Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.07.2011 10:11:37 vasta tsitaadiga

Hiid: Pildi järgi on asi lihtne, sinu modem ei istu kinni mitte 3,5G-s, vaid istub hoopis 3G-s.

Need "300-tuhanded ja Time Out-id" näitavad seda 3G-g selgelt, muide.
--------------------------
Ja siis sama jutt, mida olen ka Elisa teemas mustmiljon korda korranud, Pingimine ei hoia alalti modemit jõuga 3,5G-s, vaid modem on hoops 3G-s.
Ja selleks, et modemit hoida jõuga 3,5G-s, peab kogu aeg toimuma interneti-tegevus. Näiteks pidev kodulehtede allalaadimine vms.
NB! Tele2-e ei tea, kuid Elisas on ooteaeg a 3-4 sekundit, kui selle aja jooksul ei toimu interneti-liiklust, siis visatakse modem 3,5G-st 3G-sse.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.07.2011 10:14:57 vasta tsitaadiga

Hiid:

tele2 oled tampinud ?
levi põhjas näitab vist 50% levitugevuse pealt...

Annelinna probleem on pigem ülekoormus thumbs_down.gif
Ma pole julgenud neid tülitada - 50GB andmemahtu sai tehtud... viimane kord rääkisin neile, et öösel tõmban.
Enamik Steam mänge ju 4-16GB - eks kui virisema hakkavad võtan tööjuurde kaasa ja jätan nädalavahetuseks laadima... seal nagunii vaja mõõta sisevõrgu koormustaluvust.

tahanteada kirjutas:

NB! Tele2-e ei tea, kuid Elisas on ooteaeg a 3-4 sekundit, kui selle aja jooksul ei toimu interneti-liiklust, siis visatakse modem 3,5G-st 3G-sse.

Krt ära aja jura... see EDGE ja 2100 võrgu vahe on ~100ms mul. Pärast seda kohe kiiremas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 10:16:32 vasta tsitaadiga

tahanteada, mul on modem lukustatud jõuga 3.5Gsse. Sellele vaatamata pillub jahh sealt siiski välja icon_rolleyes.gif Ja siis tulevadki augud sisse, nagu sa märkisid.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 10:21:27 vasta tsitaadiga

kasutasin Tele2 netijulka täpselt 1 päeva,
kuna levi oli koguaeg ~15%(Tartus), siis kiirused ei olnud ka just kõikse toredamad... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 10:27:19 vasta tsitaadiga

ma sain omale suundantennni, millega levi tõusis viiest võimalikust viie peale. Enne oli 2-3 punni.
Pidev 3.5G võrgu mahapildumine, koos request timed autidega siiski jätkus.
Tuleb vist siiski uus üritus teha operaatorite valikul. Kuigi ega midagi valida suurt ka ei ole. EMT suri ka siin ära, ega ma muidu vabatahtlikult TELE2 peale ei oleks läinud icon_evil.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.07.2011 10:56:48 vasta tsitaadiga

tele2 on suht kehv jah sealkandis. Tööl üsna mõttetu - EMT kiirem ja stabiilsem... tele2 oli 0,7-1,6 7,2-st
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.07.2011 10:59:36 vasta tsitaadiga

Hiid: otsisin Sulle ka reaalse näite varem salvestatud logidest.
Modemiks Huawei E1752 HSPA-modem.

Legend:
1. Väiksemad numbrid, kui modem istub 3,5G-s
2. Suuremad numbrid, kui modem istub 3G-s

www.elion.ee, 32 bytes, 56ms, 26.04.2011, 22:22:38
www.elion.ee, 32 bytes, 46ms, 26.04.2011, 22:22:43
www.elion.ee, 32 bytes, 42ms, 26.04.2011, 22:22:48
www.elion.ee, 32 bytes, 548ms, 26.04.2011, 22:22:53
www.elion.ee, 32 bytes, 279ms, 26.04.2011, 22:23:07
www.elion.ee, 32 bytes, 462ms, 26.04.2011, 22:23:12
www.elion.ee, 32 bytes, 419ms, 26.04.2011, 22:23:17
www.elion.ee, 32 bytes, 392ms, 26.04.2011, 22:23:22
www.elion.ee, 32 bytes, 564ms, 26.04.2011, 22:23:27
www.elion.ee, 32 bytes, 428ms, 26.04.2011, 22:23:32

www.elion.ee, 32 bytes, 41ms, 26.04.2011, 22:24:07
www.elion.ee, 32 bytes, 41ms, 26.04.2011, 22:24:07
www.elion.ee, 32 bytes, 44ms, 26.04.2011, 22:24:07
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.07.2011 11:03:58 vasta tsitaadiga

