Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mikami
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2009




sõnum 17.07.2011 19:06:56 vasta tsitaadiga

Acidrain kirjutas:
StarCraft 2 mängijd tulge Digifestile turniiril osalema!

http://www.starcraft.ee/uudised/view/42/Digifest-LAN-22-24-juuli


Kas keegi sõidab reedel tartust välja ? Otsin transporti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acidrain
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2011 16:54:31 vasta tsitaadiga

Digifest SC2 live stream!

http://www.starcraft.ee/digifest/stream
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2011 17:02:58 vasta tsitaadiga

võtke specceril/kommentaatoril mängu saundi maha. mis nendest unitite räuskamistest ikka kuulata.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2011 17:31:46 vasta tsitaadiga

maha ei pea võtma, veidi vaiksemaks
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2011 20:56:57 vasta tsitaadiga

ehk minu kirjutamise viga, aga
võtke mängu saund maha - mute
võtke mangu saundi maha - vaiksemaks
:p

see kes praegu kommenteerib võiks veits oma maitsetut rassismi maha toonida, jätab küll kehva mulje. finaali võiks commida ikka mõni kes jagab veits rohkem asja kah.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 00:10:49 vasta tsitaadiga

jälle soitsuga käib seal vaidlus icon_lol.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.07.2011 00:25:14 vasta tsitaadiga

Lahe ,et sellist asja tehakse ja saab nimodi kodus vaadata.
On mõnel muul pelal ,üritusel ka tulemas midagi sellelaadset?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 00:31:22 vasta tsitaadiga

Mängust ei jaga essugi, aga vaadata on täitsa põnev niimoodi, kui enamvähem ära ka seletatakse. Kodus ka vahepeal vennaga koos vaatan, ta siis seletab juurde, et ma ka mõistaks (vend = see, kes finaali 2. mängu kommenteeris)

-e- muidugi peaks striimi ka kiitma, hea kvaliteet thumbs_up.gif

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 00:31:46 vasta tsitaadiga

ma olen vist ise kaika otsaga sc2 katsunud, aga netis vahin pidevalt TotalBiscuiti kommentaare ja tema enda gameplay streame. Täna ka päris vahva vaadata, Jika algul oli ikka päris newbie oma tekstiga, aga nüüd on teda meeldivam kuulata kui soitsu - rassismi veits vähem ja jutt juba päris asjalik icon_biggrin.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.07.2011 00:44:38 vasta tsitaadiga

Mis süsteemi järgi see mäng võidetakse?
Korra ründab ja tõmbab paar venda maja ja järsku game over ... baasid püsti jne. Millejärgi seal võit tuleb?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 00:51:01 vasta tsitaadiga

vastane annab ise alla kui näeb et seis lootusetu. mänge venitada puhtalt mingi loto pärast on ebasportlik
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.07.2011 01:07:43 vasta tsitaadiga

See kes kommenteeris oli küll muhe vana ... icon_biggrin.gif Aga jah 2 ja 3 koha omanik on küll arvutimänguri välimäärajast pärit icon_biggrin.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 24.07.2011 01:08:10 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Lahe ,et sellist asja tehakse ja saab nimodi kodus vaadata.
On mõnel muul pelal ,üritusel ka tulemas midagi sellelaadset?


http://www.teamliquid.net/sc2/

seal peaaegu 24/7 starcrafti streamid erinevatelt üritustelt ja mängijatelt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 01:10:52 vasta tsitaadiga

Väga vinge oli kuulata-vaadata thumbs_up.gif Rohkem sc2 caste beer_yum.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 01:29:42 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Väga vinge oli kuulata-vaadata thumbs_up.gif Rohkem sc2 caste beer_yum.gif

Jah, ehk saab cs-i mehed ühe meelitada, kaua ikka taovad seda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.07.2011 10:52:50 vasta tsitaadiga

CS elab veel?:S
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 14:08:50 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
CS elab veel?:S

Oo jaa, ikka veel ju eesti kõige popim mäng...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.07.2011 17:21:25 vasta tsitaadiga

Kiidaks Soitsu hea casti eest thumbs_up.gif tegi oma jutuga mängu ilusti arusaadavaks ka täiesti võhikule. 80 vaatajat oli üsna üllatav.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Derbyster
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2010




sõnum 24.07.2011 18:20:36 vasta tsitaadiga

kuskil soitsu cast üleval ka on?icon_biggrin.gif täitsa kuulaks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.07.2011 18:23:45 vasta tsitaadiga

http://www.own3d.tv/tarmo92#/ siit saab kui veidi otsida.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acidrain
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 01:37:40 vasta tsitaadiga

Digifest Summer 2011 StarCraft 2 replay pack üleval:

http://www.starcraft.ee/uudised/view/47/Digifest-Summer-2011-StarCraft-2-replayd
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 03:02:20 vasta tsitaadiga

Ostsin endale ja sõbrale mängu (3-5 päeva jooksul kohal UKst)! Any tips & tricks, millest noob alustada võiks? Ainult Destiny striimi vahtinud natukene...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 09:01:14 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Ostsin endale ja sõbrale mängu (3-5 päeva jooksul kohal UKst)! Any tips & tricks, millest noob alustada võiks? Ainult Destiny striimi vahtinud natukene...

