|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
17.08.2011 22:01:29
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
M1911 käes ja näitab VSS plati ?  |
seal oli vastaseid rohkem.. vss sai tühjaks ja viimase vastase tegin püstoliga.. platinumi pilt püsib ekraanil kauem kui tapmise teated...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
17.08.2011 23:01:46
|
|
|
aa okei
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aku01
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
17.08.2011 23:46:45
|
|
|
| aht0, mis vidinat sa kasutad, millega saab fps'i ja kellaaega näitama panna mängus?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confector
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2009
|
18.08.2011 00:03:40
|
|
|
| aku01 kirjutas: |
| aht0, mis vidinat sa kasutad, millega saab fps'i ja kellaaega näitama panna mängus? |
Xfire ingame
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
18.08.2011 08:01:29
|
|
|
| eriti värd on paatidega kille saada. kui just vietnami pakki pole, sest seal on see jällegi liiga lihtne
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
18.08.2011 08:10:01
|
|
|
olxter, paatidega on lihtne. Võta see väike jet ski vms ole snaiper. Pargi see ta ära kusagile vaiksesse kohta. Vaheta ennast juhi positsioonist kaasreisja positisioonile ja voilaa. Kuku snaipriga uhama saad snaipri kille ja paadi kille
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
18.08.2011 10:16:57
|
|
|
| patrick615 kirjutas: |
olxter, paatidega on lihtne. Võta see väike jet ski vms ole snaiper. Pargi see ta ära kusagile vaiksesse kohta. Vaheta ennast juhi positsioonist kaasreisja positisioonile ja voilaa. Kuku snaipriga uhama saad snaipri kille ja paadi kille  |
ainult HCs..normalis võtab 1-2 killi ja kättemaksuhimulised ohvrid otsivad su üles (killcam)..
| Confector kirjutas: |
| aku01 kirjutas: |
| aht0, mis vidinat sa kasutad, millega saab fps'i ja kellaaega näitama panna mängus? |
Xfire ingame  |
Kui Xfire käib siis vajuta ScrollLock+E ja alla vasakusse ekraaniserva tuleb Xfire pisike sinine option box.. sinna tee linnukesed "display time" and "display fps" kohale väga viis asi xfire poolt, tavaliselt läheb kellaaeg mängides jumala meelest
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
18.08.2011 12:43:28
|
|
|
steamis saab ka näha, kui shift+tab-i vajutad
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
18.08.2011 14:53:22
|
|
|
| aht0, Ei ole HC fän, aga enda paadikillid olen teinud kõik normal modes. Tapad kellegi ära siis vahetad asukohta.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
18.08.2011 16:24:32
|
|
|
Patrullpaadiga saab nii, et pargid kuhugi kivi taha ja siis pommitad.
Laguna Presal saab suht hästi kille nii.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
19.08.2011 08:27:26
|
|
|
| kes mõtles välja viisi, et HCs on igasuguste mounted kraamiga sihtimine võimatu? isegi kuulipilduja, kus sihik peal, on sihtimine võimatu.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.08.2011 08:48:11
|
|
|
| olxter kirjutas: |
| kes mõtles välja viisi, et HCs on igasuguste mounted kraamiga sihtimine võimatu? isegi kuulipilduja, kus sihik peal, on sihtimine võimatu. |
Võimatut ei ole midagi, pead lilhtsalt aru saama, et sihik on ekraani keskpunktis ja aina kõmmutad
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
19.08.2011 08:50:29
|
|
|
hawkil ka vist ei ole? lennupealt on tiba keeruline hoida vastase peal ekraani keskkohta
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.08.2011 08:52:03
|
|
|
| amachie kirjutas: |
hawkil ka vist ei ole? lennupealt on tiba keeruline hoida vastase peal ekraani keskkohta  |
Täpselt sama keeruline kui hoida lennu pealt sihikut vastase peal
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
19.08.2011 11:22:22
|
|
|
| amachie kirjutas: |
hawkil ka vist ei ole? lennupealt on tiba keeruline hoida vastase peal ekraani keskkohta  |
kuulide lend on ju näha ja nende järgi sihid.. BlackHawki minid puistavad neid kuule ohtralt ja isegi normalis on mõttekam kuulide järgi sihtida kuna kopter ise ka liigub ja tabamused sihikuristi ei jookse
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
19.08.2011 13:57:53
|
|
|
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.
See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
19.08.2011 16:31:56
|
|
|
Ei olnud nii hea kui Call of Duty uuemad osad... Levelid on kuidagi väga kitsad ehk mängija liigub edasi justkui tunnelis.
