Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 15:08:59 vasta tsitaadiga

A mis mingi vidin neil spydel olemas et tõmban kuuli neile kerre, surevad ära ja 3 sekundit hiljem juba tõmbavad mulle noa selga icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 15:17:52 vasta tsitaadiga

http://tf2wiki.net/wiki/Dead_Ringer
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 16:08:37 vasta tsitaadiga

Kas 19Mart94 serveris pole enam spy limiit 2? Eile sai pidevalt kotti kuna tulid kolm tükki järjest. Praegu muidugi mõtlen, et äkki asi oli selles Dead Ringeris, et lihtsalt üks laipadest oli fake, aga igaksjuhuks küsin üle, sest oli mitu korda nii et sai 2 spyd pea korraga ma löödud ja kohe sai kolmanda käest nuga.
Korra oli veel üks huvitav juhtum. Olin kõrgemal platformil, all sai 2 spyd maha koksatud ja kohe tuli kolmas selja tagant, hakkasin tulistama, ta hüppas alla ja paari sekundi pärast sain nuga selja tagant. Sellise ajaga poleks ta jõudnud ülesse tagasi, ning all maha löödud spyd poleks jõudnud respawnida ja tagasi jõuda. Äkki olid mõlemal DeadRingerid, ma muideks praegu kuulen neist üldse esimest korda, teeb mängu veel raskemaks engineerile. Ma juba rohkem harjunud mänguga seepärast suudan paari spyga hakkama saada mõnikord, aga praegu oli tunne et neid üldse 4 icon_biggrin.gif paljunevad raisk.

Aga muidu tundub üsna lahe asi, kohe pani tahtma proovida mängida spyga. Mis üldse tegema peab et DeadRingerit saada?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 12.07.2011 16:20:54 vasta tsitaadiga

Minuga tradeima, ingame name : Hiir icon_razz.gif
Spy milestone 3, eest saab ka selle
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 16:38:45 vasta tsitaadiga

Mul igasuguseid kaste ja muid asju mille kohta ma ei teagi kas nad midagi väärt, aga mul free account seepärast ma ei saa tradida. Aga nagu ma juba varem öelnud, kui keegi annab mulle 5$ (see vist väikseim summa mida saab Steami kanda), siis ostan endale poest võtmed või veel midagi ja siis saan Premiumi. Tänutäheks saan siis ära anda oma kastid koos ostetud võtmetega sellele kes raha andis.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 16:42:57 vasta tsitaadiga

Spy limiit on 2 minuteada.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 12.07.2011 16:44:26 vasta tsitaadiga

Mis värk nende kastidega on? Mängus saab korjata mingeid kaste ja seal saab mingeid itemeid vms?
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 16:48:15 vasta tsitaadiga

Kui ostad võtme ja avad kasti, siis saab random asja sealt, mütsi/relva jmt.
Aga pole mõtet võtme peale raha kulutada, kui seest saab suvalise odava kala või piimapudeli. icon_razz.gif
Muidugi võib veada ja saab väga haruldase efektiga laheda mütsi.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 16:57:02 vasta tsitaadiga

Kas, kaks äsja premiumiks saanud mängijat, saavad omavahel referrali vahetust teha, et mõlemad need prillid saaks?
Steam ID: DG_Fenrir


viimati muutis XATM092 12.07.2011 17:06:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 12.07.2011 17:01:14 vasta tsitaadiga

Dead Ringerit on hea kõrvaga kuulda icon_wink.gif See teeb tavaliselt üüratut häält, kui sellega stealthist välja tulla ja siis tasub aktiivselt spy-checke tegema hakata. Mõni kord aga liiga naksis olles ei kuule ka seda häält muidugi icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 12.07.2011 17:07:38 vasta tsitaadiga

Noo sa võid ju free account olla aga premium saab sinuga ikka vahetada icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 17:11:45 vasta tsitaadiga

Kui ma ei eksi siis Premium saab mulle asju giftida, aga ega mina talle vastu ei saa midagi anda, või ma eksin?

Kahju et Summer Cooler kastid ära kadunud, oli 3 tükki.. oleksid võinud muutuda tavalisteks kastideks. Neid mul 4.