Kasuta hotkeysi ja control groupe (ctrl+number/shift+number [shiftiga lisab uniteid, controlliga teeb uue]). Hotkeyde profiil vali grid, veidi rohkem nuubisõbralik.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 25.07.2011 09:59:44 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Ostsin endale ja sõbrale mängu (3-5 päeva jooksul kohal UKst)! Any tips & tricks, millest noob alustada võiks? Ainult Destiny striimi vahtinud natukene...


Mulle öeldi, et esimesena võiks tõesti kõigepealt end hotkey'dega kurssi viia.
Ja teisena soovitati ära õppida kolme barracksi taktika ( 3 rax ), algajatele pidavat lihtne olema.
Build orderis ei tohi väga maha jääda. SCV'd väga kiirelt püsti, samal ajal koguaeg vorpida uniteid.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 25.07.2011 11:44:45 vasta tsitaadiga

Kui tahad feik skilli saada siis kindlasti on terran 2xrax marine medivac kõige parem mida teha annaks. Sellega võid masteri välja tõmmata.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 12:03:06 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
http://www.own3d.tv/tarmo92#/ siit saab kui veidi otsida.

mingi zvt mängu viskas sealt kohe ette.
väga masendav tase.

kommentaarid teemal 'oi, zvt ja tal on pädevamad mängijad seljatagant õpetamas, ma olen juba ette kaotanud' on totaalne pullikaka.
kui zergiga kordagi ei ründa vaid t-l lasta läbi kogu mängu techida ja meeletu mass ehitada, siis oled sa asjadest üldse valesti aru saanud.
kui vastane tuleb paarikümne thoriga, siis oled sa midagi valesti teinud.
kui isegi oma ebaõnnestunud rünnaku järel umbes viiest hatcherist väljajooksva massi seisma jätad ja mitte vastase riismetele peale ei lenda, siis peadki kaotama.
kui vastane hoiab thore paigal, skaudib su ilma mingi kaitseta brood lorde ja ehitab thoride ette veel rea missile towered ka kuhu siis sisse jooksed, oled midagi väga valesti teinud.
kui zvt mängus t lennutab paar command centerit resource locationitesse ja kogub seal mulemassiga mineraale, siis see ei ole normaalne.

isegi mina oma tõsiselt puuduva skilliga oleks ilmselt samas mängus tast 5min varem üle sõitnud. või lennanud, whichever.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 25.07.2011 12:49:25 vasta tsitaadiga

See konkreetne mäng ei olnud ka turniiri osa vaid niisama nalja pärast tehtud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 25.07.2011 13:16:07 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ertr2 kirjutas:
http://www.own3d.tv/tarmo92#/ siit saab kui veidi otsida.

mingi zvt mängu viskas sealt kohe ette.
väga masendav tase.

kommentaarid teemal 'oi, zvt ja tal on pädevamad mängijad seljatagant õpetamas, ma olen juba ette kaotanud' on totaalne pullikaka.
kui zergiga kordagi ei ründa vaid t-l lasta läbi kogu mängu techida ja meeletu mass ehitada, siis oled sa asjadest üldse valesti aru saanud.
kui vastane tuleb paarikümne thoriga, siis oled sa midagi valesti teinud.
kui isegi oma ebaõnnestunud rünnaku järel umbes viiest hatcherist väljajooksva massi seisma jätad ja mitte vastase riismetele peale ei lenda, siis peadki kaotama.
kui vastane hoiab thore paigal, skaudib su ilma mingi kaitseta brood lorde ja ehitab thoride ette veel rea missile towered ka kuhu siis sisse jooksed, oled midagi väga valesti teinud.
kui zvt mängus t lennutab paar command centerit resource locationitesse ja kogub seal mulemassiga mineraale, siis see ei ole normaalne.

isegi mina oma tõsiselt puuduva skilliga oleks ilmselt samas mängus tast 5min varem üle sõitnud. või lennanud, whichever.

