Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E52 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 29.06.2011 11:44:38 vasta tsitaadiga

Teema küll suht vana kuid küsiks ka natuke infi, mõned siin juba 2a kasutanud seda.
Ostsin nimelt selle 09.2010 ja kohe algusest peale on kõnede heli (jutt) ragisenud. Oleneb nii sellest mis võrgust helistatakse või mis ajal...
Kõlar usun et on korras kuna ülejäänud helid ja muusika jne. mängib hästi kui mitte mainida seda et üleüldine max telefoni kõlari võimsus on ikka võrdlemisi kehva.

olen ka mujalt foorumitest lugenud, et see kõne pidi ragisema. On keegi mingi reaalse lahenduse välja mõelnud? Minu mäletamist mööda mingi softi versiooniga asi oli enam vähem korras. Pole veel viitsinud EMT garantiisse minna kuna seal pidi 3 nädalat ooteaeg olema ja ega see kõlari vahetus ju aita kui viga softis. oskab keegi kommenteerida?

Muidu on telefon ok, kuigi paar ebameeldivust oli ostes. Lükates mini USB juhtme sisse (laadija) siis lükkas kohe korpuse ääre lahti... lasin selle kohe esimesel nädalal ära teha (ostsin musta telefoni aga uus korpus pandi hõbedane icon_smile.gif , õnneks näeb päris seff välja).
Kokku pole jooksnud kuigi nt. kõne lõppedes on vahel veel umbes 20sec ees vastava kõne märk, ehk siis nagu kõne veel kestaks, kuigi on katkestatud. ja sisse tulevast kõnest ei saa keelduda, vaigistada saab aga keelduda ei saa, ükski nupp ei oma seda funktsiooni...
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 12:46:50 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kokku pole jooksnud kuigi nt. kõne lõppedes on vahel veel umbes 20sec ees vastava kõne märk, ehk siis nagu kõne veel kestaks, kuigi on katkestatud. ja sisse tulevast kõnest ei saa keelduda, vaigistada saab aga keelduda ei saa, ükski nupp ei oma seda funktsiooni...
See kõne märk on jah tobe, omalgi seda juhtub.
Aga kõnest keelduda saad ju ilusti, toru tõstmise klahviga paremal (DEF 3 kohal asuv)?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 29.06.2011 13:05:41 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Aga kõnest keelduda saad ju ilusti, toru tõstmise klahviga paremal (DEF 3 kohal asuv)?


Ei tööta minul see kahjuks.
EDIT: Mõtlen seda et umbes 50% juhtudel ei toimi, seega mingi softi kala.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 14:05:52 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Aga kõnest keelduda saad ju ilusti, toru tõstmise klahviga paremal (DEF 3 kohal asuv)?


Ei tööta minul see kahjuks.
EDIT: Mõtlen seda et umbes 50% juhtudel ei toimi, seega mingi softi kala.


Keelduda saab veel ka parempoolse valikuklahviga, esimesel vajutusel vaigistab, teisega keeldub.
Mul teeb jällegi seda pulli tihti, et sissetuleva kõne räägin ära, lõpetan ära, aga ekraanil on ikka kiri näiteks: Tiit helistab.
Samal ajal pole telefon kasutatav, mõne hetke pärast pilt kaob ja ilmub ekraanile kiri: kõne kestus 00:00:00, kuigi tegelt rääkisin näiteks paar minti.
Ja hirmus uimane on ka, e-maili postkasti avab 10sek, siis mõtleb veel 10sek, siis saab meili vaadata jne.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beacho
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 21:04:25 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:

Ostsin nimelt selle 09.2010 ja kohe algusest peale on kõnede heli (jutt) ragisenud. Oleneb nii sellest mis võrgust helistatakse või mis ajal...
Kõlar usun et on korras kuna ülejäänud helid ja muusika jne. mängib hästi kui mitte mainida seda et üleüldine max telefoni kõlari võimsus on ikka võrdlemisi kehva.

olen ka mujalt foorumitest lugenud, et see kõne pidi ragisema. On keegi mingi reaalse lahenduse välja mõelnud? Minu mäletamist mööda mingi softi versiooniga asi oli enam vähem korras. Pole veel viitsinud EMT garantiisse minna kuna seal pidi 3 nädalat ooteaeg olema ja ega see kõlari vahetus ju aita kui viga softis. oskab keegi kommenteerida?


