|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
13.12.2003 00:56:27
|
|
|
krt sitax pinda käib see, kui lasen kaugemal olevat vaenlast ja sis mingi töllerdis tiimikaaslane jooxeb tule ette ja sureb! ja sis kukub virisema ja votema et kickige ta jne eriline lapsikus
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.12.2003 01:13:30
|
|
|
| hentz kirjutas: |
Scart, ma ei akka sulle r22kima et mis on off-limits jne, kuid point on selles et koikidel oleksid voimalikult v6rdsed v6malused m2ngimiseks,...
ma ei oskagi kohe kirjutada kuiddas seda seletada,
kui akkasin ka seda m2ngima siis oli jah et n2e panza, jee....läksin ja tapsin suvalt, kuid nyyt kui olen juba edasi arenenud sis on põnevam ühtede relvadega, sest saab n2ha teiste m2ngiate osavust jne,
btw, see on ju jama kui sa l2hed suure grupiga ja siis mingi panzer - **** laseb koik korraga maha, selles pole p6nevust ju.!!!
ASI ON PÕHIM6TTES!!!  |
IRW!!! seega siis, kui mingi kari idioote jookseb nagu opakad mulle kahuri ette, millega ma nad kõik õhku lasen, olen mina mängu ja selle lõbu lõhkuja? kallis inimene, kassa midagi yldse strateegiast oled kuulnud või sõjapidamisest? milline idioot jookseb kogu oma meestekarjaga tihedalt kokku pakituna vastase territooriumile? sa vist ei tea lauset: "sakslane yhe mehe peale kuuli ei raiska, kuid kui ta näeb 3'e, olete te kõik surnud" ?
edu, sellise 14 aastase pubeka möla nägemine siin foorumis võõrandas mind praegu igasugusest huvist seda mängu proovida, isegi kui võimalus tekib. ega jah, ju siis minu trikid miinidega battlefieldis tähendavad, et ma olen sitt mängija, kuna ma lasen nendega ysnagi tublilt tanke õhku, seega ma rikun tankimeeste lõbu ära, kuna nad saavad ju minu pärast surma
soovitan siinsetel sõjarditel kaeda sellist kinu, nagu "reamees ryani päästmine", paistab et see klassika on vist nooremale põlvkonnale täiesti tundmatu asi...
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 01:27:32
|
|
|
btw , ma olen n2ind seda reamees ryani päästmine. hea film.
ma arvan et proovi ennem seda m2ngu sest siin ei lase sa mingeid tanke "õhku" jne.
proovi ja avalda enda arvamust!!!...
finch, njaa selline asi k2ib ka pinda, kuid seda juhtub siiski suht v2he
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.12.2003 01:31:06
|
|
|
| hentz kirjutas: |
btw , ma olen n2ind seda reamees ryani päästmine. hea film.
ma arvan et proovi ennem seda m2ngu sest siin ei lase sa mingeid tanke "õhku" jne.
proovi ja avalda enda arvamust!!!...
finch, njaa selline asi k2ib ka pinda, kuid seda juhtub siiski suht v2he  |
nu tore kui oled näinud, räägi siis selle sisust? kas "omaha" rannas karjusid liitlased, et neid ei tohi lasta, sest nii pole aus ja siis sakslased lõpetasid laskmine ja tulid alla ja kõik tantsisid ringis ja puhusid seebivahust mulle? sinu juttu lugedes jääb mulje, et enemy territory on vist tänu sinusugustele virisejatele täpselt samasugune pedepidu
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
13.12.2003 01:47:20
|
|
|
| hentz kirjutas: |
finch, njaa selline asi k2ib ka pinda, kuid seda juhtub siiski suht v2he  |
vähe? no ma ei tea kuidas sinuga, aga minu tuki ette jookseb kogu aeg mingeid jobusid, kes tõesti sõjapidamisest mitte kottigi ei jaga
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
13.12.2003 01:58:03
|
|
|
kõige lahedamad on tegelt need vennad, kes üritavad spawni jooksnud vaenlast flametroweriga maha saada ja omadest vendadest eriti välja ei tee
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
13.12.2003 01:59:06
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
kõige lahedamad on tegelt need vennad, kes üritavad spawni jooksnud vaenlast flametroweriga maha saada ja omadest vendadest eriti välja ei tee  |
IRW
that's called nOObing
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 02:16:07
|
|
|
Scart, sõimad mind pedeks ve?,
njaa...tore kuulda , sa lihtsalt ei tea sellest m2ngust mitte mun****!!!
