|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.07.2011 21:21:05
|
|
|
| Kõik eelnevad 5 osa omasid lossivaadet ja nüüd kuuendal see siis puudu. Loomulikult viitab see sellele, et ei viitsitud seda lihtsalt teha.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
07.07.2011 21:27:13
|
|
|
| Lossivaade oli küll kena aga täiesti mõttetu samas ju. Praegune uus süsteem käib küll, ikka näed ju kuidas loss "uueneb".
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
07.07.2011 21:30:53
|
|
|
| Forgotten kirjutas: |
| Lossivaade oli küll kena aga täiesti mõttetu samas ju. Praegune uus süsteem käib küll, ikka näed ju kuidas loss "uueneb". |
Not the point...
III-s ma veetsin vaat, et rohkem aega lossiekraani vahtides, mussi kuulates ja unistades, kui mängu ennast mängides. That's immersion baby.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.07.2011 21:39:45
|
|
|
| tsitaat: |
III-s ma veetsin vaat, et rohkem aega lossiekraani vahtides, mussi kuulates ja unistades, kui mängu ennast mängides.
|
Sama siin, väga tihti kuulasin muusikapalagi algusest lõpuni. Youtubes aeg-ajalt ikka siiamaani, samuti homm 4 ja 5 muusikapalad.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
07.07.2011 22:57:38
|
|
|
Räägiks nüüd vähe 6 osast ka.
Hea on, 10x parem kui 5 oli Linna vaate puudumine häiris alguses veidi, aga pole hullu. Hetkel on ainus miinus see beeta staadium. Mäng paneb tihti pange, ning salvestada ei saa
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
08.07.2011 00:15:39
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Mäng paneb tihti pange, ning salvestada ei saa  |
0 pange siiamaani ja salvestamisega pole probleeme olnud. Kõik toimib. AI on ainult haigelt OP.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
08.07.2011 01:43:10
|
|
|
| Forgotten kirjutas: |
| Lossivaade oli küll kena aga täiesti mõttetu samas ju. Praegune uus süsteem käib küll, ikka näed ju kuidas loss "uueneb". |
Minu meelest ei olnud täiesti mõttetu. Immersion, arengutunnetetus jne...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
08.07.2011 01:54:12
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Forgotten kirjutas: |
| Lossivaade oli küll kena aga täiesti mõttetu samas ju. Praegune uus süsteem käib küll, ikka näed ju kuidas loss "uueneb". |
Minu meelest ei olnud täiesti mõttetu. Immersion, arengutunnetetus jne... |
Eks see oleneb pigem mängijast. Ise veetsin/veedan lossis aega minimaalselt, võimalusel ehitan hoone ja ostan üksusi ning see on kõik.
Huvi ja põnevust pakuvad pigem võitlused ja meelistegevus on heade artifactide jaht, et saada erinevad komplektid kokku.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
08.07.2011 09:36:02
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
Mäng paneb tihti pange, ning salvestada ei saa  |
0 pange siiamaani ja salvestamisega pole probleeme olnud. Kõik toimib. AI on ainult haigelt OP. |
Imelik. Mul pangestub jube tihti, ning salvestamis nupp on mitte aktiivne.
Aga noh, mul susliku variant ka sellest
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.07.2011 10:01:37
|
|
|
Mul salvestamisega probleeme pole aga kui esimest korda üritasin multiplayer mapi läbida siis ühel hetkel jooksid AI-d kokku, end turn vajutasid siis üks jäigi oma turni tegema, seda siis kui tema lossi ära võtsin käik varem, kui ei võtnud läks mäng edasi. Seda aga mitte paljuks, mingi hetk jooksid taas nad kokku lampi.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
08.07.2011 10:14:55
|
|
|
Just mul samuti. Ei saa alguses seda kivi kaevandust võtta, paneb pange kohe. Ilma selleta veidi niru
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.07.2011 19:47:31
|
|
|
Kes veel ei tea siis liitudes IGN Premium klubiga siis saate koheselt omale Heroes 6 beta tirida 6doltsi vaja välja käia ainult
Cb4, leidsin põhjuse, kui enne turni lõppemist vallutad mingi vastase hero kellel pole armeed siis jääbki turni tegema! Eriti nõme on see, et need sepad passivad AI-del lossides, losse võtta ei saa jookseb kohe kokku muidu, aga peab ikka jõle suur joppamine olema kui leiad vastase lossi ilma armeeta või siis hero KOOS armeega.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
13.07.2011 19:07:48
|
|
|
Selge, Beta mis beta ikka jah. Mul teeb ka igasugu trikke. Pole vastase lossini veel jõudnud, korra sain vastast rünnata, kuid siis oli taas pang.
