Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 16.08.2011 16:19:42 vasta tsitaadiga

Keegi siin 8800gtx ka seda mängib? Saab enamus asjad High peale panna kui shadow offi panna?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 17:31:36 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
Keegi siin 8800gtx ka seda mängib? Saab enamus asjad High peale panna kui shadow offi panna?

Kui prosel vähemalt 4 tuuma ja rami 4gb, peaks kannatama küll.
Endal oli sama kaart kunagi, iseenesest video seaded lubas kõik põhja virutada, aga X3 prose jäi lahjaks.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 19:46:03 vasta tsitaadiga

vaevalt sa sliderid põhja saad virutada normaal reso ja talutava fps'i juures. 1280x1024 juures aga peaks sobima küll kui tõesti 4gb rammu ja mingi asjalikumat sorti prose
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 08:14:01 vasta tsitaadiga

Sliderite kohalt tõesti ei mäleta palju liigutada sai. Slider ei anna mingit otsest silmailu ka juurde?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 11:28:15 vasta tsitaadiga

View distance ja detail distance minu silmis annavad päris palju
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 13:17:20 vasta tsitaadiga

sliderid annavadki just suht palju juurde mis ongi põhi mats arvutile. view distance ja detailide vaate kaugus kusagil 40-50 peal on juba piisav. Üle selle ei näinud väga suurt "mõtet" asjal. Öised varjud, mis väga palju lisavad söövad kah kõvasti masina ressursse. AF peale panek vist eriti ei söönud aga ka seegi muutis märgatavalt graafika kvaliteeti.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 17.08.2011 23:31:08 vasta tsitaadiga

Huvitab palju pervi kaotsi läheb kui kasutada 8800gtx AGP 8x üleminekuga PCI-E x1 või x2? AGP 8x pesa peaks reaalselt ikkagi pisut kiirem olema kui x1 või x2 PCE-I.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.08.2011 23:41:27 vasta tsitaadiga

Aga miks mitte osta korralik emaplaat?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 17.08.2011 23:43:17 vasta tsitaadiga

Ostsin suvel calibra ja nüüd läheb kõik raha sinna alla icon_neutral.gif
transport hetkel tähtsam kui arvuti kahjuks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 00:19:11 vasta tsitaadiga

Opel ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 18.08.2011 00:25:33 vasta tsitaadiga

Aga sellise raha eest on raskem midagi sarnast sportautot leida. Oma hinna eest on ta parim valik.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 18.08.2011 01:53:03 vasta tsitaadiga

Panin siis win7 32bit peale ja asi jookseb peaaegu kõik põhjas nagu valatult. thumbs_up.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 18.08.2011 01:58:09 vasta tsitaadiga

Ja iniemsed siin väidavad, et 8800gtx jääb väga lahjaks icon_lol.gif naljamehed ikka siin paljud.
invension, sa selle profiilimasinaga pelasid jah? Ja 8800gtx pole ka just mingi palju lahjem kui gtx260.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 06:33:32 vasta tsitaadiga

8800gtx ei jää lahjaks icon_lol.gif kui mul veel 8800gts (320mb) oli, siis jooksis päris rahuldavalt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 18.08.2011 07:02:22 vasta tsitaadiga

Profiili masinaga ikka jah...ja kui mul oli samal masinal 8800 GTS 512mb siis jooksis nii(ilma patchideta):
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.08.2011 11:12:30 vasta tsitaadiga

Minul üle highi mängida ei kannata, ei tea kuidas teil nii hästi jookseb...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 11:23:19 vasta tsitaadiga

ertr2, whaat? minu kast suudab natuke üle highi jooksutada... ja sinu oma on 2 korda kallim.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.08.2011 11:42:31 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
ertr2, whaat? minu kast suudab natuke üle highi jooksutada... ja sinu oma on 2 korda kallim.
very highi peal läheb öösel fps 30-40 peale ning kui fps 60-40 vahel kõigub on autoga üliraske sõita.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 18.08.2011 11:59:01 vasta tsitaadiga

...the fakk?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.08.2011 20:23:33 vasta tsitaadiga

iCEnhancer 1.3 VÄLJAS!!!