Krt ära läbusta tele2 teemas thumbs_down.gif
Sa topid siia Elisa logi... tele2 võrgus on vahe max 100ms.
------------------------
Tele2 võrgu koormus on olulisem sellest sundimise teemast.
Tartus on näiteks tele2 võrgu ping kehvem, kui emt oma.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.07.2011 12:24:24 vasta tsitaadiga

Kõvasti panete puusse icon_biggrin.gif , alati on HSPA-võrgu, ehk 3,5G ping oluliselt väiksem kui see on WCDMA, ehk 3G võrgu korral.
Ja see, mis võrgus seda mõõta ei oma tähtsust, küll omab tähtsust see, et mitte ajada segi 3G-d ja 3,5G.

Ning seda näitab ka Hiid kasutaja pildil olev tulemus, et tema modem istub 3G-s, mitte 3,5G-s. icon_wink.gif
Ja sel juhul pole ju mõtet oodata ka 3G võrgu korral 3,5G võrgu kiirust. icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.07.2011 12:38:48 vasta tsitaadiga

OT: ma ei suuda icon_lol.gif (kirjutame selle päikese arvele)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.07.2011 14:06:06 vasta tsitaadiga

Veel siis lisaks üks väike, aga oluline pisiasi, 3G (WCDMA) kiirus on kuni 384 kilobitti. icon_smile.gif

Nii, et kellel meeldib olla sellise kiirusega 3G võrgus, eks see siis on, aga sel juhul ärgu valagu pisaraid icon_biggrin.gif , et miks ta küll ei saa kätte moodsa aja kiiruseid a la kuni 3,6 või kuni 7 jne. megabitti. icon_wink.gif
-----------------------------
Ja siis seda olen ma ka mustmiljon korda korranud, et 3,5G normaalseks töölesaamiseks on vaja signaalitugevust vähemalt -90dB, veel parem, kui suudetakse kätte saada -70dB.

Nii, et nende levipulkade protsendi vahtimisel suurt mõtet pole, tuleb ikkagi vaadata seda, et milline on reaalne signaalitugevus.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 14:29:55 vasta tsitaadiga

Mnjahh, nüüd aitab kopp.gif tahanteada-Sa oled lisanud selle isiku ignoreeritavate nimekirja.
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 14:57:31 vasta tsitaadiga

Pendeldab jah 3G ja 3,5G vahel kui tegevust pole. Panin torrenti tirima prooviks siis ei viska välja icon_biggrin.gif Mul on siin koormus mastil suht väike õnneks vist, ei pea tõmblema lukustamisega. Siis kisub jamaks, kui praamijärjekord suureks läheb icon_cool.gif Momendil on EMT-i pulk järgi ja teeb samamoodi icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.07.2011 15:20:10 vasta tsitaadiga

Edit. Üks link kah, kus see kõik siis fännatavas icon_biggrin.gif , inglise keelas kõik kirjas on, et:
1. WCDMA is commonly referred to as 3G, while HSDPA is commonly referred to as 3.5G.
2. HSDPA provides much higher data rates compared to WCDMA.
3. HSDPA has lower latency times compared to WCDMA.
4. HSDPA has Fast Packet Scheduling and AMC, features that are absent in WCDMA.


