|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
16.08.2011 16:27:22
|
|
|
| Mis praegu uuim firmware on Galaxy-S jaoks mitte ametlikult ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
16.08.2011 20:45:58
|
|
|
marguz, Oleksid pidanud lugema enne tõmbamist detaile ka
Tõmba omale nexus S draiverid!
Olen proovinud erinevaid romme, kuid pole midagi head leidnud. Milline võiks olla hea, kiire, ilus, mugav ja muidu lahe rom?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
17.08.2011 10:49:19
|
|
|
| aunus kirjutas: |
| Mis praegu uuim firmware on Galaxy-S jaoks mitte ametlikult ? |
Sama asi pakuks huvi. Nii palju kui aru olen saanud siis ikka veel Froyo.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
17.08.2011 15:19:22
|
|
|
Kas keegi http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1200177 seda on proovinud?
See paistab olema täpselt see mida vaja võiks minna. Tundub huvitav ja ilus ja kiire.
e: Panin nüüd selle peale ja hetkel on see parim rom üldse! Mõnusalt lahe, igast vidinaid täis ja kiire. Quadrant andis üle 2000 punkti ilma kellamatta.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wertexe
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002
|
17.08.2011 18:23:59
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
Kas keegi http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1200177 seda on proovinud?
See paistab olema täpselt see mida vaja võiks minna. Tundub huvitav ja ilus ja kiire.
e: Panin nüüd selle peale ja hetkel on see parim rom üldse! Mõnusalt lahe, igast vidinaid täis ja kiire. Quadrant andis üle 2000 punkti ilma kellamatta. |
Selline kommentaar oli seal ka olemas:
by default its Over Clock @ 1200 Mhz and all voltages already at its proper value
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
17.08.2011 19:28:40
|
|
|
| Jaa. On kirjas ja nii on kaa. kuigi volti on selleks küll liiga palju pandud. voldi kruvisin ise maha ja see on okei. Kui peaks ikkagi fresh installi peale installima nagu juhendis. hetkel viskasin speedmode kernelile
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kureke
HV kasutaja
liitunud: 24.04.2011
|
20.08.2011 14:51:20
|
|
|
| Darky rom 10.2 soovitan ka proovida. Väga hea rom, kõik üleliigne on juba maha võetud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
21.08.2011 00:46:27
|
|
|
Krt unustage ära see Darky! Kas te ikka vaatate ka, mis ta rom teeb teie andmetega? Hoolimata sellest, et tegu on mingi "photoshop" romiga, te ei tea kunagi, mis saab teie salasõnadest jms asjadest. Olete selleks ikka valmis?
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
21.08.2011 13:00:42
|
|
|
| Darky on väheke imelik jah. Kellel Mobiil-ID pole, siis soovitan soojalt mõne MIUI peale panna(Galnet näiteks) või siis CM7. Ise kasutan hetkel Amestrist Speedmod k15i-T8 kerneliga http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1189676, MIUI ikoonid on nii nunnud lihtsalt :p
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.08.2011 14:42:32
|
|
|
õllekas, oled sa viimaseid MIUI või CM7 ise proovinud ? Viimati, kui ma proovisin, siis nendega Mobiili-ID ei toiminud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
21.08.2011 15:56:06
|
|
|
| Olen proovinud. Ei toimi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
22.08.2011 10:05:01
|
|
|
Selline küsimus, et mida ma seadetes muutma peaks, et ta appe iseenesest käima ei lööks? Nimelt kui task killeriga kõik maha võtan, on mingi aja möödudes ta mõned appid jälle käima pannud, wifi ja pakettandmeside on samal ajal kinni.
PS Teine laadimine tehtud ja akut 38% järel ning läheb 7 päev. Tel kasutatud põhiliselt hel jaoks ja mõni tund wifiga netis. On see normis aku vastupidavus? Appidest jooksevad pidevalt task killer, screen filter ja ilm.ee
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
22.08.2011 10:48:41
|
|
|
| hode kirjutas: |
Selline küsimus, et mida ma seadetes muutma peaks, et ta appe iseenesest käima ei lööks? Nimelt kui task killeriga kõik maha võtan, on mingi aja möödudes ta mõned appid jälle käima pannud, wifi ja pakettandmeside on samal ajal kinni.
PS Teine laadimine tehtud ja akut 38% järel ning läheb 7 päev. Tel kasutatud põhiliselt hel jaoks ja mõni tund wifiga netis. On see normis aku vastupidavus? Appidest jooksevad pidevalt task killer, screen filter ja ilm.ee |
Nii vähese kasutamise juures on ilmselt küll.
