Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Facebook Google+ pärast paanikas? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 17:29:59 Facebook Google+ pärast paanikas? vasta tsitaadiga

link :: Sekretar.ee


Facebook sulges võimaluse eksportida sõprade andmebaasi Facebookist värske konkurendi Google+ sotsiaalvõrku. Google´i brauser Chrome lisavõimalus Friend Exporter võimaldas oma sõbrade andmed Facebookist Google´i värskesse sotsiaalvõrku Google+ üle kanda. Täna sugles Facebook selle võimaluse, kirjutab Ezaay.net.

Friend Exporteri arendaja Mohamed Mansour kommenteeris, et Facebook püüab kõigest väest, et kasutajad ei saaks oma sõprade andmeid välja eksportida. Samas on tema sõnul uus, alternatiivne võimalus andmete üle kandmiseks töös.

Google tegi möödunud nädalal suurima sammu konkurendi Facebook suunas ja teatas oma sotsiaalvõrgustiku ehk Google+ käivitamisest.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 18:21:22 vasta tsitaadiga

Eks Facebooki loojad ole muidugi mures , et nende 100 miljardit väärt firma väärtus kilinal-kolinal kukkuma hakkab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 18:31:41 vasta tsitaadiga

Kähku maha müüa, facebook hakkab küll ära tüütama. Orkut on ikka Beta faasis
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gen
HV kasutaja
gen

liitunud: 04.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 20:15:19 vasta tsitaadiga

Vaatasin Google+ tutvustus videosid, ja tundus küll et huvitav, vähenalt on innovaatiliselt interface lahendatud. Võiks Gmail ka sama mugav oleks siis pole mul ühegi google toote vastu pretentsioone.
Aga jah gmaili vastu jagub neid see eesti kümneid icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 21:44:47 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Kähku maha müüa, facebook hakkab küll ära tüütama. Orkut on ikka Beta faasis

Eks see Orkut kinni pannakse nüüd kus asendaja aretati, Google'i oma ikkagist. Ja uudises on kirjaviga - sõprade, mitte sõbrade.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 05.07.2011 22:19:40 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
madd0g kirjutas:
Kähku maha müüa, facebook hakkab küll ära tüütama. Orkut on ikka Beta faasis

Eks see Orkut kinni pannakse nüüd kus asendaja aretati, Google'i oma ikkagist. Ja uudises on kirjaviga - sõprade, mitte sõbrade.


Samuti sulges, mitte sugles icon_cool.gif

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 22:38:36 vasta tsitaadiga

hinnavaatluse kalliklubi peaks ka nüüd värisema vist.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 23:08:01 vasta tsitaadiga

guugel võiks oma jOrksi kasutajad automaatselt G+'i üle tõsta ja orksi kinni panna.

E: loodan, et aadress ei jää päriselt kah plus punkt google punkt com, sest mida rohkem punkte jms huinamuinat aadressis on, seda ärritavam on seda trükkida.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2011 23:21:50 vasta tsitaadiga

googleplus.com on igatahes ära regatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 06.07.2011 00:34:16 vasta tsitaadiga

gen kirjutas:
Vaatasin Google+ tutvustus videosid, ja tundus küll et huvitav, vähemalt on innovaatiliselt interface lahendatud. Võiks Gmail ka sama mugav oleks siis pole mul ühegi google toote vastu pretentsioone.
Aga jah gmaili vastu jagub neid see eesti kümneid icon_smile.gif


Tekkis kohe kange huvi teada, mis on Gmailis valesti? Kõik on tiptop ok ja mugav ju. Milline mailiteenuse pakkuja mugavam on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 01:25:34 vasta tsitaadiga

d3t tuleb kohe ja selgitab miks google + imeb kahesajaga ja miks feisspuuk on normal icon_cool.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 04:06:14 vasta tsitaadiga

Shadow25 kirjutas:
gen kirjutas:
Vaatasin Google+ tutvustus videosid, ja tundus küll et huvitav, vähemalt on innovaatiliselt interface lahendatud. Võiks Gmail ka sama mugav oleks siis pole mul ühegi google toote vastu pretentsioone.
Aga jah gmaili vastu jagub neid see eesti kümneid icon_smile.gif


Tekkis kohe kange huvi teada, mis on Gmailis valesti? Kõik on tiptop ok ja mugav ju. Milline mailiteenuse pakkuja mugavam on?


