|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.07.2011 11:16:47
|
|
|
| .:MDK:. kirjutas: |
| Ise olen vaadanud üle wifi oma pc sharetud kataloogist filme ja 720p vedas minu meelest ära küll. 1080p on mõttetu ponnistus, sest reso nagunii ei võimalda. Programmi nime osas jään praegu vastuse võlgu, aga midagi keerulist seal tegema ei pidanud. |
* Äkki saad hiljem softi nime vaadata, oleks hea teada.
* 720 ja 1080p puhul - ma soovin näiteks üle HDMI pilti telekasse näidata. Ning mu kaamera teeb 1080p'd - sooviks seda iPadis näidata kellelegi.
* Ahjaa - mobiil-ID peaks vist töötama, eks? Aga ID-kaart ei tööta vist?
* USB - mul on CF kaarti kasutav fotokas, kas sellest saab pilte iPadi sikutada? Või kas mõnda muud seadet saab USB'ga külge ühendada,
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sund
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2004
|
20.07.2011 18:22:22
|
|
|
* USB - mul on CF kaarti kasutav fotokas, kas sellest saab pilte iPadi sikutada? Või kas mõnda muud seadet saab USB'ga külge ühendada,[/quote]
Ise kasutan connection kit-i. Komblektis siis SD lugeja ja otse üleminek USB kaabliga fotokast ipadi.
_________________ *Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha! |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
20.07.2011 19:46:14
|
|
|
Programmi nimeks FileBrowser. 1gen iPad puhul jääb 1080p kindlasti riistvara taha kinni.
ID-kaarti pole tõesti kuskile panna ja mobiil-ID nagunii mõistlikum lahendus.
Üldiselt kui tahad midagi iPadi sikutada, siis ainus võimalus on läbi itunes'i. Isegi lihtlabaste failide internetist alla tõmbamine on defaultis keelatud.
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.07.2011 20:48:06
|
|
|
sund, tänud, seda võimalust tean. Kahjuks mul pole SD-ga fotokas.
.:MDK:., tänud info eest. Ehk siis kui tahan netist sikutada suvalist faili siis... seda ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
20.07.2011 21:29:43
|
|
|
Enamus faile ei saa. Saab salvestada pilte ja mõnda formaati oskab Safari ise avada, aga "save as" ei ole.
Pidin end ükskord siniseks vanduma kui tahtsin tasuta artistide muusikat alla sikutada ja ütleb, et ei ole võimalik.
Eks õuna eesmärk ongi, et iga asja eest tuleks pappi välja käia ja tasuta asjad on saatanast.
Õnneks aitab apple veidruste vastu jailbreak.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.07.2011 22:06:55
|
|
|
| .:MDK:. kirjutas: |
Õnneks aitab apple veidruste vastu jailbreak. |
Kaasa arvatud failide salvestamine?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
20.07.2011 22:15:46
|
|
|
mark0, osta midagi millel uus android või win7
kõige targem on oodata kui tulevad tabid win8-ga
mul on w500 ja sellega saan kõike teha mis suure pc-ga.. Isegi enamus vähenõudlikke pc mänge veab välja aga eks selleks see pole mõeldud ofc
rääkimata töö asjades, rdp-d värgid särgid... 1080p mängib üle hdmi nagu nohu telekasse jne jne.
lisaks saab sellele korraliku docki osta, muidugi kõlbab see aint lauapeal kasutamiseks või siis äärmisel juhul väga viisakas asendis ja kinni hoides kuna kogu raskus asub ju ikkagi ekraani "taga".
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
20.07.2011 22:29:14
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Kaasa arvatud failide salvestamine? |
Mõni muu brauser (iCab vist oli) peaks ka oskama faile salvestada. Selle jaoks pole jailbreak vajalik.
Kuhu ta need salvestab on müstika. Ilmselt sinnasamasse kus brauser ning kui brauser uninstallida, siis...
Üldiselt on iOS failisüsteem küllaltki kentsakas, sest failibrauser kui selline puudub.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sund
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2004
|
21.07.2011 19:03:17
|
|
|
[quote="Mark0"]sund, tänud, seda võimalust tean. Kahjuks mul pole SD-ga fotokas.
Jah, kuid komplektis kaks jublakat, kus saad otse usb-ga fotoga ipadi ühendada.
