Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.06.2011 11:08:10 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
See juhtus neil muideks teisipäeva öösel vastu kolmapäeva. Teisipäeva õhtul toimis, kolmapäeva hommikul mitte
Mul samuti aga nädal enne sind icon_smile.gif
SurfData kirjutas:
Tundub et modem siiski vedru välja visanud, ei saanud enam andmeid kätte, kuigi modemisse endasse ligi sai lokaalselt
Samuti oli täpselt sama sümptom.
SurfData kirjutas:
Filtris asi ei saanud olla, kuna telekapilt toimis
Telekat pole küll otseselt tellinud omale kuid miskid tasuta kohalikud kanalid olid kenasti ees. Ainult lauatelefon oli vait miskipärast.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.06.2011 11:14:38 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
SurfData kirjutas:
See juhtus neil muideks teisipäeva öösel vastu kolmapäeva. Teisipäeva õhtul toimis, kolmapäeva hommikul mitte
Mul samuti aga nädal enne sind icon_smile.gif
SurfData kirjutas:
Tundub et modem siiski vedru välja visanud, ei saanud enam andmeid kätte, kuigi modemisse endasse ligi sai lokaalselt
Samuti oli täpselt sama sümptom.
SurfData kirjutas:
Filtris asi ei saanud olla, kuna telekapilt toimis
Telekat pole küll otseselt tellinud omale kuid miskid tasuta kohalikud kanalid olid kenasti ees. Ainult lauatelefon oli vait miskipärast.


lauatelefon oligi tumm, kuna see ju ka modemist tuli. Vilgutas ainult seal tulukesi aga interneedust ja telefoni kätte ei saanud, telekas asus enne modemit ja seal oli õnneks pilt olemas. Eks ma loodetavasti kuulen pärastpoole mis toimus ja kas vahetati modem välja ja hakkas tööle või mitte. Infoliini tädike ütles ka, et ta korraks nägi nagu modem tahaks andmeid saada jms aga ei saanud kätte. Logist ma vaatasin ka oli igast läbu täis, enamasti oli exhausted ja retired icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.06.2011 11:26:44 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Infoliini tädike ütles ka, et ta korraks nägi nagu modem tahaks andmeid saada jms aga ei saanud kätte
Mulle öeldi ka, et modem on neil küll neile nähtav kuid signaal on nii nõrk, et mingit lootust netti sealt kaudu läbi saada on võimatu.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 15:13:01 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Tundub et modem siiski vedru välja visanud, ei saanud enam andmeid kätte, kuigi modemisse endasse ligi sai lokaalselt. Filtris asi ei saanud olla, kuna telekapilt toimis.


Oluline on kaablivõrgu puhul see, et netti ei saa võrrelda mingil juhul tv'ga. Need kaabelmodemid vajavad ülihead signaali.. st palju paremat kui tv. Niiet modem ei pruugi nõrga signaaliga töötada aga tv näitab digis max signaali. Seetõttu on soovituslik sissetulev kaabel kohe filtriga lahendada ja nii saab modem teoreetiliselt parima signaali ... vanade kaablite puhul see muidugi ei kehti. Nii seletati kunagi sealt vähemalt.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 16.06.2011 21:09:58 vasta tsitaadiga

Reixx kirjutas:
admin
admin

või äkki

root
admin

Kusjuures, sellega ei saa Cisco EPC3925'sse sisse:/
Starman XL netiks.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003



Online
sõnum 16.06.2011 21:17:54 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Reixx kirjutas:
admin
admin

või äkki

root
admin

Kusjuures, sellega ei saa Cisco EPC3925'sse sisse:/
Starman XL netiks.
cisco
cisco
icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.06.2011 21:33:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
cisco
cisco
täpselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 12:52:26 vasta tsitaadiga

tramburai kirjutas:
NeroEST kirjutas:
Reixx kirjutas:
admin
admin

või äkki

root
admin

Kusjuures, sellega ei saa Cisco EPC3925'sse sisse:/
Starman XL netiks.
cisco
cisco
icon_wink.gif

