Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2011 21:03:10 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
Getomees gta4 jookseb hästi inteli 4ja tuumaste peal thumbs_up.gif Mine üle i5'le või veel parem i7'le ja laggi mured on lahendatud icon_smile.gif Kui prose on hea siis ülivõimast videokaarti ei taha. Näiteks i5/i7 + HD6870 1GB saaks juba päris normaalselt mängu tööle.

profiilimasinaga on hoolimata madalatest seadetest, fps ikka võrdlemisi madal kohati
võimalik, kui mingi võimekas nvidia kaart sees oleks, siis annaks parema tulemuse, kuna AMD kaardid on GTA puhul nõrgemad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 14.08.2011 21:16:02 vasta tsitaadiga

Vaata 1a.ee lehele.
http://www.1a.ee/special/pakkumised/?aid=6192903
i5+GT540 ja metallkorpus - Alla 600 euro.
http://www.1a.ee/special/pakkumised/asus_n53sv_soodne_voimas_sulearvuti/6190750/
i7+GT540 - pisut üle 700 euro.

Edit: Eelmine post võeti maha, võtke see ka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 14.08.2011 21:23:54 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:


krt asi loaderit 1.0.4.0 patchiga tööle ei saagi, crashib kohe, kui mäng on üles laetud icon_confused.gif icon_mad.gif
1.0.7.0'ga sai ilusti tööle, aga sellega on ICEenhanceril taevas punane thumbs_down.gif


Selleks on ju XLiveLess, sellel sisseehitatud asi-loader ja on just 1040 patchi jaoks mõeldud
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 21:24:39 vasta tsitaadiga

Asusel on mingi "game" seeria läppar kus oli vist i5 + nvidia 560. Kuigi see läheb hinnapiirist üle. Sellega vast kannataks juba asju mängida.

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID10/ASUS-G53SX-156-I5-2410M-6-750-GTX560-7H-G53SX-SZ064V-125589

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID10/ASUS-K53SV-SX145V-Brown-156anduot-HD-1366x768-LED-Intel-Core-i5-2410M-230GHz-125855

ainult uurima ja googeldama kas nad käravad kah. Asuse game seeria tundub reviewde järgi suht OK olevat. Aga selle teise kohta ei oska midagi kosta.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 21:28:08 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

profiilimasinaga on hoolimata madalatest seadetest, fps ikka võrdlemisi madal kohati
võimalik, kui mingi võimekas nvidia kaart sees oleks, siis annaks parema tulemuse, kuna AMD kaardid on GTA puhul nõrgemad


fps sul tõesti madal icon_neutral.gif aga sellise videoga laseks max medium seadetega icon_rolleyes.gif kui juba high'ga soov mängida siis võiks tõesti olla võimekas nvidia kaart icon_razz1.gif kuna gta4'jal on mingi asi amd ja ati'ga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 21:35:19 vasta tsitaadiga

Olen isegi Asuseid tähele pannud, kuid olen kuulnud ning tulnud jutuks paari asjatundjaga, et Asust siiski ei tasuks osta tema ebakvaliteetsuse tõttu vms. Samuti vaatasin nt selle Asus N53SV previewd ning klaviatuur tundus ka tõesti suht halb/ebakindel (vajutad ühte nuppu, siis terve klaviatuur läheb vajutusega kaasa). Samuti siiski nendel Dellidel, mida eelnevalt mainisin, on kvaliteetsemad korpused (alumiiniumist. Soovin, et läpakas peaks ikka vähemalt 3-4 aastat ka vastu). Lisaks ma väga pole kursis ka, kuidas komponendid üldse kokku sobivad Asusel?
Ma ei tea, väga seetõttu Asusele ei saa ma enam kindel olla, kui juba mitmed Asusele negatiivselt suhtunud, eriti veel ka asjatundjad. Samuti seda rohkem hakkasin nende jutte ka uskuma, kuna Asusel on väga soodsad hinnad.

//Sorry moded, et teema läheb veidike GTA 4-jast kõrvale, kuid siis küsiksin uuesti, mis peaks veidike teemasse minema:
tsitaat:
Mida te ütleksite i5 + GT525 1GB kohta?
Või siis i5 + Radeon HD 6630 1GB?

Kumb oleks parem ning kas nendega üldse läheks normaalselt tööle? (plaanis läpakas osta ning hetkel on listis nii Dell Vostro 3550 kui ka XPS 15, hinnapiir ~700€, seetõttu midagi paremat vist ei olegi neist videokaartidest kuskilt sellise hinnapiiriga saada).

