Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.02.2011 00:58:40 vasta tsitaadiga

Viimase aasta jooksul on vähemalt üks uudis selle kohta juba ilmunud, et EAÜ laseb Youtubest eemaldada videosid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 14:15:38 vasta tsitaadiga

Juba sellisel ajal kisti neid maha

tsitaat:
Removed due to a copyright claim by Estonian Organisation for Copyright Protection on February 06, 2009
@ Minu juutuubi konto
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2011 23:17:24 Filmikompaniid manipuleerivad Youtube kaudu kinokülastajatega vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Suured filmikompaniid nagu näiteks Disney on pikka aega juhtinud pressiesindajate kaudu karmi reklaamimängu. Avalike suhete ja meediaga tegelevad firmad loovad Youtube keskkonnas libakasutajaid, kes viimase detailini lihvitud ning jätavad mulje trendikast ja vingest noorukist või haritud isikust.

Sellised libakasutajad postitavad uutest saabuvatest filmidest kõrge kvaliteediga videoklippe, seostavad need piraatlusega seotud sõnumitega ning isegi DVD/Blu-ray plaatide ilmumisaegadega. Miljoneid klikke koguvad kontod jäävad aga tavapärase karmi tähelepanuta ning nende videotel lubatakse olla rahulikult - samal ajal kollitatakse päris inimesi nigela kaameraga kinos filmitud jupi eest kuni konto kustutamiseni.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 00:51:40 vasta tsitaadiga

No Youtube on hea tasuta reklaam ja sellest juba kõik artistid aru saanud. Muusikamaailmas näiteks enamus tegijaid postitavad juba ise oma kraami youtube reklaamiks, väga paljud ka täispikkuses lugusid arvestatava kvaliteediga. Filmide trailerid ongi selleks mõeldud tegelikult ja kui teose autor on ilusasti märgitud ja trailerit kuidagi moonutatud ei ole, ehk kui teose sisu esitatakse sellisel kujul nagu autor seda mõtles, siis võid tegelikult postitada nii palju kui tahad. Paljud videod kustutatakse ära sest puudub viide algallikale ning pole märgitud autorite nimesid, või siis on sisu kuidagi moonutatud.
Põhimõtteliselt on tegu tsiteerimisega. Goethe või Shakespeare tsiteerimine ei ole näiteks piraatlus ja sama asi kehtib ka filmide puhul.
Aga huvitav lugemine, ei tea miks mingeid varikontosid vaja kasutada on icon_confused.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 01:17:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Goethe või Shakespeare tsiteerimine ei ole näiteks piraatlus ja sama asi kehtib ka filmide puhul.

nende tüüpide surmast on ka tükk aega möödas ja nende teoseid võib ilmselt avaldada igaüks nii nagu süda soovib. autoriõigused euroopas kehtivad vist mingi 50-75 aastat maksimaalselt, täpselt ei viitsi otsida praegu neid õigusakte
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 14:51:45 vasta tsitaadiga

No Goethe ja Shakespeare olid jah natuke halb näide, aga tsiteerida võid ükskõik millist autoriõigustega kaitstud avaldatud teost ilma autori nõusolekuta, mõistlikes piirides. See käib siis filmide kohta, mis juba ametlikult kuskil kinos näiteks näidatud on.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 17:56:46 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Goethe või Shakespeare tsiteerimine ei ole näiteks piraatlus ja sama asi kehtib ka filmide puhul.

nende tüüpide surmast on ka tükk aega möödas ja nende teoseid võib ilmselt avaldada igaüks nii nagu süda soovib. autoriõigused euroopas kehtivad vist mingi 50-75 aastat maksimaalselt, täpselt ei viitsi otsida praegu neid õigusakte
70 aastat peale autori surma võid teha mis soovid nendega (vähemalt eestis sedasi).
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 21:28:42 vasta tsitaadiga

Tegelikult on see pärandatav ja minu teada on tegelaste nagu Shakespearei õigused siiani mingite isikute käes. Aga jah ei viitsi ka seadusi hakata otsima, nagunii on teemast mööda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 21:56:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tegelikult on see pärandatav ja minu teada on tegelaste nagu Shakespearei õigused siiani mingite isikute käes.