Minu telefonil ragises kuular samuti. Elisast soovitati pöörduda otse Staadioni Mobiiltelefoni(Tondi 17, Tallinn), kuna võidan ajas. Esimesel korral vahetati soft ära ootetööna, peale seda asi paranes. Poole aasta pärast hakkas uuesti ragisema ja siis vahetati ootetööna kuular ära. Nüüd on sellest 9 kuud möödas ja töötab ilusti.

Mina täheldasin oma telefonil, et 3,5G on saatanast. Kui levi kõige parem polnud, siis ei vahetanud telefon kohe 2G peale ja tuli ette väga kehva kõnekvaliteeti. Lehenduse leidsin enda jaoks manuaalselt 2G valimisega.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 07:03:01 vasta tsitaadiga

Siit ma loen välja, et E52 saab varsti omale uue brauseri.
http://www.gsmarena.com/symbian_32_and_50_get_an_update_better_browser_and_navigation-news-2833.php
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 01.07.2011 14:46:57 vasta tsitaadiga

Eks ma viin ka sinna Staadioni ärisse, öeldi et ooteaeg 1 nädal
(hea äriidee mehed, telefoni parandus, paar head lepingut ja oletegi mäel, ooteaeg ikka üle mõistuse).
Las vahetavad ära selle kuuleri, väga kummaline muidugi see, et kogu aeg ei ragise , täna nt. 2 kõnet olid ideaalsed.
kas see ei või ka seotud olla selle 3,5G ja 2G 'ga nagu siin keegi kurtis?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 04.07.2011 16:52:50 vasta tsitaadiga

Uus fw väljas (071.004), on keegi proovinud juba?
(Laseks ise peale, aga ei saa — telefonis katkeb allalaadimisel wifi-ühendus ära ja Ovi Shite lihtsalt ei leia uuendust...)

E: hah, nagu siia selle postitasin, nii sai uuendus ilusti allalaaditud ja installitud. Esmamulje on hea.

PS: paistab, et kaardirakendus on püsivarasse kolinud thumbs_up.gif Enne uuendamist lasin teise ruumisaamise eesmärgil maha, aga nüüd on ta tagasi ja installitud rakenduste nimekirjas teda ei paista (vaba ruum on ka alles).

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beacho
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 20:39:53 vasta tsitaadiga

Change log of Nokia E52 071.004 firmware release:

New features and applications:

Twitter Launcher Widget
Here & Now 2.0
Emoticons
Internet Search / Google Search 1.0·

Updates to existing features:

Ovi Store 2.6
Maps 3.0 (SR4)
IM Chat 2.0 (V2.0.23)
Browser 7.3

Other changes and improvements:

Removed Ovi Contacts
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
huviline03
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2011




sõnum 10.07.2011 15:00:41 vasta tsitaadiga

Kust selle 071.004 firmware saab? Ovi Suite ei paku seda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 10.07.2011 15:26:39 vasta tsitaadiga

huviline03 kirjutas:
Kust selle 071.004 firmware saab? Ovi Suite ei paku seda.
Telefonis Menüü -> Juhtpaneel -> Telefon -> Tarkv.uuen.
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
huviline03
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2011




sõnum 10.07.2011 16:20:21 vasta tsitaadiga

Huvitav mulle ei pakku. Ütleb (kõik rakendused on ajakohased). Aga mul on 054.003 fw
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestimaa
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 10:22:00 vasta tsitaadiga

huviline03 kirjutas:
Huvitav mulle ei pakku. Ütleb (kõik rakendused on ajakohased). Aga mul on 054.003 fw


Mulle ka mitte icon_confused.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 13:02:28 vasta tsitaadiga

eestimaa kirjutas:
huviline03 kirjutas:
Huvitav mulle ei pakku. Ütleb (kõik rakendused on ajakohased). Aga mul on 054.003 fw


Mulle ka mitte icon_confused.gif


Järelikult on teine tootekood, ega kõik korraga ei saagi. Kannatust lihtsalt.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 11.07.2011 14:39:11 vasta tsitaadiga

