Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 11:16:47 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:
Ise olen vaadanud üle wifi oma pc sharetud kataloogist filme ja 720p vedas minu meelest ära küll. 1080p on mõttetu ponnistus, sest reso nagunii ei võimalda. Programmi nime osas jään praegu vastuse võlgu, aga midagi keerulist seal tegema ei pidanud.
* Äkki saad hiljem softi nime vaadata, oleks hea teada.
* 720 ja 1080p puhul - ma soovin näiteks üle HDMI pilti telekasse näidata. Ning mu kaamera teeb 1080p'd - sooviks seda iPadis näidata kellelegi.
* Ahjaa - mobiil-ID peaks vist töötama, eks? Aga ID-kaart ei tööta vist?
* USB - mul on CF kaarti kasutav fotokas, kas sellest saab pilte iPadi sikutada? Või kas mõnda muud seadet saab USB'ga külge ühendada,
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sund
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 20.07.2011 18:22:22 vasta tsitaadiga

* USB - mul on CF kaarti kasutav fotokas, kas sellest saab pilte iPadi sikutada? Või kas mõnda muud seadet saab USB'ga külge ühendada,[/quote]
Ise kasutan connection kit-i. Komblektis siis SD lugeja ja otse üleminek USB kaabliga fotokast ipadi.

_________________
*Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 20.07.2011 19:46:14 vasta tsitaadiga

Programmi nimeks FileBrowser. 1gen iPad puhul jääb 1080p kindlasti riistvara taha kinni.
ID-kaarti pole tõesti kuskile panna ja mobiil-ID nagunii mõistlikum lahendus. icon_smile.gif
Üldiselt kui tahad midagi iPadi sikutada, siis ainus võimalus on läbi itunes'i. Isegi lihtlabaste failide internetist alla tõmbamine on defaultis keelatud. thumbs_down.gif

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 20:48:06 vasta tsitaadiga

sund, tänud, seda võimalust tean. Kahjuks mul pole SD-ga fotokas.
.:MDK:., tänud info eest. Ehk siis kui tahan netist sikutada suvalist faili siis... seda ei saa?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 20.07.2011 21:29:43 vasta tsitaadiga

Enamus faile ei saa. Saab salvestada pilte ja mõnda formaati oskab Safari ise avada, aga "save as" ei ole.
Pidin end ükskord siniseks vanduma kui tahtsin tasuta artistide muusikat alla sikutada ja ütleb, et ei ole võimalik.
Eks õuna eesmärk ongi, et iga asja eest tuleks pappi välja käia ja tasuta asjad on saatanast. icon_smile.gif
Õnneks aitab apple veidruste vastu jailbreak.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 22:06:55 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:

Õnneks aitab apple veidruste vastu jailbreak.
Kaasa arvatud failide salvestamine?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 20.07.2011 22:15:46 vasta tsitaadiga

mark0, osta midagi millel uus android või win7
kõige targem on oodata kui tulevad tabid win8-ga

mul on w500 ja sellega saan kõike teha mis suure pc-ga.. Isegi enamus vähenõudlikke pc mänge veab välja aga eks selleks see pole mõeldud ofc icon_razz.gif
rääkimata töö asjades, rdp-d värgid särgid... 1080p mängib üle hdmi nagu nohu telekasse jne jne.

lisaks saab sellele korraliku docki osta, muidugi kõlbab see aint lauapeal kasutamiseks või siis äärmisel juhul väga viisakas asendis ja kinni hoides kuna kogu raskus asub ju ikkagi ekraani "taga".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 20.07.2011 22:29:14 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Kaasa arvatud failide salvestamine?

Mõni muu brauser (iCab vist oli) peaks ka oskama faile salvestada. Selle jaoks pole jailbreak vajalik.
Kuhu ta need salvestab on müstika. Ilmselt sinnasamasse kus brauser ning kui brauser uninstallida, siis...
Üldiselt on iOS failisüsteem küllaltki kentsakas, sest failibrauser kui selline puudub.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 17:35:45 vasta tsitaadiga

link :: Android tablets grab 30 percent of the market, but iPad still doubles that

.:MDK:., tänud.

***

Natuke ülevaadet tablettide maailmast. Android on kõvasti juurde võtnud. Apple on liider.. veel hetkel. Saame näha, mida tulevik toob.

Turu jagunemine:



Palju on müüdud tükke:

Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sund
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 21.07.2011 19:03:17 vasta tsitaadiga

[quote="Mark0"]sund, tänud, seda võimalust tean. Kahjuks mul pole SD-ga fotokas.

