Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 01:54:55 vasta tsitaadiga

46.105.108.79:25570 Jookseb viimane 1.7 peal. Mängija saab kasutada /give ID quantity --> /give 33 64 --> Annab mängijale 64 pistoni blokke.
Server töötab 48 tundi. Pärast seda hakkab olema tavaline mängu server mis kestab kaua. (aastaid) icon_exclaim.gif
Ruumi jätkub kõikidele, kuni 18 mängijat non lag server mis asub prantsusmaal Xeonide ja SSD peal.


Link
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 08:27:18 vasta tsitaadiga

Ise olen ka hostinud serverit pistonite uurimise jaoks icon_smile.gif tulen ja hüppan sealt ka läbi ja vaatan mis teised teinud on icon_razz.gif kellelgi mingeid huvitavaid ideid on mida teha võiks nendega? ise tegin juba näiteks lifti valmis 2 erineval viisil, üks selline mis tõstab sind ühe klotsi, lükkab kõrvale ja tõstab uuesti ning nii spiraalis ülesse, teine variant tõstis teisi pistoneid, mille otsas sa siis lõpuks oled.

See 1.7 pistonite testimis server on kuidagi tühi. Tundub et ma olen ainukesena seal üldse seeski käinud aga see selleks. Mis sellest siis tulevikus saab? survival või give commandidega ja kas map jääb samaks?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikihiir0
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 01.07.2011 08:47:25 vasta tsitaadiga

Astusin läbi . Ka tühi ..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 11:30:24 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Ise olen ka hostinud serverit pistonite uurimise jaoks icon_smile.gif tulen ja hüppan sealt ka läbi ja vaatan mis teised teinud on icon_razz.gif kellelgi mingeid huvitavaid ideid on mida teha võiks nendega? ise tegin juba näiteks lifti valmis 2 erineval viisil, üks selline mis tõstab sind ühe klotsi, lükkab kõrvale ja tõstab uuesti ning nii spiraalis ülesse, teine variant tõstis teisi pistoneid, mille otsas sa siis lõpuks oled.

See 1.7 pistonite testimis server on kuidagi tühi. Tundub et ma olen ainukesena seal üldse seeski käinud aga see selleks. Mis sellest siis tulevikus saab? survival või give commandidega ja kas map jääb samaks?

Jääb survivaliks. Pistan reklaame ka mujale et tõsta aktiivsust. Server hakkab olema no-admin, kui just keegi soovib siis saab.
Turvalise pärast võib mitte muretseda et keegi põletab teise maja maha või griifib. Seal on mul enda nipid ja iga mängija saab protectida teatud ala.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2011 18:16:05 vasta tsitaadiga

creative server on kadunud või`?

esimeses postis võiksid IP aadressid olla kopeeritavas vormis.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 18:47:22 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
creative server on kadunud või`?

esimeses postis võiksid IP aadressid olla kopeeritavas vormis.

Sellega ei tulnud suurt välja. Muudan veidi mängutüüpi, paar posti tagasi.

Ja kaardid lasen täna-homme üles.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.07.2011 20:14:12 vasta tsitaadiga

/give kadus ära piston testing serverist?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 01:00:14 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
/give kadus ära piston testing serverist?

Hetkel toimub bukkiti peal minek. Tundub nii.


Link

Notch ei viitsi fixida. Bukkiti devid üritavad fixida dupemist thumbs_up.gif
Tänud Marduuhin, et osalesid videos.


viimati muutis Mercury 02.07.2011 21:15:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 02.07.2011 09:32:12 vasta tsitaadiga

Suudab keegi välja mõelda, kuidas teha kahe-suunaline piston-rong? Soovitatavalt horisontaalselt.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 02.07.2011 16:06:32 vasta tsitaadiga

Blokeerisin WxMc_Surv serverist tavalised pistonid, Sticky pistoneid saab ikka kasutada icon_smile.gif (see siis selleks et eriti kerge poleks seda dupe bugi kasutada)

PS: *supportige ideed: http://getsatisfaction.com/mojang/topics/walking_trails
*Mercury oli sellel mingi kindel põhjus, et torkasid teise pistonite bugi video kohe samasse posti, kus hõikasid et WxMc on 1.7.2 peal?

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 22:55:45 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Blokeerisin WxMc_Surv serverist tavalised pistonid, Sticky pistoneid saab ikka kasutada icon_smile.gif (see siis selleks et eriti kerge poleks seda dupe bugi kasutada)

PS: *supportige ideed: http://getsatisfaction.com/mojang/topics/walking_trails
*Mercury oli sellel mingi kindel põhjus, et torkasid teise pistonite bugi video kohe samasse posti, kus hõikasid et WxMc on 1.7.2 peal?

