Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.06.2011 20:12:03 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Töömeestega pyloni mahavõtmine on siiski suht aeganõudev, kaotad macros sellega suht kõvasti. Samuti Pyloneid ei tehta enamasti mitte selleks, et cannoneid teha vaid ikka selleks, et pärast oma warpgate'idega sinna mehi tekitada. Kuid selle ajaga jõuad oma zerglingud peale saata ja mäng kestab edasi.

Edit : või siis mõne muu tier1 uniti saata.
Me rääkisime siin cannonrushi peatamisest
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 21:01:53 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
DesertFox kirjutas:
Töömeestega pyloni mahavõtmine on siiski suht aeganõudev, kaotad macros sellega suht kõvasti. Samuti Pyloneid ei tehta enamasti mitte selleks, et cannoneid teha vaid ikka selleks, et pärast oma warpgate'idega sinna mehi tekitada. Kuid selle ajaga jõuad oma zerglingud peale saata ja mäng kestab edasi.

Edit : või siis mõne muu tier1 uniti saata.
Me rääkisime siin cannonrushi peatamisest

Just, tavaliselt kui cannonrushitakse ei pea muretsema unitite warpimise pärast.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 08.06.2011 21:35:34 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Töömeestega pyloni mahavõtmine on siiski suht aeganõudev, kaotad macros sellega suht kõvasti. Samuti Pyloneid ei tehta enamasti mitte selleks, et cannoneid teha vaid ikka selleks, et pärast oma warpgate'idega sinna mehi tekitada. Kuid selle ajaga jõuad oma zerglingud peale saata ja mäng kestab edasi.


selleks ajaks kui vastane uniteid baasi warpida saab peaks baas scouditud olema.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 18:19:44 vasta tsitaadiga

Hmm. Oletame, et ma ostan selle SC2 osa... Aga kui teine osa välja tuleb, mis on siis esimese osa väärtus? Kas online gameplay suhtes muutub midagi? Kas pean ostma ka teise osa, et communityga kaasas käia? Single playeri jaoks on teadagi meetodid.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 10.06.2011 00:12:27 vasta tsitaadiga

Teine osa on expansion, ehk siis mingi 50% hinnaga, kuid eeldab esimese osa olemasolu, seega ainult teise ostmisest ei piisa. Samas eeldatavasti enamik vendi ostab teise, seega pmst WoL ladder jääb alles, aga sa ise lihtsalt leiad tühjema community.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.06.2011 08:53:01 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Teine osa on expansion, ehk siis mingi 50% hinnaga, kuid eeldab esimese osa olemasolu, seega ainult teise ostmisest ei piisa. Samas eeldatavasti enamik vendi ostab teise, seega pmst WoL ladder jääb alles, aga sa ise lihtsalt leiad tühjema community.
Kindel et poole hinnaga tuleb? 20 euriga võiks osta küll...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 10.06.2011 08:54:52 vasta tsitaadiga

No 20 euri on natsa vähem, kui poole hinnaga, aga kuskilt foorumitest jäi see silma mingi taoline asi... 100% kindel see ei ole muidugi, aga expansionit ei hakkaks nagunii keegi täishinnaga ostma.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 10.06.2011 08:57:08 vasta tsitaadiga

Niisis, rääkides Z imba-st siis kahjuks pean natuke siiski nõustuma. Kui vaadata kuidas SC2 on arenenud võrreldes SC-ga siis macro on micro-ga võrreldes tunduvalt olulisemaks muutunud. Seda ilmselt eelkõige seetõttu, et sõjavägede "lasukaugus" on märgatavalt suurema vahega.
Kui tossil on coloss ning terranil siege siis Zergi Broodlord nõuab esmalt Corruptori olemasolu, see aga maaüksuseid üldse ei ründa & on seetõttu üsna riskantne võte.
Miks see olulist rolli mängib?
Kui minul on suurem laskekaugus kui minu opponendil siis sunnib see minu vastast "commit-ima".
See tähendab, et kui mina rünnates hoian ma oma põhiväe siegi/colossuse lähedal & luban vaid nendel vastast harasside jääb vastasel üle 3 võimalust.
1. Taganeda, kui sihtmärgiks on vaid liikuvad väed. (kaotan map controlli)
2. Rünnata, lootes vastane üle jooksta. (positiivne juhul kui oman tugevamat sõjaväge/productioni)
3. Kaotada mistahes aeglased/statsionaarsed sihtmärgid & taganeda. (ilmselgelt negatiivne)
See on minu seisukohast keeruline faktor mängides Zergi, raske on ütelda kunas suudad oma vägedega vastast efektiivselt rünnata.

