Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 00:28:05 vasta tsitaadiga

oli päris jõhker kaotusstreak, mingi 1800 pealt 1770, rikkus natuke tuju ära ja tegin pausi mingi nädal. tegin siis mängu ja väga hea mäng tuli, kus sai flintiga korralikult ära carritud, aga siis mäng ei läinud arvesse.

Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quickmix
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 13:39:22 vasta tsitaadiga

nüüd kui see downtime oli ja vahepeal sai pelada siis enablesin USE servud .. no oh god , 1800 mmr use's on vist 1650 eu's , tundub küll nii ... ja kõik mölisevad mikriga koguaeg .. jumal tänatud, et ma soundidega enamus ajast ei mängi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 30.05.2011 21:43:58 vasta tsitaadiga

Tuttav soovitas mingit ideed seal foorumis.

Kes viitsivad, siis võiks hääletusel Yes voteda, oleks tänulik.

http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=268606

Foorumisse saab logida In-Game kasutajaga.

--
46 000 inimest online, tundub et asi töötab jälle.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 02.06.2011 16:51:41 vasta tsitaadiga

Uus hero tulemas.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ult tundub küll natuke OP.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2011 19:52:59 vasta tsitaadiga

Päris huvitav, kõik HoNiga seondub on maas, isegi koduleht.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2011 20:01:40 vasta tsitaadiga

Nestev kirjutas:
Päris huvitav, kõik HoNiga seondub on maas, isegi koduleht.


S2-Maliken says:

1. HoN is currently unavailable. We are aware of and working on the issue. When we have more information, we will update this thread.
More details to come (and hopefully a FIX!!!!!!!).
2. Our current situation is not caused by an intentional attack. One of our two main NoCs had significant internal issues. These issues eventually resulted in the corruption of a few very large tables in our database (as well as no accessibility to a crucial SAN drive system).
We are repairing those tables, however, it may a while due to the size of the table and potential damage. I can't give an ETA as there is too much uncertainty.
Just know this, we are working as quickly as possible to restore service. Outside of the potential material impact to S2's business we ALL want to get a few games in ASAP!!

http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=272851
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2011 20:04:52 vasta tsitaadiga

Mina igastahes foorumile ligi ei saa, nii, et sorry.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 15:25:20 vasta tsitaadiga

Nestev kirjutas:
Mina igastahes foorumile ligi ei saa, nii, et sorry.


Ma ka vahepeal ei saa. Eks see tuleneb sellest, et kõik kibelevad juba honi mängima ja ootavad häid uudiseid S2-elt ja ummistavad kodulehe ära icon_sad.gif (mina kaasa arvatud, päris suur honi isu on juba)

EDIT(05.06.2011): Hon töötab nüüd ilusti icon_exclaim.gif thumbs_up.gif

EDIT2(11.06.2011) : Ja S2 feilimise saaga jätkub. Juba kolmas nädalavahetus kui HoN on perses... Mõttetu mäng. Tuleb vist hakata uut mängu otsima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 22:31:17 vasta tsitaadiga

tjah sai bloodline tsämpioneid proovitud aga see täis rämps. lol on ka rämps. tuleb oodata kuniks tööle hakkab.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 15.06.2011 19:55:22 vasta tsitaadiga

Just kui tüübid olid vist põhimõtteliselt honni tööle saanud. Tulevad need kuradi pederastid Lulzsec tüübid ja võtavad mängu maha.
http://twitter.com/#!/LulzSec/status/81036958826102784

Ma ei saa aru icon_cry.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 20:27:11 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
Just kui tüübid olid vist põhimõtteliselt honni tööle saanud. Tulevad need kuradi pederastid Lulzsec tüübid ja võtavad mängu maha.
http://twitter.com/#!/LulzSec/status/81036958826102784

Ma ei saa aru icon_cry.gif


Ma olen juba alla andnud. Mängin vaikselt LoL-i... Loodan, et suve lõpuks saavad asja stabiilselt käima.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 18.06.2011 20:34:29 vasta tsitaadiga

hon live @ dh
http://justin.tv/honcast
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 13:26:05 vasta tsitaadiga

Honcast on jah päris tore, kommentaatorid on ka head. Päris tihti saab vaadatud. Kiidusõnad.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 19.06.2011 19:43:50 vasta tsitaadiga

