Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy ACE GT-S5830 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dudezor
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008




sõnum 18.07.2011 00:01:58 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Endiselt probleem Navigatoriga. Tõmbasin GPS statuse kuid asi Cheking navigation availability'st kaugemale ei jõua. Mis toimps ma ei saa aru.

Google Maps isegi toimib. GPS leiab su asukoha üles kuid vajab siiski internetti ei kaarti lives laadida. Mida fakki, andke keegi head nõu mulle navi kohta.


Sama jama siin. GPS Status avades on seal kompass ja ta laeb midagi, mis ei tundugi lõppevat.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.07.2011 06:46:19 vasta tsitaadiga

Nii igaks juhuks küsin, et kas te üritate seda ikka õues teha?
Toas leiab google map ka sinu asukohe üles, aga teeb seda mobla mastide järgi mitte gps-ga ja täpse asukoha saamiseks pead siiski õues olema kus sul on otsene silmside satelliitidega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 10:52:05 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Nii igaks juhuks küsin, et kas te üritate seda ikka õues teha?
Toas leiab google map ka sinu asukohe üles, aga teeb seda mobla mastide järgi mitte gps-ga ja täpse asukoha saamiseks pead siiski õues olema kus sul on otsene silmside satelliitidega.

Lisaks see ka, et kui ise olin liikunud viimasest GPSi kasutanud asukohast ca 200km eemale ja paar päeva oli vahet, siis läks ca 10 minutit aega, ennem kui asi suutis ennast navigeerima ajada.

Ja ühe korra on suutnud asi ennast oma pool tundi otsida, kui panin Endomondo käima ja läksin jooksma, kuid ei oodanud ära, et GPS OK ette viskab.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dudezor
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008




sõnum 19.07.2011 19:58:01 vasta tsitaadiga

Mis gps appi kasutama peaks?
Mul GPS Test ja GPS Status - nagu ma aru saan, siis need fixivad su asukohe näitamise? Ja need võtavad ilma netita mingi 5 minutit aega enne kui asukoha leiab...
Siis kui leitud peab kasutama appi "Navigeerimine"(muide see ei lähe ennem käima kui neti ühenduse saab, mingi "Navigeerimise võimalikkuse kontrollimine" on ees)?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.07.2011 20:01:19 vasta tsitaadiga

Ise ei kasuta ühtegi lisa ja toimib nagu valatult icon_smile.gif
Mul muidugi on netiühendus 24/7 aktiivne ka, eks proged mis gps-i kasutavad leiavad ise vajaliku info icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 23:06:24 vasta tsitaadiga

dudezor kirjutas:
Mis gps appi kasutama peaks?
Mul GPS Test ja GPS Status - nagu ma aru saan, siis need fixivad su asukohe näitamise? Ja need võtavad ilma netita mingi 5 minutit aega enne kui asukoha leiab...
Siis kui leitud peab kasutama appi "Navigeerimine"(muide see ei lähe ennem käima kui neti ühenduse saab, mingi "Navigeerimise võimalikkuse kontrollimine" on ees)?

GPS status leiab mingi 2 min jooksul küll üles ja IGO navigeerimiseks
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 00:09:53 vasta tsitaadiga

20 sek on norm aeg, et gps paigas oleks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 20.07.2011 19:29:05 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru... jeesus188 ütleb nii lambiseid asju siia teemasse, mingit kasu pole nedest postitustest.