Suht õnnetu telefon tundub olevat selle kuuleri poole pealt.
Eelmine nädal vahetati ära, 2 päeva oli kõik ok siis hakkas plärisema hullemini kui algul. Täna tehti uuesti ootetööna ära kuid kuna mingi kaitsevõrk vms. on kehva ja kõlar ise väike siis ega mingit grantiid ei ole. Õhust pidavat mingid metalliosakesed sinna sisse minema ja kõlarit lõhkuma. Teoreetiliselt võin terve garantiiaja seal vahetamas käia. Hetkel jälle korras aga kui kauaks.
Eriti koom oli see, et selle 20min jooksul toodi 2 E52'te täpselt sama probleemiga icon_smile.gif
Küsisin ka ,et mis moodi seda vältida näidati crip kilekotti, et seal sees tuleb hoida icon_smile.gif

Kui mul kolmas kord veel sama viga esineb siis vastavalt seadusele ma igaljuhul tagastan selle või maksan juurde ja võtan parema.
Iseenesest telefon on puhtas keskkonnas, hoian nagu oma naist. Kohe uuena ostsin nahast koti ümber seega ooteolekus mingit metalli küll sinna minna ei tohiks.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 16:42:39 vasta tsitaadiga

See metalli jutt vastab tõele küll. Ise käisin ka kaks korda seal seda kuularit vahetamas. Kolmandal korral kui kõlar taas hakkas ragisema lammutasin ise laiali, et karu seestpoolt uurida. Tõepooles metallipuru oli kõlari membraani peal, tugeva magnetiga sai ära tõmmatud ja korras. Aga kuna asi taas kordus siis lisasinkorpuse kaitse võrgu ja kuulari vahele ühe tiheda koega riiet. Nüüd saab varsti aasta sellest ja ei mingit raginat. See on muidugi ale jah, et nokia inseneerid ei tulnud ise selle peale, et kasutada paksu riiet kuulari kaitseks. Kui uuena seda kuulari auku vaadata siis on kenasti kuulari membraan näha, see on aru saadav, et see õhuke kärpse võrk ei takista ühtegi pisikest metallipuru tükki kõlari sisse tungimast.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 11.07.2011 22:32:12 vasta tsitaadiga

Kas see riie kuularit liiga vaikseks ei tee? Oli see suur ettevõtmine ise lahti võtta ja kus kohast sellise riide said?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 23:06:09 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kas see riie kuularit liiga vaikseks ei tee? Oli see suur ettevõtmine ise lahti võtta ja kus kohast sellise riide said?

Tõsi, gramm vaiksemaks läks aga sellegipoolest on mul kuulari helitugevust kuskil poole peal. Nii jabur kui see ka ei ole aga riideks kasutasin vana nokia mobiili koti küljes olevat luku riiet. Lõikasin selt väikese tüki. Lahti tegemine suur töö pole aga keskendumist ikka läheb vaja. Korpus on õrn ja päris hästi ei saanud aru kust mida painutama peab hakkama, et kuulari eest korpuse lahti saaks. Ei mäleta üldse kuidas käis.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 12.07.2011 09:54:32 vasta tsitaadiga

Saab keegi korraks enda E52' seda kuularit vaadata milline teil väljast vaadates on. google piltide järgi peaks olema selline ühtlane kattematerjal. Minul täpselt keskel on selline ristküliku kujuline väike auk, ilusti sümmeetrias jne nagu peaks seal olema, iseasi kas peab, äkki sealt see tolm sisse lendabki kogu aeg. Samas eeldan et hoolduse mehed oleks seda märganud.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 10:32:18 vasta tsitaadiga

On seal keskel ristkülikukujuline ava.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 10:00:25 vasta tsitaadiga

kuidas saaks laadida üle usb E52? mingi aeg ta mul laeb, siis lõpetab laadimise...samal ajal küsides, kuidas ühendada arvutiga...on mingid seaded, trikid, kuidas?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 10:50:50 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
kuidas saaks laadida üle usb E52? mingi aeg ta mul laeb, siis lõpetab laadimise...samal ajal küsides, kuidas ühendada arvutiga...on mingid seaded, trikid, kuidas?