Kommentaatorid on nii ja naa - vahepeal on nende kisamine päris häiriv ja nt osad võitlused magavad üldse maha jne - ent väga hullu ka pole. Igatahes 22:45 on HoNi finaal Dreamhackil, FnaticMSI vs Reason Gaming. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 19.06.2011 23:03:04 vasta tsitaadiga

kus see on siis
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LekkivToru
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2010




sõnum 19.06.2011 23:13:33 vasta tsitaadiga

FeZ kirjutas:
kus see on siis


Finaali peab vaatama Honcasti lehelt, eelnevad olid Justin.tvs.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 20.06.2011 00:56:02 vasta tsitaadiga

Praegu läks lõpuks live ka.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 20.06.2011 01:55:42 vasta tsitaadiga

Väga hea kvaliteediga on see finaali ülekanne.. paistab et 3 Mbit/s ja 60 FPS. Seda 23000 inimesele serveerida on kaunis muljetavaldav.

Viimasel ajal meeldibki mulle rohkem HON ülekandeid vaadata kui ise mängida. icon_razz.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 07:49:33 vasta tsitaadiga

kristjan* kirjutas:
Kommentaatorid on nii ja naa - vahepeal on nende kisamine päris häiriv ja nt osad võitlused magavad üldse maha jne - ent väga hullu ka pole. Igatahes 22:45 on HoNi finaal Dreamhackil, FnaticMSI vs Reason Gaming. thumbs_up.gif

Tõsi küll - kohati magavad nad suhteliselt lihtsasti ette nähtavad võitlused maha, kuid nende stiil mulle meeldib.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 18:27:52 vasta tsitaadiga

kuna serverid on nii jubedalt jamanud, siis kõik said 2k silverit ja mingi aeg on kogu content tasuta.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 27.06.2011 20:46:01 vasta tsitaadiga

kas eestlastel mingi ühine clan ka ?..et koos mängu teha jne?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 20:50:54 vasta tsitaadiga

Aurah kirjutas:
kas eestlastel mingi ühine clan ka ?..et koos mängu teha jne?


Ühiseid klanne on suht palju, aga liitu chatiga - impex (ei tea muidugi, miks on see chat eelistatid chatile eesti või hon.ee). Igatahes, selles chatis enamus eestlased.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 00:09:27 vasta tsitaadiga

Kas see mäng nüüd toimib või mitte, kui nädalavahetusel proovisin connectida siis andis errorit thumbs_down.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 07:40:39 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
Kas see mäng nüüd toimib või mitte, kui nädalavahetusel proovisin connectida siis andis errorit thumbs_down.gif


Neil oli nädalavahetusel jälle mingi suuremat sorti crash.
Aga nüüd peaks kõik korras jälle olema, vähemalt eile ja üleeile töötas korralikult.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 08:46:45 vasta tsitaadiga

Kui keegi odavalt kontot tahab siis PS!
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slingshot
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2009




sõnum 06.07.2011 01:17:05 vasta tsitaadiga

ma ei tea mis mul häda on kas ma tõesti ei oska honi pelada aga mu psr on 1300 no ei saa random inimestega üldse võite alati satun jumala fail teami igasugune isu kadund rated game teha ja no stats games on täielik jura:S
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 01:27:45 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb ju paljudest asjadest, ise pole kunagi alla 1500 langenud ja ei oska kommenteerida aga 1300 to 1600 peaks lebo olema kui pelada oskad.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 01:49:57 vasta tsitaadiga

Hiiru kirjutas:
Kõik oleneb ju paljudest asjadest, ise pole kunagi alla 1500 langenud ja ei oska kommenteerida aga 1300 to 1600 peaks lebo olema kui pelada oskad.


VALE

1300-1599 on kõige hullemad inimesed üldse, kõik whinevad quitivad jne.
Üksi ei carry sa midagi ära... võid oma lane ära omada, aga kui teised feilivad pole enam midagi teha. Kergem oleks vast leida endale 5ene tiim ja hakata vaikselt kokkumängu harjutama ja siis tasapisi tõusma...