Palun tõesti, kui sul midagi tarka öelda pole siis jäta need postid tegemata.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 21:31:56 vasta tsitaadiga

Gunnar19, ei ole tema postitused lambised. Kui GPS ühendub kauem kui 20 sekki, siis on miskit valesti. Seda ta vihjab. MA lähen juba endast välja, kui 10 seki jooksul pole ühendus olemas. Õnneks juhtub seda harva. icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dudezor
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008




sõnum 20.07.2011 22:19:21 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Gunnar19, ei ole tema postitused lambised. Kui GPS ühendub kauem kui 20 sekki, siis on miskit valesti. Seda ta vihjab. MA lähen juba endast välja, kui 10 seki jooksul pole ühendus olemas. Õnneks juhtub seda harva. icon_lol.gif


Tundub, et mul siis kohe väga katki...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 09:01:21 vasta tsitaadiga

... selle telefoni GPS on väga hea, viimase 2.3.4 ROM'iga sai isegi siseruumides lukustuse vaid loetud sekunditega thumbs_up.gif aega läheb vaid esmasel GPS kasutamisel natuke kauem, kuid edaspidi lukustab ikka imekiiresti ja ühendus püsib samuti väga hästi ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 11:07:23 vasta tsitaadiga

Ostsin ka siis ära( esimene nutitelefon ). Kohe oli soov mõned asjad arvutist peale lasta, kies arvutile selga ja telefon ühendatud - oba, mingi tarkvara uuendus. Midagi nagu meenus ka siit teemast ja davai teeme ära. Aga isegi mina mõistan,et peale seda uuendust ärkab ekraan aeglasemalt. Peale kõne ja kui niisama lähen telefoni torkima. Uuem tarkvara versioon pidi vist maruhästi akut oskama kasutada,et vana uuesti enam peale ei tahaks panna. Kas on lähiajal oodata mingit uut versiooni, mis selle ekraani ärkamise vea parandaks?

edit: Võtsin nüüd selle maha ,et ta ekraani kõne ajaks välja lülitab, vähemalt peale kõne ei pea hanguma ja ootama kuni pilti näeb.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 24.07.2011 14:29:19 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:

edit: Võtsin nüüd selle maha ,et ta ekraani kõne ajaks välja lülitab, vähemalt peale kõne ei pea hanguma ja ootama kuni pilti näeb.

Ja siis saad kõrvaga kogemata kõne poole pealt kinni panna. Mul on endal kõne kinnipanek lihtsalt "lock" nupu peale sätitud ning väga ei häiri see viide pärast kõne lõpetamist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:01:41 vasta tsitaadiga

Näiteks ja just avastasin,et natuke pikemalt juttu ajades kustutab ikka ekraani ära, so kasu sest ikka pole icon_biggrin.gif.
sorries no, kui sa ikka harjund nuppudega telefoniga, kus sa juba vajutab nupule pmt kõrva ääres siis häirib ikka tohutult. Igasugu hangumine tähendab - aga harjub, kõigega harjub.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 25.07.2011 00:00:21 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
Näiteks ja just avastasin,et natuke pikemalt juttu ajades kustutab ikka ekraani ära, so kasu sest ikka pole icon_biggrin.gif.
sorries no, kui sa ikka harjund nuppudega telefoniga, kus sa juba vajutab nupule pmt kõrva ääres siis häirib ikka tohutult. Igasugu hangumine tähendab - aga harjub, kõigega harjub.

Enamused (ma arvan), kes uuemat versiooni kasutavad on kõne lõpetamise pannud power nupu alla ja siis ei ole probleemi, kohe kui soovid kõne lõpetada vajutad seda ja ei peagi ootama millal ekraan ärkama hakkab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 02:02:53 vasta tsitaadiga

Tahab keegi seletada ,kuidas ma ka nii saaksin teha?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 25.07.2011 07:30:38 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
Tahab keegi seletada ,kuidas ma ka nii saaksin teha?

Avaekraanil vasak alumine puutetundlik nupp > Settings > Juurdepääs > Tühista > Ja linnuke sinna kus valik toiteklahv lõpetab kõned.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ogre
HV vaatleja
Ogre

liitunud: 19.01.2008




sõnum 26.07.2011 19:27:28 vasta tsitaadiga

Sõbral on ka Samsung Galaxy Ace. Kuigi YouTube ei mängi videosid nii nagu nad on. Pilt siin: http://www.upload.ee/image/1526217/SC20110725-141721.png
Kohati on näha videost mõnda kaadrit, aga üldiselt selline kirju roheline ja roosa pilt.

