Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  ID kaardiga autentimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 13:13:12 ID kaardiga autentimine vasta tsitaadiga

Ei oska öelda, kas teema läks õigesse alafoorumisse või ei.

Igastahes leidsin lõpuks ID-kaardi paroolid üles ja tahtsin autentima hakata, aga ütleb et https://web.hinnavaatlus.ee/ ei eksisteeri.Kahes arvutis samasugune probleem.
On siia vahepeal tekkinud mingi teine lehekülg, kus toimub autentimine? kopp.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 13:15:48 vasta tsitaadiga

ID-kaardiga autentimise õpetus - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=265664
.. ning sellega seotud küsimused-vastused - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=351283
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.07.2011 13:18:09 vasta tsitaadiga

Olen üritanud 2 tundi autentida, aga tulutult.
See leht mis ta peaks ette tulema, aga ei tule.
Viskab ette ainult sellise kirja
tsitaat:
Internet Explorer cannot display the webpage

What you can try:
Diagnose Connection Problems
More information


Sellest on asi kaugel
https://foorum.hinnavaatlus.ee/download.php?id=4477

_________________
Telefoninumber profiili !!!


viimati muutis sõber 25.07.2011 15:51:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 13:25:16 vasta tsitaadiga

sõber, autentijaid lisandub päevas keskmiselt 5, seega probleem on sinu arvutis või valikutes.

Tähelepanu tuleks pöörata nendele veateadetele, kui siia lehele lähed: https://web.hinnavaatlus.ee/

Kui IE viskab ette veateate turvalisuse kohta, siis vajuta "Continue to this website (not recommended)".
Kui Firefox viskab ette veateate, et turvasertifikaat pole turvaline, siis tuleb see märkida käsitsi usaldusväärseks (lisada exception).

Kuna HinnaVaatluse turvasertifikaat on meie enda välja antud, siis nendest ka sellised hoiatused.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.07.2011 13:26:36 vasta tsitaadiga

Täiendasin eelmist posti

Kõik uuendused ja asjad mis ta palunud on, on tehtud.

_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 13:29:06 vasta tsitaadiga

Sul IE-s midagi liiga kinni keeratud (et üldse ei kuvata ebaturvalise sertifikaadiga lehti vms).
Proovi taastada vaikeseaded või siis proovi mõnda muud brauserit.
Äsja testisin näiteks Chrome uusima versiooniga, töötas kenasti.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.07.2011 13:31:16 vasta tsitaadiga

Ös jõuame me sinna, et miks on arvutikauge inimese jaoks tehtud asi üleliia keeruliseks ?
_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 13:40:42 vasta tsitaadiga

Töötab ilusti kõikide brauseritega ja seda on teinud tuhandeid kasutajad.
Me ei näe põhjust maksta tasuta teenusele peale, ehk igaaastaselt sadu dollareid turvasertifikaati investeerida.
ID-kaardiga autentimisvõimalus on kingitus meie poolt, et saaks teha turvaliselt tasuta äriteemasid.

Mis brauseriversioon sul on?
Peaks töötama IE 6, IE 8 ja IE 9 (just äsja testisin).

Mis opsüsteem? Kas sertifikaadid kõik aktiivsed? Kas uusim tarkvara peal?

Panka, riik.ee sisselogimine jms töötab kenasti?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 15:23:30 vasta tsitaadiga

Uus ID-kaardi tarkvara on suht puudulik. Kusjuures, uus soft töötab kõige paremini Firefoxiga mingil põhjusel.
Aga võimalusel kasuta vana ID-kaardi softi. Jamasin ise ka selle uuega ja pärast pikka vestlust ID-kaardi helpdeskiga sai installitud vanem versioon ning see mingil määral töötab.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.07.2011 21:14:01 vasta tsitaadiga

Tanel, su kopipeist-i tekstist on täpselt samapalju abi kui seale lennukoolist.
Olen selle instruktsiooni järgi üritanud juba jumalteab kui kaua aga endiselt ei tule mul sellist pilti ette nagu vaja oleks.




Ütleme nii, et..... maeiteagi kerge kopp juba ees

_________________
Telefoninumber profiili !!!


viimati muutis sõber 25.07.2011 16:01:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 22:24:02 vasta tsitaadiga

sõber, enne kui oma sappi ja soppa siin maha valad, teeme selgeks mõned asjad.
Kas panka, riik.ee sisselogimine jms töötab sul normaalselt?

