Getomees gta4 jookseb hästi inteli 4ja tuumaste peal Mine üle i5'le või veel parem i7'le ja laggi mured on lahendatud Kui prose on hea siis ülivõimast videokaarti ei taha. Näiteks i5/i7 + HD6870 1GB saaks juba päris normaalselt mängu tööle.
profiilimasinaga on hoolimata madalatest seadetest, fps ikka võrdlemisi madal kohati
võimalik, kui mingi võimekas nvidia kaart sees oleks, siis annaks parema tulemuse, kuna AMD kaardid on GTA puhul nõrgemad
_________________ ☠
krt asi loaderit 1.0.4.0 patchiga tööle ei saagi, crashib kohe, kui mäng on üles laetud
1.0.7.0'ga sai ilusti tööle, aga sellega on ICEenhanceril taevas punane
Selleks on ju XLiveLess, sellel sisseehitatud asi-loader ja on just 1040 patchi jaoks mõeldud
ainult uurima ja googeldama kas nad käravad kah. Asuse game seeria tundub reviewde järgi suht OK olevat. Aga selle teise kohta ei oska midagi kosta. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
profiilimasinaga on hoolimata madalatest seadetest, fps ikka võrdlemisi madal kohati
võimalik, kui mingi võimekas nvidia kaart sees oleks, siis annaks parema tulemuse, kuna AMD kaardid on GTA puhul nõrgemad
fps sul tõesti madal aga sellise videoga laseks max medium seadetega kui juba high'ga soov mängida siis võiks tõesti olla võimekas nvidia kaart kuna gta4'jal on mingi asi amd ja ati'ga
Olen isegi Asuseid tähele pannud, kuid olen kuulnud ning tulnud jutuks paari asjatundjaga, et Asust siiski ei tasuks osta tema ebakvaliteetsuse tõttu vms. Samuti vaatasin nt selle Asus N53SV previewd ning klaviatuur tundus ka tõesti suht halb/ebakindel (vajutad ühte nuppu, siis terve klaviatuur läheb vajutusega kaasa). Samuti siiski nendel Dellidel, mida eelnevalt mainisin, on kvaliteetsemad korpused (alumiiniumist. Soovin, et läpakas peaks ikka vähemalt 3-4 aastat ka vastu). Lisaks ma väga pole kursis ka, kuidas komponendid üldse kokku sobivad Asusel?
Ma ei tea, väga seetõttu Asusele ei saa ma enam kindel olla, kui juba mitmed Asusele negatiivselt suhtunud, eriti veel ka asjatundjad. Samuti seda rohkem hakkasin nende jutte ka uskuma, kuna Asusel on väga soodsad hinnad.
//Sorry moded, et teema läheb veidike GTA 4-jast kõrvale, kuid siis küsiksin uuesti, mis peaks veidike teemasse minema:
tsitaat:
Mida te ütleksite i5 + GT525 1GB kohta?
Või siis i5 + Radeon HD 6630 1GB?
Kumb oleks parem ning kas nendega üldse läheks normaalselt tööle? (plaanis läpakas osta ning hetkel on listis nii Dell Vostro 3550 kui ka XPS 15, hinnapiir ~700€, seetõttu midagi paremat vist ei olegi neist videokaartidest kuskilt sellise hinnapiiriga saada).
Lisaks, juhul, kui kunagi hiljem ehk hinnapiir tõuseb, saaks ka parema XPS-le mõelda, ehk umbes 800€ eest, millel on i5 prose + 540 2GB video. Sooviks teilt teada, mis te ka sellest arvaksite?
