|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
holden
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2001
|
29.03.2003 01:24:11
canman - HINNAVAATLUS EKSITAB |
|
|
link :: HINNAVAATLUS EKSITAB
ehk kuidas teisi mustates kliente võita.
natca keskerakonna viis?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.03.2003 01:32:17
|
|
|
| teema sobiks äkki paremini naljakate juhtumiste alla või mine sa tea..... igatahes mingi haige kirjavigadest kubisev käkk. tartus peaks üks selline olema, ei tea kas ka mujal? õnnels pole sattunud sinna peldikusse.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holden
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2001
|
29.03.2003 01:36:28
|
|
|
| tsitaat: |
| tarkvara tasub osta kohe koos arvutiga; |
??? miks?
| tsitaat: |
| meilt ostavad arvuteid eriti nõudlikud kliendid, kes mõjalt pole nõutavat kvaliteeti leidnud; |
| tsitaat: |
| miks me siis nii vähe arvuteid müüme - kliendid ei taha häid ja odavaid arvuteid, nad tahavad odavaid arvuteid; |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holden
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2001
|
29.03.2003 01:43:24
|
|
|
link :: UUED TOOTED
| tsitaat: |
Tänu uuele DUO300 tehnoloogiale, mootor ja mälu takt töötavad sünkroonselt 300 MHz, võimaldades red-hot mängu elamuse! Uuele 0.13 u tehnoloogiale
põhinev tehnoloogia võimaldab vähendada soojuse eraldust ja anda parima systeemi stabiilsuse. Pealegi Pro 8x8, AGP8X ja DirectX 8, lubab kasutada kõiki uute mängude võimalusi |
damn, see peab vist jah naljafoorumisse minema
elagu red-hot mänguelamus!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.03.2003 02:17:02
|
|
|
... teise puude üle ei ole ilus naerda
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.03.2003 02:25:47
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... teise puude üle ei ole ilus naerda  |
karm
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
29.03.2003 03:26:06
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
... teise puude üle ei ole ilus naerda  |
karm  |
millegipärast tuli meelde anekdoot, kus blond ütlleb brünettile, et tal tuli mõte. Brünett aga vastab, ja ega sel mõttel kerge polnd seal keset suurt tühjust.
PS! ei ole seotud õrnema sugupoolega
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
znif
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2003
|
29.03.2003 18:48:10
|
|
|
Canmani meestega mul isiklikku kokkupuudet. Nimelt üks sõber Tartu salongis töötas mingi aeg. Jama saab alguse sellest et omanik on mingi "workaholic" aint et tegevus taandub imelikule sebimisele. Tegelt osta pole sealt paha, saab tingida ja hinnad ka odavad suht... Aint nende koduka on ilmselt mingi 3 klassi põnn teind 25 eegu eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kilu
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2002
|
29.03.2003 19:16:42
|
|
|
ma arvasin alguses, et see on mingi naljaleht
aga kõik on nii lapseliku siirusega kirjutatud, et pisar tuleb silma...
tuuakse välja mõttetuid võrdlusi a'la teistel ei ole seda linki, mis meil on jne
jääb nagu mulje, et poiss vähemalt ise usub oma juttu...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
29.03.2003 19:29:21
|
|
|
| znif kirjutas: |
Canmani meestega mul isiklikku kokkupuudet. Nimelt üks sõber Tartu salongis töötas mingi aeg. Jama saab alguse sellest et omanik on mingi "workaholic" aint et tegevus taandub imelikule sebimisele. Tegelt osta pole sealt paha, saab tingida ja hinnad ka odavad suht... Aint nende koduka on ilmselt mingi 3 klassi põnn teind 25 eegu eest  |
Järsku see "imeliku sebimise" tulemus oligi too kodukas?! Mu enda ülemus ka paras workaholic , pillub kah alatasa igasugu lapsusi.
viimati muutis Denke 29.03.2003 19:31:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvuti
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2003
|
29.03.2003 19:29:37
|
|
|
| holden kirjutas: |
| tsitaat: |
| tarkvara tasub osta kohe koos arvutiga; |
??? miks?
|
no siis nad saavad teenida ka tarkvara hinnast !!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mark
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2001
|
29.03.2003 19:38:46
|
|
|
mdaa...
mina olen venelane...
aga ka minu silmadel on valus vaadata ...
vead on peaaegu igal pool...
