Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  canman - HINNAVAATLUS EKSITAB märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
holden
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001




sõnum 29.03.2003 01:24:11 canman - HINNAVAATLUS EKSITAB vasta tsitaadiga

link :: HINNAVAATLUS EKSITAB

ehk kuidas teisi mustates kliente võita.
natca keskerakonna viis?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 29.03.2003 01:31:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
TM võitjaks tuli Microlinki Cosmix - hea, et me sellest võistlusest osa ei võtnud

thumbs_up.gif

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.03.2003 01:32:17 vasta tsitaadiga

teema sobiks äkki paremini naljakate juhtumiste alla või mine sa tea..... igatahes mingi haige kirjavigadest kubisev käkk. tartus peaks üks selline olema, ei tea kas ka mujal? õnnels pole sattunud sinna peldikusse.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
holden
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001




sõnum 29.03.2003 01:36:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
tarkvara tasub osta kohe koos arvutiga;

??? miks?
tsitaat:
meilt ostavad arvuteid eriti nõudlikud kliendid, kes mõjalt pole nõutavat kvaliteeti leidnud;

icon_biggrin.gif
tsitaat:
miks me siis nii vähe arvuteid müüme - kliendid ei taha häid ja odavaid arvuteid, nad tahavad odavaid arvuteid;

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holden
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001




sõnum 29.03.2003 01:43:24 vasta tsitaadiga

link :: UUED TOOTED

tsitaat:
Tänu uuele DUO300 tehnoloogiale, mootor ja mälu takt töötavad sünkroonselt 300 MHz, võimaldades red-hot mängu elamuse! Uuele 0.13 u tehnoloogiale
põhinev tehnoloogia võimaldab vähendada soojuse eraldust ja anda parima systeemi stabiilsuse. Pealegi Pro 8x8, AGP8X ja DirectX 8, lubab kasutada kõiki uute mängude võimalusi


damn, see peab vist jah naljafoorumisse minema

elagu red-hot mänguelamus!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2003 02:17:02 vasta tsitaadiga

... teise puude üle ei ole ilus naerda icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.03.2003 02:25:47 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... teise puude üle ei ole ilus naerda icon_lol.gif


karm icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2003 03:26:06 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... teise puude üle ei ole ilus naerda icon_lol.gif


karm icon_lol.gif


millegipärast tuli meelde anekdoot, kus blond ütlleb brünettile, et tal tuli mõte. Brünett aga vastab, ja ega sel mõttel kerge polnd seal keset suurt tühjust.

PS! ei ole seotud õrnema sugupoolega icon_razz1.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
znif
HV vaatleja
znif

liitunud: 28.03.2003




sõnum 29.03.2003 18:48:10 vasta tsitaadiga

Canmani meestega mul isiklikku kokkupuudet. Nimelt üks sõber Tartu salongis töötas mingi aeg. Jama saab alguse sellest et omanik on mingi "workaholic" aint et tegevus taandub imelikule sebimisele. Tegelt osta pole sealt paha, saab tingida ja hinnad ka odavad suht... Aint nende koduka on ilmselt mingi 3 klassi põnn teind 25 eegu eest icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilu
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2002




sõnum 29.03.2003 19:16:42 vasta tsitaadiga

ma arvasin alguses, et see on mingi naljaleht icon_rolleyes.gif
aga kõik on nii lapseliku siirusega kirjutatud, et pisar tuleb silma...
tuuakse välja mõttetuid võrdlusi a'la teistel ei ole seda linki, mis meil on jne
jääb nagu mulje, et poiss vähemalt ise usub oma juttu...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 29.03.2003 19:29:21 vasta tsitaadiga

znif kirjutas:
Canmani meestega mul isiklikku kokkupuudet. Nimelt üks sõber Tartu salongis töötas mingi aeg. Jama saab alguse sellest et omanik on mingi "workaholic" aint et tegevus taandub imelikule sebimisele. Tegelt osta pole sealt paha, saab tingida ja hinnad ka odavad suht... Aint nende koduka on ilmselt mingi 3 klassi põnn teind 25 eegu eest icon_lol.gif

Järsku see "imeliku sebimise" tulemus oligi too kodukas?! Mu enda ülemus ka paras workaholic , pillub kah alatasa igasugu lapsusi.


viimati muutis Denkeš 29.03.2003 19:31:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvuti
HV vaatleja


liitunud: 27.02.2003




sõnum 29.03.2003 19:29:37 vasta tsitaadiga

holden kirjutas:
tsitaat:
tarkvara tasub osta kohe koos arvutiga;

??? miks?


