Keegi siin 8800gtx ka seda mängib? Saab enamus asjad High peale panna kui shadow offi panna?
Kui prosel vähemalt 4 tuuma ja rami 4gb, peaks kannatama küll.
Endal oli sama kaart kunagi, iseenesest video seaded lubas kõik põhja virutada, aga X3 prose jäi lahjaks.
vaevalt sa sliderid põhja saad virutada normaal reso ja talutava fps'i juures. 1280x1024 juures aga peaks sobima küll kui tõesti 4gb rammu ja mingi asjalikumat sorti prose _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
sliderid annavadki just suht palju juurde mis ongi põhi mats arvutile. view distance ja detailide vaate kaugus kusagil 40-50 peal on juba piisav. Üle selle ei näinud väga suurt "mõtet" asjal. Öised varjud, mis väga palju lisavad söövad kah kõvasti masina ressursse. AF peale panek vist eriti ei söönud aga ka seegi muutis märgatavalt graafika kvaliteeti. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Huvitab palju pervi kaotsi läheb kui kasutada 8800gtx AGP 8x üleminekuga PCI-E x1 või x2? AGP 8x pesa peaks reaalselt ikkagi pisut kiirem olema kui x1 või x2 PCE-I.
Ja iniemsed siin väidavad, et 8800gtx jääb väga lahjaks naljamehed ikka siin paljud.
invension, sa selle profiilimasinaga pelasid jah? Ja 8800gtx pole ka just mingi palju lahjem kui gtx260.
ertr2, whaat? minu kast suudab natuke üle highi jooksutada... ja sinu oma on 2 korda kallim.
very highi peal läheb öösel fps 30-40 peale ning kui fps 60-40 vahel kõigub on autoga üliraske sõita.
Tra õpi sõitma siis Ma tegin kogu mängu läbi mingi 20-30 fps peal, kui 40-60 vahepeal on üliraske sõita siis 20-30 peaks üldsegi võimatu olema ju. Spoiled brat.
Nagu näha on sel videokaardil enamuste mängude mängimisega raskusi high peal ja teades, et GTA4 on üldjuhul enamustest nõudlikum, siis ei usu seda. Kui mingi ülihea prose on siis on lootust, et medium peal mängib, aga see minu arvamus.
Nagu näha on sel videokaardil enamuste mängude mängimisega raskusi high peal ja teades, et GTA4 on üldjuhul enamustest nõudlikum, siis ei usu seda. Kui mingi ülihea prose on siis on lootust, et medium peal mängib, aga see minu arvamus.
Tänan vastamast, kuid mida arvata Nvidia Geforce GT 540M 2GB´st? Sealt notebookcheckist vaatasin, kuid ma ei tea, kas seal on näidatud ära 1GB-ne või 2GB-me 540 kaart, kuid mõndade mängudega on küll fps oluliselt suurem aga ma ei tea, kuidas GTA 4-ga + selle modiga lood oleksid.
//EDIT: Siiski jään vast 6630 kaardi juurde (Dell Vostro 3550), kuna hinnapiir mul 700€ ja kuskilt ei ole võimaliks parema kaardiga kvaliteetsemat läpakat vist soetada. Tean, et nt Asuse 540 2GB videokaardiga saaks selle hinnapiiriga kätte, kuid teada tuntud, et Asus võib kiirelt pillid kotti panna (samuti ka korpuse, klaviatuuri koha pealt).
Vajadusel saan ju ka uue ja parema videokaardi osta, kui raha juurde jälle tuleb.
viimati muutis Siim159 18.08.2011 22:12:41, muudetud 1 kord
iCEnhancher 1.3 on minu arust valgus veits effed up :/
veits?
see on senistest kõige hullem - pilt on inetu ja jookseb ka jubesitasti, mina peale siseruumida üle 33fps ei näinud, ja seda 40/40/40 medium graafikaga
ilma 1.3'ta näeb gta parem välja ning lisaks ei õnnestunud mul traineriga kõiki ilmaprofiile aktiveeridagi, pilt läks mustaks lihtsalt _________________ ☠
invension, car-paki puhul vaja ainult 4 originaal faili jätta, muuta käsitsi originaal failide nimed nt .img_or .dat_or ja lase see car-pack peale.
need failid tuleb jätta
/Grand Theft Auto IV/pc/models/cdimages/vehicles.img
/Grand Theft Auto IV/common/data/vehicles.ide + carcols.dat + handling.dat
Lasin värskele installile 1.3me peale ja ütleks, et jookseb nagu eelmised ja pildis tundub vähem seda ülevalgustatud efekti.
Simple Traineriga mingeid probleeme ka ei tekkinud, nagu eelnevalt mainitud.
Siiski jään vast 6630 kaardi juurde (Dell Vostro 3550), kuna hinnapiir mul 700€ ja kuskilt ei ole võimaliks parema kaardiga kvaliteetsemat läpakat vist soetada. Tean, et nt Asuse 540 2GB videokaardiga saaks selle hinnapiiriga kätte, kuid teada tuntud, et Asus võib kiirelt pillid kotti panna (samuti ka korpuse, klaviatuuri koha pealt).
Vajadusel saan ju ka uue ja parema videokaardi osta, kui raha juurde jälle tuleb
Vostrot turustatakse vist vaid kahel moel - Intel GMA 5700MHD ja AMD Mobility Radeon HD6630. Millegi muu vastu seda vahetada ei saa.