Võtan süü oma peale, tegemist oli mängudega mis kell 3 öösel for fun tegime siis kui kõik pelad läbid olid
ning ma mängisin vs silver vastase vastu ning ei teinudki ühtegi otsust sellist mida ma nö tavaliselt teeksin ehk mängisin tagurpidi.
Ehk ei oleks pidand seda streamima, irc samalajal jooksis ning mõningad vaatasid,
tagamaid teadmata vbla ei teagi et see oligi sellinne troll showmatch. icon_razz.gif

Kui tahad paremat z v t mängu võid mind bneti lisada: soits 712. icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 13:44:05 vasta tsitaadiga

NeroEST, dsg, Terranit ma küll väga mängida ei soovi. icon_smile.gif Ja feik skilli ka ei soovi... võin meeleldi kuskil madalas liigas istuda, peasee et lõbus on ja saan ennast arendada.
Ilmselt kas Zerg või Protoss... või mõlemad vaheldumisi. Zerg on fun, Protossiga lihtsam vist alustada...

Lovvi, tähh.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 25.07.2011 14:03:25 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Ostsin endale ja sõbrale mängu (3-5 päeva jooksul kohal UKst)! Any tips & tricks, millest noob alustada võiks? Ainult Destiny striimi vahtinud natukene...


Mainiks veel lisaks ühe vea mida algajad tihti teevad(sh mina). Kui üksused on lahingus, siis väga tihti juhtub et unustatakse ära mis baasis toimub, ehk siis lastakse resurssidel lihtsalt koguneda. Üldiselt on vaja kiirust ja ka multitaskingut harjutada. Lisaks on kasuks teha vähemalt paar mängu iga rassiga, et olla tuttav nende tch treedega ja üksuste tugevuste/nõrkustega (konow your enemy)

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 25.07.2011 14:18:08 vasta tsitaadiga

anti666 kirjutas:
ArchMage kirjutas:
Ostsin endale ja sõbrale mängu (3-5 päeva jooksul kohal UKst)! Any tips & tricks, millest noob alustada võiks? Ainult Destiny striimi vahtinud natukene...


Mainiks veel lisaks ühe vea mida algajad tihti teevad(sh mina). Kui üksused on lahingus, siis väga tihti juhtub et unustatakse ära mis baasis toimub, ehk siis lastakse resurssidel lihtsalt koguneda. Üldiselt on vaja kiirust ja ka multitaskingut harjutada. Lisaks on kasuks teha vähemalt paar mängu iga rassiga, et olla tuttav nende tch treedega ja üksuste tugevuste/nõrkustega (konow your enemy)


+1 harjuta kohe alguses hoidma resource alla 100
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 25.07.2011 15:33:40 vasta tsitaadiga

krt ajasite isu peale, peaks ka täna ikka uuesti peale laskma, viimasel ajal vaatan pigem Streame kui ise pelan, huskystarcraft
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 25.07.2011 16:11:46 vasta tsitaadiga

http://day9.tv/archives/?search=newbie&filterby=tags

algajatele vägagi västi lahti seletatud, kuigi infot, mis sealt tuleb on võib-olla isegi liiga palju.
Soovitan võtta paber ja pliitas ning kijutatda tähtsamad asja ette, seda kasvõi alguses, et meelest ära ei lähe.

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 25.07.2011 16:41:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
See ära õppida on normaalne.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acidrain
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 17:17:58 vasta tsitaadiga

Kõik algajad ja ka kogenumad võivad vabalt tulla ircu #sc2.ee @ irc.quakenet.org või

http://webchat.quakenet.org/?channels=sc2.ee

Küsige julgelt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 25.07.2011 17:38:22 vasta tsitaadiga

immot kirjutas:

+1 harjuta kohe alguses hoidma resource alla 100


Ma panen vahel oma üksuste tootmis majad ka hotkeyde alla, siis saan sinna käske anda ilma et peaks kaamerat liigutama. Kuidas profid sellese suhtuvad?

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 17:43:06 vasta tsitaadiga

Nii peabki
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.07.2011 02:06:57 vasta tsitaadiga

http://www.starcraft.ee/uudised/view/48/Digifest-Summer-2011-VODid vodid üleval.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 26.07.2011 11:23:53 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
See ära õppida on normaalne.