Vaata siia: http://www.eesti.ee/portaal/portaal.sisene?level=21&loc=%2Fest

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.07.2011 22:41:53 vasta tsitaadiga

riik.ee töötab
eesti panka pole

ja hetkel olen tuttavajuures, kes on arvutitega lähem inimene ja jama on sama mis päeval

_________________
Telefoninumber profiili !!!


viimati muutis sõber 25.07.2011 16:01:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 22:47:53 vasta tsitaadiga

Kas olete proovinud kõiki brausereid?

IE
Firefox
Chrome

Mis täpselt veateateks tuleb, kui klikite https://web.hinnavaatlus.ee/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 22:50:10 vasta tsitaadiga

Mul selline OT küsimus, et miks su signas oleva lingi kohta tuli ette tekst, mis ütles: Teavitati ründavast veebilehest? icon_biggrin.gif
Kasutajast Sõber on jutt siin..

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.07.2011 23:01:35 vasta tsitaadiga

Hommikul kasutasin IE-d
Hetkel on kasutusel FF 5.0
Chrome ka nüüd proovitud ja probleem sama

Lööb sellist errorit
(Error code: ssl_error_handshake_failure_alert)

_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 23:06:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

(Error code: ssl_error_handshake_failure_alert)

Jah, sul brauser ei aktsepteeri meie enda väljaantud sertifikaati.
Palun lõdvenda ajutiselt oma brauseri seadeid või tee exception.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.07.2011 23:15:28 vasta tsitaadiga

ehk inimkeeli ???
_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 23:23:49 vasta tsitaadiga

FF all näiteks Tools->Options->Advanced->Encryption->View Certificates->Servers->Add Exeptions. Sinna sisestad siis https://www.hinnavaatlus.ee näiteks ja siis Confirm->OK
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 22.07.2011 23:35:12 vasta tsitaadiga

vähe kasu, error endiselt sama.
_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2011 23:52:12 vasta tsitaadiga

See on juba tragikoomiline, sest minul ja teistel autentijatel töötab kõik kenasti.

Sul on ikka arvutis turvaparameetrid väga kinni keeratud, et isegi ei paku varianti käsitsi ebaturvalisest sertifikaadist mööda minna.

Proovi sellist asja. IE all võta lahti Tools -> Internet Options -> Advanced -> Reset...
Tee seejärel restart arvutile ning proovi siis IE-ga uuesti.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 23.07.2011 00:05:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
See on juba tragikoomiline, sest minul ja teistel autentijatel töötab kõik kenasti.

Sul on ikka arvutis turvaparameetrid väga kinni keeratud, et isegi ei paku varianti käsitsi ebaturvalisest sertifikaadist mööda minna.

Proovi sellist asja. IE all võta lahti Tools -> Internet Options -> Advanced -> Reset...
Tee seejärel restart arvutile ning proovi siis IE-ga uuesti.


Vaata.
Tragikoomiline ongi see mingitele patsi vendadele, kes on kuskil K-Arvutisalongi laoruumis sündinud (mitte solvanguna võtta)
Ma kujutan ette et pooled siinsed vennad ei suudaks ka minu tööd teha nii, et ma kõht kõveras ei irvitaks. Onju nii ??

Kolmandaks, on täpselt sama jama juba teises arvutis, ta pakub kõike seda siin eespool pakutud variant, aga lõpuks lööb ikka sama errori ette.

NB! Hetkel on kõik turvalisuse parameetrid väljas ja probleem on endiselt sama.

Ja nagu ma eespool kirjutasin: Mille kuradipärast on see asi tavakasutajale nii faking raskeks tehtud.

_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.07.2011 00:11:18 vasta tsitaadiga

ot:
The_Boss kirjutas:
Mul selline OT küsimus, et miks su signas oleva lingi kohta tuli ette tekst, mis ütles: Teavitati ründavast veebilehest? icon_biggrin.gif
Kasutajast Sõber on jutt siin..
Sama siin - brausides veebilehte externalexpressions.com, teatab F-Secure Client Security, et eemaldati Trojan.Generic.4699545
Ettevaatust kasutaja sõber signatuuris sisalduvale viitele klikkimisel icon_exclaim.gif

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2011 00:30:09 vasta tsitaadiga

sõber, kahjuks ei oska rohkem nõu anda, miskit on su arvuti seadetega jamasti.
Nagu öeldud, igapäevaselt suudab keskmiselt 5 kasutajat end meie keskkonnas autentida (kokku on neid juba pea 5000) ja alati on probleemide korral piisanud Üldfoorumis olevast õpetusest.