Ei, ise ütlesid (eile) et sul pistonid blokkitud. Pole põhjust karta.
Seda bugi teavad terve MC komuun, midagi varjata ei saa tänapäeval.

Even More Bugs!

Link
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 00:45:13 vasta tsitaadiga


Link


toimib isegi ilma et blokki uuesti peaks asetama icon_smile.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 15:02:31 vasta tsitaadiga

1.8 Sneak Peak
http://i.imgur.com/pqYck.jpg (<--- Katus võiks ikka olla treppidest)
http://media.minecraftforum.net/content/images/2011/06/18upd2.png
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 03.07.2011 15:55:02 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
1.8 Sneak Peak
http://i.imgur.com/pqYck.jpg (<--- Katus võiks ikka olla treppidest)
http://media.minecraftforum.net/content/images/2011/06/18upd2.png
mismõttes, kas need majad on mapi peale genereeritud?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 16:00:29 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Mercury kirjutas:
1.8 Sneak Peak
http://i.imgur.com/pqYck.jpg (<--- Katus võiks ikka olla treppidest)
http://media.minecraftforum.net/content/images/2011/06/18upd2.png
mismõttes, kas need majad on mapi peale genereeritud?

Jah.
Nagu ma aru saan siis see on adventure update ja saab valida kas tahad mängida Survival või Adventure või hoopis Creative (Saab lennata)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2011 22:51:57 vasta tsitaadiga

lahe mod:
(info in description)

Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulz
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 17:58:04 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks aidata? Nimelt probleem seisneb selles, et mängus olles on blokkide ümbrus sinine. Otsisin Googlest abai aga ei leidnud.

Pilt: http://i.imgur.com/EzNxN.png
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 18:00:55 vasta tsitaadiga

ma ei mäleta täpselt kumb oli aga kas anti aliasing või anisotropic filtering on videokaardi settingutest peale väänatud..siis tekkisid sellised ääred osadele asjadele..oleneb mis tekstuuri pakki kasutatud.
_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 18:01:14 vasta tsitaadiga

no sellest pildist ei saa eriti midagi aru.. aga kui midagi ei aita, siis mine AppData kausta, .minecraft alt tee endale kusagile arvutisse saves kaustast backup ja kustuta .minecraft ära ning tõmba minecraft kodulehelt uus .exe ning käivita see. Proovi kas probleem on ikka alles, kui mitte siis hakka vaikselt mod-e/texture packi mis sul enne oli tagasi peale panema.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulz
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 22:36:32 vasta tsitaadiga

Äkki see parem pilt: http://i.imgur.com/sIVyt.png

Jama hakkas siis pihta kui polnud kaua aega Minecraft mänginud, Tõmbasin uue .exe aga ikka sama jama.

Proovin kohe "xpander"i pakutud varianti kaa, kui nüüd leiaks üles, kust neid settinguid muuta ka:D

Tegu on muidu GeForce 9600 GS kaardiga.


E: Nüüd korras. Tänan abi eest.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.07.2011 22:50:25 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
no sellest pildist ei saa eriti midagi aru.. aga kui midagi ei aita, siis mine AppData kausta, .minecraft alt tee endale kusagile arvutisse saves kaustast backup ja kustuta .minecraft ära ning tõmba minecraft kodulehelt uus .exe ning käivita see. Proovi kas probleem on ikka alles, kui mitte siis hakka vaikselt mod-e/texture packi mis sul enne oli tagasi peale panema.


super hea nõu. kui mingi probleem on, siis kustuta mäng koos oma savegamedega ära. not.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 05.07.2011 23:31:14 vasta tsitaadiga

Asi peaks olema anti-aliasing'us. Endal oli ka umbes sama probleem, muutsin anti-aliasingut ja jooned kadusid ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 04:55:47 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
cubedude kirjutas:
no sellest pildist ei saa eriti midagi aru.. aga kui midagi ei aita, siis mine AppData kausta, .minecraft alt tee endale kusagile arvutisse saves kaustast backup ja kustuta .minecraft ära ning tõmba minecraft kodulehelt uus .exe ning käivita see. Proovi kas probleem on ikka alles, kui mitte siis hakka vaikselt mod-e/texture packi mis sul enne oli tagasi peale panema.


super hea nõu. kui mingi probleem on, siis kustuta mäng koos oma savegamedega ära. not.


cubedude kirjutas:
.minecraft alt tee endale kusagile arvutisse saves kaustast backup


Loe ikka terve tekst läbi icon_smile.gif Endal seda probleemi pole olnud, kui minecraftis endas olen küll paari modi peale lasknud mis omavahel ei sobinud kokku ja keerasid nii mängu metsa. ainuke moodus parandamiseks oli täiesti arvutist maha lasta ning uuesti peale.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 13:55:05 vasta tsitaadiga

Selle kallal olen kaua töötanud.