icon_lol.gif see on küll BS. autoriõiguste alla võivad minna mingid redaktsioonid, tõlked vmt. asjad, aga originaaltekstidele ei saa keegi pretendeerida enam. ja shakespeare'il pole mingeid pärijaid, isegi tema olemasolu on ju kaheldav. http://en.wikipedia.org/wiki/Shakespeare_authorship_question
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GT8887
HV kasutaja
GT8887

liitunud: 15.05.2006




sõnum 19.02.2011 23:38:37 Youtube video kiilub kinni vasta tsitaadiga

Tere,

Probleem järgmine, et ükski youtube video mängima ei lähe, heli tuleb aga pilt ei jookse, olen re-installinud flashplayerit ja firefoxi, aga ikka ei lähe käima, lihtsalt jookseb video kinni must pilt aga heli käib edasi. Kui ma video lisan näiteks orcuti siis mängib seal videot kah. Internet exploreriga sama teema

Probleem tekkis peale SLIM MOBILE USB DVB-T installimist.

_________________
Tere!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollev
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 23.02.2011 10:54:48 vasta tsitaadiga

Kas siit ei saa abi?-http://forums.adobe.com/message/3475915#3475915
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 15:17:47 YouTube hakkab spordiülekandeid edastama vasta tsitaadiga

link :: E24


Populaarne videokeskkond YouTube võib varsti edastama hakata otseülekandeid populaarsetelt spordivõistlustelt, vahendab cnn.com.

Loe edasi ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 15:20:32 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif Väga positiivne uudis.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 15:31:07 vasta tsitaadiga

inb4 regionaalsed piirangud
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 24.02.2011 20:16:27 vasta tsitaadiga

Tähemehe kasutajatel pole siis lootustki. icon_mad.gif
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 17:50:46 vasta tsitaadiga

Ah suht jama uudis. Enne on vaja et mõni arenenud lääne riik eesti enda valdustesse saaks. Sel juhul saaks me kh neid ülekandeid ehk isegi näha.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GT8887
HV kasutaja
GT8887

liitunud: 15.05.2006




sõnum 26.02.2011 05:33:38 vasta tsitaadiga

ollev kirjutas:
Kas siit ei saa abi?-http://forums.adobe.com/message/3475915#3475915


Suured tänud, uus flash 10.2 vanema vastu vahetamine aitas.

Aitäh! jooma.gif

_________________
Tere!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 26.02.2011 22:00:37 vasta tsitaadiga

Kas nad siis vahendavad läbi mingi telekanali ?
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excited
HV kasutaja
excited

liitunud: 17.03.2003




sõnum 05.03.2011 13:03:29 Youtube video ei mängi Full screen vasta tsitaadiga

Tere, Full screeni vajutades on ees punase ja valge ruuduliselt virvendav pilt, milles võiks asi olla. Kasutan nii IE8 kui ka Google Chrome vahet ei ole. Probleem tekkis arvatavasti mingi aasta tagasi. Tänasest mängib google chrome ainult favorites olevaid videosid, tava valikus on video koht valge.

Palun abi!

_________________
mitte midagi ei saa aru
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollev
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2011




sõnum 05.03.2011 14:19:00 vasta tsitaadiga

Milline flash playeri versioon on arvutis?Võib proovida seadeid muuta video peal parem klik ja settings linnuke ära enable hardware acceleration,kinni panna ja uuesti proovida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excited
HV kasutaja
excited

liitunud: 17.03.2003




sõnum 05.03.2011 14:50:53 vasta tsitaadiga

Uskumatu, nii lihtne see siis oligi. Linnuke ära ja töötab!!! Google Chromeil oli vist lihtsalt mingi jama, nüüd kõik korras ja samuti full screen korras.

Kunagi tirisin igasugu uuendusi, aga korda ei saanud.


Tänud

_________________
mitte midagi ei saa aru
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 23:07:21 Youtube asub oma videosid hoidma WebM formaadis vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Youtube teatas, et alates tänasest iga portaali üleslaetud video saab olema ümberkodeeritud WebM formaati. Toetatuks jääb veel H.264 koodek ning arenduses on HTML5 pleier.