Mida teha? Sai proovitud ka reinstalli YouTube appile. Telefon ostetud Eestist ja uuena. Telefon omab algseid settinguid niinagu ta poest tuli.

//läbi netibrowseri sama jama icon_sad.gif


viimati muutis Ogre 27.07.2011 16:57:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 23:17:53 vasta tsitaadiga

Pole vist loodetavasti kaugel aeg, millal saame oma Ace`le CynaogenModi peale lükata.
https://www.youtube.com/watch?v=f5pIow6G3yA
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kentuk
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2011




sõnum 27.07.2011 12:37:39 vasta tsitaadiga

Hei! Aidake mind! Android kaotas lambist ära rakendused, mis on SD kaardi peal, need mis telefonimälus on, töötavad normaalselt. Mälukaart tundub ise funkavat normaalselt, pildid ja videod on kõik alles. Kaardi sisu vaadates on neid kadunud raksendusi näha, aga need ei tööta. Android ütleb, et antud rakendusi pole mu telefoni installitud. Kus on kala?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 29.07.2011 19:29:43 vasta tsitaadiga

Miks te ostate sellele telefonile kaitsekilesid ma ei saa aru? Sellel telefonil on gorilla klaas. Võid seda noaga kraapida, mitte kottigi ei juhtu.
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2011 19:31:25 vasta tsitaadiga

Aga liivatera jällegi nii hästi ei mõju kui võtmekimp vmt.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 29.07.2011 20:58:35 vasta tsitaadiga

Huinjaa, korralik gorilla klaas ikka


(Toksa pildile et pilti õiges suuruses näha)

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 29.07.2011 21:17:14 vasta tsitaadiga

Loopisid vastu maad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2011 23:04:57 vasta tsitaadiga

Pigem paistab, et on taskus vmt olles läinud metalli kohaga vastu laua nurka vmt ja see omakorda surunud klaasile.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 30.07.2011 09:34:14 vasta tsitaadiga

Gorillal läheb ka pea katki kui sa ta kõrgelt maha viskad icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ogre
HV vaatleja
Ogre

liitunud: 19.01.2008




sõnum 30.07.2011 16:09:07 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Miks te ostate sellele telefonile kaitsekilesid ma ei saa aru? Sellel telefonil on gorilla klaas. Võid seda noaga kraapida, mitte kottigi ei juhtu.

Aga kui läheb värvi tilk peale?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 30.07.2011 19:03:12 vasta tsitaadiga

Ogre kirjutas:
Aga kui läheb värvi tilk peale?


Sellejaoks on meil tilk värvilahustit ja kes üldse ajab värvi telefonile...

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 30.07.2011 22:01:15 vasta tsitaadiga

[troll]
Shields are for pussies icon_cool.gif
[/troll]
Samuti ei näe kiledel eriti mõtet, eriti kui telefonil on gorilla glass. Kui sa klaasi ikka lauanurga pihta puruks lööd ei päästa see imekile ka. Pealegi sõrm palja klaasi peal libiseb kõige paremini.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ktoomla
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2011




sõnum 31.07.2011 21:26:21 vasta tsitaadiga

Gorilla või orangutangi klaas, vahet ei ole. Ma enda arvates olen telefoni sitaks hästi hoidnud, aga kriimud ikka juba klaasil. Telefon 2 kuud vana.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 31.07.2011 23:14:57 vasta tsitaadiga

Mul on telefon telefon taskus loksunud kuu aega, vahest ka koos teiste asjade (v.a. võtmed), ja kriime pole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 23:12:53 vasta tsitaadiga

Tõmbasin omale Papas Pizzeria mängu ja oh üllatust, raibe tahab Adobe Flash Playerit, mida muidugi see telefon ei toeta. Proovisin ka muid flash playereid, kuid nendest pole kasu, nõuab ikka adobet.
Mingit mitteametliku varianti, kuidas seda pluginat omale saaks?