Minekraft.eu Hardcore Survival - Estonian / English Server, NO Whitelist, NO Permissions, NO VIP = All players are equal!, PvP At Night!, FALSEBOOK - Create Bridges/Doors/Gates/Lifts/Toggleable Areas/Hidden Switches, OWNBLOCKS - Protect your Blocks!, AUTOREPAIR - Repair your tools/armor for gold ! AND MORE !
IP: Täna õhtul avalikustan!
Server Pikendatud Kuni: September 2011 (Pikendan iga kuu thumbs_up.gif ) No Matter what!

Seekord ei ole tegemist järjekordse HV serveriga mis sureb kuu tagant välja. Nüüd on kõik teistmoodi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 18:32:23 vasta tsitaadiga

Kui seal serveris pistonid olemas, siis tulen kindlasti üle vaatama mingi aeg icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 20:04:12 vasta tsitaadiga

♥ Minekraft.eu Hardcore Survival ♥ - Estonian / English Server, NO Whitelist, NO Permissions, NO VIP = All players are equal!, PvP At Night!, FALSEBOOK - Create Bridges/Doors/Gates/Lifts/Toggleable Areas/Hidden Switches, OWNBLOCKS - Protect your Blocks!, AUTOREPAIR - Repair your tools/armor for gold ! AND MORE !
IP: minekraft.eu:25570
Stats: http://minekraft.eu/minekraftstats
Rohkem Informatsiooni


Pistonid on enamus serverites maha võetud kuna dupe pärast icon_sad.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 22:07:25 vasta tsitaadiga

no kurat ma ei saa aru mis kala on, miskipärast üle 12KB/s ei saa serverist kätte ja päris jubedalt läägib nii icon_sad.gif
http://dl.dropbox.com/u/28788188/Screenshot-41.png

mujal serverites olen täheldanud et alguses kui sisse login siis koliseb umbes 200KB/s ringi natuke aega ja siis jääb stabiilselt 20-40KB/s vahele.

ehk kellelgi veel sama jama olnud või teab mis teha annaks.

võrdluseks teine server: http://dl.dropbox.com/u/28788188/Screenshot-42.png

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lohepoiss
HV vaatleja
Lohepoiss

liitunud: 21.04.2010




sõnum 07.07.2011 09:41:21 vasta tsitaadiga

xpander, Sul ju HD texture pack peal. Pane mõni väiksema resulutsiooniga texture pack peale see peaks kiiremaks tegema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.07.2011 10:46:01 vasta tsitaadiga

xpander, milles probleem siis on? chunkid ei lae nii kiiresti kui vaja?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 13:08:50 vasta tsitaadiga

chunkid ei lae jah. nagu oleks kiirus piiratud selles serveris 12 KB/s peale. võimalik et routingu viga..sest traceroute kah kohale ei läinud sinna..eks täna testin uuesti täpsemalt.
tekstuuri pakk nüüd küll seda ei tee...tekstuuri pakk võtab lihtsalt arvutil rohkem ressursse mitte ei tekita netoworki loadi juurde. tekstuuri pakk on client side kka. fps on mul üle 100 nii et selles probleeme pole

edit:ok tundub et oli ikkagi mingi viga kusagil ruutingus, sest täna tuleb ilusti 30-40KB/s serverist.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 07.07.2011 18:38:11 vasta tsitaadiga

Miks ma minekraft serverisee sisse ei saa. Näitab et ma banned.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 19:31:41 vasta tsitaadiga

võtan sõnad tagasi..uuesti sama jama.
12KB/s max jälle icon_sad.gif

Ping
Spoiler Spoiler Spoiler


traceroute:
Spoiler Spoiler Spoiler


huvitav kas ruuter n***ib...kuigi teistesse serveritesse probleeme pole icon_rolleyes.gif

ahh lol(ma loll ka pisut ikka icon_biggrin.gif) pean ruuterist ju traceima ..aga point pole üldse traces...mingi muu kala on.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69


viimati muutis xpander 07.07.2011 19:56:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 19:36:45 vasta tsitaadiga

Mikkvirk kirjutas:
Miks ma minekraft serverisee sisse ei saa. Näitab et ma banned.