WebM formaadi pealesurumisega üritatakse vähendada erinevaid tehnilisi kokkusobimatusi, mis praegusel hetkel kasutajaid kummitanud on. Lisaks muule ei pea Youtube Google arendatava koodeki kasutamise eest midagi maksma - WebM on tasuta ning selle kasutuselevõtt erinevates süsteemides on üldjuhul üpris lihtne.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 10:15:49 vasta tsitaadiga

Aga ilma siin liitumata on pleier ikkagi flash.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 11:19:02 vasta tsitaadiga

Riivo kirjutas:
Aga ilma siin liitumata on pleier ikkagi flash.

See on ainult esialgu nii, kuni lõplikult uuele formaadile üle minnakse.

Rõõm kuulda, et Google teeb esimese suure sammu flashi väljasuretamiseks thumbs_up.gif

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.04.2011 11:36:58 vasta tsitaadiga

djstallion: Ei usu hästi, et see Google samm on esimene, mis on mõeldud fläshi väljasuretamiseks - kui Opera või FF-i lahti teen, siis neil liduvad Flashi asemel juba väga tihti hoopis Silverlightid. icon_wink.gif

Mina pigem usun, et Google üritab paaniliselt leiutada versiooni, mis teeb Yuutuubist allalaadimise kas võimatuks või väga keeruliseks - et ei saa allalaetud asja millegagi vaadata.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 11:46:18 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
djstallion: Ei usu hästi, et see Google samm on esimene, mis on mõeldud fläshi väljasuretamiseks - kui Opera või FF-i lahti teen, siis neil liduvad Flashi asemel juba väga tihti hoopis Silverlightid. icon_wink.gif

Mina pigem usun, et Google üritab paaniliselt leiutada versiooni, mis teeb Yuutuubist allalaadimise kas võimatuks või väga keeruliseks - et ei saa allalaetud asja millegagi vaadata.

Tahanteada, ma ütlen juba ma ei tea mitmendat korda, et su jutt on totaalne hülgemöla. Kõike, mida kuvatakse arvutiekraanil, on võimalik ka arvutisse salvestada, see on möödapääsmatu fakt.

Silverlight on surnult sündinud asi, Microsofti hilinenud vastus flashile. Silverlighti osakaal veebis on väga väike.

Google praegune samm on esimene, mis reaalselt kogu maailma kasutajaid ka koheselt mõjutama hakkab.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 21.04.2011 12:22:17 vasta tsitaadiga

Süsteemi pleierile ei saa seda kuidagi sööta, et ta seda saasta Youtube pleierit ei kasutaks?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 12:32:56 vasta tsitaadiga

tahanteada, lisaks võiksid enne lahmimist natuke asjasse süveneda. Hetkel tehtud katse näitas, et ka HTML5 video arvutisse salvestamine Firefoxi vastava lisa abil õnnestub probleemideta.
_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.04.2011 12:44:16 vasta tsitaadiga

Pigem võib öelda et HTML5'ga on see veelgi lihtsam: paremklikk videole ja "Save Video As..."
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.04.2011 12:55:08 vasta tsitaadiga

Vahe on selles, et internetist vaadates saab reklaamiga pähe peksta. Kui faili arvutisse laen, siis jään reklaamist ilma.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 14:04:54 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Pigem võib öelda et HTML5'ga on see veelgi lihtsam: paremklikk videole ja "Save Video As..."
Proovisid?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.04.2011 14:07:53 vasta tsitaadiga

Riivo kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Pigem võib öelda et HTML5'ga on see veelgi lihtsam: paremklikk videole ja "Save Video As..."
Proovisid?
Jah, toimis.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 14:31:02 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Riivo kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Pigem võib öelda et HTML5'ga on see veelgi lihtsam: paremklikk videole ja "Save Video As..."
Proovisid?
Jah, toimis.
Mis brauseriga?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 14:35:11 vasta tsitaadiga

mikk36, rickrolled.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 14:37:06 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
mikk36, rickrolled.


+1 icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 14:46:02 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Riivo kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Pigem võib öelda et HTML5'ga on see veelgi lihtsam: paremklikk videole ja "Save Video As..."
Proovisid?
Jah, toimis.

