Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 10.06.2011 17:18:37 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Killer-Bea 50% peal vent vaevalt, et on selline, mis häält ei tee.


Ma ei taha olla jäme või ebaviisakas, aga on kvaliteetvente mis tõesti ei tee peale kerge õhuvuhina mitte mingisugust heli. Me võime ju vaielda ja arutleda siin surmani, oma kõrv on kuningas. Olen ju kuulnud ja tean millest räägin, ma ei tao review põhjal lampi
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.06.2011 17:30:37 vasta tsitaadiga

460 kohapealt räägin Killer-Bea, -ga kaasa icon_wink.gif Kuigi mul endal oli törts tihemini kuulda kuna @ SLI ja suht õhupuudus oli palavaga poistel icon_smile.gif Aga ka siis ei olnud midagi sellist mis kuidagi oleks häirinud vms. Kuulma hakkas kuskil 60-65% peal asja ja minul oli veel x2.
Hetkel 570 windforce on oluliselt lärmakam oma 3 vendiga kahjuks,kuid ka see ei ole absoluutselt häiriv ega võrreldav mingite reference klotsidega.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 10.06.2011 17:41:40 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
460 kohapealt räägin Killer-Bea, -ga kaasa icon_wink.gif Kuigi mul endal oli törts tihemini kuulda kuna @ SLI ja suht õhupuudus oli palavaga poistel icon_smile.gif Aga ka siis ei olnud midagi sellist mis kuidagi oleks häirinud vms. Kuulma hakkas kuskil 60-65% peal asja ja minul oli veel x2.
Hetkel 570 windforce on oluliselt lärmakam oma 3 vendiga kahjuks,kuid ka see ei ole absoluutselt häiriv ega võrreldav mingite reference klotsidega.


3 vendiga teeb ta rohkem häält kuna keskmine vent saab tunduvalt rohkem õhku peale äärmistelt, kerge loogika õhuvoolust. Mingi lahe plugin võiks selle vea parandada tegelt ehk siis neid võiks saada sõltumatult kontrollida... keeraks keskmise madalaks ja äärmised normaalselt. Võib selle vuhina ära kaotada küll (puht teoreetiliselt).
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.06.2011 18:16:46 vasta tsitaadiga

Natsa rohkem pöördeid peaks ka olema,mitte vaid see 3 vent icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 19:06:11 vasta tsitaadiga

Killer-Bea, ma olen kursis küll kvaliteetventitega. Lihtsalt ma ikka taon seda vaikuse teemat enda süsteemi tarbeks. Mul on hetkelgi 30cm kaugusel 120mm vent laual mulle õhku peale puhumas, kuna on palav toas. icon_smile.gif Pöördeid on 900 ja on üsna vaikne (õhuvuhin on ka ju ometigi hääl).

Mul oligi pigem huvi, KUI vaikne see windforce on. Ainult positiivne, kui ta tõesti on nõnda vaikne. thumbs_up.gif Paljud reklaamitud vaiksed on ainult "põhimõtteliselt" seda.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 14:57:58 vasta tsitaadiga

Killer-Bea kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Endal kogemus GTX460 OC-ga, selle jahutus oli tõesti super thumbs_up.gif. Kaarti ostes lootsin, et on korralik(um) jahutus kui tehaseoma, aga võta näpust- tempide kohta ei oska väga midagi öelda, aga ülilärmakas oli ta kahjuks ikka.

