|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.02.2011 00:58:40
|
|
|
| Viimase aasta jooksul on vähemalt üks uudis selle kohta juba ilmunud, et EAÜ laseb Youtubest eemaldada videosid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.02.2011 14:15:38
|
|
|
Juba sellisel ajal kisti neid maha
| tsitaat: |
| Removed due to a copyright claim by Estonian Organisation for Copyright Protection on February 06, 2009 |
@ Minu juutuubi konto
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
13.02.2011 00:51:40
|
|
|
No Youtube on hea tasuta reklaam ja sellest juba kõik artistid aru saanud. Muusikamaailmas näiteks enamus tegijaid postitavad juba ise oma kraami youtube reklaamiks, väga paljud ka täispikkuses lugusid arvestatava kvaliteediga. Filmide trailerid ongi selleks mõeldud tegelikult ja kui teose autor on ilusasti märgitud ja trailerit kuidagi moonutatud ei ole, ehk kui teose sisu esitatakse sellisel kujul nagu autor seda mõtles, siis võid tegelikult postitada nii palju kui tahad. Paljud videod kustutatakse ära sest puudub viide algallikale ning pole märgitud autorite nimesid, või siis on sisu kuidagi moonutatud.
Põhimõtteliselt on tegu tsiteerimisega. Goethe või Shakespeare tsiteerimine ei ole näiteks piraatlus ja sama asi kehtib ka filmide puhul.
Aga huvitav lugemine, ei tea miks mingeid varikontosid vaja kasutada on
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
13.02.2011 01:17:37
|
|
|
| tsitaat: |
Goethe või Shakespeare tsiteerimine ei ole näiteks piraatlus ja sama asi kehtib ka filmide puhul.
|
nende tüüpide surmast on ka tükk aega möödas ja nende teoseid võib ilmselt avaldada igaüks nii nagu süda soovib. autoriõigused euroopas kehtivad vist mingi 50-75 aastat maksimaalselt, täpselt ei viitsi otsida praegu neid õigusakte
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
13.02.2011 14:51:45
|
|
|
| No Goethe ja Shakespeare olid jah natuke halb näide, aga tsiteerida võid ükskõik millist autoriõigustega kaitstud avaldatud teost ilma autori nõusolekuta, mõistlikes piirides. See käib siis filmide kohta, mis juba ametlikult kuskil kinos näiteks näidatud on.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.02.2011 17:56:46
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
Goethe või Shakespeare tsiteerimine ei ole näiteks piraatlus ja sama asi kehtib ka filmide puhul.
|
nende tüüpide surmast on ka tükk aega möödas ja nende teoseid võib ilmselt avaldada igaüks nii nagu süda soovib. autoriõigused euroopas kehtivad vist mingi 50-75 aastat maksimaalselt, täpselt ei viitsi otsida praegu neid õigusakte |
70 aastat peale autori surma võid teha mis soovid nendega (vähemalt eestis sedasi).
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
13.02.2011 21:28:42
|
|
|
| Tegelikult on see pärandatav ja minu teada on tegelaste nagu Shakespearei õigused siiani mingite isikute käes. Aga jah ei viitsi ka seadusi hakata otsima, nagunii on teemast mööda.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
13.02.2011 21:56:19
|
|
|
| tsitaat: |
Tegelikult on see pärandatav ja minu teada on tegelaste nagu Shakespearei õigused siiani mingite isikute käes.
|
see on küll BS. autoriõiguste alla võivad minna mingid redaktsioonid, tõlked vmt. asjad, aga originaaltekstidele ei saa keegi pretendeerida enam. ja shakespeare'il pole mingeid pärijaid, isegi tema olemasolu on ju kaheldav. http://en.wikipedia.org/wiki/Shakespeare_authorship_question
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GT8887
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
19.02.2011 23:38:37
Youtube video kiilub kinni |
|
|
Tere,
Probleem järgmine, et ükski youtube video mängima ei lähe, heli tuleb aga pilt ei jookse, olen re-installinud flashplayerit ja firefoxi, aga ikka ei lähe käima, lihtsalt jookseb video kinni must pilt aga heli käib edasi. Kui ma video lisan näiteks orcuti siis mängib seal videot kah. Internet exploreriga sama teema
Probleem tekkis peale SLIM MOBILE USB DVB-T installimist.