ühe sõnaga JUBE
_________________ M: soodsalt http://www.privatinfo.ee/?adv_text_id=1540&lan=est
kõik on ju suhteline - aga rumalus ja laiskus imestab ja ärritab täiega |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
29.03.2003 19:41:31
|
|
|
Krt sellist jura pole ammu lugenud. Üldiselt ei tehta teise firma mainet maha ilma teise firma esindaja juures viibimiseta. Aga eks ole igasuguseid.
_________________ küll on kerge olla ebanormaalne |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
29.03.2003 19:49:12
|
|
|
DDRAM 256MB DIMM 333 PC2700 CL2.5 DDR PQI 1 620- canman
550- arvutisepad
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.03.2003 19:53:40
|
|
|
| Dag kirjutas: |
DDRAM 256MB DIMM 333 PC2700 CL2.5 DDR PQI 1 620- canman
550- arvutisepad |
ega need sepad paremad pole, oli ju kord siin
mingi kommentaar, kus sepad ise tunnistasid, et
mõned hinnad neil ainult reklaamitrikiks ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 29.03.2003 21:06:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
29.03.2003 19:57:51
|
|
|
Ilge pask. Ma ei usu oma silmi. Kolige see teema naljafoorumisse.
"Testisime arvutut. See oli 4* aeglasem kui tavaline."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Atren
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
29.03.2003 21:05:04
|
|
|
[quote="holden"]
| tsitaat: |
| tarkvara tasub osta kohe koos arvutiga; |
??? miks?
Tõenäoliselt mõeldi OEM versiooni ostmist, mis on odavam kui tavaline.
Üldiselt see lehekülg paistab olevat agressiivse inimese poolt tehtud kel pole erilisi kombeid. Samuti nagu eespool mainitud teiste firma nimede kasutamine ei ole eetiliselt korrektne sellises vormis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
29.03.2003 21:12:15
|
|
|
| Mulle tundub, et see lehekülg on loodud mingi alla keskhariduse kahekümnendates endast eriti heal arvamusel oleva tatika või siis 15 aastase rullnoka poolt. Lauseehitus, ORTOGRAAFIA !!! - Issand Jumal, kuhu me jõudnud oleme? RÄIGE. Esmased müügitegevuse ja turunduse reeglid: "Mis need veel on ?" Selliste tegelaste pärast pannakse internet varsti tsensuuri alla.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
29.03.2003 22:59:14
|
|
|
ajalehtede reklaamides on tavaliselt vananenud arvutid, mõttetud komplektid (vähemalt ühe nõrga komponendiga) - et saaks ainult odavat hinda näidata.
näiteks paljud pakuvad Pentium 4 1.7 GHz arvutit, ütleksin, et see on petmine. See on vanema 'põlvkonna' protsessor ja poole väiksema cache mäluga kui 1.8MHz.
no näidake mulle ka 1.8 mhz (mingi Z8 või 8085 võis vist siukse taktiga olla ) millel poole rohkem cache kui p4 1.7
aga naljakad juhtumised tundub tõesti paslikum koht sellele...
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
29.03.2003 23:03:37
|
|
|
| seda sitta ei j6ua 2ra r22kidagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
30.03.2003 11:10:59
|
|
|
| Loe ja imesta kuda Canman ennast megategijaks peab ja teisi muudkui materdab, pooletoobised on seal Canman firmas küll.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
30.03.2003 11:41:06
|
|
|
ennäe! microlinki laimamine edeneb neil jõudsasti aga ega see ometi ei tähenda et nad nende arvuteid ei võiks edasi müüa
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
30.03.2003 12:13:37
|
|
|
selle teksti on kirjutanud sündinud Koomik.