Ah, see ongi see husky 3rax strat, mida mulle soovitati thumbs_up.gif

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2011 16:20:54 vasta tsitaadiga

Eks jah, alguses tuleks kõik rassid vähemalt mingil põhitasemelgi selgeks saada. Aitäh abi eest.
Mängu pole kahjuks veel aga tulnud. Homme on viimane, kõige hilisem päev, lubatust ajavahemikust.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 29.07.2011 11:52:20 vasta tsitaadiga

Tegin vahelduseks SC1 campaigni. Alguses ehmatasin ikka ära - täitsa meelest on juba läinud, et mehed liiguvad nagu puunukud ja pathfindingu süsteem oletab, et kõik teised unitid on läbimatu sein... icon_biggrin.gif
Jalutasin oma uncloaked ghostiga rahulikult vastase armee keskel lahinguväljale ja muud sihukest kummalist thumbs_up.gif. + muidugi see, et mingit autorepairi pole SCV poolt ja maksimaalselt saab korraga käsutada 12 üksust.

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 30.07.2011 21:25:03 vasta tsitaadiga

mlg anaheim käib

http://teevox.com/mlg
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 30.07.2011 22:04:03 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Kui tahad feik skilli saada siis kindlasti on terran 2xrax marine medivac kõige parem mida teha annaks. Sellega võid masteri välja tõmmata.


, sest see töötab 4gate vastu väga hästi... Ma ei tea kus sellised lollid tulevad..
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 30.07.2011 23:05:10 vasta tsitaadiga

Tahaks tiba abi paluda vanematelt kaladelt. Nimelt kas on olemas mingi lahendus larva injectimiseks ilma hatcherit vaatamata? Pean silmas olukorda, kus tegelen aktiivselt üksuste juhtimisega ja tahaks baasist kiirklahvide abil lisavägesid peale saata ilma vaadet sinna suunamata.
Teine küsimus on, et millised lahendused on varases lahingufaasis terrani ja protose rampi kinni ehitamise+cannon/bunker/siegetank spämmi vastu(kaitses)? Tavaliselt (pronksi liigas asun hetkel) jooksen ma lõputute lainetena tormi ilma suurema efektida kuni vastan ehitab valmis ca 200-se armee ja sõidab minust kolinal üle.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 30.07.2011 23:17:29 vasta tsitaadiga

kuskilt lugesin, et queenid injectivad automaatselt lähimat hatchi, nii , et kui on hotkeytud siis minimapil clickid kõik hatchid läbi
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2011 23:28:17 vasta tsitaadiga

streamidest silma jäänd, et mutaliskid on hea harass unit. ei lase rahulikult turtleda.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Derbyster
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2010




sõnum 01.08.2011 03:43:52 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
streamidest silma jäänd, et mutaliskid on hea harass unit. ei lase rahulikult turtleda.

algajal raske microda mutadega ja kuna nad maksavad nii palju gaasi, siis on GG ka, kui jätad veidiks tähelepanuta.

muidu mõte õige.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 15:00:19 vasta tsitaadiga

kaebekiri :



tra iga sessiooni alguses käib närvidele see battleneti närakate progejate tehtud süsteem. Nüüd jälle! Miks 10-nst mängust 9 juhul paneb server mulle 1v1 mängus vastu favored mängija? Mul on kõrini neist ja veel need f..ng ordenid, liigad, divisonid, ära neid kustutada ka ei saa.

Miks ei saanud teha seda normaalset vana SC süsteemi, et igaüks valis silma järgi ISE, millise vastasega rinda pistab. Vaatad palju tüüp on mänginud, võitude kaotuste suhe, lased enne mängu jalga või proovid õnne. No ei saanud seda teha, mõnedel gosupededel oli ilge himu hüpata oma stattidega.

Sõbral oli nädal tagasi probleem, oli teine mänginud miskit progamer-eestlastega tiimis ja siis server arvas ta panna kulla liigasse. Ise ta on heal juhul vaid hõbe. Noh tuli ta siis uuesti mängima ilma tuttavateta, ja sai hea hulga mänge sisse, mitte ühtegi võitu. Vaat, selline loll süsteem.


viimati muutis tumbuser 01.08.2011 14:57:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 01.08.2011 15:18:47 vasta tsitaadiga

See liigade teema peaks ainult quick game'de (ja mis iganes liigamängud seal veel on) puhul vist kehtima? Custom game võib ju kellega iganes teha täpselt nagu vanasti. Ei näe probleemi...

Aga jah, endalgi on alati millegipärast vastane favoured. Ju ma olen siis nii põhjakihis icon_lol.gif. No lihtsalt pole aega päevast päeva Starcrafti harjutada...

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 15:59:04 vasta tsitaadiga

tumbuser, aga miks sa ise ei arenda siis head süsteemi ja seda blizzardile maha ei müü?
Bluebulli kommentaar on samuti täiesti õige - ka chat channelid on nüüd olemas nii et lase aga käia custom gamedega.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.