Mis puudutab seda, miks me oleme autentimissüsteemi teinud omaenda tasuta sertifikaatidega, millest tulenevad käesolevas teemas mainitud probleemid, siis eelnevalt seda juba mainisin, et korralikud turvasertifikaadid maksavad palju raha.
Aga kuna tegemist on tasuta teenusega, millele me tegelikult maksame peale, kuna kasutaja ei pea teema tegemiseks HV-krediiti ostma, siis ei näe me otstarvet sellele veel peale maksta.
HV-krediit on vajalik meie foorumi eluspüsimiseks, kui kõik teemad ja teenused oleksid kõigile tasuta, siis HV foorumit ei eksisteeriks.
Sellest ka ID-kaardiga autentinutele piiratud arv tasuta teemasid, suurema äritsemise korral peaks lisateemasid tegema juba HV-krediidiga.

Üks variant on veel, et ürita mõnes teises arvutis või kogunisti mõnes AIP-s (Avalik InternetiPunkt) end autentida.
Või kui satud Tallinna, võta ID-kaart kaasa, saame kokku ja autendime minu arvutis su ära.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.07.2011 22:15:00 vasta tsitaadiga

Normal.
4jas erinev arvuti ja probleem endiselt sama icon_evil.gif

See asi hakkab mulle ka juba naljakana tunduma icon_lol.gif
Ei oska enam isegi mitte närvi minna thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 22:17:45 vasta tsitaadiga

Hakkasin mõtlema, et äkki on Soomes sellise turvaserdiga lehed keelatud ISP tasemel icon_eek.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.07.2011 22:21:20 vasta tsitaadiga

Eelnevatel päevadel olin eestis.
Hetkel olen jah soomes.
Esialgu lööbki "õige" ja hoiatava lehe lahti ja siis kui klikid "eiramise" nuppu, siis viskab errori.

_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 22:24:21 vasta tsitaadiga

Mis errori täpsemalt viskab peale eiramise nupu vajutamist?
Kas saad screenshotid teha enne seda ja pärast seda?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 22:26:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hakkasin mõtlema, et äkki on Soomes sellise turvaserdiga lehed keelatud ISP tasemel icon_eek.gif


no neid nn autenditud soomlasi peaks siin kyllaga olema.
äkki mingi uuem turvavärk ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.07.2011 22:38:10 vasta tsitaadiga

Hetkel ei hakanud seda protsessi "täielikult" läbi tegema.
Aga kaks SSi tegin



Nagu ma aru saan, siis ta väidab et sertifikaadid on vanad/valed ?

Aga ID.ee lehel näitab et serdid on uued ja toimivad icon_rolleyes.gif
Manus


_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 22:41:23 vasta tsitaadiga

sõber, nii, avaneb ju, sa pead õigesti klikkima

Esimese screenshoti puhul "Kinnita turvalisuse erand"
Teise screenshoti puhul "Ma mõistan riski"

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.07.2011 22:45:19 vasta tsitaadiga

Ja peale seda lööbki errori ette
Kõik korrad nii teinud

_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 22:45:58 vasta tsitaadiga

Mis errori siis lööb peale "Ma mõistan riski" klikkimist icon_question.gif
Tee sellest ka screenshot palun.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.07.2011 22:49:51 vasta tsitaadiga

Aga palun icon_smile.gif


Mingeid pin koode ega asju ta mult ei küsi.
Manus


_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 22:50:11 vasta tsitaadiga

Mnjah, siis on värskeim Firefox selle ikka väga karmiks keeranud icon_eek.gif icon_confused.gif

Proovi Chromega. Igatahes sellega õnnestus ilusti.
Kui ei õnnestu, tee jällegi screenshotid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.07.2011 22:54:43 vasta tsitaadiga

Chromega oli sama jama ja sama error (nii eelnevad päevad eestis, kui ka täna juba soomes)


Nagu ma eespool kirjutasin, siis eile sõber võttis omal maha kõikvõimalikud seaded ja "piirangud" ja endiselt sama error.

_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 22:56:48 vasta tsitaadiga

sõber, testisin nüüd uuesti

Chromega viskab selle vea vaid siis, kui ID-kaart pole lugeja pesas.
Kui see korralikult pesas on, siis viskab kohe PIN koodi küsimise.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.07.2011 22:59:19 vasta tsitaadiga

On pesas ( indikaator põleb ainult siis kui kaart õiges asendis on)
Manus


_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:03:48 vasta tsitaadiga

Proovi vahetult enne seda pangas käia või külasta https://www.eesti.ee/est ja logi sisse veendumaks, et ikka kõik töötab.
Brauserile tee ka restart.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.07.2011 23:09:40 vasta tsitaadiga

Panka pole.
Eesti.ee töötab
Browserile restart tehtud ja endiselt ei tööta.
Ja nüüd kui üritan avada uuesti lehte web.hinnavaatlus.ee siis viskab mulle kohe selle errori ette.

