|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
10.06.2011 17:18:37
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
| Killer-Bea 50% peal vent vaevalt, et on selline, mis häält ei tee. |
Ma ei taha olla jäme või ebaviisakas, aga on kvaliteetvente mis tõesti ei tee peale kerge õhuvuhina mitte mingisugust heli. Me võime ju vaielda ja arutleda siin surmani, oma kõrv on kuningas. Olen ju kuulnud ja tean millest räägin, ma ei tao review põhjal lampi
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.06.2011 17:30:37
|
|
|
460 kohapealt räägin Killer-Bea, -ga kaasa Kuigi mul endal oli törts tihemini kuulda kuna @ SLI ja suht õhupuudus oli palavaga poistel Aga ka siis ei olnud midagi sellist mis kuidagi oleks häirinud vms. Kuulma hakkas kuskil 60-65% peal asja ja minul oli veel x2.
Hetkel 570 windforce on oluliselt lärmakam oma 3 vendiga kahjuks,kuid ka see ei ole absoluutselt häiriv ega võrreldav mingite reference klotsidega.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
10.06.2011 17:41:40
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
460 kohapealt räägin Killer-Bea, -ga kaasa Kuigi mul endal oli törts tihemini kuulda kuna @ SLI ja suht õhupuudus oli palavaga poistel Aga ka siis ei olnud midagi sellist mis kuidagi oleks häirinud vms. Kuulma hakkas kuskil 60-65% peal asja ja minul oli veel x2.
Hetkel 570 windforce on oluliselt lärmakam oma 3 vendiga kahjuks,kuid ka see ei ole absoluutselt häiriv ega võrreldav mingite reference klotsidega. |
3 vendiga teeb ta rohkem häält kuna keskmine vent saab tunduvalt rohkem õhku peale äärmistelt, kerge loogika õhuvoolust. Mingi lahe plugin võiks selle vea parandada tegelt ehk siis neid võiks saada sõltumatult kontrollida... keeraks keskmise madalaks ja äärmised normaalselt. Võib selle vuhina ära kaotada küll (puht teoreetiliselt).
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.06.2011 18:16:46
|
|
|
Natsa rohkem pöördeid peaks ka olema,mitte vaid see 3 vent
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
10.06.2011 19:06:11
|
|
|
Killer-Bea, ma olen kursis küll kvaliteetventitega. Lihtsalt ma ikka taon seda vaikuse teemat enda süsteemi tarbeks. Mul on hetkelgi 30cm kaugusel 120mm vent laual mulle õhku peale puhumas, kuna on palav toas. Pöördeid on 900 ja on üsna vaikne (õhuvuhin on ka ju ometigi hääl).
Mul oligi pigem huvi, KUI vaikne see windforce on. Ainult positiivne, kui ta tõesti on nõnda vaikne. Paljud reklaamitud vaiksed on ainult "põhimõtteliselt" seda.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
11.06.2011 14:57:58
|
|
|
| Killer-Bea kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Endal kogemus GTX460 OC-ga, selle jahutus oli tõesti super . Kaarti ostes lootsin, et on korralik(um) jahutus kui tehaseoma, aga võta näpust- tempide kohta ei oska väga midagi öelda, aga ülilärmakas oli ta kahjuks ikka.
Ülevaade tuleb tõenäoliselt nädalavahetusel millalgi  |
Kergelt kahju isegi et ta sul lärmi teeb |
Et arusaamatusi poleks- GTX460OC oli sigavaikne, vahetasin selle Club3D HD6950 vastu ning too oli seevastu sigalärmakas. Vaatasin, et samuti kahe vendiga ning arvasin automaagiliselt, et see sama vaikne kui WindForce- aga võta näpust, ka min 20% peal oli lärmakas. Nüüd vahetatud Xtreme Plus vastu, mis on ikka lärmakaim (30-kraadine toatemp ei aita siia muidugi kaasa... ) komponent arvutis (peale HDD ragistamise) (kes teab, kui vaikne AC on, teab, kui vaikne ülejäänud kast mul on ). Täna õhtupoole hakkan siis ülevaadet kribama...
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
11.06.2011 18:14:31
|
|
|
Kas zalman Vf3000a ei lähe 6970 peale?:S
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
11.06.2011 19:22:54
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunts33
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
13.06.2011 23:10:58
|
|
|
| Kas keegi teab omast kogemusest kuidas on ZALMAN VF3000F perf. GTX470 kaardi peal? Ref. jahutusega on ikka suht kuum- idle 46, full load 85-90
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
14.06.2011 15:17:16
|
|
|
Nu parem ta vast ikka on kui ref jahuti.
