Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Deus Ex: Human Revolution märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 11:14:51 vasta tsitaadiga

deus ex: human revolution update released (steam)

tsitaat:
This latest patch addresses:
- A frequent issue for AMD/ATI hardware users that can cause the game to crash on startup.
- Improvements to loading speed. The speed increase depends on machine spec and settings, but loading time improvements of over 50% have been measured on some machines.
- Some control fixes:
- Diagonal movement is no longer faster as intended.
- Adjustments have been made to mouse sensitivity in response to user feedback.
- Mouse sensitivity for X and Y axis can still be configured separately, but is now consistent when set to default settings.
- The range of settings for mouse sensitivity has been adjusted to provide for more accurate adjusting.
- The default mouse sensitivity has been altered to be somewhat less sensitive.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 26.08.2011 12:12:11 vasta tsitaadiga

Mis on parim koht mängu ostmiseks netist? Steami hind pole parim ja kohalikus GAMEis polnud olemas...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 12:40:49 vasta tsitaadiga

g2play

edit:
hmm, neil on hind üle 30€ tõusnud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 26.08.2011 12:49:15 vasta tsitaadiga

Kas see on hea mõte, kui võtta sõbraga või mõnega siin foorumist 2 peale üks pela?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 12:59:00 vasta tsitaadiga

delef, mäng seotakse steami accountiga.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 13:00:28 vasta tsitaadiga

küsin uuesti, kas keegi on ostnud sellelt vene sitelt mis eelmisel lehel mainiti?
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 13:29:15 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:
küsin uuesti, kas keegi on ostnud sellelt vene sitelt mis eelmisel lehel mainiti?


vaevalt, vene key'dega on steamis erinevatel mängudel piisavalt suured ikaldused, et ei hakka isegi riskima mitte.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 26.08.2011 13:36:16 vasta tsitaadiga

Olen kah enda augmented editioni lahti pakkinud, soundtrack on ikka kõva thumbs_up.gif.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 13:41:05 vasta tsitaadiga

Siin on savegame nagu vanasti ja algad esimesel missioonil kus on kõik lahti ja kasutatud full augs. Ehk algad super võimuga. Hiljem pole vaja Praxist kasutada kuna kõik juba kasutadud full.

Mina ei vastuta kui te tööle ei saa. Vanasti saadi ja ka nüüd tomorrow postitust ühte lugege. Kasutatud sama trikki.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei tea kas kõike faile läheb vaja.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2011 13:58:30 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Siin on savegame nagu vanasti ja algad esimesel missioonil kus on kõik lahti ja kasutatud full augs. Ehk algad super võimuga. Hiljem pole vaja Praxist kasutada kuna kõik juba kasutadud full.

Mina ei vastuta kui te tööle ei saa. Vanasti saadi ja ka nüüd tomorrow postitust ühte lugege. Kasutatud sama trikki.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei tea kas kõike faile läheb vaja.

See ju rikub kogu lõbu ära.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 14:46:26 vasta tsitaadiga

Ise olen hiilija, kes vastaseid uimaseks maha koksab, meeldib just nõndaviisi kõige enam. Päris 100% nähtamatuks vastastele jääda ilma sõrmeotsaga puudutamata ka ei meeldi, selja tagant teadvusekaotusse viia on parem variant.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 15:19:03 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Margus kirjutas:
Siin on savegame nagu vanasti ja algad esimesel missioonil kus on kõik lahti ja kasutatud full augs. Ehk algad super võimuga. Hiljem pole vaja Praxist kasutada kuna kõik juba kasutadud full.

Mina ei vastuta kui te tööle ei saa. Vanasti saadi ja ka nüüd tomorrow postitust ühte lugege. Kasutatud sama trikki.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei tea kas kõike faile läheb vaja.

See ju rikub kogu lõbu ära.

