Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Saksamaa, Suurbritannia ja USA jäävad Nokia N9st ilma märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 11:59:58 Saksamaa, Suurbritannia ja USA jäävad Nokia N9st ilma vasta tsitaadiga

link :: GSMarena


Me saame aru, et N9 näol ei ole tegemist võib-olla kõige levinuma liigi esindajaga (esimene ja ühtlasi viimane MeeGo-telefon Nokia leerist) ning ehk pole ka tema tulevik niivõrd selge, kui peatsetel Microsofti operatsioonisüsteemi jooksutavatel sõsaratel, kuid kuidas see õigustab telefoni tähelennu lühendamist juba eos, jääb meile müstikaks. Sellele vaatamata on ettevõte oma seisukoha võtnud ning see on järgnev — Nokia N9 ei tule müügile kolmes riigis, milleks on Saksamaa, Suurbritannia ning Ameerika Ühendriigid.

Kui kolm suurt turgu kaardilt niisama lihtsalt eemaldada, jääb selgusetuks, mis üldse on N9 müügi motiivid ning millistel turgudel loodetakse läbimurret näha. Ja ärgem saa siinkohal asjast valesti aru — meile meeldib see, mida oleme siiani N9 kohta näinud ja kuulnud ning me oleme enam kui kindlad, et korraliku arendustöö tulemusel oleks MeeGol potentsiaali rohkem kui küll, kuid säärased üllatavad otsused jätavad meile miskipärast väga halva maigu suhu.

Allikas: Kahvel

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marek
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2002




sõnum 13.08.2011 18:16:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kuid kuidas see õigustab telefoni tähelennu lühendamist juba eos, jääb meile müstikaks.


Elopi eelmine ametikoht ütleb ju kõik, pole mingit müstikat, kõik foorumid kisasid sellest pärast Elopi "taevas kukub alla" hüsteeriat ja MS kokkulepet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.08.2011 21:25:42 vasta tsitaadiga

Pigem ehk on hoopis tegu sellega, et valmistatakse turgu ette "Windows-telefonidega üle ujutamiseks".

Teema pealkiri igatahes viitab sellele:
Compal on track to start shipping 2 Million Windows Phones to Nokia in September.
Teema link: http://www.mobiletechworld.com/2011/08/12/compal-on-track-to-start-shipping-2-million-windows-phones-to-nokia-in-september/
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2011 21:28:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pigem ehk on hoopis tegu sellega, et valmistatakse turgu ette "Windows-telefonidega üle ujutamiseks".

Seeaeg kui Nokia turgu uleujutamiseks ette valmistab.... On see juba teiste tootjate poolt üle ujutatud. Nokia ei ole juba ammu püha lehm ja loodus tühja kohta ei salli.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.08.2011 00:27:24 vasta tsitaadiga

Pigem tundub Nokia-Microsofti-poolne, massiline telefonide turulepaiskamine väga õigel ajal olevat, kuna kõik suured Androidi tootjad on praegu Applega Suures Patendisõjas icon_biggrin.gif ning seda sõda võidab praegu igatahes (agressori nime saanud) Apple.

Ja vaevalt on neil, löögi all olevatel, firmadel aega pöörata tähelepanu sellele turuvallutusele, mida Nokia ja Microsoft omavahel koos plaanivad.
--------------------------
Musta huumori poole pealt, et küll see Apple-Politsei peagi ukse taha ilmub ja kõigilt Android-telefonide omanikelt Android-telefonidest loobumist nõuab. icon_smile.gif
--------------------------
Edit: Tundub, et nii see lähebki, nagu paar rida eespool ennustasin, et "vanad sõbrad icon_smile.gif Microsoft ja Apple" üritavad Androidi leviareaali vähendada ja et siis endi produktidega seda, "vabanenud auku" täita.