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.12.2003 02:22:48
|
|
|
ega jah, kui ma leian, et tootja poolt mängu integreeritud relv, mis karjade kaupa idioote teise ilma saadab, on täiesti normaalne, teeb see mõtteavaldus mind kohe ignorandiks... selge, panen siis kõrvataha:
1) kui satun suur toru käes vastakuti 4 lambaga tihedas pundis, ma mitte ei lase, vaid viskan toru maha ja jooksen minema.
2) pärast mängu, mille jooksul ma neid 4 meest maha ei lasknud, lähen ja vabandan nende eest ts2ttruumis, selle eest, et mul tekkis mõte neid tappa bazuukaga, oi kui halb minust, peaks vist minema nurka kuivatatud hernestele põlvitama.
3) pärast seda kõike teen mängule uninstalli ja luban, et kunagi enam ei mängu yhtegi mängu onlainis.
ja nii peabki tegema, ja teate miks? sest panzerfaust on lamer ja n00b relv!!!
ahjaa, sinu seksuaalne orientatsioon huvitab mind veel vähem kui sinu mänguoskused
viimati muutis Scart 13.12.2003 02:26:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
13.12.2003 02:25:51
|
|
|
to: Scart
Reamees Ryani päästmise juures on head ainult esimesed 10 min (maabumine Normandias) ...ülejäänud on puhas USA propaganda. A-la kuulikindlad liitlased ja kuulipilduja tule all tormi jooksvad sakslased. Suht masendav ausaltöeldes. Liikursuurtükid sõidavad muidugi alati vaenlase tule alla selle asemel et küla 2 km kauguselt maatasa teha ja ellujäänud jänknkidest tankidega üle sõita + sakslased ei teadnud elementaarsest jalaväe taktikast tuhkagi ...neile alati meeldis sprindiga vastase kuulide alla joosta ...jne ...ja tegelikult olid kõik sakslased lihtsalt peast lollid ja täiesti kogemata vallutasid peaaegu terve mandri Euroopa + pool Venemaad Ühesõnaga üks ajulagedamaid filme, mida näinud olen. Punkt!
to: hentz
Teema juurde tagasi ...ET üks suuremaid võlusid peitub erinevates klassides, meeskonnatöös ja relva valikus. Milleks siis kogu lõbu ära rikkuda? Ise olen enamasti fieldops või enginer ...aga kohati on nii lõbus võtta MG ja näit "Fuel Dump's" lagedaid alasid katta. Meelelahutus missugune! ...ja mind põhimõtteliselt ärritavad lambad kes üritavad seda lõbu ära rikkuda ja mingeid oma eelistusi kogu kambale peale suruda kickide ja väga villase tekstiga (a-la noobs with rifle granade ...jne ...jne ...ja nii kuradi fucking edasi).
viimati muutis ZHarp 13.12.2003 02:27:05, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 02:26:14
|
|
|
2ra lihtsalt v6ta panzat , oma nad koik thompsoniga voi mp40-ga 2ra, siis on tase , kui nad just mingid algajad pole.
see et keegi tuleb ja laseb panzaga maha see on jama...rikub m2ngu.!!!
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
13.12.2003 02:31:13
|
|
|
| hentz kirjutas: |
see et keegi tuleb ja laseb panzaga maha see on jama...rikub m2ngu.!!!  |
mis vahet sel on, kas panzaga v lugeriga.. ega ta siis ju teistmoodi ei sure?
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.12.2003 02:34:44
|
|
|
kus kohas sul need kuulikindlad liitlased on kui kysida tohib? suht koht tambiti rangerid nii sassi, et ellu jäi 2 venda vägagi suurest pundist, kui see on sinu jaoks kuulikindlus siis on küll kellad
okei, sa vist ei jaganud matsu lahti: millal oleks pidanud sakslased leidma aja, et pommitada segi iga viimne kui linn, eriti kui polnud selleks laskemoona, relvi ega mehi?