Mulle küll meeldib. Kohe powaga õppima urkaid.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 16:55:14 vasta tsitaadiga

Kuidas ka C2D peal see jookseb, nöuab palju resursse ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 18:51:34 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Kuidas ka C2D peal see jookseb, nöuab palju resursse ? icon_rolleyes.gif

Minu profiili künaga alla 60fps ei kukku. Mul vsyn peal unustasin launcheris 75 panna.
1280x1024 RESO SIIS. Muutsin siis refresrate 75 peale, siis ka seal istub 75fps ees ja ka kordagi pole näinud ,et alla viskaks.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 26.08.2011 19:20:03 vasta tsitaadiga

Kui Q6600 on küna, siis mina olen Elvis icon_biggrin.gif Imelikul kombel jookseb dx11 peal tunduvalt paremini, kui dx9 peal. Minu profiili kast jooksutab kellade-viledega 25x14 ära küll. C2D peaks maa ja ilm olema kui korralik GPU kõrval. 4850 on küll iseenesest päris hää kaart, aga ma arvan, et pigem jääb see takistuseks, kui C2D.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 19:50:59 vasta tsitaadiga

Varjatuks jäämine on ikka nii aeganõudev et kole icon_smile.gif sidemissioonid võtavad meeletult palju aega (mis on ka positiivne). Ainult et vahepeal sai uinutamismeetod otsa ja no mis parata, pidi lahingumoonaga natuke nottima.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 26.08.2011 20:39:22 vasta tsitaadiga

Supper mäng thumbs_up.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 23:15:42 vasta tsitaadiga

Eitea kas just super icon_smile.gif Graafika suht kesine ikka, õnneks objekte on kõvasti, mis teevad maailmad veidi elavamaks. Pelan veidi edasi ehk siis ka muutub arvamus tiba paremuse poole icon_razz.gif

edit: ei krt mängitavuse poolelt küll ikka vägahea thumbs_up.gif stealth on väga hea, igaljuhul praegu veel icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.08.2011 23:29:06 vasta tsitaadiga

Mängisin täna 12h järiest icon_eek.gif . Kõik 6 missiooni siiani tehtud "Ghost" ja "Smooth Operation'ga".
_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 27.08.2011 00:27:03 vasta tsitaadiga

Ega seda tulebki stealth-iga mängida. Run n Gun jaoks on teised mängud ning enamus mängu võlust läheb kaduma. Poel juba ammu nii head stealh mängu mänginud thumbs_up.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgitspins
HV vaatleja
omgitspins

liitunud: 01.03.2009




sõnum 27.08.2011 04:15:38 vasta tsitaadiga

miskipärast ei lase ta mul dx versiooni valida, kaart on 5830
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2011 06:14:49 vasta tsitaadiga

Eile sain mängu kätte.Täna hakkan pelama.Olen terve nädalavahetuse selleks eraldanud.Tõotab vägev tulla icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 27.08.2011 10:04:13 vasta tsitaadiga

Kõrgtehnoloogiline kaamera neutraliseerimine:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2011 10:14:03 vasta tsitaadiga

vene võtmega laseb ingliskeeles mängida.
saan õhtul lõpuks kah aega ning proovin mängu ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2011 11:30:00 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Kõrgtehnoloogiline kaamera neutraliseerimine:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ega jah kaamerat ennast ei julgeks katsud anii teravad nurgad icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2011 20:01:03 vasta tsitaadiga

Julm koht see HIINA vägev ehitis kui taevasse vaadata nagu spaceship. Kondamist on ka seal kõvasti. Inimesi peab ise otsima, haigeks võib joosta seal ringi.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 07:54:19 vasta tsitaadiga

Whew ma mängisin 9 tundi peaaegu non-stop.Praeguseks aitab.
Selle aasta seni parim mäng thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 28.08.2011 08:55:17 vasta tsitaadiga

huvitav tundub kll kuid xp võik kiiremini tulla icon_biggrin.gif kuid sellest järeldub et mängutunde vist küllaga icon_smile.gif
enda raaliga jookseb vileb põhjas päris hästi. min fps mis näinud 32 kuid enamjaolt 40-60 thumbs_up.gif
pildiilu lootsin kll rohkem dx11 poolt icon_confused.gif nagu mingi 2010 aasta mängu mängigks icon_razz.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.08.2011 10:02:40 vasta tsitaadiga

Hea mäng! 5+
Kahju, et DX11 crashib, pean DX9 peal laskma.
Aga graafika polegi kõige olulisem thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 13:12:23 vasta tsitaadiga

Jookseb ka minu romul üllatavalt hästi.
Tavaliselt kuskil 40 kandis ja alla 30 ei paista langevat.
DX11 ja Tesselation väljas mõistagi koos SSAO,Soft Shadows ja karmima AA-ga aga Post Processing,Edge AA,Normal Shadows,Texture Filtering on sees @ 1680x1050.
Täiesti talutav graafika isegi mulle.Hiirega on hea mängida.Sihik on väga täpne.Pole järjekordne konsooliport.