Loo pealkiri: Difference Between WCDMA and HSDPA
Loo link: http://www.differencebetween.net/technology/difference-between-wcdma-and-hsdpa/
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 15:32:45 vasta tsitaadiga

tahanteada, jah, me (vähemalt enamus) teame seda. Me kõik oskame guugeldada. Siin ootaks ikka T2 mobiilinterneti juttu.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 02.07.2011 16:23:52 vasta tsitaadiga

Just nimelt ning siin foorumis sellest lällamine ei muuda hetke olukorda kuskilt otsast paremaks ka.
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 18:10:24 vasta tsitaadiga

ostsin USB pikenduskabla(1,8m),
nüüd netijulk aknapeal ja tundub, et levi on paranenud thumbs_up.gif [EMT'i julk on kasutuses]
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 03.07.2011 18:46:58 vasta tsitaadiga

Täna avastasin arvelt päris positiivse uudise.

10. juulist rakendub Tele2 mobiilse interneti teenusele mõistliku kasutamise printsiip, mille kohaselt langeb interneti
kiirus neil andmeside kasutajatel, kes on kuu jooksul kasutanud mobiilset internetti üle 30 gigabaidi.
Enne kiiruspiirangu rakendumist teavitab Tele2 sellest klienti SMSi teel. Kui mõistliku kasutamise piiri siiski
ületatakse, langeb internetiühendus kiirusele 200 Kbit/sek allalaadimisel ning 64 Kbit/s üleslaadimisel.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.07.2011 18:54:37 vasta tsitaadiga

Masendav... elan piirkonnas, kus enamus püsiühenduste taga ja selline piiramine on jabur - hetkel 6GB 3 päevaga tänu steami kontole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 19:00:58 vasta tsitaadiga

Magic, iga kuu plaanis mänge kustutada ja siis uuesti alla laadida...?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.07.2011 19:54:21 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Magic, iga kuu plaanis mänge kustutada ja siis uuesti alla laadida...?

Kindlasti mitte, aga tehniliselt tähendaks see tavapärast netikasutust ja ühe uuema mängu tõmbamist ja ongi maht täis.
Loomulikult võiks arvuti tööle tarida ja seal striimida nädalavahetusega tähtsamad asjad ära.
--------------------
Pint see, et mu optimeerimise idee rikuti kiiremini ära, kui arvasin icon_smile.gif


viimati muutis Magic 03.07.2011 19:55:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 19:54:37 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Magic, iga kuu plaanis mänge kustutada ja siis uuesti alla laadida...?

Tekkis ka selline küsimus... icon_rolleyes.gif . Ja näiteks Tallinna magalates "peaks" ka enamus olema püsiühenduse taga, millegipärast aga on seal kõige suuremad ülekoormused... icon_smile.gif . Ju siis ei tähenda juhe veel seda, et kõik kasutaksid seda kindlasti või siis kasutatakse paralleelselt ka mobiilset netti (3G odavam hind, "järeltulijatele" alternatiiv jne).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.07.2011 19:56:58 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
Magic, iga kuu plaanis mänge kustutada ja siis uuesti alla laadida...?

Tekkis ka selline küsimus... icon_rolleyes.gif . Ja näiteks Tallinna magalates "peaks" ka enamus olema püsiühenduse taga, millegipärast aga on seal kõige suuremad ülekoormused... icon_smile.gif . Ju siis ei tähenda juhe veel seda, et kõik kasutaksid seda kindlasti või siis kasutatakse paralleelselt ka mobiilset netti (3G odavam hind, "järeltulijatele" alternatiiv jne).

Nii ta kipub olema... õnnneks ma pole magalas ja tirin öösel icon_razz.gif
Annelinn on porr...tele2 kiirus on seal kukkunud pidevalt. Moblaga vahepeal mõõdan. Levi parem kui kodus, aga kiirus 3X väiksem.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.07.2011 20:16:15 vasta tsitaadiga

ewur: No minul on igatahes 2 põhjust, miks olla ainult mobiilinterneti-klient ja ma ei näe küll, miks ma pean selle juures nii otu olema, et veel mõnd ISP-d lisaks nuumama peaks hakkama. icon_smile.gif

Põhjused siis:
- Mul rändab internet koos minuga kaasas. Kodus arvuti taga ja muul ajal telefoniga taskus.
- Ja mahult piisab mulle täiesti 30-50GB kuumahust. Nii, et selle kõrvale pole vaja veel mõnda Hüper-suurt kiirust, kuna mul on sel juhul see mõttetu kulutus kalendrikuus.

