|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.07.2011 10:11:37
|
|
|
Hiid: Pildi järgi on asi lihtne, sinu modem ei istu kinni mitte 3,5G-s, vaid istub hoopis 3G-s.
Need "300-tuhanded ja Time Out-id" näitavad seda 3G-g selgelt, muide.
--------------------------
Ja siis sama jutt, mida olen ka Elisa teemas mustmiljon korda korranud, Pingimine ei hoia alalti modemit jõuga 3,5G-s, vaid modem on hoops 3G-s.
Ja selleks, et modemit hoida jõuga 3,5G-s, peab kogu aeg toimuma interneti-tegevus. Näiteks pidev kodulehtede allalaadimine vms.
NB! Tele2-e ei tea, kuid Elisas on ooteaeg a 3-4 sekundit, kui selle aja jooksul ei toimu interneti-liiklust, siis visatakse modem 3,5G-st 3G-sse.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.07.2011 10:14:57
|
|
|
Hiid:
tele2 oled tampinud ?
levi põhjas näitab vist 50% levitugevuse pealt...
Annelinna probleem on pigem ülekoormus
Ma pole julgenud neid tülitada - 50GB andmemahtu sai tehtud... viimane kord rääkisin neile, et öösel tõmban.
Enamik Steam mänge ju 4-16GB - eks kui virisema hakkavad võtan tööjuurde kaasa ja jätan nädalavahetuseks laadima... seal nagunii vaja mõõta sisevõrgu koormustaluvust.
| tahanteada kirjutas: |
NB! Tele2-e ei tea, kuid Elisas on ooteaeg a 3-4 sekundit, kui selle aja jooksul ei toimu interneti-liiklust, siis visatakse modem 3,5G-st 3G-sse. |
Krt ära aja jura... see EDGE ja 2100 võrgu vahe on ~100ms mul. Pärast seda kohe kiiremas.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
02.07.2011 10:16:32
|
|
|
tahanteada, mul on modem lukustatud jõuga 3.5Gsse. Sellele vaatamata pillub jahh sealt siiski välja Ja siis tulevadki augud sisse, nagu sa märkisid.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
02.07.2011 10:21:27
|
|
|
kasutasin Tele2 netijulka täpselt 1 päeva,
kuna levi oli koguaeg ~15%(Tartus), siis kiirused ei olnud ka just kõikse toredamad...
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
02.07.2011 10:27:19
|
|
|
ma sain omale suundantennni, millega levi tõusis viiest võimalikust viie peale. Enne oli 2-3 punni.
Pidev 3.5G võrgu mahapildumine, koos request timed autidega siiski jätkus.
Tuleb vist siiski uus üritus teha operaatorite valikul. Kuigi ega midagi valida suurt ka ei ole. EMT suri ka siin ära, ega ma muidu vabatahtlikult TELE2 peale ei oleks läinud
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.07.2011 10:56:48
|
|
|
| tele2 on suht kehv jah sealkandis. Tööl üsna mõttetu - EMT kiirem ja stabiilsem... tele2 oli 0,7-1,6 7,2-st
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.07.2011 10:59:36
|
|
|
Hiid: otsisin Sulle ka reaalse näite varem salvestatud logidest.
Modemiks Huawei E1752 HSPA-modem.