Harjumuse asi. Mina pean Windows Live Maili mugavaimaks

_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 09:15:08 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Harjumuse asi. Mina pean Windows Live Maili mugavaimaks

WLM on meiliklient, mitte meiliteenus. Gmail on meiliteenus, kahte asja ei tasuks ikka omavahel segamini ajada. Minul tulevad näiteks Gmaili meilid Thunderbirdi, mis on samuti meiliklient, ma ei kasuta igapäevaselt Gmaili veebiliidest. Aga et keegi veel WLM-i mugavaimaks peab... Njah, maitse asi.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 09:41:04 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
WLM on meiliklient, mitte meiliteenus. Gmail on meiliteenus, kahte asja ei tasuks ikka omavahel segamini ajada.

See on lihtsalt nokkimine ju, mõlemad programmid pakuvad UI'd meilide lugemiseks ja neid saab ilusti võrrelda. Ise eelistan kah WLM'i Gmaili liidesele.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 09:45:50 vasta tsitaadiga

Kuidas see nokkimine on, kui tegemist on siiski kahe täiesti erineva asjaga? Krt, tulge mõistusele! Sama hästi võiksin öelda, et mulle meeldib küll Thunderbird rohkem, kui Gmail. See oleks aga täiesti debiilne, sest üks on vaid vahend (erinevate kontode) meilide haldamiseks, teine on siiski meiliteenus. Nokkimisest on asi kilomeetrite kaugusel.
_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 09:49:02 vasta tsitaadiga

Nojah kisub OT'ks aga uudis sulle - Gmail'i teenusel on olemas veebiliides e-mailide lugemiseks mille nimi on Gmail. Ära noki nüüd icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 09:57:14 vasta tsitaadiga

djstallion, Windows Live Mail ei ole ainult meiliklient vaid selle all võidakse mõelda ka vana nimega tuntud Hotmaili icon_wink.gif
Tiim, ma ei pea seda tegema, kes tahab saab mu arvamust ise lugeda. Kuid ma arvan, et praeguseks hetkeks räägib juba see omaette, kuna enamvähem kõik kes soovivad saavad kasutada. News Feed ograniseerib oma loogika järgi (mitte kronoloogilises järjestuses), postitusi ei grupeerita (nt. ühele lingile viitavad postitused) jne. Praegusel hetkel ei ole see midagi muud kui järjekordne failed experiment. Kodanikud kes üldse midagi postitavad sinna on mõned tähtsad välismaa ninad, eestimaiseid postitusi on masendavalt vähe. Ei ütleks, et see on nüüd populaarseks saamas või momentumit kogumas. Mäletan veel selgelt aega kui ma ameerika ülikooli meiliaadressi omale välja ajasin selleks, et Facebooki saada, see oli nagu staatusesümbol omal ajal. Ka siis kui mul oli seal vaid 5 sõpra (sest sinna oli nii raske saada) oli seal rohkem actionit kui praegu Google+. Aga milleks ma promo teen, oodake õhtuni ja näete millega Facebook välja tuleb icon_smile.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.07.2011 09:57:41 vasta tsitaadiga

Meiliteenuseks otseselt nimetada oleks vale, tegu on pigem veebiliidesega. Liidesega ühendud teenuse külge ja valikuid on sul siis kaks põhimõtteliselt, kas veebiteenus või oma arvutis/seadmes jooksev liides.
Veebiteenusel on piirangud ees tänu vanemate brauserite toetamise poolt seatud piirangule, ei saa tuimalt kasutada uusimaid tehnoloogiaid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 10:00:12 vasta tsitaadiga

Jumal küll, facebook tuleb veel millegi uuega välja? Kas ei võiks olla lihtsalt koht, kus kontakte hoida? Hoida neid nii, et kontaktid ennast ise uuendaksid.
Enamust sellest tilulilust võib sinnasamusesse minna.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 10:07:16 vasta tsitaadiga

Max Powers, ei, ei võiks icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 10:09:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Praegusel hetkel ei ole see midagi muud kui järjekordne failed experiment.



elame näeme...