USB laadimise osas on see aparaat jube pirtsakas. Sõbra E52 üritasin enda juures laadima saada, ei õnnestunud arvutist ega ka Jabra HF'ga kaasa tulnud microUSB seinalaadijaga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 11:01:37 vasta tsitaadiga

Draqula, mul sama asi usb autolaadijalt...2x teeb nägu nagu laeks...ja siis kõik
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beacho
HV vaatleja

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 23:06:33 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
kuidas saaks laadida üle usb E52? mingi aeg ta mul laeb, siis lõpetab laadimise...samal ajal küsides, kuidas ühendada arvutiga...on mingid seaded, trikid, kuidas?


USB-ühenduse režiim - PC Suite. Muidu ei lae.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2011 15:24:52 vasta tsitaadiga

Kas on mingi seadistamise probleem vms.?
Nimelt varem sai mussi kuulates volume reguleerida "igast asendist" ja igal ajal siis nüüd volume nupud töötavad seni kuni "screen saver" e. klahvid lukustuvad.
Peale seda tuleb klahvid avade et volume muuta- tüütu kuidagi?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 20:44:09 vasta tsitaadiga

Minu eelnevalt kirjeldatud probleemid said lahenduse - telefon käis garantiis ja vahetati emaplaat välja. Lisaks vahetati ka kuular, pool korpust ja ekraani klaas.
Telefon nagu uus.
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 27.07.2011 16:59:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kokkupuutunud ka uduste piltidega ja kas kaameraga seotud menüüd(pildistamine, piltide vaatamine jms) peabki olema ülejäänud menüüst märgatavalt aeglasema reageerimisega?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 20:48:42 vasta tsitaadiga

https://www.elfa.se/elfa3~ee_et/elfa/init.do?item=69-010-80 (peale on kirjutatud 5V ja 1200mA, sama mis nokia laadijal) + microusb juhe, mis telefoniga kaasa tuli. mida tegema peab, et laadima hakkaks? hetkel ei juhtu midagi. teised usb asjad töötavad selle usb pordi küljes ilusasti. sama kaabliga telefon arvuti küljes või lg p500 laadijaga kah laeb.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 12:06:58 vasta tsitaadiga

Kaks nädalat vana E52 sai vihmaga taskus natuke märga ja emaplaat läheb 85 EUR eest vahetusse. Minu jaoks oli väga üllatav sellepeale tutvusringkonnast kuulda, et see pidi Nokiatel päris tavaline praktika olema ja päris mitmel inimesel on erinevate mudelitega nii juhtunud blink.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 04.08.2011 10:27:38 vasta tsitaadiga

beacho kirjutas:
noxton kirjutas:
kuidas saaks laadida üle usb E52? mingi aeg ta mul laeb, siis lõpetab laadimise...samal ajal küsides, kuidas ühendada arvutiga...on mingid seaded, trikid, kuidas?


USB-ühenduse režiim - PC Suite. Muidu ei lae.

Kas see tähendab ka seda, et alternatiivsete laadijatega laadida ei saa? On õnnestunud vaid laadida originaal toalaadijaga ja usb juhtmega arvuti taga, usb juhtmega muude adapterite(autos näiteks) taga ei saagi laadima?!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2011 12:19:12 vasta tsitaadiga

Ma olen hiinast posu erinevaid auto laadijaid tellinud ja kõik laevad mu e52. Ei sa aru kuidas teil ei peaks laadima.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 04.08.2011 13:52:21 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda kuidas saab telefoni kõnesid lindistada?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 05.08.2011 17:53:53 vasta tsitaadiga

-Re-Flex- kirjutas:
oskab keegi öelda kuidas saab telefoni kõnesid lindistada?

On olemas programmike Best CallRecorder , sellega saab.

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.08.2011 12:16:51 vasta tsitaadiga

Ega keegi pole kokkupuutunud palju maksaks terve ring uus korpus ning uus klaas?
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2011 21:57:51 vasta tsitaadiga

Cyberlord, 19,9€ Kermetis. http://www.kermet.ee/Korpused-Nokia-E-seeria/1/readmore/7783/Korpus%20Nokia%20E52,%20E55%20Orig.%20Black%20(esipaneel%20+%20aku%20kaas)/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.08.2011 23:22:02 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Cyberlord, 19,9€ Kermetis. http://www.kermet.ee/Korpused-Nokia-E-seeria/1/readmore/7783/Korpus%20Nokia%20E52,%20E55%20Orig.%20Black%20(esipaneel%20+%20aku%20kaas)/


Tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 10:11:10 vasta tsitaadiga

Krt viimaselajal pakub telefon pidevalt peale kõne lõppu, et kas lähme nüüd netti - vali wlan jms. Miks ja kuidas seda maha saab?

