46.105.108.79:25570 Jookseb viimane 1.7 peal. Mängija saab kasutada /give ID quantity --> /give 33 64 --> Annab mängijale 64 pistoni blokke.
Server töötab 48 tundi. Pärast seda hakkab olema tavaline mängu server mis kestab kaua. (aastaid)
Ruumi jätkub kõikidele, kuni 18 mängijat non lag server mis asub prantsusmaal Xeonide ja SSD peal.
Ise olen ka hostinud serverit pistonite uurimise jaoks tulen ja hüppan sealt ka läbi ja vaatan mis teised teinud on kellelgi mingeid huvitavaid ideid on mida teha võiks nendega? ise tegin juba näiteks lifti valmis 2 erineval viisil, üks selline mis tõstab sind ühe klotsi, lükkab kõrvale ja tõstab uuesti ning nii spiraalis ülesse, teine variant tõstis teisi pistoneid, mille otsas sa siis lõpuks oled.
See 1.7 pistonite testimis server on kuidagi tühi. Tundub et ma olen ainukesena seal üldse seeski käinud aga see selleks. Mis sellest siis tulevikus saab? survival või give commandidega ja kas map jääb samaks?
Ise olen ka hostinud serverit pistonite uurimise jaoks tulen ja hüppan sealt ka läbi ja vaatan mis teised teinud on kellelgi mingeid huvitavaid ideid on mida teha võiks nendega? ise tegin juba näiteks lifti valmis 2 erineval viisil, üks selline mis tõstab sind ühe klotsi, lükkab kõrvale ja tõstab uuesti ning nii spiraalis ülesse, teine variant tõstis teisi pistoneid, mille otsas sa siis lõpuks oled.
See 1.7 pistonite testimis server on kuidagi tühi. Tundub et ma olen ainukesena seal üldse seeski käinud aga see selleks. Mis sellest siis tulevikus saab? survival või give commandidega ja kas map jääb samaks?
Jääb survivaliks. Pistan reklaame ka mujale et tõsta aktiivsust. Server hakkab olema no-admin, kui just keegi soovib siis saab.
Turvalise pärast võib mitte muretseda et keegi põletab teise maja maha või griifib. Seal on mul enda nipid ja iga mängija saab protectida teatud ala.
Suudab keegi välja mõelda, kuidas teha kahe-suunaline piston-rong? Soovitatavalt horisontaalselt. _________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Blokeerisin WxMc_Surv serverist tavalised pistonid, Sticky pistoneid saab ikka kasutada (see siis selleks et eriti kerge poleks seda dupe bugi kasutada)
PS: *supportige ideed: http://getsatisfaction.com/mojang/topics/walking_trails
*Mercury oli sellel mingi kindel põhjus, et torkasid teise pistonite bugi video kohe samasse posti, kus hõikasid et WxMc on 1.7.2 peal? _________________ Mess with the best, die like the rest!
Blokeerisin WxMc_Surv serverist tavalised pistonid, Sticky pistoneid saab ikka kasutada (see siis selleks et eriti kerge poleks seda dupe bugi kasutada)
ma ei mäleta täpselt kumb oli aga kas anti aliasing või anisotropic filtering on videokaardi settingutest peale väänatud..siis tekkisid sellised ääred osadele asjadele..oleneb mis tekstuuri pakki kasutatud. _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
no sellest pildist ei saa eriti midagi aru.. aga kui midagi ei aita, siis mine AppData kausta, .minecraft alt tee endale kusagile arvutisse saves kaustast backup ja kustuta .minecraft ära ning tõmba minecraft kodulehelt uus .exe ning käivita see. Proovi kas probleem on ikka alles, kui mitte siis hakka vaikselt mod-e/texture packi mis sul enne oli tagasi peale panema.
no sellest pildist ei saa eriti midagi aru.. aga kui midagi ei aita, siis mine AppData kausta, .minecraft alt tee endale kusagile arvutisse saves kaustast backup ja kustuta .minecraft ära ning tõmba minecraft kodulehelt uus .exe ning käivita see. Proovi kas probleem on ikka alles, kui mitte siis hakka vaikselt mod-e/texture packi mis sul enne oli tagasi peale panema.
super hea nõu. kui mingi probleem on, siis kustuta mäng koos oma savegamedega ära. not.
no sellest pildist ei saa eriti midagi aru.. aga kui midagi ei aita, siis mine AppData kausta, .minecraft alt tee endale kusagile arvutisse saves kaustast backup ja kustuta .minecraft ära ning tõmba minecraft kodulehelt uus .exe ning käivita see. Proovi kas probleem on ikka alles, kui mitte siis hakka vaikselt mod-e/texture packi mis sul enne oli tagasi peale panema.
super hea nõu. kui mingi probleem on, siis kustuta mäng koos oma savegamedega ära. not.
cubedude kirjutas:
.minecraft alt tee endale kusagile arvutisse saves kaustast backup
Loe ikka terve tekst läbi Endal seda probleemi pole olnud, kui minecraftis endas olen küll paari modi peale lasknud mis omavahel ei sobinud kokku ja keerasid nii mängu metsa. ainuke moodus parandamiseks oli täiesti arvutist maha lasta ning uuesti peale.
Minekraft.eu Hardcore Survival - Estonian / English Server, NO Whitelist, NO Permissions, NO VIP = All players are equal!, PvP At Night!, FALSEBOOK - Create Bridges/Doors/Gates/Lifts/Toggleable Areas/Hidden Switches, OWNBLOCKS - Protect your Blocks!, AUTOREPAIR - Repair your tools/armor for gold ! AND MORE !
IP: Täna õhtul avalikustan!