Kui mul ZTE Blade niisama seisis ilma kasutamata, siis kestis ka paar nädalat aku
Sihipärasse kasutamise (kõik nutika võimalused) puhul peab aku 1-2 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
22.08.2011 10:55:53
|
|
|
| hode, Milleks sa omale nii kalli telefoni ostsid kui kasutad seda ainult helistamiseks ja harva netis olemiseks? Selline aku kestvus on loomulikult hea.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
22.08.2011 14:45:19
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| hode, Milleks sa omale nii kalli telefoni ostsid kui kasutad seda ainult helistamiseks ja harva netis olemiseks? Selline aku kestvus on loomulikult hea. |
Selline on ainult hetkeseis, suuremaks kasutamiseks ikka läheb loomulikult. Nii kalli? Äkki mul pole kuhugi raha panna
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.08.2011 15:06:07
|
|
|
miks peab üldse koguaeg kõiki funktsioone kasutama? mõni asi võib ka selline olla mida vahest harva tarvis (GHz+ proset ju ka koguaeg täie laksuga ei tarbi, aga kui ikka tarvis läheb, siis hea kui olemas on ).
lisaks on kallimate telefonide koostekvaliteet hoopis teisest puust kui mid- või low-end omadel. mingit nagisevat käkki küll ei taha enam (6+ aastat vaid Samsungi kõrgema otsa fööne kasutanud).
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.08.2011 16:03:24
|
|
|
... vähemalt Samsungi droidiliste hulgas ma pole erilist kvaliteedierinevust märganud olenemata hinnaklassist, lihtsalt kallimad mudelid kasutavad võimekamat riistvara ja edevamaid lahendusi, kuid muus osas, nagu näiteks koostekvaliteet, pole praktiliselt mingit vahet
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.08.2011 16:24:57
|
|
|
ma omanud just non-droide ja seal küll vahe sees.
näiteks vanasti odav-sliderid vs minu omatud (D500, G600, INNOV8) oli erinevus ikka päris suur. odavad kasutasid plastsiine ja klapi liikumine muutus viletsaks väga ruttu (kui mu D500 oli juba 3a vana, siis ikka liikus paremini kui tutikas J700). pluss muidugi igast naginad.
tänapäevasematest: S5230 vs Wave - no comments ausaltöelda Wave-st tahedamat telefoni ei kujutagi ette (Al-unibody, ainult otsad plastist ja see ikka tugev, mitte mingi pehme jura).
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marguz
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2004
|
22.08.2011 23:50:52
|
|
|
Olen nädalake pisut arvutist eemal olnud, aga kõik teised mured peale Kies'i omade sain lahendatud, tänud siiski ka veel tagantjärgi postituste eest. Enam ka Kies'i ei vaja, sest tagusin oma kontaktid ükshaaval sisse tagasi.
Pigem jätkaks korraks erinevate droidide teemat. Nagu eespool mainitud sai, kasutasin korraks ka CM7't, aga üks viga, mis avastasin, oli AndroidMarketi puudumine. Kas keegi on selle püsiv kasutaja ehk ja oskab öelda kuidas seda muret lahendada võiks? Iseenesest peaks too olema uusim versioon üldse ehk siis 2.3.5 ?
Ning kas keegi tahab veel lisada Darky turvaaukude kohta, millest mõni postitus eespool mainitud oli?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
23.08.2011 00:43:39
|
|
|
| marguz kirjutas: |
Enam ka Kies'i ei vaja, sest tagusin oma kontaktid ükshaaval sisse tagasi. |
Miks sa google kontakte ei kasuta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
23.08.2011 11:41:39
|
|
|
| tsitaat: |
Ning kas keegi tahab veel lisada Darky turvaaukude kohta, millest mõni postitus eespool mainitud oli?
|
Näpuga näitama ei hakka, kuid loe natuke XDA'st Darky ja tema tegemiste kohta, siis hakkab ka mingi pilt ette tulema, kellega tegu on. No tal on jah oma fännklubi ja laialt tema ROM'ide kasutajaid, kuid algsed meetodid populaarsuse saavutamiseks pidid talle pea, et bänni xda'st kindlustama. Ma ei kujutagi ette, kes lõpuks tema eest seisis seal. Lisaks viimane saaga JVR FW'ga, mida samfirmware eksklusiivselt "by Darky" vahepeal reklaamis (tänaseks on need sealt ära korjatud).
Võib-olla on tegu lihtsalt vähe edevama skriptija ja photoshoppijaga, kuid esialgsed katsed nt DocRambone rom'e (jupikaupa) kopides oma nime all levitada - see pani tegelase renomee kohe paika. Eks see näitab ka seda, kui palju ta oskab asju sisulisest küljest näha ning sellest tulenevalt pole ma päris kindel tema (v tema kaaskondsete) tegevuste lõplikes eesmärkides.
