Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 92, 93, 94  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 17.08.2011 02:03:03 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
aunus, doh.gif mõnikord on lihtsalt valus tehnikavõõra inimese, kes enda arvates seda ei ole juttu lugeda... aga eks ise tead mis oma rahaga teed. Edit: Järele mõeldes nüüd, pigem tundub et tegemist on trolliga...
NeroEST, vanilla Oblivion jooksis mälu järgi @90fps average 8800GTX-ga mingis testis, siis kui 8800GTX välja tuli. icon_wink.gif

Mis sa arvad, et mingi ähmane am3 phenom on parem kui mingi kõvem 775 prose? Sa ikka ei tea asjadest mitte midagi. Isegi kõige kõvemad 775 tõmbavad koti pähe lihtsalt am3 prosedele või on sama jõudlusega kuigi on palju vanem tehnoloogia kui am3. Vana 775 klokib lihtalt üle am3 prosed. am3 on vanaaeg võibolla am3+ tõestab ennast kuigi räägitakse, et isegi need sandy brigdegeel alla jäävad. Intel is the best
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 02:28:04 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
Mis sa arvad, et mingi ähmane am3 phenom on parem kui mingi kõvem 775 prose? Sa ikka ei tea asjadest mitte midagi. Isegi kõige kõvemad 775 tõmbavad koti pähe lihtsalt am3 prosedele või on sama jõudlusega kuigi on palju vanem tehnoloogia kui am3. Vana 775 klokib lihtalt üle am3 prosed. am3 on vanaaeg võibolla am3+ tõestab ennast kuigi räägitakse, et isegi need sandy brigdegeel alla jäävad. Intel is the best



Kuid juhuks, kui keegi peaks su juttu tõsiselt võtma, siis:

Phenom II X4 980 Black Edition - €130
Intel Core 2 Quad Q9650 - €300

Täiesti võrdväärsed protsessorid: http://www.anandtech.com/bench/Product/49?vs=362

Intel is the best indeed.... icon_rolleyes.gif


viimati muutis LightsabeR 17.08.2011 02:30:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 02:31:54 vasta tsitaadiga

@Aunus. Kle ära ürita tark olla tehnika koha pealt, kui tulid küsima, kas 2011 aasta, eeldatavalt väga kõrgete tehniliste nõuetega mäng jookseb sujuvalt 8a vana raua peal. Nii lolli küsimust annab välja mõelda.

Mine trolli kuskil mujal tõesti.

*Keegi mode võiks tal suu kinni panna ja poste kustutada. Tahaks mängu kohta arutelu ja kui on tehnika alaseid küsimusi siis võiks olla ikka vähe reaalsemad probleemid ja spekulatsioonid. Mitte sulaselge trollimine või lollus.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 07:21:04 vasta tsitaadiga

Trollidele võiks omad erijärgud olla.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2011 07:48:06 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Trollidele võiks omad erijärgud olla.

ot:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/restricted_users.php otsi lõuapoolik icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 12:21:15 vasta tsitaadiga

Éxxon kirjutas:
Éxxon kirjutas:
Kust kõige parem preorderit oleks teha?
Vaja muidugi, et Eestisse ka saadetaks.

icon_rolleyes.gif

jt234 kirjutas:
siit näiteks.
Kunagi preorderisin GTA 4, tuli ilusti kohale.

Amazonis muidu odavam, aga palju Eestisse saatmise kulud kummalgi on?
http://www.amazon.co.uk/Elder-Scrolls-Skyrim-PC-DVD/dp/B004G5YW5Y/ref=pd_rhf_p_t_2
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 23:32:19 vasta tsitaadiga

2 Argonian'i screeni:

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuradi head näevad välja ikka.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 17.08.2011 23:35:20 vasta tsitaadiga

Sellest tuleb ikka 2011-2012 kõige eepilisem mäng. icon_eek.gif
Kahju, et mu risu nii lahja on icon_redface.gif
Huvitav kas siin foorumist on keegi mängusõpru ka leidnud, et kelle juures külas näiteks uhkemaid mänge mängimas saab käia?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2011 00:50:25 vasta tsitaadiga

aunus, Minu juurde võid vabalt mängima tulla... aa ei saa kah rasik - mul ju AMD prose
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 18.08.2011 00:53:14 vasta tsitaadiga