Edit: lahendus leitud, Traveler seaded tuli paika timmida.


viimati muutis JAANU5 24.08.2011 21:42:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 21:31:13 vasta tsitaadiga

Probleem Nokia E52-ga nimelt selline, et kasutan Parrot auto bt käedvaba süsteemi kui ühendus seadmega on loodud siis igakord kui see toimub saabub telefoni sõnumiga visiitkaart sõbralt tema isa numbriga. Selle visiitkaardi ta saatis mulle aasta tagasi.
Kas see on kuskilt telefoni mälus kinni või midagi sellist?
Kustutasin ka selle numbri aga ikka tuleb sms.
Proovitud ka erinevate Parrotitega aga ikka sama jama.
Tegin ka tarkvara uuenduse 71.004 aga ikka jamab.
Otsisin ka sarnast probleemi kirjeldust aga ei leidnud.

Kas olete sarnaset probleemist kuulnud oskate ehk midagi soovitada? Hard resetti ei tahaks teha aga kui see lahedab probleemi siis olekst tore.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Manivald
HV kasutaja
Manivald

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 11:27:05 vasta tsitaadiga

Mul E52 käis eelmisel nädalal koduses bassus ujumas (kloorine vesi nagu ikka). Distants oli lühike - ca 5 sekundit. KOHE siis aku tagant ära, kiskusime juppideks ja ventilaatori tuule kätte kuivama . Töötab nüüd juba kolmas päev... Vist on vedanud. Ma juba hakkasin uut valima. icon_smile.gif Saabi võti seevastu vist läks hingusele, mul lihtsalt ei tulnud meelde see.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 14:17:02 vasta tsitaadiga

Manivald kirjutas:
Mul E52 käis eelmisel nädalal koduses bassus ujumas (kloorine vesi nagu ikka). Distants oli lühike - ca 5 sekundit. KOHE siis aku tagant ära, kiskusime juppideks ja ventilaatori tuule kätte kuivama . Töötab nüüd juba kolmas päev... Vist on vedanud. Ma juba hakkasin uut valima. icon_smile.gif Saabi võti seevastu vist läks hingusele, mul lihtsalt ei tulnud meelde see.


Eks igaüks ise teab, mis oma telefoniga teeb, kuid IMHO kui on elektroonika vedelikus käinud, siis tuleks viia spetsialisti kätte ning teha keemiline pesu, enne elektrit mitte sisse lasta.
Muidu soolad toimetavad omasoodu ning kunagi ei tea millal miski jama võib tekkida - vabalt võib olla nädalate või kuude küsimus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 01.09.2011 17:01:50 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Eks igaüks ise teab, mis oma telefoniga teeb, kuid IMHO kui on elektroonika vedelikus käinud, siis tuleks viia spetsialisti kätte ning teha keemiline pesu, enne elektrit mitte sisse lasta.
Muidu soolad toimetavad omasoodu ning kunagi ei tea millal miski jama võib tekkida - vabalt võib olla nädalate või kuude küsimus.

Mille peale näiteks Mati Mobiiliäris öeldakse sulle, et nemad E52 lahti ei võta. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Manivald
HV kasutaja
Manivald

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2011 18:25:34 vasta tsitaadiga

1234567 kirjutas:

Mille peale näiteks Mati Mobiiliäris öeldakse sulle, et nemad E52 lahti ei võta. icon_rolleyes.gif

Ei oska või ei julge? icon_biggrin.gif
No tegelt ma mõtlesin, et ei tõmble praegu kui toimib. Elame-näeme. Pole asi ka niiiii väärtuslik enam. Ja ega nad tasuta ei tegutse eksole. Aeg olekski millelegi nutikamale üle minna.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 01.09.2011 20:46:16 vasta tsitaadiga