Paar märksõna:
1. Apple võidab pantendi-lahingud Samsungiga ja sellega keelatakse, momendil ajutiselt samsungi telefonide müük.
- sellest on uudiste kõrvalteemas maa- ja - ilm juttu.
2. Apple kavatseb oma uue iPhone välja tuua, erinevatel andmetel, alates 07. september.
- Üks näidislink: http://www.cio-today.com/story.xhtml?story_id=030003O0IDPC
3. Ja Nokia+Microsoft teevad saladuslikke vangerdusi ja lubavad Windows Phone välja tuua juba 1-2-l septembril.

4. Ja siis neljandaks Microsofti ideekuvand müüa aastas 100 miljonit Mobile Phonet.
Link ise: http://www.techspot.com/news/44716-microsoft-the-dream-is-to-sell-100-million-windows-phones-per-year.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 08:48:37 vasta tsitaadiga

Nokiast on küll veidi kahju, et ta ennast niimoodi maha müüs, kuid see kahjutunne ei too mind kuidagi lähemale Windowsi telefonile. Nüüd kui ma olen Androidi proovida saanud, siis pigem ostan selle telefoni selleks, et Androidiga üle lasta. Kuna tegemist on vabavaraga, siis ei ka see OP-süsteem kuhugi, pigem levib veelgi edulisemalt, sest rahvale meeldib trelle murda.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2011 10:58:41 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Nokiast on küll veidi kahju, et ta ennast niimoodi maha müüs, kuid see kahjutunne ei too mind kuidagi lähemale Windowsi telefonile. Nüüd kui ma olen Androidi proovida saanud, siis pigem ostan selle telefoni selleks, et Androidiga üle lasta. Kuna tegemist on vabavaraga, siis ei ka see OP-süsteem kuhugi, pigem levib veelgi edulisemalt, sest rahvale meeldib trelle murda.

Vabavara võib olla, aga kui on kasutatud mõnda patendi all olevat asja, siis taob selle tootja kinni või korjab müügilt.
Arvestades millist jama Apple hetkel kokku keerab, siis tulevik on päris huvitav.
N9 juures on edu kärpijaks ka pigem hind.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 12:11:46 vasta tsitaadiga

Elop lihtsalt teab, et wp7 pole n9'le vääriline vastane ning seetõttu ei lase neil suurematel turgudel otse omavahel võitlusesse minna kartes uue leivaisa pahandamist
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 12:37:00 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Pigem tundub Nokia-Microsofti-poolne, massiline telefonide turulepaiskamine väga õigel ajal olevat, kuna kõik suured Androidi tootjad on praegu Applega Suures Patendisõjas icon_biggrin.gif ning seda sõda võidab praegu igatahes (agressori nime saanud) Apple.
Ma küll nii kindel pole et hammustatud õun selle sõja võidab. Ise nad ju endale juppe ei tooda. Ühel hetkel juppidest ilma jäävad või peavad ulme hindadega endale ostma... icon_rolleyes.gif Tundub nagu rohkem endale augu kaevamisena hetkel.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.08.2011 12:56:00 vasta tsitaadiga

Aga seda võib lisada küll, et kui Microsofti konkurendid Apple ja Google oma op-süsteemide (Apple’s iOS 5, Google’s Android Ice Cream Sandwich) väljatuleku oktoobrisse edasi lükkavad, siis on MS ikka "kõvasti või sees" terve kuu aega.

PS. Ehk peaks keegi isegi Küsitluse ka teemasse lisama, et kes neist kolmest siis edukas on ja turuosa võidab ning mis firma turul kaotajaks jääb.
---------------------------------
Igatahes suurem turuosade ümberjagamine tõenäoliselt toimub päris kindlasti.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 12:58:25 vasta tsitaadiga

Mis otsast WP7 ees on kui nende os'il on puudu terve koorem feature mis teistel juba aastaid eksisteerinud?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 14.08.2011 13:07:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
....... Nokia N9 ei tule müügile kolmes riigis, milleks on Saksamaa, Suurbritannia ning Ameerika Ühendriigid. .......

