|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dudezor
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2008
|
18.07.2011 00:01:58
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
Endiselt probleem Navigatoriga. Tõmbasin GPS statuse kuid asi Cheking navigation availability'st kaugemale ei jõua. Mis toimps ma ei saa aru.
Google Maps isegi toimib. GPS leiab su asukoha üles kuid vajab siiski internetti ei kaarti lives laadida. Mida fakki, andke keegi head nõu mulle navi kohta. |
Sama jama siin. GPS Status avades on seal kompass ja ta laeb midagi, mis ei tundugi lõppevat.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.07.2011 06:46:19
|
|
|
Nii igaks juhuks küsin, et kas te üritate seda ikka õues teha?
Toas leiab google map ka sinu asukohe üles, aga teeb seda mobla mastide järgi mitte gps-ga ja täpse asukoha saamiseks pead siiski õues olema kus sul on otsene silmside satelliitidega.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.07.2011 10:52:05
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Nii igaks juhuks küsin, et kas te üritate seda ikka õues teha?
Toas leiab google map ka sinu asukohe üles, aga teeb seda mobla mastide järgi mitte gps-ga ja täpse asukoha saamiseks pead siiski õues olema kus sul on otsene silmside satelliitidega. |
Lisaks see ka, et kui ise olin liikunud viimasest GPSi kasutanud asukohast ca 200km eemale ja paar päeva oli vahet, siis läks ca 10 minutit aega, ennem kui asi suutis ennast navigeerima ajada.
Ja ühe korra on suutnud asi ennast oma pool tundi otsida, kui panin Endomondo käima ja läksin jooksma, kuid ei oodanud ära, et GPS OK ette viskab.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dudezor
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2008
|
19.07.2011 19:58:01
|
|
|
Mis gps appi kasutama peaks?
Mul GPS Test ja GPS Status - nagu ma aru saan, siis need fixivad su asukohe näitamise? Ja need võtavad ilma netita mingi 5 minutit aega enne kui asukoha leiab...
Siis kui leitud peab kasutama appi "Navigeerimine"(muide see ei lähe ennem käima kui neti ühenduse saab, mingi "Navigeerimise võimalikkuse kontrollimine" on ees)?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
19.07.2011 20:01:19
|
|
|
Ise ei kasuta ühtegi lisa ja toimib nagu valatult
Mul muidugi on netiühendus 24/7 aktiivne ka, eks proged mis gps-i kasutavad leiavad ise vajaliku info
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutiq
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2004
|
19.07.2011 23:06:24
|
|
|
| dudezor kirjutas: |
Mis gps appi kasutama peaks?
Mul GPS Test ja GPS Status - nagu ma aru saan, siis need fixivad su asukohe näitamise? Ja need võtavad ilma netita mingi 5 minutit aega enne kui asukoha leiab...
Siis kui leitud peab kasutama appi "Navigeerimine"(muide see ei lähe ennem käima kui neti ühenduse saab, mingi "Navigeerimise võimalikkuse kontrollimine" on ees)? |
GPS status leiab mingi 2 min jooksul küll üles ja IGO navigeerimiseks
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.07.2011 00:09:53
|
|
|
20 sek on norm aeg, et gps paigas oleks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
20.07.2011 19:29:05
|
|
|
Ma ei saa aru... jeesus188 ütleb nii lambiseid asju siia teemasse, mingit kasu pole nedest postitustest.
Palun tõesti, kui sul midagi tarka öelda pole siis jäta need postid tegemata.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.07.2011 21:31:56
|
|
|
Gunnar19, ei ole tema postitused lambised. Kui GPS ühendub kauem kui 20 sekki, siis on miskit valesti. Seda ta vihjab. MA lähen juba endast välja, kui 10 seki jooksul pole ühendus olemas. Õnneks juhtub seda harva.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dudezor
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2008
|
20.07.2011 22:19:21
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Gunnar19, ei ole tema postitused lambised. Kui GPS ühendub kauem kui 20 sekki, siis on miskit valesti. Seda ta vihjab. MA lähen juba endast välja, kui 10 seki jooksul pole ühendus olemas. Õnneks juhtub seda harva.  |
Tundub, et mul siis kohe väga katki...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.07.2011 09:01:21
|
|
|
... selle telefoni GPS on väga hea, viimase 2.3.4 ROM'iga sai isegi siseruumides lukustuse vaid loetud sekunditega aega läheb vaid esmasel GPS kasutamisel natuke kauem, kuid edaspidi lukustab ikka imekiiresti ja ühendus püsib samuti väga hästi ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
24.07.2011 11:07:23
|
|
|
Ostsin ka siis ära( esimene nutitelefon ). Kohe oli soov mõned asjad arvutist peale lasta, kies arvutile selga ja telefon ühendatud - oba, mingi tarkvara uuendus. Midagi nagu meenus ka siit teemast ja davai teeme ära. Aga isegi mina mõistan,et peale seda uuendust ärkab ekraan aeglasemalt. Peale kõne ja kui niisama lähen telefoni torkima. Uuem tarkvara versioon pidi vist maruhästi akut oskama kasutada,et vana uuesti enam peale ei tahaks panna. Kas on lähiajal oodata mingit uut versiooni, mis selle ekraani ärkamise vea parandaks?