Legend:
1. Väiksemad numbrid, kui modem istub 3,5G-s
2. Suuremad numbrid, kui modem istub 3G-s
www.elion.ee, 32 bytes, 56ms, 26.04.2011, 22:22:38
www.elion.ee, 32 bytes, 46ms, 26.04.2011, 22:22:43
www.elion.ee, 32 bytes, 42ms, 26.04.2011, 22:22:48
www.elion.ee, 32 bytes, 548ms, 26.04.2011, 22:22:53
www.elion.ee, 32 bytes, 279ms, 26.04.2011, 22:23:07
www.elion.ee, 32 bytes, 462ms, 26.04.2011, 22:23:12
www.elion.ee, 32 bytes, 419ms, 26.04.2011, 22:23:17
www.elion.ee, 32 bytes, 392ms, 26.04.2011, 22:23:22
www.elion.ee, 32 bytes, 564ms, 26.04.2011, 22:23:27
www.elion.ee, 32 bytes, 428ms, 26.04.2011, 22:23:32
www.elion.ee, 32 bytes, 41ms, 26.04.2011, 22:24:07
www.elion.ee, 32 bytes, 41ms, 26.04.2011, 22:24:07
www.elion.ee, 32 bytes, 44ms, 26.04.2011, 22:24:07
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.07.2011 11:03:58
|
|
|
Krt ära läbusta tele2 teemas
Sa topid siia Elisa logi... tele2 võrgus on vahe max 100ms.
------------------------
Tele2 võrgu koormus on olulisem sellest sundimise teemast.
Tartus on näiteks tele2 võrgu ping kehvem, kui emt oma.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.07.2011 12:24:24
|
|
|
Kõvasti panete puusse , alati on HSPA-võrgu, ehk 3,5G ping oluliselt väiksem kui see on WCDMA, ehk 3G võrgu korral.
Ja see, mis võrgus seda mõõta ei oma tähtsust, küll omab tähtsust see, et mitte ajada segi 3G-d ja 3,5G.
Ning seda näitab ka Hiid kasutaja pildil olev tulemus, et tema modem istub 3G-s, mitte 3,5G-s.
Ja sel juhul pole ju mõtet oodata ka 3G võrgu korral 3,5G võrgu kiirust.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.07.2011 12:38:48
|
|
|
OT: ma ei suuda (kirjutame selle päikese arvele)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.07.2011 14:06:06
|
|
|
Veel siis lisaks üks väike, aga oluline pisiasi, 3G (WCDMA) kiirus on kuni 384 kilobitti.
Nii, et kellel meeldib olla sellise kiirusega 3G võrgus, eks see siis on, aga sel juhul ärgu valagu pisaraid , et miks ta küll ei saa kätte moodsa aja kiiruseid a la kuni 3,6 või kuni 7 jne. megabitti.
-----------------------------
Ja siis seda olen ma ka mustmiljon korda korranud, et 3,5G normaalseks töölesaamiseks on vaja signaalitugevust vähemalt -90dB, veel parem, kui suudetakse kätte saada -70dB.
Nii, et nende levipulkade protsendi vahtimisel suurt mõtet pole, tuleb ikkagi vaadata seda, et milline on reaalne signaalitugevus.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
02.07.2011 14:29:55
|
|
|
Mnjahh, nüüd aitab tahanteada-Sa oled lisanud selle isiku ignoreeritavate nimekirja.
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
02.07.2011 14:57:31
|
|
|
Pendeldab jah 3G ja 3,5G vahel kui tegevust pole. Panin torrenti tirima prooviks siis ei viska välja Mul on siin koormus mastil suht väike õnneks vist, ei pea tõmblema lukustamisega. Siis kisub jamaks, kui praamijärjekord suureks läheb Momendil on EMT-i pulk järgi ja teeb samamoodi
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.07.2011 15:20:10
|
|
|
Edit. Üks link kah, kus see kõik siis fännatavas , inglise keelas kõik kirjas on, et:
1. WCDMA is commonly referred to as 3G, while HSDPA is commonly referred to as 3.5G.
2. HSDPA provides much higher data rates compared to WCDMA.
3. HSDPA has lower latency times compared to WCDMA.
4. HSDPA has Fast Packet Scheduling and AMC, features that are absent in WCDMA.
Loo pealkiri: Difference Between WCDMA and HSDPA
Loo link: http://www.differencebetween.net/technology/difference-between-wcdma-and-hsdpa/
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
02.07.2011 15:32:45
|
|
|
| tahanteada, jah, me (vähemalt enamus) teame seda. Me kõik oskame guugeldada. Siin ootaks ikka T2 mobiilinterneti juttu.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
02.07.2011 18:10:24
|
|
|
ostsin USB pikenduskabla(1,8m),
nüüd netijulk aknapeal ja tundub, et levi on paranenud [EMT'i julk on kasutuses]
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
03.07.2011 18:46:58
|
|
|
Täna avastasin arvelt päris positiivse uudise.
