|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
30.05.2011 00:28:05
|
|
|
oli päris jõhker kaotusstreak, mingi 1800 pealt 1770, rikkus natuke tuju ära ja tegin pausi mingi nädal. tegin siis mängu ja väga hea mäng tuli, kus sai flintiga korralikult ära carritud, aga siis mäng ei läinud arvesse.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
quickmix
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2002
|
30.05.2011 13:39:22
|
|
|
| nüüd kui see downtime oli ja vahepeal sai pelada siis enablesin USE servud .. no oh god , 1800 mmr use's on vist 1650 eu's , tundub küll nii ... ja kõik mölisevad mikriga koguaeg .. jumal tänatud, et ma soundidega enamus ajast ei mängi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
30.05.2011 21:43:58
|
|
|
Tuttav soovitas mingit ideed seal foorumis.
Kes viitsivad, siis võiks hääletusel Yes voteda, oleks tänulik.
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=268606
Foorumisse saab logida In-Game kasutajaga.
--
46 000 inimest online, tundub et asi töötab jälle.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
02.06.2011 16:51:41
|
|
|
Uus hero tulemas.
Spoiler 
Ult tundub küll natuke OP.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nestev
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2007
|
04.06.2011 19:52:59
|
|
|
| Päris huvitav, kõik HoNiga seondub on maas, isegi koduleht.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
04.06.2011 20:01:40
|
|
|
| Nestev kirjutas: |
| Päris huvitav, kõik HoNiga seondub on maas, isegi koduleht. |
S2-Maliken says:
1. HoN is currently unavailable. We are aware of and working on the issue. When we have more information, we will update this thread.
More details to come (and hopefully a FIX!!!!!!!).
2. Our current situation is not caused by an intentional attack. One of our two main NoCs had significant internal issues. These issues eventually resulted in the corruption of a few very large tables in our database (as well as no accessibility to a crucial SAN drive system).
We are repairing those tables, however, it may a while due to the size of the table and potential damage. I can't give an ETA as there is too much uncertainty.
Just know this, we are working as quickly as possible to restore service. Outside of the potential material impact to S2's business we ALL want to get a few games in ASAP!!
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=272851
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nestev
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2007
|
04.06.2011 20:04:52
|
|
|
| Mina igastahes foorumile ligi ei saa, nii, et sorry.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
11.06.2011 15:25:20
|
|
|
| Nestev kirjutas: |
| Mina igastahes foorumile ligi ei saa, nii, et sorry. |
Ma ka vahepeal ei saa. Eks see tuleneb sellest, et kõik kibelevad juba honi mängima ja ootavad häid uudiseid S2-elt ja ummistavad kodulehe ära (mina kaasa arvatud, päris suur honi isu on juba)
EDIT(05.06.2011): Hon töötab nüüd ilusti
EDIT2(11.06.2011) : Ja S2 feilimise saaga jätkub. Juba kolmas nädalavahetus kui HoN on perses... Mõttetu mäng. Tuleb vist hakata uut mängu otsima
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
11.06.2011 22:31:17
|
|
|
tjah sai bloodline tsämpioneid proovitud aga see täis rämps. lol on ka rämps. tuleb oodata kuniks tööle hakkab.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
15.06.2011 20:27:11
|
|
|
Ma olen juba alla andnud. Mängin vaikselt LoL-i... Loodan, et suve lõpuks saavad asja stabiilselt käima.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nestev
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2007
|
19.06.2011 13:26:05
|
|
|
| Honcast on jah päris tore, kommentaatorid on ka head. Päris tihti saab vaadatud. Kiidusõnad.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
19.06.2011 19:43:50
|
|
|
Kommentaatorid on nii ja naa - vahepeal on nende kisamine päris häiriv ja nt osad võitlused magavad üldse maha jne - ent väga hullu ka pole. Igatahes 22:45 on HoNi finaal Dreamhackil, FnaticMSI vs Reason Gaming.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeZ
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2006
|
19.06.2011 23:03:04
|
|
|
| kus see on siis
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LekkivToru
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2010
|
19.06.2011 23:13:33
|
|
|
| FeZ kirjutas: |
| kus see on siis |
Finaali peab vaatama Honcasti lehelt, eelnevad olid Justin.tvs.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
20.06.2011 00:56:02
|
|
|
| Praegu läks lõpuks live ka.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
20.06.2011 01:55:42
|
|
|
Väga hea kvaliteediga on see finaali ülekanne.. paistab et 3 Mbit/s ja 60 FPS. Seda 23000 inimesele serveerida on kaunis muljetavaldav.