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.06.2011 08:59:20 vasta tsitaadiga

aga zergi kompromiseerib see et neil on ju palju AOEa uniteid?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 09:55:47 vasta tsitaadiga

Medic, mulle on pigem vastupidine mulje jäänud.
makrost ei saa rtsis küll kuidagi mööda, aga sc2 on märksa rohkem mikrot vajav. kivi-käärid-paber nii unitite kui special powerite osas.

zergi pluss oli ja on, et unitite tootmine on ikkagi väga kiire.
aga zergi esimeses ja teises starcraftis ma ei võrdleks. esimeses oli zerg väga makrointensiivne, kui sul oli rohkem hatchereid ja piisavalt ressursse, siis sa võitsid.
teises nii enam ei ole. zergi unitid on kuidagi väga erinevad ja pädevaks mängimiseks on vaja tohutult mikroda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 10.06.2011 10:09:06 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
aga zergi kompromiseerib see et neil on ju palju AOEa uniteid?

Nagu siege & colossus?
Või pidasid silmas hoopis banlinge kellest hilises mängus 10% kohale jõuab rääkimata "hit & run" taktikast.
Infestorid ka muidugi tomivad, kuid range on siiski võtmesõnaks. Kus iga siegi/colossuse lask on tasuta.
Siiski ei muuda see põhimõttelist sõjalist eelist mida annavad "superior range" üksused.

londiste ma ei nõustu selle väitega mitmel lihtsal põhjusel.
SC - unitite gruppering limited
SC - skill castimine SC2-s on vaid nupu & clicki kaugusel, spammi stormi palju tahad.
SC2 - 80% rohkem automatiseeridud

Järeldus, vähem vaja tähelepanu pöörata detilidele.

Kuigi, kui mängin Z-d siis ütleks küll, et microda on ka vaja. T & P rassidega aga sageli pole sõjaliste üksuste jaoks vaja rohkem kui 1 grupeering.

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 10:13:38 vasta tsitaadiga

Medic, castimisel ei ole olulist vahet iirc (veidi vahet on, ei vaidlegi) ja grupeerimine on tehniline pisiasi. kuna sc-s töötas massiga amove vastase baasi taha, siis mikro nii oluline ei olnud icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 10.06.2011 10:20:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Medic, castimisel ei ole olulist vahet iirc (veidi vahet on, ei vaidlegi) ja grupeerimine on tehniline pisiasi. kuna sc-s töötas massiga amove vastase baasi taha, siis mikro nii oluline ei olnud :D
Mängisid tossi broodwaris?
Tahaks näha veel kedagi kes sellega nõustuks.

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 21:11:52 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Teine osa on expansion, ehk siis mingi 50% hinnaga, kuid eeldab esimese osa olemasolu, seega ainult teise ostmisest ei piisa. Samas eeldatavasti enamik vendi ostab teise, seega pmst WoL ladder jääb alles, aga sa ise lihtsalt leiad tühjema community.

Ma vist siis ootan Legacy of the Voidi ära... ega neil väga kaua sellega ju ei lähe, nähes, et juba Heart of the Swarm hakkab lähenema.
Ja alles siis ostan kõik korraga, kui mäng pole vahepeal ära surnud või mina huvi kaotanud.

