Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  32- või 64-bit? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2011 00:02:40 vasta tsitaadiga

njaa.. vaadates kuidas chrome ainuüksi mul praegu ca 500mb mälu võtab kõikide oma tab'idega ... ja kaks õhtud tagasi media player teatas, et can't run, not enough memory ja task manageris oli vaba mälu 0.... siis ei kipu küll väga 32bit süsteemile tagasi. Lihtsalt hetkel webis istudes, on 4gb'st vaba veel 800mb... ehk siis kui nüüd mängu ka veel tööle paneks oleks amen.. 32bit windowsiga
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.07.2011 00:08:33 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
Aga see pole ju teemapüstitus, või kuidas?
Kuna senini pole mõistlikke puudusi välja toodud siis võib ju kokkuvõtteks öelda, et 64bitist on ainult võita, kaotada pole midagi icon_smile.gif

absoluutselt! icon_lol.gif
ja siinkohal ka soovitus kõigile koduperenaistele: unustage ära oma smardid, yarised ja muu mikromootoritega autorämps, ning ostke 5L mootoriga bemmid, kuna nendega saate vajadusel 300km/h ringi vurada ning kuna Ansip lubas eesti 5 rikkama riigi hulka viia, on tuleviku eestit läbivate kiirteede jaoks baas olemas icon_cool.gif
eShelobik kirjutas:
njaa.. vaadates kuidas chrome ainuüksi mul praegu ca 500mb mälu võtab kõikide oma tab'idega ... ja kaks õhtud tagasi media player teatas, et can't run, not enough memory ja task manageris oli vaba mälu 0.... siis ei kipu küll väga 32bit süsteemile tagasi. Lihtsalt hetkel webis istudes, on 4gb'st vaba veel 800mb... ehk siis kui nüüd mängu ka veel tööle paneks oleks amen.. 32bit windowsiga

Huvitav, et ma pole oma netbookiga sama probleemiga kokku puutunud... päev otsa chromel kümmekond tabi lahti, samal ajal käib taustaks film, lahti veel ka paar suhtlusproget, outlook ning toimub ka andmete liigutamine üle võrgu?
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.07.2011 00:10:28 vasta tsitaadiga

Lugesin kokku, et mida tuleks siis ajapidamisest v2lja visata, et 64-bitise paanikaga kaasa minna:
2arvutit, printer, sk2nner. Nii, et ma küll ei tea sellist lahket j6uluvana, kes tuleks ja tasuta uued seadmed asemele kingiks. Ikka tuleb sel juhul oma rahakotist p2ris paks rahapakk letti laduda.
Ja kuna rahal on toredamaid kulutuskohti, siis ajan r66msalt 32-bitiste seadmetega edasi. Kuni senimaani, kus on juba mingi t6siseltv6etav vajadus olemas. Kuigi, ei n2e, et seda vajadust l2hima 5-10 aastaga veel yleyldse tekib.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 18.07.2011 01:26:43 vasta tsitaadiga