Mis su IGN on.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 20:20:23 vasta tsitaadiga

Praegusel momendil serveris: Server läks lolliks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 01:37:00 vasta tsitaadiga

hunger kirjutas:
Praegusel momendil serveris: Server läks lolliks icon_biggrin.gif

Nüüd korras.

Unustasin confisse ülearuse "'" sümboli icon_redface.gif

[EDIT]
tsitaat:
As part of our schedule maintenance to upgrade the control panel. All servers will be taken offline in the next 30 minutes. We are expecting to have all servers back online within 15 minutes of going offline. Server owners have been notified by email


[EDIT2]
Time Machine

[EDIT3]
The upgrade its taking longer than expected. We will post an update here when completed.

[EDIT4]
MEANWHILE@WXMC
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 02:18:46 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:

[EDIT2]
Time Machine


No kui tekib veel ideid, eks anna juurde ^^

Mercury kirjutas:

[EDIT4]
MEANWHILE@WXMC


Järgmine kord käi minu linnas ka seal ära icon_smile.gif (kasuta railroadi)


Ning server on taas üleval ^^
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 03:33:40 vasta tsitaadiga


  • Home ja Spawn delay on nüüd 10 minutit. Oli 15 min.
  • Lisatud Sticky Pistonid!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dvx
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2010




sõnum 08.07.2011 12:19:24 vasta tsitaadiga

Minecraft Beta 1.7.3

Bug fixes, bug fixes and bug fixes.

- Corrected a block duplication bug when using pistons
- Corrected a redstone torch duplication bug when using pistons
- Corrected a client crash when placing a sign in front of the piston, powering the piston and then removing the block beneath the sign
- Ice blocks are now pushed without causing water streams breaking everything
- Booster rails are no longer being powered magically without a power source
- Pistons connected to the end of a piston-transistor via redstone are now properly closed when the power goes out
- Doors no longer create purple particles
- Hacking clients can no longer edit texts of placed signs in multiplayer
- Changed so that paintings pushed by pistons will pop off
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 14:39:32 vasta tsitaadiga


  • Parandasin /ob plugini.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 10.07.2011 12:50:28 vasta tsitaadiga


Link


Link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 17:45:22 vasta tsitaadiga

mis vahepeal minecraft.eu serveris toimus?
osad blokid olid lambist kadunud. sai nagu küll kogu aeg /ob kasutatud

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 18:58:42 vasta tsitaadiga

mis mõttes? mul on küll seal kõik alles nii nagu peab.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 19:00:33 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
mis mõttes? mul on küll seal kõik alles nii nagu peab.

ma ei tea... seintest ja põrandatest oli 1 bloki suurusi tükke kaduma läinud lambist.
vaatasin et naaber ehitajal sama moodi.
kas see tuli selles /ob plugin kalast huvitav?

väga hull samas polnud sai ilusti ära parandatud, aga imelik siiski.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 19:09:46 vasta tsitaadiga

mul naabril kadus /ob kaitstud diamond blokk lambist ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2011 23:29:26 vasta tsitaadiga

kas seda ikka teab, et iga kord kui sisse logib, tuleb uuesti /ob kirjutada. Ehk jäi siis kirjutamata korra.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 11:09:57 vasta tsitaadiga

ei, ta muidu ei kasuta /ob , aga siis ta spetsiaalselt pani peale, lasi mul testida ka, et kas funkab icon_biggrin.gif Funkas küll, aga kadunud oli kh järgmine päev icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReneABC
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 11.07.2011 17:22:25 vasta tsitaadiga

tere, kas keegi saaks osta mulle minecrafti gifti, endal ei ole võmalimk seda osta?
Enne kaup siis raha! icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 17:45:11 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:

  • Parandasin /ob plugini.

Kui kellelgi kadusid blokid siis sai see juhtuda enne kui /ob ei olnud töökorras. Mu quote viitab selle parandamis ajale.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 18:54:16 vasta tsitaadiga

ReneABC kirjutas:
tere, kas keegi saaks osta mulle minecrafti gifti, endal ei ole võmalimk seda osta?
Enne kaup siis raha! icon_cool.gif


saad osta küll. moneybookers.com on olemas minecrafti lehel. saad panga ülekande sinna kontole teha ning minecrafti osta.
ise tegin ja võttis umbes 2 minutit aega ainult

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 19:14:07 vasta tsitaadiga

ReneABC kirjutas:
tere, kas keegi saaks osta mulle minecrafti gifti, endal ei ole võmalimk seda osta?
Enne kaup siis raha! icon_cool.gif

uuelt autentimata kasutajalt päris hea nõudmine icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.