Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rage märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 11.05.2011 21:33:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
madfury kirjutas:
viimane mängitav ID shooter oli Quake 4.


ID nüüd küll Kveik Nelja ei teinud icon_wink.gif


Aah, my bad, ma ausalt ei mäletagi täpselt. Võibolla tõesti ei olnud...kas mitte mootor polnud ID oma vms?

Edit: ise küsin, ise vastan. Q4 oli Raveni poolt tehtud koostöös ID-ga. Mootor jah on duumi oma.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 14:36:07 vasta tsitaadiga

1: legacy of id
Spoiler Spoiler Spoiler


2: the dawn
Spoiler Spoiler Spoiler


8 minutit gameplay'd

Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 10:56:40 vasta tsitaadiga

Paistab et tüübid üritavad fenomenaalse asjaga hakkama saada nagu seda oli doom,quake,wolf. Mida saakski meil vastu olla heale mängule. Hea et pole tobedat cover systemi ja redelist üles minnes ei hakanud mängija võimlema vaid läks kohe üles ja muidugi detailide rohkus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 13:26:41 vasta tsitaadiga

Paistab jah, et sellest tuleb kaua tehtud kaunikene.
Lõhnab küll millegi väga vinge järele kui asjaga viitsitakse lõpuni vaeva näha.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.07.2011 21:31:36 vasta tsitaadiga

Looking good. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 11.07.2011 22:04:21 vasta tsitaadiga

Tundub väga hea tulevad. Suht ammu juba tegelt seda mängu oodanud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2011 09:17:31 vasta tsitaadiga

Natuke vaatamist.
Spoiler Spoiler Spoiler

Making of the Enemy :
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 23:33:06 vasta tsitaadiga

http://www.rockpapershotgun.com/2011/08/02/rage-preview-pc/

http://www.giantbomb.com/news/rage-the-first-three-hours/3544/

thumbs_up.gif

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 00:56:25 vasta tsitaadiga

me gusta. mis ma ikka muud öelda oskan.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 12.08.2011 09:47:17 vasta tsitaadiga

Toon häid uudiseid...
Esiteks: Tim Willits on maha öelnud, et võidelda kasutatud mängude müümisega, lõikab ID edasi müüdud mängust SP contenti välja.
Teiseks: See sama Tim soovib, et kõik kasutajad oleks koguaeg online (soovib, see ei ole Rage-s nõutud) ning on nõus ID suurust kasutades seda peale suruma.

Allikas

Ei tea kas ID fännid on samasugused nagu Blizzardi ja Apple omad? Et kui jumal ütleb, et nüüd meeldib sulle olla aint online, lani pole ning kogu sinu info kuulub mulle, siis kummardatakse ja öeldakse "pane mind ilma libestita"? Minu jaoks insta no buy.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 10:48:04 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:

Teiseks: See sama Tim soovib, et kõik kasutajad oleks koguaeg online (soovib, see ei ole Rage-s nõutud) ning on nõus ID suurust kasutades seda peale suruma.

iD ei ole nii suur, et sellist asja peale suruda. Blizzard näiteks on.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 12.08.2011 11:00:43 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., Tõsi, kuid Bethesda on. Kui vähk areneb ülespoole või see AHV saab ametikõrgendust, siis krt teab, mis juhtub.

tsitaat:
"If you have a juggernaut, you can make change," Willits said. "I'm all for that. If we could force people to always be connected when you play the game and then have that be acceptable, awesome."

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 22:09:21 vasta tsitaadiga

Kus hetkel kõige soodsamalt Rage´i pre-orderi sisse anda saaks? Füüsiline koopia ega ala Anarchy Edition pole väga tähtsad. Amazonis on näiteks sama eelpool mainitud versioon odavam kui tava pela.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 23:10:00 vasta tsitaadiga

Making of the Sound & the Art HD : http://www.gametrailers.com/video/making-of-rage/718817
No seda super heli ma tahaks näha/kuulda. Viimase ajal on heli mängudes suht kehva.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 23:23:54 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Making of the Sound & the Art HD : http://www.gametrailers.com/video/making-of-rage/718817
No seda super heli ma tahaks näha/kuulda. Viimase ajal on heli mängudes suht kehva.