Võiks ikka aru saada, et 64-bitine Windows 7 ei tähenda kaugeltki mitte ainult suuremat hulka mäluaadresse vaid siiski oluliselt enamat, keda tõsisemalt huvitab peaks leidma vastavat materjali mujalt piisavalt pole mõtet seda vast siin ümber jutustama hakata. Ja selge on samuti see, et mingit enneolematut hüpet nagu omal ajal öeldi feodalismist kommunismi sellele üleminek tänase päeva seisuga ka kohe kaasa ei too, kuid mõningast kiiruse/jõudluse võitu levinuimate kasutusjuhtude puhul näitavad praktiliselt enamik internetis levivaid vastavaid testitulemusi kui konkreetseid kasutajakogemusi mitte eriti usaldusväärseks pidada. Seda lisaks siis muudele eelistele nagu parem turvalisus jne. Samas tuleb ka tunnistada, et vanem tark- ja raudvara ei tarvitse alati 64-bitise süsteemiga ühilduda, mistõttu mingit ühist rusikareeglit siin ei ole ega saagi olla kumb süsteem omale installida ehk igal ühel tuleb siin endal oma konkreetsetest oludest lähtuvalt otsustada. Väita aga, et 32-bitine Windows 7 on sama hea kui 64-bitine paneb küll pehmelt öeldes kergelt muigama. Hetkel igati kasutatav ja konkurentsivõimeline veel küll aga helget tulevikku ma 32-bitisele küll prognoosida ei söandaks nii, et igaüks võib sellest ise omad järeldused teha millisele süsteemile tasub panustada ja nüüd pole ka minul sel teemal enam midagi lisada, oleks nagu kõik juba öeldud, mis hinges kripeldas icon_smile.gif .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.07.2011 01:35:25 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
ja siinkohal ka soovitus kõigile koduperenaistele: unustage ära oma smardid, yarised ja muu mikromootoritega autorämps, ning ostke 5L mootoriga bemmid, kuna nendega saate vajadusel 300km/h ringi vurada ning kuna Ansip lubas eesti 5 rikkama riigi hulka viia, on tuleviku eestit läbivate kiirteede jaoks baas olemas icon_cool.gif
Sinust oleks lootnud vähe asjalikumat analoogi icon_rolleyes.gif
Auto puhul on sul lisaks võimekamale mootorile automaagiliselt oluliselt kõrgemad ülalpidamis kulud. OS'i puhul mitte.
kännuämmelg kirjutas:
Huvitav, et ma pole oma netbookiga sama probleemiga kokku puutunud...
Sealt see vahe tekibki, et kui OS näeb, et on vaba mälu siis ta ei raiska seda niisama kasutuna hoides vaid hakkab usinasti kõikvõimalikku nodi cachema et tööd kiirendada.

Näiteks hetk tagasi lõpetasin ühe mängu mängimist, antud hetkel on 6G'st vaba 1G ehk enam-vähem nii palju kui palju too mäng mälu kasutas. Lihtsalt OS pole veel jõdnud seda cacheks ära kasutada ning "ainult" ~2G jagu nodi istub seal hetkel. Chrome võtab ~1.3G oma ~40 tabiga (no mitte ei taha favouritesid kasutada icon_razz.gif) millest nii mõnigi on maast laeni JS'i ja flashi täis. Window manager ~300M, erinevad digital-distribution nodi+IM'id ~500M, mõned exploreri aknad ~200M. Ülejäänu on muu pudi-padi.
tahanteada kirjutas:
Lugesin kokku...
Küsisin ju konkreetseid näiteid. See tähendab konkreetse seadme nimetust. "arvuti" ei sobi selleks kohe kuidagi.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.07.2011 10:20:19 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
Huvitav, et ma pole oma netbookiga sama probleemiga kokku puutunud...
Sealt see vahe tekibki, et kui OS näeb, et on vaba mälu siis ta ei raiska seda niisama kasutuna hoides vaid hakkab usinasti kõikvõimalikku nodi cachema et tööd kiirendada. .


Ja nagu näed, tekitab selline dünaamiline mälukasutus osades pettekujutelma, et neil on pidevalt arvutis mälupuudus, ning ainus võimalus õndsaks saada on poodi pulga järgi kaapida ning 64bit windows peale panna.

Mängude kohalt hoian suu lukus, kuna sellega ei tegele.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.07.2011 11:11:33 vasta tsitaadiga

kännuämmelg, sest õige number, mida vaadata tuleks, on "Available", mitte "Free". Windows 7 all näitab mälukasutuse "pilt" ka vaid kogust, mis reaalselt kasutuses on ja cache sinna alla ei lähe.
Näide:
Spoiler Spoiler Spoiler
Üks veider anomaalia aga, millest ma miskipärast pole ühes arvutis lahti suutnud saada,
RAM'i kokku 4GB, kasutatav ~3.2GB, 32bit Win7. Mälukasutus püsib enamus ajast ~2GB juures, kuigi Commit tõuseb kohati üle 4GB, ehk et pool püsiks justkui Pagefiles, mis tähendab et kohati on nagu üliaeglane arvuti tänu sellele.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.07.2011 12:38:28 vasta tsitaadiga

Väike, hea häide - ja Lp. Oponendid võivad üritada kuidagi selgeks teha, et mida imet ma küll saavutaks, kui mul oleks 64-bitise Win-iga masin, millel 4 giga või enam mälu.