Kasutasin seda eelnevalt postitatud jõudluse ülevaadet, et otsustada mis sätetel mängida: http://pc.gamespy.com/pc/deus-ex-3-unofficial-title/1190030p1.html

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 13:40:19 vasta tsitaadiga

... hm kuidas sul dx11 saab olla kui profiilis olev kaart üle dx10 ei toeta eusa_think.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 13:53:37 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
... hm kuidas sul dx11 saab olla kui profiilis olev kaart üle dx10 ei toeta eusa_think.gif

Loe korralikult minu post läbi icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 14:01:53 vasta tsitaadiga

doh jah...

kuid asi ei olnud eriti "kena" välimusega seega peakski jooksma hästi. iseasi palju lisa efekte see dx11 annab.

endal asi veel kusagil euroopa parimas postiteenuses nimega eesti post... tea kas järgmine nädal antakse kätte thumbs_down.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 14:30:15 vasta tsitaadiga

minu maitsele ka selle aasta parim mäng, proovisin vahepeal sõbra juures kes ostis steamist ja no krt. tunnid jooksid nii märkamatult, et ei saanud arugi enne kui pime väljas. icon_biggrin.gif Ammu pole sellist kogemust enam olnud.

Minu isiklik on ka veel EP kanaalides kinni kuskil. Loodetavasti järgmise nädala alguses saab kätte.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 28.08.2011 15:33:13 vasta tsitaadiga

http://techzwn.com/2011/08/deus-ex-eyeborg-documentary-explores-real-world-cyborgs/
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 15:34:46 vasta tsitaadiga

mina kahjuks koperdanud ka ühe bugi otsa juba icon_sad.gif nimelt Q:Cloak & Daggers on üks mees mapist välja lennanud ja tänu sellele q lõpetada ei saa icon_sad.gif
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 16:46:25 vasta tsitaadiga

Kui rääkida asjadest mis nii head pole, siis näiteks ma ei saanud Enter klahvi mappida reload nupuks nagu ma igas mängus teen.Panin Space aga kuna ma pole tulistaja siin mängus, siis pole vahet.Peamine relv Stun Gun ja sellel auto reaload niikuinii thumbs_up.gif

Tesselation annab karakteritele ikka juurde küll siin mängus thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 16:56:38 vasta tsitaadiga

tomorrow, peale LA Noire pelamist tunduvad selle mängu karakterite animatsioonid ikka KOHUTAVAD. Mõndadel võib isegi vist esimese Deus Exiga seda võrrelda icon_lol.gif
Muidu endale ei meeldi, et häkkimisel need special proged nii ligidal on teistele, pidevalt vajutan speciali peale ja peab sellepärast uuesti alustama thumbs_down.gif
Quicksave ja Quickloadi puudumine on suht idiootne. Redelitel peab alati ronima kui pole just üht augmentationit. Prügikasti kõrguselt võid surnuks kukkuda icon_lol.gif ma ei tea.. ja noh, hääled on samad enamustel (keegi kes crysise neegrile häält vist tegi) ning kohati suu ei liigu kui juttu räägitakse thumbs_down.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 16:58:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Quicksave ja Quickloadi puudumine on suht idiootne.

Kuulge härra, F5 ja F8 pole proovinud icon_smile.gif?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 17:02:43 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Muidu endale ei meeldi, et häkkimisel need special proged nii ligidal on teistele, pidevalt vajutan speciali peale ja peab sellepärast uuesti alustama

Kusjuures betas oli mul see probleem aga lõppmängus pole kordagi juhtunud icon_eek.gif
Võibolla patch kah aitas nüüd.Küll aga olen vahel kogemata koodilugejasse vale koodi pannud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 17:08:04 vasta tsitaadiga

heretic666, hmm, ei teagi, F6 ja F10 proovisin, F1-F4 vaatasin, et olid augmentide jaoks, ei hakanud F5 peale mõtlemagi..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 28.08.2011 17:19:40 vasta tsitaadiga