10. juulist rakendub Tele2 mobiilse interneti teenusele mõistliku kasutamise printsiip, mille kohaselt langeb interneti
kiirus neil andmeside kasutajatel, kes on kuu jooksul kasutanud mobiilset internetti üle 30 gigabaidi.
Enne kiiruspiirangu rakendumist teavitab Tele2 sellest klienti SMSi teel. Kui mõistliku kasutamise piiri siiski
ületatakse, langeb internetiühendus kiirusele 200 Kbit/sek allalaadimisel ning 64 Kbit/s üleslaadimisel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.07.2011 18:54:37
|
|
|
| Masendav... elan piirkonnas, kus enamus püsiühenduste taga ja selline piiramine on jabur - hetkel 6GB 3 päevaga tänu steami kontole.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
03.07.2011 19:00:58
|
|
|
| Magic, iga kuu plaanis mänge kustutada ja siis uuesti alla laadida...?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.07.2011 19:54:21
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| Magic, iga kuu plaanis mänge kustutada ja siis uuesti alla laadida...? |
Kindlasti mitte, aga tehniliselt tähendaks see tavapärast netikasutust ja ühe uuema mängu tõmbamist ja ongi maht täis.
Loomulikult võiks arvuti tööle tarida ja seal striimida nädalavahetusega tähtsamad asjad ära.
--------------------
Pint see, et mu optimeerimise idee rikuti kiiremini ära, kui arvasin
viimati muutis Magic 03.07.2011 19:55:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
03.07.2011 19:54:37
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| Magic, iga kuu plaanis mänge kustutada ja siis uuesti alla laadida...? |
Tekkis ka selline küsimus... . Ja näiteks Tallinna magalates "peaks" ka enamus olema püsiühenduse taga, millegipärast aga on seal kõige suuremad ülekoormused... . Ju siis ei tähenda juhe veel seda, et kõik kasutaksid seda kindlasti või siis kasutatakse paralleelselt ka mobiilset netti (3G odavam hind, "järeltulijatele" alternatiiv jne).
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.07.2011 19:56:58
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| DeTHiCa. kirjutas: |
| Magic, iga kuu plaanis mänge kustutada ja siis uuesti alla laadida...? |
Tekkis ka selline küsimus... . Ja näiteks Tallinna magalates "peaks" ka enamus olema püsiühenduse taga, millegipärast aga on seal kõige suuremad ülekoormused... . Ju siis ei tähenda juhe veel seda, et kõik kasutaksid seda kindlasti või siis kasutatakse paralleelselt ka mobiilset netti (3G odavam hind, "järeltulijatele" alternatiiv jne). |
Nii ta kipub olema... õnnneks ma pole magalas ja tirin öösel
Annelinn on porr...tele2 kiirus on seal kukkunud pidevalt. Moblaga vahepeal mõõdan. Levi parem kui kodus, aga kiirus 3X väiksem.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
03.07.2011 20:16:15
|
|
|
ewur: No minul on igatahes 2 põhjust, miks olla ainult mobiilinterneti-klient ja ma ei näe küll, miks ma pean selle juures nii otu olema, et veel mõnd ISP-d lisaks nuumama peaks hakkama.
Põhjused siis:
- Mul rändab internet koos minuga kaasas. Kodus arvuti taga ja muul ajal telefoniga taskus.