viimati muutis Siim159 14.08.2011 21:40:52, muudetud 2 korda
krt asi loaderit 1.0.4.0 patchiga tööle ei saagi, crashib kohe, kui mäng on üles laetud
1.0.7.0'ga sai ilusti tööle, aga sellega on ICEenhanceril taevas punane
Selleks on ju XLiveLess, sellel sisseehitatud asi-loader ja on just 1040 patchi jaoks mõeldud
xliveless jookseb samuti kokku, proovisin kõik versioonid alates 0.94'st kuni viimaseni välja
samas sooviksin, et see live alles jääks, nagu ta ka viimase patchi puhul töötab -
tollel kasutan dsound.dll asiloaderit, kuid too ei toimi mingi nipiga 1.04 patchi puhul
Creat_1 kirjutas:
libe kirjutas:
profiilimasinaga on hoolimata madalatest seadetest, fps ikka võrdlemisi madal kohati
võimalik, kui mingi võimekas nvidia kaart sees oleks, siis annaks parema tulemuse, kuna AMD kaardid on GTA puhul nõrgemad
fps sul tõesti madal aga sellise videoga laseks max medium seadetega kui juba high'ga soov mängida siis võiks tõesti olla võimekas nvidia kaart kuna gta4'jal on mingi asi amd ja ati'ga
see oli küll otsitud nurga all, kus fps madalaim, muidu sõitmisel andis enamvähem 30fps ära, isegi kui vehicle density 100 oli
lisaks on mul paar modi ka peal
ICEenhancer 1.25
Supreme Vehicle Conversion Pack -=140 vehicles=-
Ultimate Textures v2.0 _________________ ☠
libe, teie pilte vaadates tundub, et teil vist monitor kehvake ka kuidagi väga kehva graafika tundub piltide pealt sellise congfiga arvuti kohta.
Palju mul lootust on seda mängu mängida celeronD830 5900ultra 2gbvrm 160gb ?
aunus, sul ei ole mõtet igas mängu foorumis küsida, et kas see läheb tööle. Vaata mängu minimum ja recommended requirement-e
E: info arvuti kohta pole ka kõige täpsem
libe, teie pilte vaadates tundub, et teil vist monitor kehvake ka kuidagi väga kehva graafika tundub piltide pealt sellise congfiga arvuti kohta.
Palju mul lootust on seda mängu mängida celeronD830 5900ultra 2gbvrm 160gb ?
selle vanarauaga sa ei saa seda mängu mängida
ja monitor ning screenshotid, ei ole omavahel kuidagi seotud _________________ ☠
Asi on selles, et youtubes olen näinud palju videoid kus mängitakse palju nõrgema konfiga ka keskpäraselt mänge mis tegelikult tehaseandmetest on märksa lahjemad.
Asi on selles, et youtubes olen näinud palju videoid kus mängitakse palju nõrgema konfiga ka keskpäraselt mänge mis tegelikult tehaseandmetest on märksa lahjemad.
sinu kaart on 2 põlvkonda vanem, kui nõutud miinimum - unusta ära
rääkimata ulmelahjast protsessorist, kui tööle saad, siis isegi screenshot liigub kiiremini _________________ ☠
libe, teie pilte vaadates tundub, et teil vist monitor kehvake ka kuidagi väga kehva graafika tundub piltide pealt sellise congfiga arvuti kohta.
kas sa arvad, et ta pildistab fotokaga monitori pilti? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kas isegi siis poleks šanssi mängida kui 640x480 peal kõik kõige madalam ja fps kuski 25-30 ?
Demo ka vist asjal ei ole, et saaks proovida kuidas jookseks mu kastil ja niisama ju ostma ka ei hakka kana kotis.
Kas isegi siis poleks šanssi mängida kui 640x480 peal kõik kõige madalam ja fps kuski 25-30 ?
Demo ka vist asjal ei ole, et saaks proovida kuidas jookseks mu kastil ja niisama ju ostma ka ei hakka kana kotis.
ei ole võimalik
proovisin siis gta4 San Andrease modi pisut, tegin kopteriga väikese video ka
kui muidu autosid ei liigu, siis videos 2:40 paiku on näha, et mingid masinad sõidavad mööda jõge
mängus seda ei märganudki
ICE enhanceriga on pilt hoopis teist nägu, isegi low seades
High seades liikus mingi 15-20fps, low seades 40fps, ilma enhancerita 60 piirajas
Minu post veidike ära vajunud. Oleks kena, kui saaks kiiremas korras tagasisidet, kuna sooviks peagi läpaka ära osta.
Siim159 kirjutas:
Mida te ütleksite i5 + GT525 1GB kohta?