Sa elad liiga kaugel ka minust. Ja mul pole AMD vastu tegelikult eriti midagi aga kui ma tatt olin siis sõprade ees tuusasin alati inteliga ja tegin AMD rämedalt maha. Ja kui ma nüüd ostaks mingi AMD detaili siis saaksid nemad mind mõnitama hakata. Aga nagunii hetkel raha ei ole midagi ehitada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 18.08.2011 05:29:12 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
Sa elad liiga kaugel ka minust. Ja mul pole AMD vastu tegelikult eriti midagi aga kui ma tatt olin siis sõprade ees tuusasin alati inteliga ja tegin AMD rämedalt maha. Ja kui ma nüüd ostaks mingi AMD detaili siis saaksid nemad mind mõnitama hakata. Aga nagunii hetkel raha ei ole midagi ehitada.

OT:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.08.2011 09:03:11 vasta tsitaadiga

Ega lõuapoolikust vist enam palju puudu ei ole...

Keegi twiitis kuskil, et Skyrim kasutab Steamworksi.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 23.08.2011 14:18:44 vasta tsitaadiga

http://www.neoseeker.com/forums/52479/t1604973-whole-map-of-tamriel/
tsitaat:
Bethesda claims that the scale of the game is equal to twice the size of Great Britain:[1] around 487,000 square kilometers. The game world features over 15,000 towns, cities, villages, and dungeons for the player's character to explore. According to Todd Howard, an Elder Scrolls programmer, the game's sequel, The Elder Scrolls III: Morrowind, is 0.01% the size of Daggerfall, but it should be noted most of Daggerfall's terrain was randomly generated. Vvardenfell, the explorable part of Morrowind in the third game has 10 square miles (25.9 square kilometers).[2][3] The Elder Scrolls IV: Oblivion has approximately 16 square miles (41.4 square kilometers) to explore.

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2011 14:59:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Saan ma siis õieti aru?:

I - Kogu map?
II - High Rock & Hammerfell
III - Morrowind
IV - Cyrodiil
V - Skyrim

VI - Black Marsh?
VII - Valenwood?
VIII - Elsweyr?
IX - Summerset Isle?
X (~circa 2022) - Kogu map? icon_biggrin.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 23.08.2011 15:13:20 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

X (~circa 2022) - Kogu map? icon_biggrin.gif


In case, võib rahulikult 10 aastat mängumaailmast eemal olla ja see ära oodata:P

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 20:50:35 vasta tsitaadiga

ja announcitud, et dlc'd tulevad icon_neutral.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 27.08.2011 01:40:41 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
ja announcitud, et dlc'd tulevad icon_neutral.gif

Mis siin halba on? Oblivioni ja FO3 DLC-d olid ju enamjaolt raha väärt ja mõnusad, pealegi on Skyrimis niikuinii nii palju contenti, et ei tasu viriseda, et DLC-d ka plaanis on.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2011 01:51:55 vasta tsitaadiga

DLC'd tulevad nagunii, loomulikult plaanitakse sellised asjad juba varem tänapäeval ära (see ei pea tähenda, et automaatselt tõstetakse teatud osa asju mängust välja, aga üldiselt on need development plaanid üpris täpsed ja tihti tuleb teha otsuseid, et mis ei jõua täismängu). Kuigi osad dev'id kasutavad DLC'd suhteliselt kehvasti, siis tegelikult ei pea olema halva asjaga.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2011 09:21:48 vasta tsitaadiga

link :: default characters

icon_cool.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 29.08.2011 10:24:02 vasta tsitaadiga

Võta naine, tiri ta kaasa ja teeb sulle igapäev süüa icon_smile.gif
http://www.destructoid.com/max-interviews-matt-carofano-about-skyrim-210070.phtml

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 29.08.2011 10:38:15 vasta tsitaadiga

Tegemist SP mänguga.
Morrowind ja Oblivion said mängitud aastaid hiljem GOTYdena.
Küsimus on, et kas 129 naela CE eest praegu on väärt või pigem oodata aasta ning võtta siis juba GOTY...
Kiiret ju ei ole kui mäng hea on, on ta ka aasta-kahe pärast hea:)