Minu jaoks kõige masendavam nõiaring on 1600-1699, saan ilusti selle 1700 kätte ja siis jälle mingid retardid tiimis või tuleb endal ulme pask mäng ja jälle tagasi 1680-1690.

slingshot kirjutas:
ma ei tea mis mul häda on kas ma tõesti ei oska honi pelada aga mu psr on 1300 no ei saa random inimestega üldse võite alati satun jumala fail teami igasugune isu kadund rated game teha ja no stats games on täielik jura:S


Soovitaks sul vaadata honcast-ist mänge ja sealt natuke juurde õppida, vb jääb tõesti kuskilt midagi vajaka. Otsi endale mõni sõber kellega koos mängida, kui kaotad, siis kaotad, vähemalt on fun, sest oled sõprade seltsis jne.
90% kuula endast kõrgema reitinguga mängijaid, kui oled pruun või oranz siis oleks soovitav kuulata kõrgematel kohtadel olevaid mängijaid või siis neid, kellel on rohkem kogemust.
Kahjuks pean tõdema, et Hon on tõesti retarde täis ja seda ka 1700+ mängijate seas icon_sad.gif


Viimasel ajal ei viitsi enam ennast mängudes välja vihastada, võtan parem rahulikult ja üritan leida jälle seda fun faktorit, mis oli beta ajal. Kui läheb midagi perse, siis läheb... ega midagi parata pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 08:32:59 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:


1300-1599 on kõige hullemad inimesed üldse, kõik whinevad quitivad jne.
Üksi ei carry sa midagi ära... võid oma lane ära omada, aga kui teised feilivad pole enam midagi teha. Kergem oleks vast leida endale 5ene tiim ja hakata vaikselt kokkumängu harjutama ja siis tasapisi tõusma...

Minu jaoks kõige masendavam nõiaring on 1600-1699, saan ilusti selle 1700 kätte ja siis jälle mingid retardid tiimis või tuleb endal ulme piix mäng ja jälle tagasi 1680-1690.


Ei ütleks, et vale siis kui oli too 10 dollarit konto asi ostsin mitu tükki ja tegin 1500 to 1600 10 mänguga ise ära carrydes ja ei olnud probleemi. Seega on pigem asi enda oskustes.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 06.07.2011 11:27:23 vasta tsitaadiga

1200 to 1850 insta pick carry ready . been there done that!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 12:00:32 vasta tsitaadiga

Hiiru kirjutas:
Ei ütleks, et vale siis kui oli too 10 dollarit konto asi ostsin mitu tükki ja tegin 1500 to 1600 10 mänguga ise ära carrydes ja ei olnud probleemi. Seega on pigem asi enda oskustes.


Eks kindlasti ole asi ka oskustes, aga kui sul on tiimis ikka 0:8:2 ja 1:15:3 vennad, vastaste carryd ära feeditud ja sinu tiim ei jaga mängust maad ega ilma, siis ei tee saa üksi ka mitte midagi... saad lihtsalt 5v1 focust ja oledki surnud...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 12:30:23 vasta tsitaadiga

Lugedes neid viimaseid postitusi siis on kohe näha, et lapsed ju enamus kes seda mängu mängivad, puberteet möllab, pole midagi teha. Ise mängin /ignorechat commandiga. Ja psri ei jälgi kuna see ei näita midagi.
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 06.07.2011 12:37:01 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Lugedes neid viimaseid postitusi siis on kohe näha, et lapsed ju enamus kes seda mängu mängivad, puberteet möllab, pole midagi teha. Ise mängin /ignorechat commandiga. Ja psri ei jälgi kuna see ei näita midagi.

See pole Starcraft 2, kus põhiline mängimine toimub 1v1.

MMRi jälgid siis? Ei näita midagi? Midagi ehk siiski näitab?

Kui oled ikka osav mängija siis jah, instapick carry ja saad mmri mingi tasemeni tõstetud küll.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 06.07.2011 13:08:12 vasta tsitaadiga

Mina vaatan võidu % järgi asja. Reeglina kui teami keskmine kõrgem, siis vastav team võidab ka.
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 06.07.2011 13:25:47 vasta tsitaadiga

PSR/MMR on põhiline. Võiduprotsent iseenesest ei näita midagi, sest võidud võivad olla saadud nõrkade vastu... mingite 1200 teamide vastu +1/-9 võite roobitseda pole mingi kunst. Ning kui kellelgi on kõrge K/D ent madal PSR, siis juhul kui tal on vähem mänge on ta smurf, aga palju mänge siis ilmselt isekas KSer ja agar cc15 spämmija.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merekas
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 13:26:10 vasta tsitaadiga

Kõigile uutele proovijatele teadmiseks:

Eestlaste chati-kanal HoN'is on "IMPEX", pange ka auto-connect peale, et hiljem sisse logides uuesti lobiseda saaksite. Kommuun on seal tore, alati leiab kedagi kes aitaks või kellega koos mängida.

