Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.06.2011 20:12:03 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Töömeestega pyloni mahavõtmine on siiski suht aeganõudev, kaotad macros sellega suht kõvasti. Samuti Pyloneid ei tehta enamasti mitte selleks, et cannoneid teha vaid ikka selleks, et pärast oma warpgate'idega sinna mehi tekitada. Kuid selle ajaga jõuad oma zerglingud peale saata ja mäng kestab edasi.

Edit : või siis mõne muu tier1 uniti saata.
Me rääkisime siin cannonrushi peatamisest
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2011 21:01:53 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
DesertFox kirjutas:
Töömeestega pyloni mahavõtmine on siiski suht aeganõudev, kaotad macros sellega suht kõvasti. Samuti Pyloneid ei tehta enamasti mitte selleks, et cannoneid teha vaid ikka selleks, et pärast oma warpgate'idega sinna mehi tekitada. Kuid selle ajaga jõuad oma zerglingud peale saata ja mäng kestab edasi.

Edit : või siis mõne muu tier1 uniti saata.
Me rääkisime siin cannonrushi peatamisest

Just, tavaliselt kui cannonrushitakse ei pea muretsema unitite warpimise pärast.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 08.06.2011 21:35:34 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Töömeestega pyloni mahavõtmine on siiski suht aeganõudev, kaotad macros sellega suht kõvasti. Samuti Pyloneid ei tehta enamasti mitte selleks, et cannoneid teha vaid ikka selleks, et pärast oma warpgate'idega sinna mehi tekitada. Kuid selle ajaga jõuad oma zerglingud peale saata ja mäng kestab edasi.


selleks ajaks kui vastane uniteid baasi warpida saab peaks baas scouditud olema.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2011 18:19:44 vasta tsitaadiga

Hmm. Oletame, et ma ostan selle SC2 osa... Aga kui teine osa välja tuleb, mis on siis esimese osa väärtus? Kas online gameplay suhtes muutub midagi? Kas pean ostma ka teise osa, et communityga kaasas käia? Single playeri jaoks on teadagi meetodid.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 10.06.2011 00:12:27 vasta tsitaadiga

Teine osa on expansion, ehk siis mingi 50% hinnaga, kuid eeldab esimese osa olemasolu, seega ainult teise ostmisest ei piisa. Samas eeldatavasti enamik vendi ostab teise, seega pmst WoL ladder jääb alles, aga sa ise lihtsalt leiad tühjema community.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.06.2011 08:53:01 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Teine osa on expansion, ehk siis mingi 50% hinnaga, kuid eeldab esimese osa olemasolu, seega ainult teise ostmisest ei piisa. Samas eeldatavasti enamik vendi ostab teise, seega pmst WoL ladder jääb alles, aga sa ise lihtsalt leiad tühjema community.
Kindel et poole hinnaga tuleb? 20 euriga võiks osta küll...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 10.06.2011 08:54:52 vasta tsitaadiga

No 20 euri on natsa vähem, kui poole hinnaga, aga kuskilt foorumitest jäi see silma mingi taoline asi... 100% kindel see ei ole muidugi, aga expansionit ei hakkaks nagunii keegi täishinnaga ostma.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 10.06.2011 08:57:08 vasta tsitaadiga

Niisis, rääkides Z imba-st siis kahjuks pean natuke siiski nõustuma. Kui vaadata kuidas SC2 on arenenud võrreldes SC-ga siis macro on micro-ga võrreldes tunduvalt olulisemaks muutunud. Seda ilmselt eelkõige seetõttu, et sõjavägede "lasukaugus" on märgatavalt suurema vahega.
Kui tossil on coloss ning terranil siege siis Zergi Broodlord nõuab esmalt Corruptori olemasolu, see aga maaüksuseid üldse ei ründa & on seetõttu üsna riskantne võte.
Miks see olulist rolli mängib?
Kui minul on suurem laskekaugus kui minu opponendil siis sunnib see minu vastast "commit-ima".
See tähendab, et kui mina rünnates hoian ma oma põhiväe siegi/colossuse lähedal & luban vaid nendel vastast harasside jääb vastasel üle 3 võimalust.
1. Taganeda, kui sihtmärgiks on vaid liikuvad väed. (kaotan map controlli)
2. Rünnata, lootes vastane üle jooksta. (positiivne juhul kui oman tugevamat sõjaväge/productioni)
3. Kaotada mistahes aeglased/statsionaarsed sihtmärgid & taganeda. (ilmselgelt negatiivne)
See on minu seisukohast keeruline faktor mängides Zergi, raske on ütelda kunas suudad oma vägedega vastast efektiivselt rünnata.