Kas Austraalias siis tuleb see Nokia N9 müügile, loodetavasti mitte, arvata võib, et müüki mitte lubamise põhjusteks on mõned puudu olevad patendid. Nokia üleminek Windows OP-süsteemile tundub samuti olevat patentide pärast, et oleks nutitelefone edaspidi võimalik müüja ja ei peaks pidevalt patentide pärast Apple, Microsofti, Oracle ja mõne muu tootjaga maad jagama.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 13:11:31 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Nokia üleminek Windows OP-süsteemile tundub samuti olevat patentide pärast
Üsna kindlasti mitte. eil on telefnide rauale kõvasti eam patete kui kõigil teistel kokku ja tahtmise korral võiks ta nad kõik kukele saata. Lisaks kui nad tõesti oleks tahtnud minimeerida patentide probleeme oleks nad läinud mõne suurema tegijaga mitte MSiga
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 14.08.2011 13:15:00 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
....... Lisaks kui nad tõesti oleks tahtnud minimeerida patentide probleeme oleks nad läinud mõne suurema tegijaga mitte MSiga

Kes see Microsoftist OS_ide tegemisel suurem tegija on

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 13:16:18 vasta tsitaadiga

mis puutub desktop-win mobiilseadmetesse? Lõviosa mobiilides kassutatavatest UI ja input võtetest on juba ammuilma kellegi teise kui MS'i poolt patenteeritud
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 14.08.2011 13:28:46 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
mis puutub desktop-win mobiilseadmetesse? Lõviosa mobiilides kassutatavatest UI ja input võtetest on juba ammuilma kellegi teise kui MS'i poolt patenteeritud

Lõviosa on Nokia enda käes + Microsoft, Apple ju oma iOS_i teistele kasutada ei annaks, nii-et valikut eriti pole peale Windows_i

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 13:32:04 vasta tsitaadiga

sa alahindad google'i patendi portfoliot.

Jah, ten et nad okiaga esimeses ringis kkkuleppele ei saanud kuid oleks nad tõesti patentide pärast muretsenud ja mitte MS'i miljardite järgi jooksnud oleks ad seda rada edasi ajanud

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atss
HV vaatleja
atss

liitunud: 08.09.2002




sõnum 14.08.2011 13:55:23 vasta tsitaadiga

HTC maksab 5$ MS-ile iga android telefoni pealt ja nokia saab iga iPhone pealt 10$
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 14.08.2011 18:29:44 vasta tsitaadiga

Eks nokia täidab MS käsku.

MS puhub kindlasti Nokiale uue elu sisse. Nokia on viimased 10 aastat olnud täielik saast ning ainult kõlvanud naela seina toksimiseks või inimese surnuks viskamiseks.
Kes mäletab. kui MS tuli XBox turule ning praegu vaadates tema edu on ikka kõva sõna. Täiesti arvestav ning tõsine konkurents konsoolide turul.

Nokia pole ammu juba tõsiselt võetav mobiilide turul. Vanasti tootis häid telereid ning sateliit- tehnikat aga nad vist lõpetasid kõik nende tootmise juba ammu.
Ei ole mõtet Saksa turule paisata sellist mobiili, mis jääb konkurentidele alla ning raha ilmaasjata raisata. Parem juba natuke oodata ning tulla turule MS üllitusega.
Sest turule paiskamine ja reklaamimine maksab juba kena kopsaka summa. lihtsam on visata seda mobiili turgudele mis poel tõsiselt võetavad ning kus reklaamile kulutama ei pea.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 18:45:34 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Kes mäletab. kui MS tuli XBox turule ning praegu vaadates tema edu on ikka kõva sõna. Täiesti arvestav ning tõsine konkurents konsoolide turul.
... kuid senii pole nad suutnud summaarselt enterntainment haruga plussi jõuda.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 14.08.2011 19:06:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Andium kirjutas:
Kes mäletab. kui MS tuli XBox turule ning praegu vaadates tema edu on ikka kõva sõna. Täiesti arvestav ning tõsine konkurents konsoolide turul.
... kuid senii pole nad suutnud summaarselt enterntainment haruga plussi jõuda.