Jah, kuid komplektis kaks jublakat, kus saad otse usb-ga fotoga ipadi ühendada.

_________________
*Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 22.07.2011 01:23:08 vasta tsitaadiga

Kingiti mulle sünnipäevaks iPad 2. Tahaksin sinna mõned filmid peale lasta, kuid iTunes ütleb, et mu iPad ei mängi seda faili (.mp4). Kuidas-millega ma saaksin vaadata mkv ja mis iganes muid faile (720p/1080p) või millega neid eelnevalt arvutis konvertida?

Alustaks tasuta raknedustest, kui asja ei saa siis vaatame edasi!


Tänud thumbs_up.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 13:39:26 vasta tsitaadiga

Movieplayer nimelist asja kasutan mina. Oli vist tasuline, aga funkab kenasti igast formaatidega. Kui jailbreakid, siis on ka VLC optsioon.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 25.07.2011 21:14:47 vasta tsitaadiga

Selge, proovin seda asja. Tänud thumbs_up.gif

EDIT: Vajan siiski mõnda tasulist App'i, seega hakkas huvitama Gift Card nime kandev asi.

Kindlasti on siit keegi seda kasutanud, seega sooviksin teada kuidas see asi täpsemalt toimib. Näiteks kui ostan 25$ kaardi, siis kas pean selle raha kohe korraga ära raiskama? Osta saab sellega vist kõike mida iTunes pakub? kas neid on võimalik osta igast Apple esindusest?

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 26.07.2011 15:04:31 iPad App Store vasta tsitaadiga

Leian, et üldine iPad teema pole päris õige koht ainult App'idest rääkimiseks. Samuti on erinevaid App'e nii iPad'ile kui iPhone'le, seetõttu koondaks siia kõik jutud-küsimused-probleemid mis puudutavad iPad'idel kasutatavaid App'e.


Olen uus iPad'i kasutaja ning päris kõike sellest veel ei tea, seega sooviksin teada millist dokumentide haldamiseks (word, exel jne) mõeldud rakendust siinsed iPad'i kasutajad soovitaksid. Asi ei pea olema tasuta. Samuti sooviksin natukene infot Apple Gift Card'i osas, nimelt kui mul on 25$ kaart ja soovin osta mõnd App'i mille hind on näiteks 10$, siis kuidas see kaart toimib, kas lisab selle 25$ mu kontole ja kulutan kuidas tahan või tuleb see kuidagi korraga ära raisats? Kas eelnimetatud kaardid on saadavalnigas Apple esinduses üle maailma?

icon_rolleyes.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 23:41:32 vasta tsitaadiga

Dokumentde jaoks võta, pages numbers ja keynote.

Kinkekaardd käivad nii et väärtus lisatakse s itunesi kontole ja siis ise vaatad kuidad klutad. Kaardid müügil jah apple poodides + näiteks saksamaal ka suuremates elektroonikapoodides.

A mis sa kaartidega jändad? Eesti app store ka täitsa olemas ju...

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 27.07.2011 21:57:53 vasta tsitaadiga

Tänud, võtan eelnevat arvesse!

EDIT: kas on mingi võimalus, et näiteks youtube's mängiv video jookseb edasi kui mõne muunrakendusega tegelen?

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 05.08.2011 20:34:24 vasta tsitaadiga

Kas Ipad 2 on kuskil Eestis saadaval lähima aja jooksul?
Euronicsis on 2 kuune järjekord, isegi Päevalehe + Eesti Ekspressi pakkumisel on 2 kuune tarneaeg.
Vaja oleks siis 32GB , 3G + Wifi varianti. Või on kellelgi infot Soome saadavuse kohta?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 05.08.2011 21:29:17 vasta tsitaadiga

Mis IMArvutid räägib? WIFI mudeleid suutsid nad varem üpris kiirelt tarnida, kuid ei oska öelda kuidas on lood 3G mudelitega. Tee väike järelpärimine sinna ning saad oma vastuse üpris kiirelt!
_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 11:00:09 vasta tsitaadiga

kembadesig kirjutas:
Tänud, võtan eelnevat arvesse!

EDIT: kas on mingi võimalus, et näiteks youtube's mängiv video jookseb edasi kui mõne muunrakendusega tegelen?


Kui sulgeda YouTube rakendus või avada uus leht Safaris, tuleb lihtsalt multitasking menüü avada ja vasakule minna, kus muidu saab muusikat pausida või vahetada. Seal peaks iPodi ikoon olema muutunud kas siis Safari või YouTube'i omaks ja kui panna play, hakkab YouTube video edasi mängima taustas. icon_smile.gif

See tuli iOS 4ga. Safaris ainult see jama, et kui uus leht avada, jääb muusika seisma ning peab uuesti panema play. iOS 5ga vist seda jama pole enam.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 06.08.2011 12:23:51 vasta tsitaadiga

Tänud!