"reamees ryan" on kõige realistlikum sõjavilm, mis eales tehtud, samal pulgal "black hawk down" 'iga, ww2 oligi selline nagu sa seal näed, reamehe staatus tähendas sõja viimastel aastatel suht koht rindele saatmise puhul surma ja ongi kõik. mis on selles nii arusaaamtut? tank ilma jalaväe toeta oli siis liikuv kirst, nagu ka kinus näha sai, alles kuningtiiger võis suht koht teha mida tahtis a neid oli ainult 300, nii et nemad ei oleks nagunii midagi muutnud. kas siis siinne rahvas ei tea, mismoodi narva venelaste poolt ära võeti? kuidas laibamäed olid lõpuks nii kõrged, et sakslased ei saanud eesti poolt enam tulistada, sest lihamägi oli lihtsalt nii suur ning narva jõgi oli punane? einoh, soovin edu eesti haridusele ja koolissyteemile sellisel juhul
soovitan ka sihukest asja nagu "band of brothers", sis saab ehk nii mõnelegi paar asja selgemaks
tagasi topicusse: härra "pista_oma_bazuuka_endale_piix" on lihtsalt lammas ja kõik, ei saa aru, et õlakahur on selles mängus mõttega ja kui tema ei suuda selle vastu toime tulla või siis sellega toime tulla, on see tema probleem, kurtku oma muret kellelegile teisele
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
13.12.2003 03:11:25
|
|
|
krt mis holliwuudi paska teile sõjafilmide pähe müüdud on
ainuke õige sõjafilm, kus ajalugu pole moonutatud ja filmi on algusest lõpuni nauditav vaadata on DAS BOOT.
u571 on ka päris hea, aga seal kärvas ameeriklasi liiga väge ja tõde oli liiga moonutatud.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rage-A-t-m
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2003
|
13.12.2003 03:20:19
|
|
|
| ZHarp kirjutas: |
to: hentz
Teema juurde tagasi ...ET üks suuremaid võlusid peitub erinevates klassides, meeskonnatöös ja relva valikus. Milleks siis kogu lõbu ära rikkuda? Ise olen enamasti fieldops või enginer ...aga kohati on nii lõbus võtta MG ja näit "Fuel Dump's" lagedaid alasid katta. Meelelahutus missugune! ...ja mind põhimõtteliselt ärritavad lambad kes üritavad seda lõbu ära rikkuda ja mingeid oma eelistusi kogu kambale peale suruda kickide ja väga villase tekstiga (a-la noobs with rifle granade ...jne ...jne ...ja nii kuradi fucking edasi). |
w0rd.. mingi krdi n00bi arvamus a la.. et sina oled siis lahe kui sa mp40 või thompsonit kasutad... et oled lahe ainult siis ja siis... wtf cares?... see et tema nii arvab näitab aint tema taset... mäng on mäng.. mäng lubab kasutada ykskõik mis relva.. kui nad ei taha et nende serveris vastavat relva kasutataks.. siis on võimalik vastav relv 0 keerata... lihtne ja loogiline... mitte ärgu hooraku teiste ajusid oma n00bi odava kiunu või kickidega... kui serveris on võimalik võtta nii ja nii mitu relva siis ma võtan ja mind absoluucelt ei koti mida arvab minu rifle all surev n00bide kamp... eniveis.. häälestagu siis oma servud vastavalt, mitte ärgu ruiaku nagu notsud aia vahel... nt olen mänginud küll limited life servudes kus nt yhtegi panzervärki võtta ei saa... lambakari@heintz ja tema taolised "õiged_mehed_kuna_nemad_ei_saa_muuga_hakkama_kui_aint_thompsoni_võimp40'ga"
_________________ .
.
..................Ego sum Rage, flagellum Dei.
