Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Might and Magic VI märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 21:21:05 vasta tsitaadiga

Kõik eelnevad 5 osa omasid lossivaadet ja nüüd kuuendal see siis puudu. Loomulikult viitab see sellele, et ei viitsitud seda lihtsalt teha.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 21:27:13 vasta tsitaadiga

Lossivaade oli küll kena aga täiesti mõttetu samas ju. Praegune uus süsteem käib küll, ikka näed ju kuidas loss "uueneb".
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 21:30:53 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
Lossivaade oli küll kena aga täiesti mõttetu samas ju. Praegune uus süsteem käib küll, ikka näed ju kuidas loss "uueneb".


Not the point...

III-s ma veetsin vaat, et rohkem aega lossiekraani vahtides, mussi kuulates ja unistades, kui mängu ennast mängides. That's immersion baby. icon_cool.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 21:39:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

III-s ma veetsin vaat, et rohkem aega lossiekraani vahtides, mussi kuulates ja unistades, kui mängu ennast mängides.

Sama siin, väga tihti kuulasin muusikapalagi algusest lõpuni. Youtubes aeg-ajalt ikka siiamaani, samuti homm 4 ja 5 muusikapalad.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 22:57:38 vasta tsitaadiga

Räägiks nüüd vähe 6 osast ka. icon_biggrin.gif

Hea on, 10x parem kui 5 oli icon_biggrin.gif Linna vaate puudumine häiris alguses veidi, aga pole hullu. Hetkel on ainus miinus see beeta staadium. Mäng paneb tihti pange, ning salvestada ei saa icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 00:15:39 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Mäng paneb tihti pange, ning salvestada ei saa icon_neutral.gif

0 pange siiamaani ja salvestamisega pole probleeme olnud. Kõik toimib. AI on ainult haigelt OP.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 01:43:10 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
Lossivaade oli küll kena aga täiesti mõttetu samas ju. Praegune uus süsteem käib küll, ikka näed ju kuidas loss "uueneb".

Minu meelest ei olnud täiesti mõttetu. Immersion, arengutunnetetus jne...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 01:54:12 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Forgotten kirjutas:
Lossivaade oli küll kena aga täiesti mõttetu samas ju. Praegune uus süsteem käib küll, ikka näed ju kuidas loss "uueneb".

Minu meelest ei olnud täiesti mõttetu. Immersion, arengutunnetetus jne...


Eks see oleneb pigem mängijast. Ise veetsin/veedan lossis aega minimaalselt, võimalusel ehitan hoone ja ostan üksusi ning see on kõik.
Huvi ja põnevust pakuvad pigem võitlused ja meelistegevus on heade artifactide jaht, et saada erinevad komplektid kokku.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 09:36:02 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Mäng paneb tihti pange, ning salvestada ei saa icon_neutral.gif

0 pange siiamaani ja salvestamisega pole probleeme olnud. Kõik toimib. AI on ainult haigelt OP.


Imelik. Mul pangestub jube tihti, ning salvestamis nupp on mitte aktiivne.



Aga noh, mul susliku variant ka sellest icon_redface.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 10:01:37 vasta tsitaadiga

Mul salvestamisega probleeme pole aga kui esimest korda üritasin multiplayer mapi läbida siis ühel hetkel jooksid AI-d kokku, end turn vajutasid siis üks jäigi oma turni tegema, seda siis kui tema lossi ära võtsin käik varem, kui ei võtnud läks mäng edasi. Seda aga mitte paljuks, mingi hetk jooksid taas nad kokku lampi.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 10:14:55 vasta tsitaadiga

Just mul samuti. Ei saa alguses seda kivi kaevandust võtta, paneb pange kohe. Ilma selleta veidi niru icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 19:47:31 vasta tsitaadiga

Kes veel ei tea siis liitudes IGN Premium klubiga siis saate koheselt omale Heroes 6 beta tirida thumbs_up.gif 6doltsi vaja välja käia ainult icon_smile.gif
Cb4, leidsin põhjuse, kui enne turni lõppemist vallutad mingi vastase hero kellel pole armeed siis jääbki turni tegema! Eriti nõme on see, et need sepad passivad AI-del lossides, losse võtta ei saa icon_lol.gif jookseb kohe kokku muidu, aga peab ikka jõle suur joppamine olema kui leiad vastase lossi ilma armeeta või siis hero KOOS armeega.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 19:07:48 vasta tsitaadiga

Selge, Beta mis beta ikka jah. Mul teeb ka igasugu trikke. Pole vastase lossini veel jõudnud, korra sain vastast rünnata, kuid siis oli taas pang.