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2011 11:06:41 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Saan ma siis õieti aru?:

I - Kogu map?
II - High Rock & Hammerfell
III - Morrowind
IV - Cyrodiil
V - Skyrim

VI - Black Marsh?
VII - Valenwood?
VIII - Elsweyr?
IX - Summerset Isle?
X (~circa 2022) - Kogu map? icon_biggrin.gif

Kunagi võiks tulla nii suur ja eepline TES, et kõik need oleks 1 SUUR maailm ja missioone igal pool icon_cool.gif
5000 tundi gameplayed icon_lol.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2011 11:16:16 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Saan ma siis õieti aru?:

I - Kogu map?
II - High Rock & Hammerfell
III - Morrowind
IV - Cyrodiil
V - Skyrim

VI - Black Marsh?
VII - Valenwood?
VIII - Elsweyr?
IX - Summerset Isle?
X (~circa 2022) - Kogu map? icon_biggrin.gif

Kunagi võiks tulla nii suur ja eepline TES, et kõik need oleks 1 SUUR maailm ja missioone igal pool icon_cool.gif
5000 tundi gameplayed icon_lol.gif


Kui kunagi jõuame punkti, kus graafikamootorid on niivõrd võimekad, et edasine areng on vaevumärgatav ning enamik arvuteid suudab ka veatult seda jooksutada... siis räägime asjast juba. icon_smile.gif

Siis võib tõesti rääkida väga suurte maailmade ehitamisest kuna selle peale võib kulutada rohkem aega ilma, et peaks muretsema vahepeal graafikamootori vananemise pärast jms teemadel. Kuigi reaalne töökulu ning ennustatav kasu võib ikka dikteerida, et see saab võimalik olema ainult suurfirmadele või suurte sponsorite olemasolul.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 29.08.2011 12:00:09 vasta tsitaadiga

Skyrimi suurused megamängud hakkavad minevikku jääma. Kõik, mis on pikemad, kui 40-50h, kvalifitseeruvad kui väga suured ning neid ei tasu toota kui sul just eriti kõva IP või fanclub ei ole. Alles hiljuti käis uudis, et mängud muutuvad üha lühemaks, kuna keskmise mänguri iga tõuseb ja vanemas eas on pere ja töö kõrvalt raske leida aega mängimiseks. Seega pigem arvan, et isegi Eldser Scrolls / Fallout suuruses mängud on välja suremas. Suurematest võib aint unistada.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 29.08.2011 12:02:05 vasta tsitaadiga

Kas jutu taha mingit statistikat kah näidata oleks? Mitte, et ma ei usuks, lihtsalt oleks huvitav lugeda.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 29.08.2011 12:40:25 vasta tsitaadiga

http://arstechnica.com/gaming/news/2011/04/the-incredible-shrinking-game-the-truth-of-game-length-in-the-modern-industry.ars
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2011 12:51:32 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
mängud muutuvad üha lühemaks, kuna keskmise mänguri iga tõuseb ja vanemas eas on pere ja töö kõrvalt raske leida aega mängimiseks.

Artiklit küll ei lugenud, kuid mulle tundub see loogika veidi vigane.

Mängu ei pea ju ühe istumisega läbi mängima. Alati saab ju save'ida ja hiljem jätkata. Pigem mängiks ühte head pika story'ga mängu, kui mitut lühikest, kus mõne tunniga lihtsakoeline story sul kurgust alla surutakse.

Eks siit tuleb muidugi mängu ärimeestele väike löök, sest siis ostavad mängurid vähem mänge, kuna neil kulub läbi tegemiseks rohkem aega. €60 eest 4 tunni pikkuse mängu müümine on palju tulusam, kui sama hinna eest 10 korda pikema mängu müümine.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 29.08.2011 13:42:49 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:

Eks siit tuleb muidugi mängu ärimeestele väike löök, sest siis ostavad mängurid vähem mänge, kuna neil kulub läbi tegemiseks rohkem aega. €60 eest 4 tunni pikkuse mängu müümine on palju tulusam, kui sama hinna eest 10 korda pikema mängu müümine.


ot:
Mitte, et ma tahaks siin mingit sõda alustada poolehoidjatega, kuid minu arust on probleemiks "casual" gamerid.