Lisaks, juhul, kui kunagi hiljem ehk hinnapiir tõuseb, saaks ka parema XPS-le mõelda, ehk umbes 800€ eest, millel on i5 prose + 540 2GB video. Sooviks teilt teada, mis te ka sellest arvaksite?


viimati muutis Siim159 14.08.2011 21:40:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2011 21:41:47 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
libe kirjutas:


krt asi loaderit 1.0.4.0 patchiga tööle ei saagi, crashib kohe, kui mäng on üles laetud icon_confused.gif icon_mad.gif
1.0.7.0'ga sai ilusti tööle, aga sellega on ICEenhanceril taevas punane thumbs_down.gif


Selleks on ju XLiveLess, sellel sisseehitatud asi-loader ja on just 1040 patchi jaoks mõeldud
xliveless jookseb samuti kokku, proovisin kõik versioonid alates 0.94'st kuni viimaseni välja
samas sooviksin, et see live alles jääks, nagu ta ka viimase patchi puhul töötab -
tollel kasutan dsound.dll asiloaderit, kuid too ei toimi mingi nipiga 1.04 patchi puhul
Creat_1 kirjutas:
libe kirjutas:

profiilimasinaga on hoolimata madalatest seadetest, fps ikka võrdlemisi madal kohati
võimalik, kui mingi võimekas nvidia kaart sees oleks, siis annaks parema tulemuse, kuna AMD kaardid on GTA puhul nõrgemad


fps sul tõesti madal icon_neutral.gif aga sellise videoga laseks max medium seadetega icon_rolleyes.gif kui juba high'ga soov mängida siis võiks tõesti olla võimekas nvidia kaart icon_razz1.gif kuna gta4'jal on mingi asi amd ja ati'ga icon_biggrin.gif
see oli küll otsitud nurga all, kus fps madalaim, muidu sõitmisel andis enamvähem 30fps ära, isegi kui vehicle density 100 oli
lisaks on mul paar modi ka peal
ICEenhancer 1.25
Supreme Vehicle Conversion Pack -=140 vehicles=-
Ultimate Textures v2.0

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 14.08.2011 21:43:50 vasta tsitaadiga

libe, teie pilte vaadates tundub, et teil vist monitor kehvake ka kuidagi väga kehva graafika tundub piltide pealt sellise congfiga arvuti kohta.
Palju mul lootust on seda mängu mängida celeronD830 5900ultra 2gbvrm 160gb ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 21:46:57 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

Supreme Vehicle Conversion Pack -=140 vehicles=-

thumbs_up.gif Olengi midagi sellist otsinud.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 21:50:35 vasta tsitaadiga

aunus, sul ei ole mõtet igas mängu foorumis küsida, et kas see läheb tööle. Vaata mängu minimum ja recommended requirement-e icon_rolleyes.gif
E: info arvuti kohta pole ka kõige täpsem
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2011 21:54:43 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
libe, teie pilte vaadates tundub, et teil vist monitor kehvake ka kuidagi väga kehva graafika tundub piltide pealt sellise congfiga arvuti kohta.
Palju mul lootust on seda mängu mängida celeronD830 5900ultra 2gbvrm 160gb ?
selle vanarauaga sa ei saa seda mängu mängida icon_idea.gif
ja monitor ning screenshotid, ei ole omavahel kuidagi seotud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 14.08.2011 21:55:07 vasta tsitaadiga

Asi on selles, et youtubes olen näinud palju videoid kus mängitakse palju nõrgema konfiga ka keskpäraselt mänge mis tegelikult tehaseandmetest on märksa lahjemad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2011 22:03:39 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
Asi on selles, et youtubes olen näinud palju videoid kus mängitakse palju nõrgema konfiga ka keskpäraselt mänge mis tegelikult tehaseandmetest on märksa lahjemad.
sinu kaart on 2 põlvkonda vanem, kui nõutud miinimum - unusta ära
rääkimata ulmelahjast protsessorist, kui tööle saad, siis isegi screenshot liigub kiiremini

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 14.08.2011 22:04:44 vasta tsitaadiga

Aga ta siiski on parem kui kaks põlvkonda uuemat keskpärast kaarti või siis umbes sama perviga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 22:06:18 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
libe, teie pilte vaadates tundub, et teil vist monitor kehvake ka kuidagi väga kehva graafika tundub piltide pealt sellise congfiga arvuti kohta.