Loodame, et ei ole thumbs_up.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 12:33:03 vasta tsitaadiga

Vello., kas eraisikult ost sobib? Apple.spot.ee's on pidevalt iPad2'sid liikumas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiktik
HV kasutaja
tiktik

liitunud: 21.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2011 14:14:39 vasta tsitaadiga

Mark0, miks ei peaks sobima?, sai samuti ostetud apple.spot.ee kaudu ja siiani ei ole probleemne ilmenud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.08.2011 15:07:42 vasta tsitaadiga

Esmaspäeval võib huvitavaks minna icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.08.2011 14:17:50 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Esmaspäeval võib huvitavaks minna icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


http://www.fusiongarage.com/

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 14:32:24 vasta tsitaadiga

Vahi, järjekordne iPad-killer, mis maailma hakkab vallutama. Loodetavasti on ekraan kvaliteetne, "TFT LCD" on väga väheinformatiivne.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.08.2011 15:56:50 vasta tsitaadiga

Mark0: OT - ole rahulik icon_smile.gif , "Agressor" Apple paanitseb, et alles kusagil aastal 2016 võivad konkurendid "turu üle lüüa".
Apple going after Google in tablet spats?
http://www.business-standard.com/india/news/apple-going-after-google-in-tablet-spats/144345/on
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sund
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 18.08.2011 20:07:57 vasta tsitaadiga

kuidas oleks võimalik, kui üldse on võimalik välja lülitada automaatset kirjutamist(täitmist)?
_________________
*Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 20:35:23 vasta tsitaadiga

sund kirjutas:
kuidas oleks võimalik, kui üldse on võimalik välja lülitada automaatset kirjutamist(täitmist)?

Settings -> General -> Keyboard -> lülita "Auto-Corrections" välja
P.S "Spell Check" kaob siis ka (paraku) ära...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sund
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 18.08.2011 23:12:27 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
sund kirjutas:
kuidas oleks võimalik, kui üldse on võimalik välja lülitada automaatset kirjutamist(täitmist)?

Settings -> General -> Keyboard -> lülita "Auto-Corrections" välja
P.S "Spell Check" kaob siis ka (paraku) ära...


Tänan, ära tüütas see vahelesegamine. Parim siiani-sessioon, kirjeks tuli eesel on(vist)icon_smile.gif

_________________
*Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 13:38:14 vasta tsitaadiga

Hmm, rebisin ka siis endale IPad 2e kuna oli kohutav isu. Päris äge asi on ikka ja mängud ka päris huvitavad. Vidinana on kift aga nüüd on vaja välja selgitada kas tast mingit otsest kasu ka on. Huvitav miks eestis ei ole neid kaani müüa kus BT klaver sees istub.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 13:48:12 vasta tsitaadiga

Eks hakka maale tooma, kui nende müügis rahaauku näed.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sund
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 24.08.2011 22:35:19 vasta tsitaadiga

kui jailbreakida, kas pärast saab tagasi ka -nagu puhas install originaali?
_________________
*Rikastel on omad seadused.
**Vaestele kehtivad need samad seadused, kuid neil pole nii palju raha!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 23:06:21 vasta tsitaadiga

Jah.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2011 18:29:32 vasta tsitaadiga

Jätkuvalt olen rämedalt rahul. Ometi üks seade kus töötab kõik kiirelt ja nii nagu peab. Ajaviiteks tegin ka ühe täis-pikkuses mängu läbi. Vajadusel saan kiirelt serveri pildid ka ette kui töölt midagi pangestub. Ei pea kohe läpakat krabama. Muidugi softi võiks veidi rohkem olla aga küll tuleb.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juser
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2001




sõnum 05.09.2011 12:43:50 vasta tsitaadiga

Kas iPad 2-le on olemas ka mingit MPEG4 TV-kaarti meie õhukaudu levivate kanalite vaatamiseks?
Äkki keegi on katsetanud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 05.09.2011 15:31:29 vasta tsitaadiga

juser kirjutas:
Kas iPad 2-le on olemas ka mingit MPEG4 TV-kaarti meie õhukaudu levivate kanalite vaatamiseks?
Äkki keegi on katsetanud?