_________________ *Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha! |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
22.07.2011 01:23:08
|
|
|
Kingiti mulle sünnipäevaks iPad 2. Tahaksin sinna mõned filmid peale lasta, kuid iTunes ütleb, et mu iPad ei mängi seda faili (.mp4). Kuidas-millega ma saaksin vaadata mkv ja mis iganes muid faile (720p/1080p) või millega neid eelnevalt arvutis konvertida?
Alustaks tasuta raknedustest, kui asja ei saa siis vaatame edasi!
Tänud
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
22.07.2011 13:39:26
|
|
|
Movieplayer nimelist asja kasutan mina. Oli vist tasuline, aga funkab kenasti igast formaatidega. Kui jailbreakid, siis on ka VLC optsioon.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
25.07.2011 21:14:47
|
|
|
Selge, proovin seda asja. Tänud
EDIT: Vajan siiski mõnda tasulist App'i, seega hakkas huvitama Gift Card nime kandev asi.
Kindlasti on siit keegi seda kasutanud, seega sooviksin teada kuidas see asi täpsemalt toimib. Näiteks kui ostan 25$ kaardi, siis kas pean selle raha kohe korraga ära raiskama? Osta saab sellega vist kõike mida iTunes pakub? kas neid on võimalik osta igast Apple esindusest?
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
26.07.2011 15:04:31
iPad App Store |
|
|
Leian, et üldine iPad teema pole päris õige koht ainult App'idest rääkimiseks. Samuti on erinevaid App'e nii iPad'ile kui iPhone'le, seetõttu koondaks siia kõik jutud-küsimused-probleemid mis puudutavad iPad'idel kasutatavaid App'e.
Olen uus iPad'i kasutaja ning päris kõike sellest veel ei tea, seega sooviksin teada millist dokumentide haldamiseks (word, exel jne) mõeldud rakendust siinsed iPad'i kasutajad soovitaksid. Asi ei pea olema tasuta. Samuti sooviksin natukene infot Apple Gift Card'i osas, nimelt kui mul on 25$ kaart ja soovin osta mõnd App'i mille hind on näiteks 10$, siis kuidas see kaart toimib, kas lisab selle 25$ mu kontole ja kulutan kuidas tahan või tuleb see kuidagi korraga ära raisats? Kas eelnimetatud kaardid on saadavalnigas Apple esinduses üle maailma?
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
26.07.2011 23:41:32
|
|
|
Dokumentde jaoks võta, pages numbers ja keynote.
Kinkekaardd käivad nii et väärtus lisatakse s itunesi kontole ja siis ise vaatad kuidad klutad. Kaardid müügil jah apple poodides + näiteks saksamaal ka suuremates elektroonikapoodides.
A mis sa kaartidega jändad? Eesti app store ka täitsa olemas ju...
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
27.07.2011 21:57:53
|
|
|
Tänud, võtan eelnevat arvesse!
EDIT: kas on mingi võimalus, et näiteks youtube's mängiv video jookseb edasi kui mõne muunrakendusega tegelen?
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
05.08.2011 20:34:24
|
|
|
Kas Ipad 2 on kuskil Eestis saadaval lähima aja jooksul?
Euronicsis on 2 kuune järjekord, isegi Päevalehe + Eesti Ekspressi pakkumisel on 2 kuune tarneaeg.
Vaja oleks siis 32GB , 3G + Wifi varianti. Või on kellelgi infot Soome saadavuse kohta?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
05.08.2011 21:29:17
|
|
|
Mis IMArvutid räägib? WIFI mudeleid suutsid nad varem üpris kiirelt tarnida, kuid ei oska öelda kuidas on lood 3G mudelitega. Tee väike järelpärimine sinna ning saad oma vastuse üpris kiirelt!
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RERA93
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2008
|
06.08.2011 11:00:09
|
|
|
| kembadesig kirjutas: |
Tänud, võtan eelnevat arvesse!
EDIT: kas on mingi võimalus, et näiteks youtube's mängiv video jookseb edasi kui mõne muunrakendusega tegelen? |
Kui sulgeda YouTube rakendus või avada uus leht Safaris, tuleb lihtsalt multitasking menüü avada ja vasakule minna, kus muidu saab muusikat pausida või vahetada. Seal peaks iPodi ikoon olema muutunud kas siis Safari või YouTube'i omaks ja kui panna play, hakkab YouTube video edasi mängima taustas.