Lihtne matemaatika: Ja kui kuus oleks see püsikas a 300 krooni, siis aastas on summa 3600 krooni. Ja mul on selle rahaga palju targemat teha, kui see niisama minema visata. icon_smile.gif
---------------------------------------
Nii, et seesama värk siis, et internetimaailmas maksab Bitt ja mõttetult kalleid Bitte pole ka mõtet kokku osta.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2011 21:00:06 vasta tsitaadiga

Läksin jõuga EDGE peale üle, päeval oli ühendus stabiilne, kuigi nagu tatt. 0.04 alla ja 0.03 üles. Nüüd õhtul aga kadus seegi icon_evil.gif
Õnneks on homme esmaspäev ja esindused lahti. Hüvasti TELE2 icon_sad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.07.2011 23:57:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Õnneks on homme esmaspäev ja esindused lahti. Hüvasti TELE2 icon_sad.gif
Ma tulen ka järjekorda! icon_smile.gif
Tegelikult tahtsin küsida, kuidas TELE2-s arveldamine käib. Kui homme katkestan lepingu, kas maksan ikka terve juuli eest, või kuidas? (Võiks ju esindusest küsida, aga siit saab tavaliselt kiirema ja täpsema vastuse. icon_wink.gif Netilehelt on üldse lootusetu mingit kasulikku infot leida...)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 09:28:27 vasta tsitaadiga

Ei ei - maksad ikka päevade eest. Ehk siis "(kuu arve summa / kuu kõik päevad) * kuus kasutatud päevad".
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.07.2011 10:23:53 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Ei ei - maksad ikka päevade eest. Ehk siis "(kuu arve summa / kuu kõik päevad) * kuus kasutatud päevad".
thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 04.07.2011 12:42:19 vasta tsitaadiga

huvitav: kas ei saaks oma kasutamata jäävaid gigasid nt maha müüa?
nagu seda tehakse euroliidu saastekvootidega.
juuni kuus kasutasin netti 2074Mb eest, kuidagi ei küündi piiranguni icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 12:57:41 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Täna avastasin arvelt päris positiivse uudise.

10. juulist rakendub Tele2 mobiilse interneti teenusele mõistliku kasutamise printsiip, mille kohaselt langeb interneti
kiirus neil andmeside kasutajatel, kes on kuu jooksul kasutanud mobiilset internetti üle 30 gigabaidi.
Enne kiiruspiirangu rakendumist teavitab Tele2 sellest klienti SMSi teel. Kui mõistliku kasutamise piiri siiski
ületatakse, langeb internetiühendus kiirusele 200 Kbit/sek allalaadimisel ning 64 Kbit/s üleslaadimisel.


Lappasin oma sellekuise arve igatepidi läbi, aga ei leidnud ühtegi sellist teksti. Pole tulnud ka selleteemalist sms-i või muud informeeringut. Ei olnud ka eelmise kuu arvel selleteemalist teksti. Kasutusel Large pakett. Viimase kuu sidemaht 28 GB.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.07.2011 14:11:58 vasta tsitaadiga

Vaatasin tööjuures arvet - krt raisad piiravadki. Kliendiinfo 4 päeva tagasi ei kõssanud midagi. Jätkuvalt HV infoliin parem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 14:40:20 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Vaatasin tööjuures arvet - krt raisad piiravadki. Kliendiinfo 4 päeva tagasi ei kõssanud midagi. Jätkuvalt HV infoliin parem icon_biggrin.gif


Kas see oli mingi paberarve? PDF kujul meilile tulnud arvel ei leia selle teema kohta sõnagi. Millise koha peal see tekst täpsemalt on (arve alguses/ interneti kokkuvõtte juures)?

