|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
25.08.2011 17:32:08
|
|
|
| Kui juba, siis juba x64.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
25.08.2011 20:37:22
|
|
|
| Jälle tõusis vana probleem päevakorda nüüd siis win7x32 ultimate-l.Vaja venekeeelses programmis kirjad loetavaks saada,ei aita venekeele paketi,asukoha ja kellaja seaded.Ikka on kirjad loetamatud,mida kuradit vaja teha.Probleem on seoses kirja fontidega,osasid kirillitsa fonte avab,osasid aga mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
25.08.2011 20:47:32
|
|
|
| LP kirjutas: |
Kaks küsimust:
Millist versiooni Windows 7 puhul eelistada ja mis vahe on x64 ja x86 versioonidel. Kumbat soovitate ja mille poolest parem on? |
Peamised erinevused versioonidel:
Windows 7 Starter:
- RAM max 2GB / HDD max 250GB / Mitmed muud piirangud (ei saa muuta taustapilti jm.)
Windows 7 Home Premium:
- RAM max 16GB
- #PUUDUB#: VirtualPC / VirtualApplications / VirtualOSboot / XPmode
- #PUUDUB#: korporatiivkasutuse funktsioonid
- #PUUDUB#: opsüsteemi keele muumise võimalus (tuleb juba ostes valida õige variant)
- #PUUDUB#: luba litsenseerida asutustele/ettevõtetele
- Tugi kuni 13.Jaanuar 2015
Windows 7 Pro:
- RAM max 192GB
- VirtualPC / VirtualApplications / VirtualOSboot / XPmode
- #PUUDUB#: korporatiivkasutuse funktsioonid
- #PUUDUB#: opsüsteemi keele muumise võimalus (tuleb juba ostes valida õige variant)
- Litsenseeritav kõigile
- Tugi kuni 14.Jaanuar 2020
Windows 7 Ultimate:
- RAM max 192GB
- VirtualPC / VirtualApplications / VirtualOSboot / XPmode
- Korporatiivkasutuse funktsioonide toetus (krüpto, kaughaldus, keskne backup, jpm.)
- Opsüsteemi keel valitav ja igal ajal muudetav 35 keele vahel
- Litsenseeritav kõigile
- Tugi kuni 14.Jaanuar 2020
32bitised (x86) vs 64 bitised (x64) variandid:
32bitine variant:
- Sobib nii 32bitise kui ka 64bitise protsessori jaoks
- RAM max 4GB (praktikas max 3+GB)
- Vanemate programmide parem toetus
- #PUUDUB# 64bitiste programmide kasutamise võimalus
64bitine variant:
- Vajalik 64bitise protsessori olemasolu
- RAM max vastavalt opsüsteemi versioonile (vt.eespool)
- Uuemate programmide parem toetus
- Saab kasutada nii 64bitiseid kui ka enamusi 32bitiseid programme
____
EDIT: Lisatud ka Windows Starter, ühtlustatud eitavate tingimuste esitused
viimati muutis WAV 26.08.2011 15:09:28, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
LP
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2007
|
25.08.2011 22:18:48
|
|
|
Suur aitäh sulle! Väga hea kirjeldus.
Intel® Core™ i3-2310M prose on 64bitine?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.08.2011 22:35:59
|
|
|
| WAV kirjutas: |
| - Vajalik 64bitise protsessori olemasolu |
Tehniliselt see vajalik ei ole, lihtsalt kui 64bit prose peal kasutada 32bit os'i jäävad lisaks mälupiirangule mõned (suhteliselt ebaolulised) featurid kasutamata.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
25.08.2011 22:44:01
|
|
|
| Ho Ho, lugesid/mõistsid WAV kirjutatut valesti. 64bit opsys tahab ikkagi 64bit toega proset
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.08.2011 00:54:38
|
|
|
Tõlgendamise küsimus. Jutt käis OS'idest ning kui kirjas on, et 64bit OS on vajalik 64bit prose puhul on see vale kuna 64bit prose jooksutab ka 32bit os'i. Kui võtta, et 64bit OS'i kasutamiseks on vaj 64bit proset siis küll.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
26.08.2011 01:15:17
|
|
|
Ho Ho... mitte 64bit OS ei ole vaja kasutada 64bit protsessori olemasolul vaid selle kasutamiseks on vaja 64bitise protsessori olemasolu
püüa natuke süvenenumalt lugeda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
26.08.2011 11:58:38
|
|
|
Keegi sellisele probleemile teab lahendust?
Spoiler 
Arvuti hangub täiesti suvaliselt.
