Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.07.2011 00:23:33 vasta tsitaadiga

uus intervjuu :

http://www.youtube.com/watch?v=mDwPNdQYP5U&feature=youtu.be
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 20:20:00 vasta tsitaadiga

Box art
http://media.pcgamer.com/files/2011/07/RO2_DisplayBox_West_PR.jpg

System specs
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 24.07.2011 09:22:20 vasta tsitaadiga

Taustapilte!
http://www.heroesofstalingrad.com/ro2media/

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 25.07.2011 09:41:45 vasta tsitaadiga

Siin päris huvitav vöimalus testida kas arvutil on kiirust piisavalt eri mängude puhul:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 05:47:17 vasta tsitaadiga

Natuke infot RO2 squad süsteemi kohta (dev vastas foorumis küsimustele):


Q: What sort of size squads are we likely to see? I know we've seen on various media sources that there are 'fire teams' which seem to consist of about 4 people, however I don't know if that's a reliable source due to unknown casualties etc.

A: Squads in game reflect real-world organisation - so usually 8-10 people, broken up into "fireteams". Depending on mission, can be rifle team, assault team, MG team. You may see a separate sniper team, to reflect that snipers were not usually part of the squad makeup.

Q: Will the number of squads simply increase as you increase the size of the server?

A: As the number of players increases, so new squads will open up.

Q: Will the Class Limits be based off squads or the team as a whole? For example, could one squad have 3 MG42s and a Kar98k Scoped Sniper Rifle? (Not complaining if that is the case!)

A: The squads are set up by map, so the level designer can mess around with the composition of the force, to suit the map. So, one squad can be rifle-heavy, one can be assault-heavy.

Q: Will you be able to place yourself in a specific squad like the way Battlefield does it.

A: If you don't care about which squad you are in, you can just select by role and let the game stick you in a squad, or you can look at the open squads and choose a role within one you want to join.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 05:53:39 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 16:15:26 vasta tsitaadiga

Millal see lubatud beta tuleb või juba käib closed beta (mida fännid saavad mängida)?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2011 17:27:33 vasta tsitaadiga

Friends & Family beta käib juba paar kuud. Nädal tagasi algas clan beta. Tehti foorumisse post, et clan'id võivad application'eid saata. Mingi 3-4 tunni pärast pandi kinni ja dev ütles, et sai üle saja application'i. Seda ma ei tea, palju neist siis beta'sse said.

Eks see "trial" beta tuleb ikka ka, pakuks, et augusti keskel äkki. Sinna peaks kõik kes väga tahavad ikka suutma sisse saada. Samas päris open beta't minu teada ei tehta.


EDIT:

Poolakatel siis selline collectors edition:



- game 2xDVD
- T-Shirt
- mousepad
- leash
- movie "Enemy at gates"
- T-34/85 model
- PK or MAXIM ammo box


Eks näeb, kas mujal tuleb sama või on mingid erinevused ka.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 03.08.2011 14:40:26 vasta tsitaadiga

Nüüd saab Pre-Orderit teha!
http://store.steampowered.com/app/35450/

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 15:00:37 vasta tsitaadiga

naiss..... aga tahaks ennem käpad külge panna kui päris ostuks läheb!
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2011 20:44:02 vasta tsitaadiga

Vahet pole mis mängu eeltellid steamist, mütsi saad ikka kaasa icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 03.08.2011 21:08:18 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Vahet pole mis mängu eeltellid steamist, mütsi saad ikka kaasa icon_lol.gif

Mõtlemis ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2011 00:32:31 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Lovvi kirjutas:
Vahet pole mis mängu eeltellid steamist, mütsi saad ikka kaasa icon_lol.gif

Mõtlemis ?

