui tavalise ratta puhul.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.09.2011 10:15:00
|
|
|
| Tugevamalt pedaale sõtkudes käib kuskilt keskelt läbi selline terav krõks. Vist keskjooksust. Mingihetk kadus see ära, nüüd on tagasi. Eelmisel jalgrattal esines ka selline probleem. Millest see tuleneb ja kuidas lahti saada?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
09.09.2011 10:20:05
|
|
|
Anti, Võta keskjooks lahti ja vaata, uus määre ei teeks kindlasti halba.
võibolla mõni laager katke vms...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
09.09.2011 11:01:26
|
|
|
Anti, kui tegemist uue rattaga, siis keera vändad ja pedaalid korralikult kinni. Krõks ise võib maru väike olla, raam lihtsalt võimendab seda heli.
Kui ratas on aga juba sissesõidetud ja jupid korralikult kinni on, siis viga mujal. Keskjooks või pedaal.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
09.09.2011 16:42:56
|
|
|
| Anti kirjutas: |
Eelmine hooaeg sai rumala peaga ratas otse käigust räpase ja porisena tõstetud keldrisse ja nüüd välja võttes kogu süsteem ragiseb ebameeldivalt. Tegin wd40-ga väikse puhastuskuuri, aga ikka ei ole see, mis ta olla võiks. Kas on mõtet asi juppideks lahti lammutada, jupid likku panna ja ükshaaval puhtaks nühkida või on mõni kiirem ja efektiivsem viis asi puhtaks saada?...
...Nii, räägitakse siin seal, et survepesuriga mitte ratast pesta....
et igasugu õli-liiva-mulla sodi korralikult maha saada, tõmbasin survekaga kõik asjad puhtaks (hammasrattad, kett). Lapiga tõmbasin suurest luust kuivaks, lasin pool h seista, värske ketiõli peale ja sõida nagu uue rattaga. Igasugune ragin on kadunud ja hääl mahe. Jooksudest, rattalaagritest, amoridest ja muust peenemast mehaanikast üritasin surveka muidugi eemal hoida. |
Kui see on see sama ratas, siis tuleb keskjooks ära vahetada
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.09.2011 18:13:35
|
|
|
Miks? Midagi katki ei ole ja ratas sõidab normaalselt. Lihtsalt täiega peale sõtkudes käib väike krõks läbi.
edit: Ahjaa, kõige veidram on see, et siis ei raksu, kui ees on keskmise hammasratta peal. Aga kuna ma sõidan enamuse ajast kett kõige suurema peal, siis lihtsalt häirib.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
09.09.2011 21:28:39
|
|
|
Ja väikse peal raksub ka? Või ei anna siis nii tugevasti sõtkuda? Võta korra kett maha eest ja proovi väntasid keerutada, kas jooksevad ilusti ja miskit häält kuulda ei ole. Ja katsu vänta väänata, risti keskjooksuvõlliga, kas on tunda loksu.
Vahetada on vaja sellepärast (kui ikka keskjooksus viga on), et sellel eriti midagi määrida ei ole, kinnised laagrid peaksid olema, ja kui juba häält teevad, oleks mõistlik ära vahetada.
Või lased niikaua edasi kuni kannatab kuulata või kinni kiilub.
Muidugi võivad naksuda ka pedaalid või nt. keskjooksupadrun võib raamis lahti olla.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.09.2011 21:31:30
|
|
|
ennem käisin korra poes siis proovisin spetsiaalselt. Pmst kui lihtsalt paigal seista ja toetada tugevamalt ühe pedaali peale, käib raks. Teistkordsel toetamisel enam ei käi. Toetan teise poole pedaalile, käib raks, teistkordsel toetamisel ei käi. Ehk siis raks käib siis, kui ühele-teiselepoole tugevamalt toetada.
Väikse peal vändates ei ole võimalust eriti tugevalt valu anda, aga niisama paigal seistas küll raksus jah.
niisama tavaliselt vändates on kõik vaikne, samuti ei ole mingeid lõtke ega ebakorrapärasusi väntamisel.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
09.09.2011 21:33:06
|
|
|
| No ma pakun esteks, et keskjooksu padrun tuleks korralikult raamis kinni keerata. Selleks tuleb muidugi vändad eest võtta.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
10.09.2011 00:41:45
|
|
|
Endal Scottil sama teema, peab ka uurima vist.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
explode
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
11.09.2011 22:36:59
|
|
|
eelmisel rattal oli sama värk. mingi aja möödudes nõks kadus.
hääl käis pinda küll.
_________________ E30 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.10.2011 20:23:21
|
|
|
Soovitage mingeid netipoode ratta ostuks. Sel nädalal tahaks midagi ära osta. EvansCycles ja ChainReactionCycles on läbi kammitud.
edit:
Mnjah, tundub, et yks Specialized jaab soelale. Kui katte saan, viskan pilte.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
18.10.2011 20:31:46
|
|
|
| SKG kirjutas: |
edit:
Mnjah, tundub, et yks Specialized jaab soelale. Kui katte saan, viskan pilte. |
Meest sõnast...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.10.2011 13:38:41
|
|
|
Jah, enam taganemisteed pole, andsin tellimuse sisse. Ei joua ara oodata kui saaks juba maid ja magesid vallutama minna, hehe.
Kompuuter pandi ka Amazonist teele - Sigma Sport BC 1609 STS + Cadence.
edit:
Mnjah, novembri lopuni ootamist, kuna Specialized 2012 mudelid tulevad alles siis lattu.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
19.10.2011 14:40:52
|
|
|
| Mis sa ostad?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.10.2011 15:38:04
|
|
|
haigo, Specialized Langster 2012 mudel
http://www.specialized.com/gb/gb/bc/SBCProduct.jsp?spid=62142&scid=1101&scname=Road
Aga kui nüüd nii kaua pean veel ootama... siis voib mu soov veel muutuda. Kuigi etteantud spec-ide pohjal eriliselt laia valikut pole. Ja €1100 eest ma Stevens Velocita ega Trek District votma ei hakka... kenad ratta muidu, aga mitte nii head, et minu silmis seda hinda vaart oleks.
Soov oli saada kerge singlespeed ratas, mille saab vajadusel fixie-ks ymber poorata. Alu raami ja carbon kahvliga, mitte CroMo nagu enamus neist on. Teine variant, mida kaalusin oli Ridgeback Ultra Flight 01 (2011), aga selle raamigeomeetria jatab minu jaoks veidi soovida.
http://www.evanscycles.com/products/ridgeback/ultraflight-01-2011-road-bike-ec025130
edit:
Peen vark, ilmselt ilusaim singlespeed, mida nainud olen (sakslaste Fixie Inc teeb ka) aga no 1,1K eur valja kaia... No way...
http://www.stevensbikes.de/2012/index.php?bik_id=731&cou=US&lang=en_US
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
19.10.2011 17:39:15
|
|
|
| Mille jaoks singlespeed hea on?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|