no siis nad saavad teenida ka tarkvara hinnast !!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mark
HV vaatleja


liitunud: 17.11.2001




sõnum 29.03.2003 19:38:46 vasta tsitaadiga

mdaa...
mina olen venelane...
aga ka minu silmadel on valus vaadata ...
vead on peaaegu igal pool...
ühe sõnaga JUBE

_________________
M: soodsalt http://www.privatinfo.ee/?adv_text_id=1540&lan=est
kõik on ju suhteline - aga rumalus ja laiskus imestab ja ärritab täiega
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2003 19:41:31 vasta tsitaadiga

Krt sellist jura pole ammu lugenud. Üldiselt ei tehta teise firma mainet maha ilma teise firma esindaja juures viibimiseta. Aga eks ole igasuguseid.
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 29.03.2003 19:49:12 vasta tsitaadiga

DDRAM 256MB DIMM 333 PC2700 CL2.5 DDR PQI 1 620- canman
550- arvutisepad
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2003 19:53:40 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
DDRAM 256MB DIMM 333 PC2700 CL2.5 DDR PQI 1 620- canman
550- arvutisepad

icon_smile.gif ega need sepad paremad pole, oli ju kord siin
mingi kommentaar, kus sepad ise tunnistasid, et
mõned hinnad neil ainult reklaamitrikiks ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 29.03.2003 21:06:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 29.03.2003 19:57:51 vasta tsitaadiga

Ilge pask. Ma ei usu oma silmi. Kolige see teema naljafoorumisse.

"Testisime arvutut. See oli 4* aeglasem kui tavaline." icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atren
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 29.03.2003 21:05:04 vasta tsitaadiga

[quote="holden"]
tsitaat:
tarkvara tasub osta kohe koos arvutiga;

??? miks?

Tõenäoliselt mõeldi OEM versiooni ostmist, mis on odavam kui tavaline.

Üldiselt see lehekülg paistab olevat agressiivse inimese poolt tehtud kel pole erilisi kombeid. Samuti nagu eespool mainitud teiste firma nimede kasutamine ei ole eetiliselt korrektne sellises vormis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2003 21:12:15 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et see lehekülg on loodud mingi alla keskhariduse kahekümnendates endast eriti heal arvamusel oleva tatika või siis 15 aastase rullnoka poolt. Lauseehitus, ORTOGRAAFIA !!! - Issand Jumal, kuhu me jõudnud oleme? RÄIGE. Esmased müügitegevuse ja turunduse reeglid: "Mis need veel on ?" Selliste tegelaste pärast pannakse internet varsti tsensuuri alla.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2003 22:59:14 vasta tsitaadiga

ajalehtede reklaamides on tavaliselt vananenud arvutid, mõttetud komplektid (vähemalt ühe nõrga komponendiga) - et saaks ainult odavat hinda näidata.
näiteks paljud pakuvad Pentium 4 1.7 GHz arvutit, ütleksin, et see on petmine. See on vanema 'põlvkonna' protsessor ja poole väiksema cache mäluga kui 1.8MHz.


no näidake mulle ka 1.8 mhz (mingi Z8 või 8085 võis vist siukse taktiga olla icon_question.gif ) millel poole rohkem cache kui p4 1.7 icon_lol.gif

aga naljakad juhtumised tundub tõesti paslikum koht sellele...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 29.03.2003 23:03:37 vasta tsitaadiga

seda sitta ei j6ua 2ra r22kidagi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2003 23:44:40 vasta tsitaadiga

link :: Aga eks see firmagi tahab areneda

Mida tähendab: Directx8.1 või GF 440 64MB icon_question.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 30.03.2003 11:10:59 vasta tsitaadiga

Loe ja imesta kuda Canman ennast megategijaks peab ja teisi muudkui materdab, pooletoobised on seal Canman firmas küll.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2003 11:41:06 vasta tsitaadiga

ennäe! microlinki laimamine edeneb neil jõudsasti aga ega see ometi ei tähenda et nad nende arvuteid ei võiks edasi müüa icon_lol.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 30.03.2003 12:13:37 vasta tsitaadiga

selle teksti on kirjutanud sündinud Koomik.
thumbs_up.gif

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janar
HV kasutaja
janar

liitunud: 09.09.2002




sõnum 30.03.2003 13:04:23 vasta tsitaadiga

natuke naermist leiab ka http://www.hot.ee/compucell/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.03.2003 14:53:33 vasta tsitaadiga