Server Pikendatud Kuni: September 2011 (Pikendan iga kuu ) No Matter what!
Seekord ei ole tegemist järjekordse HV serveriga mis sureb kuu tagant välja. Nüüd on kõik teistmoodi.
♥ Minekraft.eu Hardcore Survival ♥ - Estonian / English Server, NO Whitelist, NO Permissions, NO VIP = All players are equal!, PvP At Night!, FALSEBOOK - Create Bridges/Doors/Gates/Lifts/Toggleable Areas/Hidden Switches, OWNBLOCKS - Protect your Blocks!, AUTOREPAIR - Repair your tools/armor for gold ! AND MORE !
IP: minekraft.eu:25570
Stats: http://minekraft.eu/minekraftstats Rohkem Informatsiooni
Pistonid on enamus serverites maha võetud kuna dupe pärast
chunkid ei lae jah. nagu oleks kiirus piiratud selles serveris 12 KB/s peale. võimalik et routingu viga..sest traceroute kah kohale ei läinud sinna..eks täna testin uuesti täpsemalt.
tekstuuri pakk nüüd küll seda ei tee...tekstuuri pakk võtab lihtsalt arvutil rohkem ressursse mitte ei tekita netoworki loadi juurde. tekstuuri pakk on client side kka. fps on mul üle 100 nii et selles probleeme pole
edit:ok tundub et oli ikkagi mingi viga kusagil ruutingus, sest täna tuleb ilusti 30-40KB/s serverist. _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
võtan sõnad tagasi..uuesti sama jama.
12KB/s max jälle
Ping
Spoiler
xpander@xpander-desktop:~$ping minecraft.eu
PING minecraft.eu (188.138.101.231) 56(84) bytes of data.
64 bytes from zulu1055.server4you.de (188.138.101.231): icmp_req=1 ttl=56 time=36 ms
64 bytes from zulu1055.server4you.de (188.138.101.231): icmp_req=2 ttl=56 time=34 ms
64 bytes from zulu1055.server4you.de (188.138.101.231): icmp_req=3 ttl=56 time=46 ms
64 bytes from zulu1055.server4you.de (188.138.101.231): icmp_req=4 ttl=56 time=84 ms
64 bytes from zulu1055.server4you.de (188.138.101.231): icmp_req=5 ttl=56 time=30 ms
64 bytes from zulu1055.server4you.de (188.138.101.231): icmp_req=6 ttl=56 time=11 ms
64 bytes from zulu1055.server4you.de (188.138.101.231): icmp_req=7 ttl=56 time=30 ms
64 bytes from zulu1055.server4you.de (188.138.101.231): icmp_req=8 ttl=56 time=28 ms
64 bytes from zulu1055.server4you.de (188.138.101.231): icmp_req=9 ttl=56 time=42 ms
xpander@xpander-desktop:~$ ping 46.105.108.79
PING 46.105.108.79 (46.105.108.79) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 46.105.108.79: icmp_req=1 ttl=56 time=33 ms
64 bytes from 46.105.108.79: icmp_req=2 ttl=56 time=24 ms
64 bytes from 46.105.108.79: icmp_req=3 ttl=56 time=70 ms
64 bytes from 46.105.108.79: icmp_req=4 ttl=56 time=18 ms
64 bytes from 46.105.108.79: icmp_req=5 ttl=56 time=15 ms
64 bytes from 46.105.108.79: icmp_req=6 ttl=56 time=34 ms
64 bytes from 46.105.108.79: icmp_req=7 ttl=56 time=35 ms
64 bytes from 46.105.108.79: icmp_req=8 ttl=56 time=43 ms
huvitav kas ruuter n***ib...kuigi teistesse serveritesse probleeme pole
ahh lol(ma loll ka pisut ikka ) pean ruuterist ju traceima ..aga point pole üldse traces...mingi muu kala on. _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
viimati muutis xpander 07.07.2011 19:56:38, muudetud 1 kord
As part of our schedule maintenance to upgrade the control panel. All servers will be taken offline in the next 30 minutes. We are expecting to have all servers back online within 15 minutes of going offline. Server owners have been notified by email
- Corrected a block duplication bug when using pistons
- Corrected a redstone torch duplication bug when using pistons
- Corrected a client crash when placing a sign in front of the piston, powering the piston and then removing the block beneath the sign
- Ice blocks are now pushed without causing water streams breaking everything
- Booster rails are no longer being powered magically without a power source
- Pistons connected to the end of a piston-transistor via redstone are now properly closed when the power goes out
- Doors no longer create purple particles
- Hacking clients can no longer edit texts of placed signs in multiplayer
- Changed so that paintings pushed by pistons will pop off
mis vahepeal minecraft.eu serveris toimus?
osad blokid olid lambist kadunud. sai nagu küll kogu aeg /ob kasutatud _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
mis mõttes? mul on küll seal kõik alles nii nagu peab.
ma ei tea... seintest ja põrandatest oli 1 bloki suurusi tükke kaduma läinud lambist.
vaatasin et naaber ehitajal sama moodi.
kas see tuli selles /ob plugin kalast huvitav?
väga hull samas polnud sai ilusti ära parandatud, aga imelik siiski. _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
tere, kas keegi saaks osta mulle minecrafti gifti, endal ei ole võmalimk seda osta?
Enne kaup siis raha!
saad osta küll. moneybookers.com on olemas minecrafti lehel. saad panga ülekande sinna kontole teha ning minecrafti osta.
ise tegin ja võttis umbes 2 minutit aega ainult _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
tere, kas keegi saaks osta mulle minecrafti gifti, endal ei ole võmalimk seda osta?
Enne kaup siis raha!
uuelt autentimata kasutajalt päris hea nõudmine _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.