Maksin raisa eest veel poolteist daala thumbs_down.gif

[LISA] Leidsin ühe süsteemi. Teen resa ära ja katsetan. Stay tuned.

Lapasin siis seda failikest ja vaatasin kuhu ta suunata siis tahab ja http://games.mochiads.com/c/g/papas-pizzeria/pizzeria_mochi.swf? - Lükasin läpakasse aadressi ja seda saab läpaka taga niisama mängida icon_lol.gif

Honeycomb Adobe Flash Player - Sellise asjaga üritasin käima jooksutada, kuid tulutult. Saan mingi com.adobe.flashplayer errori ja kaugemale ei jõua. Kuid installib ilusti ära. Ei saa ka telefoni browseris seda pluginnina tööle thumbs_down.gif
Väidetavalt Froyo peal töötas see ilusti.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 04.08.2011 15:30:24 vasta tsitaadiga

Kumb on parem ekraan just näpujälgede suhtes? Kas klaas või plast?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 09.08.2011 07:02:23 vasta tsitaadiga

Millist custom-romi siin inimesed siis ka kasutavad? Vaatasin, et XDAs võtab Galaxy Ace tarkvara arenduse teemades vähemalt üks eestlane aktiivselt sõna - casiocas. Endal on hetkel peal FirstUA-ROM v1.1, paari teist olen ka proovinud, ent hiljuti on neid tulnud nagu seeni pärast vihma ja pole jõudnud neid kõiki ära testida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 20:57:15 vasta tsitaadiga

kristjan* kirjutas:
Millist custom-romi siin inimesed siis ka kasutavad? Vaatasin, et XDAs võtab Galaxy Ace tarkvara arenduse teemades vähemalt üks eestlane aktiivselt sõna - casiocas. Endal on hetkel peal FirstUA-ROM v1.1, paari teist olen ka proovinud, ent hiljuti on neid tulnud nagu seeni pärast vihma ja pole jõudnud neid kõiki ära testida.

FirstUA-ROM v1.2 siinpool. Pole dialpadil enam kirillitsat :p Üldiselt tundub telefon erksam ja kiirem. Samas see paras platseebo efekt ole.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 19:52:06 vasta tsitaadiga

Tuttaval on häda selle fööniga. Karjub, et telefoni mälu on täis ja ei suuda isegi sõnumeid vastu võtta seepärast. Vaatasin siis põgusalt kiiruga üle niipalju kui mõistus võttis. Telefoni mälu näitas, et on vaba 17 mega. Mälukaardil oli paarsada mega vaba. Programme tal eriti peal polnud, kõige suuremad olid vist iGO ja AngryBirds, ülejäänud olid mingid pisikesed paarisajakilosed rakendused, neidki vaid 10-20tk. Samas käiakse feissbuugis ja WhatsUP'itamas väga tihti. Kas võib olla variant, et kuskil istub mingi neti-cache või nn. temp kaust, kus mingit ajutist rämpsu hoitakse ning mida saaks tühjendada?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2011 21:48:44 vasta tsitaadiga

Android hakkabki ca 15 vaba mega puhul karjuma. Tibula saab tõsta mälukaardile.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 09:48:28 vasta tsitaadiga

Kas on mingi soovituslik app, millega asju kaardile tõsta? Need, mis telefon vaikimisi laseb kaardile tõsta, on juba tõstetud.
Ning siiani õhus veel ka küsimus selle võimaliku cache/tempi puhastamiseks?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blacksnake
Aeg Maha 2a
Keelatud avatar

liitunud: 19.02.2004




sõnum 12.08.2011 14:14:36 vasta tsitaadiga

Endal kadus telefonist 3G värk pärast tarkvaradega mängimist, mõistus otsas mida teha, sest mobiilset netti kasutaks siiski hea meelega. teenusepakkuja seaded on paigas.
Hetkel panin peale samsfw lehelt võetud KIES 2.3.3 n.ö ametliku softi ja sellega ka ei tööta, alguses pidasin süüdlaseks custom romme.
Lolli peaga jäi tegemata enne telefoni surkimist põhjalik backup, sest arvasin, et aku ikooni muutusega mul telefon pekki ei lähe, aga võta näpust.