Või siis i5 + Radeon HD 6630 1GB?
Kumb oleks parem ning kas nendega üldse läheks normaalselt see GTA 4 ICErehanceriga tööle? (plaanis läpakas osta ning hetkel on listis nii Dell Vostro 3550 kui ka XPS 15, hinnapiir ~700€, seetõttu midagi paremat vist ei olegi neist videokaartidest kuskilt sellise hinnapiiriga saada). On neil üldse oluline vahe?
Lisaks sooviks teada, et juhul, kui kunagi hiljem ehk hinnapiir tõuseb, saaks ka parema XPS-le mõelda, ehk umbes 800€ eest, millel on i5 prose + 540 2GB video. Seetõttu, mis te ka sellest videost arvaksite?
Tean, et on olemas ka mitmeid teisi odavamaid arvuteid paremate videokaartidega teistelt tootjatelt, kuid noh teate küll neid odavaid firmasi (esiteks korpus/klaviatuur ebakvaliteetne ja lõpetades halvemal juhul halvasti kinnitatud komponentidega või üldsegi ei ühildu jupid omavahel jm probleemid, mille tõttu ei või need odavfirma läpakad isegi paar aastat vastu pidada).
profiilimasinaga on hoolimata madalatest seadetest, fps ikka võrdlemisi madal kohati
võimalik, kui mingi võimekas nvidia kaart sees oleks, siis annaks parema tulemuse, kuna AMD kaardid on GTA puhul nõrgemad
fps sul tõesti madal aga sellise videoga laseks max medium seadetega kui juba high'ga soov mängida siis võiks tõesti olla võimekas nvidia kaart kuna gta4'jal on mingi asi amd ja ati'ga
see oli küll otsitud nurga all, kus fps madalaim, muidu sõitmisel andis enamvähem 30fps ära, isegi kui vehicle density 100 oli
lisaks on mul paar modi ka peal
ICEenhancer 1.25
Supreme Vehicle Conversion Pack -=140 vehicles=-
Ultimate Textures v2.0
ilma modideta ja koos selle vehicles modiga + ultimate texturesiga on mõlemal juhu FPS mõnuga 50-60fps vahel
seega vaid ICEenhaceri default seadistus tõmbab jubedalt kooma _________________ ☠
Oskab keegi ölda mis pull on...windows xp-ga jooksid mõlemad nii gta4 kui eflc puhtalt medium settingutega ja nüüd kui windows 7-ga panna tööle on selline lag et paha hakkab, ka madalate seadetega. _________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
tere kuidas seda peale panna saab ICEenhancer arvuti on AMD Athlon II X4 640 processor 3.0GHz 4.00GB ddr 3 mälu
1GB GTS 450 nivida video kaart _________________ good day
Oskab keegi ölda mis pull on...windows xp-ga jooksid mõlemad nii gta4 kui eflc puhtalt medium settingutega ja nüüd kui windows 7-ga panna tööle on selline lag et paha hakkab, ka madalate seadetega.
ehk sööb windows 7 rohkem süsteemi mälu ära ja nüüd on vähem op mälu saadaval mängule võrreldes eelnevaga. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Võimalik aga hästi ei usu kuna ka medium/high ja low settingutega kakub mäng täpselt ühte moodi.
Proovisin kõik võimalikud compabiblity mode-d läbi siis veel need windows event logid panin disable ja ka high performance-i peale panin power optionsi alt...midagi ei muutunud.
Kahtlane värk. _________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Selline keskmiselt mingi 30...ja kui autoga sõitma hakkad siis on hullumaja nagu 10 fpsi oleks....kõvaketas ragistab nagu ikka igas mängus.
win7-ga on mingi teema...xp-ga jooksis nagu siidi mõlemad. _________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
ma siiski prooviks suurema mälu hulgaga kui võimalik, või siis vaata mälu kasutust mängu ajal. ehk hakkab swappima _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
kusjuures kui mälu rohkem masinas kui 4gb sööb ta ka rohkem, endal viskas mälu kasutuse üle 4gb puhtalt kokku (täpset väärtus ei mäleta)
aga õnneks mälu on jälle odavaks muutunud. 4gb võiks vähemalt game masinas olla. kui win 7 kasutuses siis juba ka 64bit os kuna muidu läheb osa mälu nn "raisku". _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
invension, kui ringi vaadates ja liikudes kõvaketas pidevalt ragisema hakkab siis on swappimise probleem ja tuleks vaadata mälumahu suurendamise poole.
samas, gta4 jookseb vabalt 2gb ram masinaga, nii low kui ka medium settingutel ja ei pruugi kasutada väga palju üle 1gb mälu, olenevalt windowsi versioonist (64 v 32 bit).