Proovinud erinevaid lahendusi mis guuglist leidsin aga ei miskit (kaableid jms)
Xp ja vistaga seda probleemi pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.08.2011 12:00:57
|
|
|
storagedraiverid?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
26.08.2011 12:01:09
|
|
|
| proovi uuemaid/vanemaid chipseti draivereid inteli saidist tõmmata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
26.08.2011 15:10:00
|
|
|
| apelsin16, ATAPI -> optiline seade -> vigane plaat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
26.08.2011 15:39:16
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| apelsin16, ATAPI -> optiline seade -> vigane plaat. |
mingid cd/dvd lugejat pole küljes ja kõvaketas on igasuguste testide järgi terve.
Erinevaid drivereid olen terve hunniku proovinud, guuglis sarnaseid teemasid päris palju ja lahendust ei paista olema.
Kahte asja proovin veel, üks on bios uuendamine ja praeguse ata ketta asemel sata ketta peale w7.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
26.08.2011 16:19:22
|
|
|
Keegi teab, miks mängudes Print sceen teeb musta pildi kui Painti paste panna?
ty
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
26.08.2011 16:28:28
|
|
|
| zMz kirjutas: |
Keegi teab, miks mängudes Print sceen teeb musta pildi kui Painti paste panna?
ty |
Proovi mängu käivituse ikooni propertitest->compatibilty->settings->Disable desktop composition peale panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
26.08.2011 16:53:09
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| zMz kirjutas: |
Keegi teab, miks mängudes Print sceen teeb musta pildi kui Painti paste panna?
ty |
Proovi mängu käivituse ikooni propertitest->compatibilty->settings->Disable desktop composition peale panna. |
aitäh.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
28.08.2011 17:39:20
|
|
|
Lauaarvuti W7 hakkas ise restarte tegema ja mida edasi seda tihemini. BSOD nagu ei märka, või käib see nii kiiresti. kahtlustan toiteploki viga, kuna valdavalt viskab pildi tasku siis, kui kasutad veidi nõudlikumat video ressurssi. Kasutusele on ATI Radeon Sapphire X1950 Pro kaart. Spetsis on öeldud, et vajab 450W või kõrgremat toitekat, mul on kasutusek 400w toitekas, kuigi sellega töötas XP peal oma aasta päevad, enne kui hakkas nüüd W7-ga resasid tegema.Idle Temperatuurid on MB: 45, CPU 55, GPU 71, HD Samsung HD103SJ 41 ja WD 1200JD 50 kraadi. Event Viever näitab Critikal Error: Kernel Power This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly. Idles töötab arvuti korralikult, ei lülita ennast välja. Kas keegi oskab midagi lisada, või on homme esimene käik poodi uue 500w toiteka järele.
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
28.08.2011 17:51:05
|
|
|
mõistlikum oleks miski normaalne videokaart osta, selle 0 performance vooluõgardi asemele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.08.2011 17:57:58
|
|
|
Milleks pea maha võtta, kui võib tõesti põhjuseks olla näljahäda.
Kas sul arvuti järgi ühendatud mingeid lisaseadmeid? Lisakõvaketas näiteks või usb asju mitu. Kui neid seadmeid vähemaks võtad, peaks energia vajadus vähenema ning siis koorma arvutit uuesti.
See muidugi ei tähenda midagi, kui toitekas ei ole mitte nõrk, vaid on omadega läbi. Samamoodi võib ka videokaart jamada. Aga see oleks esimene lihtsam katsetamine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
28.08.2011 18:32:20
|
|
|
Ega neid AGP siinile videokaarte palju olemas enam ei ole, mis sellest paremad oleks. Töötavaid lisaseadmeid peale Logitechi juhtmevaba hiire ja klaveri saatja USB otsas pole.
Ja ühe asja avastasin veel. Kuigi on legaalne aktiveeritud W7Pro versioon, on eraani allservas kiri: Tutvumiskoopia. Järk 7601 ja kui vaadata msconfigust, siis räägib tutvumiskoopia ja kehtivus lõppeb 1.09.2011. Laps rääkis küll vahepeal, et viskab mingi hoiatuskirja aegumise kohta ekraanile, aga siis ei osanud seda vaatama tulla, nüüd nägin ise ära. Siin teemas oli selle vea kõrvaldamisest varem juttu, midagi pidi registris muutma,kuid teemsisene otsing ei aidanud ja kõiki 500+lehekülgi ei jõua läbi vaadata. Kui keegi mäletab, ehk annate viite. Kas hoopis see asi ei või neid resasid põhjustada, et tema jaoks hakkab aegumistähtaeg kukkuma ja teeb hoiatavaid restarte?