Põhiline on aga see, et täis mäng saab ilmselt hea olema
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.07.2011 19:32:19
|
|
|
Leidsin lahenduse vastastele ka, kes ilma armeeta ringi trollivad. Nimelt kui vallutad vastase armeeta hero või lossi kus hero ilma armeeta sees siis tee save ja quit ning taas tagasi mängu, siis end turn vajutades läheb mäng ilusti edasi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
13.07.2011 23:40:45
|
|
|
Mul sahker-mahker variant, seega ei tea sellest midag. Pealegi ei saa ma salvestada mingil põhjusel. Äkki seotud selle alguse sisse logimisega?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.07.2011 19:22:25
|
|
|
Varsti tuleb uus beta patch uued mapid vist isegi jne
Igatahes praegu mängu tööle lükates ütleb, et mäng vana ja ei saa online, kuid uuendust ka nagu programm ei leia.
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/8611048239/m/1221062739
| tsitaat: |
IMPORTANT:
According to the last update from the dev team, tomorrow on July 20th at 8am CEST, the patch 1.2 will be released. Therefore, the beta will be unavailable.
We forecast the maintenance to be lasting up to 24 hours, but we are working on keeping it shorter. We will keep you informed about it.
Thank you for your patience and understanding.
This patch will include following changes:
Updates
• Access to the first Stronghold campaign map
• Changes in the main menu
• Once they reach enough reputation points Avatars no longer need to go back to a town for selecting a reputation class. The hero window has changed: you can switch between reputation and creature information panels.
• Icons of abilities in the ability tree now reflect their reputation
• Numerous bug fixes
Balance changes
General Changes:
• In multiplayer games Reputation points gained are multiplied by the experience modifier
• Pursuing a fleeing creature will give 8 blood points instead of 5
• First reputation level requires 250 tears or blood points
• Several week effects have been reduced (almost all effects will be reduced later)
Ability stat balance and changes:
• Tooltips with exact values added for the abilities
• Several scaling problems have been fixed
• Several ability bug have been fixed
• Necromancy healing power reduced by 45%
• Gating summoning power reduced by 45%
Starting ability balance:
• Handler gives +1 core creature production (instead of +2)
• Kennel Master gives +3 Hell Hound growth (instead of +6)
• Lord of the Vacant gives +2 Lich growth (instead of +3)
• Sister Master gives +3 Sister growth (instead of +6)
• Shaman Master gives +2 Dreamwalker growth (instead of +3)
• Devotee of the Spring gives +2 Spring Spirit growth (instead of +3)
Creature stat balance:
• Core Creature growth in adventure map dwellings are decreased:
o Shark Guard growth decreased by 3
o Coral Priestess growth decreased by 3
o Kappa growth decreased by 3
o Skeleton growth decreased by 3
o Ghoul growth decreased by 2
o Ghost growth decreased by 3
o Maniac growth decreased by 3
o Hell Hound growth decreased by 2
o Succubuss growth decreased by 2
o Mauler growth decreased by 2
o Goblin growth decreased by 4
o Harpy growth decreased by 2
o Sentinel growth decreased by 3
o Crossbowman growth decreased by 2
o Sister growth decreased by 3
• All elite creature basic and upgrade growth changes:
o Deep Naga basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Vampire Knight basic growth reduced to 4, upgrade gives +3 growth (previously +2)
o Tormentor basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Juggernaut basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Centaur basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
o Griffin basic growth increased to 3, upgrade gives +1 growth (previously +2)
• Kirin:
o Average Damage increased to 55
o Health increased to 255
• Sacred Kirin:
o Average Damage increased to 57
o Health increased to 265
• Fate Spinner Human form
o Average Damage increased to 49.5
o Health increased to 280
• Fate Spinner Spider form
o Average Damage increased to 59.5
o Health increased to 280
• Fate Weaver Human form
o Average Damage increased to 53.5
o Health increased to 300
• Fate Weaver Spider form
o Average Damage increased to 63.5
o Health increased to 300
• Pit Fiend
o Average Damage increased to 52.5
o Health increased to 270
• Pit Lord
o Average Damage increased to 59.5
o Health increased to 280
• Cyclops
o Average Damage increased to 65
o Health increased to 330
• Enraged Cyclops
o Average Damage increased to 65
o Health increased to 350
• Celestial
o Average Damage increased to 51.5
o Health increased to 300
• Seraph
o Average Damage increased to 54
o Health increased to 325
• Phoenix
o Average Damage increased to 59
o Health increased to 220
Thank you for your very valuable feedback!