_________________ Tere! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
23.02.2011 10:54:48
|
|
|
| Kas siit ei saa abi?-http://forums.adobe.com/message/3475915#3475915
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.02.2011 15:17:47
YouTube hakkab spordiülekandeid edastama |
|
|
link :: E24
Populaarne videokeskkond YouTube võib varsti edastama hakata otseülekandeid populaarsetelt spordivõistlustelt, vahendab cnn.com.
Loe edasi ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
24.02.2011 15:20:32
|
|
|
Väga positiivne uudis.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
24.02.2011 15:31:07
|
|
|
inb4 regionaalsed piirangud
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
24.02.2011 20:16:27
|
|
|
Tähemehe kasutajatel pole siis lootustki.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.02.2011 17:50:46
|
|
|
Ah suht jama uudis. Enne on vaja et mõni arenenud lääne riik eesti enda valdustesse saaks. Sel juhul saaks me kh neid ülekandeid ehk isegi näha.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GT8887
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
26.02.2011 05:33:38
|
|
|
| ollev kirjutas: |
| Kas siit ei saa abi?-http://forums.adobe.com/message/3475915#3475915 |
Suured tänud, uus flash 10.2 vanema vastu vahetamine aitas.
Aitäh!
_________________ Tere! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
26.02.2011 22:00:37
|
|
|
Kas nad siis vahendavad läbi mingi telekanali ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excited
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
05.03.2011 13:03:29
Youtube video ei mängi Full screen |
|
|
Tere, Full screeni vajutades on ees punase ja valge ruuduliselt virvendav pilt, milles võiks asi olla. Kasutan nii IE8 kui ka Google Chrome vahet ei ole. Probleem tekkis arvatavasti mingi aasta tagasi. Tänasest mängib google chrome ainult favorites olevaid videosid, tava valikus on video koht valge.
Palun abi!
_________________ mitte midagi ei saa aru |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollev
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2011
|
05.03.2011 14:19:00
|
|
|
| Milline flash playeri versioon on arvutis?Võib proovida seadeid muuta video peal parem klik ja settings linnuke ära enable hardware acceleration,kinni panna ja uuesti proovida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
excited
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
05.03.2011 14:50:53
|
|
|
Uskumatu, nii lihtne see siis oligi. Linnuke ära ja töötab!!! Google Chromeil oli vist lihtsalt mingi jama, nüüd kõik korras ja samuti full screen korras.
Kunagi tirisin igasugu uuendusi, aga korda ei saanud.
Tänud
_________________ mitte midagi ei saa aru |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
20.04.2011 23:07:21
Youtube asub oma videosid hoidma WebM formaadis |
|
|
link :: minut.ee
Youtube teatas, et alates tänasest iga portaali üleslaetud video saab olema ümberkodeeritud WebM formaati. Toetatuks jääb veel H.264 koodek ning arenduses on HTML5 pleier.
WebM formaadi pealesurumisega üritatakse vähendada erinevaid tehnilisi kokkusobimatusi, mis praegusel hetkel kasutajaid kummitanud on. Lisaks muule ei pea Youtube Google arendatava koodeki kasutamise eest midagi maksma - WebM on tasuta ning selle kasutuselevõtt erinevates süsteemides on üldjuhul üpris lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
21.04.2011 10:15:49
|
|
|
| Aga ilma siin liitumata on pleier ikkagi flash.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
21.04.2011 11:19:02
|
|
|
| Riivo kirjutas: |
| Aga ilma siin liitumata on pleier ikkagi flash. |
See on ainult esialgu nii, kuni lõplikult uuele formaadile üle minnakse.