Mäng nõuab osavust ja strateegiat, kindlasti üks parimaid mänge enda oskuste proovilepanekuks.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 11.07.2011 14:11:37 vasta tsitaadiga

ma pole seal nädalaid silmanud mingit jutuaktiivsust.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 14:52:26 vasta tsitaadiga

ega see IRC pole icon_lol.gif
see on rohkem nagu "keegi mängu?" ja siis väike chat käib kuidas keegi kohale jõuab ja voila... mäng algab
aga kiidan ka neid inimesi seal... enamik täitsa toredad icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 23:21:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Our shopkeeper goblin has gone on a crazy spree and has set all items 50% off in the in-game store! The sale will last until this Thursday, July 14th at 5PM EDT (-4GMT). Take advantage of Merrick's generosity while you still can!


Ehk siis kõik ostma!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 11:28:50 vasta tsitaadiga

Peab päris loll olema et seal shopis midagi osta icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif mingi lasteaia teema :S
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:00:17 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Peab päris loll olema et seal shopis midagi osta icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif mingi lasteaia teema :S


Tore teada, et 99% honi mängijatest on sinu arust lollid ja lapsed. Sina oled meil ju see kõikvõimas ja kõige targem... Peaksid äkki ise suureks kasvama?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 13:14:41 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Peab päris loll olema et seal shopis midagi osta icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif mingi lasteaia teema :S

eino, kuradi pseudooldschoolprogamer, palun pane suu kinni. nahh me peame neid coine niisama koguma?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 16:37:38 vasta tsitaadiga

ot:
võrdluseks LoL-is on skinid ja muud vidinad väga populaarsed, mida saad poest sarnase süsteemiga osta. Minu arust muudab see mängu välja nägemist ägedamaks ja teinekord reedab ka kes mingi tegelasega mängides osav on. Üldjuhul ei ostate suvalisele tegelasele lihtsalt skinni, vaid pigem ikka sellele kellega sa oskad hästi mängida ja tahad lihtsalt hallist massist erineda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 01:24:45 vasta tsitaadiga

Eile tuli siis uue patchiga uus hero, nimeks Revenant. Minu arust tundub kergelt mõttetu hero jälle.. aga eks näeb, peab vaatama kuidas head mängijad sellega mängivad.
Spoiler Spoiler Spoiler


Samuti on uued accoundid praegu 10$
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2011 18:11:06 vasta tsitaadiga

ei lase acci sõpsidele osta, Could not authorize transaction. :/
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2011 19:50:44 vasta tsitaadiga

Eesti krediitkaarte enam ei aksepteerita juba vist aasta aega.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 17.07.2011 20:18:02 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:

Samuti on uued accoundid praegu 10$



Kuidas sa accoundi 10$ saad sealt?...mul ostes näitab 30$
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2011 20:19:17 vasta tsitaadiga

Hiiru kirjutas:
Eesti krediitkaarte enam ei aksepteerita juba vist aasta aega.

Sain juba läbi paypali, 1000 kulda läbi semude easymade ja IGN'lt sain ka 200. :3
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=298322

Siiani siis teeninud mingi 1800 kulda ilma ostmata.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 18.07.2011 14:54:28 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
ei lase acci sõpsidele osta, Could not authorize transaction. :/

Jah, mul oli algusest peale sama asi, kuigi krediitkaardilt oli sellegipoolest raha maha võetud (telefonikõne panka fixis ära). Läbi Paypali tuli maksta.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inimen3
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2005




sõnum 21.07.2011 18:10:25 vasta tsitaadiga

Endal krediitkaart puudub ning SEB virtuaalkaardiga üritada ostes saan samuti errori, et Could not authorize transaction. Kuna krediitkaarti pole, siis ei saa ka kuidagi läbi paypali osta. Oleks siin mõni lahke foorumlane, kes oleks nõus selle acci mulle läbi paypali ära ostma ning maksaksin selle summa siis siseriikliku maksena netipanga kaudu tagasi. võiks asap olla, tahaks 10$ eest selle acci ära osta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.