- Ja mahult piisab mulle täiesti 30-50GB kuumahust. Nii, et selle kõrvale pole vaja veel mõnda Hüper-suurt kiirust, kuna mul on sel juhul see mõttetu kulutus kalendrikuus.
Lihtne matemaatika: Ja kui kuus oleks see püsikas a 300 krooni, siis aastas on summa 3600 krooni. Ja mul on selle rahaga palju targemat teha, kui see niisama minema visata.
---------------------------------------
Nii, et seesama värk siis, et internetimaailmas maksab Bitt ja mõttetult kalleid Bitte pole ka mõtet kokku osta.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.07.2011 21:00:06
|
|
|
Läksin jõuga EDGE peale üle, päeval oli ühendus stabiilne, kuigi nagu tatt. 0.04 alla ja 0.03 üles. Nüüd õhtul aga kadus seegi
Õnneks on homme esmaspäev ja esindused lahti. Hüvasti TELE2
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
03.07.2011 23:57:58
|
|
|
| tsitaat: |
| Õnneks on homme esmaspäev ja esindused lahti. Hüvasti TELE2 icon_sad.gif |
Ma tulen ka järjekorda!
Tegelikult tahtsin küsida, kuidas TELE2-s arveldamine käib. Kui homme katkestan lepingu, kas maksan ikka terve juuli eest, või kuidas? (Võiks ju esindusest küsida, aga siit saab tavaliselt kiirema ja täpsema vastuse. Netilehelt on üldse lootusetu mingit kasulikku infot leida...)
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
04.07.2011 10:23:53
|
|
|
| lkits kirjutas: |
| Ei ei - maksad ikka päevade eest. Ehk siis "(kuu arve summa / kuu kõik päevad) * kuus kasutatud päevad". |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
04.07.2011 12:42:19
|
|
|
huvitav: kas ei saaks oma kasutamata jäävaid gigasid nt maha müüa?
nagu seda tehakse euroliidu saastekvootidega.
juuni kuus kasutasin netti 2074Mb eest, kuidagi ei küündi piiranguni
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
04.07.2011 12:57:41
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
Täna avastasin arvelt päris positiivse uudise.
10. juulist rakendub Tele2 mobiilse interneti teenusele mõistliku kasutamise printsiip, mille kohaselt langeb interneti
kiirus neil andmeside kasutajatel, kes on kuu jooksul kasutanud mobiilset internetti üle 30 gigabaidi.
Enne kiiruspiirangu rakendumist teavitab Tele2 sellest klienti SMSi teel. Kui mõistliku kasutamise piiri siiski
ületatakse, langeb internetiühendus kiirusele 200 Kbit/sek allalaadimisel ning 64 Kbit/s üleslaadimisel. |
Lappasin oma sellekuise arve igatepidi läbi, aga ei leidnud ühtegi sellist teksti. Pole tulnud ka selleteemalist sms-i või muud informeeringut. Ei olnud ka eelmise kuu arvel selleteemalist teksti. Kasutusel Large pakett. Viimase kuu sidemaht 28 GB.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.07.2011 14:11:58
|
|
|
Vaatasin tööjuures arvet - krt raisad piiravadki. Kliendiinfo 4 päeva tagasi ei kõssanud midagi. Jätkuvalt HV infoliin parem
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
04.07.2011 14:40:20
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Vaatasin tööjuures arvet - krt raisad piiravadki. Kliendiinfo 4 päeva tagasi ei kõssanud midagi. Jätkuvalt HV infoliin parem  |
Kas see oli mingi paberarve? PDF kujul meilile tulnud arvel ei leia selle teema kohta sõnagi. Millise koha peal see tekst täpsemalt on (arve alguses/ interneti kokkuvõtte juures)?
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
04.07.2011 14:48:05
|
|
|
see info oli siin ja tele2 lehel juba mitu nädalat tagasi üleval.
http://www.tele2.ee/3116.html
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
04.07.2011 15:14:39
|
|
|
Kas "SIIN", foorumis on tele2 ametlik esindus, kus info edastamisega loetakse klient informeerituks?