Pole kõiki uusimaid mänge proovinud, aga tulevaste mängude hulgast Battlefield 3 soundscape tundub videode põhjal küll väga "pandav".
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 10:57:29 vasta tsitaadiga

Rage :
Spoiler Spoiler Spoiler

Dark messiah :
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuidagi väga seda tegelast meenutas, samamoodi sirbiga vehkisid samuti.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 16.08.2011 11:23:41 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Toon häid uudiseid...
Esiteks: Tim Willits on maha öelnud, et võidelda kasutatud mängude müümisega, lõikab ID edasi müüdud mängust SP contenti välja.
Teiseks: See sama Tim soovib, et kõik kasutajad oleks koguaeg online (soovib, see ei ole Rage-s nõutud) ning on nõus ID suurust kasutades seda peale suruma.

Allikas

Ei tea kas ID fännid on samasugused nagu Blizzardi ja Apple omad? Et kui jumal ütleb, et nüüd meeldib sulle olla aint online, lani pole ning kogu sinu info kuulub mulle, siis kummardatakse ja öeldakse "pane mind ilma libestita"? Minu jaoks insta no buy.


Naljakas jah, hullemaid otsused Blizzardi poolt võeti siinsamas foorumis avasüli vastu...
Imo see, et järelturg maha tõmmata on hea otsus, mängutootjad ei saa sentigi sealsest tulust.
Online play kui peab olema, siis peab olema, misseal ikka. Head mängud nagunii on juba kõik online play.


Aah kirjutas:
Making of the Sound & the Art HD : http://www.gametrailers.com/video/making-of-rage/718817
No seda super heli ma tahaks näha/kuulda. Viimase ajal on heli mängudes suht kehva.


Karp jäi suht lahti...
Rohkem nagu insta buy more!

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.08.2011 11:57:33 vasta tsitaadiga

NeroEST, Mis te arvate, kust need kasutatud mängud tulevad? Taevast või? Kui ma suudan osta 10uut mängu just sellepärast, et ma saan vanad 50% hinnaga maha müüa, siis kui see turg ära kaoks, siis ma suudan osta ainult 5 uut mängu. Kuidas selline elementaarne loogika nii publisheridel kui osadel "fännidel" üle mõistuse käib. Või arvatakse, et kõigil on piiramatu eelarve meelelahutuse jaoks?

Või tuuakse see "lost sale" argument jälle nagu piraatluse puhul? Et kui ma kasutatud mängu osta ei saaks, siis ma raudpolt ostaks poest uue??

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 19:02:29 vasta tsitaadiga

huvitav, et iD koduleht on 2003 keskpaigast saati täpselt samasugune. ainult flash animatsioon on üles serva tekitatud staatilise jpeg asemel.

eks nad olid oma lehe disainiga siis 8 aastat teistest ees.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
machoman
HV vaatleja
machoman

liitunud: 26.06.2007




sõnum 17.08.2011 20:59:19 vasta tsitaadiga

madfury, Probleemiks on see pigem Ameerikas, kus on gamestop, mis ostab mänge kokku ja müüb neid täishinnaga. Neid inimesi ikka on, kes mängu teevad läbi ja väsivad multiplayerist nädala-kahega ära ning viivad mängu tagasi poodi, kus see tagasi ostetakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 17.08.2011 22:12:21 vasta tsitaadiga

Jällegi, ei saa probleemist aru. Kui Gamestop suudab kasutatud mänge uute pähe müüa, siis on tegu geniaalse äriplaaniga. Mind, kui kasutajat, ei huvita, kas mu mängu ostis tagasi Gamestop või John. Ma sain mängust lahti, mul on nüüd eelarvet uue mängu jaoks. Eks ma vist seletan seda seintele icon_smile.gif Minu pärast võib kogu süsteem tarbijat nssida kuni see pirab kõik mille tagajärjel publisherid-devid nagu kaardimajad kokku kukuvad. Loodus tühja auku ei salli, leitakse muu meelelahtus mängimise asemele. Win-Win.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 04.09.2011 00:37:15 vasta tsitaadiga

Kuu aega oodata veel. Tundub korralik hitt tulevat.
Rage
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2011 19:12:22 vasta tsitaadiga

Rage sarjas Breaking Bad icon_smile.gif

Link
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 06.09.2011 22:43:52 vasta tsitaadiga