Küll jõuavad. Neil veelgi muid asju millega pole plussi jõudnud. Nii kaua kui neil raha külluses nad jätkavad selle põletamist.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 19:08:10 vasta tsitaadiga

Justnimelt põletavad raha, müüvad asju alla omahinna ning korraldavad meeletult kalleid promosid, soodukaid ja reklaamikampaaniaid et turule sisse süüa mitte ei võta teisi ette ausa konkurentsiga
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atss
HV vaatleja
atss

liitunud: 08.09.2002




sõnum 14.08.2011 19:44:09 vasta tsitaadiga

Ja kõige suurem rahapõletaja on Google icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 19:49:49 vasta tsitaadiga

kuda võtta, google teeb seda oma reklaamiplatformi levitamiseks ning teenib selle pealt raha mitmekordselt tagasi
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atss
HV vaatleja
atss

liitunud: 08.09.2002




sõnum 14.08.2011 20:02:43 vasta tsitaadiga

Ja MS-i eesmärgiks on lihtsalt raha põletamine ja ebaausa konkurentsi tekitamine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2011 20:13:32 vasta tsitaadiga

atss kirjutas:
Ja MS-i eesmärgiks on lihtsalt raha põletamine ja ebaausa konkurentsi tekitamine?

Google ja Apple on ammu kurjemad asutused, kui MS seda on icon_lol.gif
Google muidugi on tore firma, sest ta suutis linuxile kõlapõhja lõpuks tekitada - tavalises PC kasutuses on see ikka paras pain in ass ja ma viskasin endal tööjuures selle ka enda arvutist välja.
3lk HP printeri softi paigalduse juhendit oli päris pull asi - nagu progeja tunne tekkis icon_smile.gif


viimati muutis Magic 14.08.2011 20:15:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 20:14:19 vasta tsitaadiga

Enda kaubamärgi iga hinnaga turgu sisse söömine. Nad tahavad pakkuda oma softi-teenuseid kõigele mis vähegi suudab mingit softi jooksutada ning kui aus konkurents ei tööta minnakse jõumeeetoditega peale
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2011 20:25:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Enda kaubamärgi iga hinnaga turgu sisse söömine. Nad tahavad pakkuda oma softi-teenuseid kõigele mis vähegi suudab mingit softi jooksutada ning kui aus konkurents ei tööta minnakse jõumeeetoditega peale

Ka neil on sihtturg mida tuleb kaitsta - ei ole see google ka ju üllas st. mitmed teenused on reklaami täis topitud icon_wink.gif
Selles osas võiks natuke laiemalt ikka asja vaadata... iga hiiglane tahab ikka edasi kasvada.
Android ei jää tulevikus kindlasti nii reklaamivabaks ja ohutuks... palju ohtlikum on infokaubandus - aga just sellega ju paljud hiiglased tegelevad.
--------------------
Point see, et keegi ei topi raha tühja kohta ilma, et loodaks sealt midagi tagasi saada.
Kasvõi see xbox teema:
MS teenib sellega ju jooksvat kasumit...tõsi arenduskulud ja xbox 1, 360 (üle 2a kahjumit) tahab veel tagasiteenimist. Lisaks me näeme kahjumit vaid xbox real. Arvatavasti mängudega on ta ammu kasumis.
Kuna PS3 on üsna suur fail... siis ei saa rääkida mingist jõuga konkurentide suretamisest.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 21:30:43 vasta tsitaadiga

Seda ma juba mainisingi et google'i puhul on android lihtsalt laiendamas nende reklaami turgu icon_smile.gif

