Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 22:01:29 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
M1911 käes ja näitab VSS plati ? icon_biggrin.gif

seal oli vastaseid rohkem.. vss sai tühjaks ja viimase vastase tegin püstoliga.. platinumi pilt püsib ekraanil kauem kui tapmise teated...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 23:01:46 vasta tsitaadiga

aa okei icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aku01
HV kasutaja
aku01

liitunud: 08.08.2006




sõnum 17.08.2011 23:46:45 vasta tsitaadiga

aht0, mis vidinat sa kasutad, millega saab fps'i ja kellaaega näitama panna mängus?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 18.08.2011 00:03:40 vasta tsitaadiga

aku01 kirjutas:
aht0, mis vidinat sa kasutad, millega saab fps'i ja kellaaega näitama panna mängus?

Xfire ingame icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 18.08.2011 08:01:29 vasta tsitaadiga

eriti värd on paatidega kille saada. kui just vietnami pakki pole, sest seal on see jällegi liiga lihtne
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 08:10:01 vasta tsitaadiga

olxter, paatidega on lihtne. Võta see väike jet ski vms ole snaiper. Pargi see ta ära kusagile vaiksesse kohta. Vaheta ennast juhi positsioonist kaasreisja positisioonile ja voilaa. Kuku snaipriga uhama saad snaipri kille ja paadi kille icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 10:16:57 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
olxter, paatidega on lihtne. Võta see väike jet ski vms ole snaiper. Pargi see ta ära kusagile vaiksesse kohta. Vaheta ennast juhi positsioonist kaasreisja positisioonile ja voilaa. Kuku snaipriga uhama saad snaipri kille ja paadi kille icon_biggrin.gif

ainult HCs..normalis võtab 1-2 killi ja kättemaksuhimulised ohvrid otsivad su üles (killcam)..

Confector kirjutas:
aku01 kirjutas:
aht0, mis vidinat sa kasutad, millega saab fps'i ja kellaaega näitama panna mängus?

Xfire ingame icon_smile.gif

Kui Xfire käib siis vajuta ScrollLock+E ja alla vasakusse ekraaniserva tuleb Xfire pisike sinine option box.. sinna tee linnukesed "display time" and "display fps" kohale icon_wink.gif väga viis asi xfire poolt, tavaliselt läheb kellaaeg mängides jumala meelest thumbs_down.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 12:43:28 vasta tsitaadiga

steamis saab ka näha, kui shift+tab-i vajutad
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 14:53:22 vasta tsitaadiga

aht0, Ei ole HC fän, aga enda paadikillid olen teinud kõik normal modes. Tapad kellegi ära siis vahetad asukohta.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 16:24:32 vasta tsitaadiga

Patrullpaadiga saab nii, et pargid kuhugi kivi taha ja siis pommitad. icon_biggrin.gif
Laguna Presal saab suht hästi kille nii.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 19.08.2011 08:27:26 vasta tsitaadiga

kes mõtles välja viisi, et HCs on igasuguste mounted kraamiga sihtimine võimatu? isegi kuulipilduja, kus sihik peal, on sihtimine võimatu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.08.2011 08:48:11 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
kes mõtles välja viisi, et HCs on igasuguste mounted kraamiga sihtimine võimatu? isegi kuulipilduja, kus sihik peal, on sihtimine võimatu.

Võimatut ei ole midagi, pead lilhtsalt aru saama, et sihik on ekraani keskpunktis ja aina kõmmutad icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 08:50:29 vasta tsitaadiga

hawkil ka vist ei ole? lennupealt on tiba keeruline hoida vastase peal ekraani keskkohta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.08.2011 08:52:03 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
hawkil ka vist ei ole? lennupealt on tiba keeruline hoida vastase peal ekraani keskkohta icon_biggrin.gif

Täpselt sama keeruline kui hoida lennu pealt sihikut vastase peal icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 11:22:22 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
hawkil ka vist ei ole? lennupealt on tiba keeruline hoida vastase peal ekraani keskkohta icon_biggrin.gif

kuulide lend on ju näha ja nende järgi sihid.. BlackHawki minid puistavad neid kuule ohtralt ja isegi normalis on mõttekam kuulide järgi sihtida kuna kopter ise ka liigub ja tabamused sihikuristi ei jookse
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 13:57:53 vasta tsitaadiga

Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.

See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 19.08.2011 16:31:56 vasta tsitaadiga

Ei olnud nii hea kui Call of Duty uuemad osad... Levelid on kuidagi väga kitsad ehk mängija liigub edasi justkui tunnelis.
_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 17:44:33 vasta tsitaadiga

Battlefieldidel pannakse rõhku MP-le mitte SP-le
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 18:10:08 vasta tsitaadiga

arvutisõber, COD on tõepoolest väga "open fieldiga single player" olnud läbi aegade icon_razz.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.08.2011 20:20:10 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
arvutisõber, COD on tõepoolest väga "open fieldiga single player" olnud läbi aegade icon_razz.gif

Just täpselt thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 19.08.2011 21:57:37 vasta tsitaadiga

Login server maas vä
tahtsin üle pika aja jälle 10 minutit jälle lagida icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 22:48:27 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.