Ülevaade tuleb tõenäoliselt nädalavahetusel millalgi icon_wink.gif
Kergelt kahju isegi et ta sul lärmi teeb

Et arusaamatusi poleks- GTX460OC oli sigavaikne, vahetasin selle Club3D HD6950 vastu ning too oli seevastu sigalärmakas. Vaatasin, et samuti kahe vendiga ning arvasin automaagiliselt, et see sama vaikne kui WindForce- aga võta näpust, ka min 20% peal oli lärmakas. Nüüd vahetatud Xtreme Plus vastu, mis on ikka lärmakaim (30-kraadine toatemp ei aita siia muidugi kaasa... icon_neutral.gif ) komponent arvutis (peale HDD ragistamise) icon_razz1.gif (kes teab, kui vaikne AC on, teab, kui vaikne ülejäänud kast mul on icon_cool.gif ). Täna õhtupoole hakkan siis ülevaadet kribama...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 11.06.2011 18:14:31 vasta tsitaadiga

Kas zalman Vf3000a ei lähe 6970 peale?:S
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 19:22:54 vasta tsitaadiga

ot:
Natukene offtopic küll, aga kellel kaart suvel kuumaks läheb siis mul müüa mitut erinevat aftermarket jahutust: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=498347
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 19:33:20 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas zalman Vf3000a ei lähe 6970 peale?:S

Läheb, kuid NewEggi kommentaare lugedes on see lambist õige mitu sellist kaarti salapärasel põhjusel ära tapnud...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 23:10:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab omast kogemusest kuidas on ZALMAN VF3000F perf. GTX470 kaardi peal? Ref. jahutusega on ikka suht kuum- idle 46, full load 85-90
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 15:17:16 vasta tsitaadiga

Nu parem ta vast ikka on kui ref jahuti. icon_razz.gif
Mul VF3000A (suuresti sama jahuti, kinnitused erinevad ja mõned muud pisidetailid ka tiba teistsuguste kinnitustega vast) kergelt kellatud HD 5850 peal ja hoiab seda vägagi jahedana. GTX470 eraldab küll oluliselt rohkem soojust, aga kena vahe peaks küll sisse tulema. thumbs_up.gif
Samas praegused temperatuurid sul tunduvad üsna ok-d isegi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 14.06.2011 16:16:42 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Nu parem ta vast ikka on kui ref jahuti. icon_razz.gif
Mul VF3000A (suuresti sama jahuti, kinnitused erinevad ja mõned muud pisidetailid ka tiba teistsuguste kinnitustega vast) kergelt kellatud HD 5850 peal ja hoiab seda vägagi jahedana. GTX470 eraldab küll oluliselt rohkem soojust, aga kena vahe peaks küll sisse tulema. thumbs_up.gif
Samas praegused temperatuurid sul tunduvad üsna ok-d isegi.


Topin nina vahele, 85-90 ei ole teps mitte normaalne ega ok. Arvesta sellega, et kui plaanid teha mitmetunnist mängusessiooni siis lõpuks hakkab ta lihtsalt pooma, kui just pange ei pane ennem.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 16:53:33 vasta tsitaadiga

85-90C on täiesti normaalne. icon_rolleyes.gif
Üle 100C on juba nati nadi. Kui 85-90C peal hakkab pangestuma siis on kaart lihtsalt vähe perses omadega.
Või siis mingi komponent millel nt pole temp andureid läheb liiga kuumaks, mis ka muidugi võimalus.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 20:53:12 vasta tsitaadiga

No Gtx 470 ongi suhteliselt kuum kaart. Mängides muidugi panen vendi 70% uhama aga see vurin on suht nõme. Mõttes on isegi thermalright shaman talle peale panna, aga eks näis.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 23.07.2011 01:41:39 vasta tsitaadiga

tizko kirjutas:
braien334, paar ideed mu enda kunagistest tegemistest:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mingi Socket A jahutus(volcano 11 vms) oli ning toimis megahästi. Ruumi võttis ka muidugi parajalt icon_lol.gif


kahjuks see kaart juba surnud aga jahutus läks järgmisele 6600 kaardile peale töötab ilusti thumbs_up.gif

_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 21:58:12 vasta tsitaadiga

Thermalright Shaman istub kaardil peal(reaalsuses all) ja tempid on superhead imo. Idleb 35 varase 46 asemel ja load on 100% kasutusel 60C võrreldes ennem oleva 90c-ga.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 02:16:41 vasta tsitaadiga