Kindel? Kas ma olin ainuke, kel selle peale Rick Astley "Never Gonne Give You Up" mängima hakkas. Krdi naljamehed ma ütlen.


edit:
Näe, polnudki ainuke.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 14:46:32 vasta tsitaadiga

SKG, http://en.wikipedia.org/wiki/Rickrolling
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 15:22:27 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Jah, toimis.

Kahtlen tugevalt su väites. Proovisin praegu 5 enimlevinud brauseri (Firefox, Chrome, Opera, IE, Safari) uusimate versioonidega ja ühegagi ei toiminud.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.04.2011 15:37:19 vasta tsitaadiga

icon_cool.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2011 23:48:13 vasta tsitaadiga

proovisin kh seda html5 mõningad päevad. Krt ei jookse need videod ikka nii sujuvalt kui flashiga. Lihtsalt ei loadi video ära html5-s, sama video flashis jookseb vabalt 1080p-na
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 07:52:31 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
djstallion:

Mina pigem usun, et Google üritab paaniliselt leiutada versiooni, mis teeb Yuutuubist allalaadimise kas võimatuks või väga keeruliseks - et ei saa allalaetud asja
millegagi vaadata.


Klikk flashgotil ja video laiendiga .webm olemas ja vlc mängib kenasti selle maha.

Ei tea kas see ainult minul või ei suudagi html5 täisekraanil joosta vaid Lehitseja sees.

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 08:20:18 vasta tsitaadiga

aldios kirjutas:
Ei tea kas see ainult minul või ei suudagi html5 täisekraanil joosta vaid Lehitseja sees.

YouTube kirjutas:
Fullscreen support is partially implemented. Pressing the fullscreen button will expand the player to fill your browser. If your browser supports a fullscreen option, you can then use that to truly fill the screen
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.04.2011 12:04:06 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
aldios kirjutas:
Ei tea kas see ainult minul või ei suudagi html5 täisekraanil joosta vaid Lehitseja sees.

YouTube kirjutas:
Fullscreen support is partially implemented. Pressing the fullscreen button will expand the player to fill your browser. If your browser supports a fullscreen option, you can then use that to truly fill the screen
Firefox oma default paremkliki menüüga oskab full screenis näidata, kuid Youtube on ju selle ära peitnud, kasutab oma menüüd jne.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 23.04.2011 12:19:20 vasta tsitaadiga

firefox 6.0a1 default menüüga saab edukalt salvestada ka. Youtube'i enda menüü jääb Fx menüü alla.
_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 18:22:11 vasta tsitaadiga

ei leidnud sobivat teemat seega postitan siia: YT on jälle astunud sammu täieliku tsentseerimise suunas eelkõige alternatiivse meedia aadressil, videode jagamine YT keskkonna kasutajate vahel (share/email - kõik kontaktid/sõbrad jne) likvideeritud ... alternatiivsena pakutakse võimalust "bulletin" võimalust mis aga ei nii tõhus kui eelkäija funktsioon
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 18:41:18 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 04.05.2011 20:06:34 vasta tsitaadiga

Keegi on kursis, et palju mälumahtu youtube serverites kokku kasutusel on ? :Roll:
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 10:29:33 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
icon_cool.gif
bow.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Undefined
HV vaatleja
Undefined

liitunud: 20.03.2010




sõnum 22.07.2011 13:52:06 Youtube videod vilguvad. vasta tsitaadiga

Hei!

Olen tähele pannud, et Youtubes videod kuidagi "vilguvad", see vilkumine pole küll väga hull aga pinda on hakanud juba vaikselt käima. Raske on kirjeldada seda probleemi, seega proovin endast parima anda.
Teate kui filmite videokaameraga oma monitori siis peale nende juttide mis ülalt alla liigub on näha ka sellist kerget "vilkumist"? Just selline probleem mind vaevabki videosid vaadates.

Kui keegi teab mida ma ette võtta saaksin probleemi lahendamiseks siis andke teada!


- Uusim Adobe Flash on peal
- Refesh Rate on 75Hz
- Vilgub ainult Adobe Flashiga, mujal nagu ei ole tähele pannud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 22.07.2011 13:54:19 vasta tsitaadiga

Kui on LCD monitor, siis pane kõigepealt värskendussagedus 60Hz peale. CRT puhul vähemalt 85Hz.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.