See tuli iOS 4ga. Safaris ainult see jama, et kui uus leht avada, jääb muusika seisma ning peab uuesti panema play. iOS 5ga vist seda jama pole enam.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
06.08.2011 12:23:51
|
|
|
Tänud!
Loodame, et ei ole
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.08.2011 12:33:03
|
|
|
| Vello., kas eraisikult ost sobib? Apple.spot.ee's on pidevalt iPad2'sid liikumas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiktik
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2010
|
13.08.2011 14:14:39
|
|
|
| Mark0, miks ei peaks sobima?, sai samuti ostetud apple.spot.ee kaudu ja siiani ei ole probleemne ilmenud.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.08.2011 15:07:42
|
|
|
Esmaspäeval võib huvitavaks minna
Spoiler 
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.08.2011 14:32:24
|
|
|
| Vahi, järjekordne iPad-killer, mis maailma hakkab vallutama. Loodetavasti on ekraan kvaliteetne, "TFT LCD" on väga väheinformatiivne.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sund
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2004
|
18.08.2011 20:07:57
|
|
|
kuidas oleks võimalik, kui üldse on võimalik välja lülitada automaatset kirjutamist(täitmist)?
_________________ *Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha! |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.08.2011 20:35:23
|
|
|
| sund kirjutas: |
| kuidas oleks võimalik, kui üldse on võimalik välja lülitada automaatset kirjutamist(täitmist)? |
Settings -> General -> Keyboard -> lülita "Auto-Corrections" välja
P.S "Spell Check" kaob siis ka (paraku) ära...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sund
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2004
|
18.08.2011 23:12:27
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| sund kirjutas: |
| kuidas oleks võimalik, kui üldse on võimalik välja lülitada automaatset kirjutamist(täitmist)? |
Settings -> General -> Keyboard -> lülita "Auto-Corrections" välja
P.S "Spell Check" kaob siis ka (paraku) ära... |
Tänan, ära tüütas see vahelesegamine. Parim siiani-sessioon, kirjeks tuli eesel on(vist)
_________________ *Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha! |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
21.08.2011 13:38:14
|
|
|
| Hmm, rebisin ka siis endale IPad 2e kuna oli kohutav isu. Päris äge asi on ikka ja mängud ka päris huvitavad. Vidinana on kift aga nüüd on vaja välja selgitada kas tast mingit otsest kasu ka on. Huvitav miks eestis ei ole neid kaani müüa kus BT klaver sees istub.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.08.2011 13:48:12
|
|
|
| Eks hakka maale tooma, kui nende müügis rahaauku näed.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sund
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2004
|
24.08.2011 22:35:19
|
|
|
kui jailbreakida, kas pärast saab tagasi ka -nagu puhas install originaali?
_________________ *Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha! |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
24.08.2011 23:06:21
|
|
|
| Jah.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
04.09.2011 18:29:32
|
|
|
| Jätkuvalt olen rämedalt rahul. Ometi üks seade kus töötab kõik kiirelt ja nii nagu peab. Ajaviiteks tegin ka ühe täis-pikkuses mängu läbi. Vajadusel saan kiirelt serveri pildid ka ette kui töölt midagi pangestub. Ei pea kohe läpakat krabama. Muidugi softi võiks veidi rohkem olla aga küll tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juser
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2001
|
05.09.2011 12:43:50
|
|
|
Kas iPad 2-le on olemas ka mingit MPEG4 TV-kaarti meie õhukaudu levivate kanalite vaatamiseks?
Äkki keegi on katsetanud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007

|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.09.2011 20:37:19
|
|
|
| Päris elegantne lahendus see üle WiFi variant. 140€ hind ainult paneb pisut mõtlema...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
07.09.2011 12:04:26
|
|
|
1) Kas keegi on testinud või teab mõnda office tarkvara ülevaadet, et milline neist iPadile parim on? iWorks on Apple oma toodang, seda olen poes proovinud aga noh poes näppimine ei anna täit ülevaadet. Kas alternatiivid on paremad/ halvemad ja mis neil erinevat on.