Best regards,
Black Hole, Ubi_Irina & the M&M team |
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
20.07.2011 21:46:43
|
|
|
Väga tore. Raske on vastu pidada, peab ka vist beta ära proovima.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.07.2011 02:18:39
|
|
|
Nüüd tiris 600Mb patchi vaatan kohe, mis uut
edit: Uus map Orkide kampaania ja uus menüü, ning kindlasti gameplays ka palju muudetud
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
21.07.2011 14:37:17
|
|
|
Stabiilsem ka?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterc
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2009
|
21.07.2011 20:08:32
|
|
|
Tee video sellest patchest!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
24.07.2011 02:41:16
|
|
|
MP kah töötab juba?
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.07.2011 19:59:56
|
|
|
Ei tea, chat töötas igatahes.
Esmaspäevast läheb BETA kinni aga seda vaid mõneks ajaks ja tagasi tulles on meil uusi mappe jne suuri uuendusi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
21.08.2011 15:35:46
|
|
|
| Saadaval on H6 demo. Demo kohta ei oska öelda, aga viimane beta build on juba üsna korralik, soovitan proovida.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
21.08.2011 19:09:39
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| Saadaval on H6 demo. Demo kohta ei oska öelda, aga viimane beta build on juba üsna korralik, soovitan proovida. |
Demo on hea
Saab ka HotSeat teha.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.08.2011 19:22:43
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
| s4nder kirjutas: |
| Saadaval on H6 demo. Demo kohta ei oska öelda, aga viimane beta build on juba üsna korralik, soovitan proovida. |
Demo on hea
Saab ka HotSeat teha. |
Tirisin ka mingi aeg alla aga pole jõudnud tööle lükata. Tahaks näha, mis erinevusi betaga on.
MP on täielik jama ikka AI vastu. AI on nii loll, et anna olla... lossist kaugemale ei oska nad minna.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
22.08.2011 18:25:20
|
|
|
| Mis piirangud seal demos on(eriti huvitaksid just hot seati omad)?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
22.08.2011 18:56:18
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Mis piirangud seal demos on(eriti huvitaksid just hot seati omad)? |
Üleüldse piirang on üks kaart. Saad igast custom settinge (Mitu mängijat, Raskus,Teams jne). Tõmba ja proovi järgi
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
23.08.2011 10:21:38
|
|
|
Mäng on hea, kuid midagi puudu. Ei oska seletada. Segab veidi liiga pisikesed tegelased(Isei 37" teleri taga on pisikesed, ning selle tulemusena väsivad silmad ära)
Lisaks: Eile mängisin miski tunnikese. Kõik oli kena ja ilus, raskus aste oli Easy. Enamus ajast uurisin ja avcastasin. Mingit hetk oli minu vägi teistes pea-jagu üle ja kõik kena. Siis aga hüppas kuskilt välja vennike kellel oli 76(Vana barbari loss) ilmselt kõige kõvemat venda Minul oli 11. Ma ei saa aru, kuidas see võimalik on Isegi keskmise rea tüüpe polnud mul niipalju. Lahjemaid vendi oli vastasel sadades Loomulikult sain kolinal surma.
Muide kas demos/üldse mängus enam draakoneid polegi(koralikke, mitte mingeid...nuustikuid)?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
23.08.2011 10:40:34
|
|
|
| Ugh, see skillide/spellide süsteem on jubedus kuubis.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
23.08.2011 14:56:32
|
|
|
Veits harjumatu on küll. Pikapeale, ehk saab aru.
