Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 284, 285, 286 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 17:32:08 vasta tsitaadiga

Kui juba, siis juba x64.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 25.08.2011 20:37:22 vasta tsitaadiga

Jälle tõusis vana probleem päevakorda nüüd siis win7x32 ultimate-l.Vaja venekeeelses programmis kirjad loetavaks saada,ei aita venekeele paketi,asukoha ja kellaja seaded.Ikka on kirjad loetamatud,mida kuradit vaja teha.Probleem on seoses kirja fontidega,osasid kirillitsa fonte avab,osasid aga mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 25.08.2011 20:47:32 vasta tsitaadiga

LP kirjutas:
Kaks küsimust:
Millist versiooni Windows 7 puhul eelistada ja mis vahe on x64 ja x86 versioonidel. Kumbat soovitate ja mille poolest parem on?

Peamised erinevused versioonidel:

Windows 7 Starter:
- RAM max 2GB / HDD max 250GB / Mitmed muud piirangud (ei saa muuta taustapilti jm.)

Windows 7 Home Premium:
- RAM max 16GB
- #PUUDUB#: VirtualPC / VirtualApplications / VirtualOSboot / XPmode
- #PUUDUB#: korporatiivkasutuse funktsioonid
- #PUUDUB#: opsüsteemi keele muumise võimalus (tuleb juba ostes valida õige variant)
- #PUUDUB#: luba litsenseerida asutustele/ettevõtetele
- Tugi kuni 13.Jaanuar 2015

Windows 7 Pro:
- RAM max 192GB
- VirtualPC / VirtualApplications / VirtualOSboot / XPmode
- #PUUDUB#: korporatiivkasutuse funktsioonid
- #PUUDUB#: opsüsteemi keele muumise võimalus (tuleb juba ostes valida õige variant)
- Litsenseeritav kõigile
- Tugi kuni 14.Jaanuar 2020

Windows 7 Ultimate:
- RAM max 192GB
- VirtualPC / VirtualApplications / VirtualOSboot / XPmode
- Korporatiivkasutuse funktsioonide toetus (krüpto, kaughaldus, keskne backup, jpm.)
- Opsüsteemi keel valitav ja igal ajal muudetav 35 keele vahel
- Litsenseeritav kõigile
- Tugi kuni 14.Jaanuar 2020

32bitised (x86) vs 64 bitised (x64) variandid:

32bitine variant:
- Sobib nii 32bitise kui ka 64bitise protsessori jaoks
- RAM max 4GB (praktikas max 3+GB)
- Vanemate programmide parem toetus
- #PUUDUB# 64bitiste programmide kasutamise võimalus

64bitine variant:
- Vajalik 64bitise protsessori olemasolu
- RAM max vastavalt opsüsteemi versioonile (vt.eespool)
- Uuemate programmide parem toetus
- Saab kasutada nii 64bitiseid kui ka enamusi 32bitiseid programme

____
EDIT: Lisatud ka Windows Starter, ühtlustatud eitavate tingimuste esitused


viimati muutis WAV 26.08.2011 15:09:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LP
HV vaatleja
LP

liitunud: 06.07.2007




sõnum 25.08.2011 22:18:48 vasta tsitaadiga

Suur aitäh sulle! Väga hea kirjeldus.

Intel® Core™ i3-2310M prose on 64bitine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 25.08.2011 22:29:38 vasta tsitaadiga

LP kirjutas:
Suur aitäh sulle! Väga hea kirjeldus.

Intel® Core™ i3-2310M prose on 64bitine?


Peaks toetama:
http://www.intel.com/content/www/us/en/processors/core/2nd-gen-core-desktop-vol-1-datasheet.html
kõik uued i7;i5;i3 prosed on x64 toega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.08.2011 22:35:59 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
- Vajalik 64bitise protsessori olemasolu
Tehniliselt see vajalik ei ole, lihtsalt kui 64bit prose peal kasutada 32bit os'i jäävad lisaks mälupiirangule mõned (suhteliselt ebaolulised) featurid kasutamata.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 22:44:01 vasta tsitaadiga

Ho Ho, lugesid/mõistsid WAV kirjutatut valesti. 64bit opsys tahab ikkagi 64bit toega proset
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.08.2011 00:54:38 vasta tsitaadiga