Ja minu arvates PC mängurid olid ja on seninin hardcore gamer'id, kellel on aega süvenemiseks ja mängimiseks. Ning nad ei kurda, et 6h nädalas mänguajaga neil mängu läbi tegemiseks 2 kuud läheb <- vastupidi, see on oodatud nähtus.

Casual gamerid aga tahavad palju, rohkem ja kohe.
Ja minu arvates tekkisid casual gamerid xbox360 tulekuga.
Ja probleem, mille ees me hetkel seisame, on see, et turg otsutsab.
Kuid 90% turust on casual gamer'id.
Ja kui >insert modern warfare müüginumber siia< mängurit ostavad 69€ eest 4-5h gameplayd siis millest me räägime?

Miks peaksid devvid rohkem vaeva nägema kui rahvas ise on nõus paska ostma?


madfury kirjutas:
Skyrimi suurused megamängud hakkavad minevikku jääma. Alles hiljuti käis uudis, et mängud muutuvad üha lühemaks, kuna keskmise mänguri iga tõuseb ja vanemas eas on pere ja töö kõrvalt raske leida aega mängimiseks.

Nõus, lihtsalt probleemiks ei ole keskmise mänguri vanuse tõus, vaid langus icon_wink.gif
AND meil on lihtslat mänge liiga palju. Aastas võiks olla 6-12 blockbuster AAA mängu ja kõik imo. 1 mäng per kuu või kaks. Ja sisu võiks vastavalt olla, et 1-2h päevas mängides alla kuuga mängu läbi ei tee näiteks.

Sry for the OT muidugi...
Keegi võiks siiski avaldada arvamust, kas ta hangib mängu kohe või ootab GOTY ära...

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 29.08.2011 13:48:23 vasta tsitaadiga

LightsabeR, Mina ei kirjutanud artiklit ega koostanud statistikat. Ma arvan, et asi on just selles, et inimene tahab tervet narratiivi kätte saada võimalikult kiiresti. Sellepärast 4tunnine cod ongi tulusam mäng kui 40tunninge rpg. Ehk siis kui pikale venitada, väsib ära, unustab, satub segadusse jne. Minul seda ei juhtu ja usun, et ka siinsed inimesed on piisavalt pika mäluga, et mäletada, mis eile juhtus mängus, kuid valdav(?) enamus vist on kuldkalakesed.

NeroEST, Skyrim on siiski day1 ost minu jaoks. Kindlasti on seal aspekte, mis mulle ei meeldi, kuid ma olen 100% kindel, et mäng jätab positiivse mulje. Pealegi, tõenäoliselt moditakse praht kiirest üle või välja. Kuna kindlasti tuleb ka kõvasti DLC-d, siis ma eraldi DLCsi ostma ei hakka ja kunagi ostan kuskilt ale käigus ka GOTY. Elder Scrollsi devile ei ole kahju kaks korda raha anda.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2011 14:20:19 vasta tsitaadiga

ot:
Eks see vist nii ole jah, paljud mängurid tänapäeval lihtsalt ei ole võimelised mängu süvenema ning ootavad pigem mingit action filmi taolist kiiret meelelahutust.

Siin üks artikkel sellel teemal: http://edition.cnn.com/2011/TECH/gaming.gadgets/08/17/finishing.videogames.snow/

tsitaat:
In fact, the attrition (or bounce rate) of video games is pretty pathetic. "What I've been told as a blanket expectation is that 90% of players who start your game will never see the end of it unless they watch a clip on YouTube," says Keith Fuller, a longtime production contractor for Activision.


Minu jaoks on see täiesti hämmastav. Ise teen küll kõvasti üle poolte mängudest läbi, mis mulle meeldivad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2011 16:04:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minu jaoks on see täiesti hämmastav. Ise teen küll kõvasti üle poolte mängudest läbi, mis mulle meeldivad.

Minu jaoks hämmastav, et jätad tegemata läbi mängu, mis sulle meeldib icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 29.08.2011 16:54:14 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Minu jaoks on see täiesti hämmastav. Ise teen küll kõvasti üle poolte mängudest läbi, mis mulle meeldivad.