... ja kui neljas rass peaks tulema, siis las tuleb.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 21:15:19 vasta tsitaadiga

Medic kirjutas:
londiste kirjutas:
Medic, castimisel ei ole olulist vahet iirc (veidi vahet on, ei vaidlegi) ja grupeerimine on tehniline pisiasi. kuna sc-s töötas massiga amove vastase baasi taha, siis mikro nii oluline ei olnud icon_biggrin.gif
Mängisid tossi broodwaris?
Tahaks näha veel kedagi kes sellega nõustuks.

disclaimerina, et ma korralikul tasemel mängida ei oska. mis ilmselgelt ei takista mind arvamust avaldamast icon_smile.gif

aga lause oli eelkõige mõeldud zergiga mängimise kohta. protossi mikro on sc2-s tunduvalt paremini hallatavaks arenenud.
lihtsalt zergil on imo mikrot (ja selle kasutamise vajadust) nii palju lisandunud, et tegu on sarnasusest hoolimata sc võrreldes tunduvalt muutunud gameplayiga rassiga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 11.06.2011 01:23:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi muidu saab aru sellest liigade süsteemist. Kuna SC1 mängisin bättlnetis väga vähe, mingi kogemus on küll W3ga, siis SC2-ga nagu tuli kõike suht otsast alustada. Loomulikult proovisin paar mängu practice league'is, kuid sain aru kohe, et see on jama, kuna need kivid seal tolknevad tee peal ees. Siis sain 5x placement matchi, millega hästi ei läinud. Sattusin pronksliigasse, kus alguses oligi selline 50/50 võitude kaotuste suhe, kuid nüüd ... viimasest 25st mängust olen 22 võitnud, neist ühe kaotasin seetõttu muidugi, et helises telefon ja pidin ühe käega hiirega mängima. Aga... ainult 2-3 mängu on olnud kõrgemate vendadega, kui pronksliigast, mis on kõik võidetud. Nüüd viimased paar... näitab süsteem, et vastane on sightly favored... mängud on kergelt möödunud mulle, pärast vaatan vastase profiili ja seal on mingi alla 10 võidu ja pronksliiga tagumine keskmik. Kas süsteemis on tõesti midagi mäda või ma ei saa millestki aru?

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/2049446/1/DesertFox/matches

Pole lihtsalt piisavalt väljakutsuv mängida tegelaste vastu, kes peale esimest töömeeste kaotuse ringi kohe alla annavad.

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.06.2011 01:24:44 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Kas keegi muidu saab aru sellest liigade süsteemist. Kuna SC1 mängisin bättlnetis väga vähe, mingi kogemus on küll W3ga, siis SC2-ga nagu tuli kõike suht otsast alustada. Loomulikult proovisin paar mängu practice league'is, kuid sain aru kohe, et see on jama, kuna need kivid seal tolknevad tee peal ees. Siis sain 5x placement matchi, millega hästi ei läinud. Sattusin pronksliigasse, kus alguses oligi selline 50/50 võitude kaotuste suhe, kuid nüüd ... viimasest 25st mängust olen 22 võitnud, neist ühe kaotasin seetõttu muidugi, et helises telefon ja pidin ühe käega hiirega mängima. Aga... ainult 2-3 mängu on olnud kõrgemate vendadega, kui pronksliigast, mis on kõik võidetud. Nüüd viimased paar... näitab süsteem, et vastane on sightly favored... mängud on kergelt möödunud mulle, pärast vaatan vastase profiili ja seal on mingi alla 10 võidu ja pronksliiga tagumine keskmik. Kas süsteemis on tõesti midagi mäda või ma ei saa millestki aru?

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/2049446/1/DesertFox/matches

Pole lihtsalt piisavalt väljakutsuv mängida tegelaste vastu, kes peale esimest töömeeste kaotuse ringi kohe alla annavad.
ma pidin suht palju silver liiga vastu võitma et sinna saada.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 11.06.2011 08:56:09 vasta tsitaadiga

Heameelega võidaks, kuid kui asi mulle mingeid täielikke algajaid vastu paneb, siis ei saa ma midagi teha.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 14:34:08 vasta tsitaadiga

Tervist.
http://www.modikomp.ee/m%C3%A4ngud/STARCRAFT/ kommentaare? : D Saan ma sellega midagi teha?
ja kui ei, siis...
http://www.game.co.uk/Games/PC-Games-and-Downloads/Strategy-Real-Time/StarCraft-II-Wings-of-Liberty/~r331102/?s=Starcraft - kas sealt ostes saan ma sellega midagi teha? icon_biggrin.gif

st kas regioonide jms asjad on OK?