Tänapäeval peab mänguril ikka min. 6-8gb masinas olema, alla selle on kuidagi väga nutune.
4gbga jooksevad kõik asjad peale gta IV, ei tea miks ma peaks raha kulutama lisa GBdele, selle raha eest saab korraliku hiire ja mati juba.
Mulle meeldib kui masinal on alati jõudu piisavalt, et ei peaks peale iga release nuputama kas veab raud välja või mitte.
Ja korralik hiir+matt on kohustuslikus korras ammu-ammu olemas.
1.3 kuskil sööb jah...kõik teised asjad jooksevad ilusti selle 2 gb mäluga dirt3,bc2 jne...ja kui olekski nö vähe siis peaks low peal asi paremini jooksma aga ei jookse.
arvangi et see 64bit ei meeldi talle.
sama masin...xp oli siis:
ei saa mina seda icenhancerit tööle. 1.25 tirisin, peaks nagu 1.0.7.0 töötama, aga peale kopeerimist crashib mäng kohe alguses deski ilma veateateta. fuck it. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
ei saa mina seda icenhancerit tööle. 1.25 tirisin, peaks nagu 1.0.7.0 töötama, aga peale kopeerimist crashib mäng kohe alguses deski ilma veateateta. <b>piix</b> it.
puhas mäng on sul?
plaadiversioon või steamist? _________________ ☠
steami versioon. olen mingi 6 korda installinud, kopinud, ja maha võtnud kuna mäng siis katki.
xlivelessi proovisin (seda xlive dlli), käivitan launchgta, proovisin ka play offline, et äkki see - aga tutkit. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
6-8gb rammu siis vajalik kui korralik prose ja video kah sees. muidu ei saa minuteada graafikatki selliseks keerata et mälu ära kuluks. aga jah 4gb pms oleks see piir mis võiks olemas juba olla kui uuemat ja mälu tahtvat mängu taguda. 64bit oss'il ainuke point siis kui 4gb või rohkem mälu. alla selle ei ole asjal mõtet. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
steami versioon. olen mingi 6 korda installinud, kopinud, ja maha võtnud kuna mäng siis katki.
xlivelessi proovisin (seda xlive dlli), käivitan launchgta, proovisin ka play offline, et äkki see - aga tutkit.
see iceenhancer töötab tavalise plaadiversiooni puhul ilma xliveta ja dsoundita ideaalselt
võimalik, et steami versioonil on vaja mingi file check maha võtta _________________ ☠
Tere,
Selline mure, et GTA IV san andreas mod ei hakka võimsama graafikakaardiga tööle. Nimelt on mul nvidia GT540M+ inteli integreeritud graafikakaardiga sülearvuti.
varem oli sama jama tavalise GTA iv'ga, kuid peale update, kus kadus rockstar social club ning mängu sai niiöelda otse käivitada, siis arvuti sai aru, et tuleb nvidiat kasutada, kuid san andrease modiga kasutab intelit ning see ei saa sellega hakkama.
Oskab äkki keegi aidata? olen proovinud erinevalt seda käivitada aga kasutab ikka intelit. Oleks väga tänulik lahenduse eest
Spoiler
Sülearvuti on high perfomance peal, default graphic processoriks on pandud nvidia, proovisin isegi ühendada full hd telekaga, et äkki siis paneb nvidia tööle, kuid siis ka ei hakanud( kuigi varem ma sain ka tavalise gta iv nii tööle.)
tuli palju teksti, kuid ma kahtlustan, et lahendus võib väga kerge olla
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.