Tõlgendamise küsimus. Jutt käis OS'idest ning kui kirjas on, et 64bit OS on vajalik 64bit prose puhul on see vale kuna 64bit prose jooksutab ka 32bit os'i. Kui võtta, et 64bit OS'i kasutamiseks on vaj 64bit proset siis küll.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 01:15:17 vasta tsitaadiga

Ho Ho... mitte 64bit OS ei ole vaja kasutada 64bit protsessori olemasolul vaid selle kasutamiseks on vaja 64bitise protsessori olemasolu
püüa natuke süvenenumalt lugeda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 11:58:38 vasta tsitaadiga

Keegi sellisele probleemile teab lahendust?
Spoiler Spoiler Spoiler

Arvuti hangub täiesti suvaliselt.
Proovinud erinevaid lahendusi mis guuglist leidsin aga ei miskit (kaableid jms)
Xp ja vistaga seda probleemi pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 12:00:57 vasta tsitaadiga

storagedraiverid?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 12:01:09 vasta tsitaadiga

proovi uuemaid/vanemaid chipseti draivereid inteli saidist tõmmata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 15:10:00 vasta tsitaadiga

apelsin16, ATAPI -> optiline seade -> vigane plaat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 15:39:16 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
apelsin16, ATAPI -> optiline seade -> vigane plaat.

mingid cd/dvd lugejat pole küljes ja kõvaketas on igasuguste testide järgi terve.
Erinevaid drivereid olen terve hunniku proovinud, guuglis sarnaseid teemasid päris palju ja lahendust ei paista olema. icon_neutral.gif
Kahte asja proovin veel, üks on bios uuendamine ja praeguse ata ketta asemel sata ketta peale w7.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 26.08.2011 16:19:22 vasta tsitaadiga

Keegi teab, miks mängudes Print sceen teeb musta pildi kui Painti paste panna?

ty
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 16:28:28 vasta tsitaadiga

zMz kirjutas:
Keegi teab, miks mängudes Print sceen teeb musta pildi kui Painti paste panna?

ty

Proovi mängu käivituse ikooni propertitest->compatibilty->settings->Disable desktop composition peale panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 26.08.2011 16:53:09 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
zMz kirjutas:
Keegi teab, miks mängudes Print sceen teeb musta pildi kui Painti paste panna?

ty

Proovi mängu käivituse ikooni propertitest->compatibilty->settings->Disable desktop composition peale panna.
aitäh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 17:39:20 vasta tsitaadiga

Lauaarvuti W7 hakkas ise restarte tegema ja mida edasi seda tihemini. BSOD nagu ei märka, või käib see nii kiiresti. kahtlustan toiteploki viga, kuna valdavalt viskab pildi tasku siis, kui kasutad veidi nõudlikumat video ressurssi. Kasutusele on ATI Radeon Sapphire X1950 Pro kaart. Spetsis on öeldud, et vajab 450W või kõrgremat toitekat, mul on kasutusek 400w toitekas, kuigi sellega töötas XP peal oma aasta päevad, enne kui hakkas nüüd W7-ga resasid tegema.Idle Temperatuurid on MB: 45, CPU 55, GPU 71, HD Samsung HD103SJ 41 ja WD 1200JD 50 kraadi. Event Viever näitab Critikal Error: Kernel Power This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly. Idles töötab arvuti korralikult, ei lülita ennast välja. Kas keegi oskab midagi lisada, või on homme esimene käik poodi uue 500w toiteka järele.
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 17:51:05 vasta tsitaadiga

mõistlikum oleks miski normaalne videokaart osta, selle 0 performance vooluõgardi asemele thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 17:57:58 vasta tsitaadiga

Milleks pea maha võtta, kui võib tõesti põhjuseks olla näljahäda. icon_biggrin.gif

Kas sul arvuti järgi ühendatud mingeid lisaseadmeid? Lisakõvaketas näiteks või usb asju mitu. Kui neid seadmeid vähemaks võtad, peaks energia vajadus vähenema ning siis koorma arvutit uuesti.

See muidugi ei tähenda midagi, kui toitekas ei ole mitte nõrk, vaid on omadega läbi. Samamoodi võib ka videokaart jamada. Aga see oleks esimene lihtsam katsetamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 18:32:20 vasta tsitaadiga

Ega neid AGP siinile videokaarte palju olemas enam ei ole, mis sellest paremad oleks. Töötavaid lisaseadmeid peale Logitechi juhtmevaba hiire ja klaveri saatja USB otsas pole.