Mai tea... see mäng on lihtsalt nii hea ,et ei ole sõnu. F5 oli esimene asi mis ma proovsin ja olin üllatunud kui näitas silti Quick Save sest olgem ausad, savemis võimalust igal võimalikult ajahetkel kohtab tänapäeval harva. Kindlalt Witcher 2 kõrvale GOTY kandidaadiks. Mängus olen kohanud nii mitmeidki asju, mis on mind positiivselt üllatanud aga neid ma ette lugema ei hakka, las igaüks avastab ise icon_smile.gif Üks asi mis veidike häirib on see, et manti pole kuhugi storeda. Oma ruumis, võiks olla mingi kapp kuhu manti pista ikka icon_razz1.gif
Tore, et Eidos/SE tiim end kokku võtsid ja Deus Ex 1-le väärilise järglase tegid, sest pärast seda Invisible War shooter über feili ei olnud enam usku sinna...

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 17:22:29 vasta tsitaadiga

Mafia, Hetkel mis mind kõigerohkem vist üldse riivab on, et kas tõesti KAKS imepisikest kaarti terve mängu jooksul? icon_lol.gif Ei taha uskuda... hetkel mingis kolmandas hiina osas või maiteagi aga osad on nooo kohutavalt väikesed, ülimalt mõttetu missioone teha.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 28.08.2011 18:17:59 vasta tsitaadiga

Ma alles oma esimesel playthroughl, aga juba on paar kana kitkuda icon_sad.gif

aga see vb sellepärast et ma ära hellitatud bioware kvaliteediga icon_biggrin.gif

loodan et tuleb DLCid ka sellele... muidu on replayability väga low icon_sad.gif

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 18:46:15 vasta tsitaadiga

mis kvaliteet seal bioware'il enam alles on? kunagi oli jah über alles aga nüüd on juba mõnda aega veega alla lastud (EA omand). Graafilise poole pealt oli midagi aga siis tuli selline "asi" nagu dragon age 2 mille üle isegi dev'id häbi tundsid. Graafiline kvaliteet oli sellel sitem kui väga vanadel mängudel...

netis lugedes ja uurides pidi replay value just suur olema... mingit DLC lüpsi festi küll sellele mängule ei sooviks...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 28.08.2011 18:57:37 vasta tsitaadiga

Mass effect 1/2 olen läbi mänginud 6 korda. dragon age 1 olen 2 korda, DA2 2 korda.

DA2 pealt olen ma 100% nõus, see oli masendav mis nad tegid sellega icon_sad.gif

ütleme nii et Deus exi mybe mängin heal juhul 2 korda läbi.

ja kui algse mängu pikkus on piisav, siis pole DLCd ka mingid lüpsmised.

aga jah, see on minu arvamus asjast.

ainuke mäng peale nende mida ma olen suht palju mänginud uuesti, on GTA4.

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgitspins
HV vaatleja
omgitspins

liitunud: 01.03.2009




sõnum 28.08.2011 19:04:00 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Quicksave ja Quickloadi puudumine on suht idiootne.

Kuulge härra, F5 ja F8 pole proovinud icon_smile.gif?


sama hästi võiks küsida mis nupuga lasta saab
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 19:36:08 vasta tsitaadiga

Peaaegu läbi, midagi erilist mille üle vinguda pole, aga midagi erilist millega mäng silma paistaks kah mitte. Main story on üsna viisakas, side questid keskpärased. Hiilimine jms = meh.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 19:43:23 vasta tsitaadiga

Ma olen siiani ka olnud BioWare fanboy, aga peale seda kui nad alates DA1 -st läksid odavate DLC-de teed, et raha kokku riisuda... ja siis überfeil DA2 sinna otsa... krt ma olen tugevalt kahtlema nendes hakanud.

Samas, Eidos Montrealilt ei osanud sellist kvaliteeti oodata, sest nemad tegelikult ikka esimesest Deus Ex-ist väga kauged tegelased. Sellepärast on positiivne üllatus vast isegi suurem. Mis muidugi on suurim pluss (viimase aja trendidele vastuvoolu) on see, et mäng pole mingi odav konsooli port, vaid PC versiooniga on ikka eraldi vaeva nähtud ja see on väga väga hea. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2011 20:45:23 vasta tsitaadiga

omgitspins kirjutas:
heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Quicksave ja Quickloadi puudumine on suht idiootne.

Kuulge härra, F5 ja F8 pole proovinud icon_smile.gif?


sama hästi võiks küsida mis nupuga lasta saab


minuarust ka, f5 on nagu by default quicksave
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Deus Ex: Human Revolution mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.