Minu arust ju väga hea mõte, et kui keegi niikuinii kavatseb sealt poest midagi osta vähemalt 5$ eest, siis võiks aidata kaasmaalasi, annab raha free account omanikule, too ostab need asjad ära, endale saab Premiumi, annab asjad teisele tüübile ära, lisaks veel saab too endale prillid või mis seal saabki kui kedagi soovitad, mina isegi annaks oma kastid või midagi muud kasulikku juurde tänutäheks (kui mul on midagi), hea diil minuarust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fronogy
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2011




sõnum 12.07.2011 18:06:25 vasta tsitaadiga

XATM092 kirjutas:
Kas, kaks äsja premiumiks saanud mängijat, saavad omavahel referrali vahetust teha, et mõlemad need prillid saaks?
Steam ID: DG_Fenrir

Saab küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 20:25:23 vasta tsitaadiga

Clover, IMHO osava spy käes on http://wiki.teamfortress.com/wiki/Your_Eternal_Reward tunduvalt ohtlikum relv.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 21:11:09 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Clover, IMHO osava spy käes on http://wiki.teamfortress.com/wiki/Your_Eternal_Reward tunduvalt ohtlikum relv.


Päris lahe thumbs_up.gif Kahju ainult et mul ei tule spyga mängimine välja. Proovisin täna natukene, ma ei tea kas teen midagi valesti aga uncloakimine võtab nii palju aega, et selleks ajaks kui lõpuks saan stabida on õige moment juba läinud. Ei mina saa sellest tehnikast aru. Aga selline relv tundub päris lahe, kahju ainult et craftimisest ma kah pole aru saanud kuidas käib.. pealegi vaevalt et mul kotis midagi on millest üldse midagi head saab craftida.

Ma ise rohkem engineer sest tal nii palju lahedaid asju nagu Wrangler ja Gunslinger, et ei ole lihtsalt relvad vaid igasugused asjandused mis muudavad gameplay huvitavamaks. Kui brutal force vaja siis ikka mängin Heavy'ga ja kuigi tuleb hästi välja, tal pole peale selle peamise relva mitte midagi huvitavat.. Nt snaipril mul meeldib see asjaolu et ta saab ka vibuga lasta, mul see olemas, aga ei kasuta, minuarust siis pole tal nagu snaipril enam midagi teha icon_biggrin.gif Aga lahe ikkagi, et saab natukene teistsuguse käitumisega relva, Heavy aga selles mõttes igav.

Millistel tegelastel veel midagi head saada saab? Kuidagi unlockida jne, tahaks proovida rohkem mängida teistega, aga ainult siis kui nendega saab midagi lahedat unlockida, muidu igav.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 22:13:34 vasta tsitaadiga

Clover, demoman on teatud kaartidel lahe vastaste spämmimiseks pommidega ning lähivõitluses on tal mõõk abiks, samas teinekord on nt. lahe skaudina ringi lipata ning http://tf2wiki.net/wiki/Force-A-Nature abil vastaseid kimbutada. Üldiselt kõik klassid on omamoodi toredad, sõltub igaühe reaktsioonikiirusest ja näpuosavusest mis kellele rohkem meeldib.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 12:51:25 vasta tsitaadiga

Üsna hilinenud, aga hea ülevaade Über update'i relvadest (neile, kes täpselt ei jälginud, mis olid uued relvad jne):


Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:31:53 vasta tsitaadiga

Soovitaks teha mingi bänni ja hoiatuste nimekirja, umbes et peale paari hoiatust saab bänni jne.
Täna kasutaja qNx[est] lasi pidevalt mängus üsna kõvasti muusikat, kuigi kõik käskisid tal vait olla. Sellise asja eest bännida pole mõtet, aga hoiatuse võiks ta saada, sest kui muusika mängib üle kõikide muude mänguhelide siis on sitem mängida.

Vb ma pingutan üle, arvatavasti saab teiste mikrid maha keerata vms, aga lihtsalt sellised tropid käivad närvidele.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:35:06 vasta tsitaadiga

Clover, mute
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 13.07.2011 13:43:04 vasta tsitaadiga

MNjaaaa halvematel kordadel peab peaaegu pool listi servers ära mute'ima ... thumbs_down.gif Ise olen ka poolt, et võiks olla hoiatused olemas. 3 hoiatust = ban aga samas peab siis olema keegi sees kes seda jälgib
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:51:37 vasta tsitaadiga

Pole vist vaja et keegi oleks sees, inimesed võiksid siia kirjutada kui keegi teeb muret. Kui on vähemalt paar-kolm mängijat kõik tõstnud häält teatud juhtumi kohta siis võib juba usaldada seda. Ja kui ei saa nii palju kaebusi kokku, järelikult polnud asi virisemist väärt icon_biggrin.gif Sest kui ikka midagi tõsist või väga närvidele käivat, siis tõstavad häält mõlemad tiimid ja usun seal palju AHV'e
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 14:03:30 vasta tsitaadiga