Veidi vähe on kollide, spellide ja oskuste seletusi.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
23.08.2011 19:40:29
|
|
|
Täesti võimatu. Sama teema, mis Cb4,
Peale poole tunnist mängimist ei ole võimalik vastastele peksa teha.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
24.08.2011 00:22:57
|
|
|
Ma sain nüüd enamvähem järje peale, kuid ikka veits kahtlane. Just praegu oli üks mõnus lahing, ning toon ühe näite. Minul oli level 11 hero ja vastasel sama. Attack oli mul 17 ja def. 14. Vastasel vastavalt 14 ja 13. Nii, kui minu 158 (See ingli moodi elukas) lahmas vastase 80-ent, siis suri neid 5-6, kuid kui vastane virutas minule poole vähema meeste arvu ja ilma spellita langes mul 7-8 Kuidas krt see võimalik on? Sedasi polnud mitte korra, vaid nii oligi jakõigi meestega. Oleks nagu 2-3x kõvema leveli hero olnud vms. Veits ajukas.
Aga mäng hakkab aina rohkem meeldima
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.08.2011 07:19:18
|
|
|
Muusika on ikka võrratu ka vanad tuttavad palad klaveri peale kolinud
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
24.08.2011 10:15:00
|
|
|
| Cb4, ehk on asi selles, et sinu unitil on vähem HP kui vastase omal?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
24.08.2011 10:21:00
|
|
|
HP? Ehk siis ühe elu punktid? Ei saa ju olla, kui on sama elukas, ning minu hero-l defence skill kõvem.
Hm, saaks olla mõne huvitava artifactiga. Aga nii palju kohe Eks tegelt vajab mäng lihtsalt tutvumist ja harjumist.
* Meeldib see, et lossi/ning muudki kolli putkad saab oma vägede järgi seada.
* Et kogu armee, saab ühest lossist osta
* Et vallutatud lossi alal, ei saa vastane kaevandust oma kätte
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
24.08.2011 11:00:35
|
|
|
HP ehk hit points. Leidsin näiteks ise ühe artifacti, mis kollidele HPd juurde andis.
Teine variant on skillid. HOMM 3's oli näiteks defense skill, ehk on 6ndas osas midagi samalaadset?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
24.08.2011 11:05:57
|
|
|
Kui defence on põhjas, siis see annab + 30% dam reduction. Varem oli nii vähemalt. Sama asi on offence'iviga. Kui on korralik barbar, siis on stal def ja atc skillid ning mingi artifact ka ja ongi juba 100% vahe sees
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
24.08.2011 12:38:33
|
|
|
Arvasin, et sain pihta milles asi, kuid viimases võitluses ikka veendusid vastupidises. Hero level oli 18, vastane 12. Mul oli nii defence kui ka rünnaku skill lõpuni arendatud, kuid tema koll mida oli poole vähem, tegi ikka polle suurema kahju
Kahtlen, et artifact niipalju juurde suudab anda.
Esimest korda, nüüd see map lõpuni tehtud. Lahe on. Vastane läks lõpuks lolliks ja hakkas napakaid samme tegema, ning asi läks kiiresti lõpuni.
Igatahes tahaks uusi kaarte ja DRAAKONEID Kus on draakonid?????
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
24.08.2011 13:55:26
|
|
|
Mul on isiklikult draakonitest kõrini ja väga hea, et nad suures osas välja jäeti. Igavaimad fantaasiakoletised.
Vastaste tugevuse koha pealt: normal ja hard raskusastmega AI-d "petavad," saavad rohkem ressursse ja expi jms. Samuti on demo multiplayer mapil AI aladel rohkem ressursse.
viimati muutis s4nder 24.08.2011 14:09:31, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
24.08.2011 14:10:28
|
|
|
| Oot, kas saan õigesti aru, et erinevate unitite arvu on demos nuditud?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.08.2011 15:31:47
|
|
|
Vaatasin ka demo järgi, sama osa saate skirmishis pelada nagu esimeses beta voorus, lisaks siis paari kampaania osa kah, mis betas oli kuid betas sai veel paari kampaania kaarti pelada. Nüüd uues betas kokku neli kaarti skirmishis. Peaks oma Preview disci ka pelama tiba kampaania osasi peaks seal veel olema mida suletud betas pole.