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.06.2011 08:59:20 vasta tsitaadiga

aga zergi kompromiseerib see et neil on ju palju AOEa uniteid?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.06.2011 09:55:47 vasta tsitaadiga

Medic, mulle on pigem vastupidine mulje jäänud.
makrost ei saa rtsis küll kuidagi mööda, aga sc2 on märksa rohkem mikrot vajav. kivi-käärid-paber nii unitite kui special powerite osas.

zergi pluss oli ja on, et unitite tootmine on ikkagi väga kiire.
aga zergi esimeses ja teises starcraftis ma ei võrdleks. esimeses oli zerg väga makrointensiivne, kui sul oli rohkem hatchereid ja piisavalt ressursse, siis sa võitsid.
teises nii enam ei ole. zergi unitid on kuidagi väga erinevad ja pädevaks mängimiseks on vaja tohutult mikroda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 10.06.2011 10:09:06 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
aga zergi kompromiseerib see et neil on ju palju AOEa uniteid?

Nagu siege & colossus?
Või pidasid silmas hoopis banlinge kellest hilises mängus 10% kohale jõuab rääkimata "hit & run" taktikast.
Infestorid ka muidugi tomivad, kuid range on siiski võtmesõnaks. Kus iga siegi/colossuse lask on tasuta.
Siiski ei muuda see põhimõttelist sõjalist eelist mida annavad "superior range" üksused.

londiste ma ei nõustu selle väitega mitmel lihtsal põhjusel.
SC - unitite gruppering limited
SC - skill castimine SC2-s on vaid nupu & clicki kaugusel, spammi stormi palju tahad.
SC2 - 80% rohkem automatiseeridud

Järeldus, vähem vaja tähelepanu pöörata detilidele.

Kuigi, kui mängin Z-d siis ütleks küll, et microda on ka vaja. T & P rassidega aga sageli pole sõjaliste üksuste jaoks vaja rohkem kui 1 grupeering.

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.06.2011 10:13:38 vasta tsitaadiga

Medic, castimisel ei ole olulist vahet iirc (veidi vahet on, ei vaidlegi) ja grupeerimine on tehniline pisiasi. kuna sc-s töötas massiga amove vastase baasi taha, siis mikro nii oluline ei olnud icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 10.06.2011 10:20:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Medic, castimisel ei ole olulist vahet iirc (veidi vahet on, ei vaidlegi) ja grupeerimine on tehniline pisiasi. kuna sc-s töötas massiga amove vastase baasi taha, siis mikro nii oluline ei olnud :D
Mängisid tossi broodwaris?
Tahaks näha veel kedagi kes sellega nõustuks.

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2011 21:11:52 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Teine osa on expansion, ehk siis mingi 50% hinnaga, kuid eeldab esimese osa olemasolu, seega ainult teise ostmisest ei piisa. Samas eeldatavasti enamik vendi ostab teise, seega pmst WoL ladder jääb alles, aga sa ise lihtsalt leiad tühjema community.

Ma vist siis ootan Legacy of the Voidi ära... ega neil väga kaua sellega ju ei lähe, nähes, et juba Heart of the Swarm hakkab lähenema.
Ja alles siis ostan kõik korraga, kui mäng pole vahepeal ära surnud või mina huvi kaotanud.

... ja kui neljas rass peaks tulema, siis las tuleb.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.06.2011 21:15:19 vasta tsitaadiga

Medic kirjutas:
londiste kirjutas:
Medic, castimisel ei ole olulist vahet iirc (veidi vahet on, ei vaidlegi) ja grupeerimine on tehniline pisiasi. kuna sc-s töötas massiga amove vastase baasi taha, siis mikro nii oluline ei olnud icon_biggrin.gif
Mängisid tossi broodwaris?
Tahaks näha veel kedagi kes sellega nõustuks.