Kas keegi oskab pakkuda mõnda lahendust.

Edit: käisin käsitsi seaded üle, ta ei võtnud automaatseid seadeid omaks ja kasutas mms seadeid ka neti jaoks. Muutsin pöörduspunkti ära ja sain netti.


viimati muutis blacksnake 12.08.2011 17:10:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 12.08.2011 14:43:14 vasta tsitaadiga

Nii, ka selle mobla õnnelik omanik nüüd, nats rumal küsimus aga kui suured mälukaardid rahvas endale mobladesse ostnud on? Mõtlen sellist mugavat ära olemist mingi portsu appidega (mingeid mp3 jne kogusid pole kavatsus peale panna) , kas 8-16 GB või tasuks 32 GB kohe ära võtta, et pärast mitte kahetseda.
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 12.08.2011 14:48:14 vasta tsitaadiga

Endal on kaasa tulnud kahe gigane ja ei ole suutnud seda veel mingi valmiga täis suruda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 13.08.2011 10:30:33 vasta tsitaadiga

Tuli mõte EMT 50€ allahindlusega (kui viid vana telefoni sinna) Galaxy Ace muretseda.

Kas see telefon on hea algus, kui ma sisenen Androidi maailma esimest korda?
Kuidas ise rahul olete?
Kas ma leian 209€ eest kusagilt järsku parema telefoni?

T.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2011 11:08:02 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
Tuli mõte EMT 50€ allahindlusega (kui viid vana telefoni sinna) Galaxy Ace muretseda.

Kas see telefon on hea algus, kui ma sisenen Androidi maailma esimest korda?
Kuidas ise rahul olete?
Kas ma leian 209€ eest kusagilt järsku parema telefoni?

T.


ise alustasin samast moblast (praktiseerimiseks hea masin)
paar kuud hilnem andsin naisele ja kolisin s2 peale yle icon_razz1.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 13.08.2011 11:18:51 vasta tsitaadiga

Sai ka just selle allahindlusega ta võetud, selle raha eest minu arust väga hea. Temast paremad mudelid on minu arust ka kõik jupp maad kallimad.
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 13.08.2011 16:28:54 vasta tsitaadiga

Kas muusika lisamine playlisti käib tõesti ükshaaval? Lugesin manuaali ja tõesti jääb selline mulje, et pean oma 300 lugu käsitsi ükshaaval erinevatesse playlistidesse ära jagama. Olen ma midagi maha maganud??
_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2011 19:33:13 vasta tsitaadiga

Masochist kirjutas:
Kas muusika lisamine playlisti käib tõesti ükshaaval? Lugesin manuaali ja tõesti jääb selline mulje, et pean oma 300 lugu käsitsi ükshaaval erinevatesse playlistidesse ära jagama. Olen ma midagi maha maganud??

eeldatavasti magasid midagi maha jah icon_biggrin.gif
pane otsima uusi lugusid või näita kaust manuaalselt ette, siis kõik olemas thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 13.08.2011 22:41:57 vasta tsitaadiga

OT: Kui ma ostan selle telefoni Elionist/EMTst kas ma seda Tele2e kaardiga saan kasutada.
tl;dr - kas telefonil on võrgulukk?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 13.08.2011 22:54:38 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
OT: Kui ma ostan selle telefoni Elionist/EMTst kas ma seda Tele2e kaardiga saan kasutada.
tl;dr - kas telefonil on võrgulukk?

Ei ole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 14.08.2011 22:27:24 vasta tsitaadiga

Aga kas sekundaarse kaamera puudumine on tõsine miinus või vahet pole ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2011 22:35:18 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
Aga kas sekundaarse kaamera puudumine on tõsine miinus või vahet pole ?

kui sa just videokõnesid ei tee ja peeglina ei kasuta, siis suht kama 2

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy ACE GT-S5830 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.