edit: Võtsin nüüd selle maha ,et ta ekraani kõne ajaks välja lülitab, vähemalt peale kõne ei pea hanguma ja ootama kuni pilti näeb.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
24.07.2011 14:29:19
|
|
|
| Robska kirjutas: |
edit: Võtsin nüüd selle maha ,et ta ekraani kõne ajaks välja lülitab, vähemalt peale kõne ei pea hanguma ja ootama kuni pilti näeb. |
Ja siis saad kõrvaga kogemata kõne poole pealt kinni panna. Mul on endal kõne kinnipanek lihtsalt "lock" nupu peale sätitud ning väga ei häiri see viide pärast kõne lõpetamist.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
24.07.2011 23:01:41
|
|
|
Näiteks ja just avastasin,et natuke pikemalt juttu ajades kustutab ikka ekraani ära, so kasu sest ikka pole .
sorries no, kui sa ikka harjund nuppudega telefoniga, kus sa juba vajutab nupule pmt kõrva ääres siis häirib ikka tohutult. Igasugu hangumine tähendab - aga harjub, kõigega harjub.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
25.07.2011 00:00:21
|
|
|
| Robska kirjutas: |
Näiteks ja just avastasin,et natuke pikemalt juttu ajades kustutab ikka ekraani ära, so kasu sest ikka pole .
sorries no, kui sa ikka harjund nuppudega telefoniga, kus sa juba vajutab nupule pmt kõrva ääres siis häirib ikka tohutult. Igasugu hangumine tähendab - aga harjub, kõigega harjub. |
Enamused (ma arvan), kes uuemat versiooni kasutavad on kõne lõpetamise pannud power nupu alla ja siis ei ole probleemi, kohe kui soovid kõne lõpetada vajutad seda ja ei peagi ootama millal ekraan ärkama hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
25.07.2011 02:02:53
|
|
|
| Tahab keegi seletada ,kuidas ma ka nii saaksin teha?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
25.07.2011 07:30:38
|
|
|
| Robska kirjutas: |
| Tahab keegi seletada ,kuidas ma ka nii saaksin teha? |
Avaekraanil vasak alumine puutetundlik nupp > Settings > Juurdepääs > Tühista > Ja linnuke sinna kus valik toiteklahv lõpetab kõned.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ogre
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2008
|
26.07.2011 19:27:28
|
|
|
Sõbral on ka Samsung Galaxy Ace. Kuigi YouTube ei mängi videosid nii nagu nad on. Pilt siin: http://www.upload.ee/image/1526217/SC20110725-141721.png
Kohati on näha videost mõnda kaadrit, aga üldiselt selline kirju roheline ja roosa pilt.
Mida teha? Sai proovitud ka reinstalli YouTube appile. Telefon ostetud Eestist ja uuena. Telefon omab algseid settinguid niinagu ta poest tuli.
//läbi netibrowseri sama jama
viimati muutis Ogre 27.07.2011 16:57:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kentuk
HV vaatleja
liitunud: 26.07.2011
|
27.07.2011 12:37:39
|
|
|
| Hei! Aidake mind! Android kaotas lambist ära rakendused, mis on SD kaardi peal, need mis telefonimälus on, töötavad normaalselt. Mälukaart tundub ise funkavat normaalselt, pildid ja videod on kõik alles. Kaardi sisu vaadates on neid kadunud raksendusi näha, aga need ei tööta. Android ütleb, et antud rakendusi pole mu telefoni installitud. Kus on kala?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
29.07.2011 19:29:43
|
|
|
Miks te ostate sellele telefonile kaitsekilesid ma ei saa aru? Sellel telefonil on gorilla klaas. Võid seda noaga kraapida, mitte kottigi ei juhtu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
29.07.2011 20:58:35
|
|
|
Huinjaa, korralik gorilla klaas ikka
(Toksa pildile et pilti õiges suuruses näha)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
29.07.2011 21:17:14
|
|
|
Loopisid vastu maad?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
29.07.2011 23:04:57
|
|
|
Pigem paistab, et on taskus vmt olles läinud metalli kohaga vastu laua nurka vmt ja see omakorda surunud klaasile.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
30.07.2011 09:34:14
|
|
|
Gorillal läheb ka pea katki kui sa ta kõrgelt maha viskad
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ogre
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2008
|
30.07.2011 16:09:07
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| Miks te ostate sellele telefonile kaitsekilesid ma ei saa aru? Sellel telefonil on gorilla klaas. Võid seda noaga kraapida, mitte kottigi ei juhtu. |