Minu jaoks hämmastav, et jätad tegemata läbi mängu, mis sulle meeldib icon_smile.gif
ma pole nt. siiani bf bc2e singleplayerit käivitanud, kuigi mäng mulle hirmalt meeldib.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2011 18:39:38 vasta tsitaadiga

ot:
heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Minu jaoks on see täiesti hämmastav. Ise teen küll kõvasti üle poolte mängudest läbi, mis mulle meeldivad.

Minu jaoks hämmastav, et jätad tegemata läbi mängu, mis sulle meeldib icon_smile.gif

Mõni lihtsalt jääb pooleli, kuna tuleb mingi uus ja huvitav asi peale või siis lihtsalt tüdinen ära. Mõnikord panen mängu hiljem uuesti peale, et ära lõpetada. Näiteks Metro 2033 jäi pooleli, kuigi mäng meeldis. Eks kunagi läheb uuesti peale, näiteks siis, kui raudvara uuendan või kui Last Light välja tuleb.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.08.2011 03:52:28 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Minu jaoks on see täiesti hämmastav. Ise teen küll kõvasti üle poolte mängudest läbi, mis mulle meeldivad.

Minu jaoks hämmastav, et jätad tegemata läbi mängu, mis sulle meeldib icon_smile.gif

ot:
Minu jaoks on hämmastav, et inimesed ostavad igast saasta mida nad üldse läbi ei mängi icon_eek.gif

Ma tean, et ma olen erand selles osas aga mul on pmst most wanted list mängudest aasta alguses ja ma hangin kõik selles listis olevad mängud.Tavaliselt <10
Ja kui ma juba hangin, siis ma teen ka lõpuni läbi (tihtipeale mitu korda).Harva kui pean otseselt pettuma (see aasta nt Crysis 2).

Muidugi kui ma prooviks iga jumala mängu mis tuleb, siis vb oleks tõesti läbitegemisprotsent <30% icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2011 11:16:06 vasta tsitaadiga

"90% of players who start your game will never see the end of it " mind see statistika küll kuidagi imestama ei pane. ei ütleks, et omal asi päris nii hull on, kuid arvestades siiski, et nö. "proovin ära" ikka väga paljud välja tulevad mängud siis ega tõesti ei ole aega ega tahtmist kõike seda jura tõesti läbi mängima hakata. palju asju lendab peale üsna lühikest proovimist, mõni vajub lihtsalt unustusse kuna on nothing special, osad head mängud on veel sellised, mis tõesti natuke liiga pikaks venitatud...ja lõpuks jääbki suht väike protsent, mille päriselt läbi teen!
neid mänge, mida 2 korda läbi olen teinud, on vist ühe käe sõrmede peal kogu oma PC mängimise ajaloos icon_smile.gif aga vot seda enam paneb mõtlema kui erineva tasemega võib üks mäng olla...kui mõnda ei viitsi üle tunni, paari mängidagi ja teist mängid mitu korda.
see, et üritatakse väsimatult 69e eest 4h mängu müüa on muidugi ärimeestele suht oodatavalt kätte ka maksnud. ega ikka üks vähegi raha väärtust mõistev inimene ei kuluta küll sellist summat kui ta ei saa asja selgagi proovida icon_lol.gif

kas sellest skyrimist on oodata, et tuleb mingi epic 50h gameplay asi või?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2011 11:20:31 vasta tsitaadiga

30h kanti jääb main quest. täiesti piisav imo.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 30.08.2011 12:15:31 vasta tsitaadiga

30h main quest + sidequestid? Pole paha, pole üldse paha...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2011 12:34:34 vasta tsitaadiga

ja peaks ütlema, et näiteks oblivionis olid sidequestid mahukamad, kui main-questid imo. icon_smile.gif Oblivionis läks mul ühe tegelasega natuke üle 50h gameplay-d, et teha ära põhi lugu ja siis enamus side queste. Palju oli veel isegi avastamata ja ma olin alles lvl 16 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 30.08.2011 12:41:19 vasta tsitaadiga