Rõõm kuulda, et Google teeb esimese suure sammu flashi väljasuretamiseks
_________________ www.meybo.ee |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.04.2011 11:36:58
|
|
|
djstallion: Ei usu hästi, et see Google samm on esimene, mis on mõeldud fläshi väljasuretamiseks - kui Opera või FF-i lahti teen, siis neil liduvad Flashi asemel juba väga tihti hoopis Silverlightid.
Mina pigem usun, et Google üritab paaniliselt leiutada versiooni, mis teeb Yuutuubist allalaadimise kas võimatuks või väga keeruliseks - et ei saa allalaetud asja millegagi vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
21.04.2011 11:46:18
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
djstallion: Ei usu hästi, et see Google samm on esimene, mis on mõeldud fläshi väljasuretamiseks - kui Opera või FF-i lahti teen, siis neil liduvad Flashi asemel juba väga tihti hoopis Silverlightid.
Mina pigem usun, et Google üritab paaniliselt leiutada versiooni, mis teeb Yuutuubist allalaadimise kas võimatuks või väga keeruliseks - et ei saa allalaetud asja millegagi vaadata. |
Tahanteada, ma ütlen juba ma ei tea mitmendat korda, et su jutt on totaalne hülgemöla. Kõike, mida kuvatakse arvutiekraanil, on võimalik ka arvutisse salvestada, see on möödapääsmatu fakt.
Silverlight on surnult sündinud asi, Microsofti hilinenud vastus flashile. Silverlighti osakaal veebis on väga väike.
Google praegune samm on esimene, mis reaalselt kogu maailma kasutajaid ka koheselt mõjutama hakkab.
_________________ www.meybo.ee |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
21.04.2011 12:22:17
|
|
|
Süsteemi pleierile ei saa seda kuidagi sööta, et ta seda saasta Youtube pleierit ei kasutaks?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
21.04.2011 12:32:56
|
|
|
tahanteada, lisaks võiksid enne lahmimist natuke asjasse süveneda. Hetkel tehtud katse näitas, et ka HTML5 video arvutisse salvestamine Firefoxi vastava lisa abil õnnestub probleemideta.
_________________ www.meybo.ee |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.04.2011 12:44:16
|
|
|
| Pigem võib öelda et HTML5'ga on see veelgi lihtsam: paremklikk videole ja "Save Video As..."
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
21.04.2011 12:55:08
|
|
|
Vahe on selles, et internetist vaadates saab reklaamiga pähe peksta. Kui faili arvutisse laen, siis jään reklaamist ilma.
Postitatud Sony Ericsson mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
21.04.2011 14:04:54
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Pigem võib öelda et HTML5'ga on see veelgi lihtsam: paremklikk videole ja "Save Video As..." |
Proovisid?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.04.2011 14:07:53
|
|
|
| Riivo kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Pigem võib öelda et HTML5'ga on see veelgi lihtsam: paremklikk videole ja "Save Video As..." |
Proovisid? |
Jah, toimis.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
21.04.2011 14:31:02
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Riivo kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Pigem võib öelda et HTML5'ga on see veelgi lihtsam: paremklikk videole ja "Save Video As..." |
Proovisid? |
Jah, toimis. |
Mis brauseriga?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.04.2011 14:35:11
|
|
|
| mikk36, rickrolled.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
21.04.2011 14:37:06
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| mikk36, rickrolled. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.04.2011 14:46:02
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Riivo kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Pigem võib öelda et HTML5'ga on see veelgi lihtsam: paremklikk videole ja "Save Video As..." |
Proovisid? |
Jah, toimis. |
Kindel? Kas ma olin ainuke, kel selle peale Rick Astley "Never Gonne Give You Up" mängima hakkas. Krdi naljamehed ma ütlen.
edit:
Näe, polnudki ainuke.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
21.04.2011 15:22:27
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Jah, toimis. |
Kahtlen tugevalt su väites. Proovisin praegu 5 enimlevinud brauseri (Firefox, Chrome, Opera, IE, Safari) uusimate versioonidega ja ühegagi ei toiminud.