Kas kellelgi guest passi on? : o
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 15:11:23 vasta tsitaadiga

Vene mänguga pelad vene serverites, UK omaga Euroopas.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 11.06.2011 15:18:16 vasta tsitaadiga

Kas seda pold, et vene mäng mingi aastaga vms läbi saab?
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 15:58:14 vasta tsitaadiga

Siis vist UK oma võin julgelt osta, jah?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 16:28:55 vasta tsitaadiga

Vene oli vist jah mingi 3a vist icon_rolleyes.gif

UK on OK icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.06.2011 03:07:40 vasta tsitaadiga

Kui keegi viitsib siuksel silver tasemel 2v2 teha siis saatku pm oma skypega : ).
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 19.06.2011 19:45:34 vasta tsitaadiga

Keegi Dreamhacki ei vaatagi? (DAY9!)
http://day9.tv/live/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 19.06.2011 19:49:51 vasta tsitaadiga

ikka vaatan, head mängud on olnud
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.06.2011 21:43:23 vasta tsitaadiga

Ma vaatan ka stabiilselt day9i ja Totalbiscuitit korraga
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 20.06.2011 14:48:32 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kus kõige mõistlikuma hinna eest soetada saaks ? icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 19:54:00 vasta tsitaadiga

Confector kirjutas:
Oskab keegi öelda, kus kõige mõistlikuma hinna eest soetada saaks ? icon_wink.gif

Minu arust http://www.game.co.uk/Games/PC-Games-and-Downloads/Strategy-Real-Time/StarCraft-II-Wings-of-Liberty/~r331102/?s=Starcraft.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 20.06.2011 22:33:02 vasta tsitaadiga

Inori kirjutas:

http://forum.ee/t128346/obmennik-eur-wmz-oplata-lyubih-tovarov-cherez-paypal-webmoney-na-ebay/ siit saad osta 27 eur eest. 2 inimest sc2.ee irc-ust temalt ostsid juba, nii et kõik legit.
Foorum vene keelne, aga mees ka eesti keeles suhtleb, ehk saad vabalt siia kirjutada:
tsitaat:
ICQ: 353758631
MSN: renounced@live.ru
e-mail: renounced@live.ru
Skype: Renounced
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 02:53:49 vasta tsitaadiga

battleneti server on jälle lolliks läinud


ühel päeval topib ta mind pronksi kokku ainult masterite-diamondidega, teisel päeval topib liitlasteks eriti soodasid, kusjuures selliseid soodasid, kelle silmavaade on niivõrd ähmane et mutt ka näeb paremini.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 23.06.2011 20:19:39 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
battleneti server on jälle lolliks läinud


ühel päeval topib ta mind pronksi kokku ainult masterite-diamondidega, teisel päeval topib liitlasteks eriti soodasid, kusjuures selliseid soodasid, kelle silmavaade on niivõrd ähmane et mutt ka näeb paremini.
mis nimega sa mängid?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 23.06.2011 23:04:02 vasta tsitaadiga

http://www.own3d.tv/live/3635/TaKe_TV_by_ESL_TV homestory cup käib, idra , mc , tyler jne mängivad pubi kohal korteris turniiri , mängijad castivad mänge icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 25.06.2011 21:46:03 vasta tsitaadiga

Ostsin siis omale ka selle mängu , mängin zerg rassi kuna lugesin eelmiselt lehelt ,et algajale raske aga mid tasemel imba. Eile mängisin sõbraga kes ostis ka samal ajal mängu koos 2on2 alguses olime silver liigas võitsime umbes 50% mängudest siis langemise bronze just siis kui hakkas selline tunne tulema nats on veel puudu sellest ,et hästi hakkama saada. Täna siis tegin oma 1on1 placement mängud ära 4 võitsin millest ühe cheesesin ja ühe kaotasin kui minu vastu cheesete marine rushi. Pandi mind platinum liiga kus ilmselt võidu võimalus on 0. Keegi mingit head zergi basic strategy guilde oskab anda?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 25.06.2011 22:28:41 vasta tsitaadiga