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stig
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2009
|
19.08.2011 17:44:33
|
|
|
| Battlefieldidel pannakse rõhku MP-le mitte SP-le
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
19.08.2011 18:10:08
|
|
|
arvutisõber, COD on tõepoolest väga "open fieldiga single player" olnud läbi aegade
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
19.08.2011 20:20:10
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
arvutisõber, COD on tõepoolest väga "open fieldiga single player" olnud läbi aegade  |
Just täpselt
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
19.08.2011 21:57:37
|
|
|
Login server maas vä
tahtsin üle pika aja jälle 10 minutit jälle lagida
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
19.08.2011 22:48:27
|
|
|
| amachie kirjutas: |
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.
See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata  |
default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
19.08.2011 23:07:36
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| amachie kirjutas: |
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.
See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata  |
default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb.. |
kust fovi muuta saab? tahaks ka selle kuskil 100ja peale tõsta
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
19.08.2011 23:19:51
|
|
|
aitähh, nüüd ei pea nii mängima et pool ekraani mängu täis
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
20.08.2011 09:57:56
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
| amachie kirjutas: |
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.
See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata  |
default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb.. |
kust fovi muuta saab? tahaks ka selle kuskil 100ja peale tõsta |
100 on vast liiga palju.. kuskil 85 on viimane millega suht kannatas pelada HD resodel (110-111 kraadine vaatenurk)..suuremate numbrite korral jäävad kaugemad vastased vahel märkamata.. 75 on "kompromissiks", näeb ka AT4 raketikest eemalt juhtida (kui on tahtmine ründehelikaid lasta, tankide jaoks pole vahet)
http://www.rjdown.co.uk/projects/bfbc2/fovcalculator.php FOVi kalkulaator
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
20.08.2011 11:28:09
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
| amachie kirjutas: |
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.
See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata  |
default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb.. |
kust fovi muuta saab? tahaks ka selle kuskil 100ja peale tõsta |
100 on vast liiga palju.. kuskil 85 on viimane millega suht kannatas pelada HD resodel (110-111 kraadine vaatenurk)..suuremate numbrite korral jäävad kaugemad vastased vahel märkamata.. 75 on "kompromissiks", näeb ka AT4 raketikest eemalt juhtida (kui on tahtmine ründehelikaid lasta, tankide jaoks pole vahet)
http://www.rjdown.co.uk/projects/bfbc2/fovcalculator.php FOVi kalkulaator |
ei tea, vanasti sai 4:3 kuvariga Enemy Territorit küll 100ga mängitud.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.08.2011 11:36:20
|
|
|
enamasti mängitakse seda ikkagi kas 90 või 120-ga...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
20.08.2011 12:21:04
|
|
|
ütleks at4 on ikka väga fun asi, alles hiljuti rank 50 hakkasin kasutama, plantium küll juba käes aga lihtsalt ei saa pidama aina lihtsamaks ja funnimaks läheb.
sai üks tunnike ühte roundi tehtud
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confector
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2009
|
20.08.2011 13:48:26
|
|
|
| Enemy Territory ja BFBC2 fov'i vahe on selles, et üks on kohe kraadides ning teisel on miski teisendus sees. Vaadake kasutaja aht0 postitatud linki. :p
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
20.08.2011 15:06:56
|
|
|
| aga kas siin ei saa confi sellist rida teha et nupuvajutusega nupuvajutusega saab vahetada fovi 60ne ja 100 vahel?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
20.08.2011 16:08:17
|
|
|
| Confector kirjutas: |
| Enemy Territory ja BFBC2 fov'i vahe on selles, et üks on kohe kraadides ning teisel on miski teisendus sees. Vaadake kasutaja aht0 postitatud linki. :p |
Ongi kohe kraadides lihtalt BC2 conf failis on vertikaalne FOV vs horizontaalne mida tavaliselt mängudes kasutatakse.
| ertr2 kirjutas: |
| aga kas siin ei saa confi sellist rida teha et nupuvajutusega nupuvajutusega saab vahetada fovi 60ne ja 100 vahel? |
Conf failidesse ise midagi juurde kirjutada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
20.08.2011 16:15:27
|
|
|
| noo 90 fov on ju ikka see et sa näed 90kraadi ulatuses ja teed 4ja pöördega endale ringi peale?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.08.2011 18:10:31
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| amachie kirjutas: |
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.
See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata  |
default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb.. |
defconf jah.
Täname.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
20.08.2011 20:26:50
|
|
|
| amachie kirjutas: |
| aht0 kirjutas: |
| amachie kirjutas: |
Kuulide lendu on suht keeruline jälgida mu arvates kuna see tulekeel, mis torust välja tuleb, on suht ere ja varjutab trasserid ära.
See on minu arvamus, ei ole vaja mõrvama hakata  |
default FOViga (55) mängid? Proovi tõsta kuskil 75 peale äkki aitab selles osas.. mini sähvimine peaks vähem segama AGA mängijad jäävad "väiksemaks" kuna ekraanil kaetav maa ala suureneb.. |
defconf jah.