Konsoolide koha pealt peak MS endiselt kahjumis olema kui kombineerida nii riist- kui tarkvara üle kahe põlvkonna.
PS3 failiks tembeldamine on pehmelt öeldes liialdus.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.08.2011 22:06:14 vasta tsitaadiga

Ja ärge siis ära unustage, et "Agressor Apple Patendi-sõda" icon_smile.gif on ju ikkagi suunatud Google, ehk siis sisuliselt terve Androidi-süsteemi vastu.
Google the real target in Apple’s increasingly effective patent war against Android-based OEMs
http://macdailynews.com/2011/08/12/google-the-real-target-in-apples-increasingly-effective-patent-war-against-android-based-oems/

Patent war: Apple hitting at Google
http://articles.timesofindia.indiatimes.com/2011-08-12/hardware/29879858_1_android-tablet-patent-war
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atss
HV vaatleja
atss

liitunud: 08.09.2002




sõnum 14.08.2011 22:15:01 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Seda ma juba mainisingi et google'i puhul on android lihtsalt laiendamas nende reklaami turgu icon_smile.gif


Reklaami turu hõivamine on "lihtsalt laiendamine" ja riistvara/tarkvara turu hõivamne on "kõlvatu" konkurents. icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.08.2011 22:18:33 vasta tsitaadiga

Küsimus on milliste vahendite ja võtetega seda tehtakse.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.08.2011 22:22:55 vasta tsitaadiga

Igatahes pcmag.com-is on juba üleval 3 võimalikku stsenaariumit:
What If Android Lost the Patent War?
Smartphones, the hottest and highest-growth segment in consumer electronics, have become the latest playground in the patent arms race.

Tsitaat:
"1. HTC and Samsung would be ordered to pay ongoing royalties to Apple for every smartphone it makes.
2. The courts could issue an injunction banning infringing Samsung and HTC devices.
3. Apple could choose not to license its intellectual property to Android manufacturers."


Terve teema mitmel lehel ning teisel lehel on siis need 3 stsenaariumit ka lahti kirjutatud.
http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2390536,00.asp
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 15.08.2011 02:38:02 vasta tsitaadiga

On kellelgi muidu pakkuda mõnd teemat, millel võiks Nokia esindajaga pisut juttu ajada? Lähen sel nädalal N9t kaema, eks muljetan siis hiljem..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.08.2011 03:44:47 vasta tsitaadiga

Võid küsida miks nad nii hoolega enesetappu üritavad teha icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2011 09:23:18 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:

Nokia pole ammu juba tõsiselt võetav mobiilide turul. Vanasti tootis häid telereid ning sateliit- tehnikat aga nad vist lõpetasid kõik nende tootmise juba ammu.
Ma olin ise sama meelt pikka aega kuid peale mõningast konkurentide toodete näppimist (täpsemalt iOS ja Androidi softiga) olen aru saanud, et mobiilTELEFONina on Nokial ikka väga häid mudeleid.

St hetkel käib kõva promo igast august, et puutetundliku ekraaniga nutitelefon on uus mood ning nad võtavad maailma üle. Tõepoolest - puutetundliku ekraaniga nutitelefonid võtavad tõesti maailma üle, selles pole kahtlust ka. Ma ise ratsutasin ka selle trendi harjal pool aastat kuid praeguseks olen tagasi nuppudega nutika telefoni juures (Nokia E51) kuna konkreetsema kasutajaliidesega (füüsilised nupud) ning väiksema ekraaniga (= aku peab kauem) telefon sobib mu peakujuga paremini kokku. Ning selles vallas on Nokial väga häid telefone ning ma usun, et nad on ka tulevikus konkurentsivõimelised.