See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata beer_yum.gif

default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.08.2011 23:07:36 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
amachie kirjutas:
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.

See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata beer_yum.gif

default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb..
kust fovi muuta saab? tahaks ka selle kuskil 100ja peale tõsta
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 23:11:53 vasta tsitaadiga

ertr2, Documents - BFBC2 - Settings.ini


EDIT: Kasuta seda http://www.rjdown.co.uk/projects/bfbc2/fovcalculator.php
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.08.2011 23:19:51 vasta tsitaadiga

aitähh, nüüd ei pea nii mängima et pool ekraani mängu täis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 09:57:56 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
aht0 kirjutas:
amachie kirjutas:
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.

See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata beer_yum.gif

default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb..
kust fovi muuta saab? tahaks ka selle kuskil 100ja peale tõsta

100 on vast liiga palju.. kuskil 85 on viimane millega suht kannatas pelada HD resodel (110-111 kraadine vaatenurk)..suuremate numbrite korral jäävad kaugemad vastased vahel märkamata.. 75 on "kompromissiks", näeb ka AT4 raketikest eemalt juhtida (kui on tahtmine ründehelikaid lasta, tankide jaoks pole vahet)
http://www.rjdown.co.uk/projects/bfbc2/fovcalculator.php FOVi kalkulaator
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.08.2011 11:28:09 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
ertr2 kirjutas:
aht0 kirjutas:
amachie kirjutas:
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.

See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata beer_yum.gif

default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb..
kust fovi muuta saab? tahaks ka selle kuskil 100ja peale tõsta

100 on vast liiga palju.. kuskil 85 on viimane millega suht kannatas pelada HD resodel (110-111 kraadine vaatenurk)..suuremate numbrite korral jäävad kaugemad vastased vahel märkamata.. 75 on "kompromissiks", näeb ka AT4 raketikest eemalt juhtida (kui on tahtmine ründehelikaid lasta, tankide jaoks pole vahet)
http://www.rjdown.co.uk/projects/bfbc2/fovcalculator.php FOVi kalkulaator
ei tea, vanasti sai 4:3 kuvariga Enemy Territorit küll 100ga mängitud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 11:36:20 vasta tsitaadiga

enamasti mängitakse seda ikkagi kas 90 või 120-ga...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 12:21:04 vasta tsitaadiga

ütleks at4 on ikka väga fun asi, alles hiljuti rank 50 hakkasin kasutama, plantium küll juba käes aga lihtsalt ei saa pidama aina lihtsamaks ja funnimaks läheb. icon_razz.gif
sai üks tunnike ühte roundi tehtud
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 20.08.2011 13:48:26 vasta tsitaadiga

Enemy Territory ja BFBC2 fov'i vahe on selles, et üks on kohe kraadides ning teisel on miski teisendus sees. Vaadake kasutaja aht0 postitatud linki. :p
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.08.2011 15:06:56 vasta tsitaadiga

aga kas siin ei saa confi sellist rida teha et nupuvajutusega nupuvajutusega saab vahetada fovi 60ne ja 100 vahel?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 16:08:17 vasta tsitaadiga

Confector kirjutas:
Enemy Territory ja BFBC2 fov'i vahe on selles, et üks on kohe kraadides ning teisel on miski teisendus sees. Vaadake kasutaja aht0 postitatud linki. :p

Ongi kohe kraadides lihtalt BC2 conf failis on vertikaalne FOV vs horizontaalne mida tavaliselt mängudes kasutatakse.

ertr2 kirjutas:
aga kas siin ei saa confi sellist rida teha et nupuvajutusega nupuvajutusega saab vahetada fovi 60ne ja 100 vahel?

Conf failidesse ise midagi juurde kirjutada ei saa.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.08.2011 16:15:27 vasta tsitaadiga

noo 90 fov on ju ikka see et sa näed 90kraadi ulatuses ja teed 4ja pöördega endale ringi peale?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 18:10:31 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
amachie kirjutas:
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.

See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata beer_yum.gif

default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb..


defconf jah.
Täname.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2011 20:26:50 vasta tsitaadiga

amachie kirjutas:
aht0 kirjutas:
amachie kirjutas:
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.

See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata beer_yum.gif

default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb..


defconf jah.
Täname.

np icon_smile.gif
positiivne on lisaks see, et näed vastaseid mis muidu jääks ekraani serva taha.. aga kui number on liiga suur siis tekib umbes sama efekt mis fotoka pildiotsijasse valelt poolt sisse vaadates.. katsetades leiab igaüks endale ise sobiva numbri.