Põhiline on aga see, et täis mäng saab ilmselt hea olema icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 19:32:19 vasta tsitaadiga

Leidsin lahenduse vastastele ka, kes ilma armeeta ringi trollivad. Nimelt kui vallutad vastase armeeta hero või lossi kus hero ilma armeeta sees siis tee save ja quit ning taas tagasi mängu, siis end turn vajutades läheb mäng ilusti edasi thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 19:34:33 vasta tsitaadiga

Sellised lihtsab bug´id paistavad. Need peaks ju paari päevaga ära parandatama? Betal ju download olemas paranduste jaoks. icon_rolleyes.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 23:40:45 vasta tsitaadiga

Mul sahker-mahker variant, seega ei tea sellest midag. Pealegi ei saa ma salvestada mingil põhjusel. Äkki seotud selle alguse sisse logimisega?
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 19:22:25 vasta tsitaadiga

Varsti tuleb uus beta patch icon_biggrin.gif uued mapid vist isegi jne thumbs_up.gif
Igatahes praegu mängu tööle lükates ütleb, et mäng vana ja ei saa online, kuid uuendust ka nagu programm ei leia.

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/8611048239/m/1221062739

tsitaat:
IMPORTANT:

According to the last update from the dev team, tomorrow on July 20th at 8am CEST, the patch 1.2 will be released. Therefore, the beta will be unavailable.
We forecast the maintenance to be lasting up to 24 hours, but we are working on keeping it shorter. We will keep you informed about it.

Thank you for your patience and understanding.


This patch will include following changes:

Updates

• Access to the first Stronghold campaign map
• Changes in the main menu
• Once they reach enough reputation points Avatars no longer need to go back to a town for selecting a reputation class. The hero window has changed: you can switch between reputation and creature information panels.
• Icons of abilities in the ability tree now reflect their reputation
• Numerous bug fixes


Balance changes


General Changes:

• In multiplayer games Reputation points gained are multiplied by the experience modifier
• Pursuing a fleeing creature will give 8 blood points instead of 5
• First reputation level requires 250 tears or blood points
• Several week effects have been reduced (almost all effects will be reduced later)

Ability stat balance and changes:

• Tooltips with exact values added for the abilities
• Several scaling problems have been fixed
• Several ability bug have been fixed
• Necromancy healing power reduced by 45%
• Gating summoning power reduced by 45%

Starting ability balance:

• Handler gives +1 core creature production (instead of +2)
• Kennel Master gives +3 Hell Hound growth (instead of +6)
• Lord of the Vacant gives +2 Lich growth (instead of +3)
• Sister Master gives +3 Sister growth (instead of +6)
• Shaman Master gives +2 Dreamwalker growth (instead of +3)
• Devotee of the Spring gives +2 Spring Spirit growth (instead of +3)

Creature stat balance:

• Core Creature growth in adventure map dwellings are decreased:

o Shark Guard growth decreased by 3
o Coral Priestess growth decreased by 3
o Kappa growth decreased by 3
o Skeleton growth decreased by 3
o Ghoul growth decreased by 2
o Ghost growth decreased by 3
o Maniac growth decreased by 3
o Hell Hound growth decreased by 2
o Succubuss growth decreased by 2
o Mauler growth decreased by 2
o Goblin growth decreased by 4
o Harpy growth decreased by 2
o Sentinel growth decreased by 3
o Crossbowman growth decreased by 2
o Sister growth decreased by 3

• All elite creature basic and upgrade growth changes:

o Deep Naga basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Vampire Knight basic growth reduced to 4, upgrade gives +3 growth (previously +2)
o Tormentor basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Juggernaut basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Centaur basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Griffin basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)

• Kirin:

o Average Damage increased to 55
o Health increased to 255

• Sacred Kirin:

o Average Damage increased to 57
o Health increased to 265

• Fate Spinner Human form

o Average Damage increased to 49.5
o Health increased to 280

• Fate Spinner Spider form

o Average Damage increased to 59.5
o Health increased to 280

• Fate Weaver Human form

o Average Damage increased to 53.5
o Health increased to 300

• Fate Weaver Spider form

o Average Damage increased to 63.5
o Health increased to 300

• Pit Fiend

o Average Damage increased to 52.5
o Health increased to 270

• Pit Lord

o Average Damage increased to 59.5
o Health increased to 280

• Cyclops

o Average Damage increased to 65
o Health increased to 330

• Enraged Cyclops

o Average Damage increased to 65
o Health increased to 350

• Celestial

o Average Damage increased to 51.5
o Health increased to 300

• Seraph

o Average Damage increased to 54
o Health increased to 325

• Phoenix

o Average Damage increased to 59
o Health increased to 220

Thank you for your very valuable feedback!