Ja ühe asja avastasin veel. Kuigi on legaalne aktiveeritud W7Pro versioon, on eraani allservas kiri: Tutvumiskoopia. Järk 7601 ja kui vaadata msconfigust, siis räägib tutvumiskoopia ja kehtivus lõppeb 1.09.2011. Laps rääkis küll vahepeal, et viskab mingi hoiatuskirja aegumise kohta ekraanile, aga siis ei osanud seda vaatama tulla, nüüd nägin ise ära. Siin teemas oli selle vea kõrvaldamisest varem juttu, midagi pidi registris muutma,kuid teemsisene otsing ei aidanud ja kõiki 500+lehekülgi ei jõua läbi vaadata. Kui keegi mäletab, ehk annate viite. Kas hoopis see asi ei või neid resasid põhjustada, et tema jaoks hakkab aegumistähtaeg kukkuma ja teeb hoiatavaid restarte?

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 18:49:07 vasta tsitaadiga

sulomile, kui on legaalne litsents, siis proovi tootenumber uuesti sisestada.
Nii: http://www.mydigitallife.info/how-to-change-or-re-enter-product-key-in-windows-7-and-vista/

või ka nii: http://social.microsoft.com/Forums/is/genuinewindows7/thread/ce677eb0-7d97-46d6-81df-a05dca1c2b85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2011 10:21:42 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
sulomile, kui on legaalne litsents, siis proovi tootenumber uuesti sisestada.
Nii: http://www.mydigitallife.info/how-to-change-or-re-enter-product-key-in-windows-7-and-vista/

või ka nii: http://social.microsoft.com/Forums/is/genuinewindows7/thread/ce677eb0-7d97-46d6-81df-a05dca1c2b85


Sellest polnud midagi kasu. Aitas selle ise tõmmatud SP1, mida kunagi siin foorumis enne päris ametlikku SP 1 jagati, maha võtmine ja siis MS kodukalt värske SP1 allalaadimine ja install. Kadunud desktopilt vesimärgid ja pole enam tutvumiskoopia 1.09 2011 aegumisega. Resadele sellest kasu polnud, videokaardi seaded ja overclock sai kõik default pandud, kuid mõned korrad viskas ikka ennast kinni. Proovin toiteka vahetust võimsama vastu.

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2011 17:27:03 vasta tsitaadiga

Jajaa, mina ise väldin ning ei soovita ka kellelegi teisele mingeid beta uuendusi.

Tubli, et ise selle peale tulid, et SP1 reinstallida! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2011 01:04:35 vasta tsitaadiga

kuidas teada saada kas keegi on arvutit sisse lylitanud/loginud , op on win 7?
probleem selles, et on kahtlus töötaja suhtes, kes äkki tassib töö läpakat koju enda tarbeks.
see vist peaks minema win 7 teema alla
tomorrow teab kindlast vastust, kui kohtume, siis võin talle vihje eest yhe õlle visata thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 09:06:15 vasta tsitaadiga

Filtreeri System logist Source Kernel-General ja Event ID 12.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 09:44:29 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Filtreeri System logist Source Kernel-General ja Event ID 12.

Sama mõte ka siin.Eeldusel, et kaval kasutaja pole logisid nullinud.
System Uptime on kah mõningane indikaator.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 10:13:38 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Filtreeri System logist Source Kernel-General ja Event ID 12.

Läptopi puhul ei pruugi midagi näidata. Sleep tekitab event 42 näiteks. Pigem peaks jälgima DHCP evente, sest need tekivad võrgvahetusel. Ja loomulikult Security log.
tomorrow kirjutas:
friik1 kirjutas:
Filtreeri System logist Source Kernel-General ja Event ID 12.

Sama mõte ka siin.Eeldusel, et kaval kasutaja pole logisid nullinud.
System Uptime on kah mõningane indikaator.