kas sa arvad, et ta pildistab fotokaga monitori pilti?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2011 22:17:21 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
Aga ta siiski on parem kui kaks põlvkonda uuemat keskpärast kaarti või siis umbes sama perviga.
ei
GeForce FX 5900 Ultra Core 450 MHz Memory 850 MHz 256-bit 27.2 GB/s Pixels per clock 8 DirectX 9.0
GeForce 7900 GS Core 450 MHz Memory 1.32 GHz 256-bit 42.2 GB/s Pixels per clock 20 DirectX 9.0c

videokaart on lahjem ning sinu protsessor võrreldes miinimumnõudega on mingi 6x nõrgem

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 14.08.2011 22:19:32 vasta tsitaadiga

Kas isegi siis poleks šanssi mängida kui 640x480 peal kõik kõige madalam ja fps kuski 25-30 ?
Demo ka vist asjal ei ole, et saaks proovida kuidas jookseks mu kastil ja niisama ju ostma ka ei hakka kana kotis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2011 22:21:42 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
Kas isegi siis poleks šanssi mängida kui 640x480 peal kõik kõige madalam ja fps kuski 25-30 ?
Demo ka vist asjal ei ole, et saaks proovida kuidas jookseks mu kastil ja niisama ju ostma ka ei hakka kana kotis.
ei ole võimalik


proovisin siis gta4 San Andrease modi pisut, tegin kopteriga väikese video ka
kui muidu autosid ei liigu, siis videos 2:40 paiku on näha, et mingid masinad sõidavad mööda jõge
mängus seda ei märganudki icon_biggrin.gif
ICE enhanceriga on pilt hoopis teist nägu, isegi low seades thumbs_up.gif
High seades liikus mingi 15-20fps, low seades 40fps, ilma enhancerita 60 piirajas


Link

_________________
☠


viimati muutis libe 14.08.2011 22:24:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 22:21:43 vasta tsitaadiga

Ei ja veel kord ei.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 22:40:34 vasta tsitaadiga

Minu post veidike ära vajunud. Oleks kena, kui saaks kiiremas korras tagasisidet, kuna sooviks peagi läpaka ära osta.
Siim159 kirjutas:
Mida te ütleksite i5 + GT525 1GB kohta?
Või siis i5 + Radeon HD 6630 1GB?

Kumb oleks parem ning kas nendega üldse läheks normaalselt see GTA 4 ICErehanceriga tööle? (plaanis läpakas osta ning hetkel on listis nii Dell Vostro 3550 kui ka XPS 15, hinnapiir ~700€, seetõttu midagi paremat vist ei olegi neist videokaartidest kuskilt sellise hinnapiiriga saada). On neil üldse oluline vahe?

Lisaks sooviks teada, et juhul, kui kunagi hiljem ehk hinnapiir tõuseb, saaks ka parema XPS-le mõelda, ehk umbes 800€ eest, millel on i5 prose + 540 2GB video. Seetõttu, mis te ka sellest videost arvaksite?


Tean, et on olemas ka mitmeid teisi odavamaid arvuteid paremate videokaartidega teistelt tootjatelt, kuid noh teate küll neid odavaid firmasi (esiteks korpus/klaviatuur ebakvaliteetne ja lõpetades halvemal juhul halvasti kinnitatud komponentidega või üldsegi ei ühildu jupid omavahel jm probleemid, mille tõttu ei või need odavfirma läpakad isegi paar aastat vastu pidada).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 22:44:37 vasta tsitaadiga

libe, Multyplayeris oled ka proovinud? Kui kõigil trainer ja see map oleks, leiaks korralikult tegevust!icon_razz.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 23:05:09 vasta tsitaadiga

Siim159, kui tegeled mängimisega siis oleks igaljuhul GT540 parem valik. Järgmisel kohal on HD6630 ning GT525 on nendest kõige lahjem.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2011 23:26:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Creat_1 kirjutas:
libe kirjutas:

profiilimasinaga on hoolimata madalatest seadetest, fps ikka võrdlemisi madal kohati
võimalik, kui mingi võimekas nvidia kaart sees oleks, siis annaks parema tulemuse, kuna AMD kaardid on GTA puhul nõrgemad


fps sul tõesti madal icon_neutral.gif aga sellise videoga laseks max medium seadetega icon_rolleyes.gif kui juba high'ga soov mängida siis võiks tõesti olla võimekas nvidia kaart icon_razz1.gif kuna gta4'jal on mingi asi amd ja ati'ga icon_biggrin.gif
see oli küll otsitud nurga all, kus fps madalaim, muidu sõitmisel andis enamvähem 30fps ära, isegi kui vehicle density 100 oli
lisaks on mul paar modi ka peal
ICEenhancer 1.25
Supreme Vehicle Conversion Pack -=140 vehicles=-
Ultimate Textures v2.0
ilma modideta ja koos selle vehicles modiga + ultimate texturesiga on mõlemal juhu FPS mõnuga 50-60fps vahel
seega vaid ICEenhaceri default seadistus tõmbab jubedalt kooma