<RH9 imeb, Mandrake kärab kahh...> |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
13.12.2003 03:30:03
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
kõige lahedamad on tegelt need vennad, kes üritavad spawni jooksnud vaenlast flametroweriga maha saada ja omadest vendadest eriti välja ei tee  |
JAA
Mina olin t2na lahe : >
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 12:32:51
|
|
|
Scart,
tavai j2tame selle, jutu....ei viitsi enam teiega vaielda scart lihtsalt ei ole seda m2ninud ja see ei ole nagu mingi battlefield1942...soovitan soojalt seda m2ngu mingi 1 kuu m2ngida siis saad aru et panza on lam0 ja m6tetu seal m2ngus.!!!
http://wolf.zone.ee - siit m2ngu 257mb kui ka patch.(proovi seda ja siis tule r22gi meile ka kas see on nagu mingi battlefield1942 voi mingi reamees ryani p22stmine!!!
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
13.12.2003 13:18:06
|
|
|
| hentz kirjutas: |
Scart,
tavai j2tame selle, jutu....ei viitsi enam teiega vaielda scart lihtsalt ei ole seda m2ninud ja see ei ole nagu mingi battlefield1942...soovitan soojalt seda m2ngu mingi 1 kuu m2ngida siis saad aru et panza on lam0 ja m6tetu seal m2ngus.!!!
|
ma nüüd jälgisin seda vaidlust tükk aega. Mina olen seda mängu ikka mänginud küll, ja ütlen et mul pole panzade vastu midagi. Ise oled loll kui sind sellega maha võetakse(eriti veel 3-4 meest korraga), sest panzade eest on väga lihtne hoiduda, pealegi on panzal väike viivitus nupuvajutuse ja päris lasu vahel...
Kas järgmiseks keelame Airstrike kah ära? ja granaadid?
Mine mängi CS-i kui tahad lihtsat vaid kergete tulirelvadega madinat...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 14:02:30
|
|
|
| ma suudan panza eest enamuse kordadest 2ra hoiduda, kuid see on n6me et l2hed spawnist v2lja mingi panza n00b ootab natuke eemale et kui koik kobaras v2lja tulevad ja siis laseb koik õhku...jama ju
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
13.12.2003 14:07:30
|
|
|
Ei lahe ju
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mambo10
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2002
|
13.12.2003 14:10:43
|
|
|
| ffs hentz, mine figureeri natukene nurgas eksju? PF on mängu 1 osa, mis teeb selle mängu veel strateegilisemaks. Võibolla mõned non-skilled ei saa sellest veel aru, kuid kord tuleb ka sinu aeg millal sa mõistad, et ilma PF-ita & rifle nadeta oleks see m'äng jama. Pealegi nõustun zharpiga, et selle mängu võlu on klassides....
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
13.12.2003 14:50:53
|
|
|
mambo palju teil seal idles heavy weaponitele orienteerunud mehi on?
ja millistel mappidel soovitad sa näiteks panzat kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 15:22:36
|
|
|
teadmamees, seawall batteryl on panza normaalne, kuid teistes akkab juba natuke h2irima vms?...vahet pole , tglt koikidel on erinev arusaam sellest nii et savi,
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
13.12.2003 15:47:18
|
|
|
| allil on teglt seawallis panzat päris kaval kasutada, kui sealt alt täpselt spawni tõmmata, siis saab ikka päris palju rahvast hea õnnega maha. ise mängisin viimati soldierina u kaks kuud tagasi, seega pole panzat eriti kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 15:49:10
|
|
|
mina pooldan seda et panzat ei oleks et saaks rohkem luurata ja strateegiliselt minna,(panza strateegiline relv) kuid et saaks luurata ja siis nurgatagant 2ra tappa vaikselt , ilma sellist suurte pommidetta jne.
panzat voiks kasutada kui seda osataks kasutada, mitte et n2ed kedagi siis lased julmalt kohe, ikka minna mingi grupiga ja siis panza laseb eest tyhjaks ja soldierid ja medickud jooksevad täiega sisse ja vallutavad 2ra , vms
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
13.12.2003 16:02:31
|
|
|
et ei ole hiili-ja-luura mäng.