Sleep ei nulli uptime counterit. Logide nullimine on iseenesest selline asi, mis kohe administratiivse karistuse välja teenib. Selle vastu aitab kasutajalt adminõiguste eemaldamine. Lisaks tuleks veel domaini mittekuuluvate kasutajate sisselogimine ärakeelata ja admini kontole korralik parool panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2011 10:17:23 vasta tsitaadiga

Eks homme yritan vaadata, täna ei ole kohapeal
Tänud info eest

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 08.09.2011 13:00:41 vasta tsitaadiga

Kas mingit sellist gadgeti ei ole win7 nagu see sticky notes vms.
Aga saaks panna ka nii ,et iga päeva kohta eraldi.
Panen näiteks kirja ,et 1oktoober autol remondis aeg. Ja siis ta näitab seda alles siis kui esimene oktoober ette tiksub?
Edit: Ja mingi hea proge mis jookseks ka desktopil ja suudaks ära näidata CPU koormust ja rami hõivatust ... network oleks ka hea tegelt. Ja muidugi ka tempe.

_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 13:05:38 vasta tsitaadiga

-FoX-, vali millist tahad - http://pcsupport.about.com/od/windowsvista/tp/vistagadgetssu.htm
Nr . 9 kasutan ise...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 13:08:18 vasta tsitaadiga

-FoX-, minu isiklike kogemuste ja eelistuste järgi:
- stickies ( http://www.zhornsoftware.co.uk/stickies/ )
- samurize ( http://www.samurize.com/ )

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 08.09.2011 13:27:50 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
-FoX-, vali millist tahad - http://pcsupport.about.com/od/windowsvista/tp/vistagadgetssu.htm
Nr . 9 kasutan ise...


See normaalne jah aga nii pisike ja suuremaks teha ei saa:(

_________________
Aita suve, söö lund!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 14:03:09 vasta tsitaadiga

Õhutemperatuuride jaoks kasutan seda: http://vwidget.accuweather.com/widget/vista4/AccuWeatherMiniForecast.gadget
CPU jms jaoks seda: http://www.sfkilla.com/gads/Multimeter.zip
Raua temperatuuride ja kellaaja jaoks AIDA64 sisseehitatud gadgetit.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 08.09.2011 22:41:59 vasta tsitaadiga

Kas kasutate Windows 7 all kasutajanimelist folderit, mis asub C:/users/kasutajanimi/
Välja näeb selline:


Keiss on selles, et mul on OP sys jaoks eraldi ketas ning dokumendid ja muud failid asuvad teisel kettal. Selle tulemusena on kasutajanimeline folder kasutu ja seal kajastuvad folderid kõik tühjad.
Kuna ostsin äsja SSD ketta ja installisin windowsi uuesti (üle kolme aasta), siis proovin nüüd ehk asju natukene uutmoodi ja paremini teha.
Library olen juba kasutusele võtnud - võimalus, mis varem kasutamata oli jäänud.

Mida kasulikku annaks selle kasutajanimelise folderiga ette võtta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.09.2011 22:46:48 vasta tsitaadiga

midagi peale selle, et mydoc süsteemist eraldi partitsioonile või kettale lükata
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 23:18:41 vasta tsitaadiga

Palju need dokumendid ikka ruumi võtavad. Filmid, muusika, pildid seadista ainult teisele kettale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.09.2011 23:24:26 vasta tsitaadiga

tudiludi. Väikse ääremärkusena - eks kõik sõltub sellest ikkagi mis mahuga dokumentidega tegu on. Ja kui dokumendid on sadu või tuhandeid lehekülgi, sisaldades ka suures mahus fotosid, tabeleid, videosid jms, siis on võivad mahud ka vabalt kümneid või sadu gigabaite suured olla. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 23:42:04 vasta tsitaadiga

tahanteada, sinu ääremärkus on mõttetu. kuulaks pigem inimest, et teada, mida täpselt vaja.

tahanteada, ääremärkus sulle - kui sa internetti ei tarbiks, võid palju aega oma elust kokku hoida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 07:48:09 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
Palju need dokumendid ikka ruumi võtavad. Filmid, muusika, pildid seadista ainult teisele kettale.

Kui ma oma naise läpakas olevatest dokumentidest ka kõik pildid-filmid eraldan, jääb alles ikkagi ca 15 GB muid dokumente.
Edasi mõtle ise.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 09.09.2011 09:10:13 vasta tsitaadiga

Luuakse uued lahendused, et tööd lihtsamaks ja mugavamaks teha ning minusugused teevad endiselt:
D:\pildid
D:\muusika
D:\videod
Sest ma tahan, et C:\ kettal oleks ainult OP süsteem ning elutähtsad asjad asetseksid mujal.