Avastasin, et AK's müügil jälle Arctic Accelero Xtreme Plus peal 45€. Kas on seda mõtet osta 580 peale, et benchida, jahedalt jooksutada ja vaikust saada? icon_lol.gif Olen uurinud, et nendel kehvad vrmi jahutus vmt. Vastab see tõele?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 26.07.2011 21:18:25 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Avastasin, et AK's müügil jälle Arctic Accelero Xtreme Plus peal 45€. Kas on seda mõtet osta 580 peale, et benchida, jahedalt jooksutada ja vaikust saada? icon_lol.gif Olen uurinud, et nendel kehvad vrmi jahutus vmt. Vastab see tõele?


AC on hea ost, teeb tööd enamvähem sama hästi kui tipud aga on kordades odavamad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 00:47:00 vasta tsitaadiga

Seda ma usun, et oma tööd hästi teeb, kuid muretsen just nende vrm ja mälude pärast. On nendega tõesti mingi jama?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 00:56:04 vasta tsitaadiga

no vrm peal peaks radikad ikka olema jah. pole veel kohanud kaasaegset võimsa klassi kaarti, mis päris ilma hakkama saaks.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 27.07.2011 01:11:58 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Seda ma usun, et oma tööd hästi teeb, kuid muretsen just nende vrm ja mälude pärast. On nendega tõesti mingi jama?


Lisa jahutust sinna panna on mõttetu ja raharaiskamine, pigem tuleb leppida sellega mis komplektis kaasas ja rahulikult teha ilma rapsimata (mälud ja vrm kindlasti kustukummiga üle puhastada enne radikate paigaldamist), samas võib ära vahetada termokleepsud komponentidel mida ei ole võimalik vahetada. Muu on nagu suht õnnemäng, kindel on see, et kui hästi teinud oled siis näed korraliku temperatuuride langust ja nagu ma erinevate review'de põhjal aru saanud olen ei ole 80-90c vrm ala jaoks miski surm, 100c+ on minu silmis kriitiline piir (tootjad lubavad isegi 120c, mis on tegelt rumal jutt).
Kui on soovi saada kaardist maksimum siis tuleb valida, kas osta korralik high-end kaart või klass madalam ja vesijahutus (mitte et ma pointi näen, aga peab tunnistama et tõsieks clockimiseks on vett juba vaja)



P.S siiani HV foorumis nähtu põhjal olen kohanud vaid 1 inimest kellel AC GPU aftermarket jahutus korralikult tööle ei hakanud, ju tegi valesti...

Minu EAH4870+AC twinturbo pro töötab 850/1050 ideaalselt, parimad full stable mis siiani näinud olen on 820-825/1050-1100, ( ma leian isiklikult, et core > mälud)

Edu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2011 03:18:33 vasta tsitaadiga

Hm, eks seda muidki. Kuid on teisi jahutusi, mis on paremate lisakomponentide jahutusega, kuid ka kallimad icon_neutral.gif Kuskil reveiwst nägin, et selle AC-ga sai vrmi pealt 5870-ga üle 100C icon_confused.gif Ehk peab siis tõesti enda oma maha müüma ja rajuma asemele võtma.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2011 14:50:49 vasta tsitaadiga

VRM vajab kindlasti eraldi jahutust, sellest ka sellised tempid 5870-ga. Kui GTX580-l on eraldi VRM radikas olemas, mis pole stock jahuti külge keevitatud, siis ära seda maha monteeri ja kõik on korras. icon_wink.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.07.2011 18:12:17 vasta tsitaadiga

GPU jah hästi jahutatud,kuid VRM ei ole just kõige paremini.. Stock saab sellega edulisemalt hakkama kindlasti kohe. icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2011 23:19:31 vasta tsitaadiga

Raunts33, Oman sellist jahutust hetkel ja peaks ütlema,et parema jahutusega pole veel kokku puutunud väga vikne ja jahe on minul istub see GTX465-el peal.
Peale selle kasutusele võttmist langesid temberatuutis ikka märkimis väärselt loadis nii 55-60 max ides 25-35c eks see oleneb kui soe tuba on.Kellamise poolt vaatada siis OR jautsega(TWINFROZR II MSI) läks külma õhuga core 890Mhz nüüd normaal tingimusted 950+Mhz.Nii palju siis minu kogemusest sellest jahutusest!