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 15.08.2011 15:21:28 vasta tsitaadiga

Oskab keegi ölda mis pull on...windows xp-ga jooksid mõlemad nii gta4 kui eflc puhtalt medium settingutega ja nüüd kui windows 7-ga panna tööle on selline lag et paha hakkab, ka madalate seadetega.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008



Online
sõnum 15.08.2011 16:02:11 vasta tsitaadiga

tere kuidas seda peale panna saab ICEenhancer arvuti on AMD Athlon II X4 640 processor 3.0GHz 4.00GB ddr 3 mälu
1GB GTS 450 nivida video kaart

_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 16:12:17 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Oskab keegi ölda mis pull on...windows xp-ga jooksid mõlemad nii gta4 kui eflc puhtalt medium settingutega ja nüüd kui windows 7-ga panna tööle on selline lag et paha hakkab, ka madalate seadetega.


ehk sööb windows 7 rohkem süsteemi mälu ära ja nüüd on vähem op mälu saadaval mängule võrreldes eelnevaga.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 15.08.2011 16:30:41 vasta tsitaadiga

Võimalik aga hästi ei usu kuna ka medium/high ja low settingutega kakub mäng täpselt ühte moodi.
Proovisin kõik võimalikud compabiblity mode-d läbi siis veel need windows event logid panin disable ja ka high performance-i peale panin power optionsi alt...midagi ei muutunud.
Kahtlane värk. icon_rolleyes.gif

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 17:07:22 vasta tsitaadiga

kasutaja10 kirjutas:
tere kuidas seda peale panna saab ICEenhancer arvuti on AMD Athlon II X4 640 processor 3.0GHz 4.00GB ddr 3 mälu
1GB GTS 450 nivida video kaart

ReadMe-s on õpetus olemas, üks readme kehtib kõikidele arvuti-konfiguratsioonidele.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 18:39:17 vasta tsitaadiga

invension, mängus "clip capture" välja lülitatud?
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 15.08.2011 19:20:25 vasta tsitaadiga

Jep proovisin seda ka.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 19:49:09 vasta tsitaadiga

invension, mismoodi ta kakub? stabiilselt madal fps või kõigub palju? kõvaketas ei ragista samal ajal?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 15.08.2011 21:04:30 vasta tsitaadiga

Selline keskmiselt mingi 30...ja kui autoga sõitma hakkad siis on hullumaja nagu 10 fpsi oleks....kõvaketas ragistab nagu ikka igas mängus.
win7-ga on mingi teema...xp-ga jooksis nagu siidi mõlemad.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 21:25:50 vasta tsitaadiga

ma siiski prooviks suurema mälu hulgaga kui võimalik, või siis vaata mälu kasutust mängu ajal. ehk hakkab swappima eusa_think.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 21:28:45 vasta tsitaadiga

2gb rammi on loomulikult vähe icon_rolleyes.gif 4gb vähemalt!
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 22:23:09 vasta tsitaadiga

ainult mäng sööb 1,2-1,8gb
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 22:27:49 vasta tsitaadiga

kusjuures kui mälu rohkem masinas kui 4gb sööb ta ka rohkem, endal viskas mälu kasutuse üle 4gb puhtalt kokku (täpset väärtus ei mäleta)

aga õnneks mälu on jälle odavaks muutunud. 4gb võiks vähemalt game masinas olla. kui win 7 kasutuses siis juba ka 64bit os kuna muidu läheb osa mälu nn "raisku".