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.07.2011 10:54:24 vasta tsitaadiga

OT: Nüüd läheb küll suuremaks kismaks FaceBooki-inimühistu ja Google-inimühistu vahel. icon_smile.gif
Huvitav oleks teada, kumb siis võidab selle suure löömingu... icon_razz.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 11:00:58 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
madd0g kirjutas:
Harjumuse asi. Mina pean Windows Live Maili mugavaimaks

WLM on meiliklient, mitte meiliteenus. Gmail on meiliteenus, kahte asja ei tasuks ikka omavahel segamini ajada. Minul tulevad näiteks Gmaili meilid Thunderbirdi, mis on samuti meiliklient, ma ei kasuta igapäevaselt Gmaili veebiliidest. Aga et keegi veel WLM-i mugavaimaks peab... Njah, maitse asi.

Just seda ma mõtlengi, et kui google teeks ka laheda liidese, siis oleks neil rohkem kasutajaid. Peab tunnistama, et on palju mugavam.

_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 11:09:20 vasta tsitaadiga

Konkurents on ainult tervitatav nähtus. Eriti hea oleks, kui FB nüüd tuleks millegi sellisega välja, mis muudaks teda paremaks, siiamaani on see olnud ainult allakäigutrepp. Kui sul on rohkem kui 100 sõpra, siis ei ole Facebooki formaat kuidagi vastuvõetav uudiste jälgimiseks (eriti kui keegi veel mängib midagi). See peaks olema nagu foorum, et ma näen lugemata postitusi ning leian ennast huvitavate inimeste sissekanded kohe üles. Praegu rulli seda nagu blogi, või lappa kõik sõbrad ükshaaval läbi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 11:21:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mäletan veel selgelt aega kui ma ameerika ülikooli meiliaadressi omale välja ajasin selleks, et Facebooki saada, see oli nagu staatusesümbol omal ajal. Ka siis kui mul oli seal vaid 5 sõpra (sest sinna oli nii raske saada) oli seal rohkem actionit kui praegu

kalli ikka said sealt ? või midagi? NASA pilte tulnukatest ka näidati? mingis arengufaasis on vaja oma pseudoprobleem vajaduseks kujundada ning siis on sellised asjale lähenemised väga abiks.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 11:24:02 vasta tsitaadiga

Järelikult oli ta suletud ringis ikka väga vähe aega kuna mul konto tehtud kuskil 2005 aasta kanti.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 12:52:08 vasta tsitaadiga

ufo56, ei saa väga nagu olla. Enne 26. septembrit 2006 oli registreerumine kinnine.
UB, ebasobivad postitused saad sa ju peita (nt. minul on igasugused mängud kõik ära peidetud). Iga postituse juures on ju rist ja sealt saad rakenduse ära blokeerida kui sind see ei huvita.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 06.07.2011 12:54:15 vasta tsitaadiga

Ma päris paanikas pole aga google hirmutab sellega kui palju inffi ta kasutajate kohta juba kokku on ahnitsenud.
Täna avastasin, et youtube-sse ei saa ka enam sisse logida, ilma et juutuubi kontot google omaga ära ei lingi

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 12:54:50 vasta tsitaadiga

Ma olen enam kui kindel et see oli 2005 aasta sees, aga võimalik et 2006.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helar66
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 19:40:24 vasta tsitaadiga

Kahju, et Google Plus Eestis veel ei tööta, kuigi tõlge selle jaoks on olemas. Ameerika IP-ga sain ära regada sinna, aga näiteks Androidi äpi kohta ütleb, et Eestis ei saa seda installida...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.07.2011 19:48:55 vasta tsitaadiga

blas kirjutas:
Ma päris paanikas pole aga google hirmutab sellega kui palju inffi ta kasutajate kohta juba kokku on ahnitsenud.
Ole õnnelik, et teistest andmekogujaist-kaevajaist ei räägita nii palju kui google'st. Ignorance is bliss icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 20:13:59 vasta tsitaadiga