Nagu pea enamusel Cisco seadmetel icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 27.06.2011 17:06:48 vasta tsitaadiga

05.03.2011 12:00
zMz kirjutas:
Eile siis ka digibox'il uuendas Boot Loader'it, aga nüüd EPG's ja infos kellaajad am-pm formaadis Menüüs mingit võimalust ei leidnud seda muuta kas on mingi võimalus võib peab järgmise uuenduse ära ootama ja lootma, et seal on asi meie ajas?
Tuli siis 23.06.2011 uuendus ja nüüd saab valida menüüst kas 12 või 24 tundi kell.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 20:13:52 vasta tsitaadiga

Pagan nüüd paneb mul ka net näkku icon_neutral.gif Sai pühade ajal ära oldud, nüüd tagasi ja venib nagu tatt (L pakett on). Speedtest.net ei suuda isegi ära ühendada, viskab mingi Configuration Load Failed errori ette. Ükskord õnnestus ära teha, siis ping oli 8ms, upload 3M ja alla mingi 0, midagi. Päeval helistasin Starmani ka, sealt poolt kontrolliti ja öeldi, et kõik peaks OK olema. Et äkki on viga minu kaabelduses, et kas kõik ühendused on ikka korralikud jne. Olen ühendused läbi katsunud, ei muutnud midagi. Krt küll.

Kas võib tegu olla Ho Ho poolt kirjeldatud probleemiga? Või siis peaks net täitsa kadunud olema?

edit: õnnestus kiirusetest korra veel ette saada

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.06.2011 20:15:53 vasta tsitaadiga

kiirem kui 88% eestlastest
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 20:18:38 vasta tsitaadiga

Pilt ja hääl ei lähe kokku osadel kanalitel,paar korda kõllatud kah ja lubati tegeleda aga ei mõhkagi...(nagu oma kodune elu vahetevahel,naine käib toas ära ,vahib,punnitab silmi aga hääl tuleb alles siis kui köögis on icon_smile.gif )
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 12:51:42 vasta tsitaadiga

Jube packetloss ja kõikuv ping on. Vahepeal andis Speedtest.net-is allalaadimise kiiruseks 0.8mbit/s ja üleslaadimisega ei saanudki hakkama.
Webstaris on signaalid sellised:
Downstream: Power Level 7.8 dBmV; Signal to Noise Ratio 38.9 dB
Upstream: Power Level 50.2 dBmV

Esineb kellelgil sarnast probleemi või on koer maetud kuskile minu juurde?

E: Kummalisel kombel on nüüd asi korras.

_________________
Just my stupid and uneducated opinion.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 20:06:31 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Pagan nüüd paneb mul ka net näkku icon_neutral.gif Sai pühade ajal ära oldud, nüüd tagasi ja venib nagu tatt (L pakett on). Speedtest.net ei suuda isegi ära ühendada, viskab mingi Configuration Load Failed errori ette. Ükskord õnnestus ära teha, siis ping oli 8ms, upload 3M ja alla mingi 0, midagi. Päeval helistasin Starmani ka, sealt poolt kontrolliti ja öeldi, et kõik peaks OK olema. Et äkki on viga minu kaabelduses, et kas kõik ühendused on ikka korralikud jne. Olen ühendused läbi katsunud, ei muutnud midagi. Krt küll.

Kas võib tegu olla Ho Ho poolt kirjeldatud probleemiga? Või siis peaks net täitsa kadunud olema?

edit: õnnestus kiirusetest korra veel ette saada


sain omal asja korda. Modem vahetati ära. Krt oli siis vaja oma kaablijura ajada neil üldse thumbs_down.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 08.07.2011 19:34:10 vasta tsitaadiga

Kui esmaliitumisel tehnik lõppseadmeteni kablad ära veab, peab klient selle ise kinni plekkima?