Mul üldse kogu see mikri jama maha keeratud seadetest. Ei viitsi ma suvaliste möla kuulata, saan ilmagi hakkama.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 17:10:15 vasta tsitaadiga

Täna sai siis ühes väljamaa serveris "premium" accounti proovitud. Jooksis chatis läbi reklaam, et type "premium" to try premium account. Ja no tra. Soldieriga sai lammutada. Muidu mul black box, millega madistan. Premium andis siis järgmised lisad: kiirus oli pea sama mis scoudil, 3 raketi asemel oli 6, raketi kiirus oli sama mis direct hitil, kill bonus oli 50HP, fall damaget polnud jne. jne. Hevil täheldasin ka scoudi kiirust ja pumppüssil reloadi puudumist. Umbes nii 3-4 minutiga oli ~150 sanga koos. Mingit mõnu polnud mängida. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 17:58:53 vasta tsitaadiga

eeeh? custom server, mitte premium account.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 19:45:19 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
eeeh? custom server, mitte premium account.

No. Väike donate ja saad serveris omale premium accounti. Seega mingi perverssne mod mis teeb vahet tavakasutajal ja "premiumil".
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 19:45:31 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
eeeh? custom server, mitte premium account.

Serveril oli oma "premium" account, mis andis eeliseid. Ta ei mõtle seda premiumit, kui oled mängu ostnud või mõne itemi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 14.07.2011 15:17:44 vasta tsitaadiga

Aaaaga serveril on ikka see vote konflikt. Iga kord on gravelpit, upward või thundermountain peal icon_razz.gif. Nõiaring
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 21:12:08 vasta tsitaadiga

heh, mis Ufo serveriga juhtunud on. täiesti tühi icon_eek.gif Tavaliselt täis olnud sel kellaajal.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 21:59:13 vasta tsitaadiga

Esimene F2P mängijate entusiasm rauges..?
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 23:23:32 vasta tsitaadiga

Kui midagi ei tule võtan maha ära
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 14.07.2011 23:30:16 vasta tsitaadiga

igaljuhul ei tasu unustada mis aastaaeg praegu on jne. tglt ime yldse et praegu suurt keegi m2ngida viitsib icon_biggrin.gif
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 16:34:27 vasta tsitaadiga



Ei saa kurta enda serveri koha pealt, päeval on mängijaid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 17:25:08 vasta tsitaadiga

Nii Mart. Miks ei ole 2 võte süsteemi asi ära korraldatud?

Vote süsteem: pidevalt on samad mapid, vote ajal on ka samad mapid. Kindel map rotation oleks siin kohal isegi palju parem.

Samuti see scramble. Paljud inimesed panevad lampi F1 ära, et see vote eest läheks ja siis tuleb scramble. Üks tiim võidab nkn alati ja vote tehakse siis kui isegi kaotatakse hea mängu puhul. Scramble puhul läheb skoor nulli ja sama mapp lihtsalt venib edasi...


Seega saab kurta küll
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 17:26:09 vasta tsitaadiga

vote võiks üldse ära korjata. Mingi 50% julgelt vajutab nr1 lihtsalt selleks et eest ära saada see kast. Ilma voteta käiksid mapid järjest kenasti.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 17:34:07 vasta tsitaadiga

salatoimik, vote süsteem ei pea olema numbritest 1-4 vms. Üks süsteem serveris juba kasutab F1 jne, aga ise eelistan neid, kus numbrid hakkavad 5'est. Ehk siis 5-9 vms. Siis ei sega see relvade vahetust.

Ja kindlasti peaks olema, et ei saaks nominate'ida map'e, mis on hiljuti just mängitud.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 17:51:59 vasta tsitaadiga

Dude ., kasvõi. Nt 3 viimast mappi ei saa votida vms..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 18:05:29 vasta tsitaadiga

miks see kindlasti olema peaks? kas sul pole kunagi olnud tahtmist sama mäppi uuesti mängida peale lõppu?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 18:21:35 vasta tsitaadiga

No see oli siis kui ma hakkasin mängima. Nüüd juba viskab kopa ette kui iga teine map sama
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 21:40:34 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Nii Mart. Miks ei ole 2 võte süsteemi asi ära korraldatud?

Vote süsteem: pidevalt on samad mapid, vote ajal on ka samad mapid. Kindel map rotation oleks siin kohal isegi palju parem.