_________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
droz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
30.03.2003 14:53:33
|
|
|
Compucell lehelt
| tsitaat: |
Nagu enne jutuks oli, on webilehtede hinnad suhtelised ja sõltuvad nende lihtsusest, kvaliteedist ja vaevast, mida nendega nähtud on. Sellise lehekülje hind, nagu see siin tuleks kuskile 1000 krooni kanti, kõige odavama saaks kätte kuskil 500ga. Selline nagu OÜ Vahemetsa puit lehekülg, maksaks umbes 700 EEK. Need kõik on HTML-leheküljed, mis on odavad ja mida on kergem teha. PHP formaadis lehe hind tuleb juba mõnevõrra soolasem. Selle hinda ei oska kohe öeldagi, sest PHP-lehtesid teeb üks teine inimene, kellega tuleb enne hinnas kokkuleppele jõuda.
Niisiis, ühesõnaga, kui teil on vaja kodukat ja tahate teada mis, kuidas ja kui palju, siis on targem ühendust võtta ja läbi rääkida.
|
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
30.03.2003 16:32:30
|
|
|
selle on vis kirjutanud naisterahvas. naistele omane on ise endale vastu rääkida.
| tsitaat: |
ajalehtede reklaamides on tavaliselt vananenud arvutid, mõttetud komplektid (vähemalt ühe nõrga komponendiga) - et saaks ainult odavat hinda näidata.
|
lõpus aga kiidab oma odavaid hindasid- järeldus
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
30.03.2003 16:38:08
|
|
|
Kahju sellest puidifirmalt, kellelt nad 700 eeq selle kodukaga välja petsid
| tsitaat: |
| Kui teie arvutil 3D mängud hästi ei mängi, võib asi olla selles, et teie videokaart pole piisavalt võimekas, uute videokaartide hinnad algavad 600 kroonist (32 MB ATI Rage), kasutatult 200 (4 MB) kuni ... EEK. |
Ehehe...3D mängude mängitavus paraneb raudselt ATI Rage kaardiga
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
30.03.2003 17:06:01
|
|
|
Et sellistel ka häbi ei ole
Tänapäeva koolipoisidki teevad 700 EEK eest paremaid kodulehekülgi (Copucell kohta siis). Lisaks potentsiaalsele kliendile eksitavate andmete edastamine. Sellele Kristjanile peaks kõvad trahvid selga panema ja firma tegevuse lõpetama.
Kahjuks on taolisi "tegijaid" palju ja maakohtades leiavad nad endale ka hõlpsasti kliente. Eriti kurb on see vaatenurgast, kus maainimene niigi sittagi ei teeni ja kui temalt raske tööga kokku korjatud sendid niimoodi välja petetakse....
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Realist
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2001
|
30.03.2003 22:04:31
|
|
|
võtaks ka canmani teemal sõna, sai kunagi igiammu sealt ostetud kasutatud hp 7100 cdrw anti garantii 6 kuud, asi ütles ülesse ei kribanud enam, sai viidud lubatud garanti, nädal või rohkem vedeles seal (käis Soomes jutu järgi) lõpuks öeldi, asi on ülepinget saanud ei kuulu garantii alla. Mis siis ikka sai kurvalt koju kapatud asi lahti kistud(oli puha tolmune seest st. keegi polnud avanudki) puhastasime asja ära ja voila hakkas vahelduva eduga kribama st. 10 plaadist 7 tuli välja. Niipalju siis ülepingest.
_________________ http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=323795&highlight= |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimss
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2003
|
31.03.2003 12:39:28
|
|
|
Sellised tuleks plangu najale püsti panna ja maha lasta (canman). Selline firma on Eesti arvutiäride häbimärk. Ma ei mõista kuidas nad sellist juttu üldse julgevad kirjutada oma "kodukal" ise on enamus firmade (mida nad maha teevad) edasimüüjad. Sedasi nad küll edu ei saavuta.
Kipun arvama, et tegu on inimesega kes on oma õnnetu firma käekäigust vägagi kibestunud ja nüüd üritab midagi. Arvan veel, et keegi firma võiks nad ühe kenakese kohtuasjaga läbi materdada siis oleks jupiks ajaks rahu majas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tim
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daidalos
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2003
|
11.12.2003 00:16:19
|
|
|
| tsitaat: |
| MHz-d ei näita tegelikku arvuti kiirust; oluline on ka kõvaketta-, videokaardi kiirus |
| tsitaat: |
| Parem isegi osta 64MB RAM-ga 128MB vastu, sest väiksema mäluga töötab see kaart kiiremini. |
LOL
Ammu pole midagi nii tarka kuulnud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
11.12.2003 00:20:19
|
|
|
eheh jah .... Selged mehed seal kas keegi siin HV ka ringi liigub kes sellega seotud ??