2) Millist appi soovtaksite filmide striimimiseks meediakeskusest (Win 7) filmid ise MKV vormingus.
3) vaatasin, et osad on lahedad vanad Super Mario mängu selle peal tööle saanud, küsimus, kas sellel miskit controllerit ka on? või kas näiteks see samune Apple originaal BT klaver sobiks?
4) mälupulgalt/kaardilt failide sikutamine iPadi, et kui kursakaaslasel on inf mälupulgal, kuidas selle kõige lihtsamalt iPadi saaks?
5) Printeri install Samsung SCX-4300 - Shared, win 7 masinast ?
6) ... rohkem ei meenu. Muidu olen seadmega suht rahul kõik toimib kiiresti ja mugav kasutada aga mõningad sellised piirangud, mida Apple ei luba on ebameeldivad. Aku peab väga hästi vastu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
08.09.2011 22:50:43
|
|
|
| karuke kirjutas: |
1) Kas keegi on testinud või teab mõnda office tarkvara ülevaadet, et milline neist iPadile parim on? iWorks on Apple oma toodang, seda olen poes proovinud aga noh poes näppimine ei anna täit ülevaadet. Kas alternatiivid on paremad/ halvemad ja mis neil erinevat on.
2) Millist appi soovtaksite filmide striimimiseks meediakeskusest (Win 7) filmid ise MKV vormingus.
3) vaatasin, et osad on lahedad vanad Super Mario mängu selle peal tööle saanud, küsimus, kas sellel miskit controllerit ka on? või kas näiteks see samune Apple originaal BT klaver sobiks?
4) mälupulgalt/kaardilt failide sikutamine iPadi, et kui kursakaaslasel on inf mälupulgal, kuidas selle kõige lihtsamalt iPadi saaks?
5) Printeri install Samsung SCX-4300 - Shared, win 7 masinast ?
6) ... rohkem ei meenu. Muidu olen seadmega suht rahul kõik toimib kiiresti ja mugav kasutada aga mõningad sellised piirangud, mida Apple ei luba on ebameeldivad. Aku peab väga hästi vastu. |
1) iWorki tugevaks küljeks on kasutajaliides. No lihtsalt suurepärane tekstitöötluseks ja muuks kontoritööks sellisel platvormil. Nõrgaks küljeks on aga teiste vormingute tugi (esineb vigu eksportimisel). Kui sa saad tee peal tehtud dokumente hiljem arvutis mudida, siis on hea valik.
2) Proovi Plex nimelist Appi või siis Air Video/StreamToMe + vastav server Windowsis jooksma. Viimast olen kasutanud ise ning töötas suurepäraselt iPadis.
3) Tegelikult sobib igasugune Bluetooth klaviatuur. Aga klaviatuur on mõeldud siiski teksti sisestamiseks kahjuks. iControlpad on see, mida otsid, aga mõeldud eelkõige iPhone'le
4) Kahjuks mitte. On olemas mõningad 3rd party lahendused, mis võimaldavad spetsiaalseid kõvakettaid iPadiga kasutada, aga pulgalugejast pole ma veel kuulnud.
5) AirPlay for Windows http://jaxov.com/2010/11/download-airprint-installer-for-windows-7-xp-vista/
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
09.09.2011 10:36:45
|
|
|
Küsiksin veel seda, et kuidas on lood Office 2003/07/11 Excel failide avamisega? Kui paljudest võrranditest ta aru saab? Macro ja VBA's kirjutatud asjadest võib ilmselt suu puhtaks pühkida
Leidsin ühest Apple foorumist sellise lause "I have both, and - compatiblity aside - iWork is SO much better." iWork vs Documents to Go.
Niiet tundub et iWorks. Tänud. Kui kellelgi on veel kogemusi andke teada.