Steam annab paljude mängudega TF2 mütsi kaasa
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 14:20:06 vasta tsitaadiga

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad Steam Key Pre-order - 26.99 EUR

http://www.g2play.net/store/Red-Orchestra-2-Heroes-of-Stalingrad-Steam-Key-Pre-order.html
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2011 16:00:24 vasta tsitaadiga

2 nädalat lükkub mängu release edasi. Uus release date on september 13.

http://www.heroesofstalingrad.com/faq/2-week-delay-to-13-sep/

Minu meelest igati õige otsus. Mida kauem nad endale aega võtavad, et betas mängu lihvida ja vigu parandada, seda parem saab release olema. Lisaks sellele jäi mulje, et beta tähtajad ei muutu vaid beta lihtsalt pikeneb. Nii et nende jaoks, kellel pre-order tehtud, ei muutu tegelikult midagi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 08.08.2011 22:32:48 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
naiss..... aga tahaks ennem käpad külge panna kui päris ostuks läheb!


+1

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 00:30:42 vasta tsitaadiga

http://www.greenmangaming.com/games/action/red-orchestra-2-heroes-of-stalingrad/ + kupong "SUNNY-SAVER-20PEC" ning tulemuseks on 19 eurot.

EDIT: just ostsin, läks 18.4 juurot ja mäng juba mu Stiimi kontol.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 11.08.2011 15:28:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi viitsiks täpsemalt seletada kuidas saan ostetud selle deluxe versiooni.(mul on ka olemas RO ostfront 41-45). Kahjuks omistan ainult visa electron kaarti (kas sellega yldse saab osta?)
Olen äärmislet suur käpard netist ostmise suhtes :( (inglis keel väga nörk).
Olen ette tänulik köigile kes vaevuvad vastama!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 11.08.2011 17:25:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://www.greenmangaming.com/games/action/red-orchestra-2-heroes-of-stalingrad/ + kupong "SUNNY-SAVER-20PEC" ning tulemuseks on 19 eurot.

EDIT: just ostsin, läks 18.4 juurot ja mäng juba mu Stiimi kontol.


Mäng ostetud sealt thumbs_up.gif

http://www.greenmangaming.com/?gmgr=ropinapo

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Digital Deluxe Edition 23,87.-

edit: Mingi kupong veel "10PEC-VOUCH-SURV1" aga minul see ei tööta ro2 mängu tellides.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 18:03:30 vasta tsitaadiga

Kust te neid kuponge leiate?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 11.08.2011 19:46:26 vasta tsitaadiga

No nii.Ostisn ikkagi steamist selle deluxe versiooni. Kas olen nüüd öieti aru saanud et millalgi saab ka beta versiooni sellega proovida?
(ärge saatke ingliskeelseid linkke)
Kas steamist tuleb millalgi mingi kood või kuidas see asi öieti käib. Vastake teadjad, vähe ajast maha jäänud mehele :).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 01:25:20 vasta tsitaadiga

Digital Deluxe versiooni omanikud saavad varsti betasse. Millal täpselt beta algab, pole veel teada (ma julgeks pakkuda, et paari nädala pärast). Mängu väljalaske kuupäev lükkus 30. augusti pealt 13. septembrile.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2011 16:51:34 vasta tsitaadiga

Oleks vaja kedagi, kes aitaks osta greenmangaming.com -ist
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 13.08.2011 17:26:36 vasta tsitaadiga

Soovitan osta otse steamist!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2011 17:36:37 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Oleks vaja kedagi, kes aitaks osta greenmangaming.com -ist

Täpsusta PS-i thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 13.08.2011 18:28:25 vasta tsitaadiga

Võtsin ka greenmangamingust selle -20% vauncheriga digital editioni 23 eurtsi eest icon_cool.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 17:05:59 vasta tsitaadiga

Uus trailer:

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 15.08.2011 18:12:24 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 21:22:33 vasta tsitaadiga

Sain ka siis lõpuks soetatud mängu.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 23:37:36 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Sain ka siis lõpuks soetatud mängu.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 16.08.2011 08:25:55 vasta tsitaadiga

Kust neid Vouchereid saab muidu? €23 poe iseenesest üldse palju.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 16.08.2011 09:51:44 vasta tsitaadiga

Sai esilehte ka muudetud veits.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 12:03:51 vasta tsitaadiga

Final Beta algab järgmine nädal:

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=fr&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.nofrag.com%2F2011%2Faou%2F18%2F38650%2F (prantsuse keelne artikkel, google translate'iga tõlgitud)

tsitaat:
I also asked Alan if the semi-private beta will start soon: they are next week, but prefer to announce the date the night before to ensure that players do not spend a sleepless night waiting for anything in the event that a problem of last minute.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 12:22:17 vasta tsitaadiga

Nice, kui mul pre-orderit tehtud ei ole, ega siis vist beetat proovida ei saa?