Olen praegu arvuti taga, mis on a 6 aastat vana, millel on 1 giga mälu, 32-bitine win ja mis jookseb vaikuse huvides 800 megasel kiirusel, Power Saver töörezhiimil.

Ja saab kõigega edukalt hakkama, mida vaja on - inteneedus, mailid jms...
-------------------------------
Nii, et edukat selgitmaist, et miks küll tuleb see massin välja vahetada mõne järgmise vastu. icon_biggrin.gif
NB! See pole põhjendus, et naabril ja naabri-naabri-naabril on uhkemad, kiiremad masinad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.07.2011 12:46:23 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Ja saab kõigega edukalt hakkama, mida vaja on
Vajadused on erinevad, rääkimata sellest mida oldakse valmis mugavuse saamiseks ära tegema.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalasaba
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2003




sõnum 19.07.2011 12:18:39 vasta tsitaadiga

Olen ka pusinud ja katsetanud igasugu windowse. Tegin aga sellise tähelepaneku , et mu läpakale 64bit XP - d ei lase peale toppida aga 64bitise Vistaga ja windows 7 mega probleeme pole kui nii võib öelda. On nad ju ise üks suur hunnik õnnetust mitte op süsteem icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2011 14:04:17 vasta tsitaadiga

Su läppar vajab arvatavasti sata raid drivereid, mida by default windows XP plaadil pole. Pead eraldi juurde lisama ntks programmiga nLite.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2011 07:46:12 vasta tsitaadiga

Oh jah väga veniv ja mõttetu teema aga vastan ühele varasemale postile:
Ho Ho kirjutas:
Muidu xp aegu kasutas 64bit variant uuemat kernelit kui 32bit ning võttis ka mõned featurid win2003 pealt üle mis teatud tingimustes perfi tõstis. W7/vista kohta ei tea kommenteerida.

Vista/Win7 on sama kernel loomulikult eri versioonidel ja x86/x64 väga väike erinevus neil selles osas.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 20.07.2011 08:53:28 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Väike, hea häide - ja Lp. Oponendid võivad üritada kuidagi selgeks teha, et mida imet ma küll saavutaks, kui mul oleks 64-bitise Win-iga masin, millel 4 giga või enam mälu.

Olen praegu arvuti taga, mis on a 6 aastat vana, millel on 1 giga mälu, 32-bitine win ja mis jookseb vaikuse huvides 800 megasel kiirusel, Power Saver töörezhiimil.

Ja saab kõigega edukalt hakkama, mida vaja on - inteneedus, mailid jms...
-------------------------------
Nii, et edukat selgitmaist, et miks küll tuleb see massin välja vahetada mõne järgmise vastu. icon_biggrin.gif
NB! See pole põhjendus, et naabril ja naabri-naabri-naabril on uhkemad, kiiremad masinad. icon_biggrin.gif


Ega kui mängudega/video editimise/graafikaga ei tegele siis on 2GB rammist ja 32 bitist maa ja ilm.

miks te üldse vaidlete siin täiesti kõrvalise bs-i üle? icon_biggrin.gif

kui on vaja rohkem rammi kasutada kui 3.2gb siis teada mis tuleb teha ja kui ei ole vaja siis kah teada mida pole vaja teha...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2011 17:13:38 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
kui on vaja rohkem rammi kasutada kui 3.2gb siis teada mis tuleb teha ja kui ei ole vaja siis kah teada mida pole vaja teha...


Krdi hästi öeldud! icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 21.07.2011 13:28:00 vasta tsitaadiga

Lisaks ka see, et 32-bitine windows lubab vaikimisi konfis user-mode virtuaal addressiruumi ainult 2GB, ehk siis rakendus ei saa rohkem andmeid korraga mälus hoida. Ise läkisn prooviks kohe 64bit windows 7-le üle ja ei kahetse. Kui ikka on vaja erinevaid virtuaalmasinaid jooksutada, siis on lisamälu abiks küll, sama kehtib SQL Serveri kohta. Neid asju mis 64-biti eeliseid oskavad kasutada on ikka päris hulga. Miinuseks on vanaraua driverite probleem, aga õnneks seda mul eriti ei olnudki. Ainult ühe telekapulga pidin välja vahetama. Üleminek läks üllatavalt valutult.