Ei usu et konfifaili "jooksult" redigeerides FOVi "käigult" muuta saaks.. CODis käis see jah konsoolilt või bindisid endale paar klahvi selle jaoks..

Confector kirjutas:
Enemy Territory ja BFBC2 fov'i vahe on selles, et üks on kohe kraadides ning teisel on miski teisendus sees. Vaadake kasutaja aht0 postitatud linki. :p

CODis (ET/CODi mootorid on omavahel sugulased) oli jah erinev fovi süsteem, mängisin COD4 125-ga (maksimuväärtus mida PB tavaliselt lubas).. Default FOV andis isegi hullema tunnelnägemise kui BC2-s
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 21.08.2011 22:17:46 vasta tsitaadiga

Huvitava kicki sain koheselt serverisse sisenedes: Sorry, players from Estonia are not allowed...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 22:21:27 vasta tsitaadiga

siimp, ma korduvalt neid saanud, saksa serverist.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2011 22:57:17 vasta tsitaadiga

siimp kirjutas:
Huvitava kicki sain koheselt serverisse sisenedes: Sorry, players from Estonia are not allowed...

"für Spielers nur aus Deutschland" (sorry grammatika pärast, 12a keskoolist möödas) tüüpi server ilmselt.. serveril mingi plugin mis IP aadressi järgi kickib mängijad väljaspoolt Saksamaad/Austriat/Sveitsi.. neid eksisteerib jah

parem variant kui olla serveris kus adminnid/mängijad ei suvatse isegi suhelda mitte-sakslastega inglise keeles vaid mulisevad saksa keeles vastu ja lihtsalt nähvavad et "õpi siis keel ära".. vastuse peale et samas keeles vastamine on elementaarne viisakus ja välismaa mängijalt ei saa nõuda mingi x keele õppimist paljalt selle pärast et konkreetsele jorsile pole emme viisakust õpetanud (ja/või ise pole koolis viitsinud inglist õppida), tuleb tavaliselt roppu sõimu või järgneb adminniõiguste kasutamine.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 17:15:14 vasta tsitaadiga

ei saa mängida praegu?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 17:24:50 vasta tsitaadiga

tundub nii, ei logi sisse ja kogu-lugu.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 22.08.2011 17:43:59 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
ei saa mängida praegu?
Ea koduleht uimab ja sisse logida ei saa....... icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 18:30:08 vasta tsitaadiga

Eile oli ka mingi selline jama, et kuhugi serverisse minnes alguses olid kõik relvad ja upgraded kadunud. Mapi vahetusega tulid jällegi tagasi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 19:46:01 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
Eile oli ka mingi selline jama, et kuhugi serverisse minnes alguses olid kõik relvad ja upgraded kadunud. Mapi vahetusega tulid jällegi tagasi icon_neutral.gif

mul see suht tavaline jama, ja see tänane serveritesse mittesaamine oli ülemaailmne..

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 22.08.2011 20:16:32 vasta tsitaadiga

See on EA kokkuhoiupoliitika, neil on vietnami tulekust saadik olnud BC2 serverid üle koormatud ja ette pole midagi võetud ja kuna nüüd on BF3-e arendus, siis vaevalt et võetaksegi (N)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 22.08.2011 21:49:45 vasta tsitaadiga

Ma ka ei saanud täna korralikult mängida. See, et kõik relvad ja kõik on kadunud (kuigi olen enda kasutajaga sees), on ka haigelt tavaliseks saanud. #####, ma maksin varanduse selle mängu eest ja nüüd kõigest aasta hiljem pannake nii näkku. See on nagu NFS juba, et aasta peale release'i lükatakse serverid kinni, kuna uus osa on väljas ja kes see ikka vana siis mängib. Haige suur megakorporatsioon (EA), nagu netipulga otsas peaksid servereid üleval. Ma olen (kergelt öeldes) ärritatud!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 22.08.2011 22:51:02 vasta tsitaadiga

ei tea, mängisin enne ja mingeid probleeme polnud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 22:52:10 vasta tsitaadiga

See relvade jms kadumise probleem peaks serveri viga olema minuteada. Not sure tho, nii ma poole kõrvaga serveri hostilt kuulsin.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 22:58:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
BC2 PC players check out the following maintenance announcement for this Tuesday

https://twitter.com/#!/Battlefield/status/105712355320664065
http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/7487119.page

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 23:00:00 vasta tsitaadiga

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1387445-stats-system-performance-perspective.html
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 23:04:59 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
See relvade jms kadumise probleem peaks serveri viga olema minuteada. Not sure tho, nii ma poole kõrvaga serveri hostilt kuulsin.

täitsa võimalik, täna ja eile kui TNT servusse läksin polnud ka relvi (natuke aja pärast muidugi tuli), teiste servudega pole juba ammu sellist asja olnud.
Kas see TNT and est servu on saksamaa oma? ping pole eriti hea...ka mängus annab vahest tunda.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.