|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mikami
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2009
|
17.07.2011 19:06:56
|
|
|
Kas keegi sõidab reedel tartust välja ? Otsin transporti.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Acidrain
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
23.07.2011 17:02:58
|
|
|
võtke specceril/kommentaatoril mängu saundi maha. mis nendest unitite räuskamistest ikka kuulata.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
23.07.2011 17:31:46
|
|
|
| maha ei pea võtma, veidi vaiksemaks
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
23.07.2011 20:56:57
|
|
|
ehk minu kirjutamise viga, aga
võtke mängu saund maha - mute
võtke mangu saundi maha - vaiksemaks
:p
see kes praegu kommenteerib võiks veits oma maitsetut rassismi maha toonida, jätab küll kehva mulje. finaali võiks commida ikka mõni kes jagab veits rohkem asja kah.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.07.2011 00:10:49
|
|
|
jälle soitsuga käib seal vaidlus
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
24.07.2011 00:25:14
|
|
|
Lahe ,et sellist asja tehakse ja saab nimodi kodus vaadata.
On mõnel muul pelal ,üritusel ka tulemas midagi sellelaadset?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
24.07.2011 00:31:22
|
|
|
Mängust ei jaga essugi, aga vaadata on täitsa põnev niimoodi, kui enamvähem ära ka seletatakse. Kodus ka vahepeal vennaga koos vaatan, ta siis seletab juurde, et ma ka mõistaks (vend = see, kes finaali 2. mängu kommenteeris)
-e- muidugi peaks striimi ka kiitma, hea kvaliteet
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.07.2011 00:31:46
|
|
|
ma olen vist ise kaika otsaga sc2 katsunud, aga netis vahin pidevalt TotalBiscuiti kommentaare ja tema enda gameplay streame. Täna ka päris vahva vaadata, Jika algul oli ikka päris newbie oma tekstiga, aga nüüd on teda meeldivam kuulata kui soitsu - rassismi veits vähem ja jutt juba päris asjalik
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
24.07.2011 00:44:38
|
|
|
Mis süsteemi järgi see mäng võidetakse?
Korra ründab ja tõmbab paar venda maja ja järsku game over ... baasid püsti jne. Millejärgi seal võit tuleb?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.07.2011 00:51:01
|
|
|
vastane annab ise alla kui näeb et seis lootusetu. mänge venitada puhtalt mingi loto pärast on ebasportlik
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
24.07.2011 01:07:43
|
|
|
See kes kommenteeris oli küll muhe vana ... Aga jah 2 ja 3 koha omanik on küll arvutimänguri välimäärajast pärit
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
24.07.2011 01:08:10
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Lahe ,et sellist asja tehakse ja saab nimodi kodus vaadata.
On mõnel muul pelal ,üritusel ka tulemas midagi sellelaadset? |
http://www.teamliquid.net/sc2/
seal peaaegu 24/7 starcrafti streamid erinevatelt üritustelt ja mängijatelt.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
24.07.2011 01:10:52
|
|
|
Väga vinge oli kuulata-vaadata Rohkem sc2 caste
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
24.07.2011 01:29:42
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Väga vinge oli kuulata-vaadata Rohkem sc2 caste  |
Jah, ehk saab cs-i mehed ühe meelitada, kaua ikka taovad seda
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
24.07.2011 10:52:50
|
|
|
CS elab veel?:S
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
24.07.2011 14:08:50
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| CS elab veel?:S |
Oo jaa, ikka veel ju eesti kõige popim mäng...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
24.07.2011 17:21:25
|
|
|
Kiidaks Soitsu hea casti eest tegi oma jutuga mängu ilusti arusaadavaks ka täiesti võhikule. 80 vaatajat oli üsna üllatav.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Derbyster
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2010
|
24.07.2011 18:20:36
|
|
|
kuskil soitsu cast üleval ka on? täitsa kuulaks
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Acidrain
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
25.07.2011 03:02:20
|
|
|
| Ostsin endale ja sõbrale mängu (3-5 päeva jooksul kohal UKst)! Any tips & tricks, millest noob alustada võiks? Ainult Destiny striimi vahtinud natukene...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
25.07.2011 09:01:14
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| Ostsin endale ja sõbrale mängu (3-5 päeva jooksul kohal UKst)! Any tips & tricks, millest noob alustada võiks? Ainult Destiny striimi vahtinud natukene... |
Kasuta hotkeysi ja control groupe (ctrl+number/shift+number [shiftiga lisab uniteid, controlliga teeb uue]). Hotkeyde profiil vali grid, veidi rohkem nuubisõbralik.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
25.07.2011 09:59:44
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| Ostsin endale ja sõbrale mängu (3-5 päeva jooksul kohal UKst)! Any tips & tricks, millest noob alustada võiks? Ainult Destiny striimi vahtinud natukene... |
Mulle öeldi, et esimesena võiks tõesti kõigepealt end hotkey'dega kurssi viia.