Täname. |
np
positiivne on lisaks see, et näed vastaseid mis muidu jääks ekraani serva taha.. aga kui number on liiga suur siis tekib umbes sama efekt mis fotoka pildiotsijasse valelt poolt sisse vaadates.. katsetades leiab igaüks endale ise sobiva numbri.
Ei usu et konfifaili "jooksult" redigeerides FOVi "käigult" muuta saaks.. CODis käis see jah konsoolilt või bindisid endale paar klahvi selle jaoks..
| Confector kirjutas: |
| Enemy Territory ja BFBC2 fov'i vahe on selles, et üks on kohe kraadides ning teisel on miski teisendus sees. Vaadake kasutaja aht0 postitatud linki. :p |
CODis (ET/CODi mootorid on omavahel sugulased) oli jah erinev fovi süsteem, mängisin COD4 125-ga (maksimuväärtus mida PB tavaliselt lubas).. Default FOV andis isegi hullema tunnelnägemise kui BC2-s
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimp
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
21.08.2011 22:17:46
|
|
|
| Huvitava kicki sain koheselt serverisse sisenedes: Sorry, players from Estonia are not allowed...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.08.2011 22:21:27
|
|
|
| siimp, ma korduvalt neid saanud, saksa serverist.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
21.08.2011 22:57:17
|
|
|
| siimp kirjutas: |
| Huvitava kicki sain koheselt serverisse sisenedes: Sorry, players from Estonia are not allowed... |
"für Spielers nur aus Deutschland" (sorry grammatika pärast, 12a keskoolist möödas) tüüpi server ilmselt.. serveril mingi plugin mis IP aadressi järgi kickib mängijad väljaspoolt Saksamaad/Austriat/Sveitsi.. neid eksisteerib jah
parem variant kui olla serveris kus adminnid/mängijad ei suvatse isegi suhelda mitte-sakslastega inglise keeles vaid mulisevad saksa keeles vastu ja lihtsalt nähvavad et "õpi siis keel ära".. vastuse peale et samas keeles vastamine on elementaarne viisakus ja välismaa mängijalt ei saa nõuda mingi x keele õppimist paljalt selle pärast et konkreetsele jorsile pole emme viisakust õpetanud (ja/või ise pole koolis viitsinud inglist õppida), tuleb tavaliselt roppu sõimu või järgneb adminniõiguste kasutamine..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
22.08.2011 17:15:14
|
|
|
| ei saa mängida praegu?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
22.08.2011 17:24:50
|
|
|
| tundub nii, ei logi sisse ja kogu-lugu.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
22.08.2011 17:43:59
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| ei saa mängida praegu? |
Ea koduleht uimab ja sisse logida ei saa.......
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
22.08.2011 18:30:08
|
|
|
Eile oli ka mingi selline jama, et kuhugi serverisse minnes alguses olid kõik relvad ja upgraded kadunud. Mapi vahetusega tulid jällegi tagasi
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
22.08.2011 19:46:01
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
Eile oli ka mingi selline jama, et kuhugi serverisse minnes alguses olid kõik relvad ja upgraded kadunud. Mapi vahetusega tulid jällegi tagasi  |
mul see suht tavaline jama, ja see tänane serveritesse mittesaamine oli ülemaailmne..
_________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium! |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
22.08.2011 20:16:32
|
|
|
| See on EA kokkuhoiupoliitika, neil on vietnami tulekust saadik olnud BC2 serverid üle koormatud ja ette pole midagi võetud ja kuna nüüd on BF3-e arendus, siis vaevalt et võetaksegi (N)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
22.08.2011 21:49:45
|
|
|
| Ma ka ei saanud täna korralikult mängida. See, et kõik relvad ja kõik on kadunud (kuigi olen enda kasutajaga sees), on ka haigelt tavaliseks saanud. #####, ma maksin varanduse selle mängu eest ja nüüd kõigest aasta hiljem pannake nii näkku. See on nagu NFS juba, et aasta peale release'i lükatakse serverid kinni, kuna uus osa on väljas ja kes see ikka vana siis mängib. Haige suur megakorporatsioon (EA), nagu netipulga otsas peaksid servereid üleval. Ma olen (kergelt öeldes) ärritatud!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
22.08.2011 22:51:02
|
|
|
| ei tea, mängisin enne ja mingeid probleeme polnud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
22.08.2011 22:52:10
|
|
|
See relvade jms kadumise probleem peaks serveri viga olema minuteada. Not sure tho, nii ma poole kõrvaga serveri hostilt kuulsin.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
22.08.2011 23:04:59
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| See relvade jms kadumise probleem peaks serveri viga olema minuteada. Not sure tho, nii ma poole kõrvaga serveri hostilt kuulsin. |
täitsa võimalik, täna ja eile kui TNT servusse läksin polnud ka relvi (natuke aja pärast muidugi tuli), teiste servudega pole juba ammu sellist asja olnud.
Kas see TNT and est servu on saksamaa oma? ping pole eriti hea...ka mängus annab vahest tunda.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|