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Zerg_Strategy
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 27.06.2011 14:22:53 vasta tsitaadiga

Esimene angry german kid leitud eesti kommunist, räägin sc2.ee kanalis kuidas mulle tundub rasside balance tuleb mulle pm
15,13 14:10 SFTO|Mikami14• hoia oma balance jutt sellelt levelilt siit channelist ära

ok ma ei räägi 10 minca midagi siis üks vend küsib mis keeles see cd key müüa räägib ma kirjutasin eesti
15,13 14:17 11• You were kicked from 15[#sc211.ee15] by15 SFTO|Mikami

Vennal on aju ära kamminud master liigas monkey.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.06.2011 18:24:51 vasta tsitaadiga

Mulle tundub et mikamil lihtsalt viskab lõpuks üle kui iga päev keegi räägib et mingi rass on OP.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 18:26:39 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Mulle tundub et mikamil lihtsalt viskab lõpuks üle kui iga päev keegi räägib et mingi rass on OP.

terran op
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.06.2011 18:27:44 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Mulle tundub et mikamil lihtsalt viskab lõpuks üle kui iga päev keegi räägib et mingi rass on OP.

terran op
Zerg op
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 27.06.2011 18:57:05 vasta tsitaadiga

No mihkel on dota aegadest saati nats imelik vend olnud kes teab see teab.
Ma räägin kuidas asi läbi minu pilgu välja näeb . Olen mänginud 4-5 päeva. Protositel lasevad stalkerid airi, terranidel marined, aga miks ei lase zergide rouchid airi? Ala kui ise rushid mutaliske siis vastasel nagunii counter olemas aga kui vastane rushib airi on sinul ainult queen ja vb mõni anti air. Lisaks peab sul olema alati üks expo rohkem kui tahad mängus püsida mis tähendab seda ,et sul peab palju parem macro olema. Ehk siis jah noobi jaoks on zerg ilmselt kõige raskem rass. Hetkel olen plat liigas mingi 5 6 mängu pähe saanud järiest. Muidugi õige koht oleks ilmselt silver aga nagu ma kuulnud olen siis bronze silver on cheese liigad ja vb õiget mängu tehakse gold liigas juba. EHk siis praegu oleks soov goldi langeda ja sinna jääda.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 27.06.2011 18:57:23 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
No mihkel on dota aegadest saati nats imelik vend olnud kes teab see teab.
Ma räägin kuidas asi läbi minu pilgu välja näeb . Olen mänginud 4-5 päeva. Protositel lasevad stalkerid airi, terranidel marined, aga miks ei lase zergide rouchid airi? Ala kui ise rushid mutaliske siis vastasel nagunii counter olemas aga kui vastane rushib airi on sinul ainult queen ja vb mõni anti air. Lisaks peab sul olema alati üks expo rohkem kui tahad mängus püsida mis tähendab seda ,et sul peab palju parem macro olema. Ehk siis jah noobi jaoks on zerg ilmselt kõige raskem rass.

See on juba ammu teada, et zerg väga macro/micro intensive ju? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 19:07:05 vasta tsitaadiga

zergil on kogu aeg makro parem pidanud olema.
kui roach õhku ka laseks, siis oleks ta tõsiselt overpowered. zergil on hydraliskid aa jaoks, üks building ja veidi kallim hind. lisaks rakenduvad samad upgraded mis roachile

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 19:16:54 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
zergil on kogu aeg makro parem pidanud olema.
kui roach õhku ka laseks, siis oleks ta tõsiselt overpowered. zergil on hydraliskid aa jaoks, üks building ja veidi kallim hind. lisaks rakenduvad samad upgraded mis roachile

Selleks peab zerg kiiresti lairi saama ja siis veel hydralisk deni maha panema. Muidu ainult queenid ja spore crawlerid AA-ks
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 28.06.2011 20:50:00 vasta tsitaadiga