Ja teisena soovitati ära õppida kolme barracksi taktika ( 3 rax ), algajatele pidavat lihtne olema.
Build orderis ei tohi väga maha jääda. SCV'd väga kiirelt püsti, samal ajal koguaeg vorpida uniteid.
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
25.07.2011 11:44:45
|
|
|
| Kui tahad feik skilli saada siis kindlasti on terran 2xrax marine medivac kõige parem mida teha annaks. Sellega võid masteri välja tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.07.2011 12:03:06
|
|
|
mingi zvt mängu viskas sealt kohe ette.
väga masendav tase.
kommentaarid teemal 'oi, zvt ja tal on pädevamad mängijad seljatagant õpetamas, ma olen juba ette kaotanud' on totaalne pullikaka.
kui zergiga kordagi ei ründa vaid t-l lasta läbi kogu mängu techida ja meeletu mass ehitada, siis oled sa asjadest üldse valesti aru saanud.
kui vastane tuleb paarikümne thoriga, siis oled sa midagi valesti teinud.
kui isegi oma ebaõnnestunud rünnaku järel umbes viiest hatcherist väljajooksva massi seisma jätad ja mitte vastase riismetele peale ei lenda, siis peadki kaotama.
kui vastane hoiab thore paigal, skaudib su ilma mingi kaitseta brood lorde ja ehitab thoride ette veel rea missile towered ka kuhu siis sisse jooksed, oled midagi väga valesti teinud.
kui zvt mängus t lennutab paar command centerit resource locationitesse ja kogub seal mulemassiga mineraale, siis see ei ole normaalne.
isegi mina oma tõsiselt puuduva skilliga oleks ilmselt samas mängus tast 5min varem üle sõitnud. või lennanud, whichever.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
25.07.2011 12:49:25
|
|
|
See konkreetne mäng ei olnud ka turniiri osa vaid niisama nalja pärast tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
25.07.2011 13:16:07
|
|
|
| londiste kirjutas: |
mingi zvt mängu viskas sealt kohe ette.
väga masendav tase.
kommentaarid teemal 'oi, zvt ja tal on pädevamad mängijad seljatagant õpetamas, ma olen juba ette kaotanud' on totaalne pullikaka.
kui zergiga kordagi ei ründa vaid t-l lasta läbi kogu mängu techida ja meeletu mass ehitada, siis oled sa asjadest üldse valesti aru saanud.
kui vastane tuleb paarikümne thoriga, siis oled sa midagi valesti teinud.
kui isegi oma ebaõnnestunud rünnaku järel umbes viiest hatcherist väljajooksva massi seisma jätad ja mitte vastase riismetele peale ei lenda, siis peadki kaotama.
kui vastane hoiab thore paigal, skaudib su ilma mingi kaitseta brood lorde ja ehitab thoride ette veel rea missile towered ka kuhu siis sisse jooksed, oled midagi väga valesti teinud.
kui zvt mängus t lennutab paar command centerit resource locationitesse ja kogub seal mulemassiga mineraale, siis see ei ole normaalne.
isegi mina oma tõsiselt puuduva skilliga oleks ilmselt samas mängus tast 5min varem üle sõitnud. või lennanud, whichever. |
Võtan süü oma peale, tegemist oli mängudega mis kell 3 öösel for fun tegime siis kui kõik pelad läbid olid
ning ma mängisin vs silver vastase vastu ning ei teinudki ühtegi otsust sellist mida ma nö tavaliselt teeksin ehk mängisin tagurpidi.