Samuti see scramble. Paljud inimesed panevad lampi F1 ära, et see vote eest läheks ja siis tuleb scramble. Üks tiim võidab nkn alati ja vote tehakse siis kui isegi kaotatakse hea mängu puhul. Scramble puhul läheb skoor nulli ja sama mapp lihtsalt venib edasi...


Seega saab kurta küll


Kahjuks oli teema mängijate arvu koha pealt kopp.gif

Pole aega olnud tegeleda viimasel ajal lihtsalt.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 17:18:06 vasta tsitaadiga

19Mart94, äkki teed selle mapide vahetuse siiski korda? Üldiselt hakkab vaikselt ära tüütama, kui samad mapid kogu aeg korduvad...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 16.07.2011 19:25:28 vasta tsitaadiga

servu lagib... ping on enamus ajast 10-20 ning kohati viskab 33+ ning kukub hakkima nagu jookseks vastu nähtamatuid seinu.

ilmselgelt sitt raud või liiga suur load.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.07.2011 20:07:53 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
servu lagib... ping on enamus ajast 10-20 ning kohati viskab 33+ ning kukub hakkima nagu jookseks vastu nähtamatuid seinu.

ilmselgelt sitt raud või liiga suur load.
sinu viga
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 20:16:32 vasta tsitaadiga

ottf, mul ping 30...130 vahel ja saan ka mängitud ilma et mängulusti häiriks. Hakkimist kui sellist pole täheldanud.

Äkki oma masinas viga? Võid ju prooviks TF2 jooksutada parameetritega
-console -heapsize 1048576 -high -novid -nojoy -noforcemspd -noforcemaccel -noforcemparms
Äkki saab parem.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 16.07.2011 20:25:14 vasta tsitaadiga

mkm...

paljudes servudes seda jampsi pole.

vahest on konkreetselt selline lag, et lased raketi ja see ilmub alles sekund hiljem ekraanile, joostes on selline tunne nagu keegi nähtamatu jääks ette ning viskab pool sammu "tagasi" vms.

seda ei juhtu õnneks väga tihti.


ja mis need nojoy, mouse acceli, etc, etc.. ei aita ju midagi icon_biggrin.gif pole seotud mitte mingil viisil klient <-> server infovahetusega , heapsize määrab ära palju mu masin võib rammi kasutada mängu jaoks

ertr2 kirjutas:
ottf kirjutas:
servu lagib... ping on enamus ajast 10-20 ning kohati viskab 33+ ning kukub hakkima nagu jookseks vastu nähtamatuid seinu.

ilmselgelt sitt raud või liiga suur load.
sinu viga


minu viga? lol...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 20:32:30 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
servu lagib... ping on enamus ajast 10-20 ning kohati viskab 33+ ning kukub hakkima nagu jookseks vastu nähtamatuid seinu.

ilmselgelt sitt raud või liiga suur load.


Kuna teistel sama probleemi pole, siis viga sinupoolne, seega sul endal ilmselgelt sitt raud või liiga suur load. (Serveri load ~20% icon_rolleyes.gif)

//Vaatan seda mapivote asja, kas jõuan täna või mitte...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2011 10:46:12 vasta tsitaadiga

Minu serveritesse on mingeid soovitusi ? või võtan maha ära
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2011 13:51:07 vasta tsitaadiga

ufo56, kuidas need kaks omavahel seotud on? icon_rolleyes.gif Et kui soove pole, võtad maha? Las olla üleval, seniks kuni mängijaid ütleme kella 18-02 vahel ikka jagub.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheForeign
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2010




sõnum 17.07.2011 15:49:03 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
servu lagib... ping on enamus ajast 10-20 ning kohati viskab 33+ ning kukub hakkima nagu jookseks vastu nähtamatuid seinu.

ilmselgelt sitt raud või liiga suur load.

source mootori mängudel hakkab läg alles kuskil 200-300pingi juures, mida sa ajad alla 150ms pole mingit hakkimist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 17.07.2011 19:42:50 vasta tsitaadiga

täiesti lõpp.. üks asi on see kui kliendi ühenduse tõttu lag on, teine asi on see kui servu lagib.
ping võib olla 500 ka aga ei lagi.. lihtalt räige viivitus on, lag on siis kui on konkreetselt packet loss või servu ei suuda kõike läbi nämmutada.


aga täna on päevotsa väga hea olnud ja ei mingit nõkkamist.

ja btw mul on ping 5.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2011 22:10:12 vasta tsitaadiga

ottf, net_graph 1 miskit imelikku ei näidanud/näita? Mul see jookseb muidu pidevalt ekraani allservas, ei sega üldse...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.