Aga jah, inimesel kes kasutab arvutit webilehitsemiseks ja maililugemiseks, ei ole 64 bit vaja. Vähemalt praegu.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalasaba
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2003




sõnum 28.07.2011 10:32:43 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Su läppar vajab arvatavasti sata raid drivereid, mida by default windows XP plaadil pole. Pead eraldi juurde lisama ntks programmiga nLite.
Tean jah , et nad tulevad juurde lisada. Aga , et ka need 64 bit süsteemi jaoks eraldi on ei teadnud. Sealt ka see viga siis , et miks ei lasknud. Ülejäänud draiverid sobisid ilusti aga video omad ei sobinud. Mäletan kuipalju kurja vaeva ma nendega nägin kui Vistalt XP peale tahtsin üle minna. Rohkem nagu ei viitsi ja ega ei mäleta enam ka. XP ikka asjalik Vista ja 7 nagu mainitud võta1 ja vista (viska) teist icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 28.07.2011 17:11:50 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, kuid minu masinas jooksis W7 64-bit ja proged u 3x kiiremini ning hetkel jookseb Ubuntu 11.04 64-bit kah u 3x kiiremini kui vana hea XP 32-bit.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.07.2011 17:19:54 vasta tsitaadiga

Mis vahenditega kiirust mõõtsid ja mis rakendustega oli tegu?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2011 18:07:54 vasta tsitaadiga

Inimese tundeid ei saa mõõta. Hakkate jälle otsast peale niimoodi. :S
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.07.2011 18:20:53 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
Inimese tundeid ei saa mõõta.
Nähtavasti udusiil on vastavad vahendid leidnud, seetõttu uurisingi üksikasju icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.07.2011 18:25:03 vasta tsitaadiga

Maitseasi rohkem, kes kumba kasutab. icon_smile.gif Tavakasutajat pean seejuures silmas, kes ei kasuta kõikvõimalikke 64-bitiseid profiprogramme ja super-ultrasuurt mälumahtu.
-------------------------------------
Ise samas olukorras, ühtki 64-bitist masinat nõudvat programm kasutusel poel ja seega pole mul mõtet kah oma, töötavaid, 32-bitiseid läppareid prügikasti visata, et siis mingis maanias 64-bitiseid masinaid asemele osta, et siis taas 32-bitiste programmidega tööd teha.
Iseasi muidugi, kui läpparid juba ise üles ütlevad ja nõuavad väljavahetust, eks siis näis, mis toimub.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 28.07.2011 18:38:27 vasta tsitaadiga

udusiil kirjutas:
No ma ei tea, kuid minu masinas jooksis W7 64-bit ja proged u 3x kiiremini ning hetkel jookseb Ubuntu 11.04 64-bit kah u 3x kiiremini kui vana hea XP 32-bit.

Võrdle ikka W7 32bit ja W7 64bit samas masinas ja siis räägi kumb kumba omab, mitte ära hapuks läinud XP_ga võrdle.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.07.2011 18:41:46 vasta tsitaadiga

tahanteada, sa oled nii kõva mees, et OSi pärast viskad terve masina na*ui? icon_biggrin.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2011 18:45:11 vasta tsitaadiga

softis, oleksid võinud selle lause ütlemata jätta. icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 28.07.2011 21:20:20 vasta tsitaadiga

Jah, hinnang on subjektiivne, siiski ainus võistlev hetk sel juhul kui võrrelda mõlemat 64-bitist OS-i, siis 7 jõudis desktopini ca minutiga, siis Ubuntu aeg on alla 30 sekundi. Ent nii kiiresti sulguvat OS-i pole veel näinud kui Ubuntu- ca 5 sek. No mitte ükski Win pole selle vastu saanud. XP oli võrdluses sellepärast, et ta mul dualboodis.
Tegu siis profiilikastiga.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  32- või 64-bit? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.