Aga kui läheb värvi tilk peale?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
30.07.2011 19:03:12
|
|
|
| Ogre kirjutas: |
| Aga kui läheb värvi tilk peale? |
Sellejaoks on meil tilk värvilahustit ja kes üldse ajab värvi telefonile...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
30.07.2011 22:01:15
|
|
|
[troll]
Shields are for pussies
[/troll]
Samuti ei näe kiledel eriti mõtet, eriti kui telefonil on gorilla glass. Kui sa klaasi ikka lauanurga pihta puruks lööd ei päästa see imekile ka. Pealegi sõrm palja klaasi peal libiseb kõige paremini.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ktoomla
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2011
|
31.07.2011 21:26:21
|
|
|
| Gorilla või orangutangi klaas, vahet ei ole. Ma enda arvates olen telefoni sitaks hästi hoidnud, aga kriimud ikka juba klaasil. Telefon 2 kuud vana.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
31.07.2011 23:14:57
|
|
|
| Mul on telefon telefon taskus loksunud kuu aega, vahest ka koos teiste asjade (v.a. võtmed), ja kriime pole.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
01.08.2011 23:12:53
|
|
|
Tõmbasin omale Papas Pizzeria mängu ja oh üllatust, raibe tahab Adobe Flash Playerit, mida muidugi see telefon ei toeta. Proovisin ka muid flash playereid, kuid nendest pole kasu, nõuab ikka adobet.
Mingit mitteametliku varianti, kuidas seda pluginat omale saaks?
Maksin raisa eest veel poolteist daala
[LISA] Leidsin ühe süsteemi. Teen resa ära ja katsetan. Stay tuned.
Lapasin siis seda failikest ja vaatasin kuhu ta suunata siis tahab ja http://games.mochiads.com/c/g/papas-pizzeria/pizzeria_mochi.swf? - Lükasin läpakasse aadressi ja seda saab läpaka taga niisama mängida
Honeycomb Adobe Flash Player - Sellise asjaga üritasin käima jooksutada, kuid tulutult. Saan mingi com.adobe.flashplayer errori ja kaugemale ei jõua. Kuid installib ilusti ära. Ei saa ka telefoni browseris seda pluginnina tööle
Väidetavalt Froyo peal töötas see ilusti.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
04.08.2011 15:30:24
|
|
|
| Kumb on parem ekraan just näpujälgede suhtes? Kas klaas või plast?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
09.08.2011 07:02:23
|
|
|
| Millist custom-romi siin inimesed siis ka kasutavad? Vaatasin, et XDAs võtab Galaxy Ace tarkvara arenduse teemades vähemalt üks eestlane aktiivselt sõna - casiocas. Endal on hetkel peal FirstUA-ROM v1.1, paari teist olen ka proovinud, ent hiljuti on neid tulnud nagu seeni pärast vihma ja pole jõudnud neid kõiki ära testida.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
09.08.2011 20:57:15
|
|
|
| kristjan* kirjutas: |
| Millist custom-romi siin inimesed siis ka kasutavad? Vaatasin, et XDAs võtab Galaxy Ace tarkvara arenduse teemades vähemalt üks eestlane aktiivselt sõna - casiocas. Endal on hetkel peal FirstUA-ROM v1.1, paari teist olen ka proovinud, ent hiljuti on neid tulnud nagu seeni pärast vihma ja pole jõudnud neid kõiki ära testida. |
FirstUA-ROM v1.2 siinpool. Pole dialpadil enam kirillitsat :p Üldiselt tundub telefon erksam ja kiirem. Samas see paras platseebo efekt ole.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
11.08.2011 19:52:06
|
|
|
Tuttaval on häda selle fööniga. Karjub, et telefoni mälu on täis ja ei suuda isegi sõnumeid vastu võtta seepärast. Vaatasin siis põgusalt kiiruga üle niipalju kui mõistus võttis. Telefoni mälu näitas, et on vaba 17 mega. Mälukaardil oli paarsada mega vaba. Programme tal eriti peal polnud, kõige suuremad olid vist iGO ja AngryBirds, ülejäänud olid mingid pisikesed paarisajakilosed rakendused, neidki vaid 10-20tk. Samas käiakse feissbuugis ja WhatsUP'itamas väga tihti. Kas võib olla variant, et kuskil istub mingi neti-cache või nn. temp kaust, kus mingit ajutist rämpsu hoitakse ning mida saaks tühjendada?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.08.2011 21:48:44
|
|
|
| Android hakkabki ca 15 vaba mega puhul karjuma. Tibula saab tõsta mälukaardile.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
12.08.2011 09:48:28
|
|
|
Kas on mingi soovituslik app, millega asju kaardile tõsta? Need, mis telefon vaikimisi laseb kaardile tõsta, on juba tõstetud.