 Compucell lehelt 
tsitaat:
Nagu enne jutuks oli, on webilehtede hinnad suhtelised ja sõltuvad nende lihtsusest, kvaliteedist ja vaevast, mida nendega nähtud on. Sellise lehekülje hind, nagu see siin tuleks kuskile 1000 krooni kanti, kõige odavama saaks kätte kuskil 500ga. Selline nagu OÜ Vahemetsa puit lehekülg, maksaks umbes 700 EEK. Need kõik on HTML-leheküljed, mis on odavad ja mida on kergem teha. PHP formaadis lehe hind tuleb juba mõnevõrra soolasem. Selle hinda ei oska kohe öeldagi, sest PHP-lehtesid teeb üks teine inimene, kellega tuleb enne hinnas kokkuleppele jõuda.
 Niisiis, ühesõnaga, kui teil on vaja kodukat ja tahate teada mis, kuidas ja kui palju, siis on targem ühendust võtta ja läbi rääkida.
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 30.03.2003 14:55:18 vasta tsitaadiga

Compucell vist korra on siit läbi käind juba. Vahemetsa puit tundus kuidagi väga tuttav icon_wink.gif http://www.hot.ee/vahemetsapuit/pildid.htm
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 30.03.2003 16:32:30 vasta tsitaadiga

selle on vis kirjutanud naisterahvas. naistele omane on ise endale vastu rääkida.
tsitaat:
ajalehtede reklaamides on tavaliselt vananenud arvutid, mõttetud komplektid (vähemalt ühe nõrga komponendiga) - et saaks ainult odavat hinda näidata.
lõpus aga kiidab oma odavaid hindasid- järeldus
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 30.03.2003 16:38:08 vasta tsitaadiga

janar kirjutas:
natuke naermist leiab ka http://www.hot.ee/compucell/

Kahju sellest puidifirmalt, kellelt nad 700 eeq selle kodukaga välja petsid icon_evil.gif

tsitaat:
Kui teie arvutil 3D mängud hästi ei mängi, võib asi olla selles, et teie videokaart pole piisavalt võimekas, uute videokaartide hinnad algavad 600 kroonist (32 MB ATI Rage), kasutatult 200 (4 MB) kuni ... EEK.

Ehehe...3D mängude mängitavus paraneb raudselt ATI Rage kaardiga icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2003 17:06:01 vasta tsitaadiga

Et sellistel ka häbi ei ole icon_exclaim.gif icon_evil.gif icon_cry.gif
Tänapäeva koolipoisidki teevad 700 EEK eest paremaid kodulehekülgi (Copucell kohta siis). Lisaks potentsiaalsele kliendile eksitavate andmete edastamine. Sellele Kristjanile peaks kõvad trahvid selga panema ja firma tegevuse lõpetama.
Kahjuks on taolisi "tegijaid" palju ja maakohtades leiavad nad endale ka hõlpsasti kliente. Eriti kurb on see vaatenurgast, kus maainimene niigi sittagi ei teeni ja kui temalt raske tööga kokku korjatud sendid niimoodi välja petetakse....
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2003 22:04:31 vasta tsitaadiga

võtaks ka canmani teemal sõna, sai kunagi igiammu sealt ostetud kasutatud hp 7100 cdrw anti garantii 6 kuud, asi ütles ülesse ei kribanud enam, sai viidud lubatud garanti, nädal või rohkem vedeles seal (käis Soomes jutu järgi) lõpuks öeldi, asi on ülepinget saanud ei kuulu garantii alla. Mis siis ikka sai kurvalt koju kapatud asi lahti kistud(oli puha tolmune seest st. keegi polnud avanudki) puhastasime asja ära ja voila hakkas vahelduva eduga kribama st. 10 plaadist 7 tuli välja. Niipalju siis ülepingest.
_________________
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=323795&highlight=
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimss
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2003




sõnum 31.03.2003 12:39:28 vasta tsitaadiga

Sellised tuleks plangu najale püsti panna ja maha lasta icon_evil.gif (canman). Selline firma on Eesti arvutiäride häbimärk. Ma ei mõista kuidas nad sellist juttu üldse julgevad kirjutada oma "kodukal" ise on enamus firmade (mida nad maha teevad) edasimüüjad. Sedasi nad küll edu ei saavuta.

Kipun arvama, et tegu on inimesega kes on oma õnnetu firma käekäigust vägagi kibestunud ja nüüd üritab midagi. Arvan veel, et keegi firma võiks nad ühe kenakese kohtuasjaga läbi materdada siis oleks jupiks ajaks rahu majas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002




sõnum 10.12.2003 10:47:01 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif sooduspakkumine

http://www.hot.ee/compucell/ ostke ruttu muidu hinnad tõusevad icon_razz1.gif

_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Daidalos
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2003




sõnum 11.12.2003 00:16:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
MHz-d ei näita tegelikku arvuti kiirust; oluline on ka kõvaketta-, videokaardi kiirus

tsitaat:
Parem isegi osta 64MB RAM-ga 128MB vastu, sest väiksema mäluga töötab see kaart kiiremini.