Ehk ei oleks pidand seda streamima, irc samalajal jooksis ning mõningad vaatasid,
tagamaid teadmata vbla ei teagi et see oligi sellinne troll showmatch.
Kui tahad paremat z v t mängu võid mind bneti lisada: soits 712.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
25.07.2011 13:44:05
|
|
|
NeroEST, dsg, Terranit ma küll väga mängida ei soovi. Ja feik skilli ka ei soovi... võin meeleldi kuskil madalas liigas istuda, peasee et lõbus on ja saan ennast arendada.
Ilmselt kas Zerg või Protoss... või mõlemad vaheldumisi. Zerg on fun, Protossiga lihtsam vist alustada...
Lovvi, tähh.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
25.07.2011 14:03:25
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| Ostsin endale ja sõbrale mängu (3-5 päeva jooksul kohal UKst)! Any tips & tricks, millest noob alustada võiks? Ainult Destiny striimi vahtinud natukene... |
Mainiks veel lisaks ühe vea mida algajad tihti teevad(sh mina). Kui üksused on lahingus, siis väga tihti juhtub et unustatakse ära mis baasis toimub, ehk siis lastakse resurssidel lihtsalt koguneda. Üldiselt on vaja kiirust ja ka multitaskingut harjutada. Lisaks on kasuks teha vähemalt paar mängu iga rassiga, et olla tuttav nende tch treedega ja üksuste tugevuste/nõrkustega (konow your enemy)
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
immot
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006
|
25.07.2011 14:18:08
|
|
|
| anti666 kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
| Ostsin endale ja sõbrale mängu (3-5 päeva jooksul kohal UKst)! Any tips & tricks, millest noob alustada võiks? Ainult Destiny striimi vahtinud natukene... |
Mainiks veel lisaks ühe vea mida algajad tihti teevad(sh mina). Kui üksused on lahingus, siis väga tihti juhtub et unustatakse ära mis baasis toimub, ehk siis lastakse resurssidel lihtsalt koguneda. Üldiselt on vaja kiirust ja ka multitaskingut harjutada. Lisaks on kasuks teha vähemalt paar mängu iga rassiga, et olla tuttav nende tch treedega ja üksuste tugevuste/nõrkustega (konow your enemy) |
+1 harjuta kohe alguses hoidma resource alla 100
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
25.07.2011 15:33:40
|
|
|
| krt ajasite isu peale, peaks ka täna ikka uuesti peale laskma, viimasel ajal vaatan pigem Streame kui ise pelan, huskystarcraft
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
25.07.2011 16:11:46
|
|
|
http://day9.tv/archives/?search=newbie&filterby=tags
algajatele vägagi västi lahti seletatud, kuigi infot, mis sealt tuleb on võib-olla isegi liiga palju.
Soovitan võtta paber ja pliitas ning kijutatda tähtsamad asja ette, seda kasvõi alguses, et meelest ära ei lähe.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
25.07.2011 16:41:37
|
|
|
Spoiler 
See ära õppida on normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Acidrain
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
25.07.2011 17:38:22
|
|
|
| immot kirjutas: |
+1 harjuta kohe alguses hoidma resource alla 100 |
Ma panen vahel oma üksuste tootmis majad ka hotkeyde alla, siis saan sinna käske anda ilma et peaks kaamerat liigutama. Kuidas profid sellese suhtuvad?
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
25.07.2011 17:43:06
|
|
|
| Nii peabki
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
26.07.2011 11:23:53
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
Spoiler 
See ära õppida on normaalne. |
Ah, see ongi see husky 3rax strat, mida mulle soovitati
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
28.07.2011 16:20:54
|
|
|
Eks jah, alguses tuleks kõik rassid vähemalt mingil põhitasemelgi selgeks saada. Aitäh abi eest.
Mängu pole kahjuks veel aga tulnud. Homme on viimane, kõige hilisem päev, lubatust ajavahemikust.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
29.07.2011 11:52:20
|
|
|
Tegin vahelduseks SC1 campaigni. Alguses ehmatasin ikka ära - täitsa meelest on juba läinud, et mehed liiguvad nagu puunukud ja pathfindingu süsteem oletab, et kõik teised unitid on läbimatu sein...