_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 29.09.2011 14:05:42 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust termopatju videokaardile soetada?
_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 15:07:07 vasta tsitaadiga

oomipoest näit.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 29.09.2011 15:23:26 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
oomipoest näit.

hmm.ma pole küll sealt leidnud icon_neutral.gif

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 15:30:36 vasta tsitaadiga

nimelt milliseid otsid, mäludele ikka?
ise sealt saanud.


viimati muutis Killerwave 29.09.2011 15:33:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 29.09.2011 15:31:32 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
nimelt milliseid otsid, mäludele ikka?
ise sealt saanud.


mäludele ikka.

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 15:32:56 vasta tsitaadiga

http://oomipood.ee/index.php?a_k=TERMOP&t=k_ak&i=TERMOP
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 29.09.2011 15:35:48 vasta tsitaadiga

need teibid ja pastad ju.
_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 15:40:24 vasta tsitaadiga

Teibiga panedki, püsivad küljes, ei ole ohtu et ära kukub. Eraldi termopatju ei ole kunagi kasutanud ja ega nad midagi kinni ei hoia(pigem GPU peal). Tootjad annavad ka termoteipi(niipalju kui ma kasutanud) kaasa jahutustega mälude jaoks.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 29.09.2011 15:41:03 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Teibiga panedki, püsivad küljes, ei ole ohtu et ära kukub. Eraldi termopatju(huvitav termin) ei ole kunagi kasutanud. Tootjad annavad ka termoteipi(niipalju kui ma kasutanud) kaasa jahutustega mälude jaoks.


Mul vaja reference jahutus peale tagasi keerata. See ei kuku kuhug icon_razz1.gif

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 15:42:28 vasta tsitaadiga

miks siis mitte tavalise termapastaga, lihtsalt ettevaatlik tuleb olla et saaks vähe pandud. Pole vaja üle ujutada.
Isiklikult ei tea kust kohast saaks termopatju kui niisuguseid, ehk keegi teine oskab kommenteerida.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 29.09.2011 15:48:26 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
miks siis mitte tavalise termapastaga, lihtsalt ettevaatlik tuleb olla et saaks vähe pandud. Pole vaja üle ujutada.
Isiklikult ei tea kust kohast saaks termopatju kui niisuguseid, ehk keegi teine oskab kommenteerida.


Siit leidsin midagi aga tellimise kohapealt pole vel kindel. http://ee.farnell.com/3m/5595/5595-thermal-pad-105mmx150mm-sheet/dp/1776414

Minumeelest peaks mälud ja vrm suts madalamad olema, et palja pastaga ei tee midagi ära.Samas proovind ka pole icon_biggrin.gif

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2011 16:10:10 vasta tsitaadiga

samas pane siis juba teip, poogen , lahti ainult ei saa vist enam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 29.09.2011 16:24:50 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
samas pane siis juba teip, poogen , lahti ainult ei saa vist enam icon_biggrin.gif


Las ikka iga asi käib oma koha peal icon_biggrin.gif

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer-Bea
HV kasutaja
Killer-Bea

liitunud: 20.09.2006




sõnum 03.10.2011 19:35:07 vasta tsitaadiga

Kõige parem on termo pasta, kõiksugu teibid ja padjad on crap, nende soojusjuhtivus ei ole sama mis kerge kiht kvaliteetset pastat.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.10.2011 19:48:34 vasta tsitaadiga

Igalepoole aga ei anna termopastat toppida icon_idea.gif Seega valida kas mitte miskit või termopadi..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 01:28:23 vasta tsitaadiga

Killer-Bea kirjutas:
Kõige parem on termo pasta, kõiksugu teibid ja padjad on crap, nende soojusjuhtivus ei ole sama mis kerge kiht kvaliteetset pastat.