Nagu ülevaltpoolt võib lugeda, siis tegeleb tele2 ka personaalse informeerimisega arve peal. Millegipärast ma siiski ei leia antud infot oma arvelt. Mida pole, seda pole. Võibolla ma otsin valest kohast.
Konks on lihtsalt selles, et siiamaani ei ole tele2 mind, kui kasutajat antud piirangu kehtestamisest teavitanud (kes on siin saanud sms-i, kellel on arvel kiri). See, et neil kodulehel on mingisugune kiri ei tähenda, seda, et mind on informeeritud. Mitte miski ei kohusta mind nende kodulehte pidevalt analüüsimas käima. Isegi nende viimane meili peale saadetud infovoldik ei maini antud piirangut isegi poole sõnaga.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.07.2011 17:40:38
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Vaatasin tööjuures arvet - krt raisad piiravadki. Kliendiinfo 4 päeva tagasi ei kõssanud midagi. Jätkuvalt HV infoliin parem  |
Kas see oli mingi paberarve? PDF kujul meilile tulnud arvel ei leia selle teema kohta sõnagi. Millise koha peal see tekst täpsemalt on (arve alguses/ interneti kokkuvõtte juures)? |
PDF meilist... esileht
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.07.2011 23:54:49
|
|
|
mul ei ole PDFis midagi
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sagem
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
05.07.2011 16:55:32
Tele2 |
|
|
Läksin Elisa interneti pealt üle ja testisin Tele2 Smardi kõnekaardiga internetti laadisin kaardile 12 euri peale kuu aega saab netti kasutada tasuta 12 euroga veel 12 päeva kokku tuleks iga päev kasutades 8 eurot kuus.
Probleem oli Elisas ainult filmide alla laadimisega muidu oli kiirus hea. Filmide alla laadimiseks soovitasid sõbrad Smarti - piiramatu kiirus ja andmemaht. Nüüd laen ma iga päev sellise kiirusega filme alla ja pole probleeme kuu jooksul tekkinud nett on sama hea kui LAN. Ruuterina kasutan Nokia N8 Joiku Spoti.
http://www.upload.ee/image/1469920/speedtest_tele2_smart_N8.jpg
http://www.upload.ee/files/1469883/torrent_tele2_smart_N8.jpg.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.07.2011 10:35:01
|
|
|
selliste pärast võrgud koomas ongi et lausa iga päev tiritakse 24/7 alla. Heaküll, nädalas 1-2. Aga lausa iga päev...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
06.07.2011 11:15:19
Re: Tele2 |
|
|
| sagem kirjutas: |
Läksin Elisa interneti pealt üle ja testisin Tele2 Smardi kõnekaardiga internetti laadisin kaardile 12 euri peale kuu aega saab netti kasutada tasuta 12 euroga veel 12 päeva kokku tuleks iga päev kasutades 8 eurot kuus.
Probleem oli Elisas ainult filmide alla laadimisega muidu oli kiirus hea. Filmide alla laadimiseks soovitasid sõbrad Smarti - piiramatu kiirus ja andmemaht. Nüüd laen ma iga päev sellise kiirusega filme alla ja pole probleeme kuu jooksul tekkinud nett on sama hea kui LAN. Ruuterina kasutan Nokia N8 Joiku Spoti.
http://www.upload.ee/image/1469920/speedtest_tele2_smart_N8.jpg
http://www.upload.ee/files/1469883/torrent_tele2_smart_N8.jpg.html |
Ise oled enda tegevuse üle uhke? Sinusuguste tolade pärast ongi mobiilse netiga probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.07.2011 12:13:41
|
|
|
Sellise kiirusega kolistad kiiresti 30GB piiri
tele2 võrk muidu statistiliselt vähem koormatud, kui elisa.