Ning siiani õhus veel ka küsimus selle võimaliku cache/tempi puhastamiseks?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blacksnake
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.02.2004
|
12.08.2011 14:14:36
|
|
|
Endal kadus telefonist 3G värk pärast tarkvaradega mängimist, mõistus otsas mida teha, sest mobiilset netti kasutaks siiski hea meelega. teenusepakkuja seaded on paigas.
Hetkel panin peale samsfw lehelt võetud KIES 2.3.3 n.ö ametliku softi ja sellega ka ei tööta, alguses pidasin süüdlaseks custom romme.
Lolli peaga jäi tegemata enne telefoni surkimist põhjalik backup, sest arvasin, et aku ikooni muutusega mul telefon pekki ei lähe, aga võta näpust.
Kas keegi oskab pakkuda mõnda lahendust.
Edit: käisin käsitsi seaded üle, ta ei võtnud automaatseid seadeid omaks ja kasutas mms seadeid ka neti jaoks. Muutsin pöörduspunkti ära ja sain netti.
viimati muutis blacksnake 12.08.2011 17:10:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
12.08.2011 14:43:14
|
|
|
Nii, ka selle mobla õnnelik omanik nüüd, nats rumal küsimus aga kui suured mälukaardid rahvas endale mobladesse ostnud on? Mõtlen sellist mugavat ära olemist mingi portsu appidega (mingeid mp3 jne kogusid pole kavatsus peale panna) , kas 8-16 GB või tasuks 32 GB kohe ära võtta, et pärast mitte kahetseda.
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
12.08.2011 14:48:14
|
|
|
| Endal on kaasa tulnud kahe gigane ja ei ole suutnud seda veel mingi valmiga täis suruda.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
13.08.2011 10:30:33
|
|
|
Tuli mõte EMT 50€ allahindlusega (kui viid vana telefoni sinna) Galaxy Ace muretseda.
Kas see telefon on hea algus, kui ma sisenen Androidi maailma esimest korda?
Kuidas ise rahul olete?
Kas ma leian 209€ eest kusagilt järsku parema telefoni?
T.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.08.2011 11:08:02
|
|
|
| xenover kirjutas: |
Tuli mõte EMT 50€ allahindlusega (kui viid vana telefoni sinna) Galaxy Ace muretseda.
Kas see telefon on hea algus, kui ma sisenen Androidi maailma esimest korda?
Kuidas ise rahul olete?
Kas ma leian 209€ eest kusagilt järsku parema telefoni?
T. |
ise alustasin samast moblast (praktiseerimiseks hea masin)
paar kuud hilnem andsin naisele ja kolisin s2 peale yle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
13.08.2011 11:18:51
|
|
|
Sai ka just selle allahindlusega ta võetud, selle raha eest minu arust väga hea. Temast paremad mudelid on minu arust ka kõik jupp maad kallimad.
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Masochist
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2006
|
13.08.2011 16:28:54
|
|
|
Kas muusika lisamine playlisti käib tõesti ükshaaval? Lugesin manuaali ja tõesti jääb selline mulje, et pean oma 300 lugu käsitsi ükshaaval erinevatesse playlistidesse ära jagama. Olen ma midagi maha maganud??
_________________ Use your fist and not your mouth - MM |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.08.2011 19:33:13
|
|
|
| Masochist kirjutas: |
| Kas muusika lisamine playlisti käib tõesti ükshaaval? Lugesin manuaali ja tõesti jääb selline mulje, et pean oma 300 lugu käsitsi ükshaaval erinevatesse playlistidesse ära jagama. Olen ma midagi maha maganud?? |
eeldatavasti magasid midagi maha jah
pane otsima uusi lugusid või näita kaust manuaalselt ette, siis kõik olemas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
13.08.2011 22:41:57
|
|
|
OT: Kui ma ostan selle telefoni Elionist/EMTst kas ma seda Tele2e kaardiga saan kasutada.
tl;dr - kas telefonil on võrgulukk?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
13.08.2011 22:54:38
|
|
|
| xenover kirjutas: |
OT: Kui ma ostan selle telefoni Elionist/EMTst kas ma seda Tele2e kaardiga saan kasutada.
tl;dr - kas telefonil on võrgulukk? |
Ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
14.08.2011 22:27:24
|
|
|
| Aga kas sekundaarse kaamera puudumine on tõsine miinus või vahet pole ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.08.2011 22:35:18
|
|
|
| xenover kirjutas: |
| Aga kas sekundaarse kaamera puudumine on tõsine miinus või vahet pole ? |
kui sa just videokõnesid ei tee ja peeglina ei kasuta, siis suht kama 2
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|