Viimasel ajal meeldibki mulle rohkem HON ülekandeid vaadata kui ise mängida.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nestev
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2007
|
20.06.2011 07:49:33
|
|
|
| kristjan* kirjutas: |
Kommentaatorid on nii ja naa - vahepeal on nende kisamine päris häiriv ja nt osad võitlused magavad üldse maha jne - ent väga hullu ka pole. Igatahes 22:45 on HoNi finaal Dreamhackil, FnaticMSI vs Reason Gaming.  |
Tõsi küll - kohati magavad nad suhteliselt lihtsasti ette nähtavad võitlused maha, kuid nende stiil mulle meeldib.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
23.06.2011 18:27:52
|
|
|
| kuna serverid on nii jubedalt jamanud, siis kõik said 2k silverit ja mingi aeg on kogu content tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurah
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
27.06.2011 20:46:01
|
|
|
| kas eestlastel mingi ühine clan ka ?..et koos mängu teha jne?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
27.06.2011 20:50:54
|
|
|
| Aurah kirjutas: |
| kas eestlastel mingi ühine clan ka ?..et koos mängu teha jne? |
Ühiseid klanne on suht palju, aga liitu chatiga - impex (ei tea muidugi, miks on see chat eelistatid chatile eesti või hon.ee). Igatahes, selles chatis enamus eestlased.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
28.06.2011 00:09:27
|
|
|
Kas see mäng nüüd toimib või mitte, kui nädalavahetusel proovisin connectida siis andis errorit
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
28.06.2011 07:40:39
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
Kas see mäng nüüd toimib või mitte, kui nädalavahetusel proovisin connectida siis andis errorit  |
Neil oli nädalavahetusel jälle mingi suuremat sorti crash.
Aga nüüd peaks kõik korras jälle olema, vähemalt eile ja üleeile töötas korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kunnar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
05.07.2011 08:46:45
|
|
|
| Kui keegi odavalt kontot tahab siis PS!
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slingshot
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2009
|
06.07.2011 01:17:05
|
|
|
| ma ei tea mis mul häda on kas ma tõesti ei oska honi pelada aga mu psr on 1300 no ei saa random inimestega üldse võite alati satun jumala fail teami igasugune isu kadund rated game teha ja no stats games on täielik jura:S
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiiru
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2009
|
06.07.2011 01:27:45
|
|
|
| Kõik oleneb ju paljudest asjadest, ise pole kunagi alla 1500 langenud ja ei oska kommenteerida aga 1300 to 1600 peaks lebo olema kui pelada oskad.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
06.07.2011 01:49:57
|
|
|
| Hiiru kirjutas: |
| Kõik oleneb ju paljudest asjadest, ise pole kunagi alla 1500 langenud ja ei oska kommenteerida aga 1300 to 1600 peaks lebo olema kui pelada oskad. |
VALE
1300-1599 on kõige hullemad inimesed üldse, kõik whinevad quitivad jne.
Üksi ei carry sa midagi ära... võid oma lane ära omada, aga kui teised feilivad pole enam midagi teha. Kergem oleks vast leida endale 5ene tiim ja hakata vaikselt kokkumängu harjutama ja siis tasapisi tõusma...
Minu jaoks kõige masendavam nõiaring on 1600-1699, saan ilusti selle 1700 kätte ja siis jälle mingid retardid tiimis või tuleb endal ulme pask mäng ja jälle tagasi 1680-1690.
| slingshot kirjutas: |
| ma ei tea mis mul häda on kas ma tõesti ei oska honi pelada aga mu psr on 1300 no ei saa random inimestega üldse võite alati satun jumala fail teami igasugune isu kadund rated game teha ja no stats games on täielik jura:S |
Soovitaks sul vaadata honcast-ist mänge ja sealt natuke juurde õppida, vb jääb tõesti kuskilt midagi vajaka. Otsi endale mõni sõber kellega koos mängida, kui kaotad, siis kaotad, vähemalt on fun, sest oled sõprade seltsis jne.