Huvitav, millal saab Rage pre orderi teha steamist?

vahepeal vist sai kuid nüüd ütleb
tsitaat:
An error was encountered while processing your request:

This item is currently unavailable in your region
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 03:17:24 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Huvitav, millal saab Rage pre orderi teha steamist?

vahepeal vist sai kuid nüüd ütleb
tsitaat:
An error was encountered while processing your request:

This item is currently unavailable in your region


Sa võid mängu füüsilise koopia lihtsalt pre-orderdada, kuna mäng kasutab Steamworksi, siis peaksid saama oma poest ostetud koopia Steamis aktiveerida. Kui ma eksin, siis parandage mind. Füüsilise koopia saad nagunii odavamalt kui Steamist pre-orderdada, iseasi on see kas post kiirem kui Steam on icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 19:09:29 vasta tsitaadiga

Minimum:
OS: Win XP SP3, Vista, Win 7
Processor: Intel Core 2 Duo or Equivalent AMD
Memory: 2GB
Hard Disk Space: 25GB
Video Card: GeForce 8800, Radeon HD 4200

Recommended:
OS: Win XP SP3, Vista, Win 7
Processor: Intel Core 2 Quad or Equivalent AMD
Memory: 4GB
Hard Disk Space: 25GB
Video Card: GeForce 9800 GTX, ATI Radeon HD 5550

Päris jõhker, eriti see 25GB.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 19:17:50 vasta tsitaadiga

jajah xkasti peal pidi kah 2 plaati olema.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.09.2011 19:22:53 vasta tsitaadiga

Video nõuded kergelt kahtlased..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 19:48:39 vasta tsitaadiga

omgwtf, veits kahtlased jah. Isegi Red Orchestra 2 Recommended on GTX 260 , ATI Radeon HD 5750 või paremad.
E: 3a tagused pildid http://www.firingsquad.com/media/gallery_image.asp/2037/1
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 20:05:35 vasta tsitaadiga

veits bs minimum nõuded jah, nv8800 seeria on ikka oluliselt võimsam kui hd4200 ( mis pmst ei kõlba mängimiseks üldse).
recommended nõuded on natuke asjalikumad, 9800gtx on tsipa kiirem või sama hd5550'ga..

kui need on official nõuded, tea kas mäng on Ati kaartide jaoks siis hästi optimeeritud?

ja need 3a tagused pildid ei pruugi enam aktuaalsed olla, asja muditud ja optimeeritud kõvasti peale seda.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.09.2011 20:07:32 vasta tsitaadiga

9800GTX peaks ka oluliselt kiirem olema 5550-st icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 20:19:47 vasta tsitaadiga

vaatasin nüüd 5550 reviewsid, tõesti on kuidagi liiga lahja kaart benchmarkides.

kui need nõuded on reaalselt iD poolt testitud ja kinnitatud siis peaks ati peal väga hästi jooksma.

kes teab, tegu ju täiesti uue mootoriga, äkki on Carmack millegi geniaalsega hakkama saanud.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.09.2011 21:29:20 vasta tsitaadiga

Ei tahaks väga uskuda,et miski AMD peal nii palju paremini jookseb icon_lol.gif Aga eks ole näha icon_lol.gif
Pigem mu mõte oli,et need nõuded kuskilt lambist rebitud,ammu võiks tänapäevast rauda samas klassis kasutada,ei pea mingi G80 tooma nõuetesse,vabalt saab ka uuematest seeriatest tuua samas jõudluses kaarte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 08.09.2011 18:53:24 vasta tsitaadiga

co-op gameplay


Link
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 21:40:58 vasta tsitaadiga

ei olnudki meeles et asjal co-op on. väga meeldiv.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 21:46:58 vasta tsitaadiga

See co-op mingi väga moes olev feature.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 08.09.2011 23:26:50 vasta tsitaadiga

Co-Opi kohta täpselt ei tea, aga point vist on, et mõned väikesed missioonid jne., kahjuks siis mitte borderlandsi vmt stiilis.
Ise väga armastan co-opi ja unistasin neist ammu enne seda, kui neid korralikult välja hakkas tulema. Sõpradega ikka muhe mängida thumbs_up.gif.
Samas SP on teh ultimate ikka ja multiplayer saks, eks icon_razz.gif