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
24.08.2011 14:04:51
|
|
|
Lasin MIUI MCGv7.7 peale ja kujundasin kohe oma nägemuse järgi ära. Tulemus sai minu silmale täiuslik ja võiks arvata, et jäängi nüüd pikemalt selle ROM'i peale AGA see kuidas ta mu telefoni akut õgib on küll täielik party pooper Samas olen aru saanud, et kui tegemist oleks "battery drain bug'iga" siis peaks põhi voolutarbija olema "android system," aga mul nii ei ole. Siin on siis pildid öisest aku tarvitamisest:
Spoiler 
Mida see "Awake" seal näitab ja kas on normaalne, et ta öösel niivõrd tihti awake on? Emaili synci lülitasin ka nüüdseks välja, kõik teised syncid ja ühendused on juba algusest maha keeratud. Tegelikult võibolla selle kannataks isegi ära, et tal ühe ööga standby's mingi 12% läheb, aga see, et suhteliselt minimaalse kasutusega (seadetes surfamine, korraks wifi sisse lülitamine, et marketist midagi tõmmata jne) läheb poole tunniga juba mingi 15%, küll nüüd normaalne ei ole. Või nagu piltidelt näha, nende sama kahe pildi uploadimiseks kulus 4 minuti jooksul 2% akut.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
24.08.2011 15:14:14
|
|
|
mis monitor sellisel kujul inffi näitab?
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
24.08.2011 17:54:57
|
|
|
| Teiste ROM'ide kohta ei tea, kuna pole kunagi vajadust olnud aku kasutust jälgida, aga MIUI'l on sellised andmed igatahes "settings -> battery settings -> battery use" alt koheselt kättesaadav. Pildid on menüüpuuga võrreldes vales järjekorras - esimese pildi saab siis kui klikata teise pildi ülemise graafiku peale.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
26.08.2011 19:34:48
|
|
|
Avastasin mobla valgus meetril sellise asja, et valguse mõõtmine on tal imelik.
Kottpimedas on temal valgust 5LUX-i hämaras on 1000LUX-i ja valges kohas on 5000LUX-i mis on üsna võimatud numbrid. Sai kõrvale pandud Desire HD ja too näitas õigesti.
Kas see peabki nii olema või on andur vigane?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
27.08.2011 02:30:08
|
|
|
| Mis Desire HD näitas, et tema õigesti näitas võrreldes Samsungiga? Mida rohkem LUX-i seda heledam ka suuremad nubrid ju????
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
28.08.2011 10:28:34
|
|
|
desire näitas 600LUX-i nii nagu ka umbes olema pidi.
Just mida valgem on seda suurem lux. Aga 5000 LUX-i see on nii üle ere, et ei kujuta ette ka sellist valgust kusagil kodu tingimustes.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lampisjalg
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2008
|
01.09.2011 10:05:50
|
|
|
Tere,
Kas Galaxy S telefonil on võimalik kuidagi primaarset Google kontot muuta. Tahtsin sõbrale Skype installida ja panin oma konto. Seda enam eemaldada ei lase ilma factory reset-i tegemata, kuigi lisaisn ka uue konto, mille siis sõbrale tegime. Mõistus otsas.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
01.09.2011 10:44:51
|
|
|
| Mõtled, et marketis seda muuta? kus agil on küll konto muutmine jms.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lampisjalg
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2008
|
01.09.2011 11:06:23
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Mõtled, et marketis seda muuta? kus agil on küll konto muutmine jms. |
Üldse ära kustutada telefonist ja teine konto määrata primaarseks. Hilisemalt lisatut kontot laseb ära kustutada, aga esimese kohta jahub tehase seadete taastamisest.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
01.09.2011 11:17:35
|
|
|
Uurisin ka, et laseb ja ainult teise ära kustutada, aga esimest ei lase.
Googlist oled uurind?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lampisjalg
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2008
|
01.09.2011 11:53:07
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
Uurisin ka, et laseb ja ainult teise ära kustutada, aga esimest ei lase.
Googlist oled uurind? |
See oli esimene koht Aga eks siis peab factory reset-i ära tegema.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
02.09.2011 17:47:00
|
|
|
Kas kellelgi sellist probleemi ka on esinenud, et kui kellegagi rääkida siis onLIIGA kõvast teda kuulda ja vaiksemaks panna ei anna enam, aga volüümi saab juurde veel panna. Aga samas kui on kõlari peal siis on üsna vaikne, et kui ta istub autos hoidikus siis on liiga vaikselt.