90% kuula endast kõrgema reitinguga mängijaid, kui oled pruun või oranz siis oleks soovitav kuulata kõrgematel kohtadel olevaid mängijaid või siis neid, kellel on rohkem kogemust.
Kahjuks pean tõdema, et Hon on tõesti retarde täis ja seda ka 1700+ mängijate seas
Viimasel ajal ei viitsi enam ennast mängudes välja vihastada, võtan parem rahulikult ja üritan leida jälle seda fun faktorit, mis oli beta ajal. Kui läheb midagi perse, siis läheb... ega midagi parata pole
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiiru
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2009
|
06.07.2011 08:32:59
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
1300-1599 on kõige hullemad inimesed üldse, kõik whinevad quitivad jne.
Üksi ei carry sa midagi ära... võid oma lane ära omada, aga kui teised feilivad pole enam midagi teha. Kergem oleks vast leida endale 5ene tiim ja hakata vaikselt kokkumängu harjutama ja siis tasapisi tõusma...
Minu jaoks kõige masendavam nõiaring on 1600-1699, saan ilusti selle 1700 kätte ja siis jälle mingid retardid tiimis või tuleb endal ulme piix mäng ja jälle tagasi 1680-1690. |
Ei ütleks, et vale siis kui oli too 10 dollarit konto asi ostsin mitu tükki ja tegin 1500 to 1600 10 mänguga ise ära carrydes ja ei olnud probleemi. Seega on pigem asi enda oskustes.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
06.07.2011 11:27:23
|
|
|
| 1200 to 1850 insta pick carry ready . been there done that!
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
06.07.2011 12:00:32
|
|
|
| Hiiru kirjutas: |
| Ei ütleks, et vale siis kui oli too 10 dollarit konto asi ostsin mitu tükki ja tegin 1500 to 1600 10 mänguga ise ära carrydes ja ei olnud probleemi. Seega on pigem asi enda oskustes. |
Eks kindlasti ole asi ka oskustes, aga kui sul on tiimis ikka 0:8:2 ja 1:15:3 vennad, vastaste carryd ära feeditud ja sinu tiim ei jaga mängust maad ega ilma, siis ei tee saa üksi ka mitte midagi... saad lihtsalt 5v1 focust ja oledki surnud...
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
06.07.2011 12:30:23
|
|
|
| Lugedes neid viimaseid postitusi siis on kohe näha, et lapsed ju enamus kes seda mängu mängivad, puberteet möllab, pole midagi teha. Ise mängin /ignorechat commandiga. Ja psri ei jälgi kuna see ei näita midagi.
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
06.07.2011 12:37:01
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| Lugedes neid viimaseid postitusi siis on kohe näha, et lapsed ju enamus kes seda mängu mängivad, puberteet möllab, pole midagi teha. Ise mängin /ignorechat commandiga. Ja psri ei jälgi kuna see ei näita midagi. |
See pole Starcraft 2, kus põhiline mängimine toimub 1v1.
MMRi jälgid siis? Ei näita midagi? Midagi ehk siiski näitab?
Kui oled ikka osav mängija siis jah, instapick carry ja saad mmri mingi tasemeni tõstetud küll.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
|
06.07.2011 13:08:12
|
|
|
Mina vaatan võidu % järgi asja. Reeglina kui teami keskmine kõrgem, siis vastav team võidab ka.
_________________ www.lemps.pri.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
06.07.2011 13:25:47
|
|
|
| PSR/MMR on põhiline. Võiduprotsent iseenesest ei näita midagi, sest võidud võivad olla saadud nõrkade vastu... mingite 1200 teamide vastu +1/-9 võite roobitseda pole mingi kunst. Ning kui kellelgi on kõrge K/D ent madal PSR, siis juhul kui tal on vähem mänge on ta smurf, aga palju mänge siis ilmselt isekas KSer ja agar cc15 spämmija.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merekas
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2006
|
11.07.2011 13:26:10
|
|
|
Kõigile uutele proovijatele teadmiseks:
Eestlaste chati-kanal HoN'is on "IMPEX", pange ka auto-connect peale, et hiljem sisse logides uuesti lobiseda saaksite. Kommuun on seal tore, alati leiab kedagi kes aitaks või kellega koos mängida.