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
29.08.2011 10:21:42
|
|
|
Sellest polnud midagi kasu. Aitas selle ise tõmmatud SP1, mida kunagi siin foorumis enne päris ametlikku SP 1 jagati, maha võtmine ja siis MS kodukalt värske SP1 allalaadimine ja install. Kadunud desktopilt vesimärgid ja pole enam tutvumiskoopia 1.09 2011 aegumisega. Resadele sellest kasu polnud, videokaardi seaded ja overclock sai kõik default pandud, kuid mõned korrad viskas ikka ennast kinni. Proovin toiteka vahetust võimsama vastu.
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
29.08.2011 17:27:03
|
|
|
Jajaa, mina ise väldin ning ei soovita ka kellelegi teisele mingeid beta uuendusi.
Tubli, et ise selle peale tulid, et SP1 reinstallida!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.09.2011 01:04:35
|
|
|
kuidas teada saada kas keegi on arvutit sisse lylitanud/loginud , op on win 7?
probleem selles, et on kahtlus töötaja suhtes, kes äkki tassib töö läpakat koju enda tarbeks.
see vist peaks minema win 7 teema alla
tomorrow teab kindlast vastust, kui kohtume, siis võin talle vihje eest yhe õlle visata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
05.09.2011 09:06:15
|
|
|
| Filtreeri System logist Source Kernel-General ja Event ID 12.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
05.09.2011 10:13:38
|
|
|
| friik1 kirjutas: |
| Filtreeri System logist Source Kernel-General ja Event ID 12. |
Läptopi puhul ei pruugi midagi näidata. Sleep tekitab event 42 näiteks. Pigem peaks jälgima DHCP evente, sest need tekivad võrgvahetusel. Ja loomulikult Security log.
| tomorrow kirjutas: |
| friik1 kirjutas: |
| Filtreeri System logist Source Kernel-General ja Event ID 12. |
Sama mõte ka siin.Eeldusel, et kaval kasutaja pole logisid nullinud.
System Uptime on kah mõningane indikaator. |
Sleep ei nulli uptime counterit. Logide nullimine on iseenesest selline asi, mis kohe administratiivse karistuse välja teenib. Selle vastu aitab kasutajalt adminõiguste eemaldamine. Lisaks tuleks veel domaini mittekuuluvate kasutajate sisselogimine ärakeelata ja admini kontole korralik parool panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.09.2011 10:17:23
|
|
|
Eks homme yritan vaadata, täna ei ole kohapeal
Tänud info eest
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
08.09.2011 13:00:41
|
|
|
Kas mingit sellist gadgeti ei ole win7 nagu see sticky notes vms.
Aga saaks panna ka nii ,et iga päeva kohta eraldi.
Panen näiteks kirja ,et 1oktoober autol remondis aeg. Ja siis ta näitab seda alles siis kui esimene oktoober ette tiksub?
Edit: Ja mingi hea proge mis jookseks ka desktopil ja suudaks ära näidata CPU koormust ja rami hõivatust ... network oleks ka hea tegelt. Ja muidugi ka tempe.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
08.09.2011 13:27:50
|
|
|
See normaalne jah aga nii pisike ja suuremaks teha ei saa:(
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009

|
08.09.2011 22:41:59
|
|
|
Kas kasutate Windows 7 all kasutajanimelist folderit, mis asub C:/users/kasutajanimi/
Välja näeb selline:
Keiss on selles, et mul on OP sys jaoks eraldi ketas ning dokumendid ja muud failid asuvad teisel kettal. Selle tulemusena on kasutajanimeline folder kasutu ja seal kajastuvad folderid kõik tühjad.
Kuna ostsin äsja SSD ketta ja installisin windowsi uuesti (üle kolme aasta), siis proovin nüüd ehk asju natukene uutmoodi ja paremini teha.
Library olen juba kasutusele võtnud - võimalus, mis varem kasutamata oli jäänud.
Mida kasulikku annaks selle kasutajanimelise folderiga ette võtta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.09.2011 22:46:48
|
|
|
midagi peale selle, et mydoc süsteemist eraldi partitsioonile või kettale lükata
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
08.09.2011 23:18:41
|
|
|
| Palju need dokumendid ikka ruumi võtavad. Filmid, muusika, pildid seadista ainult teisele kettale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
08.09.2011 23:24:26
|
|
|
tudiludi. Väikse ääremärkusena - eks kõik sõltub sellest ikkagi mis mahuga dokumentidega tegu on. Ja kui dokumendid on sadu või tuhandeid lehekülgi, sisaldades ka suures mahus fotosid, tabeleid, videosid jms, siis on võivad mahud ka vabalt kümneid või sadu gigabaite suured olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
08.09.2011 23:42:04
|
|
|
tahanteada, sinu ääremärkus on mõttetu. kuulaks pigem inimest, et teada, mida täpselt vaja.
tahanteada, ääremärkus sulle - kui sa internetti ei tarbiks, võid palju aega oma elust kokku hoida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
09.09.2011 07:48:09
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
| Palju need dokumendid ikka ruumi võtavad. Filmid, muusika, pildid seadista ainult teisele kettale. |
Kui ma oma naise läpakas olevatest dokumentidest ka kõik pildid-filmid eraldan, jääb alles ikkagi ca 15 GB muid dokumente.