Miks peab jooksva kuu eest ette maksma?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 23:35:55 vasta tsitaadiga

Palju see ZuumTV lisakaart ka maksab? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 13.07.2011 11:19:23 vasta tsitaadiga

juba pea nädal aega ühtegi negatiivset postitust. Vist on aeg uuesti Starman võtta? icon_wink.gif
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 11:21:56 vasta tsitaadiga

Äkki lähed ja vaatad Starmani kodulehelt? icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:00:47 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Äkki lähed ja vaatad Starmani kodulehelt? icon_rolleyes.gif


Seal kodulehel on kõike, ainult Lisa ZoomTV kaardi hinda ei ole võimalik leida. Ma nagu mäletan, et paar päeva tuli mail Starmanilt:

Nüüd saate ZUUMtv'd vaadata ka maakoju suve nautima sõites. ZUUMtv lisakaardi abil saate jätkata kõikide lemmiksaadete vaatamist vaid 4,99 euro eest kuus. ZUUMtv vaatamiseks vajaliku ZUUMboxi saate meie poolt täiesti tasuta.

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 14:08:57 vasta tsitaadiga

alec kirjutas:
juba pea nädal aega ühtegi negatiivset postitust. Vist on aeg uuesti Starman võtta? icon_wink.gif


Puhkuste aeg, inimesed kodust eemal ning tarbivad netti mobiilselt icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 13.07.2011 14:10:11 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
alec kirjutas:
juba pea nädal aega ühtegi negatiivset postitust. Vist on aeg uuesti Starman võtta? icon_wink.gif


Puhkuste aeg, inimesed kodust eemal ning tarbivad netti mobiilselt icon_smile.gif
Või siis need kellel probleemid on ei saa üldse internetile ligi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seier
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2003




sõnum 13.07.2011 18:45:40 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:


Miks peab jooksva kuu eest ette maksma?


Maksetähtaeg on ju kuu viimane päev, et võid ka viimasel päeval maksta.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 21:48:37 vasta tsitaadiga

täna siin nõmmel oli mingi pooletunnine katkestus umbes nii telepildis kui netiühenduses thumbs_down.gif eeldaks, et hinna tõstmise vaimus ei teki selliseid asju
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 18:49:03 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Äkki lähed ja vaatad Starmani kodulehelt? icon_rolleyes.gif


Seal kodulehel on kõike, ainult Lisa ZoomTV kaardi hinda ei ole võimalik leida. Ma nagu mäletan, et paar päeva tuli mail Starmanilt:

Nüüd saate ZUUMtv'd vaadata ka maakoju suve nautima sõites. ZUUMtv lisakaardi abil saate jätkata kõikide lemmiksaadete vaatamist vaid 4,99 euro eest kuus. ZUUMtv vaatamiseks vajaliku ZUUMboxi saate meie poolt täiesti tasuta.


http://www.starman.ee/teenused/zuumtv
ja seal on
Kanalid / ZUUMtv hinnad / Leviala / ZUUMtv spetsifikatsioon / Telli ZUUMtv / ZUUMtv lisakaart
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 20:21:09 vasta tsitaadiga

raitm kirjutas:
sulomile kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Äkki lähed ja vaatad Starmani kodulehelt? icon_rolleyes.gif


Seal kodulehel on kõike, ainult Lisa ZoomTV kaardi hinda ei ole võimalik leida. Ma nagu mäletan, et paar päeva tuli mail Starmanilt:

Nüüd saate ZUUMtv'd vaadata ka maakoju suve nautima sõites. ZUUMtv lisakaardi abil saate jätkata kõikide lemmiksaadete vaatamist vaid 4,99 euro eest kuus. ZUUMtv vaatamiseks vajaliku ZUUMboxi saate meie poolt täiesti tasuta.


http://www.starman.ee/teenused/zuumtv
ja seal on
Kanalid / ZUUMtv hinnad / Leviala / ZUUMtv spetsifikatsioon / Telli ZUUMtv / ZUUMtv lisakaart
ja kus sa seal hinda näed? Seal vaid kirjas et on TASULINE teenus.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003