Jalutasin oma uncloaked ghostiga rahulikult vastase armee keskel lahinguväljale ja muud sihukest kummalist . + muidugi see, et mingit autorepairi pole SCV poolt ja maksimaalselt saab korraga käsutada 12 üksust.
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
30.07.2011 22:04:03
|
|
|
| dsg kirjutas: |
| Kui tahad feik skilli saada siis kindlasti on terran 2xrax marine medivac kõige parem mida teha annaks. Sellega võid masteri välja tõmmata. |
, sest see töötab 4gate vastu väga hästi... Ma ei tea kus sellised lollid tulevad..
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik71284
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
30.07.2011 23:05:10
|
|
|
Tahaks tiba abi paluda vanematelt kaladelt. Nimelt kas on olemas mingi lahendus larva injectimiseks ilma hatcherit vaatamata? Pean silmas olukorda, kus tegelen aktiivselt üksuste juhtimisega ja tahaks baasist kiirklahvide abil lisavägesid peale saata ilma vaadet sinna suunamata.
Teine küsimus on, et millised lahendused on varases lahingufaasis terrani ja protose rampi kinni ehitamise+cannon/bunker/siegetank spämmi vastu(kaitses)? Tavaliselt (pronksi liigas asun hetkel) jooksen ma lõputute lainetena tormi ilma suurema efektida kuni vastan ehitab valmis ca 200-se armee ja sõidab minust kolinal üle.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
30.07.2011 23:17:29
|
|
|
| kuskilt lugesin, et queenid injectivad automaatselt lähimat hatchi, nii , et kui on hotkeytud siis minimapil clickid kõik hatchid läbi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.07.2011 23:28:17
|
|
|
streamidest silma jäänd, et mutaliskid on hea harass unit. ei lase rahulikult turtleda.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Derbyster
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2010
|
01.08.2011 03:43:52
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| streamidest silma jäänd, et mutaliskid on hea harass unit. ei lase rahulikult turtleda. |
algajal raske microda mutadega ja kuna nad maksavad nii palju gaasi, siis on GG ka, kui jätad veidiks tähelepanuta.
muidu mõte õige.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
01.08.2011 15:00:19
|
|
|
kaebekiri :
tra iga sessiooni alguses käib närvidele see battleneti närakate progejate tehtud süsteem. Nüüd jälle! Miks 10-nst mängust 9 juhul paneb server mulle 1v1 mängus vastu favored mängija? Mul on kõrini neist ja veel need f..ng ordenid, liigad, divisonid, ära neid kustutada ka ei saa.
Miks ei saanud teha seda normaalset vana SC süsteemi, et igaüks valis silma järgi ISE, millise vastasega rinda pistab. Vaatad palju tüüp on mänginud, võitude kaotuste suhe, lased enne mängu jalga või proovid õnne. No ei saanud seda teha, mõnedel gosupededel oli ilge himu hüpata oma stattidega.
Sõbral oli nädal tagasi probleem, oli teine mänginud miskit progamer-eestlastega tiimis ja siis server arvas ta panna kulla liigasse. Ise ta on heal juhul vaid hõbe. Noh tuli ta siis uuesti mängima ilma tuttavateta, ja sai hea hulga mänge sisse, mitte ühtegi võitu. Vaat, selline loll süsteem.
viimati muutis tumbuser 01.08.2011 14:57:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
01.08.2011 15:18:47
|
|
|
See liigade teema peaks ainult quick game'de (ja mis iganes liigamängud seal veel on) puhul vist kehtima? Custom game võib ju kellega iganes teha täpselt nagu vanasti. Ei näe probleemi...
Aga jah, endalgi on alati millegipärast vastane favoured. Ju ma olen siis nii põhjakihis . No lihtsalt pole aega päevast päeva Starcrafti harjutada...
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.08.2011 15:59:04
|
|
|
tumbuser, aga miks sa ise ei arenda siis head süsteemi ja seda blizzardile maha ei müü?
Bluebulli kommentaar on samuti täiesti õige - ka chat channelid on nüüd olemas nii et lase aga käia custom gamedega.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|