Manivald kirjutas:
Ei oska või ei julge? icon_biggrin.gif

Täpset selgitust ei mäleta enam, aga E52-l olevat komme peale lahti ja kokkupanemist enam mitte käima minna..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 07.09.2011 11:35:58 vasta tsitaadiga

kas on olemas e52-le sellist programmi nagu Teamviewer?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otttt
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 22:04:18 vasta tsitaadiga

Rääkige kuidas teil kuulariga lood on. Teist korda hakkab väga hullusti plärisema. Staadioni mobiiltelefonides sai garantiikorras vahetud ja nüüd jälle.
Nagu olekski normaalne, et iga poole aasta tagant vaheta kuularit.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 23:05:59 vasta tsitaadiga

-Re-Flex- kirjutas:
kas on olemas e52-le sellist programmi nagu Teamviewer?
Kodulehe andmetel ainult Androidile ja Iphone-le, symbianile ei ole
Esmapilgul hakkas silma VNC (PT) Pocket Office, mis peaks symbiani toetama.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
huviline03
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2011




sõnum 20.09.2011 09:51:28 vasta tsitaadiga

Nii, tekkis siis selline probleem, et telefon ei helise ja vibra ka ei tööta. Seda siis olund 2x, piisab tel. väljalülitamisest ja uuesti sisse ja töötab. Esimese ja teise korra vahel on üle 2 nädala. Telefon 24h sees, vahest öösel autonoomses(levist väljas) rešiimis. Tarkvara on 071.004.217.01
On kellelgi veel sellist asja olnud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2011 22:37:02 vasta tsitaadiga

Selline kummaline probleem, et kui bluetooth handsfreed kasutan (Parrot MKi 9100), siis peale ühendumist tuleb telefonile 4 SMS-i, mis on kõik visiitkaardid. Need SMS-d on kunagi reaalselt saadetud, aga ammu kustutatud ja ei suutnud neid ei telefoni mälust ega mälukaardilt leida. Loogiliselt võttes kusagil peab info nende kohta olemas olema, muidu ei saaks ju näidata neid. Üsna häiriv kui igakord peale auto süüte sisse lülitamist (telefoni ja handsfree vahel ühenduse loomist) ilmub telefonile 4 "uut" SMS-i. icon_lol.gif Sama juhtub siis kui vaadata SIM-kaardil olevaid SMS-e, igaks juhuks kustutasin kõik sõnumid kaardilt ära, aga ikkagi kui avan "SIM-kaardi sõnumid", siis tuleb saabunud sõnumite alla 4 visiitkaardiga sõnumit. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2011 23:58:05 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Selline kummaline probleem, et kui bluetooth handsfreed kasutan (Parrot MKi 9100), siis peale ühendumist tuleb telefonile 4 SMS-i, mis on kõik visiitkaardid. Need SMS-d on kunagi reaalselt saadetud, aga ammu kustutatud ja ei suutnud neid ei telefoni mälust ega mälukaardilt leida. Loogiliselt võttes kusagil peab info nende kohta olemas olema, muidu ei saaks ju näidata neid. Üsna häiriv kui igakord peale auto süüte sisse lülitamist (telefoni ja handsfree vahel ühenduse loomist) ilmub telefonile 4 "uut" SMS-i. icon_lol.gif Sama juhtub siis kui vaadata SIM-kaardil olevaid SMS-e, igaks juhuks kustutasin kõik sõnumid kaardilt ära, aga ikkagi kui avan "SIM-kaardi sõnumid", siis tuleb saabunud sõnumite alla 4 visiitkaardiga sõnumit. icon_rolleyes.gif

keri natuke üles siis näed mul sama probleem
nokia ametlikust remondist öeldi, et keegi pole sellise probleemiga pöördunud
pakuti tarkvara uuendust nii, et lasevad vana maha ja siis uue peale äkki aitab
Huvitav kui keegi saadab jälle visiitkaardi kas siis tuleb igakord softivahetus teha? icon_lol.gif

Kui keegi on tarkvara vahetust proovinud ja aitab siis andke teada, pole hetkel aega enda telefoni sinna viia.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2011 07:29:20 vasta tsitaadiga

Võibolla on asi sim kaardis, et tel. küll kustutab aga sim kaart on rikkis ja siiski ei kustu sõnumid ära. Mina prooviks veel nii, et paneks mingi vanema tel. sisse ja prooviks seal kõik sim kaardi sõnumid ära kustutada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E52 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.