Edasi mõtle ise.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009

|
09.09.2011 09:10:13
|
|
|
Luuakse uued lahendused, et tööd lihtsamaks ja mugavamaks teha ning minusugused teevad endiselt:
D:\pildid
D:\muusika
D:\videod
Sest ma tahan, et C:\ kettal oleks ainult OP süsteem ning elutähtsad asjad asetseksid mujal.
Vaja oleks seda, et loodud lahendus saaks sihtotstarbeliselt kasutatud. Et saaks mugavamalt oma failide juurde ning kõne all olev nupp Start menüüs leiaks kasutust.
Seepärast küsisingi, et kuidas teised foorumikaaslased seda kasutavad.
Hetkel tundub, et mõistlik on muuta nende folderite location C:\users\Koppel\My Pictures >>> D:\pildid
Ning kasutada neid kui shortcutte õigetele asukohtadele ja ebavajalikud, kustutada. (Saved Games, Contacts, Favorites...)
Seal kajastub näiteks folder "Searches" - arvatavasti suhteliselt kasutu, kuid äkki keegi on mingi hea rakenduse sellele leidnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
09.09.2011 09:50:45
|
|
|
Kliki iga kausta peal, mis sul profiili all on, võta lahti Atribuudid/Properties ning Asukoht/Location sakist saad valida, kuhu vastav kaust tõstetakse. Seda siis Documents, Pictures, Videos jms kola puhul.
Ringi saab tõsta ka tervet Users kausta, aga ainult paigalduse ajal unattended failiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.09.2011 10:00:04
|
|
|
Mis on parim vahend igasugu saastast vabanemisest? Kasutan regulaarselt Spybot'i, Malwarebytes Anti Malware, CCleaner ning scannin mõnikord ka windowsi enda vahenditega kuid arvuti on jäänud uimasemaks kuigi rammu on üleliiagi(4 tuuma, 4giga mälu jne). Mõnikord startup uimab, teinekord käimise ajal uimerdab mõne programmi või kataloogi avamisega. Defragmentid ja asjad ka tehtud.
Ilmselt parima tulemuse saavutamiseks tuleb süsteemiketas SSD vastu vahetada
W7 pro 64bit, igasugu updated on alati peal ja täismäng.
viimati muutis Sold OUT 09.09.2011 10:00:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
09.09.2011 10:00:08
|
|
|
| Pole ise sellist kohanud aga Googles on mõned vasted.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
09.09.2011 14:50:02
|
|
|
Kas hetkel soodsamalt kui 80€, kuskilt Home Premium 64bit ei ole saadaval?
Väga ei eelistaks välismaa poode, kuna ei ole nendes mul ostu võimalust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
09.09.2011 17:29:57
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Kas hetkel soodsamalt kui 80€, kuskilt Home Premium 64bit ei ole saadaval? |
Vähe lootust. Windows'i ametlik hinnapoliitika on suhteliselt jäigalt dikteeritud.
Kui muidugi mõni pisipood omapead millegi muu arvelt väikest allahindlust ei tee...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.09.2011 18:16:54
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| friik1 kirjutas: |
Kliki iga kausta peal, mis sul profiili all on, võta lahti Atribuudid/Properties ning Asukoht/Location sakist saad valida, kuhu vastav kaust tõstetakse. Seda siis Documents, Pictures, Videos jms kola puhul.
Ringi saab tõsta ka tervet Users kausta, aga ainult paigalduse ajal unattended failiga. |
Minul ei lase miskipärast:
 |
vot - põhjus ja tagajärg!
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
10.09.2011 18:05:23
|
|
|
Kaks asja:
1)
näitab ,et network connectione ei ole. Samas töötab nett kenasti. Imelik.
2)
"no such interface supported" error kohati - näiteks kui tahtsin Win Defenderi välja lülitada.
Lisaks on imelik see, et olen ainus kasutaja aga osad asjad nagu ikka adminni omad. Kuigi mu kasutaja nime all kirjas "Administrator"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|