Ehk siis Nokial on mu silmis lööki "dumb" ning "semi-smart" mobiilide turul :). Kuna nutitelefonid sõidavad suures osas sotsiaalmeedia seljas siis saab näha, kas nö. Facebooki-maailm ka jääb püsima või lõhkeb nagu dot.com'i mull.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 15.08.2011 10:05:01 vasta tsitaadiga

Xbox on enam vähem tagasi teeninud oma kulud. Sealjuures tuleviku väljavaated on MS-il väga head. Nintendo uus konsool pole suurem asi ( kuid eks näis ) Sony on endiselt PS3mega korralikus kahjumis. Ennustan, et next gen konsoolidega haukab MS suurima osa turust.

Suuremas pildis, arvestades et Windows 8 kasutab ARM protsessoreid ja mobiili protsessoritel pole paari aasta pärast mingit probleemi seda välja vedada. võib MS ikka väga suure osa mobiiliturust endale haarata.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 15.08.2011 13:45:54 vasta tsitaadiga

Täpsustan, et N9 pole viimane Meego telefon! Vähemalt 2 mudelit on tulemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.08.2011 14:05:21 vasta tsitaadiga

Nokia teeb lihtsalt müügipaigutuse ringi ja teeb parimatel müügiturul müügikoha WP telefonide tarbeks. Igati m6istlik tegevus, kui turge vallutada tahetakse.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.08.2011 21:57:14 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Andium kirjutas:

Nokia pole ammu juba tõsiselt võetav mobiilide turul. Vanasti tootis häid telereid ning sateliit- tehnikat aga nad vist lõpetasid kõik nende tootmise juba ammu.
Ma olin ise sama meelt pikka aega kuid peale mõningast konkurentide toodete näppimist (täpsemalt iOS ja Androidi softiga) olen aru saanud, et mobiilTELEFONina on Nokial ikka väga häid mudeleid.

St hetkel käib kõva promo igast august, et puutetundliku ekraaniga nutitelefon on uus mood ning nad võtavad maailma üle. Tõepoolest - puutetundliku ekraaniga nutitelefonid võtavad tõesti maailma üle, selles pole kahtlust ka. Ma ise ratsutasin ka selle trendi harjal pool aastat kuid praeguseks olen tagasi nuppudega nutika telefoni juures (Nokia E51) kuna konkreetsema kasutajaliidesega (füüsilised nupud) ning väiksema ekraaniga (= aku peab kauem) telefon sobib mu peakujuga paremini kokku. Ning selles vallas on Nokial väga häid telefone ning ma usun, et nad on ka tulevikus konkurentsivõimelised.

Ehk siis Nokial on mu silmis lööki "dumb" ning "semi-smart" mobiilide turul icon_smile.gif. Kuna nutitelefonid sõidavad suures osas sotsiaalmeedia seljas siis saab näha, kas nö. Facebooki-maailm ka jääb püsima või lõhkeb nagu dot.com'i mull.

word. Eks ta umbes nii ole jah.
Ise vaatan ka mingi helistamise asja poole... et saaks laadimise unustada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.08.2011 22:11:41 vasta tsitaadiga

Praegune n950 töötab ühe laadimise pealt 3-4 ööpäeva üsna vabalt ära. Kuii n900 sain siis too algul elas 1 ööpäev, peale paai firmware uuendust see kolmekordistus. Eks saab näha mida n9 suudab kui ka too on mõned softiuuendused saanud. Ei tau ka unustada, et ttal on suts suurem aku ja vähem energiat tarbiv ekraan icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 16.08.2011 20:13:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 16.08.2011 20:10:17 vasta tsitaadiga

Te unustate ühe väikse asja. MS on väga edukas mängudes reklaami müügiga, kust tulevad tohutud kasumid. Mitte ainult oma firma tehtud vaid teiste firmade omas ka. Ning paneb sellele suurt rõhku.
See kas Xbox müük läheb halvasti või hästi ei oma tähtsust.

See on sama värk nagu Canon, Xerox jne firmad ei teeni oma põhikasumit seadmete müügipealt vaid tindi, tahma ja paberimüügipealt tegelt. Vaadake ikka laiemalt asja.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Saksamaa, Suurbritannia ja USA jäävad Nokia N9st ilma
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.