Online
sõnum 16.07.2011 12:35:21 vasta tsitaadiga

See lisakaart peaks maksma 4.99€ kuus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 19:12:59 vasta tsitaadiga

mul selline palve/lootus: ega kellelgi ei ole salvestavat digiboksi ja Arte/Arte HD'd, kes oleks suuteline täna õhtul alate 22.30'st seda lindistama ja siis mingil viisil mulle saatma, http://liveweb.arte.tv/fr/video/La_Traviata_Verdi_Natalie_Dessay_Festival_Aix-en-Provence/

krt, a mul praegu näitab üldse kanalil, et juurdepääs puudub. mis värk sellega nüüd on? mida teha? appi icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2011 18:53:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
raitm kirjutas:
sulomile kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Äkki lähed ja vaatad Starmani kodulehelt? icon_rolleyes.gif


Seal kodulehel on kõike, ainult Lisa ZoomTV kaardi hinda ei ole võimalik leida. Ma nagu mäletan, et paar päeva tuli mail Starmanilt:

Nüüd saate ZUUMtv'd vaadata ka maakoju suve nautima sõites. ZUUMtv lisakaardi abil saate jätkata kõikide lemmiksaadete vaatamist vaid 4,99 euro eest kuus. ZUUMtv vaatamiseks vajaliku ZUUMboxi saate meie poolt täiesti tasuta.


http://www.starman.ee/teenused/zuumtv
ja seal on
Kanalid / ZUUMtv hinnad / Leviala / ZUUMtv spetsifikatsioon / Telli ZUUMtv / ZUUMtv lisakaart
ja kus sa seal hinda näed? Seal vaid kirjas et on TASULINE teenus.

Sry, iseteeninduses on pakettide all hind olemas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somka
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2006




sõnum 28.07.2011 18:31:34 vasta tsitaadiga

Terv,
mure selline: peale voolukatkestust zuumbox enam telekasse pilti ei edasta. Zuumbox ise töötab, kanalid vahetuvad ja kõik nagu ok. Proovinud erinevaid scarte ja telekaid aga kasu ei miskit. Kas zoomboxile on võimalik teha ilma menüüsse sisenemata tehaseseadete taastamine?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2011 22:31:03 vasta tsitaadiga

Võibolla saab, uuri Starmanist, tel: 1770
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somka
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2006




sõnum 28.07.2011 22:55:56 vasta tsitaadiga

proovitud , väideti ei et ei saa.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2011 00:22:07 vasta tsitaadiga

Mis box sul on? nn. HD Zuumbox puhul (eeldusel, et viimati oli valitud 1. menüüpunkt):
Menu
3x nool alla
OK
...pin...
18x nool alla
OK
OK

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somka
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2006




sõnum 29.07.2011 13:33:38 vasta tsitaadiga

Aitüma bladerunner
Kahjuks pole HD, selline hoopis on - http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=12109473
Kui kellelgi on selline võiks anda samasuguse juhise. Starmani tehnik tuleks siiakanti alles teisipäeval.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.07.2011 16:02:31 vasta tsitaadiga

Loe siit Zuumboxi häälestamisest..
8. DIGI-TV kanalite lisamine ja digiboxi häälestamine

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somka
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2006




sõnum 29.07.2011 16:06:39 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Loe siit Zuumboxi häälestamisest..
8. DIGI-TV kanalite lisamine ja digiboxi häälestamine


Ma ei näe pilti, sellepärast küsin.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.07.2011 19:55:58 vasta tsitaadiga

somka kirjutas:
jägaja kirjutas:
Loe siit Zuumboxi häälestamisest..
8. DIGI-TV kanalite lisamine ja digiboxi häälestamine


Ma ei näe pilti, sellepärast küsin.