Link

http://www.gta4-mods.com/misc/icenhancer-13---enb-graphic-mod-f10005
icon_cool.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 20:28:56 vasta tsitaadiga

Hetkel seda vist alla laadida ei saa? icon_sad.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.08.2011 20:30:44 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Hetkel seda vist alla laadida ei saa? icon_sad.gif

Jah noh, admin peab heaks kiitma selle...

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 18.08.2011 20:34:06 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
ertr2, whaat? minu kast suudab natuke üle highi jooksutada... ja sinu oma on 2 korda kallim.
very highi peal läheb öösel fps 30-40 peale ning kui fps 60-40 vahel kõigub on autoga üliraske sõita.

Tra õpi sõitma siis icon_biggrin.gif Ma tegin kogu mängu läbi mingi 20-30 fps peal, kui 40-60 vahepeal on üliraske sõita siis 20-30 peaks üldsegi võimatu olema ju. Spoiled brat.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.08.2011 20:48:12 vasta tsitaadiga


Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 20:50:55 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas AMD Radeon HD 6630M´ga veaks GTA 4 koos selle modiga ilusti välja med-maxil?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.08.2011 21:05:43 vasta tsitaadiga

LINK ÜLEVAL!!! icon_biggrin.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 18.08.2011 21:15:25 vasta tsitaadiga

36 mega ainult?
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 18.08.2011 21:17:18 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas AMD Radeon HD 6630M´ga veaks GTA 4 koos selle modiga ilusti välja med-maxil?


Vaevalt küll.
http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-6630M.43963.0.html

Nagu näha on sel videokaardil enamuste mängude mängimisega raskusi high peal ja teades, et GTA4 on üldjuhul enamustest nõudlikum, siis ei usu seda. Kui mingi ülihea prose on siis on lootust, et medium peal mängib, aga see minu arvamus.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.08.2011 21:26:11 vasta tsitaadiga

iCEnhancher 1.3 on minu arust valgus veits effed up :/
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 18.08.2011 21:36:24 vasta tsitaadiga

Küsimus:
Kas kellelgi on see peale pandud?
http://www.gta4-mods.com/vehicles/grand-theft-auto-ultimate-vehicle-pack-v6-epm-f9615
Kirjas et see on installeriga...kas siis saab selle ilusti maha lasta pärast? st kas faile ei pea backuppima?

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 21:36:55 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas AMD Radeon HD 6630M´ga veaks GTA 4 koos selle modiga ilusti välja med-maxil?


Vaevalt küll.
http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-6630M.43963.0.html

Nagu näha on sel videokaardil enamuste mängude mängimisega raskusi high peal ja teades, et GTA4 on üldjuhul enamustest nõudlikum, siis ei usu seda. Kui mingi ülihea prose on siis on lootust, et medium peal mängib, aga see minu arvamus.


Tänan vastamast, kuid mida arvata Nvidia Geforce GT 540M 2GB´st? Sealt notebookcheckist vaatasin, kuid ma ei tea, kas seal on näidatud ära 1GB-ne või 2GB-me 540 kaart, kuid mõndade mängudega on küll fps oluliselt suurem aga ma ei tea, kuidas GTA 4-ga + selle modiga lood oleksid.

//EDIT: Siiski jään vast 6630 kaardi juurde (Dell Vostro 3550), kuna hinnapiir mul 700€ ja kuskilt ei ole võimaliks parema kaardiga kvaliteetsemat läpakat vist soetada. Tean, et nt Asuse 540 2GB videokaardiga saaks selle hinnapiiriga kätte, kuid teada tuntud, et Asus võib kiirelt pillid kotti panna (samuti ka korpuse, klaviatuuri koha pealt).
Vajadusel saan ju ka uue ja parema videokaardi osta, kui raha juurde jälle tuleb.


viimati muutis Siim159 18.08.2011 22:12:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.08.2011 21:47:12 vasta tsitaadiga

Tundub vist et tuleb mängule reinstall teha kuna 1.3.0 ei sobitu vist hästi 1.2.5 peale icon_biggrin.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.08.2011 22:05:06 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
iCEnhancher 1.3 on minu arust valgus veits effed up :/
veits?
see on senistest kõige hullem - pilt on inetu ja jookseb ka jubesitasti, mina peale siseruumida üle 33fps ei näinud, ja seda 40/40/40 medium graafikaga thumbs_down.gif
ilma 1.3'ta näeb gta parem välja ning lisaks ei õnnestunud mul traineriga kõiki ilmaprofiile aktiveeridagi, pilt läks mustaks lihtsalt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 22:41:16 vasta tsitaadiga

invension, car-paki puhul vaja ainult 4 originaal faili jätta, muuta käsitsi originaal failide nimed nt .img_or .dat_or ja lase see car-pack peale.