Mingit repairi on sellisele asjale?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hki
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2001
|
04.09.2011 20:48:54
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
Kas kellelgi sellist probleemi ka on esinenud, et kui kellegagi rääkida siis onLIIGA kõvast teda kuulda ja vaiksemaks panna ei anna enam, aga volüümi saab juurde veel panna. Aga samas kui on kõlari peal siis on üsna vaikne, et kui ta istub autos hoidikus siis on liiga vaikselt.
Mingit repairi on sellisele asjale? |
Mu telefonil on ka see jama. Peal on 2.3.4. Aitab see, kui panna juba alustatud kõne ajal volüümi juurde ja siis uuesti alla. Kui keegi teab püsivat lahendust, siis andke teada.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
06.09.2011 08:52:29
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Tellisin omale sellelt samalt lingilt aku ära. eks annan teada kui see peaks kohale jõudma. |
Sain omale selle aku kätte.
Üllatus on hea....
Akus pole grammi voolu ka sees ja mobla seda ei tunnista.
Sain omale hunniku sitta ainult.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
12.09.2011 09:34:26
|
|
|
Jann1 - proovi mingi eraldi laadijaga talle vurts sisse ajada.
On keegi uut JVS softi ka proovinud? XDA'd lugedes paistab esmapilgul, et s***agi pole muutunud...
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
12.09.2011 12:13:42
|
|
|
Panin korraks peale, sittagi pole muutunud. Bluetooth klapid ikka ei autoconnecti. Tagasi Amestris 3.6.1 peale.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1258077
Muideks, keegi on kursis kas ma saaks GB bluetoothi Froyo vastu vahetada? Kui see on teostatav, siis millised failid ma peaks ROM-is vahetama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
12.09.2011 13:54:17
|
|
|
| ToTuMaN kirjutas: |
Jann1 - proovi mingi eraldi laadijaga talle vurts sisse ajada.
On keegi uut JVS softi ka proovinud? XDA'd lugedes paistab esmapilgul, et s***agi pole muutunud... |
Panin talle teise laqdijaga vunki juurde. Aga kui saab oma 3v kätte ja tester peale panna siis hakkab aku kohe kiires tempos end tühjaks laadima.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
12.09.2011 20:49:31
|
|
|
Sai ka siis Galaxy S (i9000) soetatud, igati tip-top telefon.
Ehk oskate soovitada mõnda väärt linki vms., mis aitaks lag fixi teha (gingerbread) ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
13.09.2011 13:01:52
|
|
|
| Ei tea mis viga aga viimasel ajal on mingi jama force close enamus asjad jooksevad kinni ja ei käivitu. jvp on peal. varem korduvalt seda kasutanud kuid pole jamasid olnud.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
13.09.2011 15:04:21
|
|
|
Keegi tihedam ROMivahetaja mõnda akusäästlikumat romi oskab soovitada? Kaks nädalat olen MIUI'ga vägikaigast vedanud (minimaalse kasutusega peab ikka iga õhtu laadima, kõik asjad pidevalt force-close'vad, aga muidu kuradi ilus ja mugav on ) Igatahes nüüd vahetasin 500mb neti piiramatu vastu ja tahaks andmeside ja kõik võimalikud syncid siis ka pidevalt sees hoida. Praeguse romiga sellise kasutuse juures üle poole päeva aku pidavuseks ei pakuks (pole veel muidugi proovinud ka.) Et siis ettepanekuid-soovitusi? Või peaksin hoopis igasugused aku kalibreerimised and what not ära proovima?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.09.2011 15:57:54
|
|
|
... hetkel kasutan seda:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=964672
... säästlikkuse, toimivuse ja funktsionaalsuse osas tundub olevat hea tasakaal samas, kiirus ja säästlikkus eriti käsikäes käia ei taha st. MIUI kiirust sa selle ROM'iga ei näe ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.09.2011 15:26:22
|
|
|
| Keegi juba I9000XXJVS 2.3.5 ka proovinud? Muljeid?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
14.09.2011 16:13:07
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Keegi juba I9000XXJVS 2.3.5 ka proovinud? Muljeid? |
Kas see on see gayogen mod voi mingi muu 2.3.5?
€: proovin vist kohe järele.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
14.09.2011 16:51:09
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda, kas tasub oodata, millal Kiesi kaudu saaks Galaxy SL uuendada 2.3.4 peale või tuleb flashida ise?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
14.09.2011 17:16:57
|
|
|
seda saad uuendada siis kui mitte ametlik 3.3.3 on vast väljas juba.
E: minul enam ei ühendu wifi selle 2.3.5 -ga peale rootimist.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
14.09.2011 17:21:23
|
|
|
mis kernelit kasutasid rootimiseks? insecurega oli vist probleeme.
endal pole küll ühtegi viga ilmnenud veel.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|