Vaja oleks seda, et loodud lahendus saaks sihtotstarbeliselt kasutatud. Et saaks mugavamalt oma failide juurde ning kõne all olev nupp Start menüüs leiaks kasutust.
Seepärast küsisingi, et kuidas teised foorumikaaslased seda kasutavad.

Hetkel tundub, et mõistlik on muuta nende folderite location C:\users\Koppel\My Pictures >>> D:\pildid
Ning kasutada neid kui shortcutte õigetele asukohtadele ja ebavajalikud, kustutada. (Saved Games, Contacts, Favorites...)

Seal kajastub näiteks folder "Searches" - arvatavasti suhteliselt kasutu, kuid äkki keegi on mingi hea rakenduse sellele leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 09:34:42 vasta tsitaadiga

-Koppel-, Mul on samamoodi v.a my documents on ikka C kettal.
Kunagi viitsimist on suunan kah D peale ümber selle.On varasemalt nii juhtunud, et pean OS ketta käbe puhtaks lööma ja siis läheb My Documents sisu raisku (siiski vajalik sealt on varundatud aga tüütu ikka).
Iseenesest Saved Games tuleks kah ümber suunata.Uuemad mängud oskavad seda juba kasutada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 09:50:45 vasta tsitaadiga

Kliki iga kausta peal, mis sul profiili all on, võta lahti Atribuudid/Properties ning Asukoht/Location sakist saad valida, kuhu vastav kaust tõstetakse. Seda siis Documents, Pictures, Videos jms kola puhul.
Ringi saab tõsta ka tervet Users kausta, aga ainult paigalduse ajal unattended failiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 09:56:41 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Kliki iga kausta peal, mis sul profiili all on, võta lahti Atribuudid/Properties ning Asukoht/Location sakist saad valida, kuhu vastav kaust tõstetakse. Seda siis Documents, Pictures, Videos jms kola puhul.
Ringi saab tõsta ka tervet Users kausta, aga ainult paigalduse ajal unattended failiga.

Minul ei lase miskipärast:

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 10:00:04 vasta tsitaadiga

Mis on parim vahend igasugu saastast vabanemisest? Kasutan regulaarselt Spybot'i, Malwarebytes Anti Malware, CCleaner ning scannin mõnikord ka windowsi enda vahenditega kuid arvuti on jäänud uimasemaks kuigi rammu on üleliiagi(4 tuuma, 4giga mälu jne). Mõnikord startup uimab, teinekord käimise ajal uimerdab mõne programmi või kataloogi avamisega. Defragmentid ja asjad ka tehtud.


Ilmselt parima tulemuse saavutamiseks tuleb süsteemiketas SSD vastu vahetada


W7 pro 64bit, igasugu updated on alati peal ja täismäng.


viimati muutis Sold OUT 09.09.2011 10:00:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 10:00:08 vasta tsitaadiga

Pole ise sellist kohanud aga Googles on mõned vasted.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 14:50:02 vasta tsitaadiga

Kas hetkel soodsamalt kui 80€, kuskilt Home Premium 64bit ei ole saadaval?
Väga ei eelistaks välismaa poode, kuna ei ole nendes mul ostu võimalust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 09.09.2011 17:29:57 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kas hetkel soodsamalt kui 80€, kuskilt Home Premium 64bit ei ole saadaval?

Vähe lootust. Windows'i ametlik hinnapoliitika on suhteliselt jäigalt dikteeritud.
Kui muidugi mõni pisipood omapead millegi muu arvelt väikest allahindlust ei tee...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.09.2011 18:16:54 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
friik1 kirjutas:
Kliki iga kausta peal, mis sul profiili all on, võta lahti Atribuudid/Properties ning Asukoht/Location sakist saad valida, kuhu vastav kaust tõstetakse. Seda siis Documents, Pictures, Videos jms kola puhul.
Ringi saab tõsta ka tervet Users kausta, aga ainult paigalduse ajal unattended failiga.

Minul ei lase miskipärast:
vot - põhjus ja tagajärg!
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2011 18:05:23 vasta tsitaadiga

Kaks asja:
1)
näitab ,et network connectione ei ole. Samas töötab nett kenasti. Imelik.
2)
"no such interface supported" error kohati - näiteks kui tahtsin Win Defenderi välja lülitada.

Lisaks on imelik see, et olen ainus kasutaja aga osad asjad nagu ikka adminni omad. Kuigi mu kasutaja nime all kirjas "Administrator"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 284, 285, 286 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.