need failid tuleb jätta
/Grand Theft Auto IV/pc/models/cdimages/vehicles.img
/Grand Theft Auto IV/common/data/vehicles.ide + carcols.dat + handling.dat
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 18.08.2011 22:44:38 vasta tsitaadiga

Jep juba sain readme failist kätte selle...tänud ikkagi.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 23:19:37 vasta tsitaadiga

Lasin värskele installile 1.3me peale ja ütleks, et jookseb nagu eelmised ja pildis tundub vähem seda ülevalgustatud efekti.
Simple Traineriga mingeid probleeme ka ei tekkinud, nagu eelnevalt mainitud.
Spoiler Spoiler Spoiler

E: Aga kommi on küllaga. icon_razz1.gif


viimati muutis kriist 19.08.2011 00:29:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 23:22:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siiski jään vast 6630 kaardi juurde (Dell Vostro 3550), kuna hinnapiir mul 700€ ja kuskilt ei ole võimaliks parema kaardiga kvaliteetsemat läpakat vist soetada. Tean, et nt Asuse 540 2GB videokaardiga saaks selle hinnapiiriga kätte, kuid teada tuntud, et Asus võib kiirelt pillid kotti panna (samuti ka korpuse, klaviatuuri koha pealt).
Vajadusel saan ju ka uue ja parema videokaardi osta, kui raha juurde jälle tuleb

Vostrot turustatakse vist vaid kahel moel - Intel GMA 5700MHD ja AMD Mobility Radeon HD6630. Millegi muu vastu seda vahetada ei saa.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 19.08.2011 00:42:22 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
Getomees gta4 jookseb hästi inteli 4ja tuumaste peal thumbs_up.gif Mine üle i5'le või veel parem i7'le ja laggi mured on lahendatud icon_smile.gif Kui prose on hea siis ülivõimast videokaarti ei taha. Näiteks i5/i7 + HD6870 1GB saaks juba päris normaalselt mängu tööle.

Väljendasin ennast enne vist veidi ebatäpselt. Vahetusse läheb ainult emaplaat (ja vist ka mälud, sest DDR2 tundub olevat juba ajalugu), protsessor jääb samaks, sest see töötab korralikult. SSD kõvaketta ostan ka ilmselt.

Ehk siis küsimus lihtsustatult: Kas AMD Athlon II X4 620 ja 100-150 eurone videokaart oleks mõistlik GTA4 jaoks?

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 19.08.2011 00:50:03 vasta tsitaadiga

Sai kah see uus enchanger peale pandud. Et see töötaks on vaja et oleks eelmine versioon ka ikka olemas, algul vaatasin ka et miks see nii väike on. Minuarust väga kena ning enam pole pilt nii hele kah. Trainerid ja jutud töötavad ka ilusti.
Readmes mis kaasas oli kirjas paar linki kust sai parema kvaliteediga puud ning hd asfalti. Aga minu videokaart siis enam mängu ei käivitanud kui need ka lisasin. (mängin siis profiilis oleva masinaga)

Carpackidest rääkida siis nii palju kui mina neid katsetanud olen on kõik vigased. Terve linn on taksosid täis ja siis 2 tavalist autot. Üldiselt see millega sõidan ning siis mingi muu ja miljon taksot, kohutav. Hakkasin täna ükshaaval ise autosid lisama. Lugesin välja et kui auto on üle 5mb suur siis tuleb taxi bug.