Mingid kõlakad -ärge tõsiselt neid võtke, fakte mul hetkel pole- et ühe arvuti taga saab teha split screeni co-opis. Uurin välja.. tundub ebatõenäoline, aga oleks muidugi ülilahe icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 09.09.2011 13:53:49 vasta tsitaadiga

Ertai, Kas sa kasutaks split screen featuuri? Kas üldse keegi reaalselt on kasutanud viimased aastad? Või on see mingi konsoolispetsiifiline asi millest ma ei peagi aru saama?
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 09.09.2011 16:28:16 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Ertai, Kas sa kasutaks split screen featuuri? Kas üldse keegi reaalselt on kasutanud viimased aastad? Või on see mingi konsoolispetsiifiline asi millest ma ei peagi aru saama?


automängude puhul jah.

muidu üldiselt ei (resident evil 5 puhul toimis ka)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.09.2011 18:49:30 vasta tsitaadiga

Mingi ullem fail. Mängus peab koodiga teatud kohti avama, mis on vaid ükskord v6imalik teha. Nii et kui mängu maha müüd siis uus omanik ei saagi neid kohti näha. See siis nende lahendus, mängude edasi müümisele.

Selle p6hjal mida ma olen lugenud, tundub mäng päris jüra. Vaenlastelt ei saa relvi korjata. Headshotid ei toimi nii nagu peaks. Tekstuurid on ka üsna koledad.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 20:22:55 vasta tsitaadiga

486,

tekstuuride kohta küll koledad ei saa öelda. open world mängu kohta on tekstuurid ikka ilusad.

vaenlastelt relvade korjamine on newschooleritele, aga mis headshotidega on..?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 14.09.2011 19:40:17 vasta tsitaadiga

pähe lastes ei saa vaenlane surma. Tuleb mitu korda tulistada. Väga ebarealistlik.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 20:12:37 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
pähe lastes ei saa vaenlane surma. Tuleb mitu korda tulistada. Väga ebarealistlik.


Mul vähemalt sellepärast mäng mängimata ei jää ja vaadates mängu settingut siis väga realismi siin taga ajada ei tasuks.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2011 20:15:07 vasta tsitaadiga

terve mäng on väga ebarealistlik.

teatud eesmärkide saavutamiseks on mõistlik headshoti võimsust vähendada.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.10.2011 17:34:06 vasta tsitaadiga

Suht huvitav mäng paistab olema trailerite järgi vaatasin ... Midagi Fallout 3 sarnast ? Millal see mäng välja tuleb või on juba väljas ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 02.10.2011 17:41:21 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Suht huvitav mäng paistab olema trailerite järgi vaatasin ... Midagi Fallout 3 sarnast ? Millal see mäng välja tuleb või on juba väljas ?


NA October 4, 2011
AUS October 6, 2011
EU October 7, 2011

... ja mu videokaart läks just prse, aint that a b icon_rolleyes.gif


viimati muutis Goon 02.10.2011 17:43:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 17:41:28 vasta tsitaadiga

Preload on saadaval Steamis.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 03.10.2011 07:56:11 vasta tsitaadiga

20 giga, plä.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 10:12:22 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Mingi ullem fail. Mängus peab koodiga teatud kohti avama, mis on vaid ükskord v6imalik teha. Nii et kui mängu maha müüd siis uus omanik ei saagi neid kohti näha. See siis nende lahendus, mängude edasi müümisele.


mul tekkis kysimus just selle koodide suhtes, et mis neid kohti saab ka uuena m2ngu ostnud kodanik ainult korra kylastada v6i see kood on sellex, et kui j2rgmine omanik tahaks samuti neid kohti n2ha siis peaks ta uue koopia ostma?

oman nii ps3-e kui ka pc-d a seekord v6tan ps3-e versiooni, p6hjus oli just nimelt selle j2relturu hinnas, a kui selline vimpka sisse pannaxe siis on küll v2he nutune...


muide oskab keegi kommida, et kui kiiresti nad seal game.co.uk-st asjad eestisse saadavad, tegin pre-orderi 2ra, a vaevalt ma selle reedel k2tte saan icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 10:50:51 vasta tsitaadiga

Mõned review´d

Joystiq

IGN

Gamespot

Guardian
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rage mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.