disclaimerina, et ma korralikul tasemel mängida ei oska. mis ilmselgelt ei takista mind arvamust avaldamast icon_smile.gif

aga lause oli eelkõige mõeldud zergiga mängimise kohta. protossi mikro on sc2-s tunduvalt paremini hallatavaks arenenud.
lihtsalt zergil on imo mikrot (ja selle kasutamise vajadust) nii palju lisandunud, et tegu on sarnasusest hoolimata sc võrreldes tunduvalt muutunud gameplayiga rassiga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 11.06.2011 01:23:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi muidu saab aru sellest liigade süsteemist. Kuna SC1 mängisin bättlnetis väga vähe, mingi kogemus on küll W3ga, siis SC2-ga nagu tuli kõike suht otsast alustada. Loomulikult proovisin paar mängu practice league'is, kuid sain aru kohe, et see on jama, kuna need kivid seal tolknevad tee peal ees. Siis sain 5x placement matchi, millega hästi ei läinud. Sattusin pronksliigasse, kus alguses oligi selline 50/50 võitude kaotuste suhe, kuid nüüd ... viimasest 25st mängust olen 22 võitnud, neist ühe kaotasin seetõttu muidugi, et helises telefon ja pidin ühe käega hiirega mängima. Aga... ainult 2-3 mängu on olnud kõrgemate vendadega, kui pronksliigast, mis on kõik võidetud. Nüüd viimased paar... näitab süsteem, et vastane on sightly favored... mängud on kergelt möödunud mulle, pärast vaatan vastase profiili ja seal on mingi alla 10 võidu ja pronksliiga tagumine keskmik. Kas süsteemis on tõesti midagi mäda või ma ei saa millestki aru?

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/2049446/1/DesertFox/matches

Pole lihtsalt piisavalt väljakutsuv mängida tegelaste vastu, kes peale esimest töömeeste kaotuse ringi kohe alla annavad.

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.06.2011 01:24:44 vasta tsitaadiga

DesertFox kirjutas:
Kas keegi muidu saab aru sellest liigade süsteemist. Kuna SC1 mängisin bättlnetis väga vähe, mingi kogemus on küll W3ga, siis SC2-ga nagu tuli kõike suht otsast alustada. Loomulikult proovisin paar mängu practice league'is, kuid sain aru kohe, et see on jama, kuna need kivid seal tolknevad tee peal ees. Siis sain 5x placement matchi, millega hästi ei läinud. Sattusin pronksliigasse, kus alguses oligi selline 50/50 võitude kaotuste suhe, kuid nüüd ... viimasest 25st mängust olen 22 võitnud, neist ühe kaotasin seetõttu muidugi, et helises telefon ja pidin ühe käega hiirega mängima. Aga... ainult 2-3 mängu on olnud kõrgemate vendadega, kui pronksliigast, mis on kõik võidetud. Nüüd viimased paar... näitab süsteem, et vastane on sightly favored... mängud on kergelt möödunud mulle, pärast vaatan vastase profiili ja seal on mingi alla 10 võidu ja pronksliiga tagumine keskmik. Kas süsteemis on tõesti midagi mäda või ma ei saa millestki aru?

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/2049446/1/DesertFox/matches

Pole lihtsalt piisavalt väljakutsuv mängida tegelaste vastu, kes peale esimest töömeeste kaotuse ringi kohe alla annavad.
ma pidin suht palju silver liiga vastu võitma et sinna saada.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 11.06.2011 08:56:09 vasta tsitaadiga

Heameelega võidaks, kuid kui asi mulle mingeid täielikke algajaid vastu paneb, siis ei saa ma midagi teha.
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2011 14:34:08 vasta tsitaadiga

Tervist.
http://www.modikomp.ee/m%C3%A4ngud/STARCRAFT/ kommentaare? : D Saan ma sellega midagi teha?
ja kui ei, siis...
http://www.game.co.uk/Games/PC-Games-and-Downloads/Strategy-Real-Time/StarCraft-II-Wings-of-Liberty/~r331102/?s=Starcraft - kas sealt ostes saan ma sellega midagi teha? icon_biggrin.gif

st kas regioonide jms asjad on OK?

Kas kellelgi guest passi on? : o
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 11.06.2011 15:11:23 vasta tsitaadiga

Vene mänguga pelad vene serverites, UK omaga Euroopas.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 11.06.2011 15:18:16 vasta tsitaadiga

Kas seda pold, et vene mäng mingi aastaga vms läbi saab?
_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2011 15:58:14 vasta tsitaadiga

Siis vist UK oma võin julgelt osta, jah?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 11.06.2011 16:28:55 vasta tsitaadiga

Vene oli vist jah mingi 3a vist icon_rolleyes.gif

UK on OK icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.06.2011 03:07:40 vasta tsitaadiga

Kui keegi viitsib siuksel silver tasemel 2v2 teha siis saatku pm oma skypega : ).
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 19.06.2011 19:45:34 vasta tsitaadiga

Keegi Dreamhacki ei vaatagi? (DAY9!)
http://day9.tv/live/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.