Lugesid ka üldse mis ta kirjutas? Vaja originaaljahutus peale panna, aga seal on mälu ja vrm kohad kõrgemad st ainult pastast ei piisa. icon_rolleyes.gif

Olen ise samasuguse probleemi taga olnud 6800GT'ga kunagi. Tol ajal ei leidnudki lahendust. Ilmselt lihtsaim variant otsida mõni samasuguse jahutusega inimene ja talt padjad või kogu jahutus ära ärida.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 09.10.2011 20:30:44 vasta tsitaadiga

Nii leidsin midagi sellist. http://oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=FARNELL_1372940
Tea kas hd 6970 kaardile on 0.5mm paras?

Või selline rumalam mõte. Kui täita need lagunud kohad termopastaga?

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 21:00:52 vasta tsitaadiga

Kui jääb väheks, siis saad 2 kihti panna. Ega see niigi halba soojusjuhtimist enam kuigi palju halvemaks ei tee. icon_biggrin.gif Samas mälud on suhteliselt jahedad ja saavad vabalt ka halva soojusülekandega hakkama.
Termopasta on siiski mõeldud mikro-ebatasasuste täitmiseks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2011 11:54:53 vasta tsitaadiga

On ehk kellelgi üle socket 775 ( arvuti profiilis) mõeldud kinnitust. Praegusel läksid need plastikust kinnitused katki ja nüüd ei seisa jahuti emaplaadi kyljes. Uut jahutust veel osta ei tahaks, sest arvuti hakkas täna karjuma ning Everest näitas, et core tempid olid 80+ ja vahepeal viskas yldse miinusmärke juurde. Kui seisab kellelgi niisama, siis võtaksin ära! Või teab keegi kust seda koos kinnitustega saada võiks. Arvutikeskus ütles telefoniteel, et neil pole..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 12.11.2011 18:03:01 vasta tsitaadiga

videokaardi vent hakkas plärisema, viskasin välja

midagi oleks vaja nüüd asemele,
hea oleks 4-pin pistikuga
icon_question.gif kus selliseid müüakse?



kaart on x1950xtx
icon_question.gif mis pinged, juhtmed seal pistikutes?
aretaks ise midagi kui sellise pistiku leiaks

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 03:08:49 vasta tsitaadiga

Kollane peaks olema 12 v, must mass ja punane 5v või 7v. Sinine peaks olema tiibiku kiiruste jaoks. Ehk keegi targem parndab mind kui puusse panin.

Tekkis selline küsimus, et kas MSI Twin Forz II jahuteid on siit keegi lammutanud? Saab need tiivikud ja selle plastmass katte ära võtta ja ainult radika jätta?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 13.11.2011 03:45:21 vasta tsitaadiga

Kuna pole tegemist Molexi, vaid fan pistikuga, siis karvad oleksid mass, 12V, RPM, kiirusereguleerimine.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.11.2011 12:24:45 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:

Tekkis selline küsimus, et kas MSI Twin Forz II jahuteid on siit keegi lammutanud? Saab need tiivikud ja selle plastmass katte ära võtta ja ainult radika jätta?


Saab küll, aga mis selle tegevuse eesmärk on? Vaigistamine?
Jahutusomadused sellest igatahes ei parane icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 15:45:50 vasta tsitaadiga

Seda niikuinii, aga mõtlesin, et viskaks 2x 120mm tiivikud ise sinna peale thumbs_up.gif See ehk aitaks?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.11.2011 23:57:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi sellist asja ka omab: http://www.prolimatech.com/en/products/detail.asp?id=159&subid=574#showtab

Või mis on üldse mõistlik GPU jahutus.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.