Getomees gta4 jookseb hästi inteli 4ja tuumaste peal Mine üle i5'le või veel parem i7'le ja laggi mured on lahendatud Kui prose on hea siis ülivõimast videokaarti ei taha. Näiteks i5/i7 + HD6870 1GB saaks juba päris normaalselt mängu tööle.
Väljendasin ennast enne vist veidi ebatäpselt. Vahetusse läheb ainult emaplaat (ja vist ka mälud, sest DDR2 tundub olevat juba ajalugu), protsessor jääb samaks, sest see töötab korralikult. SSD kõvaketta ostan ka ilmselt.
Ehk siis küsimus lihtsustatult: Kas AMD Athlon II X4 620 ja 100-150 eurone videokaart oleks mõistlik GTA4 jaoks? _________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Sai kah see uus enchanger peale pandud. Et see töötaks on vaja et oleks eelmine versioon ka ikka olemas, algul vaatasin ka et miks see nii väike on. Minuarust väga kena ning enam pole pilt nii hele kah. Trainerid ja jutud töötavad ka ilusti.
Readmes mis kaasas oli kirjas paar linki kust sai parema kvaliteediga puud ning hd asfalti. Aga minu videokaart siis enam mängu ei käivitanud kui need ka lisasin. (mängin siis profiilis oleva masinaga)
Carpackidest rääkida siis nii palju kui mina neid katsetanud olen on kõik vigased. Terve linn on taksosid täis ja siis 2 tavalist autot. Üldiselt see millega sõidan ning siis mingi muu ja miljon taksot, kohutav. Hakkasin täna ükshaaval ise autosid lisama. Lugesin välja et kui auto on üle 5mb suur siis tuleb taxi bug.
Üks küss. Kuidas screenshotte teha mängust? Pean mingi frapsi taolise proge tõmbama?
steami variandis vist f12 tegi. muidu jah nt frapsi tarvis, võibolla mõni videokaardi tootjasoft oskab ka teha (nt msi afterburner vist suutis ka) _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Sai kah see uus enchanger peale pandud. Et see töötaks on vaja et oleks eelmine versioon ka ikka olemas, algul vaatasin ka et miks see nii väike on. Minuarust väga kena ning enam pole pilt nii hele kah. Trainerid ja jutud töötavad ka ilusti.
Readmes mis kaasas oli kirjas paar linki kust sai parema kvaliteediga puud ning hd asfalti. Aga minu videokaart siis enam mängu ei käivitanud kui need ka lisasin. (mängin siis profiilis oleva masinaga)
Carpackidest rääkida siis nii palju kui mina neid katsetanud olen on kõik vigased. Terve linn on taksosid täis ja siis 2 tavalist autot. Üldiselt see millega sõidan ning siis mingi muu ja miljon taksot, kohutav. Hakkasin täna ükshaaval ise autosid lisama. Lugesin välja et kui auto on üle 5mb suur siis tuleb taxi bug.
Üks küss. Kuidas screenshotte teha mängust? Pean mingi frapsi taolise proge tõmbama?
Panin 1.2.5 peale ja siis 1.3 ja ikka on nii hele, öö on ka nii hele et jube :/ _________________ Bawse
Ma lugesin readme-st et oleks vaja. Samas mul oli olemas nagu nii eelmine. Ühesõnaga hea kui niisama ka töötab.
Aga ma siin nats just mänginsin ja krt ikka nats hele on päev. Aga öö on pime nagu muti augus(vb oleneb kuvari seadetest ka, mul mingi gaming seada, tõmbab contraste peale ja igast asju).
Frapsi panin ka peale, Fps on väga hale eriti kui minna sinna time square sarnasesse kohta ja panna öö peale ning nats autosid plahvatama panna aga ajaviiteks niisama lammutada käib kah.
Carpackidest rääkida siis nii palju kui mina neid katsetanud olen on kõik vigased. Terve linn on taksosid täis ja siis 2 tavalist autot. Üldiselt see millega sõidan ning siis mingi muu ja miljon taksot, kohutav. Hakkasin täna ükshaaval ise autosid lisama. Lugesin välja et kui auto on üle 5mb suur siis tuleb taxi bug.
see ükshaaval lisamine sakib , car-pack`iga koos ma kasutan GTA4 Real traffic spawn 1.02 scripti.
Milline programmijupp võib puudu olla Win 7-l, kui peale värsket Windowsi, driverite ja mängu installi mäng käima ei lähe?
Social club tuleb ette ning peale sisselogimist viskab ette CMD kasti ja hakatakse DVD-d lugema, kuid launcher käima ei lähe.
Proovitud on ka pachide installi, kuid tulemus sama.
Seda ,et ... kas mingi nupp ka olemas on mis kaamera otse seljataha tõmbaks?
Kui vaatad eest autot ja jooksed sisse siis kaamera jääb eest vaatama. Nuh kui natuke otse sõidad siis ta keerab muidugi vaate seljatagant ilusti aga kui kiire on siis pead hiirega seljataha keerutama kiiresti.
Aga äkki miski nupp olemas ... _________________ Aita suve, söö lund!
Lugesin välja et kui auto on üle 5mb suur siis tuleb taxi bug.
Kahjuks ei pea paika. Ise panin esialgu umbes kümme autot sisse ja valisin just sellised mis oleks alla 5MB. Kõik peamiselt üle 3MB ja ikka ainult taksod.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.