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 14:48:05 vasta tsitaadiga

see info oli siin ja tele2 lehel juba mitu nädalat tagasi üleval.
http://www.tele2.ee/3116.html

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 15:14:39 vasta tsitaadiga

Kas "SIIN", foorumis on tele2 ametlik esindus, kus info edastamisega loetakse klient informeerituks?

Nagu ülevaltpoolt võib lugeda, siis tegeleb tele2 ka personaalse informeerimisega arve peal. Millegipärast ma siiski ei leia antud infot oma arvelt. Mida pole, seda pole. Võibolla ma otsin valest kohast.

Konks on lihtsalt selles, et siiamaani ei ole tele2 mind, kui kasutajat antud piirangu kehtestamisest teavitanud (kes on siin saanud sms-i, kellel on arvel kiri). See, et neil kodulehel on mingisugune kiri ei tähenda, seda, et mind on informeeritud. Mitte miski ei kohusta mind nende kodulehte pidevalt analüüsimas käima. Isegi nende viimane meili peale saadetud infovoldik ei maini antud piirangut isegi poole sõnaga.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.07.2011 17:40:38 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Magic kirjutas:
Vaatasin tööjuures arvet - krt raisad piiravadki. Kliendiinfo 4 päeva tagasi ei kõssanud midagi. Jätkuvalt HV infoliin parem icon_biggrin.gif


Kas see oli mingi paberarve? PDF kujul meilile tulnud arvel ei leia selle teema kohta sõnagi. Millise koha peal see tekst täpsemalt on (arve alguses/ interneti kokkuvõtte juures)?

PDF meilist... esileht
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 23:54:49 vasta tsitaadiga

mul ei ole PDFis midagi
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sagem
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 05.07.2011 16:55:32 Tele2 vasta tsitaadiga

Läksin Elisa interneti pealt üle ja testisin Tele2 Smardi kõnekaardiga internetti laadisin kaardile 12 euri peale kuu aega saab netti kasutada tasuta 12 euroga veel 12 päeva kokku tuleks iga päev kasutades 8 eurot kuus.
Probleem oli Elisas ainult filmide alla laadimisega muidu oli kiirus hea. Filmide alla laadimiseks soovitasid sõbrad Smarti - piiramatu kiirus ja andmemaht. Nüüd laen ma iga päev sellise kiirusega filme alla ja pole probleeme kuu jooksul tekkinud nett on sama hea kui LAN. Ruuterina kasutan Nokia N8 Joiku Spoti.
http://www.upload.ee/image/1469920/speedtest_tele2_smart_N8.jpg
http://www.upload.ee/files/1469883/torrent_tele2_smart_N8.jpg.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 10:35:01 vasta tsitaadiga

selliste pärast võrgud koomas ongi et lausa iga päev tiritakse 24/7 alla. Heaküll, nädalas 1-2. Aga lausa iga päev...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 11:15:19 Re: Tele2 vasta tsitaadiga

sagem kirjutas:
Läksin Elisa interneti pealt üle ja testisin Tele2 Smardi kõnekaardiga internetti laadisin kaardile 12 euri peale kuu aega saab netti kasutada tasuta 12 euroga veel 12 päeva kokku tuleks iga päev kasutades 8 eurot kuus.
Probleem oli Elisas ainult filmide alla laadimisega muidu oli kiirus hea. Filmide alla laadimiseks soovitasid sõbrad Smarti - piiramatu kiirus ja andmemaht. Nüüd laen ma iga päev sellise kiirusega filme alla ja pole probleeme kuu jooksul tekkinud nett on sama hea kui LAN. Ruuterina kasutan Nokia N8 Joiku Spoti.
http://www.upload.ee/image/1469920/speedtest_tele2_smart_N8.jpg
http://www.upload.ee/files/1469883/torrent_tele2_smart_N8.jpg.html


Ise oled enda tegevuse üle uhke? Sinusuguste tolade pärast ongi mobiilse netiga probleeme.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.07.2011 12:13:41 vasta tsitaadiga

Sellise kiirusega kolistad kiiresti 30GB piiri icon_razz.gif
tele2 võrk muidu statistiliselt vähem koormatud, kui elisa.
Tüüpilise keskmise kasutusega on ka ilma torrentita 15GB ilma probleemita tehtav.