_________________ www.meybo.ee |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.04.2011 23:48:13
|
|
|
proovisin kh seda html5 mõningad päevad. Krt ei jookse need videod ikka nii sujuvalt kui flashiga. Lihtsalt ei loadi video ära html5-s, sama video flashis jookseb vabalt 1080p-na
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
23.04.2011 07:52:31
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
djstallion:
Mina pigem usun, et Google üritab paaniliselt leiutada versiooni, mis teeb Yuutuubist allalaadimise kas võimatuks või väga keeruliseks - et ei saa allalaetud asja
millegagi vaadata. |
Klikk flashgotil ja video laiendiga .webm olemas ja vlc mängib kenasti selle maha.
Ei tea kas see ainult minul või ei suudagi html5 täisekraanil joosta vaid Lehitseja sees.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
23.04.2011 08:20:18
|
|
|
| aldios kirjutas: |
| Ei tea kas see ainult minul või ei suudagi html5 täisekraanil joosta vaid Lehitseja sees. |
| YouTube kirjutas: |
| Fullscreen support is partially implemented. Pressing the fullscreen button will expand the player to fill your browser. If your browser supports a fullscreen option, you can then use that to truly fill the screen |
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.04.2011 12:04:06
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| aldios kirjutas: |
| Ei tea kas see ainult minul või ei suudagi html5 täisekraanil joosta vaid Lehitseja sees. |
| YouTube kirjutas: |
| Fullscreen support is partially implemented. Pressing the fullscreen button will expand the player to fill your browser. If your browser supports a fullscreen option, you can then use that to truly fill the screen |
|
Firefox oma default paremkliki menüüga oskab full screenis näidata, kuid Youtube on ju selle ära peitnud, kasutab oma menüüd jne.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
23.04.2011 12:19:20
|
|
|
firefox 6.0a1 default menüüga saab edukalt salvestada ka. Youtube'i enda menüü jääb Fx menüü alla.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006

|
04.05.2011 18:22:11
|
|
|
ei leidnud sobivat teemat seega postitan siia: YT on jälle astunud sammu täieliku tsentseerimise suunas eelkõige alternatiivse meedia aadressil, videode jagamine YT keskkonna kasutajate vahel (share/email - kõik kontaktid/sõbrad jne) likvideeritud ... alternatiivsena pakutakse võimalust "bulletin" võimalust mis aga ei nii tõhus kui eelkäija funktsioon
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
04.05.2011 18:41:18
|
|
|
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
04.05.2011 20:06:34
|
|
|
Keegi on kursis, et palju mälumahtu youtube serverites kokku kasutusel on ? :Roll:
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
25.05.2011 10:29:33
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
 |
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Undefined
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2010
|
22.07.2011 13:52:06
Youtube videod vilguvad. |
|
|
Hei!
Olen tähele pannud, et Youtubes videod kuidagi "vilguvad", see vilkumine pole küll väga hull aga pinda on hakanud juba vaikselt käima. Raske on kirjeldada seda probleemi, seega proovin endast parima anda.
Teate kui filmite videokaameraga oma monitori siis peale nende juttide mis ülalt alla liigub on näha ka sellist kerget "vilkumist"? Just selline probleem mind vaevabki videosid vaadates.
Kui keegi teab mida ma ette võtta saaksin probleemi lahendamiseks siis andke teada!
- Uusim Adobe Flash on peal
- Refesh Rate on 75Hz
- Vilgub ainult Adobe Flashiga, mujal nagu ei ole tähele pannud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
22.07.2011 13:54:19
|
|
|
Kui on LCD monitor, siis pane kõigepealt värskendussagedus 60Hz peale. CRT puhul vähemalt 85Hz.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|