kui tahad hiilida, siis mängi csi või igi't
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.12.2003 16:12:06
|
|
|
| hentz kirjutas: |
mina pooldan seda et panzat ei oleks et saaks rohkem luurata ja strateegiliselt minna,(panza strateegiline relv) kuid et saaks luurata ja siis nurgatagant 2ra tappa vaikselt , ilma sellist suurte pommidetta jne.
panzat voiks kasutada kui seda osataks kasutada, mitte et n2ed kedagi siis lased julmalt kohe, ikka minna mingi grupiga ja siis panza laseb eest tyhjaks ja soldierid ja medickud jooksevad täiega sisse ja vallutavad 2ra , vms |
muig, i rest ma case
ja teadmamees; mis ajast on ryan hollivuudi kräpp?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
13.12.2003 17:19:24
|
|
|
no commens
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 17:55:09
|
|
|
| irw see pilt, ise tegid?....btw, reamees ryan ei olnud "v2ga" hea film- lihhtsalt vaadatav, ja miks ei võiks olla et-gi hiili-luura m2ng, päris sõjas ju ei tule sulle mingi tyyp juurde kle 2ra c2mpa?!
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
13.12.2003 18:04:43
|
|
|
| hentz kirjutas: |
2ra lihtsalt v6ta panzat , oma nad koik thompsoniga voi mp40-ga 2ra, siis on tase , kui nad just mingid algajad pole.
see et keegi tuleb ja laseb panzaga maha see on jama...rikub m2ngu.!!!  |
Kui sa satud kokku 4 vastasega ...ja nad ei ole täielikud juhmardid siis oled sa järgmisel hetkel surnud:D
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 18:18:30
|
|
|
njah...aga kui sa ei ole ka p2ris juhmard siis void ka nad maha v6tta ju
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZHarp
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
13.12.2003 18:43:58
|
|
|
to: Scart
Ei hakka pikemalt vaidlema, aga kui oled lugenud mõningaid raamatuid II maailmasõjast siis tundub see film paras komöödia. Ise soovitaks näit: "Viirastusdiviis", "Eestlased Waffen-SS-is" ...jms. Reamees Ryani päästmine põhineb USA kooliõpikutel ja propagandal ...+ on tehtud pidades silmas USA turgu. Nii et mõtle nüüd ise kui erapooletult seal asja vaadati! Kõige rohkem häirib, et tegijad ei teadnud peaaegu mitte midagi jalaväe taktikast. Saksa poolel ei mindud kunagi rünnakule kolonnis vaid ahelikus tankide toetusel. Erinevad kaadrid sellest, kuidas rida sakslaseid jookseb üksmeelselt kuulipilduja toru ette jne. Mnjahh ...ei taha siinkohal maailma muuta, lihtsalt mõned mõtted!
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.12.2003 19:33:32
|
|
|
olen lugenud nii mõndagi ja ma ei kavatsegi hakata sulle vastu vaidlema
lihtsalt, ryanist paremat läänemaailmas tehtud vilmi ma ei tea, vene omi ei tea yldse, sest neid pole enam lihtsalt kuskilt saada, vaataks hea meelega
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 20:03:51
|
|
|
vene filmid on , st. vene sõjafilmid.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.12.2003 20:05:06
|
|
|
... proovime teemas püsida ja muud jutud rääkige jutukas !
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
13.12.2003 21:01:44
|
|
|
hk kas sa mind mingiks v2ikseks admin...or smth, ei taha teha telenord.ee -sse , sest ma m2ngin seal suht tihti igapäev mingi kella 8 - 11 , umbes sellises vahemikus + päeval, ja alatihti muudetakse see campgn, ja sa oled ise nt.battles ja battle full voi ei saa sind kuidagi k2tte jne, et nii et ma saaksin seda v2rki tagasi muuta.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mambo10
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2002
|
13.12.2003 21:54:09
|
|
|
| Hmm, pf on kindlasti vajalik oasise esimeses ja kolmandas faasis, battery kaitses&ryndes, oaasi rynde kolmandas faasis, grushi rynde teises faasis, keerussi kaitse teises faasis ja kindlasti ka radari kogu defences. No see on loomulikult mitte kohustuslik aga oleks tore kui nendes oleks PF. Idles on siis heavy weaponi (Pf) taga DF1, vahest ka gtc ning yhe korra olen ka mina olnud. ahjaa btw hentz, dream on....