Tegelikult kunagi tegin läbi proxy ühest rootsi neti poest preorderi ära, ehk saadavad mingi koodi meilile!
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 12:36:40 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Nice, kui mul pre-orderit tehtud ei ole, ega siis vist beetat proovida ei saa?

Tegelikult kunagi tegin läbi proxy ühest rootsi neti poest preorderi ära, ehk saadavad mingi koodi meilile!

Digital Deluxe Pre-order peab olema, siis saad betasse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 15:06:51 vasta tsitaadiga

Küsin üle, et kas teil näitab ka steamis "Red Orchestra 2" nimena?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 15:33:50 vasta tsitaadiga

Steam ei tohiks veel suurt midagi näidata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 19.08.2011 17:55:50 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Küsin üle, et kas teil näitab ka steamis "Red Orchestra 2" nimena?
Jah


LightsabeR kirjutas:
Final Beta algab järgmine nädal:

http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=fr&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.nofrag.com%2F2011%2Faou%2F18%2F38650%2F (prantsuse keelne artikkel, google translate'iga tõlgitud)

tsitaat:
I also asked Alan if the semi-private beta will start soon: they are next week, but prefer to announce the date the night before to ensure that players do not spend a sleepless night waiting for anything in the event that a problem of last minute.
Saab uue arvuti järgi proovida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 20.08.2011 22:16:36 vasta tsitaadiga

Minul on deluxe ostettu ja steamis näen oma mängude reas Red Orchestra 2, aga seal loeb , et mäng ei ole veel avaldatud.

siin lisa piltte:

http://ve3d.ign.com/articles/news/61801/In-House-Red-Orchestra-2-Heroes-of-Stalingrad-Screenshots
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 16:32:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 16:49:58 vasta tsitaadiga

Ikka suht mööda see koomiks minu meelest. Mingit beta kuupäeva pole kunagi kusagil lubatud ja vaid 2 nädalane release date'i delay on ikka väga tühine aeg.

PS! Lovvi, HATS! icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 16:51:11 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Ikka suht mööda see koomiks minu meelest. Mingit beta kuupäeva pole kunagi kusagil lubatud ja vaid 2 nädalane release date'i delay on ikka väga tühine aeg.

PS! Lovvi, HATS! icon_razz.gif

Ma ei kurdagi, lihtsalt pidasin seda naljakaks.

Best hat simulator
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 22.08.2011 17:06:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
this 23 August was the Battle of Stalingrad
the German troops reach the suburbs of Stalingrad.

maybe the beta release will be this date ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Stalingrad


Lets wait and see......... monkey.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 23:52:51 vasta tsitaadiga

TotalBiscuit'i video üleval:


Link
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 23.08.2011 00:22:51 vasta tsitaadiga

Muhedad vennad icon_biggrin.gif
Ainus asi mis häirib on see et kuidagi jõle tühjad tunduvad mapid...selles mõttes et nagu pole eriti viitsitud random objekte teha...puud,põõsad,kastid,tünnid,autod jne.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 12:17:16 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-gameplay-red-orchestra/719542?

palju õhtu mappe tundub olevat, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 19:21:52 vasta tsitaadiga

Final beta algab 30. augusti paiku. Võib päeva või kaks edasi lükkuda.

http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=56818
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 20:01:52 vasta tsitaadiga

Ja ma juba lootsin enne kooli algust nolada seda mängu.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 21:52:07 vasta tsitaadiga

Lovvi, võta siis koolist vabaks, mõni mõis icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 23.08.2011 21:52:40 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Lovvi, võta siis koolist vabaks, mõni mõis icon_lol.gif

õpsile peab ju lilli viima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.