Huvitavat lugemist: http://appchronicles.com/07/choosing-the-best-ipad-office-productivity-app-iwork-vs-quickoffice-vs-docs-to-go-vs-office2/
| kami kirjutas: |
[
1) iWorki tugevaks küljeks on kasutajaliides. No lihtsalt suurepärane tekstitöötluseks ja muuks kontoritööks sellisel platvormil. Nõrgaks küljeks on aga teiste vormingute tugi (esineb vigu eksportimisel). Kui sa saad tee peal tehtud dokumente hiljem arvutis mudida, siis on hea valik.
|
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
14.09.2011 18:48:45
|
|
|
| Ei ole ühtegi ipadi olnud au näppida, aga kui suur vahe reaalselt on ipad1 ja ipad2? Mõtlen just perfoormansi ja sujuvuse osas.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
14.09.2011 22:07:11
|
|
|
Võin rääkida ainult sõbra kogemusest, ennem ostu oli mõlemat näppind, ütles et 2 oli kiirem olnud ja weebis surfates ei laadind lehed nii kaua. St et seda prose vahet oli ikka tunda olnud. Pluss veel kaamerad. Skypega vanematega oli näiteks väga mugav rääkida, see siis isiklikust kogemusest
| Anti kirjutas: |
| Ei ole ühtegi ipadi olnud au näppida, aga kui suur vahe reaalselt on ipad1 ja ipad2? Mõtlen just perfoormansi ja sujuvuse osas. |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.09.2011 22:11:32
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| Ei ole ühtegi ipadi olnud au näppida, aga kui suur vahe reaalselt on ipad1 ja ipad2? Mõtlen just perfoormansi ja sujuvuse osas. |
Jõudlust ja sujuvust ei oska ma võrrelda, kuid oluline vahe on mobiilneti kasutamise osas, kui plaanid 3G toega ehk mitte ainult wifi mudelit:
Vana ipad oskab ainult 2100MHz 3G/3,5G maste kasutada, 900MHz maste ei oska
Uus ipad oskab nii 2100MHz kui ka 900Mhz 3G/3,5G maste kasutada
Uued 3G mastid, eelkõige väikeasulates ja väljaspool asulaid kipuvad 900MHz olema.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deppar
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2002
|
15.09.2011 11:36:07
MacBook Pro ja iPad2. Facetime 'connection failed' |
|
|
Ei saa kuidagi Facetime MB Pro ja iPadi vahel tööle.
Otsisin natuke netis, paistab et see päris paljude probleem. Soovitati ipadis netiseadete alt DNS muuta 8.8.8.8, see ei aidanud.
Mida veel teha?
Läpakas ja ipad mõlemad üle wi-fi netis, proovitud nii samas võrgus, kui ka erinevates. Läpakal SnowLeopard, koos viimaste uuendustega, padi tarkvara ka värskelt uuendatud.
_________________ seda ma kartsingi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
15.09.2011 20:14:47
|
|
|
olude sunnil olen siin mõned päevad kasutanud iPad2 iPad1 asemel. Noh... iPad2 on ikka sujuvam. Näiteks flipboardi leheküljed keeravad end sujuvamalt, Garageband loadib kordades kiiremalt jne..
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.09.2011 20:15:34
|
|
|
| sai juba ipad2 ära ostetud. Tänud sellegipoolest.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unazukin
HV kasutaja

liitunud: 28.06.2007
|
16.09.2011 00:45:55
|
|
|
Kas kellelgi on surnud pikselid ipadil? Leidsin ühe nii ipadil kui ka iphone'il... Kas tasub garantiisse viia? On kellelgi üldse selline kogemus meie im arvutiga?
Iphone peal ei paista nii õudsalt välja, märkasin ainult siis, kui hakkasin hoolikalt vaatama. Ipadil aga on seda pikslit päris selgelt näha ja see asi mind häirib.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
16.09.2011 09:09:09
|
|
|
| garantiisse igaljuhul!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
16.09.2011 18:06:35
|
|
|
| Unazukin kirjutas: |
Kas kellelgi on surnud pikselid ipadil? Leidsin ühe nii ipadil kui ka iphone'il... Kas tasub garantiisse viia? On kellelgi üldse selline kogemus meie im arvutiga?
Iphone peal ei paista nii õudsalt välja, märkasin ainult siis, kui hakkasin hoolikalt vaatama. Ipadil aga on seda pikslit päris selgelt näha ja see asi mind häirib. |
Apple'i policy kohaselt teostatakse garantiid siis, kui surnud piksleid üle kahe. Aga mine igal juhul! Enda iPad 2 oli ses suhtes vigane, et puudus ülemine magnet, mille külge Smart Cover kinnituks. Pikema jututa võeti karbist uus ja vahetati välja
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|