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
13.12.2003 23:56:35
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| lihtsalt, ryanist paremat läänemaailmas tehtud filmi ma ei tea |
DAS BOOT
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.12.2003 00:19:10
|
|
|
nuuh, ma ei nimetaks Das Booti päris sõjakinuks, selleks on ta minu jaoks natuke liiga teise temaatikaga. et vältida vaidlust, jah, tegu on tõesti fantast Filmiga, ka sõjavilmiga, kuid ryaniga neid võrrelda ei anna, sest temaatika on lihtsalt nii erinev
topicusse tagasi tulles: sellist läbu nagu meie antipanzer aka hentz ei näe ta vist oma eluajal õnneks mitte, selleks on vaja päris sõtta minna
aitab ehk sellest vaidlusest, mina igatahes kaon tagasi alien quadrilogyt kaema, ET mehed võiks sellest temaatikast sama laheda mängu teha
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
14.12.2003 01:29:09
|
|
|
tavai see vaidlus on LÕPPENUD,
btw , sa ytsid et ma peaksin minema oigesse sõtta, sa oled k2ind..(lihtsalt huvi pärast kysin)
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqkk
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2003
|
14.12.2003 03:23:42
|
|
|
heh, n1 mambo.
eniveis, panza kohta niipalju, et see on double edged sword. kui on sitt panza, siis 1 persse l2inud panza laks võib päris palju maksma minna, aga jällegi, kui panza pool spawni maha niidab, siis on okei. kõige parem oleks, kui panza ka pubis pidevalt panzat praciks jne .. teoreetiliselt panzaga tuleb campida ja oodata vaenlasi, ning siis nurga tagant maha lasta. mitte neile peale joosta ja mingi lottoga 1 vaenlase ja ennast maha lasta.
ja hentz, dream on indeed, pealegi peaks nüüd ka gametype voteda saada, niiet kui campaign peal, proovi gametype ära muuta stopwatchiks ja edasi map sillyks.
ja tõepoolest. pigem räägime ETst, kui usa propagandistlikest filmikestest. ahjaa, flame teemad a la rifle/panza imeb/on noobi relv ei ole ka asjakohased.
hk
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
14.12.2003 04:00:02
|
|
|
JAH
Flamer forevahh
:*
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
finch
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
14.12.2003 10:13:42
|
|
|
jälle üks huvitav lugu rääkida! nimelt läksin mõni hetk tagasi mängima Wolfi mingisse uDU servusse ja seal oli 4 meha. astusin alliesi poolele ja tapsin kohe alguses ühe jorsi.. ja noh.. loomulikult pani see tyrapea kohe vote ja mind kickiti tra mille eest???????
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
14.12.2003 12:09:57
|
|
|
niisama teema elavdamiseks ja panzatüli unustamiseks...
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
14.12.2003 12:33:03
|
|
|
| hqkk, kuiadas ma selle stopwatch-iks voteda saan (/callvote gametype stopwatch) ? ja sillyt saab ni ve (/callvote map mp_sillyctf). ole hea ja paranda mind.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gaab
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2003
|
14.12.2003 12:37:58
|
|
|
| Hentz..EA Sports on välja andnud mitu põnevat poksimängu. Seal on kõigil võrdsed võimalused!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zimm
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
14.12.2003 12:41:53
|
|
|
| kas kellelgi wolfet kokkupakitud kataloogi ei ole? ning kui on, ehk äkki saaks kuhugi ülesse lasta. installeriga on nimelt üks probleem, mis pole minust põhjustatud, ärge seda arvakegi. ei viitsi jälle seletada
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
14.12.2003 12:42:08
|
|
|
Gaab see pidi mingi nali olema voi mingi m6tetu OT:?, mõttetu postitus ju... , btw. kas keegi teab kes liikmed on darkis ja idles , 2kki kellelgi mingist nimekirja . lihtsalt pakkus huvi mulle...
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqkk
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2003
|
14.12.2003 14:02:14
|
|
|
| hentz: hui znaajet, kasuta vote menyyd.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|