LOL icon_biggrin.gif

Ammu pole midagi nii tarka kuulnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 11.12.2003 00:20:19 vasta tsitaadiga

eheh jah .... Selged mehed seal kas keegi siin HV ka ringi liigub kes sellega seotud ??
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2003 13:53:23 vasta tsitaadiga

muig, tublid poisid, kysivad Ti 4600 eest 10 kilo icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ash
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 02.02.2002




sõnum 11.12.2003 14:19:16 vasta tsitaadiga

[quote="holden"]
tsitaat:

tsitaat:
meilt ostavad arvuteid eriti nõudlikud kliendid, kes mõjalt pole nõutavat kvaliteeti leidnud;




ehehehehehe......läheks kohale ve....ne vennad oleks pisut pissed off pärast kui ma ära läheks icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eser
HV veteran


liitunud: 22.11.2003




sõnum 11.12.2003 14:22:05 vasta tsitaadiga

, või tibla !!!
_________________
Must, ja karvane !
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 11.12.2003 17:56:35 vasta tsitaadiga

noo Iga mees tahab elada icon_razz.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 11.12.2003 18:03:05 vasta tsitaadiga

kaalun ka uue arvuti ostmist ja leidsin et sealt saab ikka kõige soodsamalt



icon_lol.gif icon_lol.gif yea, right icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2003 21:07:37 vasta tsitaadiga

- eelista LCD monitori, 15" hinnad alates 4000 kr., 17" hinnad alates 6500 kr. Mängud jooksevad hästi 17"-l.


peaks ka monitori välja vahetama, mul osad uuemad mängud ei taha hästi joosta enam... icon_biggrin.gif
seal jätkub lugemist ikka päris kauaks, mängude arvustusi soovitan thumbs_up.gif krdi koomikud ikka...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 12.12.2003 00:52:23 vasta tsitaadiga

- eelista LCD monitori, 15" hinnad alates 4000 kr., 17" hinnad alates 6500 kr. Mängud jooksevad hästi 17"-l. <<tänane parim naer...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freeborn
HV vaatleja
Freeborn

liitunud: 10.11.2003




sõnum 12.12.2003 01:07:03 vasta tsitaadiga

Olgu mis on, aga see kõik on ju reklaam. Ilmselt on enamus Canmani kliente võhikud, kui sellist asja usuvad, aga reklaam töötab. Hea ju kommenteerida, mis jama kokku räägitakse (nt. "eriti kiire kõvaketas 7200rpm icon_confused.gif "), aga mõne teise valdkonna juttu lugedes, ei saa ka Teie aru, kui teile toote tutvustuses ilget jama kokku aetakse. Audiosüsteemid, nõudepesumasinad, geodeesia kasvõi...

Õhtuleht on parim anekdoot! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 12.12.2003 08:46:16 vasta tsitaadiga


enda mäletamist mööda sain ma 2001 se ga 16 900 punkti
niisiis kas see kaart on siis reklaami veert

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2003 17:11:17 vasta tsitaadiga

kurat, eestikeelsed mänguarvustused on maha võetud icon_sad.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doc Cannibal
HV kasutaja
Doc Cannibal

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2003 12:59:38 vasta tsitaadiga

link :: sait

Kodulehtede hinnad kõiguvad 500 - 150 000 kr.
võtab lausa sõnatuks...vähe on selliseid tegijaid, kes võivad sellist tasu küsida aga, et känmänn ka üks neist on..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2003 18:46:53 vasta tsitaadiga

Hmm, olin isegi Canmaniga seotud - nimelt töötasin Tartu Canmanis, ning seoses koduleheküljega tuli inimestele sageli seletada: "Kodulehekülg mida te vaatasite sisaldab ainult Raivo Hundti arvamusi hindadest, toodetest, reklaamist, klienditeenindusest ja tuhandest muust asjast, ning ei laiene mitte kuidagi tema töötajatele."
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2003 18:59:07 vasta tsitaadiga

kuigi mõnes punkti on täitsa õigus ju icon_rolleyes.gif
Paljud ostavad ju mhz aru järgi arvuti.. Cel 2.4ghz on väheke lahjem kui 1.6ghz duron näiteks (sellest ka mickrolinki edu - aeglased kontoriarvutid suurte numbritega).
ja GF mx jutt kah õige puha icon_wink.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2003 19:02:42 vasta tsitaadiga

irw @ AMD Athlon XP 3200+ (2.250GHz) socket A 333MHz, "Barton" 512cache 4620.-
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  canman - HINNAVAATLUS EKSITAB mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.