Mul VF3000A (suuresti sama jahuti, kinnitused erinevad ja mõned muud pisidetailid ka tiba teistsuguste kinnitustega vast) kergelt kellatud HD 5850 peal ja hoiab seda vägagi jahedana. GTX470 eraldab küll oluliselt rohkem soojust, aga kena vahe peaks küll sisse tulema.
Samas praegused temperatuurid sul tunduvad üsna ok-d isegi.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
14.06.2011 16:16:42
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Nu parem ta vast ikka on kui ref jahuti.
Mul VF3000A (suuresti sama jahuti, kinnitused erinevad ja mõned muud pisidetailid ka tiba teistsuguste kinnitustega vast) kergelt kellatud HD 5850 peal ja hoiab seda vägagi jahedana. GTX470 eraldab küll oluliselt rohkem soojust, aga kena vahe peaks küll sisse tulema.
Samas praegused temperatuurid sul tunduvad üsna ok-d isegi. |
Topin nina vahele, 85-90 ei ole teps mitte normaalne ega ok. Arvesta sellega, et kui plaanid teha mitmetunnist mängusessiooni siis lõpuks hakkab ta lihtsalt pooma, kui just pange ei pane ennem.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
14.06.2011 16:53:33
|
|
|
85-90C on täiesti normaalne.
Üle 100C on juba nati nadi. Kui 85-90C peal hakkab pangestuma siis on kaart lihtsalt vähe perses omadega.
Või siis mingi komponent millel nt pole temp andureid läheb liiga kuumaks, mis ka muidugi võimalus.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunts33
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
14.06.2011 20:53:12
|
|
|
| No Gtx 470 ongi suhteliselt kuum kaart. Mängides muidugi panen vendi 70% uhama aga see vurin on suht nõme. Mõttes on isegi thermalright shaman talle peale panna, aga eks näis.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paco
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005
|
23.07.2011 01:41:39
|
|
|
| tizko kirjutas: |
braien334, paar ideed mu enda kunagistest tegemistest:
Spoiler 
Mingi Socket A jahutus(volcano 11 vms) oli ning toimis megahästi. Ruumi võttis ka muidugi parajalt  |
kahjuks see kaart juba surnud aga jahutus läks järgmisele 6600 kaardile peale töötab ilusti
_________________ http://www.pugetsystems.com/submerged.php |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunts33
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
24.07.2011 21:58:12
|
|
|
| Thermalright Shaman istub kaardil peal(reaalsuses all) ja tempid on superhead imo. Idleb 35 varase 46 asemel ja load on 100% kasutusel 60C võrreldes ennem oleva 90c-ga.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
26.07.2011 02:16:41
|
|
|
Avastasin, et AK's müügil jälle Arctic Accelero Xtreme Plus peal 45€. Kas on seda mõtet osta 580 peale, et benchida, jahedalt jooksutada ja vaikust saada? Olen uurinud, et nendel kehvad vrmi jahutus vmt. Vastab see tõele?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
26.07.2011 21:18:25
|
|
|
| otty kirjutas: |
Avastasin, et AK's müügil jälle Arctic Accelero Xtreme Plus peal 45€. Kas on seda mõtet osta 580 peale, et benchida, jahedalt jooksutada ja vaikust saada? Olen uurinud, et nendel kehvad vrmi jahutus vmt. Vastab see tõele? |
AC on hea ost, teeb tööd enamvähem sama hästi kui tipud aga on kordades odavamad.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
27.07.2011 00:47:00
|
|
|
| Seda ma usun, et oma tööd hästi teeb, kuid muretsen just nende vrm ja mälude pärast. On nendega tõesti mingi jama?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
27.07.2011 00:56:04
|
|
|
no vrm peal peaks radikad ikka olema jah. pole veel kohanud kaasaegset võimsa klassi kaarti, mis päris ilma hakkama saaks.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
27.07.2011 01:11:58
|
|
|
| otty kirjutas: |
| Seda ma usun, et oma tööd hästi teeb, kuid muretsen just nende vrm ja mälude pärast. On nendega tõesti mingi jama? |
Lisa jahutust sinna panna on mõttetu ja raharaiskamine, pigem tuleb leppida sellega mis komplektis kaasas ja rahulikult teha ilma rapsimata (mälud ja vrm kindlasti kustukummiga üle puhastada enne radikate paigaldamist), samas võib ära vahetada termokleepsud komponentidel mida ei ole võimalik vahetada. Muu on nagu suht õnnemäng, kindel on see, et kui hästi teinud oled siis näed korraliku temperatuuride langust ja nagu ma erinevate review'de põhjal aru saanud olen ei ole 80-90c vrm ala jaoks miski surm, 100c+ on minu silmis kriitiline piir (tootjad lubavad isegi 120c, mis on tegelt rumal jutt).