Best regards,


Black Hole, Ubi_Irina & the M&M team

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 21:46:43 vasta tsitaadiga

Väga tore. thumbs_up.gif Raske on vastu pidada, peab ka vist beta ära proovima. icon_biggrin.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 02:18:39 vasta tsitaadiga

Nüüd tiris 600Mb patchi icon_eek.gif icon_biggrin.gif vaatan kohe, mis uut thumbs_up.gif

edit: Uus map thumbs_up.gif Orkide kampaania thumbs_up.gif ja uus menüü, ning kindlasti gameplays ka palju muudetud thumbs_up.gif




_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 14:37:17 vasta tsitaadiga

Stabiilsem ka? icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 21.07.2011 20:08:32 vasta tsitaadiga

Tee video sellest patchest! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 24.07.2011 02:41:16 vasta tsitaadiga

MP kah töötab juba?
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 19:59:56 vasta tsitaadiga

Ei tea, chat töötas igatahes.
Esmaspäevast läheb BETA kinni icon_exclaim.gif aga seda vaid mõneks ajaks ja tagasi tulles on meil uusi mappe jne suuri uuendusi thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 15:35:46 vasta tsitaadiga

Saadaval on H6 demo. Demo kohta ei oska öelda, aga viimane beta build on juba üsna korralik, soovitan proovida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 19:09:39 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
Saadaval on H6 demo. Demo kohta ei oska öelda, aga viimane beta build on juba üsna korralik, soovitan proovida.

Demo on hea thumbs_up.gif
Saab ka HotSeat teha.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 19:22:43 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
s4nder kirjutas:
Saadaval on H6 demo. Demo kohta ei oska öelda, aga viimane beta build on juba üsna korralik, soovitan proovida.

Demo on hea thumbs_up.gif
Saab ka HotSeat teha.


Tirisin ka mingi aeg alla aga pole jõudnud tööle lükata. Tahaks näha, mis erinevusi betaga on.
MP on täielik jama ikka AI vastu. AI on nii loll, et anna olla... lossist kaugemale ei oska nad minna.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 18:25:20 vasta tsitaadiga

Mis piirangud seal demos on(eriti huvitaksid just hot seati omad)?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 18:56:18 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Mis piirangud seal demos on(eriti huvitaksid just hot seati omad)?

Üleüldse piirang on üks kaart. Saad igast custom settinge (Mitu mängijat, Raskus,Teams jne). Tõmba ja proovi järgi icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 10:21:38 vasta tsitaadiga

Mäng on hea, kuid midagi puudu. Ei oska seletada. Segab veidi liiga pisikesed tegelased(Isei 37" teleri taga on pisikesed, ning selle tulemusena väsivad silmad ära)

Lisaks: Eile mängisin miski tunnikese. Kõik oli kena ja ilus, raskus aste oli Easy. Enamus ajast uurisin ja avcastasin. Mingit hetk oli minu vägi teistes pea-jagu üle ja kõik kena. Siis aga hüppas kuskilt välja vennike kellel oli 76(Vana barbari loss) ilmselt kõige kõvemat venda icon_eek.gif Minul oli 11. Ma ei saa aru, kuidas see võimalik on icon_biggrin.gif Isegi keskmise rea tüüpe polnud mul niipalju. Lahjemaid vendi oli vastasel sadades icon_smile.gif Loomulikult sain kolinal surma.

Muide kas demos/üldse mängus enam draakoneid polegi(koralikke, mitte mingeid...nuustikuid)? icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 10:40:34 vasta tsitaadiga

Ugh, see skillide/spellide süsteem on jubedus kuubis.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 14:56:32 vasta tsitaadiga

Veits harjumatu on küll. Pikapeale, ehk saab aru.