Ei ole proovinud aga midagi pakutakse:
http://www.elgato.com/elgato/int/mainmenu/products/tuner/tivizen.html
http://tizi.tv/en/index.html

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 20:35:58 vasta tsitaadiga

http://www.engadget.com/2011/09/04/elgato-eyetv-mobile-eyes-on-video/
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 20:37:19 vasta tsitaadiga

Päris elegantne lahendus see üle WiFi variant. 140€ hind ainult paneb pisut mõtlema...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 12:04:26 vasta tsitaadiga

1) Kas keegi on testinud või teab mõnda office tarkvara ülevaadet, et milline neist iPadile parim on? iWorks on Apple oma toodang, seda olen poes proovinud aga noh poes näppimine ei anna täit ülevaadet. Kas alternatiivid on paremad/ halvemad ja mis neil erinevat on.

2) Millist appi soovtaksite filmide striimimiseks meediakeskusest (Win 7) filmid ise MKV vormingus.

3) vaatasin, et osad on lahedad vanad Super Mario mängu selle peal tööle saanud, küsimus, kas sellel miskit controllerit ka on? või kas näiteks see samune Apple originaal BT klaver sobiks?

4) mälupulgalt/kaardilt failide sikutamine iPadi, et kui kursakaaslasel on inf mälupulgal, kuidas selle kõige lihtsamalt iPadi saaks?

5) Printeri install Samsung SCX-4300 - Shared, win 7 masinast ?

6) ... rohkem ei meenu. Muidu olen seadmega suht rahul kõik toimib kiiresti ja mugav kasutada aga mõningad sellised piirangud, mida Apple ei luba on ebameeldivad. Aku peab väga hästi vastu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 08.09.2011 22:50:43 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
1) Kas keegi on testinud või teab mõnda office tarkvara ülevaadet, et milline neist iPadile parim on? iWorks on Apple oma toodang, seda olen poes proovinud aga noh poes näppimine ei anna täit ülevaadet. Kas alternatiivid on paremad/ halvemad ja mis neil erinevat on.

2) Millist appi soovtaksite filmide striimimiseks meediakeskusest (Win 7) filmid ise MKV vormingus.

3) vaatasin, et osad on lahedad vanad Super Mario mängu selle peal tööle saanud, küsimus, kas sellel miskit controllerit ka on? või kas näiteks see samune Apple originaal BT klaver sobiks?

4) mälupulgalt/kaardilt failide sikutamine iPadi, et kui kursakaaslasel on inf mälupulgal, kuidas selle kõige lihtsamalt iPadi saaks?

5) Printeri install Samsung SCX-4300 - Shared, win 7 masinast ?

6) ... rohkem ei meenu. Muidu olen seadmega suht rahul kõik toimib kiiresti ja mugav kasutada aga mõningad sellised piirangud, mida Apple ei luba on ebameeldivad. Aku peab väga hästi vastu.

1) iWorki tugevaks küljeks on kasutajaliides. No lihtsalt suurepärane tekstitöötluseks ja muuks kontoritööks sellisel platvormil. Nõrgaks küljeks on aga teiste vormingute tugi (esineb vigu eksportimisel). Kui sa saad tee peal tehtud dokumente hiljem arvutis mudida, siis on hea valik.
2) Proovi Plex nimelist Appi või siis Air Video/StreamToMe + vastav server Windowsis jooksma. Viimast olen kasutanud ise ning töötas suurepäraselt iPadis.
3) Tegelikult sobib igasugune Bluetooth klaviatuur. Aga klaviatuur on mõeldud siiski teksti sisestamiseks kahjuks. iControlpad on see, mida otsid, aga mõeldud eelkõige iPhone'le
4) Kahjuks mitte. On olemas mõningad 3rd party lahendused, mis võimaldavad spetsiaalseid kõvakettaid iPadiga kasutada, aga pulgalugejast pole ma veel kuulnud.
5) AirPlay for Windows icon_smile.gif http://jaxov.com/2010/11/download-airprint-installer-for-windows-7-xp-vista/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 10:36:45 vasta tsitaadiga

Küsiksin veel seda, et kuidas on lood Office 2003/07/11 Excel failide avamisega? Kui paljudest võrranditest ta aru saab? Macro ja VBA's kirjutatud asjadest võib ilmselt suu puhtaks pühkida

Leidsin ühest Apple foorumist sellise lause "I have both, and - compatiblity aside - iWork is SO much better." iWork vs Documents to Go.

Niiet tundub et iWorks. Tänud. Kui kellelgi on veel kogemusi andke teada.