Sandboxis on väga raske aega mõõta. Jah, main questline pikkust võid mõõta, kuid see on tavaliselt väike osa kogu mängust. Ma olen oblivioni mänginud sadu tunde, kuid see ei tee seda veel 100tunniseks mänguks. Mõelge seda kui minecrafti - seiklus on täpselt nii pikk, kui sa tahad, et see oleks icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2011 14:41:21 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
seiklus on täpselt nii pikk, kui sa tahad, et see oleks icon_smile.gif

Täpselt, see ongi sandbox mängude ilu icon_smile.gif

P.s. see kõlab nagu mingi kuulus tsitaat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 02.09.2011 11:29:43 vasta tsitaadiga

http://www.rockpapershotgun.com/2011/09/01/skyrim-preview/
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 02.09.2011 12:10:08 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
http://www.rockpapershotgun.com/2011/09/01/skyrim-preview/

Väga väga väga väga oossomm tekst.
Video on maha võetud tho...
Muusika minu kõrvadele:
"Dragon-questing, or whatever the hell it is that’s going on in the main story? Lots of fun, I’m sure. But me, I’m much more about my own interests, not the world’s. Primarily, that involves scouring dungeons for stuff and making more stuff out of it. Skyrim, I am very pleased to see, appears to have stuff in spades."
Täpselt nii ma seda mängu mängida tahakski.
Obliviongi sai 50+ h mänguaega, kuid mainstoryst kvaatchist kaugemale ei jõudnudki:D

Lead platform oli xbox360 sellel, et kui seda kasti peal mängida, siis other than community made content, millestki ilma ei tohiks jääda?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.09.2011 12:37:24 vasta tsitaadiga

Vaevalt jah. Juba räägiti, et esimene DLC'gi tuleb boxi peale kõieg pealt ja hiljem mujale.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Remos
HV vaatleja
Remos

liitunud: 04.09.2011




sõnum 05.09.2011 15:28:45 vasta tsitaadiga

Kuskilt ma lugesin, et Bethesda ei plaani teha DLC Fallout'i moodi, et väikeste modide mõõtu uus sisu, vaid ikka nagu TES seerias on tavaks - küllaltki suured expansion packid. Aga ma ei tea kindlalt kas see on tõsi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 15:45:11 vasta tsitaadiga

Remos, midagi Knights of the Nine sarnast?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 05.09.2011 15:46:15 vasta tsitaadiga

Peaasi et Deus Ex: HRi sugune day1 DLC ei ole, kus main plotist oli mingi missioon tehtud ühe DLC paki eksluusiviks. Nagu, wtf?
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Remos
HV vaatleja
Remos

liitunud: 04.09.2011




sõnum 05.09.2011 15:52:47 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Remos, midagi Knights of the Nine sarnast?


Ma pean silmas midagi Shiverling Isles sarnase suurust või noh Bloodmooni suurust,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 18:23:24 vasta tsitaadiga

Kas PC nõudmistest on kusagil juttu olnud? Ma olen kahtlaselt palju oletusi kuulnud selle mängu ümber, et nõuab mingit eriti püssi PC'd. Võimalik ka et ma interpreteerin jutte "Skyrimi jaoks ostan kõva arvuti" vähe valesti ja kõigil ongi arvutid Oblivioni ajast veel.
Ma olen hetkel veel veendunud, et mu i-5 ja HD6630'ga laptop veab selle mängu igasuguste probleemideta välja... Arvestades kuidas ta Witcher II jooksutab ja kui jõle Skyrim hetkel veel välja näeb.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 20:42:02 vasta tsitaadiga

Remos kirjutas:
Aah kirjutas:
Remos, midagi Knights of the Nine sarnast?

Ma pean silmas midagi Shiverling Isles sarnase suurust või noh Bloodmooni suurust,

Seda parem thumbs_up.gif

EvilKatarn, iseasi kui õiged need on:System Requirements

Spoiler Spoiler Spoiler

Rage ja BF3 peale tuleb ka vaikselt mõelda icon_cool.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2011 20:47:37 vasta tsitaadiga

Recommanded - GTX460 icon_cool.gif

Siis jookseb ehk isegi medium-high peal icon_smile.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 92, 93, 94  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.