Ma kirjutasin üleeile juba, et olin ühe sõbra juures kes seda arvuti asjandust jagab. Aga ka tema ei saanud sellega hakkama.

_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:17:20 vasta tsitaadiga

id kaardi lugeja tarkvara jms kõik ilusti installitud ja töökorras?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:18:54 vasta tsitaadiga

sõber kirjutas:
Ja nüüd kui üritan avada uuesti lehte web.hinnavaatlus.ee siis viskab mulle kohe selle errori ette.


Sai siis kah proovitud, täpselt sama nali...
Brauseriks siis FF 5.0.1 icon_rolleyes.gif

Pangad kusjuures toimivad... icon_wink.gif


viimati muutis Etz 24.07.2011 23:25:49, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.07.2011 23:21:19 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
id kaardi lugeja tarkvara jms kõik ilusti installitud ja töökorras?


jah
jah
jah


selles id.eest allalaetud programmist ju näitab mulle ilusti kõike.


Ma räägin, et see et mina olen arvutialaselt idioot on väike asi.
Aga kui inimene kes mul arvutit koguaeg parandab ja tema sellega hakkama ei saanud, siis on mingi muu jama ju icon_rolleyes.gif

_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:22:33 vasta tsitaadiga

FF4 peaks toimima, aga FF 5.0.1 siis järelikult ei toimigi, omaenda väljaantud turvasertifikaati lihtsalt ei tunnistata.
Ja kusjuures tegemist on ääretult lihtsalt sertifikaadiga, et oleme ikka see, kes me väidame end olevat icon_biggrin.gif
Selleks otstarbeks (tasuline sertifikaat) päris kindlasti ei hakka me investeerima igaaastaselt sadu dollareid.
Vaatab/uurib ühte tasuta alternatiivi, kas on (aja)ressurssi see kasutusele võtta.

Seniks soovitav proovida vanu brauserite versioone, IE8, FF4 jne.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:30:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
FF4 peaks toimima, aga FF 5.0.1 siis järelikult ei toimigi, omaenda väljaantud turvasertifikaati lihtsalt ei tunnistata.
Ja kusjuures tegemist on ääretult lihtsalt sertifikaadiga, et oleme ikka see, kes me väidame end olevat icon_biggrin.gif
Selleks otstarbeks (tasuline sertifikaat) päris kindlasti ei hakka me investeerima igaaastaselt sadu dollareid.
Vaatab/uurib ühte tasuta alternatiivi, kas on (aja)ressurssi see kasutusele võtta.

Seniks soovitav proovida vanu brauserite versioone, IE8, FF4 jne.


Kahtlane, kas asi on selles, kuna külastan piisavalt ka muid lehti millel on "self-signed" sertifikaat... icon_wink.gif
Ainus kus siiani seda kammi olen tähendanud, on seesama web.hinnavaatlus.ee ja eesti politsei sait.

Sertifikaat ise pole seega ilmselt probleemi allikaks, aga kuidagi on see seotud FF 5.x põlvkonnaga, sest enne seda jama samuti polnud.
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:31:46 vasta tsitaadiga

Praegu testisin värskelt installitud FF5 ja no perfektselt töötab icon_eek.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:33:15 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et mul FF5-ga sama asi...ID-kaarti mul küljes pole tho. Et seal peab kaart siis taga olema, et seda ei tuleks?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:35:11 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Vaatasin, et mul FF5-ga sama asi...ID-kaarti mul küljes pole tho. Et seal peab kaart siis taga olema, et seda ei tuleks?


Ma homme tööl katsetan, pole hetkel kaardilugejat käepärast.
Samas nu leht ise võiks nagu ikka ilma avaneda... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:35:42 vasta tsitaadiga

Pole mõtet ilma ID-kaardita avada, ei tööta päris kindlasti ja ei peakski töötama.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sõber
HV veteran
sõber

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.07.2011 23:36:43 vasta tsitaadiga

Ulme icon_confused.gif
_________________
Telefoninumber profiili !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:37:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Pole mõtet ilma ID-kaardita avada, ei tööta päris kindlasti ja ei peakski töötama.


Selge siis...siis on ju kõik selle poole pealt korras... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  ID kaardiga autentimine mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.