Üks küss. Kuidas screenshotte teha mängust? Pean mingi frapsi taolise proge tõmbama?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 00:57:52 vasta tsitaadiga

steami variandis vist f12 tegi. muidu jah nt frapsi tarvis, võibolla mõni videokaardi tootjasoft oskab ka teha (nt msi afterburner vist suutis ka)
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 19.08.2011 01:36:55 vasta tsitaadiga

G2rry kirjutas:
Sai kah see uus enchanger peale pandud. Et see töötaks on vaja et oleks eelmine versioon ka ikka olemas, algul vaatasin ka et miks see nii väike on. Minuarust väga kena ning enam pole pilt nii hele kah. Trainerid ja jutud töötavad ka ilusti.
Readmes mis kaasas oli kirjas paar linki kust sai parema kvaliteediga puud ning hd asfalti. Aga minu videokaart siis enam mängu ei käivitanud kui need ka lisasin. (mängin siis profiilis oleva masinaga)

Carpackidest rääkida siis nii palju kui mina neid katsetanud olen on kõik vigased. Terve linn on taksosid täis ja siis 2 tavalist autot. Üldiselt see millega sõidan ning siis mingi muu ja miljon taksot, kohutav. Hakkasin täna ükshaaval ise autosid lisama. Lugesin välja et kui auto on üle 5mb suur siis tuleb taxi bug.

Üks küss. Kuidas screenshotte teha mängust? Pean mingi frapsi taolise proge tõmbama?

Panin 1.2.5 peale ja siis 1.3 ja ikka on nii hele, öö on ka nii hele et jube :/

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 01:41:28 vasta tsitaadiga

G2rry kirjutas:
Et see töötaks on vaja, et oleks eelmine versioon ka ikka olemas.
Kus see kirjas on?
Ise lasin kohe 1.3 peale ja asi korras. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 19.08.2011 02:06:50 vasta tsitaadiga

Ma lugesin readme-st et oleks vaja. Samas mul oli olemas nagu nii eelmine. Ühesõnaga hea kui niisama ka töötab.

Aga ma siin nats just mänginsin ja krt ikka nats hele on päev. Aga öö on pime nagu muti augus(vb oleneb kuvari seadetest ka, mul mingi gaming seada, tõmbab contraste peale ja igast asju).

Frapsi panin ka peale, Fps on väga hale eriti kui minna sinna time square sarnasesse kohta ja panna öö peale ning nats autosid plahvatama panna icon_biggrin.gif aga ajaviiteks niisama lammutada käib kah.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 02:16:46 vasta tsitaadiga

Mul steami versioon ja ikka sama jama. Tööle asi ei lähe selle graafikamodiga. Puhas install mängust...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 06:27:47 vasta tsitaadiga

otty, sest steami versioon on 1.0.7.0 aga ice on mõeldud algselt 1.0.4.0 peale.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 10:56:25 vasta tsitaadiga

G2rry kirjutas:
Carpackidest rääkida siis nii palju kui mina neid katsetanud olen on kõik vigased. Terve linn on taksosid täis ja siis 2 tavalist autot. Üldiselt see millega sõidan ning siis mingi muu ja miljon taksot, kohutav. Hakkasin täna ükshaaval ise autosid lisama. Lugesin välja et kui auto on üle 5mb suur siis tuleb taxi bug.


see ükshaaval lisamine sakib thumbs_down.gif, car-pack`iga koos ma kasutan GTA4 Real traffic spawn 1.02 scripti.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 11:02:59 vasta tsitaadiga

Milline programmijupp võib puudu olla Win 7-l, kui peale värsket Windowsi, driverite ja mängu installi mäng käima ei lähe?
Social club tuleb ette ning peale sisselogimist viskab ette CMD kasti ja hakatakse DVD-d lugema, kuid launcher käima ei lähe.
Proovitud on ka pachide installi, kuid tulemus sama.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 19.08.2011 19:22:46 vasta tsitaadiga

Seda ,et ... kas mingi nupp ka olemas on mis kaamera otse seljataha tõmbaks?
Kui vaatad eest autot ja jooksed sisse siis kaamera jääb eest vaatama. Nuh kui natuke otse sõidad siis ta keerab muidugi vaate seljatagant ilusti aga kui kiire on siis pead hiirega seljataha keerutama kiiresti.
Aga äkki miski nupp olemas ... icon_rolleyes.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 19:27:19 vasta tsitaadiga

Korraks vaata selja taha, tagasi minnes automaatselt positsioneerib end.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 19.08.2011 21:04:59 vasta tsitaadiga

G2rry kirjutas:
Lugesin välja et kui auto on üle 5mb suur siis tuleb taxi bug.


Kahjuks ei pea paika. Ise panin esialgu umbes kümme autot sisse ja valisin just sellised mis oleks alla 5MB. Kõik peamiselt üle 3MB ja ikka ainult taksod.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.