Elisa 50GB on tegelikult kõige ideaalsem piir thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 06.07.2011 13:14:30 Re: Tele2 vasta tsitaadiga

sagem kirjutas:
Läksin Elisa interneti pealt üle ja testisin Tele2 Smardi kõnekaardiga internetti laadisin kaardile 12 euri peale kuu aega saab netti kasutada tasuta 12 euroga veel 12 päeva kokku tuleks iga päev kasutades 8 eurot kuus.
Probleem oli Elisas ainult filmide alla laadimisega muidu oli kiirus hea. Filmide alla laadimiseks soovitasid sõbrad Smarti - piiramatu kiirus ja andmemaht. Nüüd laen ma iga päev sellise kiirusega filme alla ...

Jumal tänatud, et Tele 2 kolisid. Masendav, kui endal selline naaber oleks ja teiste kasutajate m-netid sellepärast kinni kiiluks. Aga ma "lohutan" sind, et ega need Smardid ka lõpmatuseni torrentis tõmmelda lase...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 23:53:16 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Sellise kiirusega kolistad kiiresti 30GB piiri icon_razz.gif

Kõnekaardil ei tohiks ju mingit mahulist piiri olla, ega ka kiiruselist... Lepingulisi kliente kotitakse, kõnekaardi omad teevad mida tahavad thumbs_down.gif . Kuidas see operaatoritel kahe silma vahele jäi?! icon_eek.gif Hinna poolest tuleb ju odavam kui näiteks medium pakett! Mine või ise kaardi peale üle. Ja ongi nii lihtne, et ostad kaardi, pistad moblasse (kasvõi moblasse, millel 3G võimalust pole?), laed 12€, võtad moblast välja ja pistad näiteks läpakasse ja surfid "piirideta" icon_question.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.07.2011 00:01:50 vasta tsitaadiga

väidetavalt rakendub ka smartile icon_confused.gif
Kuigi ega nad seal ise ka ei tea mis täpselt toimub - tüüpiline tele2
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 01:42:17 vasta tsitaadiga

Olen isegi kuulnud et Smart on ära piiratud mingi 384 Kbps peale. Seda ma ei tea palju selleks tirida tuli. Aga ilmselt iga päev on piisav selleks et varsti ära piiratakse.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sagem
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 07.07.2011 14:11:17 vasta tsitaadiga

Laadisin Smardi stardikaga kuu jooksul täpselt 138,78 GB muusikat ja 1080p ja 720p filme alla see sisaldab ka youtube ja muud veebis sirvimist ühesõnaga total. Sellise tulemuse sain ma 06.01.2011-06.30.2011 ja kiirust ei piiratud kordagi allaadimine filmidel toimus keskmiselt 490 KB/s.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 14:38:44 vasta tsitaadiga

sagem, vau, U are my hero. icon_lol.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 07.07.2011 14:40:01 vasta tsitaadiga

Tele2 sai Digi mobiilse neti testis tubli teise koha icon_smile.gif
Torrentimehed võivad selle hävitada icon_wink.gif

Elisa oli kolmas ja EMT esimene
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.07.2011 15:08:24 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
Tele2 sai Digi mobiilse neti testis tubli teise koha icon_smile.gif
Torrentimehed võivad selle hävitada icon_wink.gif

Elisa oli kolmas ja EMT esimene

Pole uudist - see tuli ju ka selle järelvalve mõõtmisest välja.
Elisa müüb üle ja ei investeeri piisavalt.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 07.07.2011 15:09:16 vasta tsitaadiga

vana_urr, 30GB tavalise netikasutusega+nipet, näpet tiritud on norm!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.07.2011 15:39:47 vasta tsitaadiga

Kui tegu on testiga, millest Roonemaa r22kis Digitunnis, siis nendesse tulemustesse tuleb suhtuda reservatsiooniga, kuna kodanikud testijad ei suutnud oma arvutit hoida pidevalt 3,5G-s ja saadud tulemused on seega hoopis 3,5G ja 3G segu ning see on siis esitatud 3,5G p2he!

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.