Kui on soovi saada kaardist maksimum siis tuleb valida, kas osta korralik high-end kaart või klass madalam ja vesijahutus (mitte et ma pointi näen, aga peab tunnistama et tõsieks clockimiseks on vett juba vaja)
P.S siiani HV foorumis nähtu põhjal olen kohanud vaid 1 inimest kellel AC GPU aftermarket jahutus korralikult tööle ei hakanud, ju tegi valesti...
Minu EAH4870+AC twinturbo pro töötab 850/1050 ideaalselt, parimad full stable mis siiani näinud olen on 820-825/1050-1100, ( ma leian isiklikult, et core > mälud)
Edu
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
27.07.2011 03:18:33
|
|
|
Hm, eks seda muidki. Kuid on teisi jahutusi, mis on paremate lisakomponentide jahutusega, kuid ka kallimad Kuskil reveiwst nägin, et selle AC-ga sai vrmi pealt 5870-ga üle 100C Ehk peab siis tõesti enda oma maha müüma ja rajuma asemele võtma.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
28.07.2011 14:50:49
|
|
|
VRM vajab kindlasti eraldi jahutust, sellest ka sellised tempid 5870-ga. Kui GTX580-l on eraldi VRM radikas olemas, mis pole stock jahuti külge keevitatud, siis ära seda maha monteeri ja kõik on korras.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
28.07.2011 18:12:17
|
|
|
GPU jah hästi jahutatud,kuid VRM ei ole just kõige paremini.. Stock saab sellega edulisemalt hakkama kindlasti kohe.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaidtor
OC GURU

liitunud: 15.03.2008
|
08.08.2011 23:19:31
|
|
|
Raunts33, Oman sellist jahutust hetkel ja peaks ütlema,et parema jahutusega pole veel kokku puutunud väga vikne ja jahe on minul istub see GTX465-el peal.
Peale selle kasutusele võttmist langesid temberatuutis ikka märkimis väärselt loadis nii 55-60 max ides 25-35c eks see oleneb kui soe tuba on.Kellamise poolt vaatada siis OR jautsega(TWINFROZR II MSI) läks külma õhuga core 890Mhz nüüd normaal tingimusted 950+Mhz.Nii palju siis minu kogemusest sellest jahutusest!
_________________ Teostan autode värvimis- ja keretöid! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
29.09.2011 14:05:42
|
|
|
Keegi teab kust termopatju videokaardile soetada?
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
29.09.2011 15:07:07
|
|
|
| oomipoest näit.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
29.09.2011 15:23:26
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| oomipoest näit. |
hmm.ma pole küll sealt leidnud
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
29.09.2011 15:30:36
|
|
|
nimelt milliseid otsid, mäludele ikka?
ise sealt saanud.
viimati muutis Killerwave 29.09.2011 15:33:01, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
29.09.2011 15:31:32
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
nimelt milliseid otsid, mäludele ikka?
ise sealt saanud. |
mäludele ikka.
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
29.09.2011 15:35:48
|
|
|
need teibid ja pastad ju.
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
29.09.2011 15:40:24
|
|
|
| Teibiga panedki, püsivad küljes, ei ole ohtu et ära kukub. Eraldi termopatju ei ole kunagi kasutanud ja ega nad midagi kinni ei hoia(pigem GPU peal). Tootjad annavad ka termoteipi(niipalju kui ma kasutanud) kaasa jahutustega mälude jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
29.09.2011 15:41:03
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| Teibiga panedki, püsivad küljes, ei ole ohtu et ära kukub. Eraldi termopatju(huvitav termin) ei ole kunagi kasutanud. Tootjad annavad ka termoteipi(niipalju kui ma kasutanud) kaasa jahutustega mälude jaoks. |
Mul vaja reference jahutus peale tagasi keerata. See ei kuku kuhug
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
29.09.2011 15:42:28
|
|
|
miks siis mitte tavalise termapastaga, lihtsalt ettevaatlik tuleb olla et saaks vähe pandud. Pole vaja üle ujutada.
Isiklikult ei tea kust kohast saaks termopatju kui niisuguseid, ehk keegi teine oskab kommenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
29.09.2011 15:48:26
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
miks siis mitte tavalise termapastaga, lihtsalt ettevaatlik tuleb olla et saaks vähe pandud. Pole vaja üle ujutada.