Muidu suht idiootsed muudatused ikka mängus.
Panin beta foorumisse pika listi üles kah, mis ei meeldinud.
Paregu mõtlen siis ikka town screeni puudumine on nali kuubis ning, et linnasi saab ümber konvertida mõttetu raha eest... lisaks igast suvalisest linnast kui see on sinu rassi saad kohe osta KÕIK üksused üle riigi, wtf lihtsalt.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
24.08.2011 16:05:32
|
|
|
Platoon, varem oli jälle see probleem, et see mees kellel oli advanced earth magic + town portal oli mängu võitnud pmt, sest sai ühe käiguga kõikidest lossidest väed kokku korjata ning siis ühe suure aremeena rünnata ning samal ajal kõiki losse kaitsta. Minu meelest see pole halb lüke. Toob tasakaalu.
MP oli kohati race lvl4 mage guildini ja siis mingitel meestel vedas ja mingitel mitte.
Lükka oma list siia üles, loeks huviga...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.08.2011 17:56:33
|
|
|
Üks asi, mis meelde tuli, keegi on KUNAGI ÜLDSE kedagi joinima saanud? Diplomaadiga ma vaid mõned korrad kampaaniat mängides sain endapoole mõned sepad kuid skirmish mappe mängides pole KORDAGI kedagi joinima saanud..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
24.08.2011 18:22:27
|
|
|
Mul pole ka keegi tahtnud liituda, kuigi selle skilli ma võtsin.
Minu meelest on ka see linna konvertimine ja võime linnade vahel seigelda, teinud mängu võrdsemaks. Igati teretulnud lüke
Veel üks positiivne asi see, et mäng lippab kenasti. Viies osa kiilus iga masinaga
Linna vaade võiks pm olla küll, kuid ei ole hullu. Igatsen kõige rohkem seda, et ei ole seletusi skillidele ja spellidele.
Platoon, kas betas draakonid on? Või teab keegi üldse kas tuleb?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.08.2011 18:56:01
|
|
|
Cb4, kas kõik rassid pole praegu siis mängitavad? On ju Homm6 võib esmapilgul hea tunduda kuid tegelikuses ikka täiega saast. Üksuseid on niiiii vähe, et jube igav hakkab juba, varieeruvust imevähe. Lisaks noo nii loll AI nagu lauajalg.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
24.08.2011 19:15:04
|
|
|
Vanemates hommides oli diplomaatia ikka vääga võimas ability. Käisid kaarti läbi ning otsisid mõne ebanormaalsest tugeva väe , kellel oli sinu suhtes positiivne suhtumine ning siis said omale nt 700 punast draakonit Kui nemad on armees, siis vaatad uuesti kaarti üle olles kordades tugevam ning saad jälle lisa - nt 17 000 elven archerit jne. "Myth and Legend" impossible skillleveliga läkski vanasti nii, et hullult möllad seal, siis tuleb maa alt mingi tont kellel on 100 + arch devilit, siis kammid kaarti diplomaciga läbi ning siis on armees 900 musta draakonit, 25000 elven archerit, 33 000 battle dwarfi, 1100 bone dragonit jne... lustakas lugu.
PlatoonSgtElias, ära nüüd erutu. Pole veel fullgi väljas ning juba on saast..
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
24.08.2011 19:31:08
|
|
|
Ehks siis polegi Draakoneid
Aga minule igatahes meeldib,parim peale III osa
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.08.2011 20:24:49
|
|
|
Aeron, mida sa loodad, et nad kuu ajaga teha suudavad? mitte midagi. Tiba bugfixe ja kogu moos. Isiklikult loodan, et AI ära fiksitakse, see on samahea kui OLEMATU praegu... täiesti ulmeline kuidas kõik teised heroesed on suudetud teha täiesti konkurentsivõimelise vastasega, nüüd aga nagu varem öeldi, sepad jooksevad ringi nagu peata kanad, täiesti ohmoonid.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|