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.12.2003 13:53:23
|
|
|
muig, tublid poisid, kysivad Ti 4600 eest 10 kilo
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ash
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2002
|
11.12.2003 14:19:16
|
|
|
[quote="holden"]
| tsitaat: |
| tsitaat: |
| meilt ostavad arvuteid eriti nõudlikud kliendid, kes mõjalt pole nõutavat kvaliteeti leidnud; |
|
ehehehehehe......läheks kohale ve....ne vennad oleks pisut pissed off pärast kui ma ära läheks
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eser
HV veteran

liitunud: 22.11.2003
|
11.12.2003 14:22:05
|
|
|
, või tibla !!!
_________________ Must, ja karvane ! |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
11.12.2003 17:56:35
|
|
|
noo Iga mees tahab elada
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
11.12.2003 18:03:05
|
|
|
kaalun ka uue arvuti ostmist ja leidsin et sealt saab ikka kõige soodsamalt
yea, right
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nmk
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.09.2003
|
11.12.2003 21:07:37
|
|
|
- eelista LCD monitori, 15" hinnad alates 4000 kr., 17" hinnad alates 6500 kr. Mängud jooksevad hästi 17"-l.
peaks ka monitori välja vahetama, mul osad uuemad mängud ei taha hästi joosta enam...
seal jätkub lugemist ikka päris kauaks, mängude arvustusi soovitan krdi koomikud ikka...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
12.12.2003 00:52:23
|
|
|
| - eelista LCD monitori, 15" hinnad alates 4000 kr., 17" hinnad alates 6500 kr. Mängud jooksevad hästi 17"-l. <<tänane parim naer...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freeborn
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2003
|
12.12.2003 01:07:03
|
|
|
Olgu mis on, aga see kõik on ju reklaam. Ilmselt on enamus Canmani kliente võhikud, kui sellist asja usuvad, aga reklaam töötab. Hea ju kommenteerida, mis jama kokku räägitakse (nt. "eriti kiire kõvaketas 7200rpm "), aga mõne teise valdkonna juttu lugedes, ei saa ka Teie aru, kui teile toote tutvustuses ilget jama kokku aetakse. Audiosüsteemid, nõudepesumasinad, geodeesia kasvõi...
Õhtuleht on parim anekdoot!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
12.12.2003 08:46:16
|
|
|
enda mäletamist mööda sain ma 2001 se ga 16 900 punkti
niisiis kas see kaart on siis reklaami veert
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.12.2003 17:11:17
|
|
|
kurat, eestikeelsed mänguarvustused on maha võetud
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Doc Cannibal
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
13.12.2003 12:59:38
|
|
|
link :: sait
Kodulehtede hinnad kõiguvad 500 - 150 000 kr.
võtab lausa sõnatuks...vähe on selliseid tegijaid, kes võivad sellist tasu küsida aga, et känmänn ka üks neist on..
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
14.12.2003 18:46:53
|
|
|
Hmm, olin isegi Canmaniga seotud - nimelt töötasin Tartu Canmanis, ning seoses koduleheküljega tuli inimestele sageli seletada: "Kodulehekülg mida te vaatasite sisaldab ainult Raivo Hundti arvamusi hindadest, toodetest, reklaamist, klienditeenindusest ja tuhandest muust asjast, ning ei laiene mitte kuidagi tema töötajatele."
_________________ www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
14.12.2003 18:59:07
|
|
|
kuigi mõnes punkti on täitsa õigus ju
Paljud ostavad ju mhz aru järgi arvuti.. Cel 2.4ghz on väheke lahjem kui 1.6ghz duron näiteks (sellest ka mickrolinki edu - aeglased kontoriarvutid suurte numbritega).
ja GF mx jutt kah õige puha
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
14.12.2003 19:02:42
|
|
|
irw @ AMD Athlon XP 3200+ (2.250GHz) socket A 333MHz, "Barton" 512cache 4620.-
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|