Tüüpilise keskmise kasutusega on ka ilma torrentita 15GB ilma probleemita tehtav.
Elisa 50GB on tegelikult kõige ideaalsem piir
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
06.07.2011 13:14:30
Re: Tele2 |
|
|
| sagem kirjutas: |
Läksin Elisa interneti pealt üle ja testisin Tele2 Smardi kõnekaardiga internetti laadisin kaardile 12 euri peale kuu aega saab netti kasutada tasuta 12 euroga veel 12 päeva kokku tuleks iga päev kasutades 8 eurot kuus.
Probleem oli Elisas ainult filmide alla laadimisega muidu oli kiirus hea. Filmide alla laadimiseks soovitasid sõbrad Smarti - piiramatu kiirus ja andmemaht. Nüüd laen ma iga päev sellise kiirusega filme alla ... |
Jumal tänatud, et Tele 2 kolisid. Masendav, kui endal selline naaber oleks ja teiste kasutajate m-netid sellepärast kinni kiiluks. Aga ma "lohutan" sind, et ega need Smardid ka lõpmatuseni torrentis tõmmelda lase...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
06.07.2011 23:53:16
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Sellise kiirusega kolistad kiiresti 30GB piiri |
Kõnekaardil ei tohiks ju mingit mahulist piiri olla, ega ka kiiruselist... Lepingulisi kliente kotitakse, kõnekaardi omad teevad mida tahavad . Kuidas see operaatoritel kahe silma vahele jäi?! Hinna poolest tuleb ju odavam kui näiteks medium pakett! Mine või ise kaardi peale üle. Ja ongi nii lihtne, et ostad kaardi, pistad moblasse (kasvõi moblasse, millel 3G võimalust pole?), laed 12€, võtad moblast välja ja pistad näiteks läpakasse ja surfid "piirideta"
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.07.2011 00:01:50
|
|
|
väidetavalt rakendub ka smartile
Kuigi ega nad seal ise ka ei tea mis täpselt toimub - tüüpiline tele2
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.07.2011 01:42:17
|
|
|
Olen isegi kuulnud et Smart on ära piiratud mingi 384 Kbps peale. Seda ma ei tea palju selleks tirida tuli. Aga ilmselt iga päev on piisav selleks et varsti ära piiratakse.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sagem
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
07.07.2011 14:11:17
|
|
|
| Laadisin Smardi stardikaga kuu jooksul täpselt 138,78 GB muusikat ja 1080p ja 720p filme alla see sisaldab ka youtube ja muud veebis sirvimist ühesõnaga total. Sellise tulemuse sain ma 06.01.2011-06.30.2011 ja kiirust ei piiratud kordagi allaadimine filmidel toimus keskmiselt 490 KB/s.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
07.07.2011 14:38:44
|
|
|
sagem, vau, U are my hero.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
07.07.2011 14:40:01
|
|
|
Tele2 sai Digi mobiilse neti testis tubli teise koha
Torrentimehed võivad selle hävitada
Elisa oli kolmas ja EMT esimene
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.07.2011 15:08:24
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
Tele2 sai Digi mobiilse neti testis tubli teise koha
Torrentimehed võivad selle hävitada
Elisa oli kolmas ja EMT esimene |
Pole uudist - see tuli ju ka selle järelvalve mõõtmisest välja.
Elisa müüb üle ja ei investeeri piisavalt.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
07.07.2011 15:09:16
|
|
|
| vana_urr, 30GB tavalise netikasutusega+nipet, näpet tiritud on norm!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
07.07.2011 15:39:47
|
|
|
Kui tegu on testiga, millest Roonemaa r22kis Digitunnis, siis nendesse tulemustesse tuleb suhtuda reservatsiooniga, kuna kodanikud testijad ei suutnud oma arvutit hoida pidevalt 3,5G-s ja saadud tulemused on seega hoopis 3,5G ja 3G segu ning see on siis esitatud 3,5G p2he!
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|