Et sa telerist zuumboxi pilti ei näe, sellest sain aru, kuid eeldades, et Starman on oma lehele õpetuse pannud täpselt menüü teekonda kirjeldades siis saad ju "pimesi" menüüs juhendi järgi liikudes oma soovitud tegevuse tehtud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somka
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2006




sõnum 31.07.2011 10:17:16 vasta tsitaadiga

Ei saanud hakkama pimesi, aga tänud siiski.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 20:31:03 vasta tsitaadiga

Neetult lahe, helistan 1770, kuulen 5 minutit jura, et pikad järjekorrad, kõik hõivatud, olen kõnejärjekorras kolmas, mingi aeg läheb mööda, kuulen, et olen kõneootejärjekooras esimene ja siis äkki onu ütleb kurvalt, et kahjuks läks prognoositust kauem, et helistage uuesti ja lärtsti katkestatakse ühendus.
Ei tundu just väga normaalne, arvestades seda, kui kõik need hakkavad varsti jälle helistama, kelle kõne katkestati icon_evil.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 23:42:21 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
Neetult lahe, helistan 1770, kuulen 5 minutit jura, et pikad järjekorrad, kõik hõivatud, olen kõnejärjekorras kolmas, mingi aeg läheb mööda, kuulen, et olen kõneootejärjekooras esimene ja siis äkki onu ütleb kurvalt, et kahjuks läks prognoositust kauem, et helistage uuesti ja lärtsti katkestatakse ühendus.
Ei tundu just väga normaalne, arvestades seda, kui kõik need hakkavad varsti jälle helistama, kelle kõne katkestati icon_evil.gif


http://www.youtube.com/watch?v=2fYAby4-jXw
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 23:51:06 vasta tsitaadiga

Keilas mingi jama igatahes, jubedalt on uimerdanud kuidagi viimased paar päeva, ja täna vabsee tore lugu:
tegu siis XL netiga...
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 23:54:07 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=2fYAby4-jXw


Like thumbs_up.gif
icon_lol.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 01.08.2011 00:04:29 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
Keilas mingi jama igatahes, jubedalt on uimerdanud kuidagi viimased paar päeva, ja täna vabsee tore lugu:
tegu siis XL netiga...
sama, aga vähemalt on ülesslaadimiskiirus korras.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qbiC
HV vaatleja
qbiC

liitunud: 15.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 21:28:35 vasta tsitaadiga

Starman XXL @ Pääsküla going strong icon_smile.gif Täna tuli kiirusrekord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 17:11:42 vasta tsitaadiga

Tundub, et minu probleem on modemis vist, http://modem.starman.ee
peaks 8 kanaliga ühendus olema, minu oma pikapeale saab ainult 1 üles...aga eile õhtul pidi peale modemi restarti mingine tüüp tagasi helistama, ei helistanud (pikka aega ei tulnud modem liinile, eks väsis ära ootamisest vist icon_smile.gif), täna helistasin ise uuesti, arvati et jajah, ikka tegeletakse...siiani keegi pole ühendust võtnud. aga noh, minimaalne net on olemas, mis seal ikka...
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 02.08.2011 17:20:51 vasta tsitaadiga

Seal downstream info all peab 8 kanalit olema?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2011 18:00:14 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Seal downstream info all peab 8 kanalit olema?


Jah.
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.08.2011 18:24:04 vasta tsitaadiga

Kontrolli kaablid ja ühendused üle. Kui need korras, siis peab tehnik üle vaatama ja vajadusel modemi vahetama.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 03.08.2011 20:03:20 vasta tsitaadiga

OT: Kui Zuumiga probleeme või majapidamises telereid rohkem kui 1, siis võib ühendust võtta, üritan läbi Viasati hea pakkumise teha
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 04.08.2011 16:20:09 vasta tsitaadiga

Enda poolt vaadates(elan Tartu äärelinnas) Plussid : Internet ( kiirus hea, pidev, pole selle 5 aasta jooksul kordagi ära kadunud). Miinused: TV ( teevad kanalitega, mis tahavad....võtavad ära, panevad vene kanaleid juurde, haige värk, pealegi vahest hakib ka), klienditeenindus allapoole arvestust.

Plaanin siin elioni üle minna, mis puudutab TV'd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2011 16:54:27 vasta tsitaadiga

Esmaspäeval oli muidu mingi üldisem Starman jama, näiteks Kaon HD digiboks hakkas jamama (loopi restartima).
Tahtsid mingit tarkvarauuendust peale suruda. Lõpuks pidi restartima kaabel lahtiühendatud.
Siis kaabel külge, uus kanalite skänn ja uus tarkvara peale.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.