Veidi vähe on kollide, spellide ja oskuste seletusi.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 19:40:29 vasta tsitaadiga

Täesti võimatu. Sama teema, mis Cb4,
Peale poole tunnist mängimist ei ole võimalik vastastele peksa teha.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 00:22:57 vasta tsitaadiga

Ma sain nüüd enamvähem järje peale, kuid ikka veits kahtlane. Just praegu oli üks mõnus lahing, ning toon ühe näite. Minul oli level 11 hero ja vastasel sama. Attack oli mul 17 ja def. 14. Vastasel vastavalt 14 ja 13. Nii, kui minu 158 (See ingli moodi elukas) lahmas vastase 80-ent, siis suri neid 5-6, kuid kui vastane virutas minule poole vähema meeste arvu ja ilma spellita langes mul 7-8 icon_neutral.gif Kuidas krt see võimalik on? Sedasi polnud mitte korra, vaid nii oligi jakõigi meestega. Oleks nagu 2-3x kõvema leveli hero olnud vms. Veits ajukas.

Aga mäng hakkab aina rohkem meeldima icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 07:19:18 vasta tsitaadiga

Muusika on ikka võrratu icon_cool.gif ka vanad tuttavad palad klaveri peale kolinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 10:15:00 vasta tsitaadiga

Cb4, ehk on asi selles, et sinu unitil on vähem HP kui vastase omal?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 10:21:00 vasta tsitaadiga

HP? Ehk siis ühe elu punktid? Ei saa ju olla, kui on sama elukas, ning minu hero-l defence skill kõvem.
Hm, saaks olla mõne huvitava artifactiga. Aga nii palju kohe icon_neutral.gif Eks tegelt vajab mäng lihtsalt tutvumist ja harjumist.

* Meeldib see, et lossi/ning muudki kolli putkad saab oma vägede järgi seada.
* Et kogu armee, saab ühest lossist osta
* Et vallutatud lossi alal, ei saa vastane kaevandust oma kätte thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 11:00:35 vasta tsitaadiga

HP ehk hit points. Leidsin näiteks ise ühe artifacti, mis kollidele HPd juurde andis.

Teine variant on skillid. HOMM 3's oli näiteks defense skill, ehk on 6ndas osas midagi samalaadset?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2011 11:05:57 vasta tsitaadiga

Kui defence on põhjas, siis see annab + 30% dam reduction. Varem oli nii vähemalt. Sama asi on offence'iviga. Kui on korralik barbar, siis on stal def ja atc skillid ning mingi artifact ka ja ongi juba 100% vahe sees icon_smile.gif
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 12:38:33 vasta tsitaadiga

Arvasin, et sain pihta milles asi, kuid viimases võitluses ikka veendusid vastupidises. Hero level oli 18, vastane 12. Mul oli nii defence kui ka rünnaku skill lõpuni arendatud, kuid tema koll mida oli poole vähem, tegi ikka polle suurema kahju icon_smile.gif

Kahtlen, et artifact niipalju juurde suudab anda.

Esimest korda, nüüd see map lõpuni tehtud. Lahe on. Vastane läks lõpuks lolliks ja hakkas napakaid samme tegema, ning asi läks kiiresti lõpuni.

Igatahes tahaks uusi kaarte ja DRAAKONEID icon_biggrin.gif Kus on draakonid?????

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 13:55:26 vasta tsitaadiga

Mul on isiklikult draakonitest kõrini ja väga hea, et nad suures osas välja jäeti. Igavaimad fantaasiakoletised.

Vastaste tugevuse koha pealt: normal ja hard raskusastmega AI-d "petavad," saavad rohkem ressursse ja expi jms. Samuti on demo multiplayer mapil AI aladel rohkem ressursse.


viimati muutis s4nder 24.08.2011 14:09:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 14:07:49 vasta tsitaadiga

Minumeelest jälle kõige lahedamad. Eks täis mängus sees, kuid demost välja jäetud kahjuks. Samas midagi tarka ei leia....
Kuidas saab sellise aparaadi kohta igav öelda? icon_biggrin.gif
http://www.hot.ee/silveritaustadfantasy/fantasy_arvuti/pildid1/black_dragon1024x768.html

Titaanid oleks ka teretulnud taas. icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 14:10:28 vasta tsitaadiga

Oot, kas saan õigesti aru, et erinevate unitite arvu on demos nuditud?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 15:31:47 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka demo järgi, sama osa saate skirmishis pelada nagu esimeses beta voorus, lisaks siis paari kampaania osa kah, mis betas oli kuid betas sai veel paari kampaania kaarti pelada. Nüüd uues betas kokku neli kaarti skirmishis. Peaks oma Preview disci ka pelama tiba icon_razz.gif kampaania osasi peaks seal veel olema mida suletud betas pole.