Keegi linuxi peal on proovinud läbi wine mängida? Debian siis konkreetsemalt.
Edit: wine kodulehel kirjas ,et töötab.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 05.07.2011 05:39:00 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Esimene angry german kid leitud eesti kommunist, räägin sc2.ee kanalis kuidas mulle tundub rasside balance tuleb mulle pm
15,13 14:10 SFTO|Mikami14• hoia oma balance jutt sellelt levelilt siit channelist ära

ok ma ei räägi 10 minca midagi siis üks vend küsib mis keeles see cd key müüa räägib ma kirjutasin eesti
15,13 14:17 11• You were kicked from 15[#sc211.ee15] by15 SFTO|Mikami

Vennal on aju ära kamminud master liigas monkey.gif

Meil on isegi oma community inimestest, kes seal ei käi või on banned. #imbacraft @qnet
Tho sinu jutt roachidest ei pea paika. Peamine probleem on kuskil sügaval disainis
ning nagu varem mainiti, üks coloss teeb tasuta lasuga rohkem dammi kui infestor
ja unitite efektiivsus muudab keskmisel tasemel a-move üliefektiivseks.

Ja SC2 macro on võrdlemisi lihtne. 1 lisabaas zergil teeb ta kergelt haavatavamaks
ning Z ei saa ka turtleda. Pead lihtsalt parem olema ning ei saa toetuda safe buildidele
mis ladderis teatud spawnpositsioonide puhul annavad paraja edu.

Mikami on adminabuser. Funny character icon_razz.gif
tsitaat:

15,13 01:44   SFTO|Mikami     14• su kanal on fail
0015,13 01:44   umad            14• ei ole ju
0015,13 01:45   umad            14• suht ägedad teemad seal
0015,13 01:46   umad            14• unban sc2.ee
15,13 01:46   SFTO|Mikami     14• sul on ban
15,13 01:46   SFTO|Mikami     14• mis veel kestab
0015,13 01:47   umad            14• kaua?
15,13 01:47   SFTO|Mikami     14• 7 kuud
0015,13 01:48   umad            14• lol??
0015,13 01:48   umad            14• umad?
0015,13 01:48   umad            14• ma toon niigi 5 õuna
15,13 01:48   SFTO|Mikami     14• selle eest saad sa siin chillida
15,13 01:48   SFTO|Mikami     14• mitte unban


icon_sad.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 09.07.2011 22:11:51 vasta tsitaadiga

NASL finaali p'äev 2 käib

http://www.justin.tv/naslseasonone#/w/1447826784/2
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acidrain
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 15:39:36 vasta tsitaadiga

StarCraft 2 mängijd tulge Digifestile turniiril osalema!

http://www.starcraft.ee/uudised/view/42/Digifest-LAN-22-24-juuli
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Derbyster
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2010




sõnum 15.07.2011 00:45:45 vasta tsitaadiga

Acidrain kirjutas:
StarCraft 2 mängijd tulge Digifestile turniiril osalema!

http://www.starcraft.ee/uudised/view/42/Digifest-LAN-22-24-juuli

mis auhinnad tulevad:P
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 15.07.2011 01:39:09 vasta tsitaadiga

CSi esikoht saab 5 x Steelseries Xai - ehk on SC2 esimesele miskit vingemat välja pandud kuna teda on ju vaid üks (vs 5). thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 05:56:31 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
tsitaat:

15,13 01:44   SFTO|Mikami     14• su kanal on fail
0015,13 01:44   umad            14• ei ole ju
0015,13 01:45   umad            14• suht ägedad teemad seal
0015,13 01:46   umad            14• unban sc2.ee
15,13 01:46   SFTO|Mikami     14• sul on ban
15,13 01:46   SFTO|Mikami     14• mis veel kestab
0015,13 01:47   umad            14• kaua?
15,13 01:47   SFTO|Mikami     14• 7 kuud
0015,13 01:48   umad            14• lol??
0015,13 01:48   umad            14• umad?
0015,13 01:48   umad            14• ma toon niigi 5 õuna
15,13 01:48   SFTO|Mikami     14• selle eest saad sa siin chillida
15,13 01:48   SFTO|Mikami     14• mitte unban


icon_sad.gif
Sellise jutu eest tuleks ikka permaban panna.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.