praegune kellaaeg 27.06.2025 05:12:01
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
17.07.2011 14:25:23
Küpsetatud Nvidia Gpu-ga läpparil pildi probleem |
|
|
Nimelt oli taaskord üks Nvidia gpu-ga läppar vaja korda teha. Peale Kuumapuhuri rallit masin kokku ja toimis nagu peab(Esmapilgul), kui hiljem aga Wini läksin, selgus et pildiga veits pahasti. Selline tunne, nagu üle ühe piksli rea on puudu vertkaalis. Arvasin, et gpu sai vähe kuuma...tegin uuesti, ikka sama, panin lõpuks ahju, aga viga ikka sama. Täna pistsin teise monitori läbi dvi külge, ning seal pilt ilus. Koormust kannatab ka. Pistikud tunduvad korras. Ei oska miskit tarka enam mõelda
Kogemusi?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
17.07.2011 15:39:56
|
|
|
variant 1: GPU on küpse (erinevad ahelad on DVI ja LCD jaoks)
variant 2: GPU ja plaadi vaheline ühendus on katkenud (kuumutamine pole jootmine ja ei pea tagama katkenud joodise taastumist)
variant 3: painde all olnud plaadil on sisemiste radade katkestus
variant 4: GPU kristalli viik(-gud) katkenud
vali endale sobiv, kuid kokkuvõte oleks ikkagi ühene- jant ei vääri küünlaid
variant nr 4 on toodud seetõttu, et vähemalt lugupeetavat foorumlast omavad kinnisideed, et Paviljonide põhiprobleemiks on kristalli ühenduse katkemine, isiklikult seda ei jaga, kuid pole ka pädev ümber lükkama.
muidugi jääb alati veel ka variant, et ekraani kaabel/pesa on montaazi/demontazi käigus viga saanud või asjaolude kokkulangemise tõttu paneeli ühenduste/juhtahel vigastatud.
selleks aga on infot liiga vähe ning soovitus oleks proovida teist ekraani
|
|
Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
17.07.2011 16:50:59
|
|
|
Head variandid Aga jah..
Tegu pole tegelt Hp-ga. Miski lahmakas FS.
Aga ilmselt jääb asi nii, ning inimene kasutab lihtsalt seda nüüd lauakana
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|