Tänase Facebook eventi otseülekanne: http://www.battleit.eu/facebook-urituse-otseulekanne/
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 20:48:49 vasta tsitaadiga

http://blogs.skype.com/en/2011/07/facebook_video_chat.html
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.07.2011 20:55:15 vasta tsitaadiga

Tundub et rahvas on tõesti paanikas icon_razz.gif
Vihjeks niipalju, et gtalk'is on videokõned läbi brauseri ja eri platformide vahel juba väga pikka aega töötanud. Ehk siis seekord on FB see, keda võib kopeerimises "süüdistada" icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 06.07.2011 21:50:34 vasta tsitaadiga

helar66 kirjutas:
Kahju, et Google Plus Eestis veel ei tööta, kuigi tõlge selle jaoks on olemas. Ameerika IP-ga sain ära regada sinna, aga näiteks Androidi äpi kohta ütleb, et Eestis ei saa seda installida...


a mis selle asja adre on üldse?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 21:50:44 vasta tsitaadiga

ja miks see paanika peaks olema?
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 06.07.2011 21:54:15 vasta tsitaadiga

kas googleplussis saab ka hängimas käia nagu reitides orkutites ja feissbuukides?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 22:00:36 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
helar66 kirjutas:
Kahju, et Google Plus Eestis veel ei tööta, kuigi tõlge selle jaoks on olemas. Ameerika IP-ga sain ära regada sinna, aga näiteks Androidi äpi kohta ütleb, et Eestis ei saa seda installida...


a mis selle asja adre on üldse?

Töötab küll ja Eesti keel on ka kenasti esindatud!
Aadress on: http://plus.google.com
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Parameter
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2011




sõnum 06.07.2011 22:52:29 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:

E: loodan, et aadress ei jää päriselt kah plus punkt google punkt com, sest mida rohkem punkte jms huinamuinat aadressis on, seda ärritavam on seda trükkida.


On ka lühem viide täitsa olemas:
www.google.com/+
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 21:18:33 vasta tsitaadiga

proovisin regada, ja ütles et kohad olla täis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 08.07.2011 22:04:46 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
proovisin regada, ja ütles et kohad olla täis icon_biggrin.gif


Aga ma just sain konto teha sinna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 08.07.2011 22:23:24 vasta tsitaadiga

tegin ka conto ära, nüüd jääb vaid üle 5a oodata kuni see eestis populaarseks lõpuks muutub thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 08:10:26 vasta tsitaadiga

kas e-elu läks e-ägedamaks?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 11.07.2011 09:35:35 vasta tsitaadiga

veel mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.07.2011 06:48:17 vasta tsitaadiga

kas Google+ jaoks on ka eraldi arutelu teema juba? Või käib arutelu siin?

EDIT: leidsin.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 14.07.2011 22:16:29 vasta tsitaadiga

Mõistlik, et veidi konkurentsi tekib. Huvitav kas Google+ haarab taaskord vaid teatud maailma riigid (nagu Orkut) või suudab FB-iga kõikjal konkureerida (või ei saavuta miskit)...

FB on end paljude inimeste silmis veidi maha mänginud, kuna:
* Väga palju reklaami spammi ning näed üpriski palju postitusi inimestelt, kes sind üldse ei huvita
* Privaatsuse teemadega on üksjagu peksa saanud, eriti Appide algusaegadel mil Appi arendaja sai lisaks sinule ka kõigi sinu sõprade pea kõik andmed (vaikimisi kõigil sisse lülitatud)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allan321
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2011




sõnum 04.08.2011 23:08:13 vasta tsitaadiga

Jah nägemist siis Feispuuk
_________________
http://www.autokaubad24.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 11.08.2011 06:57:27 vasta tsitaadiga

5 novebril on adijöö icon_biggrin.gif http://noortehaal.delfi.ee/news/pipar/hakkerid-havitame-facebooki-5-novembril.d?id=55449032
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Facebook Google+ pärast paanikas?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.