Mäng nõuab osavust ja strateegiat, kindlasti üks parimaid mänge enda oskuste proovilepanekuks.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeZ
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2006
|
11.07.2011 14:11:37
|
|
|
| ma pole seal nädalaid silmanud mingit jutuaktiivsust.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
11.07.2011 14:52:26
|
|
|
ega see IRC pole
see on rohkem nagu "keegi mängu?" ja siis väike chat käib kuidas keegi kohale jõuab ja voila... mäng algab
aga kiidan ka neid inimesi seal... enamik täitsa toredad
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
12.07.2011 23:21:38
|
|
|
| tsitaat: |
| Our shopkeeper goblin has gone on a crazy spree and has set all items 50% off in the in-game store! The sale will last until this Thursday, July 14th at 5PM EDT (-4GMT). Take advantage of Merrick's generosity while you still can! |
Ehk siis kõik ostma!
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
13.07.2011 11:28:50
|
|
|
Peab päris loll olema et seal shopis midagi osta mingi lasteaia teema :S
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
13.07.2011 13:00:17
|
|
|
| Noname kirjutas: |
Peab päris loll olema et seal shopis midagi osta mingi lasteaia teema :S |
Tore teada, et 99% honi mängijatest on sinu arust lollid ja lapsed. Sina oled meil ju see kõikvõimas ja kõige targem... Peaksid äkki ise suureks kasvama?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
13.07.2011 13:14:41
|
|
|
| Noname kirjutas: |
Peab päris loll olema et seal shopis midagi osta mingi lasteaia teema :S |
eino, kuradi pseudooldschoolprogamer, palun pane suu kinni. nahh me peame neid coine niisama koguma?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
13.07.2011 16:37:38
|
|
|
| ot: |
võrdluseks LoL-is on skinid ja muud vidinad väga populaarsed, mida saad poest sarnase süsteemiga osta. Minu arust muudab see mängu välja nägemist ägedamaks ja teinekord reedab ka kes mingi tegelasega mängides osav on. Üldjuhul ei ostate suvalisele tegelasele lihtsalt skinni, vaid pigem ikka sellele kellega sa oskad hästi mängida ja tahad lihtsalt hallist massist erineda |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
16.07.2011 01:24:45
|
|
|
Eile tuli siis uue patchiga uus hero, nimeks Revenant. Minu arust tundub kergelt mõttetu hero jälle.. aga eks näeb, peab vaatama kuidas head mängijad sellega mängivad.
Spoiler 
Samuti on uued accoundid praegu 10$
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
17.07.2011 18:11:06
|
|
|
| ei lase acci sõpsidele osta, Could not authorize transaction. :/
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiiru
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2009
|
17.07.2011 19:50:44
|
|
|
| Eesti krediitkaarte enam ei aksepteerita juba vist aasta aega.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurah
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
17.07.2011 20:18:02
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Samuti on uued accoundid praegu 10$ |
Kuidas sa accoundi 10$ saad sealt?...mul ostes näitab 30$
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
17.07.2011 20:19:17
|
|
|
| Hiiru kirjutas: |
| Eesti krediitkaarte enam ei aksepteerita juba vist aasta aega. |
Sain juba läbi paypali, 1000 kulda läbi semude easymade ja IGN'lt sain ka 200. :3
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=298322
Siiani siis teeninud mingi 1800 kulda ilma ostmata.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
18.07.2011 14:54:28
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| ei lase acci sõpsidele osta, Could not authorize transaction. :/ |
Jah, mul oli algusest peale sama asi, kuigi krediitkaardilt oli sellegipoolest raha maha võetud (telefonikõne panka fixis ära). Läbi Paypali tuli maksta.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inimen3
HV vaatleja
liitunud: 08.07.2005
|
21.07.2011 18:10:25
|
|
|
| Endal krediitkaart puudub ning SEB virtuaalkaardiga üritada ostes saan samuti errori, et Could not authorize transaction. Kuna krediitkaarti pole, siis ei saa ka kuidagi läbi paypali osta. Oleks siin mõni lahke foorumlane, kes oleks nõus selle acci mulle läbi paypali ära ostma ning maksaksin selle summa siis siseriikliku maksena netipanga kaudu tagasi. võiks asap olla, tahaks 10$ eest selle acci ära osta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|