Muidu suht idiootsed muudatused ikka mängus.
Panin beta foorumisse pika listi üles kah, mis ei meeldinud.

Paregu mõtlen siis ikka town screeni puudumine on nali kuubis ning, et linnasi saab ümber konvertida mõttetu raha eest... lisaks igast suvalisest linnast kui see on sinu rassi saad kohe osta KÕIK üksused üle riigi, wtf lihtsalt.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2011 16:05:32 vasta tsitaadiga

Platoon, varem oli jälle see probleem, et see mees kellel oli advanced earth magic + town portal oli mängu võitnud pmt, sest sai ühe käiguga kõikidest lossidest väed kokku korjata ning siis ühe suure aremeena rünnata ning samal ajal kõiki losse kaitsta. Minu meelest see pole halb lüke. Toob tasakaalu.

MP oli kohati race lvl4 mage guildini ja siis mingitel meestel vedas ja mingitel mitte.

Lükka oma list siia üles, loeks huviga...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 17:56:33 vasta tsitaadiga

Üks asi, mis meelde tuli, keegi on KUNAGI ÜLDSE kedagi joinima saanud? icon_lol.gif Diplomaadiga ma vaid mõned korrad kampaaniat mängides sain endapoole mõned sepad kuid skirmish mappe mängides pole KORDAGI kedagi joinima saanud..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 18:22:27 vasta tsitaadiga

Mul pole ka keegi tahtnud liituda, kuigi selle skilli ma võtsin. icon_neutral.gif

Minu meelest on ka see linna konvertimine ja võime linnade vahel seigelda, teinud mängu võrdsemaks. Igati teretulnud lüke thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Veel üks positiivne asi see, et mäng lippab kenasti. Viies osa kiilus iga masinaga icon_biggrin.gif

Linna vaade võiks pm olla küll, kuid ei ole hullu. Igatsen kõige rohkem seda, et ei ole seletusi skillidele ja spellidele.

Platoon, kas betas draakonid on? icon_biggrin.gif Või teab keegi üldse kas tuleb?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 18:56:01 vasta tsitaadiga

Cb4, kas kõik rassid pole praegu siis mängitavad? On ju icon_razz.gif Homm6 võib esmapilgul hea tunduda kuid tegelikuses ikka täiega saast. Üksuseid on niiiii vähe, et jube igav hakkab juba, varieeruvust imevähe. Lisaks noo nii loll AI nagu lauajalg.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.08.2011 19:15:04 vasta tsitaadiga

Vanemates hommides oli diplomaatia ikka vääga võimas ability. Käisid kaarti läbi ning otsisid mõne ebanormaalsest tugeva väe , kellel oli sinu suhtes positiivne suhtumine ning siis said omale nt 700 punast draakonit icon_smile.gif Kui nemad on armees, siis vaatad uuesti kaarti üle olles kordades tugevam ning saad jälle lisa - nt 17 000 elven archerit jne. "Myth and Legend" impossible skillleveliga läkski vanasti nii, et hullult möllad seal, siis tuleb maa alt mingi tont kellel on 100 + arch devilit, siis kammid kaarti diplomaciga läbi ning siis on armees 900 musta draakonit, 25000 elven archerit, 33 000 battle dwarfi, 1100 bone dragonit jne... lustakas lugu.

PlatoonSgtElias, ära nüüd erutu. Pole veel fullgi väljas ning juba on saast..

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 19:31:08 vasta tsitaadiga

Ehks siis polegi Draakoneid icon_neutral.gif

Aga minule igatahes meeldib,parim peale III osa thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 20:24:49 vasta tsitaadiga

Aeron, mida sa loodad, et nad kuu ajaga teha suudavad? icon_lol.gif mitte midagi. Tiba bugfixe ja kogu moos. Isiklikult loodan, et AI ära fiksitakse, see on samahea kui OLEMATU praegu... täiesti ulmeline kuidas kõik teised heroesed on suudetud teha täiesti konkurentsivõimelise vastasega, nüüd aga nagu varem öeldi, sepad jooksevad ringi nagu peata kanad, täiesti ohmoonid.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Might and Magic VI mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.