Huvitavat lugemist: http://appchronicles.com/07/choosing-the-best-ipad-office-productivity-app-iwork-vs-quickoffice-vs-docs-to-go-vs-office2/

kami kirjutas:
[
1) iWorki tugevaks küljeks on kasutajaliides. No lihtsalt suurepärane tekstitöötluseks ja muuks kontoritööks sellisel platvormil. Nõrgaks küljeks on aga teiste vormingute tugi (esineb vigu eksportimisel). Kui sa saad tee peal tehtud dokumente hiljem arvutis mudida, siis on hea valik.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 18:48:45 vasta tsitaadiga

Ei ole ühtegi ipadi olnud au näppida, aga kui suur vahe reaalselt on ipad1 ja ipad2? Mõtlen just perfoormansi ja sujuvuse osas.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 22:07:11 vasta tsitaadiga

Võin rääkida ainult sõbra kogemusest, ennem ostu oli mõlemat näppind, ütles et 2 oli kiirem olnud ja weebis surfates ei laadind lehed nii kaua. St et seda prose vahet oli ikka tunda olnud. Pluss veel kaamerad. Skypega vanematega oli näiteks väga mugav rääkida, see siis isiklikust kogemusest

Anti kirjutas:
Ei ole ühtegi ipadi olnud au näppida, aga kui suur vahe reaalselt on ipad1 ja ipad2? Mõtlen just perfoormansi ja sujuvuse osas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 22:11:32 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Ei ole ühtegi ipadi olnud au näppida, aga kui suur vahe reaalselt on ipad1 ja ipad2? Mõtlen just perfoormansi ja sujuvuse osas.


Jõudlust ja sujuvust ei oska ma võrrelda, kuid oluline vahe on mobiilneti kasutamise osas, kui plaanid 3G toega ehk mitte ainult wifi mudelit:
Vana ipad oskab ainult 2100MHz 3G/3,5G maste kasutada, 900MHz maste ei oska
Uus ipad oskab nii 2100MHz kui ka 900Mhz 3G/3,5G maste kasutada

Uued 3G mastid, eelkõige väikeasulates ja väljaspool asulaid kipuvad 900MHz olema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deppar
HV kasutaja
deppar

liitunud: 16.06.2002




sõnum 15.09.2011 11:36:07 MacBook Pro ja iPad2. Facetime 'connection failed' vasta tsitaadiga

Ei saa kuidagi Facetime MB Pro ja iPadi vahel tööle.
Otsisin natuke netis, paistab et see päris paljude probleem. Soovitati ipadis netiseadete alt DNS muuta 8.8.8.8, see ei aidanud.
Mida veel teha?
Läpakas ja ipad mõlemad üle wi-fi netis, proovitud nii samas võrgus, kui ka erinevates. Läpakal SnowLeopard, koos viimaste uuendustega, padi tarkvara ka värskelt uuendatud.

_________________
seda ma kartsingi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 20:14:47 vasta tsitaadiga

olude sunnil olen siin mõned päevad kasutanud iPad2 iPad1 asemel. Noh... iPad2 on ikka sujuvam. Näiteks flipboardi leheküljed keeravad end sujuvamalt, Garageband loadib kordades kiiremalt jne..
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2011 20:15:34 vasta tsitaadiga

sai juba ipad2 ära ostetud. Tänud sellegipoolest.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unazukin
HV kasutaja
Unazukin

liitunud: 28.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 00:45:55 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on surnud pikselid ipadil? Leidsin ühe nii ipadil kui ka iphone'il... Kas tasub garantiisse viia? On kellelgi üldse selline kogemus meie im arvutiga?
Iphone peal ei paista nii õudsalt välja, märkasin ainult siis, kui hakkasin hoolikalt vaatama. Ipadil aga on seda pikslit päris selgelt näha ja see asi mind häirib.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2011 09:09:09 vasta tsitaadiga

garantiisse igaljuhul!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 16.09.2011 18:06:35 vasta tsitaadiga

Unazukin kirjutas:
Kas kellelgi on surnud pikselid ipadil? Leidsin ühe nii ipadil kui ka iphone'il... Kas tasub garantiisse viia? On kellelgi üldse selline kogemus meie im arvutiga?
Iphone peal ei paista nii õudsalt välja, märkasin ainult siis, kui hakkasin hoolikalt vaatama. Ipadil aga on seda pikslit päris selgelt näha ja see asi mind häirib.

Apple'i policy kohaselt teostatakse garantiid siis, kui surnud piksleid üle kahe. Aga mine igal juhul! Enda iPad 2 oli ses suhtes vigane, et puudus ülemine magnet, mille külge Smart Cover kinnituks. Pikema jututa võeti karbist uus ja vahetati välja icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.