Isiklikult ei tea kust kohast saaks termopatju kui niisuguseid, ehk keegi teine oskab kommenteerida. |
Siit leidsin midagi aga tellimise kohapealt pole vel kindel. http://ee.farnell.com/3m/5595/5595-thermal-pad-105mmx150mm-sheet/dp/1776414
Minumeelest peaks mälud ja vrm suts madalamad olema, et palja pastaga ei tee midagi ära.Samas proovind ka pole
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
29.09.2011 16:10:10
|
|
|
samas pane siis juba teip, poogen , lahti ainult ei saa vist enam
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
29.09.2011 16:24:50
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
samas pane siis juba teip, poogen , lahti ainult ei saa vist enam  |
Las ikka iga asi käib oma koha peal
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
03.10.2011 19:35:07
|
|
|
| Kõige parem on termo pasta, kõiksugu teibid ja padjad on crap, nende soojusjuhtivus ei ole sama mis kerge kiht kvaliteetset pastat.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
03.10.2011 19:48:34
|
|
|
Igalepoole aga ei anna termopastat toppida Seega valida kas mitte miskit või termopadi..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
05.10.2011 01:28:23
|
|
|
| Killer-Bea kirjutas: |
| Kõige parem on termo pasta, kõiksugu teibid ja padjad on crap, nende soojusjuhtivus ei ole sama mis kerge kiht kvaliteetset pastat. |
Lugesid ka üldse mis ta kirjutas? Vaja originaaljahutus peale panna, aga seal on mälu ja vrm kohad kõrgemad st ainult pastast ei piisa.
Olen ise samasuguse probleemi taga olnud 6800GT'ga kunagi. Tol ajal ei leidnudki lahendust. Ilmselt lihtsaim variant otsida mõni samasuguse jahutusega inimene ja talt padjad või kogu jahutus ära ärida.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
09.10.2011 21:00:52
|
|
|
Kui jääb väheks, siis saad 2 kihti panna. Ega see niigi halba soojusjuhtimist enam kuigi palju halvemaks ei tee. Samas mälud on suhteliselt jahedad ja saavad vabalt ka halva soojusülekandega hakkama.
Termopasta on siiski mõeldud mikro-ebatasasuste täitmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
05.11.2011 11:54:53
|
|
|
| On ehk kellelgi üle socket 775 ( arvuti profiilis) mõeldud kinnitust. Praegusel läksid need plastikust kinnitused katki ja nüüd ei seisa jahuti emaplaadi kyljes. Uut jahutust veel osta ei tahaks, sest arvuti hakkas täna karjuma ning Everest näitas, et core tempid olid 80+ ja vahepeal viskas yldse miinusmärke juurde. Kui seisab kellelgi niisama, siis võtaksin ära! Või teab keegi kust seda koos kinnitustega saada võiks. Arvutikeskus ütles telefoniteel, et neil pole..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
12.11.2011 18:03:01
|
|
|
videokaardi vent hakkas plärisema, viskasin välja
midagi oleks vaja nüüd asemele,
hea oleks 4-pin pistikuga
kus selliseid müüakse?
kaart on x1950xtx
mis pinged, juhtmed seal pistikutes?
aretaks ise midagi kui sellise pistiku leiaks
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
13.11.2011 03:08:49
|
|
|
Kollane peaks olema 12 v, must mass ja punane 5v või 7v. Sinine peaks olema tiibiku kiiruste jaoks. Ehk keegi targem parndab mind kui puusse panin.
Tekkis selline küsimus, et kas MSI Twin Forz II jahuteid on siit keegi lammutanud? Saab need tiivikud ja selle plastmass katte ära võtta ja ainult radika jätta?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
13.11.2011 03:45:21
|
|
|
Kuna pole tegemist Molexi, vaid fan pistikuga, siis karvad oleksid mass, 12V, RPM, kiirusereguleerimine.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
13.11.2011 12:24:45
|
|
|
| otty kirjutas: |
Tekkis selline küsimus, et kas MSI Twin Forz II jahuteid on siit keegi lammutanud? Saab need tiivikud ja selle plastmass katte ära võtta ja ainult radika jätta? |
Saab küll, aga mis selle tegevuse eesmärk on? Vaigistamine?
Jahutusomadused sellest igatahes ei parane
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
13.11.2011 15:45:50
|
|
|
Seda niikuinii, aga mõtlesin, et viskaks 2x 120mm tiivikud ise sinna peale See ehk aitaks?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|