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 22:44:34 vasta tsitaadiga

Tänapäeval peab mänguril ikka min. 6-8gb masinas olema, alla selle on kuidagi väga nutune.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.08.2011 22:48:26 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Tänapäeval peab mänguril ikka min. 6-8gb masinas olema, alla selle on kuidagi väga nutune.
4gbga jooksevad kõik asjad peale gta IV, ei tea miks ma peaks raha kulutama lisa GBdele, selle raha eest saab korraliku hiire ja mati juba.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 22:48:40 vasta tsitaadiga

invension, kui ringi vaadates ja liikudes kõvaketas pidevalt ragisema hakkab siis on swappimise probleem ja tuleks vaadata mälumahu suurendamise poole.

samas, gta4 jookseb vabalt 2gb ram masinaga, nii low kui ka medium settingutel ja ei pruugi kasutada väga palju üle 1gb mälu, olenevalt windowsi versioonist (64 v 32 bit).
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 22:55:03 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
Tänapäeval peab mänguril ikka min. 6-8gb masinas olema, alla selle on kuidagi väga nutune.
4gbga jooksevad kõik asjad peale gta IV, ei tea miks ma peaks raha kulutama lisa GBdele, selle raha eest saab korraliku hiire ja mati juba.

Mulle meeldib kui masinal on alati jõudu piisavalt, et ei peaks peale iga release nuputama kas veab raud välja või mitte.
Ja korralik hiir+matt on kohustuslikus korras ammu-ammu olemas.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 15.08.2011 23:03:27 vasta tsitaadiga

1.3 kuskil sööb jah...kõik teised asjad jooksevad ilusti selle 2 gb mäluga dirt3,bc2 jne...ja kui olekski nö vähe siis peaks low peal asi paremini jooksma aga ei jookse.
arvangi et see 64bit ei meeldi talle.
sama masin...xp oli siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.08.2011 23:17:10 vasta tsitaadiga

64bit sobib GTA4'le ideaalselt thumbs_up.gif
lihtsalt ei ole pointi panna 64bit OS'i, kui sellel puudub absoluutselt igasugune vajadus

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 23:17:32 vasta tsitaadiga

ei saa mina seda icenhancerit tööle. 1.25 tirisin, peaks nagu 1.0.7.0 töötama, aga peale kopeerimist crashib mäng kohe alguses deski ilma veateateta. fuck it.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.08.2011 23:18:35 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
ei saa mina seda icenhancerit tööle. 1.25 tirisin, peaks nagu 1.0.7.0 töötama, aga peale kopeerimist crashib mäng kohe alguses deski ilma veateateta. <b>piix</b> it.
puhas mäng on sul?
plaadiversioon või steamist?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 23:21:37 vasta tsitaadiga

Xliveless ka ei aita?
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 23:26:34 vasta tsitaadiga

steami versioon. olen mingi 6 korda installinud, kopinud, ja maha võtnud kuna mäng siis katki.
xlivelessi proovisin (seda xlive dlli), käivitan launchgta, proovisin ka play offline, et äkki see - aga tutkit.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 23:28:22 vasta tsitaadiga

6-8gb rammu siis vajalik kui korralik prose ja video kah sees. muidu ei saa minuteada graafikatki selliseks keerata et mälu ära kuluks. aga jah 4gb pms oleks see piir mis võiks olemas juba olla kui uuemat ja mälu tahtvat mängu taguda. 64bit oss'il ainuke point siis kui 4gb või rohkem mälu. alla selle ei ole asjal mõtet.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 23:28:59 vasta tsitaadiga

Filelist on peal?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.08.2011 23:56:14 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
steami versioon. olen mingi 6 korda installinud, kopinud, ja maha võtnud kuna mäng siis katki.
xlivelessi proovisin (seda xlive dlli), käivitan launchgta, proovisin ka play offline, et äkki see - aga tutkit.
see iceenhancer töötab tavalise plaadiversiooni puhul ilma xliveta ja dsoundita ideaalselt

võimalik, et steami versioonil on vaja mingi file check maha võtta

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 03:01:29 vasta tsitaadiga

Tere,
Selline mure, et GTA IV san andreas mod ei hakka võimsama graafikakaardiga tööle. Nimelt on mul nvidia GT540M+ inteli integreeritud graafikakaardiga sülearvuti.
varem oli sama jama tavalise GTA iv'ga, kuid peale update, kus kadus rockstar social club ning mängu sai niiöelda otse käivitada, siis arvuti sai aru, et tuleb nvidiat kasutada, kuid san andrease modiga kasutab intelit ning see ei saa sellega hakkama.
Oskab äkki keegi aidata? olen proovinud erinevalt seda käivitada aga kasutab ikka intelit. Oleks väga tänulik lahenduse eest
Spoiler Spoiler Spoiler
tuli palju teksti, kuid ma kahtlustan, et lahendus võib väga kerge olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.